Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås City FF A Carl-Johan Skoglöv 0760020671 0760020671 Svart, Vit, Svart
Alingsås IF FF A Lasse Olovsson 0705336210
Alingsås IF FF J Alingsås IF FF(Föreningen)
Alingsås IF FF U Alingsås IF FF(Föreningen)
Alvhems IK A Anders Classon 0761302519 Blå, Blå, Blå
Annelunds IF A Kristoffer Holmén 0733619322 Grön, Vit, Grön
Ardala GoIF A August Brodén 0730635250 Röd, Blå, Röd
Arentorp Helås FK U Arentorp Helås FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Arentorp/Helås FK A Örjan Johansson 051213436 0707838257 Svart, Svart, Svart
Assyriska IK A Marcus Dere 0733359002
Axvalls IF A Jimmy Windhage 0733721506 Grön, Grön, Grön
Backatorp IF Backatorp IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Bergdalens IK A Andreas Lundberg 0704061227 Röd, Röd, Röd
Bergdalens IK J Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Bergums IF Bergums IF(Föreningen) vit, Blå, vit
Björketorps IF A Kristian Lyckmyr 032060021 0708206713 Svart, Svart, Svart
Björsäters IF A Felix Forsberg Svart/svart/svart
Björsäters IF B Björsäters IF(Föreningen) Vit, Svart, Svart
BK Bosna BK Bosna (Föreningen) Svart, Vit, Svarta
BK Spark A Oliver Gussmo 0723266955 Lila, Vit, Vit
BK Trix A Mikael Eriksson 0768797447
BK Viljan BK Viljan(Föreningen) grön, Vit, grön
Bollebygds SK A Martin Backlund 0705290007 Mörk blå, Mörk blå, Mörk Blå
Bollebygds SK U Bollebygds SK(Föreningen) Mörk blå, Mörk blå, Mörk Blå
Borgstena IF A Anna-Karin Andersson 033263128 0704901846 Gul , Grön , Gul
Borgunda IK A Mattias Larsson 0709817676 Blå/Vit-randigt, Blå, Blå/Vit-randigt
Borås AIK A Hoshiyar Solaimani Röd, Blå, Röd
Borås AIK C Hasse Elias 0708133465 0708133465 Röd, Blå, Röd
Borås GIF Borås GIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Borås GIF A Ulf Fransson 033131098 0735854007 Blå, Vit, Blå
Brålanda IF Brålanda IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Brämhults IK A Babis Iosifidis 0707692554 Svart, Svart, Svart
Byttorps IF A Johan Mattias Hertzberg 0762391074 Grön, Vit, Grön
Dalsjöfors GoIF A Marcus Luukkonen 0702601305 Grön, Svart , Grön
Dalstorps IF A Bo Magnusson 032160350 0703054608 Gul, Svart, Gul
Dannike IK A Jonny Pettersson 0703373321 Gul-svart, Svart, Gul
Dardania IF A Luan Kadriu 0736123056 Röd, Svart, Röd
Dardania IF B Dardania IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Edet FK A Klas Arvidsson 0767614609 Blå, Blå, Blå
Edsvära-Norra Vånga FF A Kent Edman 0703336973 Röd-svart, Svart, Svart
Ekedalens SK A Michael Swärd 0708113940 Blå, Blå, Blå
Ellenö IK A Christofer Jansson 0707466642 0707466642 Gul, Gul, Gul
Elmer-Fåglum FK A Linus Bergman 0700891983 Röd-svart, Svart, Svart
Emtunga/Tråvad/Larv A Andreas Mellegård 051220603 0707454304 Blå-vit, Blå, Blå
Fagersanna IF A Jens Ström 0708561006 Gul, Svart, Gul
Fagersanna IF U Daniel Carlsson 0703499491 0703499491 Gul, Svart, Gul
Falköpings FK A Johannes Andersson 0703648083 Röd-svart, Svart, Röd
Falköpings FK U Falköpings FK(Föreningen) Röd-svart, Svart, Röd
FC Corner A Niklas Bengtsson 0703500518 Svart, Svart, Svart
FC Lockryd A FC Lockryd(Föreningen) Blå, Vit, Vit
FC Skövde A Toni Aychouh 0732640218 vit/vit/vit
FC Trollhättan A William Lundin 0769415800 0769415800 Svart, Svart, Svart
FC Trollhättan U FC Trollhättan(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Finnerödja IF Finnerödja IF(Föreningen) Grön/vit, Grön, Vit
Folkabo IK A Elvedin Kusturica 050212778 0736641380 Röd, Röd, Röd
Forsviks IF A Åke Engvall 050544687 0733125178 Röd, Röd, Röd
Fristads GoIF A Johan Lundwall 0701673405 Grön, Vit, Grön
Fristads GoIF U Fristads GoIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Fritsla IF A Axel Lindelöf 0705334265 0705334265 Orange, Svart, Svart
Främmestads IK A Peter Falkebäck 051422071 0706622071 Vit, vit, Vit
Frändefors IF Frändefors IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Röda
Fröjereds IF A Krister Frejd 050214338 0707677363 Royalblå, Vit, Royalblå
Färgelanda IF Färgelanda IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
GAIS U GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
Gerdskens BK A Tommy Johansson 0730711600 Gul, Svart, Gula
Gerdskens BK J Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Gerdskens BK U17 Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Gerdskens BK U-lag Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Gislaveds IS Herr A Patrik Magnusson 0724020405 röd, röd, röd
Grimsås IF A Robert Björk 0706579985 Gul, Svart, Gul
Groheds IF Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Grolanda/Floby A Mikael Eriksson 0703607355 Svart, Svart, Svart
