Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Division 16 Västergötland Pojkar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF grön Fredrik Wanneros 0735803537 grön-vit-grön
Alingsås IF FF Svart Fredrik Wanneros 0735803537
Alingsås IF FF Vit Fredrik Wanneros 0735803537
Annelunds IF Grön Anders Samuelsson 0705950823 Grön/Vit/Grön
Annelunds IF Vit Anders Samuelsson 0705950823 Grön/Vit/Grön
Ardala GoIF Blå Daniel Andersson 0703298543 Röd/Blå/Röd
Ardala GoIF Röd Daniel Andersson 0703298543 Röd/Blå/Röd
Axvalls IF Göran Mattias Wånelid 0767711326 Grön/Vit/Grön
Bergdalens IK Blå Angelica Arvidsson 0708735672 Röd/Röd/Röd
Bergdalens IK Grön Angelica Arvidsson 0708735672 Röd/Röd/Röd
BK Trix Rickard Engström +46724428235 Vit-svart/Svart/Svart
Borås GIF Johan Ljung 0704909990 Blå/Vit/Blå
Brämhults IK Svart Jenny Unell Chammas 0708206653 Svart/Svart/Svart
Brämhults IK Vit Peter Johansson 0705984757 Svart/Svart/Svart
Byttorps IF Grön John Honk Grön/Vit/Grön
Byttorps IF Vit Johan Unnersjö 0708494220 Grön/Vit/Grön
Dalsjöfors GoIF Grön Per-Anders Lindén Grön, Svart , Grön
Dalsjöfors GoIF Vit Per-Anders Lindén Grön, Svart , Grön
Dalstorps IF Gul Kristian Andersson Lundgren 0767674503 Gul/Svart/Gul
Dalstorps IF Svart Karin Lindeblom Gul/Svart/Gul
Dardania IF Jeton Avdija 0762697830 Röd/Svart/Röd
Ekedalens SK Erik Dahlström 0709474216 0709474216 Blå/Blå/Blå
Elmer-Fåglum FK Röd Johnny Sirviö 0732518144 Röd-svart/Svart/Svart
Elmer-Fåglum FK Svart Pierre Lauridsen Röd-svart/Svart/Svart
Emtunga/Tråvad/Larv Erna Lundgren 0702484234 Vit/Blå/Vit
Falköpings FK Röd Simon Gustafsson 0735085469 Röd-svart/svart/Svart
Falköpings FK Svart Carola Granath Bergh 0705337833 Röd-svart/svart/Svart
Fristads GoIF Grön Marcus Lindström Grön/Vit/Grön
Fristads GoIF Vit Marcus Lindström Grön/Vit/Grön
Fritsla IF Sandra Hedberg 0705424487 Orange/Svart/Svart
Fröjereds IF jörgen gustafsson 0705724266 Royalblå/Vit/Royalblå
Gerdskens BK Gul David Längström 0736360453 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Gerdskens BK Gulsvart David Längström 0736360453 Gul, Svart, Gula
Gerdskens BK Svart David Längström 0736360453 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Grolanda/Floby Blå Joakim Ekholm 0736234809 Vit/svart/svart
Grolanda/Floby Gul Joakim Ekholm 0736234809 Vit/svart/svart
Hemsjö IF Ann-Charlott Andreasson 0768601020 Svart-gul, Svart, Svart
Herrljunga SK FK Blå Jessica Sandberg 0760072827 Röd, Blå, Röd
Herrljunga SK FK Röd Jessica Sandberg 0760072827 Röd, Blå, Röd
Hestrafors IF Grön Mathias Svalin 0735132238 Grön-vit/Vit/Grön
Hestrafors IF Röd Mathias Svalin 0735132238 Grön-vit/Vit/Grön
Hestrafors IF Vit Mathias Svalin 0735132238 Grön-vit/Vit/Grön
Hillareds IF Johan Gladh 0703390283 -Blå-vit/-Blå-vit/-Vit
Holmalunds IF Röd Jörgen Ekdahl Röd/Vit/Röd
Holmalunds IF Vit Jörgen Ekdahl Röd/Vit/Röd
Hols IF Mikael Agemo Gul/Svart/Gul
Hyssna IF Mikael Ivarson +46703463662 Gul-svart/Svart/Gul
Högvads BK John Jakobsson 0706867945 Gul/Blå/Gul
Hössna IF Henrik Nyreröd Sandahl 0703111216 Röd/Röd/Röd
IF Tymer IF Tymer(Föreningen) Gul, Svart, Svart
IF Weimer Lyrestad Blå Patrik Algotsson 0734453497 Blå/blå/blå
IF Weimer Lyrestad Svart Patrik Algotsson 0734453497 Blå/blå/blå
IF Weimer Lyrestad Vit Patrik Algotsson 0734453497 Blå/blå/blå
IFK Falköping FF Blå Rickard Hjerp 0762414892 Blå/Vit/Blå
IFK Falköping FF Blåvit Rickard Hjerp 0762414892 Blå/Vit/Blå
IFK Falköping FF Vit Rickard Hjerp 0762414892 Blå/Vit/Blå
IFK Hjo Blå Stefan Åke Fred 0734222696 Vit/Blå/Vit
IFK Hjo Vit Stefan Åke Fred 0734222696 Vit/Blå/Vit
IFK Mariestad Blå Caroline Carlsson 0702817284 Blå/Blå/Vit
IFK Mariestad Blåvit Caroline Carlsson 0702817284 Blå, Blå, Vit
IFK Mariestad Vit Sara Andersson 0708131572 Blå/Blå/Vit
IFK Skövde Blå Ulf Carrick 0702330779 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde Vit Ulf Carrick 0702330779 Blå/Blå/Blå
IFK Tidaholm Blå Jesper Gustafsson Darolf Blå/Vit/Blå
