Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Domarklubbar Pojk Södermanland

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK P2009 gul Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
AIK FF P2008 1 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
AIK FF P2009 1 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
AIK FF P2010 1 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
Arameisk-Syrianska IF P2007 1 Arameisk-Syrianska IF(Föreningen) Gul/Röd, Röd, Röd
Arameisk-Syrianska IF P2009 1 Arameisk-Syrianska IF(Föreningen) Gul/Röd, Röd, Röd
Arboga Södra IF P2013 1 Arboga Södra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Assyriska FF P2008 svart Assyriska FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Assyriska FF P2010 Assyriska FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Assyriska FF P2011 Vit Assyriska FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Athletic FC Eskilstuna P2008 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Athletic FC Eskilstuna P2010 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Athletic FC Eskilstuna U15 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Athletic FC Eskilstuna U16 Oscar Hammar 08891338 0704503509 Orange, Orange, Orange
BK Sport P2007 Casper Gustafsson 0739185449 Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport P2007 2 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport P2009 Gul Jan-Christer Strömberg 0705336170 Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport P2009 Svart Christer Eriksson Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport P2012/2013 Gul BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport U16 P2006 Jonas Lindell 0705926467 Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport U17 Jim Asplund 0704810214 Gul, Svart, Gul/svart
Dalkurd FF P2008 Dalkurd FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Djurgårdens IF FF P2009 10 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF P2009 3 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF P2009 4 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF P2010 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF P2012 3 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Ekeby BK P2012 Ekeby BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Enhörna IF P10/11 Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enhörna IF P2008/2009 Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enhörna IF P2013 gul Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enskede IK P2006 Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
Enskede IK P2008 1 Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
Eskilstuna Babylon IF U19 Eskilstuna Babylon IF(Föreningen) Röda, Vit, Vit
Eskilstuna City FK P12 randig Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City FK P2007 Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City FK P2008 Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City FK P2009 Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City FK P2010 Blå Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City FK P2010 Vit Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City FK P2011 Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City FK P2012 blå Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City FK P2012 gul Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City FK P2013 Blå Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna Södra FF P2010 Eskilstuna Södra FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svarta
Eskilstuna Södra FF P2011 Gul Eskilstuna Södra FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svarta
Eskilstuna Södra FF U17 P2005 Eskilstuna Södra FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svarta
Espanyol Academy IF P2010 Vit Espanyol Academy IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå/Vit
Espanyol Academy IF P2011 Blå Espanyol Academy IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå/Vit
FC Djursholm P2009 1 FC Djursholm(Föreningen) Röd, Röd, Röd
FC Djursholm P2010 1 FC Djursholm(Föreningen) Röd, Röd, Röd
FC Kallfors P2007 FC Kallfors(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
FC Kallfors P2008 Johan Mandell 0700827050 Vit, Marinblå, Vit
FC Kallfors P2009 Ann-Charlotte Ryd 0737786091 Vit, Marinblå, Vit
FC Kallfors P2012 FC Kallfors(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
FC Kallfors U16 Vit Helen Grönroos 0736412753 Vit, Marinblå, Vit
FC Kurdtuna P2007 FC Kurdtuna(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Gideonsbergs IF P2005 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Vit
Gideonsbergs IF P2006 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Vit
Gideonsbergs IF P2010 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Vit
Gillberga-Lista IF P2010 Gillberga-Lista IF(Föreningen) vit, blå, blå
Gnesta FF P2007/2008 Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gnesta FF P2009 Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gnesta FF P2010 Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gnesta FF P2012 Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gnesta FF P2013 vit Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hammarby IF FF P2010 3 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby IF FF P2010A Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby TFF P2007 1 Hammarby TFF Herrfotboll(Föreningen) SvartGul, Svart, Gul
Hammarby TFF P2009 Hammarby TFF Herrfotboll(Föreningen) SvartGul, Svart, Gul
Hargs BK P2004/2005 Hargs BK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Hargs BK P2006 Hargs BK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Hargs BK P2009 Hargs BK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Hargs BK P2009 gul Hargs BK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Hargs BK P2013 Hargs BK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Huddinge IF P2008 1 Huddinge IF(Föreningen) Gul med svarta detaljer, Svart, Gul
Huddinge IF P2010 Huddinge IF(Föreningen) Gul med svarta detaljer, Svart, Gul
Hällbybrunns IF P2007 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF P2009 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF P2011 vit/svart Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF P2013 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF vit/svart P2012 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hälleforsnäs IF P2009 Hälleforsnäs IF(Föreningen) Tröja Blå, Byxa Svart, Strumpor Div 5 Svart Div 7 Blå ungdom blå
Högsjö BK P2008 Högsjö BK(Föreningen) Röd/Blå, blå, Röd
Hölö-Mörkö IF P2012 Hölö-Mörkö IF(Föreningen) Marinblå, Marinblå , Marinblå
IF Brommapojkarna A, Pojkar 2008 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna P2005 12 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna P2008 2 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna P2010 1 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna P2012 3 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Eker Örebro P2009 IF Eker Örebro(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IFK Eskilstuna P2007 David Karlsson 0762162516 Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P2008 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P2009 Johan Svensson 0705697698 Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P2010 blå IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P2010 vit IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P2011 blå IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P2011 röd IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P2011 vit IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P2012 blå IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P2012 gul IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P2012 röd IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P2012 vit IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P2013 blå IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P2013 vit IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna U16 P2006 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna U17 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna U17 P2005 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Haninge P2007 2 IFK Haninge(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Haninge P2008 IFK Haninge(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Lidingö FK P2008 IFK Lidingö FK(Föreningen) blåvit randig, blå, blå
IFK Lidingö FK P2011 5 Blå IFK Lidingö FK(Föreningen) blåvit randig, blå, blå
IFK Mariefred P2007 IFK Mariefred(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Blå
IFK Mariefred P2009 blå IFK Mariefred(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Blå
IFK Mariefred P2009 vit IFK Mariefred(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Blå
IFK Mariefred P2010 blå IFK Mariefred(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Blå
IFK Mariefred P2010 vit IFK Mariefred(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Blå
IFK Mariefred P2011 IFK Mariefred(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Blå
IFK Mariefred P2012 blå IFK Mariefred(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Blå
IFK Mariefred P2012 vit IFK Mariefred(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Blå
IFK Mariefred U17 Pierre Petersson 0708269649 Mörkblå, Mörkblå, Blå
IFK Norrköping FK P2008 IFK Norrköping FK(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Nyköping P13 blå IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping P13 vit IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping P2006 IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping P2007 IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping P2009 IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping P2011 blå/vit IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Stockholm FK P2007 1 IFK Stockholm FK(Föreningen) Röd, Vit, Vit
IFK Tumba FK P2008 IFK Tumba FK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Västerås FK P16/2006 IFK Västerås FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Västerås FK P2007 IFK Västerås FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Franke P2007 IK Franke(Föreningen) Grön, Grön
IK Franke U17 IK Franke(Föreningen) Grön, Grön
IK Frej Täby FF P2005 1 IK Frej Täby FF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IK Oden P2008 IK Oden(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
IK Standard P2014/2015 IK Standard(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IK Sturehov U IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Tun P2007/2008 IK Tun(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IK Viljan Strängnäs P2004/2005 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs P2007 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs P2008 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs P2009 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs P2011 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs P2012 blå IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs P2012 gul IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs U17 P2005 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Irsta IF P2007 Irsta IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Irsta IF P2010 Irsta IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Julita GoIF P2010 Julita GoIF(Föreningen) Grön, Svart, Herr Svart.Dam svart.
