Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Division 15 Västergötland Pojkar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Grön Frank Tholsgård 0707775081 grön-vit-grön
Alingsås IF FF Svart Frank Tholsgård 0707775081
Alingsås IF FF Vit Frank Tholsgård 0707775081
Bergdalens IK Röd Tomas Hacker 0708345311 Röd/Röd/Röd
Bergdalens IK Svart Tomas Hacker 0708345311 Röd/Röd/Röd
Björsäters IF Christoffer Adamsson 0769274627 Vit/Svart/Svart
BK Trix Mattias Andersson 0721564195 Vit-svart/Svart/Svart
Bollebygd/Hestrafors Andreas Johansson 0736843450 Mörk blå/Mörk blå/Mörk Blå
Borås GIF Blå Jonatan Josephsson 0764024275 Blå/Vit/Blå
Borås GIF Vit Johan Ljung 0704909990 Blå, Vit, Blå
Bredareds IF Svart Oscar Hernandez 0768389408 -
Bredareds IF Vit Oscar Hernandez 0768389408 -/-/-
Brämhults IK Svart Nadim Ghazale 0730569026 Svart/Svart/Svart
Brämhults IK Vit Nadim Ghazale 0730569026 Svart/Svart/Svart
Byttorps IF Andreas Gustafsson 0722033670 Grön/Vit/Grön
Dalsjöfors GoIF Grön Klas Sjölin 0739086966 Grön/Svart /Grön
Dalsjöfors GoIF Svart Klas Sjölin 0739086966 Grön/Svart /Grön
Dalstorps IF Frida Jonassen Gul/Svart/Gul
Dardania IF Jeton Avdija 0762697830 Röd/Svart/Röd
Falköpings FK Viktor Svanström 0706020672 0706020672 Röd-svart, Svart, Röd
Fristads GoIF Grön Mattias Sandin 0764926980 Grön/Vit/Grön
Fristads GoIF Vit Mattias Sandin 0764926980 Grön/Vit/Grön
Fritsla IF Linus Adolfsson 0709627622 Orange/Svart/Svart
Gerdskens BK Johan Mellström 0763139751 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Gullspångs IF Per Johansson 0708899172 Grön/Vit/Grön
Gånghester/Målsryd Kristoffer Gråhns 0702138360 0702138360 svart/svart/svart
Gällstads FK Orange Sebastian Rönnfalk Orange/Svart/Svart
Gällstads FK Vit Niklas Karlsson 0705739159 Orange, Svart, Svart
Hemsjö IF James Pink Svart-gul/Svart/Svart
Herrljunga SK FK Jessica Sandberg 0760072827 Röd, Blå, Röd
Hillareds IF Katarina Söderman 0723191195 -Blå-vit/-Blå-vit/-Vit
Holmalunds IF Alingsås Röd Veronica Svärd 0739466641 Röd/Vit/Röd
Holmalunds IF Alingsås Vit Veronica Svärd 0739466641 Röd/Vit/Röd
Horreds IF Tobias Laurén 0703121521 Grön-vit/Vit/Vit
Hova IF Mikael Andersson 0736481850 Svart-blå/Svart/Blå
Hyssna IF Emma Jonsson 0702806510 0702806510 Gul-svart/Svart/Gul
IF Weimer Lyrestad Linus Gullberg 0703459179 Blå/blå/blå
IFK Falköping FF Blå Rickard Hjerp 0762414892 Blå/Vit/Blå
IFK Falköping FF Blåvit Rickard Hjerp 0762414892 Blå/Vit/Blå
IFK Falköping FF Svart Rickard Hjerp 0762414892 Blå, Vit, Blå
IFK Falköping FF Vit Rickard Hjerp 0762414892 Blå/Vit/Blå
IFK Hjo Blå Josef Thorell 0704053237 Vit/Blå/Vit
IFK Hjo Vit Anders Arnoldsson Vit/Blå/Vit
IFK Mariestad Blå Sofia Lindgren Blå/Blå/Vit
IFK Mariestad Vit Sofia Lindgren Blå/Blå/Vit
IFK Skövde FK Blå Rickard Hägg 0702881802 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK Blåvit Rickard Hägg 0702881802 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK Vit Rickard Hägg 0702881802 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK Vitblå Rickard Hägg 0702881802 Blå/Blå/Blå
IFK Tidaholm Blå Linn Bergström 0706319187 Vit/Blå/Blå
IFK Tidaholm Blåvit Linn Bergström 0706319187 Vit, Blå, Blå
IFK Tidaholm Vit Jesper Carlman 0708696450 Vit/Blå/Blå
IFK Trollhättan Dhurata Peci Blå-vit/Blå/Vit
IFK Värsås Sofia Georgii 0736428987 Blå, Blå, Blå
Igelstorps IK Mari Nyström 0703388566 Gul-svart-randig, Svart, Svart
IK Gauthiod Blå Christian Luisa 0739140279 Röd/Blå/Röd
IK Gauthiod Röd Christian Luisa 0739140279 Röd/Blå/Röd
Jula BK Emma Johansson 0702680449 Blå/Vit/Blå
Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Elisabeth Karlsson 0706525171 Svart/Svart/Svart
Kinna IF Blå Mattias Andersson 0704173624 Röd/Blå/Vit
Kinna IF Röd Mattias Andersson 0704173624 Röd/Blå/Vit
Kinnarp-Slutarps IF Henrik Sven Erik Silvander 0706354624 0706354624 Vit /Blå/Vit
Källby IF Patrick Andersson 051022128 0702101710 Vit/Blå/Blå
Lidköpings FK Röd David Stigson Röd/Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Svart David Stigson RödSvart/Svart/Svart
Lidköpings FK Vit David Stigson RödSvart/Svart/Svart
Lödöse Nygård IK Torge Schärf 0735080960 Vit/Vit/Vit
Mariedals IK Blå Jens Stenberg 0708998006 0708998006 Blå/Vit/Vit
Mariedals IK Vit Jens Stenberg 0708998006 0708998006 Blå/Vit/Vit
Mariestads BK Blå Kent Falk Röd/Blå/Röd
Mariestads BK Röd Madeleine Albertsson Röd/Blå/Röd
Nossebro IF Emelie Ivehag 0704057769 Blå-vit,/Blå/Vit
Rydboholms SK Helén Kvist 0737256261 0737256261 Blå/Blå/Blå
Råda BK Grön Simon Broberg 051020700 0702480337 Grön/Grön/Vit
Råda BK Gul Andreas Liljeskog 0702186109 Vit/Grön/Vit
Råda BK Röd Andreas Liljeskog 0702186109 Vit, Grön, Vit
Råda BK Svart Patrik Sedwall Vit/Grön/Vit
Råda BK Vit Carl Oscarson 0702593801 Vit/Grön/Vit
Rävlanda AIS Ingemar Sandén 0730397732 Vit-blå-randig/Blå/Blå
Saleby/Trässberg/N.Härene Jimmy Fogelqvist 0709929352 Lila/Svart/Svart
Sandareds IF Magnus Eriksson Vit/Grön/Vit
Sandhults SK Gunnar Larsson Gul/Svart/Svart
Sjuntorps IF Per-Anders Alverbratt Blå/Blå/Blå
Sjömarkens IF Grön Viktor Een 0707205924 Vit/Grön/Grön
Sjömarkens IF Vit Klas Florén 0708932294 Vit/Grön/Grön
Sjöviks SK Veronica Eliasson 0736972107 Röd/Blå/Blå
Skara FC Blå Sören Bergsten 0709946443 Vit/Blå/Vit
Skara FC Röd Sören Bergsten 0709946443 Vit, Blå, Vit
Skara FC Svart Sören Bergsten 0709946443 Vit/Blå/Vit
Skara FC Vit Sören Bergsten 0709946443 Vit/Blå/Vit
Skene IF Svart Jonas Nyqvist 0732689137 Vit/Svart/Vita
Skene IF Vit Niklas Johansson 0735004867 Vit/Svart/Vita
Skultorps IF Gul Tobias Nihlmark Gul/Svart/Svart
Skultorps IF Svart Tobias Nihlmark Gul/Svart/Svart
Skövde AIK Röd Odd Sundqvist 0706541448 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK Rödvit Odd Sundqvist 0706541448 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK Svart Odd Sundqvist 0706541448 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK Vit Odd Sundqvist 0706541448 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK Vitröd Odd Sundqvist 0706541448 Röd/Röd/Röd