IFK Tidaholm Vit Jesper Gustafsson Darolf Vit/Blå/Blå
IFK Tidaholm Vitblå Jesper Gustafsson Darolf Vit, Blå, Blå
IFK Värsås Fredrik Warmark 0703030837 Blå/Blå/Blå
IFK Örby Andreas Nadj 0735124997 Blå-vit/Blå/Blå
Igelstorps IK Mari Nyström 0703388566 Gul/svart/Svart/
IK Gauthiod Blå Patrik Bergqvist 0739659856 Röd/Blå/Röd
IK Gauthiod Röd Patrik Bergqvist 0739659856 Röd/Blå/Röd
Jula BK Emma Johansson 0702680449 Blå/Vit/Blå
Kinna IF Blå Pernilla Bredin 0702816553 Röd/Blå/Vit
Kinna IF Röd Pernilla Bredin 0702816553 Röd/Blå/Vit
Kinnarp-Slutarps IF Christian Ek 051533179 Vit /Blå/Vit
Kållandsö GoIF Cathrine Blomqvist 0762460266 Gul/vit/gul
Källby IF Jimmie Strid 051025712 0730652641 Vit/Blå/Blå
Levene/Skogslunds IF Christofer Kjellner +46702347380 Röd/Svart/Röd
Lidköpings FK Röd Sara Svensson Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Svart Sara Svensson Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Vit Sara Svensson Svart/Svart/Svart
Limmareds IF Röd Agne Stenberg 0704243418 Röd/Svart/Svart
Limmareds IF Svart Agne Stenberg 0704243418 Röd/Svart/Svart
Långareds BoIS Röd Anna. Jansson Röd/Röd/Röd
Långareds BoIS Vit Anna. Jansson Röd/Röd/Röd
Länghems IF Röd Danilo Equitz 0707232256 Röd/Svart/Röd
Länghems IF Vit Lars Hedegård 0702676737 Vit/Vit/Vit
Mariedals IK Samuel Österberg 0705485332 Blå/Vit/Vit
Mariestads BK Blå David Thunborg 0705649924 Röd/Blå/Röd
Mariestads BK Röd David Thunborg 0705649924 Röd/Blå/Röd
Mariestads BK Rödblå David Thunborg 0705649924 Röd, Blå, Röd
Mellby IK Mellby IK(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Nossebro IF Emelie Ivehag 0704057769 Blå-vit,/Blå/Vit
Rackeby IK Andreas Larsson 0739900866 Grön/Vit/Grön
Redvägs FK Robert Skoglund Svart/Svart/Svart
Rydboholms SK Mathias Åberg Knutsson Blå/Blå/Blå
Råda BK Grön Pontus Wiegandt Grön/Grön/Vit
Råda BK Gul Joel Wästhed Vit/Grön/Vit
Råda BK Svart Gentjan Aliaj Vit/Grön/Vit
Råda BK Vit Albin Claesson 0705851594 Vit/Grön/Vit
Rävlanda AIS Christian Skytting 0736327316 Vit-blå/Blå/Blå
Saleby IF STN Alliansen Sophie Svensson 0703615856 lila/svart/svart
Sandareds IF Grön Christian Steffl Vit/Grön/Vit
Sandareds IF Vit Christian Steffl Vit, Grön, Vit
Sjömarkens IF Grön Stina Berfner 0704862987 Vit/Grön/Grön
Sjömarkens IF Vit Josefin Svedahl 0729804813 0729804813 Vit/Grön/Grön
Sjöviks SK Stina Johansson Röd/Blå/Blå
Skara FC Blå Angela Skoglund 0768835980 Vit/Blå/Vit
Skara FC Vit Angela Skoglund 0768835980 Vit/Blå/Vit
Skene IF Niklas Johansson 0735004867 Vit/Svart/Vita
Skövde AIK Röd Magnus Järlström 0733876933 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK Rödvit Magnus Järlström 0733876933 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK Vit Magnus Järlström 0733876933 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK Vitröd Magnus Järlström 0733876933 Röd/Röd/Röd
Sparsörs AIK Daniel Carl-Magnus Högling 0701673385 Svart/Vit/Gul-svart
Stenstorps IF Camilla Gran Röd, Röd, Röd
Svenljunga IK Alfred Lindqvist 0703527061 Röd/Blå/Röd
Sätila SK Robert Berglund Mölgaard Röd/Blå/Röd
Sävens BK Linn Marinder Blå/Blå/Blå
Södra Vings IF Johannes Lindqvist 0736969653 Röd/Svart/Röd
Tibro AIK Gul Martin Gertsson Gul/Svart/Svart
Tibro AIK Svart Martin Gertsson Gul/Svart/Svart
Tidaholms GoIF Jakob Dahlstrand Svart-vit/Svart/Vit
Timmele GoIF Anders Dungel 0733984388 Röd/Vit/Röd
Tomtens IF Johan Persson Gul-svart, Svart, Gul
Torestorp/Älekulla/Svansjö Orange Johan Stavemo 0703601228 Vinröd/svart/svart
Torestorp/Älekulla/Svansjö Svart Johan Stavemo 0703601228 Vit, Vit, Vit
Tranemo IF Röd Milot Gjakova 0733292222 Röd/Vit/Röd
Tranemo IF Vit Robert Karlsson 0703262491 Röd/Vit/Röd
Tvärred/Vegby Mikael Andersson 0767677623 Svart/Svart/Svart
Tymer/Lerdala Tobias Lundh 0702089723 Blål/Svart/Svart
Töreboda IK Röd Josefine Andersson 0705143913 Röd/Röd/Röd
Töreboda IK Vit Josefine Andersson 0705143913 Röd, Röd, Röd
Ulricehamns IFK Blå Mikael Sjögren 0705988674 0705988674 Blå-svart/Svart/Svart
