Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Källbrinks IP 1 (plan 1)

Anläggning
Källbrinks IP
Adress
Gamla Stockholmsvägen 91, 14132 HUDDINGE
Zon
SYDVÄST Huddinge-Botkyrka-Salem-Hägersten-Älvsjö-Skärholmen-Bandhagen-Södermalm
Kommun
Huddinge
Telefon
08-7745051 
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Naturgräs 
Belysning
Ja
Storlek
105x65 m
Omklädningsrum
10 st
Dusch
Ja
Toalett
Ja
Domarrum
Ja
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2021-09-22 20:00 Herrar 6 F BK Gömmaren - Aspuddens FF Källbrinks IP 3
2021-09-24 18:00 P2007- 3F Huddinge IF P07:5-2 - Nynäshamns IF FK 1 Källbrinks IP 3
2021-09-25 10:00 P2008- 1C Huddinge IF P08:2-Gul - IF Brommapojkarna 11 Källbrinks IP 31
2021-09-25 14:00 Division 2 Dam M Svealand Huddinge IF - Upsala IF Fotboll Källbrinks IP 3
2021-09-25 14:00 Div 2 Södra Svealand, herr 2021 Huddinge IF - Nyköpings BIS Källbrinks IP 1
2021-09-25 16:00 P2003/2002- 1B Huddinge IF P19 - Enskede IK Källbrinks IP 3
2021-09-26 08:30 P2008- 4H Huddinge IF P08:3-2 - Arameisk-Syrianska IF 1 Källbrinks IP 31
2021-09-26 10:00 P2008- 2G Huddinge IF P08:1-1 - Hammarby IF FF 14 grön Källbrinks IP 31
2021-09-26 11:30 P2007- 2D Huddinge IF P07:5-1 - Enskede IK Ljusblå2 Källbrinks IP 3
2021-09-26 14:00 P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1) Huddinge IF - Västerås SK FK Källbrinks IP 1
2021-09-26 17:00 P2003 kval till P19-1B Huddinge IF P19A - Vendelsö IK 1 Källbrinks IP 3
2021-09-29 20:00 Herrar 6 F BK Gömmaren - Flemingsberg United FC Källbrinks IP 3
Oktober
2021-10-01 18:00 P2007- 2G Huddinge IF P07:1-1 - IF Brommapojkarna 12 Källbrinks IP 3
2021-10-01 19:30 F2007- 1B Huddinge IF F07-1 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 3
2021-10-02 10:00 F2008- 3E Huddinge IF F08-1 - Reymersholms IK 2 Källbrinks IP 31
2021-10-02 10:00 P2008- 3K Huddinge IF P08:2-Vit - Hammarby IF FF 25 vit Källbrinks IP 32
2021-10-02 11:30 P2006- 3E Huddinge IF P15B - Nackdala AIS Källbrinks IP 3
2021-10-02 16:00 P2006 kval till P16-1B Huddinge IF P15A - IFK Tumba FK 1 Källbrinks IP 3
2021-10-02 18:00 P2007- 3G Huddinge IF P07:1-2 - Grödinge SK Grön Källbrinks IP 3
2021-10-03 10:00 P2008- 3I Huddinge IF P08:3-1 - FoC Farsta FF Vit Källbrinks IP 32
2021-10-03 11:30 F2007- 3D Huddinge IF F07-2 - Älvsjö AIK FF F14-2 Källbrinks IP 3
2021-10-03 15:00 Division 2 Dam M Svealand Huddinge IF - Romfartuna GIF Källbrinks IP 3
2021-10-03 17:00 P2005 kval till P17-1B Huddinge IF P16A - Segeltorps IF Källbrinks IP 3
2021-10-03 19:00 SSH 7 Södra Huddinge IF C - BK Gömmaren Källbrinks IP 3
2021-10-06 20:00 Herrar 6 F Fullersta FK - Dardania Stockholm FF Källbrinks IP 3
2021-10-09 10:00 P2008- 2F Huddinge IF P08:2-Svart - Vendelsö IK 2 Källbrinks IP 32
2021-10-09 10:00 F2008- 4D Huddinge IF F08-2 - Ösmo GIF FK Källbrinks IP 31
2021-10-09 14:00 P2003/2002- 1B Huddinge IF P19 - FoC Farsta FF Källbrinks IP 3
2021-10-09 16:00 P2003/2002- 2C Huddinge IF P19B - IF Brommapojkarna 3 Källbrinks IP 3
2021-10-10 Div 2 Södra Svealand, herr 2021 Huddinge IF - Ospecificerat lag (6) Källbrinks IP 1
