Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Halland ungdomar Pojkar utan AD

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Apel 99 (P07) Ätrafors BK(Föreningen) Svart/Vit, Vit, Vit
Askims IK (P06) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Backatorp IF (P07) Lars Axelsson 0736341797 0736341797 Röd, Svart, Röd
BK Astrio (P05) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Astrio (P07) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Astrio (P18) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Astrio U16 BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Häcken (P07) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Walldia WRY (P06) BK Walldia(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Derome-Åskloster FF (P07) Derome-Åskloster FF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Falkenbergs FF (P07) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
Frillesås FF (P04) Frillesås FF(Föreningen) grön, vita, Gröna
Frillesås FF (P07) Frillesås FF(Föreningen) grön, vita, Gröna
Fässbergs IF (P07) Joachim Ek 0705982977 Vit
GAIS (P07) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
Gerdskens BK (P05) Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Getinge IF (P07) Getinge IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Glommens IF (P05) Glommens IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Göteborgs FF Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Halmstads BK (P07) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Helsingborgs IF (P07) Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
HGH FC (P06) HGH FC(Föreningen) Rödblårandig, svarta, svarta
Hittarps IK (P04) Hittarps IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Hittarps IK (P06) Hittarps IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Hittarps IK (P07) Hittarps IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Hovås Billdal IF (P07) Hovås Billdal IF(Föreningen) Blå, Blå, Vita
Hyltebruks IF (P07) Hyltebruks IF(Föreningen) blå, blå, blå
IF Böljan Falkenberg (P04) IF Böljan Falkenberg(Föreningen) Blå, Blå, Vit
IF Böljan Falkenberg (P07) IF Böljan Falkenberg(Föreningen) Blå, Blå, Vit
IF Centern (P04) IF Centern(Föreningen) blåvit-randig, Blå, Blåa
IF Centern (P05) IF Centern(Föreningen) blåvit-randig, Blå, Blåa
IF Centern (P07) IF Centern(Föreningen) blåvit-randig, Blå, Blåa
IF Leikin (P05) IF Leikin(Föreningen) orange, svarta, orange
IF Leikin (P07) IF Leikin(Föreningen) orange, svarta, orange
IF Mölndal Fotboll (P05) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Röd, Vita
IF Mölndal Fotboll (P06) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Röd, Vita
IFK Fjärås (P04) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Fjärås (P05) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Fjärås (P06) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Fjärås (P07) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Göteborg (P07) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Mariestad (P07) IFK Mariestad(Föreningen) Blå, Blå, Vit
IK Zenith (P07) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IS Halmia (P04) IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
IS Halmia (P05) IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