Ulricehamns IFK Röd Mikael Sjögren 0705988674 0705988674 Blå-svart/Svart/Svart
Ulricehamns IFK Svart Mikael Sjögren 0705988674 0705988674 Blå-svart/Svart/Svart
Ulricehamns IFK Vit Mikael Sjögren 0705988674 0705988674 Blå-svart/Svart/Svart
Ulvåkers IF Röd Anders Widing Röd-svart/Svart/Svart
Ulvåkers IF Svart Anders Widing Röd-svart/Svart/Svart
Vara SK Gul Patrik Skjutare 0707430877 Gul/Svart/Gul
Vara SK Svart Patrik Skjutare 0707430877 Gul/Svart/Gul
Vartofta SK Jesper Hallindemo 0703223752 Blå/Blå/Blå
Vedums AIS Sandra Johansson 0736276777 Röd, Blå, Röd
Vinninga AIF Grön Per Holm 0766403202 Grön/Grön/Vit
Vinninga AIF Vit Per Holm 0766403202 Grön/Grön/Vit
Våmbs IF Grön Karl-Johan Leo +46708619633 0709626367 Grön-vit/Grön/Grön
Våmbs IF Vit Karl-Johan Leo +46708619633 0709626367 Grön-vit/Grön/Grön
Vårgårda IK Anna Ahlin 0708352390 Röd/Vit/Röd
Värings GoIF Othmane Bensahla 0708113031 Röd/Röd/Röd
Västra Mark Åsa Fahlén 0702930037 Röd/Svart/Svart
Örslösa-Söne IK Anna-Lena Stoltz Svart-vinröd/Svart/Svart
Östadkulle SK Petter Mabäcker 0733343751 0733343751 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2022-05-09 17:30 Dalstorps IF Gul - Svenljunga IK Dalshov B-plan
2022-05-11 18:00 Torestorp/Älekulla/Svansjö Orange - Sätila SK Svansjövallen B
2022-05-11 18:00 Redvägs FK - Hössna IF Enevi B-plan
2022-05-12 18:00 IFK Värsås - Igelstorps IK Värsås IP
2022-05-12 18:00 Kållandsö GoIF - Råda BK Svart Hagavallen, Kållandsö C-plan
2022-05-12 18:00 Hyssna IF - IFK Örby Ekäng C
2022-05-14 IFK Mariestad Blå - Ulvåkers IF Röd
2022-05-14 IFK Mariestad Vit - Ulvåkers IF Svart
2022-05-14 10:30 Jula BK - Tymer/Lerdala Ullervads IP
2022-05-14 11:00 IFK Falköping FF Blå - IFK Tidaholm Blå Dotorpsplan E
2022-05-14 11:00 IFK Falköping FF Blåvit - IFK Tidaholm Vit Dotorpsplan E
2022-05-14 11:15 Lidköpings FK Röd - Vara SK Gul Ågårdsvallen I
2022-05-14 11:15 Lidköpings FK Svart - Vara SK Svart Ågårdsvallen K
2022-05-14 11:15 Västra Mark - Kinna IF Röd Björketorps IP A
2022-05-14 12:30 IFK Falköping FF Vit - Kinnarp-Slutarps IF Dotorpsplan E
2022-05-15 00:00 IFK Hjo Blå - Mariestads BK Röd
2022-05-15 Dardania IF - Sandareds IF Grön
2022-05-15 10:00 Ardala GoIF Röd - Levene/Skogslunds IF Ardala IP
2022-05-15 10:00 Ardala GoIF Blå - Råda BK Vit Ardala IP
2022-05-15 10:00 Södra Vings IF - Tvärred/Vegby Stationsvallen
2022-05-15 10:30 Sävens BK - Östadkulle SK Sävevallen
2022-05-15 10:30 Elmer-Fåglum FK Röd - Långareds BoIS Röd Holmavallen 2
2022-05-15 10:30 Elmer-Fåglum FK Svart - Långareds BoIS Vit Holmavallen 2
2022-05-15 11:00 IFK Hjo Vit - Mariestads BK Blå
2022-05-15 11:00 Våmbs IF Grön - IFK Skövde Blå Claesborgs Nedre Plan
2022-05-15 11:00 Våmbs IF Vit - IFK Skövde Vit Claesborgs Nedre Plan
2022-05-15 11:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Lidköpings FK Vit Mossbrotts IP E-plan
2022-05-15 11:00 Rackeby IK - Källby IF Degeberg IP 5-manna
2022-05-15 11:00 Sjömarkens IF Grön - Byttorps IF Grön Idrottsgården
2022-05-15 11:00 Brämhults IK Vit - Ulricehamns IFK Blå Brämhults IP
2022-05-15 11:00 Brämhults IK Svart - Ulricehamns IFK Röd Brämhults IP
2022-05-15 11:00 Borås GIF - Rydboholms SK Sjöbo Arena A
2022-05-15 11:00 Mariedals IK - Sparsörs AIK Kransmossens IP D
2022-05-15 11:00 Tranemo IF Röd - Högvads BK Tranehov
2022-05-15 11:30 Fritsla IF - Hestrafors IF Grön Kungaberg
2022-05-15 12:00 Gerdskens BK Gul - Holmalunds IF Röd Gerdskenvallen C-plan
2022-05-15 12:00 Sjömarkens IF Vit - Byttorps IF Vit Idrottsgården
2022-05-15 13:00 Sjöviks SK - Hols IF Sjöviks IP
2022-05-15 13:00 Gerdskens BK Svart - Holmalunds IF Vit Gerdskenvallen C-plan
2022-05-15 14:00 Hestrafors IF Röd - Bergdalens IK Blå Bollevi C
2022-05-15 14:00 Dalstorps IF Svart - Limmareds IF Röd Dalshov B-plan
2022-05-15 14:30 Hemsjö IF - Alingsås IF FF Vit Byvallen C-plan
2022-05-15 15:00 Axvalls IF - Saleby IF STN Alliansen Axevalla IP, 5-manna
2022-05-15 15:00 Hestrafors IF Vit - Bergdalens IK Grön Bollevi C
