Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2013- 1

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK Svart Helena Sköldin GUL/GRÖN/GRÖN
Bredden FC 1 Anton Kaya 0760000712 Grå/Svart/Svart
Bällsta FF Blå Per Lundqvist 0728881655 0728881655 Grön/Vit/Vit
Erikslunds KF Grön Andreas Mathiesen 0734630513 Grön/Svart/Grön
IFK Vaxholm blå 1 Caroline Gentzel Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 1 Erik Möller Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FF Blå Anders Borrman Gul/Svart/Gul
Runby IF Vit Maria Lundström Ek 0702701550 Röd/Svart/Röd
Rydbo IF 1 Jonas Wiss 0708372002 Röd/Svart/Svart
Täby FK 42 Oscar Eriksson 0706015133 Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK 3 Jesper Måwe 0736257953 Röd/Röd/Röd
Viggbyholms IK FF Blå Jonas Norrby 0701604614 Röd/Röd/Röd
Åkersberga BK Vit P2013 Lars Töverud 0703701231 Grön/Svart/Svart/Svart
Åkersberga FC 2 Andreas Boustedt 0708244429 Blå/Svart randig/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-23 10:30 Åkersberga BK Vit P2013 - IFK Vaxholm blå 1 Margretelunds IP 215
2022-04-23 11:00 Viggbyholms IK FF Blå - IK Frej Täby FF Blå Viggbydalen 15
2022-04-23 11:00 Åkersberga FC 2 - Bollstanäs SK Svart Röllingby 2
2022-04-24 09:00 IFK Österåker FK 1 - Rydbo IF 1 Åkersberga IP 215
2022-04-24 10:00 Erikslunds KF Grön - Vallentuna BK 3 Brinkskolan 15
2022-04-24 11:00 Bredden FC 1 - Täby FK 42 Fresta BP 11
2022-04-24 11:00 Runby IF Vit - Bällsta FF Blå Runby IP 116
2022-04-29 18:00 IK Frej Täby FF Blå - Runby IF Vit Vikingavallen/Täby IP 35
2022-04-30 08:30 IFK Vaxholm blå 1 - Åkersberga FC 2 Vaxö IP 115
2022-04-30 10:00 Rydbo IF 1 - Erikslunds KF Grön Wasavallen 125
2022-04-30 13:00 Bällsta FF Blå - Åkersberga BK Vit P2013 Bällstabergs BP 115
Maj
2022-05-01 09:00 Bollstanäs SK Svart - IFK Österåker FK 1 Bollstanäs IP 225
2022-05-01 10:00 Täby FK 42 - Viggbyholms IK FF Blå Näsbydal 116
2022-05-01 14:00 Vallentuna BK 3 - Bredden FC 1 Hagaplan 1
2022-05-07 09:00 Täby FK 42 - IK Frej Täby FF Blå Näsbydal 116
2022-05-07 11:00 Viggbyholms IK FF Blå - Vallentuna BK 3 Viggbydalen 15
2022-05-07 11:00 IFK Österåker FK 1 - IFK Vaxholm blå 1 Åkersberga IP 115
2022-05-07 11:00 Åkersberga FC 2 - Bällsta FF Blå Röllingby 2
2022-05-07 11:00 Åkersberga BK Vit P2013 - Runby IF Vit Margretelunds IP 3
2022-05-08 10:00 Erikslunds KF Grön - Bollstanäs SK Svart Brinkskolan 15
2022-05-08 11:00 Bredden FC 1 - Rydbo IF 1 Fresta BP 11
2022-05-13 18:00 IK Frej Täby FF Blå - Åkersberga BK Vit P2013 Vikingavallen/Täby IP 35
2022-05-14 08:30 IFK Vaxholm blå 1 - Erikslunds KF Grön Vaxö IP 115
2022-05-14 10:00 Rydbo IF 1 - Viggbyholms IK FF Blå Wasavallen 125
2022-05-14 12:00 Bällsta FF Blå - IFK Österåker FK 1 Bällstabergs BP 115
2022-05-15 09:00 Bollstanäs SK Svart - Bredden FC 1 Bollstanäs IP 225
2022-05-15 11:00 Runby IF Vit - Åkersberga FC 2 Runby IP 116
2022-05-15 12:45 Vallentuna BK 3 - Täby FK 42 Hagaplan 1
2022-05-21 09:00 Täby FK 42 - Rydbo IF 1 Näsbydal 116
2022-05-21 11:00 Viggbyholms IK FF Blå - Bollstanäs SK Svart Viggbydalen 15
2022-05-21 11:00 IFK Österåker FK 1 - Runby IF Vit Åkersberga IP 115
2022-05-21 11:00 Åkersberga FC 2 - Åkersberga BK Vit P2013 Röllingby 2
2022-05-22 10:00 Erikslunds KF Grön - Bällsta FF Blå Brinkskolan 15
2022-05-22 12:00 Bredden FC 1 - IFK Vaxholm blå 1 Fresta BP 11
2022-05-22 12:45 Vallentuna BK 3 - IK Frej Täby FF Blå Hagaplan 1
Juni
2022-06-03 18:00 IK Frej Täby FF Blå - Åkersberga FC 2 Vikingavallen/Täby IP 35
2022-06-04 09:00 Åkersberga BK Vit P2013 - IFK Österåker FK 1 Margretelunds IP 3
2022-06-04 09:30 IFK Vaxholm blå 1 - Viggbyholms IK FF Blå Vaxö IP 115
2022-06-04 10:00 Bollstanäs SK Svart - Täby FK 42 Bollstanäs IP 225
