Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F10 Nordvästra B, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-09 12:30 Fortuna FF röd - Ängelholms FF Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
2022-04-09 15:00 Hittarps IK vit - Landskrona BoIS Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2022-04-10 09:00 Hittarps IK svart - Råå IF vit Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2022-04-10 09:30 Fortuna FF svart - Råå IF ljusblå Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 1
2022-04-15 11:00 Råå IF vit - Hittarps IK vit Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2022-04-16 11:15 Ängelholms FF - Fortuna FF svart Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2022-04-17 11:00 Landskrona BoIS - Råå IF vit Landskrona IP D-plan 7-manna
2022-04-18 11:00 Eskilsminne IF gul - Fortuna FF röd Harlyckan 4, 7-manna
2022-04-18 11:30 Råå IF ljusblå - Hittarps IK svart Hedens IP plan 2 Helsingborg
2022-04-23 15:00 Hittarps IK vit - Råå IF ljusblå Laröds IP E-plan, 7-manna
2022-04-24 09:00 Hittarps IK svart - Ängelholms FF Laröds IP E-plan, 7-manna
2022-04-24 10:00 Fortuna FF svart - Eskilsminne IF gul Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2022-04-30 11:00 Eskilsminne IF gul - Hittarps IK svart Harlyckan 4, 7-manna
2022-04-30 13:00 Råå IF ljusblå - Landskrona BoIS Hedens IP plan 2 Helsingborg
Maj
2022-05-01 00:00 Fortuna FF röd - Fortuna FF svart
2022-05-01 11:00 Ängelholms FF - Hittarps IK vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2022-05-07 10:00 Råå IF vit - Råå IF ljusblå Hedens IP plan 2 Helsingborg
2022-05-07 13:00 Hittarps IK vit - Eskilsminne IF gul Laröds IP E-plan, 7-manna
2022-05-07 14:30 Landskrona BoIS - Ängelholms FF Landskrona IP D-plan 7-manna
2022-05-08 11:00 Hittarps IK svart - Fortuna FF röd Laröds IP E-plan, 7-manna
2022-05-14 14:00 Ängelholms FF - Råå IF vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2022-05-15 10:00 Fortuna FF röd - Hittarps IK vit Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2022-05-15 11:00 Eskilsminne IF gul - Landskrona BoIS Harlyckan 4, 7-manna
2022-05-15 11:00 Fortuna FF svart - Hittarps IK svart Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2022-05-21 10:00 Landskrona BoIS - Fortuna FF röd Landskrona IP D-plan 7-manna
2022-05-21 11:45 Råå IF vit - Eskilsminne IF gul Råå IP B-plan 7-manna
2022-05-22 10:00 Råå IF ljusblå - Ängelholms FF Råå IP B-plan 7-manna
2022-05-22 11:00 Hittarps IK vit - Fortuna FF svart Laröds IP E-plan, 7-manna
Juni
2022-06-04 13:00 Hittarps IK svart - Hittarps IK vit Laröds IP E-plan, 7-manna
2022-06-05 10:45 Fortuna FF röd - Råå IF vit Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2022-06-05 10:45 Fortuna FF svart - Landskrona BoIS Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2022-06-05 11:00 Eskilsminne IF gul - Råå IF ljusblå Harlyckan 4, 7-manna
2022-06-11 10:00 Råå IF vit - Fortuna FF svart Råå IP B-plan 7-manna
2022-06-11 13:00 Landskrona BoIS - Hittarps IK svart Landskrona IP D-plan 7-manna
2022-06-12 10:00 Råå IF ljusblå - Fortuna FF röd Råå IP B-plan 7-manna
2022-06-12 10:30 Ängelholms FF - Eskilsminne IF gul Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info