2022-05-15 15:00 Timmele GoIF - Hillareds IF Idrottsparken, Timmele E
2022-05-15 15:30 Grolanda/Floby Gul - Falköpings FK Röd Björkåsen C
2022-05-15 15:30 Annelunds IF Grön - Alingsås IF FF grön Mörlanda D 5 mot 5
2022-05-15 16:00 Skara FC Blå - Vinninga AIF Grön Sparbanken Arena C
2022-05-15 16:30 Grolanda/Floby Blå - Falköpings FK Svart Björkåsen C
2022-05-15 17:00 BK Trix - Töreboda IK Röd Molidens IP
2022-05-15 17:00 Vartofta SK - Stenstorps IF Strömsborg
2022-05-15 17:00 IK Gauthiod Blå - Råda BK Grön Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2022-05-15 17:00 IK Gauthiod Röd - Råda BK Gul Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2022-05-15 17:00 Annelunds IF Vit - Alingsås IF FF Svart Mörlanda D 5 mot 5
2022-05-15 17:00 Länghems IF Röd - Ulricehamns IFK Svart Ingsvallen 5 mot 5
2022-05-15 17:00 Länghems IF Vit - Ulricehamns IFK Vit Ingsvallen 5 mot 5
2022-05-15 17:15 Fröjereds IF - Tidaholms GoIF Fröjevi B
2022-05-15 17:30 Skara FC Vit - Vinninga AIF Vit Sparbanken Arena C
2022-05-29 10:00 Tibro AIK Gul - IF Weimer Lyrestad Vit Sportparken A
2022-05-29 10:00 Tibro AIK Svart - IF Weimer Lyrestad Svart Sportparken A
2022-05-29 11:00 Skene IF - Kinna IF Blå Vävarevallen B-plan
2022-06-19 10:30 IF Weimer Lyrestad Blå - Värings GoIF Guntorpsvallen C-plan
2022-12-31 Vårgårda IK - Herrljunga SK FK Blå Tånga Hed C-plan
Omgång 2
2022-05-08 16:00 Östadkulle SK - Hemsjö IF Lenavallen D-plan
2022-05-17 18:00 Kinnarp-Slutarps IF - Vartofta SK Tångavallen B
2022-05-18 17:30 Limmareds IF Röd - Länghems IF Vit Glasvallen B-plan
2022-05-18 18:00 IFK Skövde Blå - IFK Falköping FF Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-05-18 18:00 IFK Skövde Vit - IFK Falköping FF Blåvit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-05-18 18:00 Vara SK Gul - IK Gauthiod Blå Torsvallen E-plan
2022-05-18 18:00 Ekedalens SK - IFK Falköping FF Vit Idrottsparken, Ekedalen
2022-05-18 18:00 Vara SK Svart - IK Gauthiod Röd Torsvallen E-plan
2022-05-18 18:15 IFK Tidaholm Blå - Grolanda/Floby Blå Tidavallen D-plan
2022-05-18 18:15 IFK Tidaholm Vit - Grolanda/Floby Gul Tidavallen E-plan
2022-05-20 Sparsörs AIK - Dardania IF Trollevi B
2022-05-20 17:30 Holmalunds IF Röd - Elmer-Fåglum FK Röd Brogårdsvallen
2022-05-20 18:15 Holmalunds IF Vit - Elmer-Fåglum FK Svart Brogårdsvallen
2022-05-21 10:00 Vinninga AIF Vit - Lidköpings FK Svart
2022-05-21 10:00 Örslösa-Söne IK - Axvalls IF Örslösa IP Lilla plan
2022-05-21 10:00 Rackeby IK - Råda BK Svart Degeberg IP 5-manna
2022-05-21 10:00 Kinna IF Blå - Hyssna IF Viskavallen B
2022-05-21 10:00 Bergdalens IK Grön - Sjömarkens IF Vit Björkängsvallen, Borås, Gräs
2022-05-21 10:10 Ulricehamns IFK Svart - Tranemo IF Röd Lassalyckan C-plan 1
2022-05-21 10:10 Ulricehamns IFK Vit - Tranemo IF Vit Lassalyckan C-plan 2
2022-05-21 10:30 Alingsås IF FF Vit - Sjöviks SK Mjörnvallen, C-plan
2022-05-21 10:30 Fristads GoIF Grön - Ulricehamns IFK Röd Hedens IP
2022-05-21 11:15 Lidköpings FK Vit - Ardala GoIF Röd Ågårdsvallen K
2022-05-21 11:30 Fristads GoIF Vit - Ulricehamns IFK Blå Hedens IP
2022-05-21 12:30 Bergdalens IK Blå - Sjömarkens IF Grön Björkängsvallen, Borås, Gräs
2022-05-21 15:30 Råda BK Vit - Kållandsö GoIF
2022-05-22 00:00 Värings GoIF - BK Trix
2022-05-22 10:00 Igelstorps IK - IF Weimer Lyrestad Blå Igelvallen B
2022-05-22 10:00 Rävlanda AIS - Sätila SK Bråtaredsvallen 11
2022-05-22 10:00 Sandareds IF Grön - Borås GIF Sandevi
2022-05-22 11:00 Tvärred/Vegby - Redvägs FK Bergavallen 5 mot 5
2022-05-22 12:00 Långareds BoIS Röd - Annelunds IF Grön Ollevi C
2022-05-22 12:00 Rydboholms SK - Mariedals IK Sven Erikssonsvallen C
2022-05-22 12:30 Stenstorps IF - Tidaholms GoIF
2022-05-22 12:30 Alingsås IF FF grön - Gerdskens BK Gul Mjörnvallen, C-plan
2022-05-22 12:30 Alingsås IF FF Svart - Gerdskens BK Svart Mjörnvallen, C-plan
2022-05-22 13:00 Hestrafors IF Grön - Skene IF Bollevi C
2022-05-22 13:00 Hestrafors IF Röd - Brämhults IK Vit Bollevi C