IS Halmia (P06) IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
IS Halmia (P07) IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
Kalmar FF (P07) Kalmar FF(Föreningen) Röd/Vit, Vit, Vit
Kinna IF (P05) Tomas Aspenskog 0720504903 Röd, Blå, Vit
Kinna IF (P07) Anders Gadh 0737071785 Röd, Blå, Vit
Kullavik IF (P04) Kullavik IF(Föreningen) Blå-Gul, Blå, Gul
Kullavik IF (P05) Kullavik IF(Föreningen) Blå-Gul, Blå, Gul
Kullavik IF (P06) Kullavik IF(Föreningen) Blå-Gul, Blå, Gul
Kullavik IF (P07) Kullavik IF(Föreningen) Blå-Gul, Blå, Gul
Kungsbacka IF (P04) Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kungsbacka IF (P05) Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kungsbacka IF (P07) Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kållered SK (P06) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Laholms FK (P04) Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Laholms FK (P05) Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Laholms FK (P06) Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Laholms FK (P07) Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Laholms FK Laholms FK (P07) Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Landskrona BoIS (P07) Landskrona BoIS(Föreningen) Svart/vit randig, Svart, Vit
Landvetter IS (P05) Jacob Skattner Grön, Grön, Grön
Lerkils IF (P05) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lerkils IF (P06) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lerkils IF (P07) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lilla Träslövs FF (P04) Lilla Träslövs FF(Föreningen) vit, blåa, blåa
Lilla Träslövs FF (P07) Lilla Träslövs FF(Föreningen) vit, blåa, blåa
Lilla Träslövs FF (P18) Lilla Träslövs FF(Föreningen) vit, blåa, blåa
Lindome GIF (P05) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (P07) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lunds BK (P07) Lunds BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Lunds BK (U16) Lunds BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Malmö FF (P07) Malmö FF(Föreningen) ljusblå, vit, ljusblå
Mölnlycke IF (P05) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (P07) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Norrby IF (P07) Norrby IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Nosaby IF (P07) Nosaby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Näsets SK (P07) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Svarta, Vinröda
Onsala BK (P05) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Onsala BK (P07) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Qviding FIF (P05) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P06) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P07) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Skrea IF (P06) Skrea IF(Föreningen) Gult, Svarta, Svarta
Snöstorp Nyhem FF (P06) Snöstorp Nyhem FF(Föreningen) röd, gröna, gröna
Snöstorp Nyhem FF (P07) Snöstorp Nyhem FF(Föreningen) röd, gröna, gröna
Stafsinge IF (P07) Stafsinge IF(Föreningen) rödsvart, svart, svart
Tofta GIF (P06) Tofta GIF(Föreningen) Blå, Vita, Blå
Torslanda IK (P07) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torup/Rydö FF (P06) Torup/Rydö FF(Föreningen) röda, svarta, svarta
