Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 Sydvästra C4, vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Beddingestrands IF Roger Nilsson 0737690077 Svart/Fuchsia/Svart/Svart
BK Höllviken röd Patric Fahlander Röd/Vit/Svart/Svart
Bunkeflo FF svart Andreas Eriksson 0734077074 gul/svart/svart
Klågerups GoIF Mikael Wendel 0704545446 Röd/vit/Vit/Röd
Kulladals FF gul Mahmoud Fadel 0700600333 blå/vit/blå
Malmö City FC svartvit Magnus Wiberg 0708115978 svart/svart/svart
Oxie SK svart Patrik Tall +46709295755 Vit/Svart/Svart
Skanör Falsterbo IF rödvit Carl Fredrik Fäldt 0732002661 Röd/Röd/Röd
Trelleborgs FF röd Mathias Jönsson 041018124 0761379710 blå/vit/vit
Vellinge IF vit Torbjörn Weiland 0729811219 0729811219 Röd/Blå/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-09 09:30 Kulladals FF gul - Malmö City FC svartvit Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2022-04-09 12:15 Klågerups GoIF - Oxie SK svart Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
2022-04-10 09:30 Beddingestrands IF - Vellinge IF vit Smygeskolans konstgräsplan, Smygehamn 7-manna 1
2022-04-10 13:30 Bunkeflo FF svart - Skanör Falsterbo IF rödvit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2022-04-15 13:00 Trelleborgs FF röd - BK Höllviken röd Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-04-15 13:00 BK Höllviken röd - Beddingestrands IF Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-04-16 10:00 Oxie SK svart - Kulladals FF gul Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2022-04-16 13:30 Malmö City FC svartvit - Trelleborgs FF röd Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2022-04-17 12:45 Skanör Falsterbo IF rödvit - Klågerups GoIF Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2022-04-17 15:00 Vellinge IF vit - Bunkeflo FF svart Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2022-04-24 11:00 Beddingestrands IF - Trelleborgs FF röd Klagstorps IP A-plan
2022-04-24 11:30 Bunkeflo FF svart - BK Höllviken röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2022-04-24 11:30 Kulladals FF gul - Skanör Falsterbo IF rödvit Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2022-04-24 11:30 Malmö City FC svartvit - Oxie SK svart Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2022-04-24 12:00 Klågerups GoIF - Vellinge IF vit Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
2022-04-30 10:00 Beddingestrands IF - Bunkeflo FF svart Klagstorps IP A-plan
2022-04-30 12:00 Trelleborgs FF röd - Oxie SK svart Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
Maj
2022-05-01 10:00 BK Höllviken röd - Klågerups GoIF Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-05-01 12:45 Skanör Falsterbo IF rödvit - Malmö City FC svartvit Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2022-05-01 13:00 Vellinge IF vit - Kulladals FF gul Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2022-05-06 18:30 Klågerups GoIF - Beddingestrands IF Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
2022-05-07 09:30 Oxie SK svart - Skanör Falsterbo IF rödvit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2022-05-07 12:00 Malmö City FC svartvit - Vellinge IF vit Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
2022-05-07 13:30 Bunkeflo FF svart - Trelleborgs FF röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2022-05-14 11:30 Bunkeflo FF svart - Klågerups GoIF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2022-05-14 12:00 BK Höllviken röd - Malmö City FC svartvit Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-05-14 14:00 Trelleborgs FF röd - Skanör Falsterbo IF rödvit Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
2022-05-15 10:00 Beddingestrands IF - Kulladals FF gul Klagstorps IP A-plan
2022-05-15 11:00 Vellinge IF vit - Oxie SK svart Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2022-05-21 10:00 Klågerups GoIF - Trelleborgs FF röd Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2022-05-22 09:30 Oxie SK svart - BK Höllviken röd Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2022-05-22 10:30 Kulladals FF gul - Bunkeflo FF svart Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2022-05-22 11:15 Skanör Falsterbo IF rödvit - Vellinge IF vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2022-05-22 13:30 Malmö City FC svartvit - Beddingestrands IF Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Juni
2022-06-04 12:30 Bunkeflo FF svart - Malmö City FC svartvit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2022-06-04 12:30 Klågerups GoIF - Kulladals FF gul Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2022-06-05 09:00 Trelleborgs FF röd - Vellinge IF vit Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 1
2022-06-05 12:00 Beddingestrands IF - Oxie SK svart Klagstorps IP A-plan
2022-06-06 11:00 BK Höllviken röd - Skanör Falsterbo IF rödvit Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
2022-06-11 14:00 Malmö City FC svartvit - Klågerups GoIF Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
2022-06-12 10:30 Vellinge IF vit - BK Höllviken röd Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2022-06-12 11:15 Skanör Falsterbo IF rödvit - Beddingestrands IF Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2022-06-12 11:45 Oxie SK svart - Bunkeflo FF svart Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2022-06-12 12:00 Kulladals FF gul - Trelleborgs FF röd Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2022-06-18 11:30 Kulladals FF gul - BK Höllviken röd Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info