Jäders IF P-10 Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Jäders IF P2008 Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Jäders IF P2009 Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Jäders IF P2011/2012 Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Jäders IF P2013 Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Järfälla FF P2010 1 Järfälla FF(Föreningen)
Järna SK P2005/2006 Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Järna SK P2007 Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Järna SK P2008 Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Järna SK P2009 Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Järna SK P2010 Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Järna SK P2011 Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Järna SK P2013 Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Karlbergs BK P2007 Karlbergs BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Karlbergs BK P2007 röd Karlbergs BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Karlbergs BK P2008 Grön 1 Karlbergs BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Karlbergs BK P2012 1 Karlbergs BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Karlslunds IF FK P2005 Karlslunds IF FK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Karlslunds IF FK P2009 Karlslunds IF FK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Katrineholms SK FK P2006 Katrineholms SK FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Katrineholms SK FK P2007 Katrineholms SK FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Kimstad GoIF P2011/2012 Kimstad GoIF(Föreningen) vit, Vit, vit
Kungsör BK P2005 Kungsör BK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Kvicksunds SK P2008 Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Kvicksunds SK P2009 Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Kvicksunds SK P2010 Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Kvicksunds SK P2011 Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Kvicksunds SK P2013 Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Köping FF P2009 Svart Köping FF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Malmköpings IF P2006 Malmköpings IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mälarhöjden-Hägersten FF P2008 1 Mälarhöjden-Hägersten FF(Föreningen) Vit Svart Randig, Svart, Vit
Mölnbo IF P2011/2012 Mölnbo IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Nacka FC P2007 Nacka FC(Föreningen) Röd/Vit, Svart, Svart
Nacka FC P2012 svart Nacka FC(Föreningen) Röd/Vit, Svart, Svart
Norsborgs IF P2007 Norsborgs IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Norsborgs IF P2012 Norsborgs IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Nykvarns SK P2007 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P2008 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P2009 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P2010 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P2011 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P2012 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P2013 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nyköpings BIS P13 röd Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Nyköpings BIS P2006 Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Nyköpings BIS P2007 Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Nyköpings BIS P2008 Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Nyköpings BIS P2009 gul Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Nyköpings BIS P2010 Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Nyköpings BIS P2011 röd Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Nyköpings BIS P2012 blå Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Nyköpings BIS P2013 Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Oxelösunds IK P2006 Oxelösunds IK(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Oxelösunds IK P2007 Johan Valberg 0706671099 gul/blå/gul
Pershagens SK P2006 Pershagens SK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Pershagens SK P2007 Pershagens SK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Pershagens SK P2010 Pershagens SK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Pershagens SK PF2011 Pershagens SK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Reymersholms IK P2006 1 Reymersholms IK(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Rågsveds IF P2008 1 Rågsveds IF(Föreningen) Gul, Grön, Gul
Råsunda IS P2007 1 Råsunda IS(Föreningen) Mörk blå, Mörk blå, Mörk blå
Rönninge Salem Fotboll P2006 1 Rönninge Salem Fotboll(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Rönninge Salem Fotboll P2009 1 Rönninge Salem Fotboll(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Rönninge Salem Fotboll P2011 1 Rönninge Salem Fotboll(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Skiljebo SK P2009 Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skiljebo SK U17 P2005 Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skogstorps GOIF P2008 Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit (svart), Grön
Skogstorps GoIF P2009 Fredrik Brännberg 0700034220 Grön, Vit (svart), Grön
Skogstorps GOIF P2011 Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit (svart), Grön
Skogstorps GOIF P2012 Grön Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit (svart), Grön
Skogstorps GOIF P2012 Vit Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit (svart), Grön
Skogstorps GOIF P2013 grön Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit (svart), Grön
Skyllbergs IK P2005 Skyllbergs IK(Föreningen) vit, blå, vit/blå
Smedby AIS P09 Smedby AIS(Föreningen) svart, svart, svart