Träslövsläge IF (P04) Träslövsläge IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Trönninge BK (P07) Trönninge BK(Föreningen) Grön/Vit, Svart, Svart
Trönninge IF (P06) Trönninge IF(Föreningen) vit, röda, vita
Trönninge IF (P07) Markus Malmsten 0708186116 vit, röda, vita
Tvååkers IF Galtabäck (P06) Tvååkers IF(Föreningen) Röd, blå, Röda
Tvååkers IF Galtabäck (P07) Tvååkers IF(Föreningen) Röd, blå, Röda
Tölö IF (P07) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Ullareds IK (Utv.) Ullareds IK(Föreningen) blå, blå, vita
Vapnö IF (P04) Vapnö IF(Föreningen) röd, svart, svart
Varbergs BoIS FC (P07) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Vejby IF (P07) Vejby IF(Föreningen) orange/blå, blå, orange
Vinbergs IF (P04) Vinbergs IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Vinbergs IF (P05) Vinbergs IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Vinbergs IF (P06) Vinbergs IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Värö United (P06) IF Norvalla(Föreningen) gul, blåa, gula
Värö United (P07) IF Norvalla(Föreningen) gul, blåa, gula
Ytterby IS (P06) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Åsa IF (P06) Åsa IF(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Åsa IF (P07) Åsa IF(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Ängelholms FF (P06) Ängelholms FF(Föreningen) Gul, Blåa, Gul
Örgryte IS (P07) Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Östers IF (P07) Östers IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2022-01-23 17:00 071023013 Varbergs BoIS FC (P07) - Halmstads BK (P07) 1 - 5 Varberg Energi Arena konstgräs
2022-01-30 12:00 071023055 IFK Fjärås (P07) - Lindome GIF (P07) 1 - 8 Ögärdets IP B
2022-02-05 14:00 071023020 Kungsbacka IF (P05) - IF Mölndal Fotboll (P05) 2 - 3 Kungsbacka sportcenter 10
2022-02-06 12:20 071023012 Halmstads BK (P07) - BK Astrio (P07) 3 - 0 Halmstad Arena P6
2022-02-06 14:00 071023054 Kullavik IF (P07) - Torslanda IK (P07) 4 - 6 Maleviks IP
2022-02-06 16:15 071023002 BK Astrio (P18) - Lilla Träslövs FF (P04) 1 - 5 Söndrums IP konstgräs
2022-02-06 16:15 071023047 Halmstads BK (P07) - Nosaby IF (P07) 6 - 8 Halmstad Arena P6
2022-02-06 16:15 071023059 Halmstads BK (P07) - Nosaby IF (P07) 3 - 1 Halmstad Arena P7
2022-02-06 17:30 071023028 Varbergs BoIS FC (P07) - Falkenbergs FF (P07) 4 - 0 Varberg Energi Arena konstgräs
2022-02-08 20:15 071023053 IS Halmia (P05) - Laholms FK (P05) 0 - 1 Skedalaheds IP 3
2022-02-12 12:00 071023030 IF Centern (P05) - Laholms FK (P05) 5 - 1 Kärlekens IP 3
2022-02-12 16:00 071023062 BK Astrio (P07) - Laholms FK (P07) Inst. Halmstad Arena P6
2022-02-13 12:20 071023068 BK Astrio (P18) - BK Astrio U16 2 - 2 Kärlekens IP 3
2022-02-13 14:00 071023044 Halmstads BK (P07) - Kalmar FF (P07) 12 - 0 Halmstad Arena P6
2022-02-13 16:30 071023039 Trönninge IF (P07) - Snöstorp Nyhem FF (P07) 4 - 3 Halmstad Arena P7
2022-02-13 16:30 071023069 Laholms FK (P07) - BK Astrio (P07) 1 - 3 Glänninge Park B
2022-02-19 12:00 071023001 IF Centern (P04) - Vapnö IF (P04) 5 - 1 Kärlekens IP 3
2022-02-19 14:30 071023064 Trönninge IF (P07) - Laholms FK (P07) 0 - 13 Halmstad Arena P6
2022-02-20 12:20 071023004 Halmstads BK (P07) - IF Böljan Falkenberg (P07) 9 - 1 Halmstad Arena P6
