Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 13 Vårgårda Pojkar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Svart Johan Bergman 0701908919 grön-vit-grön
Annelunds IF Grön Gunnar Holmén 051350136 0706554317 Grön/Vit/Grön
Elmer-Fåglum FK Per Zetterqvist 0709845080 Röd-svart/Svart/Svart
Gerdskens BK Svart Michael Johansson 0731098757 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Holmalunds IF Vit Daniel Milicevic Röd/Vit/Röd
Lerums IS Vit Rasmus Collin 0721710072 lila/vit/lila
Sävens BK Christoffer Skoog 0705132349 Blå/Blå/Blå
Vårgårda IK Karl-Johan Borhammar 0728878750 Röd/Vit/Röd
Östadkulle SK Thomas Galianis 0739384989 0739384989 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2022-05-01 11:00 Gerdskens BK Svart - Annelunds IF Grön Gerdskenvallen A-plan
2022-05-07 10:00 Holmalunds IF Vit - Vårgårda IK Brogårdsvallen
2022-05-07 10:30 Lerums IS Vit - Sävens BK Aspevallen C-yta
2022-05-08 15:00 Elmer-Fåglum FK - Östadkulle SK Holmavallen 2
2022-05-10 18:30 Annelunds IF Grön - Elmer-Fåglum FK Mörlanda C
2022-05-12 18:15 Sävens BK - Holmalunds IF Vit Sävevallen C-plan
2022-05-14 11:00 Vårgårda IK - Gerdskens BK Svart Tånga Hed PUA-plan
2022-05-15 11:00 Östadkulle SK - Alingsås IF FF Svart Lenavallen C-plan
2022-05-21 10:30 Alingsås IF FF Svart - Annelunds IF Grön Mjörnvallen, B-plan
2022-05-22 15:00 Elmer-Fåglum FK - Vårgårda IK Holmavallen 2
2022-05-23 18:00 Gerdskens BK Svart - Sävens BK Gerdskenvallen B-plan
2022-05-24 17:30 Holmalunds IF Vit - Lerums IS Vit Brogårdsvallen
2022-05-26 18:15 Sävens BK - Elmer-Fåglum FK Sävevallen C-plan
2022-05-28 10:30 Lerums IS Vit - Gerdskens BK Svart Aspevallen C-yta
2022-05-29 11:00 Vårgårda IK - Alingsås IF FF Svart Tånga Hed PUA-plan
2022-05-29 18:00 Annelunds IF Grön - Östadkulle SK Mörlanda C
Juni
2022-06-05 11:00 Gerdskens BK Svart - Holmalunds IF Vit Gerdskenvallen A-plan
2022-06-05 11:00 Östadkulle SK - Vårgårda IK Lenavallen C-plan
2022-06-05 13:00 Annelunds IF Grön - Lerums IS Vit Mörlanda C
2022-06-08 18:30 Alingsås IF FF Svart - Sävens BK Mjörnvallen, D-plan
2022-06-11 10:00 Holmalunds IF Vit - Elmer-Fåglum FK Brogårdsvallen
2022-06-11 10:30 Lerums IS Vit - Alingsås IF FF Svart Aspevallen C-yta
2022-06-12 11:00 Sävens BK - Östadkulle SK Sävevallen C-plan
2022-06-12 11:00 Vårgårda IK - Annelunds IF Grön Tånga Hed PUA-plan
2022-06-14 18:30 Annelunds IF Grön - Sävens BK Mörlanda C
2022-06-16 18:00 Elmer-Fåglum FK - Gerdskens BK Svart Holmavallen 2
2022-06-18 10:30 Alingsås IF FF Svart - Holmalunds IF Vit Mjörnvallen, B-plan
2022-06-21 18:15 Sävens BK - Vårgårda IK Sävevallen C-plan
2022-06-26 10:30 Lerums IS Vit - Elmer-Fåglum FK Aspevallen C-yta
2022-06-26 14:00 Gerdskens BK Svart - Alingsås IF FF Svart Gerdskenvallen B-plan
2022-06-28 18:00 Holmalunds IF Vit - Östadkulle SK Brogårdsvallen
Juli