2022-06-04 11:00 Rydbo IF 1 - Vallentuna BK 3 Wasavallen 125
2022-06-04 13:00 Bällsta FF Blå - Bredden FC 1 Bällstabergs BP 115
2022-06-05 11:00 Runby IF Vit - Erikslunds KF Grön Runby IP 116
2022-06-11 11:00 Viggbyholms IK FF Blå - Bällsta FF Blå Viggbydalen 15
2022-06-11 11:00 IFK Österåker FK 1 - Åkersberga FC 2 Åkersberga IP 115
2022-06-11 11:00 Rydbo IF 1 - IK Frej Täby FF Blå Wasavallen 125
2022-06-12 09:00 Täby FK 42 - IFK Vaxholm blå 1 Näsbydal 116
2022-06-12 10:00 Erikslunds KF Grön - Åkersberga BK Vit P2013 Brinkskolan 15
2022-06-12 11:00 Bredden FC 1 - Runby IF Vit Fresta BP 11
2022-06-12 14:00 Vallentuna BK 3 - Bollstanäs SK Svart Hagaplan 1
Augusti
2022-08-26 18:00 IK Frej Täby FF Blå - IFK Österåker FK 1 Vikingavallen/Täby IP 35
2022-08-27 08:30 IFK Vaxholm blå 1 - Vallentuna BK 3 Vaxö IP 115
2022-08-27 10:00 Åkersberga BK Vit P2013 - Bredden FC 1 Margretelunds IP 3
2022-08-27 11:00 Åkersberga FC 2 - Erikslunds KF Grön Röllingby 2
2022-08-27 12:00 Bällsta FF Blå - Täby FK 42 Bällstabergs BP 115
2022-08-28 09:00 Bollstanäs SK Svart - Rydbo IF 1 Bollstanäs IP 225
2022-08-28 11:00 Runby IF Vit - Viggbyholms IK FF Blå Runby IP 116
September
2022-09-03 10:00 Täby FK 42 - Runby IF Vit Näsbydal 116
2022-09-03 11:00 Viggbyholms IK FF Blå - Åkersberga BK Vit P2013 Viggbydalen 15
2022-09-03 11:00 Rydbo IF 1 - IFK Vaxholm blå 1 Wasavallen 125
2022-09-04 09:00 Erikslunds KF Grön - IFK Österåker FK 1 Erikslund 125
2022-09-04 09:00 Bollstanäs SK Svart - IK Frej Täby FF Blå Bollstanäs IP 225
2022-09-04 11:00 Bredden FC 1 - Åkersberga FC 2 Fresta BP 11
2022-09-04 12:45 Vallentuna BK 3 - Bällsta FF Blå Hagaplan 1
2022-09-09 18:00 IK Frej Täby FF Blå - Erikslunds KF Grön Vikingavallen/Täby IP 35
2022-09-10 09:30 IFK Vaxholm blå 1 - Bollstanäs SK Svart Vaxö IP 115
2022-09-10 11:00 IFK Österåker FK 1 - Bredden FC 1 Åkersberga IP 115
2022-09-10 11:00 Åkersberga FC 2 - Viggbyholms IK FF Blå Röllingby 2
2022-09-10 11:00 Åkersberga BK Vit P2013 - Täby FK 42 Margretelunds IP 3
2022-09-10 14:00 Bällsta FF Blå - Rydbo IF 1 Bällstabergs BP 115
2022-09-11 11:00 Runby IF Vit - Vallentuna BK 3 Runby IP 116
2022-09-17 09:00 Bollstanäs SK Svart - Bällsta FF Blå Bollstanäs IP 225
2022-09-17 09:30 IFK Vaxholm blå 1 - IK Frej Täby FF Blå Vaxö IP 115
2022-09-17 11:00 Viggbyholms IK FF Blå - IFK Österåker FK 1 Viggbydalen 15
2022-09-17 11:00 Rydbo IF 1 - Runby IF Vit Wasavallen 125
2022-09-18 09:00 Täby FK 42 - Åkersberga FC 2 Näsbydal 116
2022-09-18 12:00 Bredden FC 1 - Erikslunds KF Grön Fresta BP 11
2022-09-18 14:00 Vallentuna BK 3 - Åkersberga BK Vit P2013 Hagaplan 1
2022-09-23 18:00 IK Frej Täby FF Blå - Bredden FC 1 Vikingavallen/Täby IP 35
2022-09-24 09:00 Runby IF Vit - Bollstanäs SK Svart Runby IP 116
2022-09-24 10:00 Åkersberga BK Vit P2013 - Rydbo IF 1 Margretelunds IP 3
2022-09-24 11:00 IFK Österåker FK 1 - Täby FK 42 Åkersberga IP 115
2022-09-24 11:00 Åkersberga FC 2 - Vallentuna BK 3 Röllingby 2
2022-09-24 13:00 Bällsta FF Blå - IFK Vaxholm blå 1 Bällstabergs BP 115
2022-09-25 09:00 Erikslunds KF Grön - Viggbyholms IK FF Blå Erikslund 125
Oktober
2022-10-01 09:30 IFK Vaxholm blå 1 - Runby IF Vit Vaxö IP 115
2022-10-01 11:00 Viggbyholms IK FF Blå - Bredden FC 1 Viggbydalen 15
2022-10-01 11:00 Rydbo IF 1 - Åkersberga FC 2 Wasavallen 125
2022-10-01 12:00 Bällsta FF Blå - IK Frej Täby FF Blå Bällstabergs BP 115
2022-10-02 09:00 Bollstanäs SK Svart - Åkersberga BK Vit P2013 Bollstanäs IP 225
2022-10-02 10:00 Täby FK 42 - Erikslunds KF Grön Näsbydal 116
2022-10-02 14:00 Vallentuna BK 3 - IFK Österåker FK 1 Hagaplan 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info