Grolanda/Floby U Mikael Eriksson 0703607355 Svart, Svart, Svart
Gullspångs IF A Tony Karlsson 0737034952 Grön, Vit, Grön
Gullspångs IF B Gullspångs IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Gånghester/Målsryd A Martin Jacobsson 0761341171 Röd-svart-randig, Svart, Röd
Gällstads FK A Tommy Bohman 0703573369 Orange/Svart/Svart
Göta BK A Jonathan Gustafsson 0739443998 Svart, Svart, Svart
Götene IF A Torbjörn Svensson Blåvit/blå/blå
Götene IF U Johan Erik Andersson 0511341316 0708183397 Blå-vit, Blå, Blå
Hajoms IF A Carl Bruno +46768099733 Röd, Röd, Röd
Halvorstorps IS A Martin Norman 0704546032 Svart/Svart/Svart
Halvorstorps IS U Martin Norman 0704546032 Svart, Svart, Svart
Hangelösa IF A Henrik Karlsson 0705678858 Svart, Svart, Svart
Hedareds BK A Johnny Brandt 0735325570 Röd, Blå, Röd
Hemsjö IF A Mats Järkmyr 0708825076 Svart-gul, Svart, Svart
Henån-Gilleby IF A Gunnar Karlsson 0706922434 0706922434 Vit, Grön, Vit
Henåns IF 1, A Fredrik Nilsson 030432066 0761314500 Vit, Svart, Vit
Herrestads AIF Div.2 Pojkar 16 år 2021 Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF Herr Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrljunga SK FK A Jessica Sandberg 0760072827 Röd/blå/röd
Hestrafors IF A Tony Nordenskiöld 0731509005 Grön-vit, Vit, Grön
Hjärtums IS A Martin Rapp 0704788152 Röd, Svart, Röd
Hogstorps IF Hogstorps IF(Föreningen) Vit, Röd, röd
Hogstorps IF A Christoffer Augustsson 0706721349 0706721349 Vit, Röd, röd
Holmalunds IF A Anton Stenseke 0739750089 Röd, Vit, Röd
Horreds IF A Tomas Axelsson 0708759596 grön-vit/vit/vit
Hova/Weimer Lyrestad A Johan Algotsson 0734453465 Blå/Svart/Blå
Hova/Weimer U Hova IF(Föreningen) Svart-blå, Svart, Blå
Hovslätts IK Hovslätts IK(Föreningen) Röd/vit, Vit, Vita
Hyssna IF A Klas Karlsson 0709181307 Gul-svart, Svart, Gul
Håfreströms IF A Kjell-Arne Karlsson 053020528 0727029919 Röd, Blå, Röd
Hällekis/Trolmen A Timothy Allen 0703519141 Vit, Vit, Grön
Högsäters GF Johnny Malm 052840108 0707196388 Grön, Grön, Grön
Högvads BK A Kyle Karagitz 0763906217 0763906217 Gul, Blå, Gul
Hörnebo SK A Gunbritt Karlsson 0732560183 Grön, Grön, Grön/Vit
Hössna/Timmele A Birger Johansson 0704957565 Röd, Röd, Röd
IF Elfsborg U21 Victor Salwén 0702729542 Gul, Svart, Gul
IF Norvalla Herr A IF Norvalla(Föreningen) gul, blåa, gula
IF Tymer A Robbin Ohlsson 0709951588 Gul/Svart/Svart
IF Väster IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IFK Emtunga A Anton Sahlin 0768426316 Vit, Blå, Vit
IFK Falköping FF A Mikael Claesson 0702285235 Blå, Vit, Blå
IFK Falköping FF U IFK Falköping FF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Göteborg IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Hjo A Rune Nolberger 050312650 0702841158 Vit, Blå, Vit
IFK Hjo B IFK Hjo(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Kristinehamn U IFK Kristinehamn(Föreningen) blå/vit, blå, blå
IFK Lane IFK Lane(Föreningen) Blå/vit randig, Blå, Blå
IFK Mariestad A Henrik Josefsson 0723917021 Blå/Blå/Vit
IFK Mariestad J IFK Mariestad(Föreningen) Blå, Blå, Vit
IFK Mariestad U Henrik Josefsson 0723917021 Blå, Blå, Vit
IFK Skövde FK A Charbel Abraham 0709398985 Blå, Blå, Blå
IFK Skövde FK J IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Tidaholm A Martin Swärd 0703473503 Vit, Blå, Blå
IFK Tidaholm U IFK Tidaholm(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Trollhättan A Ivan Esho 0737361633 0737361633 Blå-vit, Blå, Vit
IFK Trollhättan IFK U IFK Trollhättan(Föreningen) Blå-vit, Blå, Vit
IFK Uddevalla IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Värsås A Tommy Krans 0500410295 0709219092 Blå, Blå, Blå
IFK Örby A Göran Larsson 032015615 0707561547 Blå-vit, Blå, Blå
Igelstorps IK A Håkan Einarsson 0500425666 0722036544 Gul-svart-randig, Svart, Svart
IK Frisco A Reine Hedén 051512091 0709754329 Blå, Vit, Blå
IK Gauthiod A Andreas Karlsson Wingård 0737183405 Röd, Blå, Röd
IK Gauthiod Herr U IK Gauthiod(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Kongahälla Stefan Vennström 0707767595 0707767595 Röd/Vit/Röd
IK Oddevold IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Oddevold U Rickard Nilsson 0763010455 0763010455 Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Svane A Haris Vreva 0700156990 0700156990 Vit , Grön, Vit
Jonsereds IF HERR Torbjörn Werner 0733312761 0733312761 Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jula BK A Mathias Dagobert 050140578 0709892279 Blå, Vit, Blå
Jula BK B Fredrik Lindblom 0702410978 Blå, Vit, Blå
Jung/Kvänum 10 IF A Jens Berntsson 0707663169 Blå-svart, Svart, Svart