Sparsörs AIK Svart Sparsörs AIK(Föreningen) Svart, Vit, Gul-svart
Sparsörs AIK Vit Sandra Stenmark 0705497115 Svart/Vit/Gul-svart
Stenstorps IF Röd Kristian Jonsson 0705550978 Röd/Vit/Röd
Stenstorps IF Vit Kristian Jonsson 0705550978 Röd, Röd, Röd
Svenljunga IK Elisabeth Huber Röd/Blå/Röd
Södra Vings IF Johannes Lindqvist 0736969653 Röd/Svart/Röd
Tibro AIK FK Gul Martin Hansson 0730731425 Gul/Svart/Svart
Tibro AIK FK Svart Jonas Nilsson 0706525486 Gul/Svart/Svart
Tidavads IF Markus Rosell 0725022049 Vit /Blå/Vit
Torestorp/Älekulla FF Svansjö* Adam Hall 0735392429 0735392429 Vinröd/Svart/Svart
Tranemo IF Fidan Bilalli 0723077822 Röd/Vit/Röd
Trollhättans IF Daniel Engelin 0733488735 Gul/Svart/Gul
Tymer/Lerdala Tobias Lundh 0702089723 Blå/Svart/Svart
Töreboda IK Röd Henrik Adolfsson 0739857753 Röd/Röd/Röd
Töreboda IK Svart Henrik Adolfsson 0739857753 Röd/Röd/Röd
Ubbhult/Hällingsjö Andreas Engström 0766494018 Svart-vit/Svart/Svart
Ulricehamns IFK Blå Danijel Glavic 0708523864 Blå-svart/Svart/Svart
Ulricehamns IFK Röd Danijel Glavic 0708523864 Blå-svart/Svart/Svart
Ulricehamns IFK Svart Danijel Glavic 0708523864 Blå-svart/Svart/Svart
Ulricehamns IFK Vit Danijel Glavic 0708523864 Blå-svart/Svart/Svart
Ulvåkers IF Röd Erik Mårtensson Djäken 0700825965 Röd-svart/Svart/Svart
Ulvåkers IF Svart Erik Mårtensson Djäken 0700825965 Röd-svart/Svart/Svart
Vara SK Gul Uno Gunterberg 0709313998 Gul/Svart/Gul
Vara SK Svart Uno Gunterberg 0709313998 Gul/Svart/Gul
Vedums AIS Sandra Johansson 0736276777 Röd/Blå/Röd
Vinninga AIF Grön Daniel Hemberg 0730779304 Grön/Grön/Vit
Vinninga AIF Vit Daniel Hemberg 0730779304 Grön/Grön/Vit
Våmbs IF Grön Johanna Låstberg 0708492456 Grön-vit/Grön/Grön
Våmbs IF Svart Johanna Låstberg 0708492456 Grön-vit/Grön/Grön
Våmbs IF Vit Johanna Låstberg 0708492456 Grön-vit/Grön/Grön
Vårgårda IK Christofer Sundqvist 0706799825 Röd/Vit/Röd
Väring/Ulvåker Karl Magnefors 0705884076 Röd/Röd/Röd
Örslösa-Söne IK Conny Hultgren 0702624820 Svart-vinröd/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2022-05-14 10:00 Lidköpings FK Svart - Vara SK Gul Ågårdsvallen K
2022-05-14 10:00 Lidköpings FK Vit - Vara SK Svart Ågårdsvallen I
2022-05-14 10:30 Hemsjö IF - Holmalunds IF Alingsås Vit Byvallen B-plan
2022-05-14 11:00 IFK Hjo Blå - Tibro AIK FK Gul Guldkroksvallen Hockeyplan
2022-05-14 11:00 IFK Hjo Vit - Tibro AIK FK Svart Guldkroksvallen Hockeyplan
2022-05-14 11:00 Bergdalens IK Röd - Alingsås IF FF Svart Björkängsvallen, Borås, Gräs
2022-05-14 12:00 Alingsås IF FF Vit - Gerdskens BK Mjörnvallen, C-plan
2022-05-14 12:30 Bergdalens IK Svart - Alingsås IF FF Grön Björkängsvallen, Borås, Gräs
2022-05-14 12:30 Fristads GoIF Grön - Ulricehamns IFK Svart Hedens IP
2022-05-14 14:00 Fristads GoIF Vit - Ulricehamns IFK Vit Hedens IP
2022-05-15 09:30 Horreds IF - Kinna IF Blå Eksätersvallen
2022-05-15 10:00 Kinnarp-Slutarps IF - Skara FC Blå Tångavallen B
2022-05-15 10:00 Örslösa-Söne IK - Råda BK Vit Örslösa IP Lilla plan
2022-05-15 10:00 Vårgårda IK - Holmalunds IF Alingsås Röd Tånga Hed C-plan
2022-05-15 10:00 Sparsörs AIK Vit - Gånghester/Målsryd Trollevi B
2022-05-15 10:00 Fritsla IF - Torestorp/Älekulla FF Svansjö* Kungaberg
2022-05-15 11:00 Hova IF - IF Weimer Lyrestad Movallen Addevallen C-plan
2022-05-15 11:00 Väring/Ulvåker - BK Trix Väringsvallen C-plan
2022-05-15 11:00 Tidavads IF - Björsäters IF Skogsbovallen B-plan
2022-05-15 11:00 Ulvåkers IF Röd - IFK Mariestad Blå Åbrovallen
2022-05-15 11:00 Ulvåkers IF Svart - IFK Mariestad Vit Åbrovallen 5 mot 5
2022-05-15 11:00 Vedums AIS - Nossebro IF Nordvalla 5-manna
2022-05-15 11:00 Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga - Råda BK Svart Nya IP Kvänum
2022-05-15 11:00 Sjöviks SK - Herrljunga SK FK Sjöviks IP
2022-05-15 11:00 Mariedals IK Blå - Brämhults IK Svart Kransmossens IP A
2022-05-15 11:00 Borås GIF Blå - Byttorps IF Sjöbo Arena
2022-05-15 11:00 Svenljunga IK - Hillareds IF Högvalla IP
2022-05-15 12:00 Rydboholms SK - Sandareds IF Sven Erikssonsvallen
2022-05-15 12:15 Våmbs IF Grön - Mariestads BK Blå Claesborgs Nedre Plan
2022-05-15 12:15 Våmbs IF Vit - Stenstorps IF Röd Claesborgs Nedre Plan
2022-05-15 12:30 Mariedals IK Vit - Brämhults IK Vit Kransmossens IP A
2022-05-15 13:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Källby IF Bronäsvallen C
2022-05-15 13:00 Tranemo IF - Ulricehamns IFK Blå Tranehov
2022-05-15 13:30 Våmbs IF Svart - Mariestads BK Röd Claesborgs Nedre Plan
2022-05-15 14:00 Vinninga AIF Grön - IK Gauthiod Blå Lindvallen D1
2022-05-15 14:00 Vinninga AIF Vit - IK Gauthiod Röd Lindvallen D1
2022-05-15 14:00 Dardania IF - Bollebygd/Hestrafors Kransmossens IP A
2022-05-15 15:00 Töreboda IK Röd - Jula BK Töreshov 5-manna 1
2022-05-15 15:00 Dalstorps IF - Ulricehamns IFK Röd Dalshov B-plan
2022-05-15 15:00 Gällstads FK Orange - Södra Vings IF Åvalla B
2022-05-15 15:30 Råda BK Grön - Skara FC Vit Rådavallen
2022-05-15 15:30 Råda BK Gul - Skara FC Svart Rådavallen
2022-05-15 16:00 IFK Tidaholm Blå - IFK Skövde FK Blåvit Tidavallen D-plan
2022-05-15 16:00 IFK Tidaholm Vit - IFK Skövde FK Blå Tidavallen E-plan
2022-05-15 16:00 Rävlanda AIS - Bredareds IF Vit Bråtaredsvallen 11
2022-05-15 17:00 Tymer/Lerdala - Gullspångs IF Timmersdala C
2022-05-15 17:00 Sjömarkens IF Grön - Dalsjöfors GoIF Grön Idrottsgården
2022-05-15 17:00 Sjömarkens IF Vit - Dalsjöfors GoIF Svart Idrottsgården
2022-05-29 10:30 IFK Skövde FK Vit - Skövde AIK Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-05-29 10:30 IFK Skövde FK Vitblå - Skövde AIK Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-05-29 11:00 Falköpings FK - Skövde AIK Vitröd Falevi
2022-05-29 13:00 Skene IF Svart - Hyssna IF Vävarevallen B-plan
2022-05-29 13:00 Skene IF Vit - Kinna IF Röd Vävarevallen B-plan
2022-05-29 14:00 Skövde AIK Rödvit - IFK Falköping FF Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-05-29 14:00 Skövde AIK Röd - IFK Falköping FF Blåvit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
Omgång 2
2022-05-16 18:00 Jula BK - Väring/Ulvåker Ullervads IP