2022-07-03 11:00 Östadkulle SK - Lerums IS Vit Lenavallen C-plan
Augusti
2022-08-10 18:30 Annelunds IF Grön - Holmalunds IF Vit Mörlanda C
2022-08-13 11:00 Vårgårda IK - Lerums IS Vit Tånga Hed PUA-plan
2022-08-14 10:30 Alingsås IF FF Svart - Elmer-Fåglum FK Mjörnvallen, B-plan
2022-08-14 11:00 Östadkulle SK - Gerdskens BK Svart Lenavallen C-plan
2022-08-16 18:30 Annelunds IF Grön - Gerdskens BK Svart Mörlanda C
2022-08-18 18:15 Sävens BK - Lerums IS Vit Sävevallen C-plan
2022-08-21 11:00 Vårgårda IK - Holmalunds IF Vit Tånga Hed PUA-plan
2022-08-21 11:00 Östadkulle SK - Elmer-Fåglum FK Lenavallen C-plan
2022-08-23 18:30 Alingsås IF FF Svart - Östadkulle SK Mjörnvallen, D-plan
2022-08-27 10:00 Holmalunds IF Vit - Sävens BK Brogårdsvallen
2022-08-28 15:00 Elmer-Fåglum FK - Annelunds IF Grön Holmavallen 2
2022-08-29 18:00 Gerdskens BK Svart - Vårgårda IK Gerdskenvallen B-plan
September
2022-09-01 18:15 Sävens BK - Gerdskens BK Svart Sävevallen C-plan
2022-09-03 10:30 Lerums IS Vit - Holmalunds IF Vit Aspevallen C-yta
2022-09-04 11:00 Vårgårda IK - Elmer-Fåglum FK Tånga Hed PUA-plan
2022-09-04 17:30 Annelunds IF Grön - Alingsås IF FF Svart Mörlanda C
2022-09-08 18:30 Alingsås IF FF Svart - Vårgårda IK Mjörnvallen, D-plan
2022-09-11 11:00 Gerdskens BK Svart - Lerums IS Vit Gerdskenvallen B-plan
2022-09-11 12:15 Östadkulle SK - Annelunds IF Grön Lenavallen C-plan
2022-09-11 15:00 Elmer-Fåglum FK - Sävens BK Holmavallen 2
2022-09-15 18:15 Sävens BK - Alingsås IF FF Svart Sävevallen C-plan
2022-09-17 10:00 Holmalunds IF Vit - Gerdskens BK Svart Brogårdsvallen
2022-09-17 10:30 Lerums IS Vit - Annelunds IF Grön Aspevallen C-yta
2022-09-18 11:00 Vårgårda IK - Östadkulle SK Tånga Hed PUA-plan
2022-09-24 12:00 Alingsås IF FF Svart - Lerums IS Vit Mjörnvallen, B-plan
2022-09-25 10:30 Annelunds IF Grön - Vårgårda IK Mörlanda C
2022-09-25 11:00 Elmer-Fåglum FK - Holmalunds IF Vit Holmavallen 2
2022-09-25 12:15 Östadkulle SK - Sävens BK Lenavallen C-plan
Oktober
2022-10-01 10:00 Holmalunds IF Vit - Alingsås IF FF Svart Brogårdsvallen
2022-10-01 10:30 Lerums IS Vit - Östadkulle SK Aspevallen C-yta
2022-10-02 12:00 Gerdskens BK Svart - Elmer-Fåglum FK Gerdskenvallen A-plan
2022-10-08 10:30 Lerums IS Vit - Vårgårda IK Hulan
December
2022-12-24 00:00 Sävens BK - Annelunds IF Grön Sävevallen C-plan
2022-12-24 00:00 Alingsås IF FF Svart - Gerdskens BK Svart Mjörnvallen, B-plan
2022-12-24 00:00 Vårgårda IK - Sävens BK Tånga Hed PUA-plan
2022-12-24 00:00 Östadkulle SK - Holmalunds IF Vit Lenavallen C-plan
2022-12-24 00:00 Elmer-Fåglum FK - Alingsås IF FF Svart Holmavallen 2
2022-12-24 00:00 Gerdskens BK Svart - Östadkulle SK Gerdskenvallen B-plan
2022-12-24 00:00 Holmalunds IF Vit - Annelunds IF Grön Brogårdsvallen
2022-12-24 14:00 Elmer-Fåglum FK - Lerums IS Vit Holmavallen 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info