Järpås IS A Jonas Andersson 0733423151 Röd-vit, Röd, Röd
Jönköpings BK A Christofer Meibrant 0733373703 Blå/vit-randig, Blå, Blå
Karlslunds IF FK A Andreas Östby 0735085326 Röd, Blå, Röd
Kinna IF A Glenn Dower 0730393551 Röd, Blå, Vit
Kinna IF U Glenn Dower 0730393551 Röd, Blå, Vit
Kinna IF U16 Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Kinnahults IF A Lasse Ramström 032014730 0709207866 Grön/svart/grön
Kinnarp-Slutarps IF A Albin Wigholm 0737678646 Vit , Blå, Vit
Kinne-Vedums IF A Fredrik Alnemar 0768652768 Grön, Vit, Grön
Kode IF Kode IF(Föreningen) gul, Svart, svart
Korsberga IF A Thomas Mellgren 0734230562 Röd/Blå/Blå
Kroatiska Kf Tomislav A Zsolt Gergely 0793014347 0793014347 Röd, Vit, Vit
Kronängs IF A Sanel Duzel 0735078446 0735078446 Svart, Svart, Svart
Kållandsö GoIF A Andreas Broström 0707523496 Gul, Blå, Vit
Kållered SK A-lag Herrar Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Källby IF A Thomas Hjalmarsson 0733308833 Vit/blå/blå
Källby IF U Källby IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Landvetter IS Senior Morgan Johansson 031918723 0733472740 Grön, Grön, Grön
Levene-Skogslunds IF A Roger Florén 051061375 0739778551 Röd, Svart, Röd
Lidköpings FK A Jonas Lugner 0709323130 Svart, Svart, Svart
Lidköpings FK P17, Pojkar Div 2 Västergötland 2022 Mikael Westman 0708101533 Svart/Svart/Svart
Limmareds IF A Peter Svensson 032571415 0703707739 Röd, Svart, Svart
Ljungsarps IF A Johannes Svensson 032163090 0705371324 Blå, Blå, Blå
Länghems IF A Peter Göransson 033106476 0708118544 Röd, Svart, Röd
Lödöse Nygård IK A Marcus Bergstrand 0735340106 Vit, Vit, Vit
Marbäcks IF A Benny Sahlén 032120159 Blå/Blå/blå
Mariedals IK A Besnik Xhemajli 0704092692 Blå, Vit, Vit
Mariedals IK U Mariedals IK(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Mariestads BK A Jan Wigholm 0730283896 Röd, Blå, Röd
Mariestads BK U Mariestads BK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Mellby IK A Fredrik Andersson 0705452288 0705452288 Blå-vit, Blå, Blå
Melleruds IF Melleruds IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Moholms SK A Tomas Karlsson 0703419204 Gul, Svart, Svart
Mullsjö IF A Herr Mullsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Munkedals IF Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Månstads IF A Daniel Johansson 0706395531 +46706395531 Gul, Blå, Gul
Mölltorp-Breviks AIF A William Åkerstedt 0708417404 Blå, Svart, Svart
Mölnlycke IF Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Nol IK A Peter Karlsson 0303742088 0735325947 Blå, Vita, blå/vita
Norra Fågelås IF A Rolf Eriksson 050316153 0703372431 Gul, Svart, Gul
Norra Härene BK A Jörgen Axelsson 0702932316 Grön, Svart, Grön
Norrby IF A Mak Lind Blå, Vit, Blå
Norrby IF P19 Johan Fälth 0727153218 Blå, Vit, Blå
Norrmalms IK A Johan Hedeberg 0703118976
Norrstrands IF 2 Norrstrands IF(Föreningen) Röd, vita, Röda
Nossebro IF A Patrik Widell 0732317999 Blå-vit,, Blå, Vit
Näsets SK A-lag Näsets SK(Föreningen) vinröda, Svarta, Vinröda
Rackeby IK A Jonas Andersson 0709653407 Grön, Vit, Grön
Redvägs FK A David Örn 0702571482 Svart, Svart, Svart
Rosseröds IK A Rosseröds IK(Föreningen) grön, vit, gröna
Rydboholms SK A Nico Nicolaidis 0702472310 Blå, Blå, Blå
Råda BK A Kjell Larsson 051017309 0730688764 Vit, Grön, Vit
Råda BK U Råda BK(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Rångedala IK A Mikael Boström 0735250364 0735250364 Röd/vit/röd
Rävlanda AIS A Christian Skytting 0736327316 Vit-blå-randig, Blå, Blå
Saleby IF A Kim Augustsson 0705097597 Röd, Vit, Röd
Sandareds IF A Anton Wall 0733202885 Vit, Grön, Vit
Sandareds IF J Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Sandareds IF U Anton Wall 0733202885 Vit, Grön, Vit
Sandhems IF A Sandhems IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Sandhults SK A Fredrik Standar +46730604646 Gul, Svart, Svart
Sexdrega/Lockryd A Ulf Emanuelsson 0702855495 0702855495 Blå-vit, Vit, Vit
Sils IF A Jasmin Julardzija Röd-vit, Röd, Vit
Sjuntorps IF A Joakim Eriksson 0761441710 Blå, Blå, Blå
Sjötofta IF A Sven-Olof Andersson 032563276 0703259455 Gul Gul Gul
Sjöviks SK A Ingemar Holm Röd, Blå, Blå
SK Mjörn A Ulf Jaconelli 0706345345 0706345345 Grön-vit, Grön, Grön-vit
Skara FC A Peter Karlsson 0735884246 Vit, Blå, Vit
Skene IF A Thorbjörn Ivarsson 0723095251 Vit, Svart, Vita
Skepplanda BTK A Jonas Andersson 0707368531 Gul, Svart, Gul
Skoftebyns IF A Thomas Röhne 0736407293 Vit , Svart, Vit
Skredsviks SK Skredsviks SK(Föreningen) Randigt Gul/Svart, Svart, Gul
Skredsviks SK A Magnus Johansson 0707858300 0707858300 Randigt Gul/Svart, Svart, Gul