2022-05-17 18:00 Gånghester/Målsryd - Borås GIF Blå Engvallen, Gånghester
2022-05-18 17:30 Holmalunds IF Alingsås Vit - Sjöviks SK Brogårdsvallen Elmander Arena
2022-05-18 18:00 Skara FC Blå - Falköpings FK Sparbanken Arena C
2022-05-18 18:00 Källby IF - Örslösa-Söne IK Eolsborg C-pan
2022-05-18 18:00 Torestorp/Älekulla FF Svansjö* - Horreds IF Svansjövallen B
2022-05-18 18:20 Holmalunds IF Alingsås Röd - Hemsjö IF Brogårdsvallen Elmander Arena
2022-05-18 18:30 Tidavads IF - Tymer/Lerdala Skogsbovallen B-plan
2022-05-19 18:00 Stenstorps IF Röd - Kinnarp-Slutarps IF Sportvallen B
2022-05-19 18:00 Hyssna IF - Ubbhult/Hällingsjö Ekäng C
2022-05-20 18:30 IF Weimer Lyrestad - Gullspångs IF Guntorpsvallen C-plan
2022-05-21 10:00 Hillareds IF - Gällstads FK Orange Hillevi
2022-05-21 10:10 Ulricehamns IFK Röd - Tranemo IF Lassalyckan C-plan 3
2022-05-21 11:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Mariedals IK Blå Dalsjöhov
2022-05-21 11:00 Kinna IF Blå - Skene IF Vit Viskavallen B
2022-05-21 11:00 Kinna IF Röd - Skene IF Svart Viskavallen B
2022-05-21 12:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Mariedals IK Vit Dalsjöhov
2022-05-21 12:30 Råda BK Svart - Vedums AIS Rådavallen
2022-05-21 12:30 Råda BK Vit - Lidköpings FK Röd Rådavallen
2022-05-21 12:30 Alingsås IF FF Grön - Fristads GoIF Grön Mjörnvallen, C-plan
2022-05-21 12:30 Alingsås IF FF Svart - Fristads GoIF Vit Mjörnvallen, C-plan
2022-05-21 15:40 Ulricehamns IFK Blå - Svenljunga IK Lassalyckan C-plan 1
2022-05-22 10:00 Vårgårda IK - Alingsås IF FF Vit Tånga Hed C-plan
2022-05-22 10:00 Södra Vings IF - Dalstorps IF Stationsvallen
2022-05-22 10:30 IFK Skövde FK Blåvit - IFK Hjo Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-05-22 10:30 IFK Skövde FK Blå - IFK Hjo Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-05-22 11:00 IK Gauthiod Blå - Råda BK Grön Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2022-05-22 11:00 Vara SK Gul - Vinninga AIF Grön Torsvallen E-plan
2022-05-22 11:00 IK Gauthiod Röd - Råda BK Gul Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2022-05-22 11:00 Vara SK Svart - Vinninga AIF Vit Torsvallen E-plan
2022-05-22 11:00 Nossebro IF - Saleby/Trässberg/N.Härene Brovallen
2022-05-22 11:00 Brämhults IK Svart - Bergdalens IK Svart Brämhults IP
2022-05-22 11:00 Brämhults IK Vit - Bergdalens IK Röd Brämhults IP
2022-05-22 12:00 Mariestads BK Blå - IFK Skövde FK Vit Vänershofs IP C
2022-05-22 12:00 Mariestads BK Röd - IFK Skövde FK Vitblå Vänershofs IP C
2022-05-22 12:00 Tibro AIK FK Gul - Skultorps IF Svart Sportparken B
2022-05-22 12:00 Tibro AIK FK Svart - Skultorps IF Gul Sportparken B
2022-05-22 12:00 Bollebygd/Hestrafors - Sparsörs AIK Vit Björnskogsvallen 5 mot 5
2022-05-22 12:00 IFK Trollhättan - Lödöse Nygård IK Kamratgårdens IP C-plan
2022-05-22 12:30 Skara FC Svart - Lidköpings FK Vit Sparbanken Arena C
2022-05-22 13:30 Herrljunga SK FK - Gerdskens BK Skoghälla B
2022-05-22 14:00 BK Trix - Töreboda IK Svart Molidens IP
2022-05-22 14:00 Skara FC Vit - Lidköpings FK Svart Sparbanken Arena C
2022-05-22 15:00 IFK Tidaholm Blå - Skövde AIK Rödvit Tidavallen D-plan
2022-05-22 15:00 IFK Tidaholm Vit - Skövde AIK Röd Tidavallen E-plan
2022-05-22 15:00 Byttorps IF - Rävlanda AIS Byttorps IP C
2022-05-22 16:00 IFK Mariestad Blå - Våmbs IF Grön Lekevi IP Övre-plan
2022-05-22 16:00 IFK Mariestad Vit - Våmbs IF Svart Lekevi IP Övre-plan
2022-05-22 16:00 Sandareds IF - Sandhults SK Sandevi
2022-05-22 16:00 Sjuntorps IF - Trollhättans IF Sjuntorpsvallen A
2022-05-22 17:00 Björsäters IF - Töreboda IK Röd Björsäters IP
2022-05-24 17:30 Skövde AIK Svart - Ulvåkers IF Röd Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-05-24 17:30 Skövde AIK Vit - Ulvåkers IF Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-05-29 11:00 Bredareds IF Vit - Rydboholms SK Hagavallen, Bredared
2022-05-29 15:00 Ulricehamns IFK Svart - Sjömarkens IF Grön Lassalyckan C-plan 1
2022-05-29 15:00 Ulricehamns IFK Vit - Sjömarkens IF Vit Lassalyckan C-plan 3
2022-06-04 13:00 Skövde AIK Vitröd - IFK Falköping FF Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
Omgång 3
2022-05-24 18:00 Rävlanda AIS - Gånghester/Målsryd Bråtaredsvallen 11
2022-05-27 17:30 Saleby/Trässberg/N.Härene - Råda BK Svart Bronäsvallen C
2022-05-31 18:00 Sandhults SK - Bredareds IF Vit Thåängen
2022-06-01 18:00 Skara FC Vit - Vara SK Gul Sparbanken Arena C
2022-06-01 18:00 Skara FC Svart - Vara SK Svart Sparbanken Arena C
2022-06-02 18:00 Töreboda IK Svart - Jula BK Töreshov 5-manna 1
2022-06-02 18:00 Skara FC Blå - Skövde AIK Vitröd Sparbanken Arena C
2022-06-02 18:30 Ubbhult/Hällingsjö - Kinna IF Röd Ekåsvallen
2022-06-04 10:00 Bergdalens IK Röd - Dalsjöfors GoIF Svart Björkängsvallen, Borås, Gräs
2022-06-04 10:45 IFK Falköping FF Blå - Tibro AIK FK Gul Dotorpsplan E
2022-06-04 10:45 IFK Falköping FF Blåvit - Tibro AIK FK Svart Dotorpsplan E
2022-06-04 11:00 Mariestads BK Röd - Skövde AIK Vit Vänershofs IP C
2022-06-04 11:00 IFK Hjo Blå - IFK Tidaholm Blå Guldkroksvallen Hockeyplan
2022-06-04 11:00 IFK Hjo Vit - IFK Tidaholm Vit Guldkroksvallen Hockeyplan
2022-06-04 11:00 Alingsås IF FF Vit - Herrljunga SK FK Mjörnvallen, C-plan
2022-06-04 11:15 Lidköpings FK Svart - IK Gauthiod Blå Ågårdsvallen K
2022-06-04 11:15 Lidköpings FK Vit - IK Gauthiod Röd Ågårdsvallen I
2022-06-04 12:30 Mariestads BK Blå - Skövde AIK Svart Vänershofs IP C
2022-06-04 14:00 Lidköpings FK Röd - Källby IF Ågårdsvallen J
2022-06-05 09:30 Horreds IF - Fritsla IF Eksätersvallen
2022-06-05 10:00 Råda BK Grön - Vinninga AIF Grön Rådavallen
2022-06-05 10:00 Råda BK Gul - Vinninga AIF Vit Rådavallen
2022-06-05 10:00 Södra Vings IF - Ulricehamns IFK Röd Stationsvallen
2022-06-05 10:00 Hemsjö IF - Vårgårda IK Byvallen C-plan
2022-06-05 10:30 IFK Skövde FK Vit - IFK Mariestad Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-06-05 10:30 IFK Skövde FK Vitblå - IFK Mariestad Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-06-05 11:00 Väring/Ulvåker - Björsäters IF Väringsvallen C-plan