Sollentuna FK P2011 Sollentuna FK(Föreningen) Svart/vit, Svart, Svart
Spånga IS FK Mix 2011 1 Spånga IS FK(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Stallarholmens SK P2011 Stallarholmens SK(Föreningen) Gul/Grön, Grön, Gul
Stigtomta IF P2009/2010 Stigtomta IF(Föreningen) Svart, Svart, Gult
Stora Sundby GoIF P2008 Stora Sundby GoIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Stureby SK P2007 Blå Stureby SK(Föreningen) Blå, Vit (Dam blå), Blå (Dam vit)
Sturefors IF P2007 Sturefors IF(Föreningen) röd, vit, röd
Syrianska Eskilstuna IF P2010 Syrianska Eskilstuna IF(Föreningen) Röd/Gul, Röd/Gul
Syrianska FC P2011 Syrianska FC(Föreningen) Röd/Gul/Randigt, Röd, Röd/Gul
Syrianska FC P2012 Syrianska FC(Föreningen) Röd/Gul/Randigt, Röd, Röd/Gul
Syrianska FC U15 Syrianska FC(Föreningen) Röd/Gul/Randigt, Röd, Röd/Gul
Syrianska FC U16 Syrianska FC(Föreningen) Röd/Gul/Randigt, Röd, Röd/Gul
Södertälje FF P2009 Södertälje FF(Föreningen) Blå, blå (obs! herrlaget har VIT), blå (obs! herrlaget har vita)
Södertälje FK P2007 Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Södertälje FK P2008 Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Södertälje FK P2010 Röd Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Södertälje FK U17 Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Sörskogens IF P2009 1 Sörskogens IF(Föreningen) Röd, Röd, Svart
Torshälla-Nyby IS P06 Ulf Rosin 0739417171 Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P2008 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P2009 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P2010 grön Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P2010 svart Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P2011 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P2013 grön Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P2013 svart Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P2015 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P2015 2 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Triangelns IK P2005 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P2008 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P2009 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P2010 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P2011 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P2013 grön Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P2013 svart Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P2015/16 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P2015/16 2 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Trosa-Vagnhärad SK P2006 Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK P2008 Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK P2009 Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK P2013 svart Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK P2007 vit Tullinge Triangel Pojkar FK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tullinge Triangel Pojkar FK P2009 vit Tullinge Triangel Pojkar FK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tyresö FF P2006 1 Tyresö FF(Föreningen) Gul, Röd, Röda
Unik FK U17 Unik FK(Föreningen) röd, blå, röd
Vasalund IF P2008 A Vasalund IF(Föreningen) Röda, Svarta, Röda
Vasalund Stockholm IF A, Pojkar 2007 2022 Vasalund Stockholm IF(Föreningen) Röda, Svart, Röda
Vasastans BK P2008 1 Vasastans BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vendelsö IK P2008 1 Vendelsö IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vendelsö IK P2009 1 Vendelsö IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vidbynäs FF P2010 Vidbynäs FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Värmbols FC P2008 Mattias Johansson 0703008224 Blå, Blå, Blå
Västerås BK 30 P2009 Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås IK P2006 Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Västerås IK P2007 Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Västerås IK P2008 Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Västerås IK P2009 1 Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Västerås SK FK P15 Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Västerås SK FK P2008 Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Västerås SK FK P2013 Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Västerås SK FK U16 Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Älvsjö AIK FF U17 Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Örebro SK FK P2009 Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2022-01-16 14:00 163105005 IFK Eskilstuna P2007 - IFK Västerås FK P2007 Ekängens IP KG
2022-01-30 10:00 163105023 Nyköpings BIS P2008 - IF Brommapojkarna P2008 2 Rosvalla IP KG A
2022-02-02 19:00 163105035 Triangelns IK P2009 - Torshälla-Nyby IS P2009 Orrlidens IP
2022-02-05 11:00 163105004 BK Sport P2009 Gul - FC Kallfors P2009 Orrlidens IP
2022-02-05 14:00 163105037 Assyriska FF P2011 Vit - IFK Lidingö FK P2011 5 Blå Västergårds fotbollshall KG
2022-02-06 15:00 163105021 BK Sport P2007 - Athletic FC Eskilstuna P2008 0 - 1 Ekängens IP KG
2022-02-12 09:30 163105034 Eskilstuna City FK P2010 Blå - Hällbybrunns IF P2009 Årby IP KG
2022-02-12 11:15 163105063 Hargs BK P2006 - Nyköpings BIS P2007 Rosvalla IP KG A
2022-02-12 12:00 163105006 Eskilstuna City FK P2007 - IK Franke P2007 Årby IP KG
2022-02-12 13:00 163105012 IFK Eskilstuna U17 P2005 - Eskilstuna Södra FF U17 P2005 1 - 1 Ekängens IP KG
2022-02-12 14:00 163105018 Eskilstuna City FK P2009 - Triangelns IK P2009 Årby IP KG
2022-02-12 15:00 163105048 Athletic FC Eskilstuna U15 - FC Kallfors P2007 3 - 3 Skogsängens IP KG
2022-02-12 15:15 163105062 Athletic FC Eskilstuna P2008 - Katrineholms SK FK P2007 Ekängens IP KG