Skultorps IF A Johny David 0704408451 Gul, Svart, Svart
Skärhamns IK Skärhamns IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Skärhamns IK A Lars-Åke Larsson 0706675960 Vit, Blå, Vita
Skövde AIK A Mikael Lindgren 0703159302 Röd, Röd, Röd
Skövde AIK P19 Skövde AIK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Skövde AIK U21 Robert Jacobsson 0760180772 0760180772 Röd, Röd, Röd
Sollebrunns AIK A Fredrik Westberg 032240703 0735281044 Vit(röda detaljer) , Blå, Vit
Somali FF A Yasin Mohamed 0739658409 0739658409 Röd, Svart, Svart
Sparsörs AIK A Robert Lindström 0735317318 Svart, Vit, Gul-svart
Stenstorps IF A Markus Olsson 0706084664 Röd, Vit, Röd
Stenstorps IF U Markus Olsson 0706084664 Röd, Vit, Röd
Stenungsunds IF Div.2 Herrar Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stora Mellby SK A Börje Andersson 032241459 0703552355 Röd, Röd, Röd
Strömtorps IK Bo Kristofferson 0706343428 0706343428 blå, blå, blå
Svenljunga IK A Robert Jimsten 0763083653 Röd/blå/röd
Svenshögens SK Svenshögens SK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Syrianska FK Lidköping A Christian Soume 0708890929 Röd / Gul, Röd, Röd
Sätila SK A Dennis Ekberg 030146343 0730849468 röd,blå,röd
Sävedalens IF Sebastian Chitsaz 0762824584 Röd, Blå, Röda
Säven/Hol A Per Krantz 0322638187 0702506426 Blå, Svart, Blå
Södra Härene IF A Björn Samuelsson 0709347494 Grön, Svart, Grön
Södra Vings IF A Joel Lövgren 0730279483 0730279483 Röd/svart/röd
Tibro AIK FK A Alexandros Elia 0736916711 Gul, Svart, Svart
Tibro AIK FK U Lars Engström 050412455 0739023722 Gul-Svart-Svart
Tidaholms GoIF A Tidaholms GoIF(Föreningen) Svart-vit, Svart, Vit
Tidaholms GoIF U Tidaholms GoIF(Föreningen) Svart-vit, Svart, Vit
Tidans IF Tidans IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Tidans IF A Kenneth Stensson 0705723756 Röd, Blå, Röd
Tidavads IF A Marcus Schöld 0765216871 Vit , Blå, Vit
Tofta GIF Herr A Tobias Andersson 0703309695 Blå, Vita, Blå
Tomtens IF A Marcus Albo 051516600 0733377550 Gulsvart/Svart/Gul
Tomtens IF U Tomtens IF(Föreningen) Gul-svart, Svart, Gul
Torestorp-Älekulla FF A Bengt Svensson 0767696605 Vit, Vit, Vit
Torsö BIF A Mattias Nilsson 0730501640 Blå, Blå, Blå
Tranemo IF A Glenn Persson 032577497 0702243405 Röd, Vit, Röd
Trollhättan Syrianska FK A Charbel Malky 0762774057 Gul, Röd, Röd
Trollhättans BoIS A Tobias Karnevi 0708537535 0708537535 Röd, Vit, Röd
Trollhättans FF A Allan Mourujärvi 0707137042 0707137042 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Trollhättans FK A Kjell Korshavn 0705780476 Vit, Röd, Röd
Trollhättans IF A Gabriel Andersson 0723241904 Gul, Svart, Gul
Trässbergs BK A Fredrik Broberg 0705330145 Röd, Vit, Vit
Tuns IK A Patrik Arvidsson 0736712525 Marinblå, Vit, Vit
Tuve BK Tuve BK (Föreningen) Röd, Vit, Vit
Tvärred-Vegby FC A Göran Carlström 0766435390 Svart, Svart, Svart
Tvärred-Vegby FC B Tvärred-Vegby FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Töllsjö IF A Jan Persson +46733622215 Vit, Grön, Grön
Töreboda IK A Klas-Göran Gladh 0703468234 Röd, Röd, Röd
Töreboda IK U Töreboda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Ubbhult/Hällingsjö A Gustaf Andersson 0703846636 Svart-vit, Svart, Svart
Ulricehamns IFK A Mikael Kindberg 0705552554 Blå-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF A Robert Knutsson 0709782106 Röd-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF U Henrik Jansson Ödberg 0723291988 Röd-svart, Svart, Svart
Utsiktens BK Utsiktens BK(Föreningen) Mörkblå, mörkblå, mörkblå
Valtorps IF A Viktor Fränberg 0725331645 Röd, Röd, Röd
Valtorps IF U Valtorps IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Vara SK A Per Olof Stigson 051210160 0734144171 Gul, Svart, Gul
Vara SK U2 Vara SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Wargöns IK A Roland Olin 0761170170 Grön, Grön, Grön
Wargöns IK U Roland Olin 0761170170 Grön, Grön, Grön
Varnhem/Lundsbrunn A Niclas Schöld 051160139 0702118751 Grå-röd-vit, Grå, Röd
Vartofta SK A Stefan Brorsson 051535070 0708350700 Blå, Blå, Blå
Vedums AIS A Andreas Herbertsson Lüppert 0709500206 0709500206 Röd, Blå, Röd
Vedums AIS U Vedums AIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Vinbergs IF A Michael Svensson 0703499959 Grön, Vit, Grön
Vinninga AIF A Michael Caspersson 0762071682 Grön/Vit, Grön, Vit
Viskafors IF A Tomas Gustafsson 0705111844 Blåsvart, Svart, Blå
Vretens BK A Roger Svahn 0735342289 Röd, Röd, Röd
Våmbs IF A Homer Zomaya 0762732921 Grön-vit, Grön, Grön
Vårgårda IK A Henrik Berg 0709347490 Röd, Vit, Röd