2022-06-05 11:00 Våmbs IF Grön - Ulvåkers IF Röd Claesborgs Nedre Plan
2022-06-05 11:00 Falköpings FK - Stenstorps IF Röd Falevi
2022-06-05 11:00 Våmbs IF Vit - IFK Falköping FF Vit Claesborgs Nedre Plan
2022-06-05 11:00 Vedums AIS - Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Nordvalla 5-manna
2022-06-05 11:00 Sjöviks SK - Holmalunds IF Alingsås Röd Sjöviks IP
2022-06-05 11:00 Mariedals IK Vit - Ulricehamns IFK Vit Kransmossens IP D
2022-06-05 12:00 Örslösa-Söne IK - Nossebro IF Örslösa IP Lilla plan
2022-06-05 12:00 Gerdskens BK - Holmalunds IF Alingsås Vit Gerdskenvallen C-plan
2022-06-05 12:00 Rydboholms SK - Byttorps IF Sven Erikssonsvallen
2022-06-05 12:15 Våmbs IF Svart - Ulvåkers IF Svart Claesborgs Nedre Plan
2022-06-05 12:30 Bergdalens IK Svart - Dalsjöfors GoIF Grön Björkängsvallen, Borås, Gräs
2022-06-05 12:30 Mariedals IK Blå - Ulricehamns IFK Svart Kransmossens IP D
2022-06-05 12:30 Skene IF Vit - Torestorp/Älekulla FF Svansjö* Vävarevallen B-plan
2022-06-05 14:00 Dalstorps IF - Hillareds IF Dalshov B-plan
2022-06-05 15:00 Töreboda IK Röd - Tidavads IF Töreshov 5-manna 1
2022-06-05 15:00 Skultorps IF Svart - IFK Skövde FK Blåvit Orkanvallen Bosseplan 6
2022-06-05 15:00 Skultorps IF Gul - IFK Skövde FK Blå Orkanvallen Bosseplan 5
2022-06-05 15:00 Borås GIF Blå - Bollebygd/Hestrafors Sjöbo Arena
2022-06-05 15:00 Skene IF Svart - Kinna IF Blå Vävarevallen B-plan
2022-06-05 15:30 Brämhults IK Vit - Alingsås IF FF Svart Brämhults IP
2022-06-05 16:00 Hova IF - BK Trix Movallen Addevallen C-plan
2022-06-05 16:00 Sparsörs AIK Vit - Dardania IF Trollevi B
2022-06-05 16:00 Gällstads FK Orange - Ulricehamns IFK Blå Åvalla B
2022-06-05 18:00 Sjömarkens IF Grön - Fristads GoIF Grön Idrottsgården
2022-06-05 18:00 Sjömarkens IF Vit - Fristads GoIF Vit Idrottsgården
2022-06-06 15:30 Brämhults IK Svart - Alingsås IF FF Grön Brämhults IP
2022-06-06 17:30 Svenljunga IK - Tranemo IF Högvalla IP
2022-06-06 18:00 Tymer/Lerdala - IF Weimer Lyrestad Timmersdala C
Omgång 4
2022-06-07 18:00 Gånghester/Målsryd - Rydboholms SK Engvallen, Gånghester
2022-06-08 18:00 Torestorp/Älekulla FF Svansjö* - Skene IF Svart Svansjövallen B
2022-06-09 18:00 Källby IF - Råda BK Vit Eolsborg C-pan
2022-06-10 18:00 Råda BK Svart - Örslösa-Söne IK Rådavallen
2022-06-11 09:30 Holmalunds IF Alingsås Röd - Gerdskens BK Brogårdsvallen Elmander Arena
2022-06-11 10:00 Kinna IF Röd - Hyssna IF Viskavallen B
2022-06-11 10:20 Holmalunds IF Alingsås Vit - Herrljunga SK FK Brogårdsvallen Elmander Arena
2022-06-11 10:30 Jula BK - Hova IF Ullervads IP
2022-06-11 11:00 IFK Hjo Blå - Skövde AIK Rödvit Guldkroksvallen Hockeyplan
2022-06-11 11:00 IFK Hjo Vit - Skövde AIK Röd Guldkroksvallen Hockeyplan
2022-06-11 11:00 Fristads GoIF Grön - Mariedals IK Blå Hedens IP
2022-06-11 11:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Brämhults IK Svart Dalsjöhov
2022-06-11 11:00 Bredareds IF Vit - Sandareds IF Hagavallen, Bredared
2022-06-11 12:00 IK Gauthiod Blå - Skara FC Vit Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2022-06-11 12:00 IK Gauthiod Röd - Skara FC Svart Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2022-06-11 12:00 Alingsås IF FF Grön - Sjömarkens IF Grön Mjörnvallen, C-plan
2022-06-11 12:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Brämhults IK Vit Dalsjöhov
2022-06-11 12:00 Alingsås IF FF Svart - Sjömarkens IF Vit Mjörnvallen, C-plan
2022-06-11 12:30 Fristads GoIF Vit - Mariedals IK Vit Hedens IP
2022-06-12 09:30 Horreds IF - Ubbhult/Hällingsjö Eksätersvallen
2022-06-12 10:00 Vårgårda IK - Sjöviks SK Tånga Hed C-plan
2022-06-12 10:00 Fritsla IF - Skene IF Vit Kungaberg
2022-06-12 10:00 Hemsjö IF - Alingsås IF FF Vit Byvallen C-plan
2022-06-12 10:30 IFK Skövde FK Blåvit - IFK Falköping FF Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-06-12 10:30 IFK Skövde FK Blå - IFK Falköping FF Blåvit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-06-12 10:45 IFK Falköping FF Vit - Kinnarp-Slutarps IF Dotorpsplan E
2022-06-12 11:00 Tidavads IF - Väring/Ulvåker Skogsbovallen B-plan
2022-06-12 11:00 Ulvåkers IF Röd - IFK Skövde FK Vit Åbrovallen
2022-06-12 11:00 Ulvåkers IF Svart - IFK Skövde FK Vitblå Åbrovallen 5 mot 5
2022-06-12 11:00 Vedums AIS - Lidköpings FK Röd Nordvalla 5-manna
2022-06-12 11:00 Tranemo IF - Gällstads FK Orange Tranehov
2022-06-12 11:00 Trollhättans IF - IFK Trollhättan Skogshöjden Konstgräs
2022-06-12 13:00 Vinninga AIF Grön - Lidköpings FK Svart Lindvallen D1
2022-06-12 13:00 Vinninga AIF Vit - Lidköpings FK Vit Lindvallen D1
2022-06-12 13:00 Dardania IF - Borås GIF Blå Kransmossens IP A
2022-06-12 13:10 Ulricehamns IFK Blå - Dalstorps IF Lassalyckan C-plan 2
2022-06-12 13:10 Ulricehamns IFK Röd - Svenljunga IK Lassalyckan C-plan 1
2022-06-12 14:00 BK Trix - Gullspångs IF Molidens IP
2022-06-12 14:00 Stenstorps IF Röd - Skara FC Blå Sportvallen B
2022-06-12 14:00 Vara SK Gul - Råda BK Grön Torsvallen E-plan
2022-06-12 14:00 Vara SK Svart - Råda BK Gul Torsvallen E-plan
2022-06-12 14:00 Bollebygd/Hestrafors - Rävlanda AIS Björnskogsvallen 5 mot 5
2022-06-12 14:40 Ulricehamns IFK Svart - Bergdalens IK Svart Lassalyckan C-plan 1
2022-06-12 14:40 Ulricehamns IFK Vit - Bergdalens IK Röd Lassalyckan C-plan 2
2022-06-12 15:00 Töreboda IK Röd - Tymer/Lerdala Töreshov 5-manna 1
2022-06-12 15:00 Byttorps IF - Sandhults SK Byttorps IP C
2022-06-12 16:00 IFK Mariestad Blå - Mariestads BK Blå Lekevi IP Övre-plan
2022-06-12 16:00 Skövde AIK Svart - Våmbs IF Grön Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-06-12 16:00 IFK Mariestad Vit - Mariestads BK Röd Lekevi IP Övre-plan
2022-06-12 16:00 Skövde AIK Vit - Våmbs IF Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-06-12 16:00 IFK Tidaholm Blå - Skultorps IF Svart Tidavallen D-plan
2022-06-12 16:00 IFK Tidaholm Vit - Skultorps IF Gul Tidavallen E-plan
2022-06-12 16:00 Skövde AIK Vitröd - Våmbs IF Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-06-12 16:15 Hillareds IF - Södra Vings IF Hillevi