2022-02-13 11:00 163105051 FC Kallfors P2009 - Djurgårdens IF FF P2009 3 17 - 0 Ljungbackens IP
2022-02-13 11:00 163105059 Triangelns IK P2008 - IFK Eskilstuna P2008 Orrlidens IP
2022-02-13 12:00 163105008 Eskilstuna Södra FF U17 P2005 - IFK Eskilstuna U16 P2006 2 - 3 Skogsängens IP KG
2022-02-13 14:00 163105011 Oxelösunds IK P2007 - BK Sport P2007 Ramdalens IP KG
2022-02-13 14:00 163105054 IK Viljan Strängnäs P2007 - Västerås IK P2007 Larslunda IP
2022-02-19 10:00 163105052 FC Kallfors P2008 - RCD Espanyol P2008 Ljungbackens IP
2022-02-19 10:00 163105082 Triangelns IK P2009 - Västerås IK P2009 1 4 - 4 Orrlidens IP
2022-02-19 11:00 163105060 IK Viljan Strängnäs P2007 - Råsunda IS P2007 1 Larslunda IP
2022-02-19 12:00 163105032 IFK Eskilstuna P2009 - Karlslunds IF FK P2009 Torshargs IP KG
2022-02-19 12:00 163105069 BK Sport U16 P2006 - IFK Eskilstuna U16 P2006 Inst. Skogsängens IP KG
2022-02-19 12:00 163105081 FC Kallfors P2009 - Hammarby IF FF P2010A Inst. Ljungbackens IP
2022-02-19 12:30 163105064 IFK Eskilstuna U17 P2005 - BK Sport U17 0 - 1 Ekängens IP KG
2022-02-19 14:00 163105078 Syrianska FC U16 - Reymersholms IK P2006 1 Brunnsängs IP KG
2022-02-19 14:00 163105083 Triangelns IK P2008 - Västerås IK P2008 3 - 6 Orrlidens IP
2022-02-19 15:00 163105009 Eskilstuna Södra FF U17 P2005 - Kungsör BK P2005 1 - 2 Ekängens IP KG
2022-02-19 15:00 163105049 Athletic FC Eskilstuna U15 - Hammarby TFF P2007 1 Skogsängens IP KG
2022-02-19 16:00 163105080 Syrianska FC U15 - IFK Stockholm FK P2007 1 Brunnsängs IP KG
2022-02-19 16:30 163105066 IFK Eskilstuna P2008 - Eskilstuna City FK P2008 Torshargs IP KG
2022-02-20 11:00 163105013 Assyriska FF P2008 svart - Vasastans BK P2008 1 4 - 4 Brunnsängs IP KG
2022-02-20 11:00 163105076 Nyköpings BIS P2008 - IFK Norrköping FK P2008 Rosvalla IP KG A
2022-02-20 13:30 163105036 BK Sport P2007 - Pershagens SK P2007 1 - 4 Ekängens IP KG
2022-02-20 15:30 163105061 Eskilstuna Södra FF U17 P2005 - Skiljebo SK U17 P2005 5 - 0 Skogsängens IP KG
2022-02-20 16:00 163105067 IFK Eskilstuna P2008 - Eskilstuna City FK P2008 Inst. Ekängens IP KG
2022-02-20 16:00 163105070 Torshälla-Nyby IS P2008 - IFK Eskilstuna P2008 Torshargs IP KG
2022-02-26 10:00 163105088 BK Sport P2009 Gul - BK Sport P2009 Svart 4 - 5 Orrlidens IP
2022-02-26 12:00 163105058 Eskilstuna City FK P2009 - Västerås IK P2009 1 Årby IP KG
2022-02-26 13:00 163105075 BK Sport U17 - IFK Eskilstuna U17 P2005 Inst. Ekängens IP KG
2022-02-26 13:00 163105092 BK Sport U17 - Södertälje FK U17 Inst. Ekängens IP KG
2022-02-26 13:00 163105093 Oxelösunds IK P2006 - Hargs BK P2006 0 - 0 Ramdalens IP KG
2022-02-26 14:00 163105043 Södertälje FK U17 - IF Brommapojkarna P2005 12 Brunnsängs IP KG
2022-02-26 14:00 163105053 FC Kallfors P2008 - Eskilstuna City FK P2008 1 - 4 Ljungbackens IP
2022-02-26 14:00 163105077 Eskilstuna City FK P2007 - Irsta IF P2007 Årby IP KG
2022-02-26 15:30 163105050 Athletic FC Eskilstuna U15 - Västerås IK P2007 4 - 0 Skogsängens IP KG
2022-02-26 15:30 163105065 IFK Eskilstuna U17 P2005 - IFK Mariefred U17 Ekängens IP KG
2022-02-26 16:00 163105015 Nyköpings BIS P2007 - Katrineholms SK FK P2007 3 - 2 Rosvalla IP KG A
2022-02-26 18:00 163105091 BK Sport P2007 - Hällbybrunns IF P2007 Ekängens IP KG
2022-02-27 10:00 163105014 Assyriska FF P2008 svart - Karlbergs BK P2008 Grön 1 5 - 3 Brunnsängs IP KG
2022-02-27 10:00 163105085 FC Kallfors P2009 - Eskilstuna City FK P2009 Ljungbackens IP
2022-02-27 11:00 163105096 Nyköpings BIS P2008 - IFK Haninge P2008 Rosvalla IP KG A
2022-02-27 12:00 163105097 Södertälje FF P2009 - Arameisk-Syrianska IF P2009 1 6 - 2 Geneta Sportfält KG 1
2022-02-27 13:00 163105045 Nykvarns SK P2007 - Råsunda IS P2007 1 Nykvarns IP 1
2022-02-27 13:15 163105056 IK Viljan Strängnäs P2009 - Triangelns IK P2009 Larslunda IP
2022-02-27 13:15 163105100 Hargs BK P2006 - Oxelösunds IK P2006 Rosvalla IP KG A
2022-02-27 14:00 163105007 IFK Eskilstuna P2007 - Västerås IK P2007 3 - 0 Ekängens IP KG
2022-02-27 15:30 163105010 Eskilstuna Södra FF U17 P2005 - Gideonsbergs IF P2005 8 - 2 Skogsängens IP KG
2022-03-01 18:50 163105020 Skogstorps GoIF P2009 - Torshälla-Nyby IS P2009 2 - 8 Orrlidens IP
2022-03-05 00:00 163105003 Oxelösunds IK P2006 - Trosa-Vagnhärad SK P2006 Inst. Ramdalens IP
2022-03-05 10:00 163105019 Eskilstuna City FK P2009 - IFK Eskilstuna P2009 7 - 2 Årby IP KG
2022-03-05 11:00 163105089 Triangelns IK P2010 - Gillberga-Lista IF P2010 Triangelborg KG
2022-03-05 11:00 163105102 BK Sport P2009 Gul - FC Kallfors P2009 8 - 5 Orrlidens IP
2022-03-05 13:00 163105016 Eskilstuna Södra FF U17 P2005 - Hargs BK P2004/2005 5 - 1 Skogsängens IP KG
2022-03-05 13:00 163105027 BK Sport U17 - IK Franke U17 Inst. Ekängens IP KG
2022-03-05 13:00 163105071 Torshälla-Nyby IS P2011 - Eskilstuna City FK P2011 Tunahallen
2022-03-05 13:00 163105106 BK Sport U16 P2006 - Malmköpings IF P2006 Ekängens IP KG
2022-03-05 13:00 163105108 Skogstorps GOIF P2008 - Jäders IF P2008 Orrlidens IP
2022-03-05 14:00 163105094 Syrianska FC U15 - Nyköpings BIS P2007 3 - 2 Brunnsängs IP KG
2022-03-06 10:00 163105024 BK Sport P2009 Svart - Kvicksunds SK P2008 Ekängens IP KG
2022-03-06 10:00 163105103 BK Sport P2009 Svart - Kvicksunds SK P2009 Inst. Ekängens IP KG
2022-03-06 10:00 163105111 BK Sport P2007 - Hällbybrunns IF P2007 Skogsängens IP KG
2022-03-06 10:30 163105086 FC Kallfors P2009 - IF Eker Örebro P2009 Ljungbackens IP
2022-03-06 10:30 163105107 Nyköpings BIS P2008 - IFK Eskilstuna P2008 Rosvalla IP KG B
2022-03-06 11:00 163105115 Assyriska FF P2008 svart - IFK Haninge P2008 1 - 7 Geneta Sportfält KG 1
2022-03-06 12:00 163105072 FC Kallfors P2007 - Stureby SK P2007 Blå Ljungbackens IP C1