Vänersborgs FK A Amer Busuladzic 0739443177 Vit, Svart, Vit
Vänersborgs FK C Vänersborgs FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Vänersborgs IF A Andy Kilner 0736211176 Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF J Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Ytterby IS Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Åsaka SK A Mattias Sundberg 0768645223 0768645223 Vit, Blå, Vit
Åsarp-Trädet FK A Peter Seveborg 0705191924 Vit, Svart, Svart
Åsebro IF Åsebro IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Åtorps IF Åtorps IF(Föreningen) blå, blå, blå
Älvsborg FF B Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Äspereds IF A Magnus Persson 03327511 0705319950 Svart, Svart, Svart
Öckerö IF Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Öjersjö IF Herr Öjersjö IF(Föreningen) Vit, Blå, Blåa
Örgryte IS Fotboll Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örslösa-Söne IK A Mikael Andrén 0702696694 Svart-vinröd, Svart, Svart
Östadkulle SK A Per Krantz 0322638187 0702506426 Gul, Svart, Gul
Öxabäcks IF A Arne Svensson 0706817062 0706817062 gul svart gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2022-01-22 13:00 200990051 IFK Örby A - Kinna IF U Inst. Örby IP B konstgräs
2022-01-23 12:00 200990131 IFK Skövde FK J - Råda BK U 1 - 0 Södermalms IP konstgräs
2022-01-27 19:00 200990187 Ulricehamns IFK A - IFK Göteborg 3 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-01-29 13:00 200990037 Norrby IF A - Utsiktens BK 1 - 2 Borås Arena
2022-01-29 13:00 200990050 IFK Örby A - Bollebygds SK A Inst. Örby IP B konstgräs
2022-01-31 19:15 200990159 IFK Trollhättan A - Trollhättans FF A 2 - 2 Granngårdens Konstgräs
2022-02-04 18:00 200990221 IFK Mariestad A - Mariestads BK A 6 - 0 Lekevi IP Konstgräsplan
2022-02-04 19:00 200990120 Halvorstorps IS A - IFK Trollhättan A 3 - 3 Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-05 13:00 200990111 IFK Örby A - Bergdalens IK J 1 - 3 Örby IP B konstgräs
2022-02-05 13:20 200990234 Kinna IF A - BK Viljan Inst. Kunskapens Hus, konstgräs
2022-02-05 14:30 200990133 Bollebygds SK A - Dardania IF A 6 - 7 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-02-05 14:30 200990163 Norrby IF P19 - Fristads GoIF A 2 - 2 Borås Arena
2022-02-06 14:00 200990204 Skövde AIK U21 - Tidaholms GoIF A 2 - 3 Södermalms IP konstgräs
2022-02-06 15:00 200990202 Trollhättans FF A - IK Svane A Inst. Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-09 19:00 200990277 Dardania IF A - Mariedals IK A 6 - 3 Kransmossens IP A
2022-02-09 20:00 200990192 Trollhättans FF A - Sjuntorps IF A 1 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-11 19:00 200990121 Skoftebyns IF A - Halvorstorps IS A 1 - 0 Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-12 11:30 200990146 Länghems IF A - Dardania IF A 1 - 2 Tranehov B konstgräs
2022-02-12 12:00 200990017 IFK Falköping FF A - IFK Tidaholm A 2 - 2 Odenvi Konstgräs
2022-02-12 12:00 200990066 IK Gauthiod A - IK Oddevold 0 - 3 Lunnevi IP Konstgräs
2022-02-12 12:00 200990072 IFK Skövde FK A - IFK Mariestad A 2 - 2 Södermalms IP konstgräs
2022-02-12 12:00 200990134 Bollebygds SK A - Hyssna IF A 0 - 1 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-02-12 13:00 200990049 IFK Örby A - Brämhults IK A 1 - 1 Örby IP B konstgräs
2022-02-12 13:00 200990246 Sollebrunns AIK A - Hemsjö IF A 1 - 0 Nya Bjärkevi Konstgräs
2022-02-12 13:00 200990287 Ulricehamns IFK A - BK Bosna Inst. Lassalyckan B-plan
2022-02-12 13:30 200990189 Vänersborgs IF J - Älvsborg FF B Uppskj. Vänersvallen Nord konstgräs
2022-02-12 14:00 200990185 Trollhättans IF A - Hogstorps IF 1 - 1 Skogshöjden Konstgräs
2022-02-12 14:45 200990174 Hestrafors IF A - Gerdskens BK A 4 - 3 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-02-12 15:00 200990058 Vänersborgs FK A - IFK Uddevalla Inst. Vänersvallen Syd
2022-02-13 14:30 200990135 Bollebygds SK A - Mariedals IK A 5 - 2 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-02-13 14:30 200990249 Bergdalens IK A - Vårgårda IK A 0 - 6 Ryda fotbollshall
2022-02-15 19:15 200990078 IK Gauthiod A - IFK Trollhättan A 2 - 0 Lunnevi IP Konstgräs
2022-02-16 19:00 200990071 Våmbs IF A - Vretens BK A 1 - 3 Södermalms IP konstgräs
2022-02-16 20:15 200990291 Skoftebyns IF A - Trollhättans FF A 6 - 0 Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-18 18:30 200990286 Tranemo IF A - IFK Örby A 0 - 4 Tranehov B konstgräs
2022-02-18 19:00 200990160 Halvorstorps IS A - Sjuntorps IF A 3 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-19 10:30 200990034 Trollhättans BoIS A - Vänersborgs FK A 1 - 3 Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-19 11:00 200990079 Rävlanda AIS A - Sätila SK A Uppskj. Bråtaredsvallen 3, konstgräs