2022-05-22 13:30 Mariestads BK Blå - IFK Mariestad Blå Vänershofs IP C
2022-05-22 13:30 Mariestads BK Röd - IFK Mariestad Vit Vänershofs IP C
2022-05-22 13:30 Långareds BoIS Vit - Annelunds IF Vit Ollevi C
2022-05-22 14:00 Falköpings FK Svart - Våmbs IF Grön Falevi
2022-05-22 14:00 Falköpings FK Röd - Våmbs IF Vit Falevi
2022-05-22 14:00 Vinninga AIF Grön - Lidköpings FK Röd
2022-05-22 14:00 Hestrafors IF Vit - Brämhults IK Svart Bollevi C
2022-05-22 14:00 Högvads BK - Dalstorps IF Gul Hallevi, Mjöbäck
2022-05-22 15:00 Svenljunga IK - Länghems IF Röd Högvalla IP
2022-05-22 15:00 Hillareds IF - Södra Vings IF Hillevi
2022-05-22 15:30 Råda BK Grön - Skara FC Blå
2022-05-22 15:30 Råda BK Gul - Skara FC Vit
2022-05-22 16:00 Hols IF - Vårgårda IK Hols IP B-plan
2022-05-22 17:00 Tymer/Lerdala - IFK Värsås Timmersdala C
2022-05-22 17:00 IFK Örby - Västra Mark Örby IP
2022-05-23 18:00 Töreboda IK Röd - Jula BK Töreshov 5-manna 1
2022-05-23 18:00 Saleby IF STN Alliansen - Emtunga/Tråvad/Larv Bronäsvallen C
2022-05-23 18:00 Limmareds IF Svart - Dalstorps IF Svart Glasvallen B-plan
2022-05-23 18:15 Levene/Skogslunds IF - Nossebro IF Åsavallen C
2022-05-25 17:30 Hössna IF - Timmele GoIF Granvalla 5mot5
2022-05-25 18:00 Herrljunga SK FK Blå - Sävens BK Skoghälla B
2022-05-29 10:00 IF Weimer Lyrestad Vit - IFK Hjo Vit Guntorpsvallen C-plan
2022-05-29 10:00 Ulvåkers IF Röd - Tibro AIK Gul Åbrovallen
2022-05-29 10:00 IF Weimer Lyrestad Svart - IFK Hjo Blå Guntorpsvallen C-plan
2022-05-29 10:00 Ulvåkers IF Svart - Tibro AIK Svart Åbrovallen
2022-05-29 10:00 Fritsla IF - Torestorp/Älekulla/Svansjö Orange Kungaberg
Omgång 3
2022-05-29 10:00 BK Trix - Igelstorps IK Molidens IP
2022-05-30 18:15 Ardala GoIF Blå - Levene/Skogslunds IF Ardala IP
2022-06-01 18:00 Torestorp/Älekulla/Svansjö Orange - Rävlanda AIS Svansjövallen B
2022-06-01 18:00 Redvägs FK - Hillareds IF Enevi B-plan
2022-06-01 18:15 IFK Tidaholm Blå - Falköpings FK Svart Tidavallen E-plan
2022-06-01 18:15 IFK Tidaholm Vit - Falköpings FK Röd Tidavallen D-plan
2022-06-02 17:45 Elmer-Fåglum FK Röd - Gerdskens BK Gul Holmavallen 2
2022-06-02 17:45 Elmer-Fåglum FK Svart - Gerdskens BK Svart Holmavallen 2
2022-06-02 18:00 Hyssna IF - Hestrafors IF Grön Ekäng C
2022-06-02 18:30 Ardala GoIF Röd - Saleby IF STN Alliansen Ardala IP
2022-06-03 17:30 Tranemo IF Vit - Limmareds IF Röd Tranehov
2022-06-04 10:00 Vårgårda IK - Alingsås IF FF Vit Tånga Hed C-plan
2022-06-04 10:30 Mariestads BK Röd - Ulvåkers IF Svart Vänershofs IP C
2022-06-05 IFK Mariestad Blå - IF Weimer Lyrestad Vit
2022-06-05 IFK Mariestad Vit - IF Weimer Lyrestad Svart
2022-06-05 00:00 IFK Hjo Blå - Tibro AIK Svart
2022-06-05 Dardania IF - Mariedals IK
2022-06-05 10:00 IFK Mariestad Blå - Ulvåkers IF Röd
2022-06-05 10:00 Lidköpings FK Röd - Skara FC Blå Ågårdsvallen K
2022-06-05 10:00 Lidköpings FK Svart - Skara FC Vit Ågårdsvallen I
2022-06-05 10:00 Rackeby IK - Råda BK Vit Degeberg IP 5-manna
2022-06-05 10:00 Sandareds IF Grön - Rydboholms SK Sandevi
2022-06-05 10:30 Jula BK - Värings GoIF Ullervads IP
2022-06-05 10:30 Sävens BK - Hols IF Sävevallen
2022-06-05 11:00 Fröjereds IF - Stenstorps IF Fröjevi B
2022-06-05 11:00 Örslösa-Söne IK - Källby IF Örslösa IP Lilla plan
2022-06-05 11:00 Tranemo IF Röd - Svenljunga IK Tranehov
2022-06-05 11:00 Södra Vings IF - Timmele GoIF Stationsvallen
2022-06-05 11:00 Tvärred/Vegby - Hössna IF Bergavallen 5 mot 5
2022-06-05 12:00 IFK Hjo Vit - Tibro AIK Gul
2022-06-05 12:00 Långareds BoIS Röd - Alingsås IF FF grön Ollevi C
2022-06-05 12:30 Herrljunga SK FK Blå - Östadkulle SK Skoghälla B
2022-06-05 12:45 Långareds BoIS Vit - Alingsås IF FF Svart Ollevi C
2022-06-05 13:00 Sjöviks SK - Hemsjö IF Sjöviks IP
2022-06-05 13:00 Sätila SK - Kinna IF Röd Lygnevi B
2022-06-05 14:00 IFK Falköping FF Blå - Våmbs IF Grön Dotorpsplan E
2022-06-05 14:00 IFK Falköping FF Blåvit - Våmbs IF Vit Dotorpsplan E
2022-06-05 14:00 Tidaholms GoIF - Kinnarp-Slutarps IF Ulvesborg K1