2022-03-06 13:00 163105038 Nykvarns SK P2007 - Arameisk-Syrianska IF P2007 1 Inst. Nykvarns IP 1
2022-03-06 13:30 163105017 IFK Eskilstuna P2007 - IK Viljan Strängnäs P2007 Ekängens IP KG
2022-03-06 16:00 163105113 Torshälla-Nyby IS P2008 - Jäders IF P2008 Torshargs IP KG
2022-03-09 19:00 163105116 Triangelns IK P2008 - Torshälla-Nyby IS P2008 Orrlidens IP
2022-03-12 00:00 163105001 Oxelösunds IK P2006 - IFK Nyköping P2006 Ramdalens IP
2022-03-12 09:00 163105126 Eskilstuna City FK P2008 - Torshälla-Nyby IS P2008 Årby IP KG
2022-03-12 10:00 163105120 BK Sport P2009 Svart - Trosa-Vagnhärad SK P2009 6 - 10 Orrlidens IP
2022-03-12 10:30 163105122 Eskilstuna City FK P2009 - Adolfsbergs IK P2009 gul 7 - 0 Årby IP KG
2022-03-12 11:00 163105057 IK Viljan Strängnäs P2008 - IK Oden P2008 Inst. Larslunda IP
2022-03-12 11:00 163105104 Pershagens SK P2007 - Syrianska FC U15 2 - 7 Brunnsängs IP KG
2022-03-12 12:00 163105090 Triangelns IK P2008 - Högsjö BK P2008 2 - 5 Triangelborg KG
2022-03-12 12:00 163105125 Eskilstuna City FK P2009 - Eskilstuna City FK P2008 1 - 0 Årby IP KG
2022-03-12 13:00 163105044 Södertälje FK U17 - IK Frej Täby FF P2005 1 Brunnsängs IP KG
2022-03-12 13:00 163105101 IK Viljan Strängnäs P2007 - BK Sport P2007 11 - 0 Larslunda IP
2022-03-12 13:00 163105112 Skogstorps GOIF P2008 - IFK Eskilstuna P2008 Orrlidens IP
2022-03-12 14:45 163105114 IFK Nyköping P2006 - Oxelösunds IK P2006 Rosvalla IP KG A
2022-03-13 10:00 163105087 FC Kallfors P2009 - Vendelsö IK P2009 1 6 - 4 Ljungbackens IP
2022-03-13 10:00 163105117 IFK Eskilstuna U16 P2006 - Västerås IK P2006 2 - 1 Orrlidens IP
2022-03-13 10:30 163105046 Torshälla-Nyby IS P2009 - IFK Eskilstuna P2009 Torshargs IP KG
2022-03-13 11:00 163105025 BK Sport P2009 Gul - Skiljebo SK P2009 Ekängens IP KG
2022-03-13 11:00 163105099 Assyriska FF P2008 svart - RCD Espanyol P2008 4 - 1 Geneta Sportfält KG 1
2022-03-13 11:00 163105119 BK Sport P2009 Gul - Skiljebo SK P2009 Ekängens IP KG
2022-03-13 12:00 163105073 FC Kallfors P2007 - IFK Haninge P2007 2 2 - 4 Ljungbackens IP C1
2022-03-13 13:00 163105039 Nykvarns SK P2007 - Vasalund Stockholm IF A, Pojkar 2007 2022 Nykvarns IP 1
2022-03-13 13:30 163105031 Eskilstuna Södra FF U17 P2005 - Karlslunds IF FK P2005 2 - 2 Skogsängens IP KG
2022-03-13 18:30 163105127 IFK Eskilstuna U17 P2005 - Älvsjö AIK FF U17 Ekängens IP KG
2022-03-17 17:30 163105047 Torshälla-Nyby IS P2009 - Triangelns IK P2009 Torshargs IP KG
2022-03-18 18:15 163105109 IFK Eskilstuna P2010 blå - Triangelns IK P2010 Ekängens IP KG
2022-03-18 19:00 163105136 Athletic FC Eskilstuna U15 - IFK Haninge P2008 3 - 1 Skogsängens IP KG
2022-03-18 19:30 163105033 Nyköpings BIS P2007 - Nacka FC P2007 1 - 2 Rosvalla IP KG A
2022-03-19 09:45 163105068 IFK Eskilstuna P2010 blå - Syrianska Eskilstuna IF P2010 Ekängens IP KG
2022-03-19 10:00 163105084 FC Kallfors P2008 - Athletic FC Eskilstuna P2008 Inst. Ljungbackens IP
2022-03-19 10:00 163105137 FC Kallfors P2009 - FC Djursholm P2009 1 Ljungbackens IP
2022-03-19 11:00 163105141 Skogstorps GOIF P2008 - Kvicksunds SK P2008 10 - 0 Orrlidens IP
2022-03-19 11:30 163105105 Pershagens SK P2007 - Nykvarns SK P2007 5 - 3 Brunnsängs IP KG
2022-03-19 12:00 163105135 Nyköpings BIS P2010 - Gnesta FF P2010 Rosvalla IP KG B
2022-03-19 13:00 163105002 Oxelösunds IK P2006 - Katrineholms SK FK P2006 Ramdalens IP
2022-03-19 13:00 163105022 Eskilstuna Babylon IF U19 - Eskilstuna Södra FF U17 P2005 Skogsängens IP KG
2022-03-19 13:00 163105121 Oxelösunds IK P2006 - Katrineholms SK FK P2006 2 - 5 Ramdalens IP KG
2022-03-19 13:30 163105110 IFK Eskilstuna P2009 - Triangelns IK P2009 1 - 9 Orrlidens IP
2022-03-19 17:00 163105129 IFK Eskilstuna P2007 - Norsborgs IF P2007 3 - 2 Ekängens IP KG
2022-03-19 17:30 163105118 Athletic FC Eskilstuna P2008 - FC Kallfors P2008 Skogsängens IP
2022-03-20 163105133 Syrianska FC U16 - Enskede IK P2006 Geneta Sportfält KG 1
2022-03-20 10:00 163105143 FC Kallfors P2008 - Mälarhöjden-Hägersten FF P2008 1 Ljungbackens IP
2022-03-20 10:30 163105130 BK Sport P2009 Svart - Västerås BK 30 P2009 13 - 0 Ekängens IP KG
2022-03-20 12:00 163105074 FC Kallfors P2007 - IFK Eskilstuna P2007 3 - 1 Ljungbackens IP C1
2022-03-20 12:00 163105098 IK Tun P2007/2008 - BK Sport P2007 3 - 0 Ramdalens IP KG
2022-03-20 13:00 163105040 Nykvarns SK P2007 - Tullinge Triangel Pojkar FK P2007 vit 1 - 1 Nykvarns IP 1
2022-03-20 13:00 163105128 Skogstorps GoIF P2009 - Hällbybrunns IF P2009 Orrlidens IP
2022-03-20 15:00 163105079 Torshälla-Nyby IS P2009 - IK Viljan Strängnäs P2009 Torshargs IP KG
2022-03-20 16:00 163105132 Syrianska FC U15 - Nacka FC P2007 5 - 2 Geneta Sportfält KG 1
2022-03-20 17:30 163105142 IFK Eskilstuna U17 P2005 - Skyllbergs IK P2005 0 - 3 Ekängens IP KG
2022-03-26 10:30 163105160 IFK Eskilstuna P2007 - Karlbergs BK P2007 röd Torshargs IP KG
2022-03-26 11:00 163105145 IFK Mariefred P2007 - Pershagens SK P2007 5 - 1 Hammarens IP KG
2022-03-26 13:00 163105026 BK Sport U17 - Södertälje FK U17 Inst. Ekängens IP KG
2022-03-26 13:00 163105155 Torshälla-Nyby IS P2011 - Kvicksunds SK P2011 Tunahallen KG A
2022-03-26 14:00 163105138 Nykvarns SK P2007 - Nykvarns SK P2007 Nykvarns IP 1
2022-03-26 14:00 163105139 Järna SK P2010 - Järfälla FF P2010 1 Inst. Ljungbackens IP
2022-03-26 15:00 163105157 Assyriska FF P2008 svart - Rågsveds IF P2008 1 Geneta Sportfält KG 1
2022-03-26 15:00 163105161 IK Viljan Strängnäs U17 P2005 - Järna SK P2005/2006 4 - 2 Larslunda IP
2022-03-26 15:30 163105055 IK Viljan Strängnäs P2007 - IK Franke P2007 Inst. Larslunda IP
2022-03-26 16:00 163105140 Järna SK P2010 - Järfälla FF P2010 1 Ljungbackens IP