2022-02-19 12:00 200990015 Vara SK A - Vårgårda IK A 1 - 0 Bendersvallen Konstgräs
2022-02-19 12:00 200990038 Torestorp-Älekulla FF A - Skene IF A 2 - 3 Örby IP B konstgräs
2022-02-19 12:00 200990103 IFK Mariestad A - IFK Falköping FF A 1 - 4 Lekevi IP Konstgräsplan
2022-02-19 12:00 200990175 Hestrafors IF A - Kållered SK A-lag Herrar Inst. Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-02-19 12:00 200990265 Ekedalens SK A - IFK Tidaholm A 2 - 1 Tidavallen B-plan Konstgräs
2022-02-19 12:00 200990296 Bollebygds SK U - Sandareds IF U 3 - 2 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-02-19 13:00 200990027 Brämhults IK A - Dardania IF A Inst. Kransmossens IP A
2022-02-19 13:00 200990119 Gerdskens BK U17 - Östadkulle SK A 3 - 2 Gerdskenvallen A-plan
2022-02-19 13:00 200990227 Nossebro IF A - Edet FK A 2 - 1 Sparbanksvallen Stallaholm
2022-02-19 14:00 200990188 Tibro AIK FK A - Skultorps IF A Inst. Sportparken Konstgräs
2022-02-19 14:00 200990236 Råda BK A - Tuns IK A 0 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2022-02-19 14:00 200990282 Götene IF A - Holmalunds IF A 0 - 4 Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2022-02-19 14:15 200990250 Bergdalens IK A - Dalsjöfors GoIF A 7 - 0 Ryda fotbollshall
2022-02-19 14:30 200990295 Bollebygds SK A - Äspereds IF A 0 - 1 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-02-19 14:45 200990097 Hjärtums IS A - Lödöse Nygård IK A 1 - 3 Strömsvallen A konstgräs
2022-02-19 15:00 200990029 Axvalls IF A - Gullspångs IF A 1 - 0 Sparbanken Arena F
2022-02-19 15:00 200990122 Skoftebyns IF A - IFK Trollhättan A 0 - 0 Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-20 11:00 200990094 Wargöns IK A - Trollhättans FF A 3 - 2 Edsborgs IP B-plan
2022-02-20 12:15 200990229 Horreds IF A - Gånghester/Målsryd A 4 - 4 Kunskapens Hus, konstgräs
2022-02-20 13:00 200990248 Sollebrunns AIK A - Bergums IF 1 - 2 Nya Bjärkevi Konstgräs
2022-02-20 14:00 200990090 Töreboda IK A - Jula BK A 2 - 2 Töreshov B-plan Konstgräs
2022-02-20 14:15 200990288 Göta BK A - Henån-Gilleby IF A 3 - 0 Strömsvallen A konstgräs
2022-02-20 15:00 200990082 Trollhättans FK A - Melleruds IF 1 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-20 16:00 200990124 Lidköpings FK A - Tidaholms GoIF A 2 - 2 Ågårdsvallen A
2022-02-20 16:00 200990309 Borås GIF - Dardania IF A 0 - 7 Kransmossens IP A
2022-02-20 16:30 200990308 Borgunda IK A - Borgunda IK A 0 - 0 Odenvi Konstgräs
2022-02-21 19:00 200990217 Fristads GoIF A - Herrljunga SK FK A Hedens IP Konstgräs
2022-02-22 19:00 200990070 Brämhults IK A - Dalsjöfors GoIF A 1 - 2 Ryda fotbollshall
2022-02-22 19:00 200990083 Trollhättans IF A - Svenshögens SK 1 - 8 Skogshöjden Konstgräs
2022-02-22 19:15 200990257 Tidaholms GoIF A - Våmbs IF A 4 - 0 Tidavallen B-plan Konstgräs
2022-02-22 19:15 200990311 Igelstorps IK A - Björsäters IF A 8 - 2 Södermalms IP konstgräs
2022-02-23 19:00 200990067 IK Gauthiod A - Vara SK A 0 - 2 Lunnevi IP Konstgräs
2022-02-24 18:00 200990310 Grimsås IF A - Länghems IF A 3 - 1 Tranehov B konstgräs
2022-02-24 20:30 200990261 Björsäters IF B - Mariestads BK U 2 - 5 Lekevi IP Konstgräsplan
2022-02-25 18:30 200990098 Södra Härene IF A - Hemsjö IF A 2 - 2 Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2022-02-25 18:30 200990218 Fristads GoIF A - Äspereds IF A 0 - 2 Hedens IP Konstgräs
2022-02-25 19:00 200990155 Tomtens IF A - Ulvåkers IF A 3 - 1 Odenvi Konstgräs
2022-02-25 19:00 200990161 Halvorstorps IS A - Trollhättan Syrianska FK A 1 - 0 Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-25 19:00 200990237 Råda BK A - Jung/Kvänum 10 IF A 6 - 0 Ågårdsvallen B
2022-02-25 19:00 200990243 Tranemo IF A - FC Lockryd A 6 - 2 Tranehov B konstgräs
2022-02-26 10:00 200990087 Örslösa-Söne IK A - Axvalls IF A 1 - 3 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2022-02-26 10:00 200990266 Ekedalens SK A - Fröjereds IF A 3 - 1 Tidavallen B-plan Konstgräs
2022-02-26 10:00 200990292 Levene-Skogslunds IF A - Tuns IK A 2 - 1 Bendersvallen Konstgräs
2022-02-26 10:30 200990077 Tvärred-Vegby FC A - Gällstads FK A 1 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-02-26 11:00 200990026 Brämhults IK A - Fritsla IF A 1 - 0 Kransmossens IP A
2022-02-26 11:00 200990040 Fagersanna IF A - Jula BK A Inst. Sportparken Konstgräs
2022-02-26 11:00 200990269 Elmer-Fåglum FK A - Främmestads IK A 2 - 1 Sparbanksvallen Stallaholm
