Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 13 Trollhättan Pojkar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Vit Johan Bergman 0701908919
Bjärke Röd Daniel Hallén 0703533573 Vit/Röd/Röd
Edet FK Malin Schwarzlmüller Blå/Blå/Blå
Gerdskens BK Vit Michael Johansson 0731098757 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Levene/Skogslunds IF Anna Enström 0705552597 Röd/Svart/Röd
Lödöse Nygård IK Mona Faming 0739146057 Vit/Vit/Vit
Sjuntorp/Upphärad Sofia Bertilsson 0702288435 Blå/Blå/Blå
Trollhättans BoIS Vit Lars Joakim Nyberg Röd/Vit/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2022-05-07 10:00 Edet FK - Sjuntorp/Upphärad Strömsvallen A2
2022-05-07 11:00 Trollhättans BoIS Vit - Alingsås IF FF Vit Torsbovallen 4
2022-05-08 14:00 Bjärke Röd - Levene/Skogslunds IF Nya Bjärkevi Konstgräs
2022-05-08 14:30 Gerdskens BK Vit - Lödöse Nygård IK Gerdskenvallen A-plan
2022-05-14 10:30 Alingsås IF FF Vit - Gerdskens BK Vit Mjörnvallen, B-plan
2022-05-15 10:00 Sjuntorp/Upphärad - Bjärke Röd Lindåsvallen A
2022-05-15 11:00 Lödöse Nygård IK - Edet FK Tingevi
2022-05-15 17:00 Levene/Skogslunds IF - Trollhättans BoIS Vit Åsavallen B
2022-05-17 18:30 Trollhättans BoIS Vit - Sjuntorp/Upphärad Torsbovallen 4
2022-05-17 18:30 Levene/Skogslunds IF - Alingsås IF FF Vit Åsavallen B
2022-05-22 11:00 Bjärke Röd - Lödöse Nygård IK Nya Bjärkevi
2022-05-28 10:15 Alingsås IF FF Vit - Edet FK Mjörnvallen, B-plan
2022-05-28 11:00 Gerdskens BK Vit - Bjärke Röd Gerdskenvallen A-plan
2022-05-29 (Inst.) Sjuntorp/Upphärad - Levene/Skogslunds IF Lindåsvallen A
2022-05-29 11:00 Lödöse Nygård IK - Trollhättans BoIS Vit Tingevi
Juni
2022-06-02 18:00 Bjärke Röd - Edet FK Brynet
2022-06-04 (Inst.) Levene/Skogslunds IF - Lödöse Nygård IK
2022-06-05 10:00 Sjuntorp/Upphärad - Alingsås IF FF Vit Sjuntorpsvallen B
2022-06-06 13:00 Trollhättans BoIS Vit - Gerdskens BK Vit Torsbovallen 4
2022-06-11 11:00 Edet FK - Trollhättans BoIS Vit Strömsvallen B
2022-06-12 10:00 Edet FK - Gerdskens BK Vit Strömsvallen B
2022-06-12 10:00 Alingsås IF FF Vit - Bjärke Röd Mjörnvallen, B-plan
2022-06-12 11:00 Lödöse Nygård IK - Sjuntorp/Upphärad Tingevi
2022-06-12 15:00 Gerdskens BK Vit - Levene/Skogslunds IF Gerdskenvallen B-plan
2022-06-18 11:00 Trollhättans BoIS Vit - Bjärke Röd Torsbovallen 4
2022-06-19 (Inst.) Levene/Skogslunds IF - Edet FK
2022-06-19 10:00 Sjuntorp/Upphärad - Gerdskens BK Vit Sjuntorpsvallen B
2022-06-19 11:00 Lödöse Nygård IK - Alingsås IF FF Vit Tingevi
Augusti
2022-08-14 00:00 Lödöse Nygård IK - Gerdskens BK Vit Tingevi
2022-08-14 10:00 Sjuntorp/Upphärad - Edet FK Lindåsvallen A
2022-08-14 12:00 Alingsås IF FF Vit - Trollhättans BoIS Vit Mjörnvallen, B-plan
2022-08-14 16:00 Levene/Skogslunds IF - Bjärke Röd
2022-08-20 11:00 Edet FK - Lödöse Nygård IK Strömsvallen B
2022-08-21 (Inst.) Trollhättans BoIS Vit - Levene/Skogslunds IF Torsbovallen 4
2022-08-21 11:00 Bjärke Röd - Sjuntorp/Upphärad Brynet
2022-08-21 11:00 Gerdskens BK Vit - Alingsås IF FF Vit Gerdskenvallen A-plan
2022-08-27 Alingsås IF FF Vit - Levene/Skogslunds IF Mjörnvallen, B-plan
2022-08-28 11:00 Gerdskens BK Vit - Edet FK Gerdskenvallen A-plan
2022-08-28 11:00 Lödöse Nygård IK - Bjärke Röd Tingevi
2022-08-28 16:00 Sjuntorp/Upphärad - Trollhättans BoIS Vit Lindåsvallen A
2022-08-31 18:00 Bjärke Röd - Gerdskens BK Vit Nya Bjärkevi
September
2022-09-03 11:00 Edet FK - Alingsås IF FF Vit Strömsvallen B
2022-09-03 11:00 Levene/Skogslunds IF - Sjuntorp/Upphärad
2022-09-04 16:00 Trollhättans BoIS Vit - Lödöse Nygård IK Torsbovallen 4
2022-09-06 18:30 Alingsås IF FF Vit - Sjuntorp/Upphärad Mjörnvallen, D-plan
2022-09-10 11:00 Edet FK - Bjärke Röd Strömsvallen B
2022-09-11 (Inst.) Lödöse Nygård IK - Levene/Skogslunds IF Tingevi
2022-09-11 11:00 Gerdskens BK Vit - Trollhättans BoIS Vit Gerdskenvallen A-plan
2022-09-14 15:30 Bjärke Röd - Alingsås IF FF Vit Nya Bjärkevi
2022-09-17 11:00 Sjuntorp/Upphärad - Lödöse Nygård IK Sjuntorpsvallen B
2022-09-18 (Inst.) Levene/Skogslunds IF - Gerdskens BK Vit
2022-09-18 16:00 Trollhättans BoIS Vit - Edet FK Torsbovallen 4
2022-09-24 (Inst.) Edet FK - Levene/Skogslunds IF Strömsvallen B
2022-09-25 12:00 Gerdskens BK Vit - Sjuntorp/Upphärad Gerdskenvallen A-plan
2022-09-25 12:30 Alingsås IF FF Vit - Lödöse Nygård IK Mjörnvallen, B-plan
2022-09-25 16:00 Bjärke Röd - Trollhättans BoIS Vit Nya Bjärkevi

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info