2022-03-27 10:00 163105134 Nyköpings BIS P2011 röd - IFK Nyköping P2011 blå/vit Rosvalla IP KG C
2022-03-27 13:00 163105154 FC Kallfors P2009 - AIK FF P2009 1 3 - 6 Friluftsgården, Enhörna KG
2022-03-27 13:30 163105149 Torshälla-Nyby IS P2010 svart - Julita GoIF P2010 Torshargs IP KG
2022-03-27 13:30 163105150 Torshälla-Nyby IS P2010 svart - Eskilstuna City FK P2010 Blå Torshargs IP KG
2022-04-02 08:30 163105177 IFK Eskilstuna P2008 - Jäders IF P2008 4 - 12 Torshargs IP KG
2022-04-02 11:00 163105172 IFK Eskilstuna P2012 blå - Eskilstuna City FK P2012 blå Ekängens IP KG
2022-04-02 11:00 163105173 IFK Eskilstuna P2012 vit - Eskilstuna City FK P2012 blå Ekängens IP KG
2022-04-02 11:40 163105174 IFK Eskilstuna P2012 röd - Eskilstuna City FK P2012 blå Ekängens IP KG
2022-04-02 11:40 163105175 IFK Eskilstuna P2012 gul - Eskilstuna City FK P2012 blå Ekängens IP KG
2022-04-03 09:30 163105146 Enhörna IF P2008/2009 - Järna SK P2008 6 - 4 Friluftsgården, Enhörna KG
2022-04-03 11:00 163105124 Triangelns IK P2005 - IK Viljan Strängnäs U17 P2005 Triangelborg KG
2022-04-03 11:00 163105169 Syrianska FC U16 - Tyresö FF P2006 1 3 - 2 Södertälje Fotbollsarena
2022-04-03 12:00 163105176 Skogstorps GOIF P2008 - Stora Sundby GoIF P2008 Orrlidens IP
2022-04-03 13:00 163105041 Nykvarns SK P2007 - Gnesta FF P2007/2008 3 - 0 Nykvarns IP 1
2022-04-03 13:00 163105171 Södertälje FK P2008 - Trosa-Vagnhärad SK P2008 3 - 0 Brunnsängs IP KG
2022-04-03 14:15 163105159 Nykvarns SK P2010 - Järna SK P2010 ICA Vallen AB
2022-04-03 16:00 163105028 IFK Eskilstuna P2007 - Irsta IF P2007 Ekängens IP KG
2022-04-04 17:30 163105170 Skogstorps GoIF P2009 - Kvicksunds SK P2009 Inst. Orrlidens IP
2022-04-08 19:30 163105168 Nyköpings BIS P2006 - Oxelösunds IK P2006 Inst. Rosvalla IP KG A
2022-04-09 10:00 163105194 IK Viljan Strängnäs P2012 gul - IFK Eskilstuna P2012 blå Larslunda IP
2022-04-09 10:00 163105195 IK Viljan Strängnäs P2012 gul - IFK Eskilstuna P2012 vit Larslunda IP
2022-04-09 13:30 163105163 Skogstorps GOIF P2012 Vit - Eskilstuna City FK P2012 gul Inst. Orrlidens IP
2022-04-09 13:30 163105164 Skogstorps GOIF P2012 Grön - Eskilstuna City FK P2012 blå Inst. Orrlidens IP
2022-04-09 14:00 163105199 Pershagens SK P2006 - IFK Nyköping P2006 Pershagens IP KG1
2022-04-09 14:45 163105165 Skogstorps GOIF P2011 - Eskilstuna City FK P12 randig Inst. Orrlidens IP
2022-04-09 16:30 163105188 BK Sport P2012/2013 Gul - Eskilstuna City FK P2013 Blå Tunahallen KG A
2022-04-10 10:00 163105167 Järna SK P2011 - Pershagens SK PF2011 3 - 7 Ljungbackens IP
2022-04-10 10:00 163105186 BK Sport P2009 Svart - Syrianska Eskilstuna IF P2010 6 - 0 Ekängens IP KG
2022-04-10 11:30 163105144 IFK Mariefred P2007 - Hällbybrunns IF P2007 5 - 1 Toresunds IP KG
2022-04-10 11:30 163105197 IFK Mariefred P2009 vit - Enhörna IF P2008/2009 Hammarens IP KG
2022-04-10 13:00 163105042 Nykvarns SK P2007 - Södertälje FK P2007 Nykvarns IP 1
2022-04-10 13:00 163105196 IFK Mariefred P2009 blå - Gnesta FF P2009 Hammarens IP KG
2022-04-10 13:15 163105191 Torshälla-Nyby IS P2010 svart - IFK Mariefred P2010 blå Torshargs IP KG
2022-04-10 13:15 163105192 Torshälla-Nyby IS P2010 grön - IFK Mariefred P2010 vit Torshargs IP KG
2022-04-10 14:00 163105189 FC Kallfors P2007 - Stureby SK P2007 Blå Ljungbackens IP
2022-04-10 14:30 163105193 Torshälla-Nyby IS P2009 - Kvicksunds SK P2009 Torshargs IP KG
2022-04-10 17:00 163105185 Nyköpings BIS P2011 röd - Nyköpings BIS P2012 blå Rosvalla IP KG C
2022-04-10 17:30 163105182 Nyköpings BIS P2011 röd - Nyköpings BIS P2012 blå Rosvalla IP KG C
2022-04-14 14:00 163105213 Gnesta FF P2010 - Södertälje FK P2010 Röd Hagstumosse IP KG
2022-04-15 11:00 163105029 Gillberga-Lista IF P2010 - Eskilstuna City FK P2010 Blå Hallstavallen
2022-04-15 11:00 163105131 IFK Eskilstuna P2008 - Dalkurd FF P2008 Ekängens IP KG
2022-04-15 11:00 163105152 IFK Mariefred P2010 blå - IFK Eskilstuna P2010 blå Hammarens IP KG 7m7
2022-04-15 12:30 163105153 IFK Mariefred P2010 vit - IFK Eskilstuna P2010 blå Hammarens IP KG 7m7
2022-04-15 13:30 163105184 Skogstorps GOIF P2008 - Jäders IF P2008 1 - 2 Orrlidens IP
2022-04-15 14:30 163105207 Eskilstuna Södra FF U17 P2005 - Unik FK U17 1 - 4 Skogsängens IP KG
2022-04-15 15:15 163105214 IFK Nyköping P2006 - Pershagens SK P2006 Inst. Rosvalla IP KG B
2022-04-16 09:30 163105183 IFK Eskilstuna P2011 blå - Hällbybrunns IF P2011 vit/svart Ekängens IP KG
2022-04-16 09:30 163105216 IFK Eskilstuna P2011 vit - Eskilstuna City FK P2011 Ekängens IP KG
2022-04-17 11:00 163105147 Enhörna IF P2008/2009 - IFK Mariefred P2009 blå 5 - 7 Friluftsgården, Enhörna KG
2022-04-17 11:30 163105200 Torshälla-Nyby IS P2010 svart - Eskilstuna Södra FF P2010 Torshargs IP KG
2022-04-17 11:30 163105201 Torshälla-Nyby IS P2010 grön - Eskilstuna Södra FF P2010 Torshargs IP KG
2022-04-17 14:00 163105151 IFK Mariefred P2009 blå - Nykvarns SK P2009 Hammarängen
2022-04-18 09:00 163105215 IFK Eskilstuna P2010 blå - Syrianska Eskilstuna IF P2010 7 - 7 Ekängens IP KG
2022-04-18 10:30 163105178 IFK Eskilstuna P2013 blå - Nykvarns SK P2013 Ekängens IP KG
2022-04-18 10:30 163105179 IFK Eskilstuna P2013 vit - Nykvarns SK P2013 Ekängens IP KG
2022-04-18 11:00 163105205 IFK Mariefred P2007 - BK Sport P2007 7 - 0 Hammarens IP KG
2022-04-18 11:30 163105180 IFK Eskilstuna P2013 blå - Nykvarns SK P2013 Ekängens IP KG
2022-04-18 11:30 163105181 IFK Eskilstuna P2013 vit - Nykvarns SK P2013 Ekängens IP KG
2022-04-18 12:00 163105219 Pershagens SK P2007 - IFK Nyköping P2007 3 - 1 Pershagens IP KG1
2022-04-18 15:15 163105209 IFK Eskilstuna U16 P2006 - Gideonsbergs IF P2006 1 - 1 Ekängens IP KG
2022-04-18 15:30 163105217 Hargs BK P2009 - IFK Nyköping P2009 Rosvalla IP KG C