2022-02-26 11:00 200990272 Korsberga IF A - Falköpings FK A 2 - 3 Guldkroksvallen Konstgräs
2022-02-26 12:00 200990003 IFK Falköping FF A - Valtorps IF A 3 - 1 Odenvi Konstgräs
2022-02-26 12:00 200990014 Vara SK A - Götene IF A 2 - 1 Bendersvallen Konstgräs
2022-02-26 12:00 200990023 Källby IF A - FC Corner A 0 - 2 Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2022-02-26 12:00 200990030 Edet FK A - IFK Lane 2 - 0 Strömsvallen A konstgräs
2022-02-26 12:00 200990095 Wargöns IK A - Rosseröds IK A 3 - 3 Hallevi IP, Wargön C-plan
2022-02-26 12:00 200990102 IFK Mariestad A - Skara FC A 1 - 1 Lekevi IP Konstgräsplan
2022-02-26 12:00 200990137 Bollebygds SK A - Rävlanda AIS A 2 - 1 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-02-26 12:00 200990169 IFK Tidaholm A - IFK Hjo A 1 - 2 Tidavallen B-plan Konstgräs
2022-02-26 12:00 200990240 Herrljunga SK FK A - Emtunga/Tråvad/Larv A 1 - 0 Mörlanda B konstgräs
2022-02-26 13:00 200990021 Skene IF A - Bergdalens IK A 2 - 6 Kunskapens Hus, konstgräs
2022-02-26 13:00 200990043 Alingsås IF FF A - Skepplanda BTK A 7 - 1 Alströmervallen konstgräs
2022-02-26 13:00 200990158 Dalstorps IF A - Vinbergs IF A 2 - 2 Dalshov Konstgräs
2022-02-26 13:00 200990164 Ulricehamns IFK A - Tidaholms GoIF A Inst. Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-02-26 13:00 200990186 Trollhättans IF A - Groheds IF 3 - 1 Skogshöjden Konstgräs
2022-02-26 13:00 200990278 Trollhättans BoIS A - Göta BK A 0 - 3 Torsbovallen Konstgräs
2022-02-26 14:00 200990006 Vårgårda IK A - Ytterby IS 1 - 1 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2022-02-26 14:00 200990028 Tibro AIK FK A - IFK Värsås A 1 - 2 Sportparken Konstgräs
2022-02-26 14:00 200990055 Grolanda/Floby A - Åsarp-Trädet FK A 2 - 1 Odenvi Konstgräs
2022-02-26 14:00 200990064 Stora Mellby SK A - Borgstena IF A 4 - 1 Nya Bjärkevi Konstgräs
2022-02-26 14:00 200990073 IFK Skövde FK A - IK Gauthiod A 1 - 1 Södermalms IP konstgräs
2022-02-26 14:00 200990125 Lidköpings FK A - Herrestads AIF Herr Inst. Ågårdsvallen A
2022-02-26 14:00 200990254 Tidaholms GoIF A - Vänersborgs FK A 2 - 0 Tidavallen B-plan Konstgräs
2022-02-26 14:00 200990285 Byttorps IF A - Dardania IF A 2 - 1 Ryda fotbollshall
2022-02-26 14:00 200990304 Björsäters IF A - Stenstorps IF A 4 - 0 Lekevi IP A-plan
2022-02-26 14:30 200990096 Sjöviks SK A - Hjärtums IS A Inst. Stenkullens IP 2 KG
2022-02-26 15:30 200990008 Sandareds IF A - Hestrafors IF A 1 - 5 Borås Arena 2 konstgräs
2022-02-26 16:00 200990093 Töreboda IK A - Hova/Weimer Lyrestad A Inst. Töreshov B-plan Konstgräs
2022-02-26 16:00 200990107 Mariedals IK A - Kronängs IF A 3 - 3 Kransmossens IP A
2022-02-26 16:00 200990194 Borgunda IK A - Folkabo IK A 2 - 1 Odenvi Konstgräs
2022-02-26 16:00 200990313 Syrianska FK Lidköping A - Vinninga AIF A 2 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2022-02-26 17:00 200990148 IFK Trollhättan A - Trollhättans FK A 4 - 6 Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-27 10:00 200990109 IF Tymer A - Skultorps IF A 2 - 3 Södermalms IP konstgräs
2022-02-27 12:00 200990245 Vedums AIS A - Saleby IF A 2 - 0 Bendersvallen Konstgräs
2022-02-27 12:30 200990315 BK Trix A - Forsviks IF A 3 - 2 Guldkroksvallen Konstgräs
2022-02-27 13:00 200990312 Tvärred-Vegby FC B - Hössna/Timmele A 3 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-02-27 13:00 200990323 Sollebrunns AIK A - Hjärtums IS A 1 - 2 Nya Bjärkevi Konstgräs
2022-02-27 14:30 200990173 Sparsörs AIK A - Gånghester/Målsryd A 0 - 3 Trollevi C konstgräs
2022-02-27 15:00 200990039 Fagersanna IF U - Jula BK B Inst. Sportparken Konstgräs
2022-02-27 15:00 200990178 Sjuntorps IF A - Alingsås City FF A 1 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-27 15:00 200990191 Sandareds IF U - Töllsjö IF A 3 - 1 Sandevi B konstgräs
2022-02-27 16:00 200990284 Månstads IF A - Sjötofta IF A 1 - 2 Dalshov Konstgräs
2022-02-28 19:00 200990283 Rångedala IK A - Norrmalms IK A 6 - 1 Borås Arena 2 konstgräs
2022-03-01 19:30 200990317 Södra Härene IF A - BK Spark A Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2022-03-02 19:00 200990126 Lidköpings FK A - Skövde AIK A 0 - 1 Ågårdsvallen A
2022-03-04 18:30 200990331 Borås AIK A - Dardania IF A 3 - 3 Kransmossens IP A
2022-03-04 19:00 200990152 Åsaka SK A - Ellenö IK A 1 - 4 Edsborgs IP Konstgräs
2022-03-04 19:15 200990330 Bergdalens IK A - Stenungsunds IF Div.2 Herrar 1 - 2 Borås Arena 2 konstgräs
2022-03-05 10:00 200990168 IFK Tidaholm A - IFK Skövde FK A 0 - 0 Tidavallen B-plan Konstgräs
2022-03-05 10:15 200990275 Hjärtums IS A - Hogstorps IF A 0 - 2 Strömsvallen A konstgräs