2022-06-12 17:00 Björsäters IF - Töreboda IK Svart Björsäters IP
2022-06-12 17:00 Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga - Saleby/Trässberg/N.Härene Nya IP Kvänum
2022-06-14 18:00 Lödöse Nygård IK - Sjuntorps IF Tingevi
Omgång 5
2022-05-07 11:00 Mariestads BK Blå - Ulvåkers IF Röd Vänershofs IP C
2022-05-07 12:15 Mariestads BK Röd - Ulvåkers IF Svart Vänershofs IP C
2022-05-29 12:00 Sjöviks SK - Hemsjö IF Sjöviks IP
2022-06-03 17:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Vedums AIS Bronäsvallen C
2022-06-15 18:00 Skene IF Vit - Horreds IF Vävarevallen B-plan
2022-06-16 17:30 Dalstorps IF - Tranemo IF Dalshov B-plan
2022-06-18 10:00 IF Weimer Lyrestad - BK Trix Guntorpsvallen C-plan
2022-06-18 10:00 Lidköpings FK Svart - Råda BK Grön Ågårdsvallen K
2022-06-18 10:00 Lidköpings FK Röd - Råda BK Svart Ågårdsvallen I
2022-06-18 10:45 IFK Falköping FF Blå - IFK Tidaholm Blå Dotorpsplan E
2022-06-18 10:45 IFK Falköping FF Blåvit - IFK Tidaholm Vit Dotorpsplan E
2022-06-18 11:00 Alingsås IF FF Vit - Holmalunds IF Alingsås Vit Mjörnvallen, C-plan
2022-06-18 11:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Alingsås IF FF Grön Dalsjöhov
2022-06-18 11:00 Sandhults SK - Gånghester/Målsryd Thåängen
2022-06-18 11:15 Lidköpings FK Vit - Råda BK Gul Ågårdsvallen K
2022-06-18 12:00 Gerdskens BK - Vårgårda IK
2022-06-18 12:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Alingsås IF FF Svart Dalsjöhov
2022-06-18 12:30 Råda BK Vit - Nossebro IF Rådavallen
2022-06-19 10:00 Kinnarp-Slutarps IF - Våmbs IF Vit Tångavallen B
2022-06-19 10:00 Södra Vings IF - Ulricehamns IFK Blå Stationsvallen
2022-06-19 10:30 IFK Skövde FK Vit - Våmbs IF Grön Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-06-19 10:30 IFK Skövde FK Vitblå - Våmbs IF Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-06-19 11:00 Hova IF - Björsäters IF Movallen Addevallen C-plan
2022-06-19 11:00 Väring/Ulvåker - Töreboda IK Röd Väringsvallen C-plan
2022-06-19 11:00 Falköpings FK - IFK Falköping FF Vit Falevi
2022-06-19 11:00 Skara FC Svart - Vinninga AIF Vit Sparbanken Arena C
2022-06-19 11:00 Mariedals IK Vit - Sjömarkens IF Vit Kransmossens IP D
2022-06-19 11:00 Gällstads FK Orange - Svenljunga IK Åvalla B
2022-06-19 12:00 Örslösa-Söne IK - Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Örslösa IP Lilla plan
2022-06-19 12:00 Rydboholms SK - Bollebygd/Hestrafors Sven Erikssonsvallen
2022-06-19 12:00 Borås GIF Blå - Sparsörs AIK Vit Sjöbo Arena
2022-06-19 12:30 Bergdalens IK Svart - Fristads GoIF Grön Björkängsvallen, Borås, Gräs
2022-06-19 12:30 Mariedals IK Blå - Sjömarkens IF Grön Kransmossens IP D
2022-06-19 12:30 Bergdalens IK Röd - Fristads GoIF Vit Björkängsvallen, Borås, Gräs
2022-06-19 13:30 Herrljunga SK FK - Holmalunds IF Alingsås Röd Skoghälla B
2022-06-19 13:30 Sandareds IF - Byttorps IF Sandevi
2022-06-19 14:00 Stenstorps IF Röd - Skövde AIK Vitröd Sportvallen B
2022-06-19 14:00 Skara FC Vit - Vinninga AIF Grön Sparbanken Arena C
2022-06-19 14:00 Ubbhult/Hällingsjö - Torestorp/Älekulla FF Svansjö* Björkängsvallen 1 Gräs
2022-06-19 15:00 Töreboda IK Svart - Tidavads IF Töreshov 5-manna 1
2022-06-19 15:00 Skultorps IF Svart - IFK Hjo Blå Orkanvallen Bosseplan 6
2022-06-19 15:00 Skultorps IF Gul - IFK Hjo Vit Orkanvallen Bosseplan 5
2022-06-19 16:00 IFK Mariestad Blå - Skövde AIK Svart Lekevi IP Övre-plan
2022-06-19 16:00 IFK Mariestad Vit - Skövde AIK Vit Lekevi IP Övre-plan
2022-06-19 16:00 Rävlanda AIS - Dardania IF Bråtaredsvallen 11
2022-06-19 16:00 Hyssna IF - Kinna IF Blå Ekäng C
2022-06-19 16:15 Hillareds IF - Ulricehamns IFK Röd Hillevi
2022-06-19 16:30 Skövde AIK Rödvit - Tibro AIK FK Gul Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-06-19 16:30 Skövde AIK Röd - Tibro AIK FK Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-06-19 16:30 Brämhults IK Svart - Ulricehamns IFK Svart Brämhults IP C
2022-06-19 16:30 Brämhults IK Vit - Ulricehamns IFK Vit Brämhults IP
2022-06-19 17:00 Gullspångs IF - Jula BK Gullmovallen C-plan
2022-06-21 18:15 IK Gauthiod Blå - Vara SK Gul Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2022-06-21 18:15 IK Gauthiod Röd - Vara SK Svart Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2022-06-22 17:45 Skene IF Svart - Fritsla IF Vävarevallen B-plan
Omgång 6
2022-05-03 18:00 Hyssna IF - Skene IF Vit Ekäng C
2022-05-05 17:30 Gånghester/Målsryd - Dardania IF Engvallen, Gånghester
2022-05-05 18:30 Ubbhult/Hällingsjö - Skene IF Svart Ekåsvallen
2022-05-06 17:45 Råda BK Vit - Saleby/Trässberg/N.Härene Rådavallen
2022-05-07 09:30 Holmalunds IF Alingsås Röd - Alingsås IF FF Vit Brogårdsvallen Elmander Arena
2022-05-07 10:00 IF Weimer Lyrestad - Töreboda IK Svart Guntorpsvallen C-plan
2022-05-07 10:00 Lidköpings FK Röd - Örslösa-Söne IK Ågårdsvallen K
2022-05-07 10:20 Holmalunds IF Alingsås Vit - Vårgårda IK Brogårdsvallen Elmander Arena
2022-05-07 10:30 Jula BK - Tidavads IF Ullervads IP
2022-05-07 10:45 IFK Falköping FF Blå - Skultorps IF Svart Dotorpsplan E
2022-05-07 10:45 IFK Falköping FF Blåvit - Skultorps IF Gul Dotorpsplan E
2022-05-07 11:00 Källby IF - Vedums AIS Eolsborg C-pan
2022-05-07 12:15 IFK Falköping FF Vit - Skara FC Blå Dotorpsplan E
2022-05-07 13:00 Sandhults SK - Rydboholms SK Thåängen
2022-05-07 13:00 Trollhättans IF - Lödöse Nygård IK Skogshöjden Konstgräs
2022-05-08 10:00 Tibro AIK FK Gul - IFK Tidaholm Blå Sportparken B
2022-05-08 10:00 Tibro AIK FK Svart - IFK Tidaholm Vit Sportparken B
2022-05-08 10:30 IFK Skövde FK Blåvit - Skövde AIK Rödvit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-05-08 10:30 IFK Skövde FK Blå - Skövde AIK Röd Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-05-08 11:00 Nossebro IF - Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Brovallen
2022-05-08 11:00 Byttorps IF - Sparsörs AIK Vit Byttorps IP C
2022-05-08 11:00 Sandareds IF - Rävlanda AIS Sandevi
2022-05-08 11:00 Våmbs IF Vit - Falköpings FK Claesborgs Nedre Plan