2022-02-20 13:00 071023074 IF Böljan Falkenberg (P04) - IS Halmia (P04) 4 - 0 Falkenbergs IP
2022-02-20 14:15 071023048 Halmstads BK (P07) - IFK Göteborg (P07) 3 - 3 Halmstad Arena P7
2022-02-20 16:00 071023035 Lilla Träslövs FF (P04) - Träslövsläge IF (P04) 4 - 0 Ankarvallen B
2022-02-23 20:15 071023027 IF Centern (P04) - BK Astrio (P18) 3 - 1 Halmstad Arena P6
2022-02-25 18:30 071023021 IS Halmia (P06) - Ytterby IS (P06) 3 - 2 Skedalaheds IP 3
2022-02-26 13:00 071023073 Vinbergs IF (P05) - IF Leikin (P05) 6 - 1 Vinåvallen B
2022-02-26 14:00 071023065 Kungsbacka IF (P05) - Kullavik IF (P05) 0 - 3 Kungsbacka sportcenter 10
2022-02-26 16:00 071023046 IFK Fjärås (P06) - Kållered SK (P06) 7 - 1 Ögärdets IP B
2022-02-27 11:00 071023071 Kungsbacka IF (P07) - Hovås Billdal IF (P07) 5 - 4 Kungsbacka sportcenter 10
2022-02-27 11:30 071023034 Kullavik IF (P06) - Askims IK (P06) 4 - 1 Maleviks IP
2022-02-27 12:00 071023056 IFK Fjärås (P07) - Onsala BK (P07) 2 - 2 Ögärdets IP B
2022-02-27 12:20 071023011 Halmstads BK (P07) - BK Häcken (P07) 3 - 1 Halmstad Arena P6
2022-02-27 14:00 071023015 Kullavik IF (P07) - Mölnlycke IF (P07) 5 - 1 Maleviks IP
2022-02-27 14:00 071023043 IFK Fjärås (P04) - Frillesås FF (P04) 0 - 3 Ögärdets IP B
2022-02-27 15:00 071023086 Lerkils IF (P05) - Onsala BK (P05) 1 - 1 Ängås IP D
2022-02-27 16:30 071023040 Trönninge IF (P06) - Laholms FK (P06) 0 - 2 Halmstad Arena P7
2022-02-27 18:00 071023088 Åsa IF (P06) - Tofta GIF (P06) 6 - 1 Åsa C
2022-03-01 20:30 071023090 IS Halmia (P04) - IF Centern (P04) 1 - 6 Söndrums IP konstgräs
2022-03-02 19:00 071023070 Kullavik IF (P06) - Qviding FIF (P06) Inst. Bukärrs IP
2022-03-02 19:15 071023029 Falkenbergs FF (P07) - Halmstads BK (P07) 3 - 1 Kristineslätt IP 5
2022-03-02 20:15 071023089 BK Astrio (P05) - IS Halmia (P06) 3 - 4 Halmstad Arena P7
2022-03-05 13:00 071023095 Lerkils IF (P06) - IFK Fjärås (P06) 6 - 0 Ängås IP D
2022-03-05 13:30 071023085 Kullavik IF (P05) - Gerdskens BK (P05) 5 - 2 Maleviks IP
2022-03-05 14:00 071023019 Kungsbacka IF (P05) - Mölnlycke IF (P05) 3 - 2 Kungsbacka sportcenter 10
2022-03-05 16:00 071023060 Snöstorp Nyhem FF (P06) - Laholms FK (P06) 1 - 8 Skedalaheds IP 3
2022-03-05 16:00 071023063 Lilla Träslövs FF (P07) - Lerkils IF (P07) 3 - 5 Håstens IP konstgräs
2022-03-05 16:00 071023075 IF Böljan Falkenberg (P04) - IF Centern (P04) Falkenbergs IP
2022-03-06 12:20 071023010 Halmstads BK (P07) - Trönninge IF (P07) Inst. Halmstad Arena P6
2022-03-06 14:15 071023041 Kullavik IF (P07) - IK Zenith (P07) 2 - 1 Maleviks IP
2022-03-06 14:15 071023049 Halmstads BK (P07) - Helsingborgs IF (P07) 7 - 3 Halmstad Arena P7
2022-03-06 16:00 071023079 Falkenbergs FF (P07) - Varbergs BoIS FC (P07) 1 - 4 Kristineslätt IP 5
2022-03-06 16:30 071023083 Onsala BK (P07) - Kungsbacka IF (P07) 3 - 1 Kaparevallen
2022-03-06 17:00 071023096 Åsa IF (P06) - Vinbergs IF (P06) 2 - 0 Åsa C
2022-03-12 10:30 071023024 Vinbergs IF (P04) - BK Astrio (P18) Inst. Vinåvallen B
2022-03-12 12:00 071023032 Laholms FK (P04) - Hittarps IK (P04) Glänninge Park B
2022-03-12 14:00 071023033 Laholms FK (P06) - Hittarps IK (P06) Inst. Glänninge Park B
2022-03-12 16:00 071023045 Snöstorp Nyhem FF (P06) - BK Astrio (P07) 1 - 10 Skedalaheds IP 3