2022-06-05 14:00 Vara SK Gul - Råda BK Grön Torsvallen E-plan
2022-06-05 14:00 Vara SK Svart - Råda BK Gul Torsvallen E-plan
2022-06-05 14:00 Skene IF - Fritsla IF
2022-06-05 14:00 Sjömarkens IF Grön - Hestrafors IF Röd Idrottsgården
2022-06-05 14:30 Västra Mark - Kinna IF Blå Kajbergsvallen
2022-06-05 15:00 Sjömarkens IF Vit - Hestrafors IF Vit Idrottsgården
2022-06-05 15:00 Borås GIF - Sparsörs AIK Sjöbo Arena A
2022-06-05 15:10 Ulricehamns IFK Blå - Byttorps IF Grön Lassalyckan C-plan 1
2022-06-05 15:10 Ulricehamns IFK Röd - Byttorps IF Vit Lassalyckan C-plan 2
2022-06-05 15:30 IK Gauthiod Blå - Vinninga AIF Grön Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2022-06-05 15:30 IK Gauthiod Röd - Vinninga AIF Vit Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2022-06-05 16:00 Nossebro IF - Lidköpings FK Vit Brovallen
2022-06-05 16:00 Axvalls IF - Emtunga/Tråvad/Larv Axevalla IP, 5-manna
2022-06-05 16:40 Ulricehamns IFK Svart - Högvads BK Lassalyckan C-plan 1
2022-06-05 16:40 Ulricehamns IFK Vit - Limmareds IF Svart Lassalyckan C-plan 1
2022-06-05 17:00 Vartofta SK - Ekedalens SK Strömsborg
2022-06-06 11:00 Töreboda IK Röd - Tymer/Lerdala Töreshov 5-manna 1
2022-06-06 16:30 Annelunds IF Grön - Holmalunds IF Röd Mörlanda D 5 mot 5
2022-06-06 17:00 Brämhults IK Vit - Fristads GoIF Vit Brämhults IP
2022-06-06 17:00 Brämhults IK Svart - Fristads GoIF Grön Brämhults IP
2022-06-06 18:00 Annelunds IF Vit - Holmalunds IF Vit Mörlanda D 5 mot 5
2022-06-07 18:00 Länghems IF Röd - Dalstorps IF Gul Ingsvallen 5 mot 5
2022-06-07 18:00 Länghems IF Vit - Dalstorps IF Svart Ingsvallen 5 mot 5
2022-06-12 13:30 Grolanda/Floby Blå - IFK Skövde Blå Claesborgs Nedre Plan
2022-06-12 13:30 Grolanda/Floby Gul - IFK Skövde Vit Claesborgs Nedre Plan
2022-06-19 10:30 IF Weimer Lyrestad Blå - IFK Värsås Guntorpsvallen C-plan
Omgång 4
2022-05-29 Ulvåkers IF Röd - IFK Hjo Vit Åbrovallen
2022-05-29 Ulvåkers IF Svart - IFK Hjo Blå Åbrovallen
2022-05-29 11:00 Källby IF - Skövde AIK Röd Eolsborg C-pan
2022-06-07 18:00 Kinnarp-Slutarps IF - Stenstorps IF Tångavallen B
2022-06-07 18:00 Sparsörs AIK - Sandareds IF Grön Trollevi B
2022-06-07 18:00 Länghems IF Vit - Limmareds IF Svart Ingsvallen 5 mot 5
2022-06-08 17:45 Limmareds IF Röd - Ulricehamns IFK Vit Glasvallen B-plan
2022-06-08 18:00 Östadkulle SK - Sjöviks SK Lenavallen D-plan
2022-06-08 18:00 Kinna IF Röd - Rävlanda AIS Viskavallen B
2022-06-10 18:00 Råda BK Svart - Örslösa-Söne IK
2022-06-11 10:00 Hemsjö IF - Vårgårda IK Byvallen C-plan
2022-06-11 10:00 Alingsås IF FF Vit - Sävens BK Mjörnvallen, C-plan
2022-06-11 11:00 IFK Falköping FF Vit - Fröjereds IF Dotorpsplan E
2022-06-11 11:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Ardala GoIF Röd Mossbrotts IP E-plan
2022-06-11 11:00 Alingsås IF FF grön - Elmer-Fåglum FK Röd Mjörnvallen, C-plan
2022-06-11 11:00 Alingsås IF FF Svart - Elmer-Fåglum FK Svart Mjörnvallen, C-plan
2022-06-11 11:00 Dalstorps IF Gul - Tranemo IF Röd Dalshov B-plan
2022-06-11 11:00 Dalstorps IF Svart - Tranemo IF Vit Dalshov B-plan
2022-06-11 11:15 Lidköpings FK Vit - Ardala GoIF Blå Ågårdsvallen J
2022-06-12 Rydboholms SK - Dardania IF Sven Erikssonsvallen
2022-06-12 10:00 IF Weimer Lyrestad Vit - Mariestads BK Blå
2022-06-12 10:00 IF Weimer Lyrestad Svart - Mariestads BK Röd
2022-06-12 10:00 Igelstorps IK - Jula BK Igelvallen B
2022-06-12 10:00 IFK Skövde Blå - IFK Tidaholm Blå Claesborgs Nedre Plan
2022-06-12 10:00 IFK Skövde Vit - IFK Tidaholm Vit Claesborgs Nedre Plan
2022-06-12 10:00 Holmalunds IF Röd - Långareds BoIS Röd Brogårdsvallen
2022-06-12 10:00 Bergdalens IK Grön - Ulricehamns IFK Röd Björkängsvallen, Borås, Gräs
2022-06-12 10:45 Holmalunds IF Vit - Långareds BoIS Vit Brogårdsvallen
2022-06-12 11:00 Källby IF - Axvalls IF Eolsborg C-pan
2022-06-12 11:00 Byttorps IF Grön - Fristads GoIF Vit Byttorps IP C
2022-06-12 12:00 Värings GoIF - Töreboda IK Röd Väringsvallen C-plan
