Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 11 Alingsås Pojkar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Grön Per Hagman 0739667356 grön-vit-grön
Bjärke Ulf Rundström 0738303866 Vit/Röd/Röd
Edet FK Henrik Myrén 0722163226 Blå/Blå/Blå
Floda BoIF Lisa Nadén 0721772344 Blå/Vit/Blå
Gerdskens BK Svart Lars-Petter Björk 0709243317 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Holmalunds IF Alingsås Björn Kornstad 0705186751 Röd/Vit/Röd
Lerums IS Lisa Nordberg 0704887611 lila/vit/lila
Sjöviks SK John Eliasson 0707463806 Röd/Blå/Blå
Vårgårda IK Carl-Johan Johansson 0703546306 Röd/Vit/Röd
Vänersborgs IF Vit Andreas Wiklund 0739411411 Röd/Blå/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2022-05-08 Alingsås IF FF Grön - Edet FK Mjörnvallen, B-plan
2022-05-08 10:30 Vänersborgs IF Vit - Bjärke Boteredsvallen
2022-05-08 11:00 Holmalunds IF Alingsås - Lerums IS Brogårdsvallen
2022-05-08 13:45 Floda BoIF - Gerdskens BK Svart Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2022-05-08 16:30 Vårgårda IK - Sjöviks SK Tånga Hed UNO-plan
2022-05-10 18:00 Bjärke - Alingsås IF FF Grön Nya Bjärkevi
2022-05-15 Edet FK - Holmalunds IF Alingsås
2022-05-15 09:00 Lerums IS - Vårgårda IK Aspevallen C-yta
2022-05-15 11:00 Sjöviks SK - Floda BoIF Sjöviks IP
2022-05-15 13:00 Gerdskens BK Svart - Vänersborgs IF Vit Gerdskenvallen A-plan
2022-05-21 10:30 Alingsås IF FF Grön - Gerdskens BK Svart Mjörnvallen, B-plan
2022-05-21 11:00 Vårgårda IK - Holmalunds IF Alingsås Tånga Hed PUA-plan
2022-05-22 Bjärke - Edet FK Nya Bjärkevi
2022-05-22 13:30 Vänersborgs IF Vit - Sjöviks SK Boteredsvallen
2022-05-22 15:00 Floda BoIF - Lerums IS Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2022-05-29 Edet FK - Vårgårda IK
2022-05-29 11:00 Holmalunds IF Alingsås - Floda BoIF Brogårdsvallen
2022-05-29 11:00 Sjöviks SK - Alingsås IF FF Grön Sjöviks IP
2022-05-29 11:00 Gerdskens BK Svart - Bjärke Gerdskenvallen B-plan
2022-05-29 11:30 Lerums IS - Vänersborgs IF Vit Aspevallen C-yta
Juni
2022-06-02 18:00 Bjärke - Sjöviks SK Nya Bjärkevi
2022-06-05 11:00 Alingsås IF FF Grön - Lerums IS Mjörnvallen, B-plan
2022-06-05 13:00 Gerdskens BK Svart - Holmalunds IF Alingsås Gerdskenvallen A-plan
2022-06-05 15:00 Floda BoIF - Vårgårda IK Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2022-06-10 18:00 Sjöviks SK - Gerdskens BK Svart Sjöviks IP
2022-06-11 11:00 Vårgårda IK - Vänersborgs IF Vit Tånga Hed UNO-plan
2022-06-12 Edet FK - Floda BoIF
2022-06-12 09:00 Lerums IS - Bjärke Aspevallen C-yta
2022-06-12 11:00 Holmalunds IF Alingsås - Alingsås IF FF Grön Brogårdsvallen
2022-06-17 18:30 Sjöviks SK - Edet FK Sjöviks IP
2022-06-18 11:30 Alingsås IF FF Grön - Vårgårda IK Mjörnvallen, B-plan
2022-06-19 11:00 Gerdskens BK Svart - Lerums IS Gerdskenvallen A-plan
2022-06-19 13:30 Vänersborgs IF Vit - Floda BoIF Boteredsvallen
2022-06-19 17:00 Bjärke - Holmalunds IF Alingsås Nya Bjärkevi
2022-06-22 17:30 Floda BoIF - Alingsås IF FF Grön Flodala IP 31 KG
2022-06-26 11:00 Holmalunds IF Alingsås - Vänersborgs IF Vit Brogårdsvallen
2022-06-26 11:30 Lerums IS - Sjöviks SK Aspevallen C-yta
2022-06-26 16:00 Edet FK - Gerdskens BK Svart
2022-06-28 18:30 Vårgårda IK - Bjärke Tånga Hed UNO-plan
Augusti