2022-04-18 16:00 163105162 Oxelösunds IK P2006 - IFK Nyköping P2006 3 - 2 Ramdalens IP KG
2022-04-18 17:00 163105218 Järna SK P2009 - Assyriska FF P2010 2 - 3 Ljungbackens IP
2022-04-18 17:30 163105203 Skogstorps GoIF P2009 - Kvicksunds SK P2009 1 - 5 Orrlidens IP
2022-04-22 19:00 163105166 Oxelösunds IK P2006 - Pershagens SK P2006 3 - 1 Ramdalens IP KG
2022-04-23 10:00 163105206 FC Kallfors P2012 - Hölö-Mörkö IF P2012 Hölö IP C1
2022-04-23 10:00 163105230 IFK Mariefred P2009 blå - Järna SK P2009 9 - 0 Hammarens IP KG
2022-04-23 10:15 163105190 IFK Mariefred P2011 - IK Viljan Strängnäs P2011 Hammarens IP KG 7m7
2022-04-23 10:45 163105231 Torshälla-Nyby IS P2013 grön - Eskilstuna City FK P2013 Blå Torshargs IP KG
2022-04-23 10:45 163105232 Torshälla-Nyby IS P2013 svart - Eskilstuna City FK P2013 Blå Torshargs IP KG
2022-04-23 13:00 163105187 Järna SK P2013 - Enhörna IF P2013 gul Ljungbackens IP
2022-04-23 13:00 163105221 Järna SK P2013 - Enhörna IF P2013 gul Ljungbackens IP
2022-04-23 13:00 163105225 IFK Mariefred P2012 vit - Nykvarns SK P2012 Hammarens IP KG 7m7
2022-04-23 14:45 163105226 IFK Mariefred P2012 blå - Nykvarns SK P2012 Hammarens IP KG 7m7
2022-04-23 15:00 163105233 Gnesta FF P2012 - Mölnbo IF P2011/2012 Hagstumosse IP KG
2022-04-23 16:00 163105227 Torshälla-Nyby IS P2011 - Sollentuna FK P2011 Torshargs IP KG
2022-04-23 18:00 163105220 BK Sport P2007 - IFK Eskilstuna P2008 2 - 3 Ekängens IP KG
2022-04-24 09:00 163105210 IFK Eskilstuna P2011 blå - Sollentuna FK P2011 Orrlidens IP 2
2022-04-24 09:00 163105222 IFK Eskilstuna P2012 blå - IK Viljan Strängnäs P2012 blå Orrlidens IP 2
2022-04-24 09:00 163105223 IFK Eskilstuna P2012 vit - IK Viljan Strängnäs P2012 gul Orrlidens IP 2
2022-04-24 10:30 163105211 IFK Eskilstuna P2011 vit - Sollentuna FK P2011 Orrlidens IP 2
2022-04-24 10:30 163105212 IFK Eskilstuna P2011 röd - Sollentuna FK P2011 Orrlidens IP 2
2022-04-24 11:00 163105156 BK Sport P2009 Gul - Köping FF P2009 Svart Ekängens IP KG
2022-04-24 11:00 163105204 IFK Mariefred P2007 - Gnesta FF P2007/2008 9 - 1 Hammarens IP KG
2022-04-24 11:00 163105224 Hällbybrunns IF P2011 vit/svart - Sollentuna FK P2011 Inst. Gustavsborgs IP
2022-04-24 11:00 163105229 Pershagens SK P2007 - Södertälje FK P2007 7 - 1 Pershagens IP KG1
2022-04-24 11:00 163105234 IFK Eskilstuna U16 P2006 - BK Sport U16 P2006 Orrlidens IP
2022-04-24 13:00 163105158 IK Viljan Strängnäs U17 P2005 - Kungsör BK P2005 2 - 2 Larslunda IP
2022-04-24 15:00 163105148 Enhörna IF P2008/2009 - Nykvarns SK P2008 Inst. Friluftsgården, Enhörna KG
2022-04-24 15:30 163105228 FC Kallfors P2008 - Athletic FC Eskilstuna P2008 7 - 1 Ljungbackens IP
2022-04-24 17:30 163105208 Oxelösunds IK P2006 - Nyköpings BIS P2006 1 - 3 Ramdalens IP KG
2022-04-24 18:00 163105202 IFK Nyköping P2006 - Hargs BK P2006 0 - 3 Rosvalla IP KG B
2022-04-30 163105198 Athletic FC Eskilstuna U15 - IFK Eskilstuna P2007 Inst. Skogsängens IP KG
2022-04-30 09:00 163105238 Nykvarns SK P2011 - Järna SK P2011 Nykvarns IP 1
2022-04-30 10:00 163105239 Nykvarns SK P2011 - Järna SK P2011 Nykvarns IP 1
2022-04-30 10:30 163105236 Järna SK P2010 - IFK Mariefred P2010 blå Ljungbackens IP
2022-05-01 13:00 163105235 Enhörna IF P2008/2009 - Vidbynäs FF P2010 Friluftsgården, Enhörna
2022-05-01 13:00 163105237 Pershagens SK P2010 - Södertälje FK P2010 Röd Pershagens IP KG1
2022-05-14 12:00 163105244 FC Kallfors U16 Vit - Rönninge Salem Fotboll P2006 1 Ljungbackens IP C1
2022-05-15 10:00 163105245 Nyköpings BIS P2013 - Hargs BK P2013 Rosvalla IP E1
2022-05-15 14:00 163105242 Jäders IF P2011/2012 - Eskilstuna City FK P2012 blå Kungsvallen
2022-05-21 10:00 163105246 Jäders IF P2011/2012 - IFK Eskilstuna P2011 blå Kungsvallen
2022-05-21 14:00 163105243 FC Kallfors P2009 - Tullinge Triangel Pojkar FK P2009 vit Pershagens IP KG1
2022-05-21 15:00 163105241 Hällbybrunns IF P2013 - Kvicksunds SK P2013 Skogsvallen
2022-05-22 09:30 163105267 Hargs BK P2009 - Stigtomta IF P2009/2010 Krikonbacken A
2022-05-22 10:15 163105261 Järna SK P2008 - Södertälje FK P2008 Ljungbackens IP C2
2022-05-22 11:00 163105250 IFK Eskilstuna P2012 blå - Eskilstuna City FK P2012 blå 4 - 4 Balsta IP B
2022-05-22 11:00 163105251 IFK Eskilstuna P2012 vit - Eskilstuna City FK P2012 gul 4 - 2 Balsta IP B
2022-05-22 11:00 163105252 IFK Eskilstuna P2012 röd - Eskilstuna City FK P12 randig Balsta IP B
2022-05-22 12:15 163105253 IFK Eskilstuna P2012 blå - Eskilstuna City FK P2012 gul 3 - 5 Balsta IP B
2022-05-22 12:15 163105254 IFK Eskilstuna P2012 vit - Eskilstuna City FK P12 randig 2 - 6 Balsta IP B
2022-05-22 12:15 163105255 IFK Eskilstuna P2012 röd - Eskilstuna City FK P2012 blå Balsta IP B
2022-05-22 13:30 163105256 IFK Eskilstuna P2012 blå - Eskilstuna City FK P12 randig 2 - 10 Balsta IP B
2022-05-22 13:30 163105257 IFK Eskilstuna P2012 vit - Eskilstuna City FK P2012 blå 10 - 3 Balsta IP B
2022-05-22 13:30 163105258 IFK Eskilstuna P2012 vit - Eskilstuna City FK P2012 blå Balsta IP A
2022-05-22 13:30 163105259 IFK Eskilstuna P2012 röd - Eskilstuna City FK P2012 gul Balsta IP B
2022-05-22 15:00 163105260 IFK Eskilstuna P2010 blå - Kvicksunds SK P2010 Balsta IP B
2022-05-25 18:00 163105248 Torshälla-Nyby IS P2010 grön - Eskilstuna City FK P2010 Blå Torshargs IP
2022-05-27 17:15 163105265 Hargs BK P2009 gul - Nyköpings BIS P2009 gul Krikonbacken A
2022-06-03 18:00 163105268 IFK Eskilstuna P2011 blå - Torshälla-Nyby IS P2011 Balsta IP B
2022-06-04 12:00 163105240 Assyriska FF P2008 svart - IF Brommapojkarna A, Pojkar 2008 Inst. Östertälje IP B1
2022-06-05 09:15 163105262 Hargs BK P2009 - Smedby AIS P09 Krikonbacken A
2022-06-05 11:15 163105263 Hälleforsnäs IF P2009 - Hargs BK P2009 Krikonbacken A