2022-05-08 11:30 Bredareds IF Vit - Borås GIF Blå Hagavallen, Bredared
2022-05-08 12:00 Gerdskens BK - Sjöviks SK Gerdskenvallen C-plan
2022-05-08 14:00 BK Trix - Töreboda IK Röd Molidens IP
2022-05-08 15:00 Kinna IF Blå - Fritsla IF Viskavallen B
2022-05-08 15:00 IFK Trollhättan - Sjuntorps IF Kamratgårdens IP C-plan
2022-05-08 16:00 Skövde AIK Vitröd - Kinnarp-Slutarps IF Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-05-08 16:15 Kinna IF Röd - Horreds IF Viskavallen B
2022-05-08 17:00 Björsäters IF - Tymer/Lerdala Björsäters IP
2022-05-08 17:00 Gullspångs IF - Hova IF Gullmovallen C-plan
Omgång 7
2022-08-21 00:00 Skövde AIK Svart - IFK Skövde FK Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-08-21 00:00 Mariestads BK Blå - Våmbs IF Grön Vänershofs IP C
2022-08-21 00:00 IFK Mariestad Vit - Ulvåkers IF Svart Lekevi IP Övre-plan
2022-08-21 00:00 IFK Mariestad Blå - Ulvåkers IF Röd Lekevi IP Övre-plan
2022-08-21 00:00 Skövde AIK Vit - IFK Skövde FK Vitblå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-08-21 00:00 Mariestads BK Röd - Våmbs IF Svart Vänershofs IP C
2022-08-21 00:00 Skövde AIK Rödvit - IFK Skövde FK Blåvit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-08-21 00:00 IFK Tidaholm Blå - Tibro AIK FK Gul Tidavallen D-plan
2022-08-21 00:00 IFK Hjo Blå - IFK Värsås Guldkroksvallen Hockeyplan
2022-08-21 00:00 Skultorps IF Svart - IFK Falköping FF Blå Orkanvallen Bosseplan 6
2022-08-21 00:00 Stenstorps IF Röd - Skultorps IF Gul Sportvallen B
2022-08-21 00:00 Tibro AIK FK Svart - IFK Hjo Vit Sportparken B
2022-08-21 00:00 IFK Skövde FK Blå - IFK Tidaholm Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-08-21 00:00 IFK Falköping FF Blåvit - Skövde AIK Röd Dotorpsplan E
2022-08-21 00:00 Våmbs IF Vit - IFK Tidaholm Blåvit Claesborgs Nedre Plan
2022-08-21 00:00 Kinnarp-Slutarps IF - Stenstorps IF Vit Tångavallen B
2022-08-21 00:00 IFK Falköping FF Svart - Skara FC Blå Dotorpsplan E
2022-08-21 00:00 IFK Falköping FF Vit - Skövde AIK Vitröd Dotorpsplan E
2022-08-21 00:00 Falköpings FK - Igelstorps IK Falevi
2022-08-21 00:00 Vara SK Gul - Lidköpings FK Svart Torsvallen E-plan
2022-08-21 00:00 Skara FC Vit - Råda BK Grön Sparbanken Arena C
2022-08-21 00:00 IK Gauthiod Blå - Vinninga AIF Grön Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2022-08-21 00:00 Vara SK Svart - Råda BK Röd Torsvallen E-plan
2022-08-21 00:00 Skara FC Svart - Råda BK Gul Sparbanken Arena C
2022-08-21 00:00 IK Gauthiod Röd - Lidköpings FK Vit Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2022-08-21 00:00 Alingsås IF FF Grön - Bergdalens IK Svart Mjörnvallen, C-plan
2022-08-21 00:00 Brämhults IK Svart - Mariedals IK Blå Brämhults IP C
2022-08-21 00:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Sjömarkens IF Grön Dalsjöhov
2022-08-21 00:00 Ulricehamns IFK Svart - Fristads GoIF Grön Lassalyckan C-plan 1
2022-08-21 00:00 Skara FC Röd - Råda BK Svart Sparbanken Arena C
2022-08-21 00:00 Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga - Nossebro IF Nya IP Kvänum
2022-08-21 00:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Råda BK Vit Bronäsvallen C
2022-08-21 00:00 Örslösa-Söne IK - Lidköpings FK Röd Örslösa IP Lilla plan
2022-08-21 00:00 Alingsås IF FF Vit - Holmalunds IF Alingsås Röd Mjörnvallen, C-plan
2022-08-21 00:00 Vårgårda IK - Holmalunds IF Alingsås Vit Tånga Hed C-plan
2022-08-21 00:00 Sjöviks SK - Gerdskens BK Sjöviks IP
2022-08-21 00:00 Alingsås IF FF Svart - Bergdalens IK Röd Mjörnvallen, C-plan
2022-08-21 00:00 Brämhults IK Vit - Mariedals IK Vit Brämhults IP
2022-08-21 00:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Sjömarkens IF Vit Dalsjöhov
2022-08-21 00:00 Ulricehamns IFK Vit - Fristads GoIF Vit Lassalyckan C-plan 2
2022-08-21 00:00 Borås GIF Vit - Bollebygd/Hestrafors Sjöbo Arena
2022-08-21 00:00 Dardania IF - Gånghester/Målsryd Kransmossens IP A
2022-08-21 00:00 Sparsörs AIK Vit - Byttorps IF Trollevi B
2022-08-21 00:00 Borås GIF Blå - Bredareds IF Vit Sjöbo Arena
2022-08-21 00:00 Rävlanda AIS - Sandareds IF Bråtaredsvallen 11
2022-08-21 00:00 Rydboholms SK - Sandhults SK Sven Erikssonsvallen
2022-08-21 00:00 Sandareds IF - Bredareds IF Svart Sandevi
2022-08-21 00:00 Horreds IF - Kinna IF Röd Eksätersvallen
2022-08-21 00:00 Skene IF Vit - Hyssna IF Vävarevallen B-plan
2022-08-21 00:00 Skene IF Svart - Ubbhult/Hällingsjö Vävarevallen B-plan
2022-08-21 00:00 Ulricehamns IFK Röd - Gällstads FK Vit Lassalyckan C-plan 1
2022-08-21 00:00 Södra Vings IF - Gällstads FK Orange Stationsvallen
2022-08-21 00:00 Hillareds IF - Svenljunga IK Hillevi
2022-08-21 00:00 Ulricehamns IFK Blå - Tranemo IF Lassalyckan C-plan 2
2022-08-21 13:00 Fritsla IF - Kinna IF Blå Kungaberg
Omgång 8
2022-08-28 00:00 IF Weimer Lyrestad - Hova IF Guntorpsvallen C-plan
2022-08-28 00:00 BK Trix - Väring/Ulvåker Molidens IP
2022-08-28 00:00 Jula BK - Töreboda IK Röd Ullervads IP
2022-08-28 00:00 Björsäters IF - Tidavads IF Björsäters IP
2022-08-28 00:00 Gullspångs IF - Tymer/Lerdala Gullmovallen C-plan
2022-08-28 00:00 Våmbs IF Grön - IFK Mariestad Blå Claesborgs Nedre Plan
2022-08-28 00:00 IFK Skövde FK Vit - Mariestads BK Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-08-28 00:00 Ulvåkers IF Röd - Skövde AIK Svart Åbrovallen
2022-08-28 00:00 Våmbs IF Svart - IFK Mariestad Vit Claesborgs Nedre Plan
2022-08-28 00:00 IFK Skövde FK Vitblå - Mariestads BK Röd Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-08-28 00:00 Ulvåkers IF Svart - Skövde AIK Vit Åbrovallen 5 mot 5
2022-08-28 00:00 IFK Värsås - Skultorps IF Svart Värsås IP
2022-08-28 00:00 Tibro AIK FK Gul - IFK Hjo Blå Sportparken B
2022-08-28 00:00 IFK Skövde FK Blåvit - IFK Tidaholm Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-08-28 00:00 IFK Falköping FF Blå - Skövde AIK Rödvit Dotorpsplan E
2022-08-28 00:00 IFK Hjo Vit - IFK Skövde FK Blå Guldkroksvallen Hockeyplan
2022-08-28 00:00 Skultorps IF Gul - Tibro AIK FK Svart Orkanvallen Bosseplan 5