2022-03-05 11:15 200990321 Gerdskens BK A - Skärhamns IK 4 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2022-03-05 12:00 200990104 Åsarp-Trädet FK A - Ulricehamns IFK A 3 - 2 Odenvi Konstgräs
2022-03-05 14:00 200990005 Vårgårda IK A - Näsets SK A-lag 3 - 2 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2022-03-05 14:00 200990127 Lidköpings FK A - Alingsås IF FF A 4 - 1 Ågårdsvallen A
2022-03-05 14:00 200990255 Tidaholms GoIF A - IK Gauthiod A 1 - 4 Tidavallen B-plan Konstgräs
2022-03-05 15:00 200990057 Vänersborgs FK A - Brålanda IF 1 - 1 Vänersvallen Syd
2022-03-06 11:00 200990190 Trollhättans BoIS A - Rosseröds IK A Inst. Torsbovallen Konstgräs
2022-03-06 16:00 200990325 Tidans IF - Moholms SK A 1 - 4 Södermalms IP konstgräs
2022-03-06 17:00 200990341 Alingsås IF FF U - IFK Falköping FF U 6 - 2 Alströmervallen konstgräs
2022-03-07 17:30 200990340 Norrby IF A - Bergdalens IK A 5 - 2 Ryda fotbollshall
2022-03-08 19:15 200990256 Tidaholms GoIF A - Ekedalens SK A 6 - 1 Tidavallen B-plan Konstgräs
2022-03-09 19:00 200990076 Skara FC A - Syrianska FK Lidköping A 2 - 1 Sparbanken Arena F
2022-03-09 19:00 200990215 Dalsjöfors GoIF A - Hestrafors IF A 0 - 2 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-03-09 19:00 200990228 Nossebro IF A - Åsarp-Trädet FK A 5 - 0 Sparbanksvallen Stallaholm
2022-03-09 19:00 200990232 Mariedals IK U - Sandareds IF U 6 - 2 Kransmossens IP D
2022-03-09 19:00 200990333 IK Gauthiod A - IFK Skövde FK A 3 - 3 Lunnevi IP Konstgräs
2022-03-09 19:30 200990342 Rävlanda AIS A - Bollebygds SK U 0 - 0 Bråtaredsvallen 3, konstgräs
2022-03-11 18:00 200990117 Grolanda/Floby U - Valtorps IF U 3 - 1 Odenvi Konstgräs
2022-03-11 18:30 200990166 Ulricehamns IFK A - Jönköpings BK A 1 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-03-12 10:00 200990353 Våmbs IF A - Arentorp/Helås FK A 0 - 3 Södermalms IP konstgräs
2022-03-12 11:00 200990320 Wargöns IK A - Råda BK A 5 - 2 Hallevi IP, Wargön C-plan
2022-03-12 11:15 200990322 Gerdskens BK A - IF Väster Inst. Gerdskenvallen A-plan
2022-03-12 11:15 200990358 Gerdskens BK A - Jonsereds IF HERR 2 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2022-03-12 12:30 200990212 Holmalunds IF A - Bergdalens IK A 2 - 1 Alströmervallen konstgräs
2022-03-12 13:00 200990033 Trollhättans BoIS A - IK Kongahälla 1 - 1 Torsbovallen Konstgräs
2022-03-12 13:00 200990156 Dalstorps IF A - Åsarp-Trädet FK A 4 - 0 Dalshov Konstgräs
2022-03-12 14:00 200990010 Vårgårda IK A - IFK Tidaholm A 4 - 1 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2022-03-12 15:00 200990056 Vänersborgs FK A - Alingsås IF FF A 1 - 2 Vänersvallen Syd
2022-03-13 12:00 200990319 Arentorp/Helås FK A - Axvalls IF A Inst. Bendersvallen Konstgräs
2022-03-13 12:00 200990351 FC Corner A - IFK Trollhättan A Inst. Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2022-03-13 13:00 200990332 Elmer-Fåglum FK A - Alingsås IF FF U 3 - 5 Sparbanksvallen Stallaholm
2022-03-15 19:00 200990327 IK Gauthiod A - Halvorstorps IS A 1 - 3 Lunnevi IP A-plan
2022-03-15 19:15 200990336 Månstads IF A - Ljungsarps IF A 1 - 0 Dalshov Konstgräs
2022-03-17 19:00 200990350 Tidaholms GoIF U - Fröjereds IF A Inst. Tidavallen B-plan Konstgräs
2022-03-17 19:15 200990345 Borås AIK A - Viskafors IF A 3 - 0 Bodavallen A konstgräs
2022-03-17 20:30 200990262 Björsäters IF B - Hova/Weimer U 2 - 2 Lekevi IP Konstgräsplan
2022-03-18 18:30 200990365 Dannike IK A - Borgstena IF A 3 - 4 Borås Arena 2 konstgräs
2022-03-18 19:00 200990210 Åsaka SK A - Tuns IK A 1 - 4 Edsborgs IP Konstgräs
2022-03-18 19:30 200990373 Tomtens IF U - Falköpings FK U 1 - 1 Odenvi Konstgräs
2022-03-19 11:00 200990329 Vänersborgs IF A - Gerdskens BK A 8 - 1 Vänersvallen Nord konstgräs
2022-03-19 12:00 200990068 IK Gauthiod A - Åsarp-Trädet FK A 5 - 2 Lunnevi IP Konstgräs
2022-03-19 12:00 200990074 IFK Skövde FK A - Vänersborgs FK A 1 - 1 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2022-03-19 12:00 200990352 FC Corner A - Vara SK A 4 - 5 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2022-03-19 12:15 200990361 Lödöse Nygård IK A - Kode IF Inst. Strömsvallen A konstgräs
2022-03-19 13:00 200990042 Alingsås IF FF A - Strömtorps IK 4 - 2 Alströmervallen konstgräs
2022-03-19 14:00 200990128 Lidköpings FK A - Dalstorps IF A 1 - 0 Ågårdsvallen A
2022-03-19 17:00 200990177 Skoftebyns IF A - Högsäters GF Inst. Nysätra IP
2022-03-20 12:00 200990366 Tomtens IF A - Rackeby IK A 6 - 1 Ållevi Konstgräs
2022-03-20 12:30 200990289 Göta BK A - Åsebro IF 4 - 2 Strömsvallen A konstgräs
2022-03-20 14:00