2022-06-05 14:00 163105269 IFK Eskilstuna P2008 - Västerås SK FK P2008 1 - 10 Balsta IP B
2022-06-05 14:15 163105264 Hargs BK P2009 - Djurgårdens IF FF P2009 10 Krikonbacken A
2022-06-06 14:00 163105247 Järna SK P2007 - Hällbybrunns IF P2007 Ljungbackens IP C1
2022-06-08 18:00 163105249 Torshälla-Nyby IS P2009 - Triangelns IK P2009 Torshargs IP
2022-06-10 18:00 163105272 IFK Eskilstuna P2011 vit - Triangelns IK P2011 Balsta IP B
2022-06-11 17:00 163105266 Hargs BK P2009 gul - Nyköpings BIS P2009 gul Krikonbacken A
2022-06-13 18:00 163105270 Hällbybrunns IF P2009 - Torshälla-Nyby IS P2009 4 - 3 Skogsvallen
2022-06-17 18:00 163105277 IFK Eskilstuna P2011 vit - Eskilstuna City FK P2011 Balsta IP C
2022-06-19 11:00 163105275 IFK Eskilstuna P2013 blå - Eskilstuna City FK P2013 Blå 1 - 12 Balsta IP D
2022-06-19 14:00 163105276 IFK Eskilstuna P2013 vit - Arboga Södra IF P2013 1 Balsta IP D
2022-06-26 11:30 163105274 BK Sport P2012/2013 Gul - Eskilstuna City FK P2013 Blå Ekängens IP E
2022-07-02 15:00 163105271 IK Viljan Strängnäs P2012 gul - Ekeby BK P2012 Inst. Larslunda IP
2022-07-07 18:30 163105280 Torshälla-Nyby IS P06 - Eskilstuna Södra FF U17 P2005 Torshargs IP KG
2022-07-10 11:00 163105281 IFK Eskilstuna P2007 - Athletic FC Eskilstuna U15 2 - 3 Ekängens IP KG
2022-07-10 17:00 163105282 IFK Eskilstuna P2007 - Västerås SK FK P15 2 - 5 Ekängens IP KG
2022-07-29 10:30 163105278 Assyriska FF P2008 svart - Nömme United Inst. Östertälje IP B1
2022-08-04 18:00 163105291 Syrianska FC P2012 - Norsborgs IF P2012 Brunnsängs IP B2
2022-08-06 12:00 163105287 Syrianska FC P2012 - Rönninge Salem Fotboll P2011 1 Brunnsängs IP B2
2022-08-06 14:00 163105285 FC Kallfors P2009 - Sörskogens IF P2009 1 3 - 1 Pershagens IP KG1
2022-08-07 10:00 163105288 Hällbybrunns IF P2011 vit/svart - Hällbybrunns IF vit/svart P2012 Skogsvallen
2022-08-07 11:00 163105283 IFK Eskilstuna P2010 blå - Jäders IF P-10 8 - 3 Balsta IP C
2022-08-07 13:00 163105292 IFK Eskilstuna P2010 blå - Syrianska Eskilstuna IF P2010 Balsta IP C
2022-08-10 18:00 163105296 Södertälje FK P2010 Röd - Gnesta FF P2010 Östertälje IP B2
2022-08-10 19:00 163105284 IFK Eskilstuna P2008 - Västerås IK P2008 Balsta IP B
2022-08-10 19:00 163105295 BK Sport P2009 Gul - Jäders IF P2008 3 - 0 Ekängens IP E
2022-08-10 19:30 163105290 BK Sport U16 P2006 - IFK Eskilstuna U16 P2006 1 - 1 Ekängens IP C
2022-08-13 13:00 163105294 Nyköpings BIS P2007 - Karlbergs BK P2007 Rosvalla IP KG A
2022-08-17 18:30 163105299 Eskilstuna Södra FF U17 P2005 - IFK Eskilstuna U16 P2006 Torshargs IP KG
2022-08-19 18:00 163105301 IFK Eskilstuna P2011 vit - Torshälla-Nyby IS P2011 14 - 2 Balsta IP C
2022-08-20 10:00 163105300 Assyriska FF P2008 svart - Vasalund IF P2008 A Östertälje IP B1
2022-08-23 19:15 163105305 Skogstorps GoIF P2009 - Torshälla-Nyby IS P2009 Orrlidens IP
2022-08-26 18:00 163105308 IFK Eskilstuna P2011 vit - Eskilstuna Södra FF P2011 Gul 3 - 5 Balsta IP C
2022-08-27 10:00 163105297 IFK Eskilstuna P2013 blå - Hällbybrunns IF P2013 12 - 1 Balsta IP C
2022-08-27 11:30 163105298 IFK Eskilstuna P2013 vit - Hällbybrunns IF P2013 Balsta IP C
2022-08-27 12:45 163105304 Hargs BK P2009 - Athletic FC Eskilstuna P2010 Krikonbacken A
2022-08-27 14:30 163105309 FC Kallfors P2008 - IFK Lidingö FK P2008 3 - 1 Friluftsgården, Enhörna KG
2022-08-27 16:30 163105279 IFK Mariefred P2010 blå - Enhörna IF P10/11 Hammarens IP KG 7m7
2022-08-27 16:30 163105289 IFK Mariefred P2010 vit - Enhörna IF P10/11 Inst. Hammarens IP KG 7m7
2022-08-28 11:00 163105311 BK Sport P2007 - BK Sport P2007 2 Ekängens IP B
2022-09-02 18:00 163105310 IFK Eskilstuna P2011 vit - Kvicksunds SK P2011 Balsta IP C
2022-09-02 19:00 163105313 Eskilstuna Södra FF U17 P2005 - Torshälla-Nyby IS P06 Skogsängens IP B
2022-09-03 10:30 163105315 IK Standard P2014/2015 - Jäders IF P2013 Hållsta IP
2022-09-03 10:30 163105316 IK Standard P2014/2015 - Skogstorps GOIF P2013 grön Hållsta IP
2022-09-03 12:30 163105293 FC Kallfors P2009 - IF Brommapojkarna P2010 1 Ljungbackens IP A2
2022-09-04 14:30 163105286 FC Kallfors P2009 - RCD Espanyol P2009 Ljungbackens IP C1
2022-09-04 15:00 163105306 Triangelns IK P2013 grön - IFK Eskilstuna P2013 blå 7 - 3 Mesta IP
2022-09-04 15:00 163105307 Triangelns IK P2013 svart - IFK Eskilstuna P2013 vit Mesta IP
2022-09-09 19:00 163105319 Skogstorps GOIF P2008 - Jäders IF P2008 1 - 4 Orrlidens IP
2022-09-10 10:00 163105314 Nyköpings BIS P2011 röd - Kimstad GoIF P2011/2012 Inst. Rosvalla IP D2
2022-09-10 11:00 163105273 IFK Eskilstuna P2008 - IF Brommapojkarna A, Pojkar 2008 0 - 8 Balsta IP A
2022-09-11 13:00 163105312 Eskilstuna Södra FF U17 P2005 - BK Sport U16 P2006 4 - 2 Skogsängens IP B
2022-09-11 13:00 163105317 IFK Eskilstuna P2013 blå - Västerås SK FK P2013 Balsta IP C
2022-09-11 13:00 163105318 IFK Eskilstuna P2013 vit - Västerås SK FK P2013 Balsta IP C
2022-09-16 18:00 163105302 IFK Eskilstuna P2011 vit - Hällbybrunns IF P2011 vit/svart 4 - 2 Balsta IP C
2022-09-17 11:00 163105303 Hargs BK P2009 - Rönninge Salem Fotboll P2009 1 Krikonbacken A
2022-09-17 11:00 163105324 BK Sport P2012/2013 Gul - Jäders IF P2013 Ekängens IP E
2022-09-23 18:00 163105329 IFK Eskilstuna P2011 vit - Eskilstuna City FK P2011 Inst. Balsta IP C
2022-09-23 18:30 163105331 Eskilstuna Södra FF U17 P2005 - IK Sturehov U Inst. Torshargs IP KG
2022-09-24 10:00 163105326 Nyköpings BIS P13 röd - Gnesta FF P2013 vit Rosvalla IP D1
2022-09-24 10:00 163105332 Nyköpings BIS P13 röd - Trosa-Vagnhärad SK P2013 svart Rosvalla IP D2
2022-09-24 14:00 163105334 IFK Eskilstuna P2013 blå - Triangelns IK P2013 svart Balsta IP C
2022-09-27 17:45 163105333 Torshälla-Nyby IS P2009 - Triangelns IK P2009 Torshargs IP
2022-09-30 17:30 163105