2022-08-28 00:00 IFK Falköping FF Blåvit - Stenstorps IF Röd Dotorpsplan E
2022-08-28 00:00 Skövde AIK Röd - IFK Tidaholm Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-08-28 00:00 Skövde AIK Vitröd - Falköpings FK Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-08-28 00:00 Skara FC Blå - IFK Falköping FF Vit Sparbanken Arena C
2022-08-28 00:00 Stenstorps IF Vit - IFK Falköping FF Svart Sportvallen B
2022-08-28 00:00 IFK Tidaholm Blåvit - Kinnarp-Slutarps IF Tidavallen D-plan
2022-08-28 00:00 Igelstorps IK - Våmbs IF Vit Igelvallen C
2022-08-28 00:00 Råda BK Grön - IK Gauthiod Blå Rådavallen
2022-08-28 00:00 Lidköpings FK Svart - Skara FC Vit Ågårdsvallen K
2022-08-28 00:00 Vinninga AIF Grön - Vara SK Gul Lindvallen D1
2022-08-28 00:00 Råda BK Gul - IK Gauthiod Röd Rådavallen
2022-08-28 00:00 Råda BK Röd - Skara FC Svart Rådavallen
2022-08-28 00:00 Vinninga AIF Vit - Vara SK Svart Lindvallen D1
2022-08-28 00:00 Sjömarkens IF Grön - Ulricehamns IFK Svart Idrottsgården
2022-08-28 00:00 Mariestads BK Blå - Dalsjöfors GoIF Grön Vänershofs IP C
2022-08-28 00:00 Bergdalens IK Svart - Brämhults IK Svart Björkängsvallen, Borås, Gräs
2022-08-28 00:00 Fristads GoIF Grön - Alingsås IF FF Grön Hedens IP
2022-08-28 00:00 Råda BK Vit - Örslösa-Söne IK Rådavallen
2022-08-28 00:00 Källby IF - Saleby/Trässberg/N.Härene Eolsborg C-pan
2022-08-28 00:00 Råda BK Svart - Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Rådavallen
2022-08-28 00:00 Lidköpings FK Röd - Skara FC Röd Ågårdsvallen I
2022-08-28 00:00 Holmalunds IF Alingsås Vit - Sjöviks SK Brogårdsvallen Elmander Arena
2022-08-28 00:00 Holmalunds IF Alingsås Röd - Vårgårda IK Brogårdsvallen Elmander Arena
2022-08-28 00:00 Gerdskens BK - Alingsås IF FF Vit Gerdskenvallen C-plan
2022-08-28 00:00 Sjömarkens IF Vit - Ulricehamns IFK Vit Idrottsgården
2022-08-28 00:00 Mariedals IK Vit - Dalsjöfors GoIF Svart Kransmossens IP D
2022-08-28 00:00 Bergdalens IK Röd - Brämhults IK Vit Björkängsvallen, Borås, Gräs
2022-08-28 00:00 Fristads GoIF Vit - Alingsås IF FF Svart Hedens IP
2022-08-28 00:00 Bredareds IF Svart - Rydboholms SK Hagavallen, Bredared
2022-08-28 00:00 Sandhults SK - Rävlanda AIS Thåängen
2022-08-28 00:00 Sandareds IF - Borås GIF Blå Sandevi
2022-08-28 00:00 Bredareds IF Vit - Sparsörs AIK Vit Hagavallen, Bredared
2022-08-28 00:00 Byttorps IF - Dardania IF Byttorps IP C
2022-08-28 00:00 Gånghester/Målsryd - Borås GIF Vit Engvallen, Gånghester
2022-08-28 00:00 Bollebygd/Hestrafors - Sparsörs AIK Svart Björnskogsvallen 5 mot 5
2022-08-28 00:00 Hyssna IF - Skene IF Svart Ekäng C
2022-08-28 00:00 Kinna IF Röd - Skene IF Vit Viskavallen B
2022-08-28 00:00 Kinna IF Blå - Horreds IF Viskavallen B
2022-08-28 00:00 Torestorp/Älekulla FF Svansjö* - Fritsla IF Svansjövallen B
2022-08-28 00:00 Svenljunga IK - Ulricehamns IFK Blå Högvalla IP
2022-08-28 00:00 Gällstads FK Orange - Hillareds IF Åvalla B
2022-08-28 00:00 Tranemo IF - Ulricehamns IFK Röd Tranehov
2022-08-28 00:00 Gällstads FK Vit - Södra Vings IF Åvalla B
Omgång 9
2022-09-11 00:00 BK Trix - Hova IF Molidens IP
2022-09-11 00:00 Jula BK - Töreboda IK Svart Ullervads IP
2022-09-11 00:00 Björsäters IF - Väring/Ulvåker Björsäters IP
2022-09-11 00:00 Tidavads IF - Töreboda IK Röd Skogsbovallen B-plan
2022-09-11 00:00 IF Weimer Lyrestad - Tymer/Lerdala Guntorpsvallen C-plan
2022-09-11 00:00 IFK Mariestad Blå - IFK Skövde FK Vit Lekevi IP Övre-plan
2022-09-11 00:00 Ulvåkers IF Röd - Våmbs IF Grön Åbrovallen
2022-09-11 00:00 Skövde AIK Svart - Mariestads BK Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-09-11 00:00 IFK Mariestad Vit - IFK Skövde FK Vitblå Lekevi IP Övre-plan
2022-09-11 00:00 Ulvåkers IF Svart - Våmbs IF Svart Åbrovallen 5 mot 5
2022-09-11 00:00 Skövde AIK Vit - Mariestads BK Röd Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-09-11 00:00 IFK Hjo Blå - IFK Skövde FK Blåvit Guldkroksvallen Hockeyplan
2022-09-11 00:00 Skultorps IF Svart - Tibro AIK FK Gul Orkanvallen Bosseplan 6
2022-09-11 00:00 IFK Falköping FF Blå - IFK Värsås Dotorpsplan E
2022-09-11 00:00 Skövde AIK Rödvit - IFK Tidaholm Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-09-11 00:00 Tibro AIK FK Svart - IFK Falköping FF Blåvit Sportparken B
2022-09-11 00:00 IFK Skövde FK Blå - Skultorps IF Gul Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-09-11 00:00 IFK Tidaholm Vit - IFK Hjo Vit Tidavallen C-plan
2022-09-11 00:00 Stenstorps IF Röd - Skövde AIK Röd Sportvallen B
2022-09-11 00:00 IFK Falköping FF Svart - IFK Tidaholm Blåvit Dotorpsplan E
2022-09-11 00:00 IFK Falköping FF Vit - Stenstorps IF Vit Dotorpsplan E
2022-09-11 00:00 Falköpings FK - Skara FC Blå Falevi
2022-09-11 00:00 Igelstorps IK - Skövde AIK Vitröd Igelvallen C
2022-09-11 00:00 Våmbs IF Vit - Kinnarp-Slutarps IF Claesborgs Nedre Plan
2022-09-11 00:00 IK Gauthiod Blå - Lidköpings FK Svart Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2022-09-11 00:00 Vinninga AIF Grön - Råda BK Grön Lindvallen D1
2022-09-11 00:00 Vara SK Gul - Skara FC Vit Torsvallen E-plan
2022-09-11 00:00 Råda BK Gul - Vinninga AIF Vit Rådavallen
2022-09-11 00:00 Skara FC Svart - IK Gauthiod Röd Sparbanken Arena C
2022-09-11 00:00 Lidköpings FK Vit - Vara SK Svart Ågårdsvallen K
2022-09-11 00:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Bergdalens IK Svart Dalsjöhov
2022-09-11 00:00 Ulricehamns IFK Svart - Mariedals IK Blå Lassalyckan C-plan 1
2022-09-11 00:00 Fristads GoIF Grön - Sjömarkens IF Grön Hedens IP
2022-09-11 00:00 Alingsås IF FF Grön - Brämhults IK Svart Mjörnvallen, C-plan
2022-09-11 00:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Nossebro IF Bronäsvallen C
2022-09-11 00:00 Örslösa-Söne IK - Källby IF Örslösa IP Lilla plan
2022-09-11 00:00 Lidköpings FK Röd - Råda BK Vit Ågårdsvallen I
2022-09-11 00:00 Skara FC Röd - Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Sparbanken Arena C
2022-09-11 00:00 Sjöviks SK - Holmalunds IF Alingsås Röd Sjöviks IP
2022-09-11 00:00 Gerdskens BK - Holmalunds IF Alingsås Vit Gerdskenvallen C-plan