2022-03-12 16:30 071023087 Varbergs BoIS FC (P07) - Lilla Träslövs FF (P07) 4 - 1 Håstens IP konstgräs
2022-03-13 11:00 071023066 Trönninge BK (P07) - Lilla Träslövs FF (P07) 3 - 7 Ankarvallen B
2022-03-13 12:00 071023026 IF Centern (P04) - Lilla Träslövs FF (P18) 5 - 1 Kärlekens IP 3
2022-03-13 12:00 071023057 IFK Fjärås (P07) - Kinna IF (P07) Inst. Ögärdets IP B
2022-03-13 14:00 071023025 Kullavik IF (P07) - Näsets SK (P07) 2 - 3 Maleviks IP
2022-03-13 14:15 071023003 BK Astrio (P05) - IS Halmia (P06) Inst. Söndrums IP konstgräs
2022-03-13 14:30 071023072 Tofta GIF (P06) - Tvååkers IF Galtabäck (P06) 1 - 6 Veddige IP C
2022-03-13 15:30 071023098 Laholms FK (P07) - Hyltebruks IF (P07) 2 - 6 Veinge Konstgräs
2022-03-13 16:20 071023091 BK Astrio (P07) - IF Centern (P07) 2 - 6 Halmstad Arena P6
2022-03-14 17:00 071023097 IF Böljan Falkenberg (P07) - Skrea IF (P06) 3 - 2 Falkenbergs IP
2022-03-18 16:45 071023099 Laholms FK (P07) - Trönninge IF (P07) 10 - 0 Glänninge Park B
2022-03-19 11:30 071023042 Kungsbacka IF (P05) - Landvetter IS (P05) 1 - 7 Kungsbacka sportcenter 10
2022-03-19 12:30 071023038 Trönninge IF (P06) - BK Astrio U16 0 - 3 Halmstad Arena P7
2022-03-19 14:00 071023008 Halmstads BK (P07) - Kalmar FF (P07) 0 - 1 Halmstad Arena P7
2022-03-19 14:15 071023050 Halmstads BK (P07) - Lunds BK (P07) 14 - 0 Halmstad Arena P6
2022-03-19 15:00 071023023 Vinbergs IF (P04) - IF Centern (P04) Inst. Vinåvallen B
2022-03-19 15:00 071023108 Vinbergs IF (P06) - Tofta GIF (P06) 3 - 5 Vinåvallen B
2022-03-19 15:30 071023036 Lilla Träslövs FF (P04) - IFK Fjärås (P04) 2 - 2 Varberg Energi Arena konstgräs
2022-03-20 10:00 071023110 IF Böljan Falkenberg (P07) - Apel 99 (P07) 2 - 2 Kristineslätt IP 5
2022-03-20 11:15 071023067 Åsa IF (P07) - Värö United (P07) 1 - 1 Åsa C
2022-03-20 12:20 071023007 Halmstads BK (P07) - Lilla Träslövs FF (P07) 6 - 2 Halmstad Arena P6
2022-03-20 13:00 071023076 IF Böljan Falkenberg (P04) - Ullareds IK (Utv.) 1 - 3 Falkenbergs IP
2022-03-20 14:15 071023037 BK Astrio (P18) - IFK Fjärås (P04) 1 - 1 Söndrums IP konstgräs
2022-03-20 16:00 071023102 Trönninge BK (P07) - Derome-Åskloster FF (P07) 1 - 1 Ankarvallen B
2022-03-20 16:20 071023092 BK Astrio (P07) - Getinge IF (P07) 7 - 1 Halmstad Arena P6
2022-03-20 17:00 071023106 Åsa IF (P06) - Glommens IF (P05) 1 - 5 Åsa C
2022-03-20 18:00 071023105 Snöstorp Nyhem FF (P06) - BK Walldia WRY (P06) 1 - 1 Skedalaheds IP 3
2022-03-25 18:00 071023061 Onsala BK (P07) - Lerkils IF (P07) 2 - 0 Kaparevallen
2022-03-25 19:00 071023109 IS Halmia (P06) - Ängelholms FF (P06) 4 - 2 Skedalaheds IP 3
2022-03-27 11:00 071023107 Kungsbacka IF (P05) - Lindome GIF (P05) 2 - 1 Kungsbacka sportcenter 10
2022-03-27 12:20 071023006 Halmstads BK (P07) - Östers IF (P07) 4 - 3 Halmstad Arena P6
2022-03-27 12:30 071023084 Tofta GIF (P06) - Skrea IF (P06) 5 - 3 Veddige IP C
2022-03-27 14:00 071023016 Kullavik IF (P07) - Fässbergs IF (P07) 2 - 3 Maleviks IP
2022-03-27 14:15 071023052 Halmstads BK (P07) - GAIS (P07) 1 - 2 Halmstad Arena P6
2022-03-27 15:00 071023094 Åsa IF (P07) - Qviding FIF (P07) Inst. Åsa C
2022-03-27 15:00 071023111 Laholms FK (P06) - Lunds BK (U16) Inst. Glänninge Park B
2022-03-27 15:30 071023080 Varbergs BoIS FC (P07) - Norrby IF (P07) 4 - 1 Varberg Energi Arena konstgräs
