Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 Sydvästra B3, vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bara GoIF röd Johan Hallberg 0702850399 röd/svart/svart
BK Flagg blå Jerry Domicelj Röd/Blå/Röd
BK Höllviken vit Patric Fahlander Röd/Vit/Svart/Svart
Bunkeflo FF gul Andreas Eriksson 0734077074 gul/svart/svart
IF Limhamn Bunkeflo L2 Magnus Erlandsson 0709173823 Röd/Svart/Svart
IFK Malmö FK Abdirezak Mohammed 0721551249 Gul/Vit/Vit
Kulladals FF blå Thomas Strandberg 0705162803 blå/vit/blå
Lilla Torg FF svart Christopher Fredriksson 0706053801 Svart/blå/Svart/Svart
Limhamns FF grön Anna Piasecka 0724506668 Vit/Vitn/Vit/Vit
Malmö City FC svart Magnus Wiberg 0708115978 svart/svart/svart
Trelleborgs FF blå Meti Bajgora blå/vit/vit
Vellinge IF Torbjörn Weiland 0729811219 0729811219 Röd/Blå/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-09 11:30 Bunkeflo FF gul - Kulladals FF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2022-04-09 11:45 BK Flagg blå - Malmö City FC svart Dalhems IP A-plan 7-manna 1
2022-04-09 12:00 Trelleborgs FF blå - Lilla Torg FF svart Söderslättshallens IP plan 1
2022-04-10 10:00 BK Höllviken vit - Limhamns FF grön Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-04-10 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - IFK Malmö FK Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
2022-04-10 11:00 Vellinge IF - Bara GoIF röd Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2022-04-15 11:30 Lilla Torg FF svart - Bunkeflo FF gul Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2022-04-17 10:00 Kulladals FF blå - IF Limhamn Bunkeflo L2 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2022-04-17 10:00 Malmö City FC svart - BK Höllviken vit Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
2022-04-17 10:30 IFK Malmö FK - Vellinge IF Heleneholms IP konstgräs
2022-04-19 18:30 Limhamns FF grön - Trelleborgs FF blå Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-04-21 17:45 Bara GoIF röd - BK Flagg blå Bara IP konstgräs 7-manna 1
2022-04-23 10:00 IFK Malmö FK - Kulladals FF blå Heleneholms IP konstgräs
2022-04-23 13:30 Bunkeflo FF gul - Limhamns FF grön Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2022-04-23 15:00 BK Flagg blå - Vellinge IF Dalhems IP A-plan 7-manna 2
2022-04-24 10:00 Trelleborgs FF blå - Malmö City FC svart Söderslättshallens IP plan 1
2022-04-24 12:00 BK Höllviken vit - Bara GoIF röd Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-04-24 16:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Lilla Torg FF svart Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
2022-04-30 12:00 Lilla Torg FF svart - IFK Malmö FK Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2022-04-30 12:00 Malmö City FC svart - Bunkeflo FF gul Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2022-04-30 15:00 BK Flagg blå - BK Höllviken vit Dalhems IP A-plan 7-manna 1
Maj
2022-05-01 10:00 Bara GoIF röd - Trelleborgs FF blå Bara IP A-plan
2022-05-01 10:00 Limhamns FF grön - IF Limhamn Bunkeflo L2 Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-05-01 13:00 Vellinge IF - Kulladals FF blå Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2022-05-07 10:00 IFK Malmö FK - Limhamns FF grön Heleneholms IP konstgräs
2022-05-07 12:00 BK Höllviken vit - Vellinge IF Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-05-07 12:00 Trelleborgs FF blå - BK Flagg blå Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 7-manna 1
2022-05-08 09:30 Bunkeflo FF gul - Bara GoIF röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2022-05-08 09:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Malmö City FC svart Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-05-08 10:30 Kulladals FF blå - Lilla Torg FF svart Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2022-05-14 15:15 BK Flagg blå - Bunkeflo FF gul Dalhems IP A-plan 7-manna 2
2022-05-15 00:00 Limhamns FF grön - Kulladals FF blå
2022-05-15 11:00 Vellinge IF - Lilla Torg FF svart Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2022-05-15 13:00 Bara GoIF röd - IF Limhamn Bunkeflo L2 Bara IP A-plan
2022-05-15 13:00 Malmö City FC svart - IFK Malmö FK Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2022-05-15 14:00 BK Höllviken vit - Trelleborgs FF blå Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-05-21 10:00 Trelleborgs FF blå - Vellinge IF Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
2022-05-21 10:00 IFK Malmö FK - Bara GoIF röd Heleneholms IP konstgräs
2022-05-21 16:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Flagg blå Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-05-22 10:30 Kulladals FF blå - Malmö City FC svart Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2022-05-22 12:00 Bunkeflo FF gul - BK Höllviken vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2022-05-22 12:45 Lilla Torg FF svart - Limhamns FF grön Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Juni
2022-06-04 10:00 Bara GoIF röd - Kulladals FF blå Bara IP A-plan
2022-06-04 12:00 BK Höllviken vit - IF Limhamn Bunkeflo L2 Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-06-04 12:00 Malmö City FC svart - Lilla Torg FF svart Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2022-06-05 12:00 Trelleborgs FF blå - Bunkeflo FF gul Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 1
2022-06-05 15:30 Vellinge IF - Limhamns FF grön Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2022-06-06 11:30 BK Flagg blå - IFK Malmö FK Dalhems IP A-plan 7-manna 2
2022-06-11 09:30 Bunkeflo FF gul - Vellinge IF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2022-06-11 10:00 IFK Malmö FK - BK Höllviken vit Heleneholms IP konstgräs
2022-06-11 13:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Trelleborgs FF blå Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
2022-06-11 13:00 Kulladals FF blå - BK Flagg blå Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2022-06-12 00:00 Limhamns FF grön - Malmö City FC svart
2022-06-18 11:00 Lilla Torg FF svart - Bara GoIF röd Mariedals IP konstgräs 7-manna 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info