2022-09-11 00:00 Alingsås IF FF Vit - Vårgårda IK Mjörnvallen, C-plan
2022-09-11 00:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Bergdalens IK Röd Dalsjöhov
2022-09-11 00:00 Ulricehamns IFK Vit - Mariedals IK Vit Lassalyckan C-plan 2
2022-09-11 00:00 Fristads GoIF Vit - Sjömarkens IF Vit Hedens IP
2022-09-11 00:00 Alingsås IF FF Svart - Brämhults IK Vit Mjörnvallen, C-plan
2022-09-11 00:00 Borås GIF Vit - Byttorps IF Sjöbo Arena
2022-09-11 00:00 Dardania IF - Bredareds IF Vit Kransmossens IP A
2022-09-11 00:00 Sparsörs AIK Vit - Sandareds IF Trollevi B
2022-09-11 00:00 Borås GIF Blå - Sandhults SK Sjöbo Arena
2022-09-11 00:00 Rävlanda AIS - Bredareds IF Svart Bråtaredsvallen 11
2022-09-11 00:00 Rydboholms SK - Sparsörs AIK Svart Sven Erikssonsvallen
2022-09-11 00:00 Gånghester/Målsryd - Bollebygd/Hestrafors Engvallen, Gånghester
2022-09-11 00:00 Kinna IF Röd - Ubbhult/Hällingsjö Viskavallen B
2022-09-11 00:00 Kinna IF Blå - Skene IF Svart Viskavallen B
2022-09-11 00:00 Torestorp/Älekulla FF Svansjö* - Skene IF Vit Svansjövallen B
2022-09-11 00:00 Hillareds IF - Gällstads FK Vit Hillevi
2022-09-11 00:00 Ulricehamns IFK Blå - Gällstads FK Orange Lassalyckan C-plan 2
2022-09-11 00:00 Tranemo IF - Svenljunga IK Tranehov
2022-09-11 00:00 Ulricehamns IFK Röd - Södra Vings IF Lassalyckan C-plan 1
2022-09-11 13:00 Fritsla IF - Horreds IF Kungaberg
Omgång 10
2022-09-18 00:00 Töreboda IK Svart - Björsäters IF
2022-09-18 00:00 Hova IF - Jula BK
2022-09-18 00:00 Gullspångs IF - BK Trix
2022-09-18 00:00 Tymer/Lerdala - Töreboda IK Röd
2022-09-18 00:00 Väring/Ulvåker - Tidavads IF
2022-09-18 00:00 IFK Skövde FK Vit - Ulvåkers IF Röd
2022-09-18 00:00 Mariestads BK Blå - IFK Mariestad Blå
2022-09-18 00:00 Våmbs IF Grön - Skövde AIK Svart
2022-09-18 00:00 IFK Skövde FK Vitblå - Ulvåkers IF Svart
2022-09-18 00:00 Mariestads BK Röd - IFK Mariestad Vit
2022-09-18 00:00 Våmbs IF Svart - Skövde AIK Vit
2022-09-18 00:00 Tibro AIK FK Gul - IFK Falköping FF Blå
2022-09-18 00:00 IFK Skövde FK Blåvit - Skultorps IF Svart
2022-09-18 00:00 IFK Tidaholm Blå - IFK Hjo Blå
2022-09-18 00:00 IFK Värsås - Skövde AIK Rödvit
2022-09-18 00:00 IFK Falköping FF Blåvit - IFK Skövde FK Blå
2022-09-18 00:00 Stenstorps IF Röd - Tibro AIK FK Svart
2022-09-18 00:00 Skövde AIK Röd - IFK Hjo Vit
2022-09-18 00:00 Skultorps IF Gul - IFK Tidaholm Vit
2022-09-18 00:00 Skara FC Blå - Igelstorps IK
2022-09-18 00:00 Stenstorps IF Vit - Falköpings FK
2022-09-18 00:00 IFK Tidaholm Blåvit - IFK Falköping FF Vit
2022-09-18 00:00 Kinnarp-Slutarps IF - IFK Falköping FF Svart
2022-09-18 00:00 Skövde AIK Vitröd - Våmbs IF Vit
2022-09-18 00:00 Lidköpings FK Svart - Vinninga AIF Grön
2022-09-18 00:00 Skara FC Vit - IK Gauthiod Blå
2022-09-18 00:00 Råda BK Grön - Vara SK Gul
2022-09-18 00:00 Vinninga AIF Vit - Råda BK Röd
2022-09-18 00:00 Lidköpings FK Vit - Råda BK Gul
2022-09-18 00:00 Vara SK Svart - IK Gauthiod Röd
2022-09-18 00:00 Mariedals IK Blå - Fristads GoIF Grön
2022-09-18 00:00 Bergdalens IK Svart - Ulricehamns IFK Svart
2022-09-18 00:00 Brämhults IK Svart - Dalsjöfors GoIF Grön
2022-09-18 00:00 Sjömarkens IF Grön - Alingsås IF FF Grön
2022-09-18 00:00 Källby IF - Lidköpings FK Röd
2022-09-18 00:00 Nossebro IF - Örslösa-Söne IK
2022-09-18 00:00 Råda BK Svart - Saleby/Trässberg/N.Härene
2022-09-18 00:00 Råda BK Vit - Skara FC Röd
2022-09-18 00:00 Holmalunds IF Alingsås Röd - Gerdskens BK
2022-09-18 00:00 Vårgårda IK - Sjöviks SK
2022-09-18 00:00 Holmalunds IF Alingsås Vit - Alingsås IF FF Vit
2022-09-18 00:00 Mariedals IK Vit - Fristads GoIF Vit
2022-09-18 00:00 Bergdalens IK Röd - Ulricehamns IFK Vit
2022-09-18 00:00 Brämhults IK Vit - Dalsjöfors GoIF Svart
2022-09-18 00:00 Sjömarkens IF Vit - Alingsås IF FF Svart
2022-09-18 00:00 Sparsörs AIK Svart - Rävlanda AIS
2022-09-18 00:00 Bredareds IF Svart - Borås GIF Blå
2022-09-18 00:00 Sandhults SK - Sparsörs AIK Vit
2022-09-18 00:00 Sandareds IF - Dardania IF
2022-09-18 00:00 Bredareds IF Vit - Borås GIF Vit
2022-09-18 00:00 Byttorps IF - Gånghester/Målsryd
2022-09-18 00:00 Bollebygd/Hestrafors - Rydboholms SK
2022-09-18 00:00 Skene IF Svart - Torestorp/Älekulla FF Svansjö*
2022-09-18 00:00 Hyssna IF - Kinna IF Röd
2022-09-18 00:00 Ubbhult/Hällingsjö - Horreds IF
2022-09-18 00:00 Skene IF Vit - Fritsla IF
2022-09-18 00:00 Gällstads FK Orange - Tranemo IF
2022-09-18 00:00 Gällstads FK Vit - Ulricehamns IFK Blå
2022-09-18 00:00 Södra Vings IF - Hillareds IF
2022-09-18 00:00 Svenljunga IK - Ulricehamns IFK Röd
Omgång 11
2022-09-25 00:00 BK Trix - IF Weimer Lyrestad
2022-09-25 00:00 Jula BK - Gullspångs IF
2022-09-25 00:00 Björsäters IF - Hova IF
2022-09-25 00:00 Tidavads IF - Töreboda IK Svart
2022-09-25 00:00 Töreboda IK Röd - Väring/Ulvåker
2022-09-25 00:00 Våmbs IF Grön - IFK Skövde FK Vit
2022-09-25 00:00 Skövde AIK Svart - IFK Mariestad Blå
2022-09-25 00:00 Ulvåkers IF Röd - Mariestads BK Blå
2022-09-25 00:00 Våmbs IF Svart - IFK Skövde FK Vitblå
2022-09-25 00:00 Skövde AIK Vit - IFK Mariestad Vit
2022-09-25 00:00 Ulvåkers IF Svart - Mariestads BK Röd
2022-09-25 00:00 IFK Falköping FF Blå - IFK Skövde FK Blåvit
2022-09-25 00:00 IFK Värsås - Tibro AIK FK Gul
2022-09-25 00:00 Skövde AIK Rödvit - IFK Hjo Blå
2022-09-25 00:00 Skultorps IF Svart - IFK Tidaholm Blå
2022-09-25 00:00 IFK Skövde FK Blå - Stenstorps IF Röd
2022-09-25 00:00 IFK Tidaholm Vit - IFK Falköping FF Blåvit
2022-09-25 00:00 IFK Hjo Vit - Skultorps IF Gul
2022-09-25 00:00 Tibro AIK FK Svart - Skövde AIK Röd
2022-09-25 00:00 Falköpings FK - IFK Tidaholm Blåvit
2022-09-25 00:00 Våmbs IF Vit - Stenstorps IF Vit
2022-09-25 00:00 Skövde AIK Vitröd - Skara FC Blå
2022-09-25 00:00 Igelstorps IK - IFK Falköping FF Svart
2022-09-25 00:00 IFK Falköping FF Vit - Kinnarp-Slutarps IF
2022-09-25 00:00 Råda BK Grön - Lidköpings FK Svart
2022-09-25 00:00 Vara SK Gul - IK Gauthiod Blå
2022-09-25 00:00 Vinninga AIF Grön - Skara FC Vit

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info