2022-03-27 16:00 071023104 IF Böljan Falkenberg (P07) - IF Leikin (P07) 3 - 3 Falkenbergs IP
2022-03-27 16:15 071023051 Halmstads BK (P07) - GAIS (P07) 2 - 5 Halmstad Arena P6
2022-03-27 16:30 071023078 Tvååkers IF Galtabäck (P06) - Kinna IF (P05) 4 - 4 Ankarvallen B
2022-03-27 17:00 071023118 Åsa IF (P06) - HGH FC (P06) 2 - 1 Åsa C
2022-04-01 18:30 071023031 Laholms FK (P04) - IF Centern (P04) 3 - 3 Glänninge Park B
2022-04-01 19:00 071023114 Kullavik IF (P05) - Qviding FIF (P05) 5 - 3 Maleviks IP
2022-04-02 12:00 071023115 Laholms FK (P07) - Varbergs BoIS FC (P07) 0 - 18 Veinge Konstgräs
2022-04-02 13:20 071023081 Trönninge BK (P07) - Stafsinge IF (P07) 1 - 5 Ankarvallen B
2022-04-02 15:00 071023116 Åsa IF (P06) - Tvååkers IF Galtabäck (P06) 2 - 2 Åsa C
2022-04-03 12:00 071023058 IFK Fjärås (P07) - Frillesås FF (P07) Inst. Ögärdets IP B
2022-04-03 13:00 071023077 IF Böljan Falkenberg (P04) - Laholms FK (P04) 3 - 1 Falkenbergs IP
2022-04-03 13:45 071023119 Lerkils IF (P05) - Göteborgs FF 1 - 2 Ängås IP D
2022-04-03 14:00 071023014 Kullavik IF (P07) - Örgryte IS (P07) Inst. Maleviks IP
2022-04-03 14:00 071023082 IFK Fjärås (P05) - Vinbergs IF (P05) 1 - 2 Ögärdets IP B
2022-04-03 14:00 071023100 Laholms FK (P07) - Vejby IF (P07) 0 - 0 Glänninge Park B
2022-04-03 14:00 071023101 Kungsbacka IF (P07) - Tölö IF (P07) 8 - 0 Tingbergsvallen B
2022-04-03 18:00 071023117 Derome-Åskloster FF (P07) - Värö United (P07) 1 - 6 Ankarvallen B
2022-04-09 11:00 071023123 Laholms FK (P07) - BK Astrio (P07) Glänninge Park B
2022-04-09 12:20 071023005 Halmstads BK (P07) - Hittarps IK (P07) Inst. Halmstad Arena P6
2022-04-09 12:20 071023009 Halmstads BK (P07) - Örgryte IS (P07) 1 - 2 Halmstad Arena P6
2022-04-09 13:00 071023112 Åsa IF (P07) - Kungsbacka IF (P07) 0 - 6 Åsa C
2022-04-09 13:30 071023022 Kullavik IF (P07) - Backatorp IF (P07) 9 - 1 Maleviks IP
2022-04-09 14:00 071023018 Kungsbacka IF (P05) - IF Centern (P05) Inst. Kungsbacka sportcenter 10
2022-04-10 12:30 071023103 Varbergs BoIS FC (P07) - Kungsbacka IF (P07) Inst. Varberg Energi Arena konstgräs
2022-04-10 13:15 071023113 Torup/Rydö FF (P06) - Skrea IF (P06) 1 - 4 Örnvallen konstgräs
2022-04-10 14:30 071023125 Trönninge BK (P07) - Tofta GIF (P06) 1 - 8 Håstens IP konstgräs
2022-04-10 16:20 071023093 BK Astrio (P07) - IS Halmia (P07) 2 - 6 Halmstad Arena P6
2022-04-10 18:00 071023121 Apel 99 (P07) - Derome-Åskloster FF (P07) 3 - 5 Hedevi 4
2022-04-15 10:30 071023017 Trönninge IF (P07) - Trönninge BK (P07) 1 - 8 Halmstad Arena P6
2022-04-17 14:15 071023126 BK Astrio (P07) - BK Astrio U16 Kärlekens IP 3
2022-04-18 10:15 071023122 Trönninge BK (P07) - Tvååkers IF Galtabäck (P07) 3 - 4 Håstens IP konstgräs
2022-04-22 19:00 071023127 Apel 99 (P07) - Åsa IF (P07) 2 - 5 Hedevi 4
2022-04-23 14:00 071023120 Lilla Träslövs FF (P07) - Kinna IF (P07) 4 - 2 Östervi A
2022-05-10 19:15 071023124 Varbergs BoIS FC (P07) - Halmstads BK (P07) 4 - 1 Varberg Energi Arena konstgräs
2022-05-21 16:00 071023129 Åsa IF (P06) - IF Mölndal Fotboll (P06) 8 - 0 Åsa C
2022-05-31 18:30 071023128 Halmstads BK (P07) - Malmö FF (P07) 2 - 1 Halmstad Arena P2
2022-07-09 12:00 071023130 Halmstads BK (P07) - Landskrona BoIS (P07) Halmstad Arena P7

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info