Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - DM P14 Slutspel

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjärreds IF David Ellerth 0730798420 Röd /Blå/Röd
BK Höllviken Jonas Åkesson 0706906696 Röd/Vit/Svart/Svart
Eskilsminne IF Magnus Lundberg 0766772152 Gul/blå/Blå/Gul
Eslövs BK Fredrik Nordqvist 0732648855 rödsvart/svart/röd
FC Bellevue Esbjörn Berghult 0703557703 Svart, Svart, Svart
FC Rosengård 1917 Ahmed Zreim 0768676734 Vit/Vit/Vit
FC Trelleborg Fredrik Hahne 0733458469 Marinblå/Marinblå/Marinblå
FF Atletiko Malmö Erhad Zekic 0723252021 Gul/Svart/Svart
Helsingborg City FC David Thulin 0768640687 Svart-Röd/Vit/Svart
Helsingborgs IF Alexander Aranyos 0730371448 röd, blå, röd
Hittarps IK Martin Gardvik 0706350448 0706350448 Vit/Svart/Vit
Husie IF Thomas Eskilsson 0708298926 Grön, Vit, Grön
Hässleholms IF Dan Olofsson 0733703344 grön, vit, grön
Högaborgs BK Dani Ahmeti 0736521232 grönsvart, svart, Svart
IF Limhamn Bunkeflo Olof Persson 0734457777 Röd/Svart/Svart
IF Lödde Fredrik Sandell Gul/Svart/Gula
IK Wormo Niels Jensen 0763482128 blå/blå/blå
Kristianstad FC Rexhep Zeqiri Orange/Svart/Vit
Kulladals FF Sebastian Berger 0735407671 blå/vit/blå
Kävlinge Harrie FF Daniel Andersson 0730509897 röd/blå randig/blå/röd
Landskrona BoIS Astrit Mehmeti 0704129310 Svart/vit randig, Svart, Vit
Lunds BK Carl-Johan Stödberg 0734121017 Gul, Svart, Gul
Malmö City FC Patrik Johansson 0706276899 svart, svart, svart
Nosaby IF Patrik Freij 0733277125 Blå/Blå/Blå
Ramlösa Södra IF Stefan Johansson 0733554026 vit/svart/vit
Skanör Falsterbo IF Christian Blomström 0702726191 Röd/Röd/Röd
Trelleborgs FF Alexander Engbe 0739650663 blå/vit/vit
Veberöds AIF Andreas Nilsson 0702569634 vit/svart/vit
Vejby IF Magnus Wejdrup 0703824408 orange/blå, blå, orange
Vellinge IF Björn Svenburg 0706218033 Röd/Blå/Röda
Ystads IF FF Daniel Mundt 0704565752 Vit/Blå/Vit
Ängelholms FF Kalle Hansson 0768646827 Gul, Blåa, Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2022-04-01 19:00 134039012 FC Rosengård 1917 - IF Limhamn Bunkeflo 8 - 2 Rosengårds IP konstgräs
2022-04-01 19:00 134039015 Helsingborgs IF - Helsingborg City FC 7 - 0 Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
2022-04-02 13:45 134039010 Kulladals FF - Eslövs BK 1 - 6 Kulladals IP konstgräs 9-manna
2022-04-02 14:00 134039014 Bjärreds IF - Skanör Falsterbo IF 1 - 2 Borgeby IP E-plan konstgräs
2022-04-03 10:00 134039002 Ramlösa Södra IF - Ängelholms FF 5 - 2 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2022-04-03 10:00 134039008 Hässleholms IF - FC Trelleborg 2 - 5 Österås IP konstgräs 1
2022-04-03 10:00 134039011 Landskrona BoIS - Trelleborgs FF 6 - 0 Landskrona IP F-plan konstgräs
2022-04-03 12:00 134039001 Kävlinge Harrie FF - Kristianstad FC 1 - 6 Högalids IP, A-plan 9-manna
2022-04-03 12:00 134039005 BK Höllviken - Högaborgs BK 7 - 1 Höllvikens IP K1 konstgräs 9-manna
2022-04-03 12:00 134039006 IK Wormo - Eskilsminne IF 2 - 8 Exercisfältet konstgräs
2022-04-03 12:00 134039016 Malmö City FC - FC Bellevue 3 - 7 Kirsebergs IP, konstgräs 9-manna
2022-04-03 14:00 134039009 Ystads IF FF - Husie IF 0 - 1 Sandskogens IP konstgräs 9-manna
2022-04-03 14:30 134039013 Hittarps IK - FF Atletiko Malmö 6 - 3 Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2022-04-03 16:00 134039003 Vellinge IF - Vejby IF 2 - 3 Vanningens IP Vellinge, konstgräs
2022-04-03 16:00 134039004 Nosaby IF - IF Lödde 6 - 1 Kristianstads Arenaområde konstgräs 2
2022-04-03 17:00 134039007 Lunds BK - Veberöds AIF 10 - 0 Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Omgång 2
2022-05-03 19:00 134039021 Kristianstad FC - Hittarps IK 3 - 4 Vilans IP B-plan
2022-05-04 19:00 134039017 Skanör Falsterbo IF - FC Rosengård 1917 1 - 4 Möllevallen IP, Skanör A-plan
2022-05-04 19:00 134039018 FC Bellevue - Helsingborgs IF 8 - 2 Mellanhedens IP A-plan 9-manna
2022-05-04 19:00 134039019 FC Trelleborg - Husie IF 10 - 0 Västervångs IP konstgräs 9-manna
2022-05-04 19:00 134039020 Eslövs BK - BK Höllviken 7 - 5 Berga IP, konstgräs
2022-05-04 19:00 134039022 Ramlösa Södra IF - Nosaby IF 0 - 5 Ättekulla IP A-plan
2022-05-04 19:00 134039023 Landskrona BoIS - Lunds BK 4 - 3 Landskrona IP F-plan konstgräs
2022-05-04 19:00 134039024 Vejby IF - Eskilsminne IF 0 - 4 Vejby IP B-Plan
Omgång 3
2022-05-29 12:00 134039026 Nosaby IF - FC Rosengård 1917 4 - 1 Nya Vallbjörka B-plan
2022-06-08 19:00 134039025 Hittarps IK - Eslövs BK 2 - 1 Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2022-06-08 19:00 134039027 Eskilsminne IF - FC Trelleborg 1 - 7 Västergårds IP 13, 9-manna
2022-06-08 19:00 134039028 FC Bellevue - Landskrona BoIS 4 - 5 Mellanhedens IP A-plan 9-manna
Omgång 4
2022-08-16 19:00 134039029 FC Trelleborg - Nosaby IF Västervångs IP konstgräs 9-manna
2022-08-17 19:00 134039030 Landskrona BoIS - Hittarps IK Landskrona IP F-plan konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info