2022-08-14 Lerums IS - Edet FK Aspevallen C-yta
2022-08-14 11:00 Alingsås IF FF Grön - Vänersborgs IF Vit Mjörnvallen, B-plan
2022-08-14 11:00 Sjöviks SK - Holmalunds IF Alingsås Sjöviks IP
2022-08-14 13:00 Gerdskens BK Svart - Vårgårda IK Gerdskenvallen A-plan
2022-08-15 18:00 Bjärke - Floda BoIF Nya Bjärkevi
2022-08-21 09:00 Lerums IS - Holmalunds IF Alingsås Aspevallen C-yta
2022-08-21 11:00 Gerdskens BK Svart - Floda BoIF Gerdskenvallen A-plan
2022-08-21 12:00 Sjöviks SK - Vårgårda IK Sjöviks IP
2022-08-21 14:00 Edet FK - Alingsås IF FF Grön
2022-08-21 17:00 Bjärke - Vänersborgs IF Vit Nya Bjärkevi
2022-08-27 13:30 Vänersborgs IF Vit - Gerdskens BK Svart Boteredsvallen
2022-08-28 11:00 Vårgårda IK - Lerums IS Tånga Hed UNO-plan
2022-08-28 12:30 Alingsås IF FF Grön - Bjärke Mjörnvallen, D-plan
2022-08-28 13:00 Holmalunds IF Alingsås - Edet FK Brogårdsvallen
2022-08-28 15:00 Floda BoIF - Sjöviks SK Flodala IP 4 FRAMTIDEN
September
2022-09-04 09:00 Lerums IS - Floda BoIF Aspevallen C-yta
2022-09-04 11:00 Holmalunds IF Alingsås - Vårgårda IK Brogårdsvallen
2022-09-04 11:00 Gerdskens BK Svart - Alingsås IF FF Grön Gerdskenvallen A-plan
2022-09-04 12:00 Sjöviks SK - Vänersborgs IF Vit Sjöviks IP
2022-09-04 14:00 Edet FK - Bjärke
2022-09-08 19:00 Alingsås IF FF Grön - Sjöviks SK Mjörnvallen, D-plan
2022-09-11 Vårgårda IK - Edet FK Tånga Hed PUA-plan
2022-09-11 10:00 Bjärke - Gerdskens BK Svart Nya Bjärkevi
2022-09-11 13:30 Vänersborgs IF Vit - Lerums IS Boteredsvallen
2022-09-11 15:00 Floda BoIF - Holmalunds IF Alingsås Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2022-09-18 09:00 Lerums IS - Alingsås IF FF Grön Aspevallen C-yta
2022-09-18 11:00 Vårgårda IK - Floda BoIF Tånga Hed UNO-plan
2022-09-18 11:00 Holmalunds IF Alingsås - Gerdskens BK Svart Brogårdsvallen
2022-09-18 11:00 Sjöviks SK - Bjärke Sjöviks IP
2022-09-18 11:00 Edet FK - Vänersborgs IF Vit
2022-09-24 11:00 Bjärke - Lerums IS Nya Bjärkevi
2022-09-25 10:30 Gerdskens BK Svart - Sjöviks SK Gerdskenvallen A-plan
2022-09-25 11:00 Alingsås IF FF Grön - Holmalunds IF Alingsås Mjörnvallen, B-plan
2022-09-25 13:30 Vänersborgs IF Vit - Vårgårda IK Boteredsvallen
2022-09-25 14:00 Floda BoIF - Edet FK Flodala IP 31 KG
December
2022-12-24 00:00 Floda BoIF - Vänersborgs IF Vit Flodala IP 31 KG
2022-12-24 00:00 Vårgårda IK - Alingsås IF FF Grön Tånga Hed PUA-plan
2022-12-24 00:00 Holmalunds IF Alingsås - Bjärke Brogårdsvallen
2022-12-24 00:00 Lerums IS - Gerdskens BK Svart Aspevallen C-yta
2022-12-24 Edet FK - Sjöviks SK
2022-12-24 00:00 Alingsås IF FF Grön - Floda BoIF Mjörnvallen, B-plan
2022-12-24 00:00 Vänersborgs IF Vit - Holmalunds IF Alingsås Boteredsvallen
2022-12-24 00:00 Sjöviks SK - Lerums IS Sjöviks IP
2022-12-24 Gerdskens BK Svart - Edet FK Gerdskenvallen B-plan
2022-12-24 00:00 Bjärke - Vårgårda IK Nya Bjärkevi
2022-12-24 00:00 Vänersborgs IF Vit - Alingsås IF FF Grön Boteredsvallen
2022-12-24 00:00 Floda BoIF - Bjärke Flodala IP 31 KG
2022-12-24 00:00 Vårgårda IK - Gerdskens BK Svart Tånga Hed PUA-plan
2022-12-24 00:00 Holmalunds IF Alingsås - Sjöviks SK Brogårdsvallen
2022-12-24 Edet FK - Lerums IS
2022-12-31 Vänersborgs IF Vit - Edet FK Boteredsvallen

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info