2022-06-12 12:00 Våmbs IF Grön - Grolanda/Floby Blå Claesborgs Nedre Plan
2022-06-12 12:00 Våmbs IF Vit - Grolanda/Floby Gul Claesborgs Nedre Plan
2022-06-12 12:00 Gerdskens BK Gul - Annelunds IF Grön Gerdskenvallen C-plan
2022-06-12 12:30 Bergdalens IK Blå - Ulricehamns IFK Blå Björkängsvallen, Borås, Gräs
2022-06-12 13:00 Skara FC Blå - IK Gauthiod Blå Sparbanken Arena C
2022-06-12 13:00 Skara FC Vit - IK Gauthiod Röd Sparbanken Arena C
2022-06-12 13:00 Gerdskens BK Svart - Annelunds IF Vit Gerdskenvallen C-plan
2022-06-12 13:00 Hestrafors IF Grön - Västra Mark Bollevi C
2022-06-12 13:00 Byttorps IF Vit - Fristads GoIF Grön Byttorps IP C
2022-06-12 14:00 Falköpings FK Svart - IFK Falköping FF Blå Falevi
2022-06-12 14:00 Falköpings FK Röd - IFK Falköping FF Blåvit Falevi
2022-06-12 14:30 Vinninga AIF Grön - Vara SK Gul
2022-06-12 14:30 Vinninga AIF Vit - Vara SK Svart
2022-06-12 15:00 Fritsla IF - Hyssna IF Kungaberg
2022-06-12 15:00 Mariedals IK - Borås GIF Kransmossens IP D
2022-06-12 15:00 Svenljunga IK - Ulricehamns IFK Svart Högvalla IP
2022-06-12 15:00 Högvads BK - Länghems IF Röd Hallevi, Mjöbäck
2022-06-12 15:00 Timmele GoIF - Redvägs FK Idrottsparken, Timmele E
2022-06-12 15:00 Hillareds IF - Tvärred/Vegby Hillevi
2022-06-12 15:00 Hössna IF - Södra Vings IF Granvalla 5mot5
2022-06-12 15:30 Råda BK Grön - Lidköpings FK Röd
2022-06-12 15:30 Råda BK Gul - Lidköpings FK Svart
2022-06-12 16:00 Ekedalens SK - Tidaholms GoIF Idrottsparken, Ekedalen
2022-06-12 16:00 Levene/Skogslunds IF - Kållandsö GoIF Åsavallen C
2022-06-12 16:00 Hols IF - Herrljunga SK FK Blå Hols IP B-plan
2022-06-12 17:00 Tymer/Lerdala - IF Weimer Lyrestad Blå Timmersdala C
2022-06-12 17:00 IFK Örby - Sätila SK Örby IP
2022-06-12 17:00 Skene IF - Torestorp/Älekulla/Svansjö Orange Vävarevallen B-plan
2022-06-12 17:00 Sjömarkens IF Vit - Brämhults IK Svart Idrottsgården
2022-06-12 18:00 Sjömarkens IF Grön - Brämhults IK Vit Idrottsgården
2022-06-13 18:15 Saleby IF STN Alliansen - Nossebro IF Bronäsvallen C
2022-06-18 10:00 Tibro AIK Gul - IFK Mariestad Blå Sportparken A
2022-06-18 10:00 Tibro AIK Svart - IFK Mariestad Vit Sportparken A
2022-06-19 10:30 IFK Värsås - BK Trix
Omgång 5
2022-05-21 10:00 Kinna IF Röd - Torestorp/Älekulla/Svansjö Orange Viskavallen B
2022-05-29 10:00 IF Weimer Lyrestad Vit - Ulvåkers IF Röd Guntorpsvallen C-plan
2022-05-29 10:00 IF Weimer Lyrestad Svart - Ulvåkers IF Svart Guntorpsvallen C-plan
2022-05-29 17:00 Värings GoIF - Tymer/Lerdala Väringsvallen C-plan
2022-06-08 18:15 Rackeby IK - Levene/Skogslunds IF Degeberg IP 5-manna
2022-06-12 11:30 Holmalunds IF Röd - Alingsås IF FF grön Brogårdsvallen
2022-06-12 12:15 Holmalunds IF Vit - Alingsås IF FF Svart Brogårdsvallen
2022-06-15 17:30 Limmareds IF Svart - Tranemo IF Vit Glasvallen B-plan
2022-06-15 18:00 Redvägs FK - Södra Vings IF Enevi B-plan
2022-06-16 18:00 Kållandsö GoIF - Lidköpings FK Vit Hagavallen, Kållandsö C-plan
2022-06-17 18:00 Sparsörs AIK - Rydboholms SK Trollevi B
2022-06-18 09:30 Grolanda/Floby Blå - IFK Falköping FF Blå Björkåsen C
2022-06-18 10:00 IFK Skövde Blå - Falköpings FK Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-06-18 10:00 IFK Skövde Vit - Falköpings FK Röd Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2022-06-18 10:00 Vårgårda IK - Sjöviks SK Tånga Hed C-plan
2022-06-18 10:00 Sandareds IF Grön - Mariedals IK Sandevi
2022-06-18 10:30 Jula BK - IFK Värsås Ullervads IP
2022-06-18 10:30 Grolanda/Floby Gul - IFK Falköping FF Blåvit Björkåsen C
2022-06-18 10:40 Ulricehamns IFK Blå - Hestrafors IF Röd Lassalyckan C-plan 2
2022-06-18 10:40 Ulricehamns IFK Röd - Hestrafors IF Vit Lassalyckan C-plan 3
2022-06-18 10:40 Ulricehamns IFK Svart - Dalstorps IF Gul Lassalyckan C-plan 4
2022-06-18 10:40 Ulricehamns IFK Vit - Dalstorps IF Svart Lassalyckan C-plan 1
2022-06-18 11:00 Mariestads BK Blå - Tibro AIK Gul Vänershofs IP C
2022-06-18 11:00 Töreboda IK Röd - Igelstorps IK Töreshov 5-manna 1