2021-10-10 P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1) Huddinge IF - Ospecificerat lag (12) Källbrinks IP 3
2021-10-10 10:00 P2008- 4H Huddinge IF P08:3-2 - IFK Stockholm FK 2 Källbrinks IP 32
2021-10-10 10:00 P2008- 2F Huddinge IF P08:2-Svart - Älta IF 2 Källbrinks IP 31
2021-10-10 11:30 P2007- 3F Huddinge IF P07:5-2 - FoC Farsta FF Blå Källbrinks IP 3
2021-10-10 13:00 F2005/2002- 3B Huddinge IF 2 - Essinge IK DJ Källbrinks IP 3
2021-10-10 17:30 Division 2 Dam M Svealand Huddinge IF - Gideonsbergs IF Källbrinks IP 3
2021-10-15 18:00 P2007- 2D Huddinge IF P07:5-1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Källbrinks IP 3
2021-10-15 19:30 F2007- 3D Huddinge IF F07-2 - Stuvsta IF 3 Källbrinks IP 3
2021-10-16 10:00 F2008- 3E Huddinge IF F08-1 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 31
2021-10-16 10:00 P2008- 3K Huddinge IF P08:2-Vit - Älvsjö AIK FF Orange Källbrinks IP 32
2021-10-16 14:00 Div 2 Södra Svealand, herr 2021 Huddinge IF - Motala AIF FK Källbrinks IP 1
2021-10-16 18:00 P2007- 2G Huddinge IF P07:1-1 - IFK Stockholm FK 2 Källbrinks IP 3
2021-10-17 08:30 P2008- 3I Huddinge IF P08:3-1 - Boo FF 9 Källbrinks IP 32
2021-10-17 10:00 P2008- 3J Huddinge IF P08:1-2 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 32
2021-10-17 10:00 P2008- 4H Huddinge IF P08:3-2 - Tullinge BK Vit Källbrinks IP 31
2021-10-17 11:30 F2007- 1B Huddinge IF F07-1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Källbrinks IP 3
2021-10-17 13:00 F2005/2002- 3C Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 3
2021-10-17 14:00 P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1) Huddinge IF - Sickla IF Källbrinks IP 1
2021-10-17 17:00 P2007- 3G Huddinge IF P07:1-2 - Stuvsta IF 3 Källbrinks IP 3
2021-10-17 19:00 P2006- 3E Huddinge IF P15B - Älvsjö AIK FF Rosa Källbrinks IP 3
2021-10-22 18:00 P2007- 3F Huddinge IF P07:5-2 - Stureby SK Blå Källbrinks IP 3
2021-10-22 19:30 F2005/2002- 3B Huddinge IF 2 - Reymersholms IK 1 Källbrinks IP 3
2021-10-23 10:00 P2008- 2G Huddinge IF P08:1-1 - Svensk-Palestinska FF 1 Källbrinks IP 31
2021-10-23 18:00 Division 2 Dam M Svealand Huddinge IF - Films SK Källbrinks IP 3
2021-10-24 10:00 P2008- 1C Huddinge IF P08:2-Gul - Rågsveds IF 1 Källbrinks IP 31
2021-10-24 14:00 Div 2 Södra Svealand, herr 2021 Huddinge IF - Karlslunds IF FK Källbrinks IP 1
2021-10-24 17:30 F2005/2002- 3B IFK Aspudden-Tellus 1 - Huddinge IF 2 Källbrinks IP 3
2021-10-30 14:00 P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1) Huddinge IF - IK Franke Källbrinks IP 1
November
2021-11-07 14:00 P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1) Huddinge IF - Örebro Syrianska IF Källbrinks IP 3
2021-11-13 14:00 Div 2 Södra Svealand, herr 2021 Huddinge IF - Trosa-Vagnhärad SK Källbrinks IP 3
2021-11-21 00:00 P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1) Huddinge IF - Enskede IK Källbrinks IP 3
2021-11-28 13:00 Div 2 Södra Svealand, herr 2021 Huddinge IF - Smedby AIS Källbrinks IP 3

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info