2022-06-18 11:00 IFK Tidaholm Blå - Våmbs IF Grön Tidavallen E-plan
2022-06-18 11:00 IFK Tidaholm Vit - Våmbs IF Vit Tidavallen E-plan
2022-06-18 11:00 Stenstorps IF - Ekedalens SK
2022-06-18 11:00 Fröjereds IF - Kinnarp-Slutarps IF Fröjevi B
2022-06-18 12:00 Mariestads BK Röd - Tibro AIK Svart Vänershofs IP C
2022-06-18 12:30 Fristads GoIF Grön - Bergdalens IK Grön Hedens IP
2022-06-18 14:00 Fristads GoIF Vit - Bergdalens IK Blå Hedens IP A-plan
2022-06-18 16:00 Vartofta SK - IFK Falköping FF Vit Strömsborg
2022-06-19 Borås GIF - Dardania IF Sjöbo Arena A
2022-06-19 10:00 Örslösa-Söne IK - Råda BK Vit Örslösa IP Lilla plan
2022-06-19 10:00 Ardala GoIF Blå - Saleby IF STN Alliansen
2022-06-19 10:00 Rävlanda AIS - IFK Örby Bråtaredsvallen 11
2022-06-19 10:30 Sävens BK - Hemsjö IF Sävevallen
2022-06-19 11:00 Källby IF - Råda BK Svart Eolsborg C-pan
2022-06-19 11:00 Nossebro IF - Emtunga/Tråvad/Larv Brovallen
2022-06-19 11:00 Västra Mark - Fritsla IF Björketorps IP A
2022-06-19 11:00 Tranemo IF Röd - Länghems IF Röd Tranehov
2022-06-19 11:00 Tvärred/Vegby - Timmele GoIF Bergavallen 5 mot 5
2022-06-19 11:30 BK Trix - IF Weimer Lyrestad Blå
2022-06-19 12:00 Långareds BoIS Röd - Gerdskens BK Gul Ollevi C
2022-06-19 12:30 IK Gauthiod Blå - Lidköpings FK Röd Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2022-06-19 12:30 IK Gauthiod Röd - Lidköpings FK Svart Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2022-06-19 12:30 Herrljunga SK FK Blå - Alingsås IF FF Vit Skoghälla B
2022-06-19 12:45 Långareds BoIS Vit - Gerdskens BK Svart Ollevi C
2022-06-19 13:00 Tranemo IF Vit - Länghems IF Vit Tranehov
2022-06-19 14:00 Vinninga AIF Grön - Råda BK Grön
2022-06-19 14:00 Vinninga AIF Vit - Råda BK Gul
2022-06-19 15:00 Vara SK Gul - Skara FC Blå Torsvallen E-plan
2022-06-19 15:00 Vara SK Svart - Skara FC Vit Torsvallen E-plan
2022-06-19 15:00 Axvalls IF - Ardala GoIF Röd Axevalla IP, 5-manna
2022-06-19 15:00 Sätila SK - Kinna IF Blå Lygnevi B
2022-06-19 15:00 Svenljunga IK - Högvads BK Högvalla IP
2022-06-19 15:00 Hillareds IF - Hössna IF Hillevi
2022-06-19 15:30 Annelunds IF Grön - Elmer-Fåglum FK Röd Mörlanda D 5 mot 5
2022-06-19 16:00 Hols IF - Östadkulle SK Hols IP B-plan
2022-06-19 17:00 Annelunds IF Vit - Elmer-Fåglum FK Svart Mörlanda D 5 mot 5
2022-06-19 17:30 Brämhults IK Vit - Byttorps IF Grön Brämhults IP
2022-06-19 17:30 Brämhults IK Svart - Byttorps IF Vit Brämhults IP
2022-06-20 18:00 Hyssna IF - Skene IF Ekäng C
2022-06-26 IFK Mariestad Blå - IFK Hjo Vit
2022-06-26 IFK Mariestad Vit - IFK Hjo Blå
Omgång 6
2022-05-05 18:00 Kinna IF Blå - Fritsla IF Viskavallen B
2022-05-05 18:00 Kinna IF Röd - Hyssna IF Viskavallen B
2022-05-07 10:00 Bergdalens IK Grön - Brämhults IK Svart Björkängsvallen, Borås, Gräs
2022-05-07 11:00 Ekedalens SK - Fröjereds IF Idrottsparken, Ekedalen
2022-05-07 12:00 Fristads GoIF Vit - Sjömarkens IF Grön Hedens IP
2022-05-07 12:30 Råda BK Svart - Ardala GoIF Blå
2022-05-07 12:30 Råda BK Vit - Nossebro IF
2022-05-07 12:30 Bergdalens IK Blå - Brämhults IK Vit Björkängsvallen, Borås, Gräs
2022-05-07 13:00 Fristads GoIF Grön - Sjömarkens IF Vit Hedens IP
2022-05-08 10:00 Örslösa-Söne IK - Rackeby IK Örslösa IP Lilla plan
2022-05-08 10:00 Rävlanda AIS - Västra Mark Bråtaredsvallen 11
2022-05-08 11:00 Tidaholms GoIF - Vartofta SK Ulvesborg K1
2022-05-08 11:00 Källby IF - Kållandsö GoIF Eolsborg C-pan
2022-05-08 13:00 Hestrafors IF Grön - Torestorp/Älekulla/Svansjö Orange Bollevi C
2022-05-08 13:00 Byttorps IF Grön - Hestrafors IF Röd Byttorps IP C
2022-05-08 14:00 Stenstorps IF - IFK Falköping FF Vit
2022-05-08 15:00 Byttorps IF Vit - Hestrafors IF Vit Byttorps IP C
2022-05-08 16:00 Levene/Skogslunds IF - Emtunga/Tråvad/Larv Åsavallen C
2022-05-08 17:00 IFK Örby - Skene IF Örby IP
2022-05-09 17:30 Lidköpings FK Vit - Saleby IF STN Alliansen Ågårdsvallen I

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info