Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Borgeby IP E-plan konstgräs 7-manna 2 (plan 52)

Anläggning
Borgeby IP
Adress
Tennisvägen 4, 23723 BJÄRRED
Zon
Lundazonen
Kommun
Lomma
Telefon
046-292680 
Plantyp
7 mot 7 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Ja (200 lux)
Storlek
65x45 m
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-25 11:00 P13 Sydvästra B1, höst Bjärreds IF röd - BK Olympic grön Borgeby IP B-plan 9-manna
2022-09-25 11:00 P11 Sydvästra C1, höst Bjärreds IF röd - Lunds BK vit Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-09-25 11:00 P11 Sydvästra C2, höst Bjärreds IF vit - Staffanstorp United FC vit Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
2022-09-27 19:15 P15 Sydvästra C1, höst Ariana FC röd - Bjärreds IF blå Borgeby IP B-plan
2022-09-30 18:00 P12 Sydvästra B2, höst Bjärreds IF röd - Höörs IS blå Borgeby IP E-plan konstgräs 7-manna 1
Oktober
2022-10-01 10:00 P9 Sydvästra Lila, höst Bjärreds IF röd - Staffanstorp United FC svart Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
2022-10-01 10:00 P9 Sydvästra Rosa, höst Bjärreds IF vit - Staffanstorp United FC Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
2022-10-01 10:00 P8 Sydvästra Blå, höst Bjärreds IF röd - Höörs IS blå Borgeby IP D-plan 5-manna 3
2022-10-01 10:00 P15 Sydvästra C1, höst Bjärreds IF blå - Staffanstorp United FC röd Borgeby IP A-plan
2022-10-01 10:00 P8 Sydvästra Röd, höst Bjärreds IF blå - Lunds FF Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2022-10-01 10:00 P8 Sydvästra Grön, höst Bjärreds IF grön - Lunds FF vit Borgeby IP D-plan 5-manna 2
2022-10-01 10:00 P10 Sydvästra C1, höst Bjärreds IF gul - Lunds BOIS Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 3
2022-10-01 10:00 F9 Sydvästra Blå, höst Borgeby FK röd - IF Lödde Borgeby IP G-plan 5-manna 1
2022-10-01 10:00 F12 Sydvästra B1, höst Borgeby FK - Malmö City FC svart Borgeby IP F-plan 7-manna 2
2022-10-01 11:30 F11 Sydvästra B2, höst Borgeby FK vit - Malmö FF Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
2022-10-01 12:00 F10 Sydvästra B1, höst Borgeby FK - Linero IF röd Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-10-01 12:00 Division 2 Herr Junior höst Västra Bjärreds IF - Uppåkra IF Borgeby IP B-plan
2022-10-01 14:00 P10 Sydvästra C2, höst Bjärreds IF blå - Lunds SK Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-10-01 15:00 Division 4 Dam Nordvästra Skåne Borgeby FK - Munka Ljungby IF Borgeby IP A-plan
2022-10-01 16:00 F13 Sydvästra A, höst Borgeby FK vit - Trelleborgs FF Borgeby IP B-plan 9-manna
2022-10-02 10:00 F9 Sydvästra Röd, höst Borgeby FK vit - Klågerups GoIF röd Borgeby IP G-plan 5-manna 1
2022-10-02 10:00 P13 Sydvästra B2, höst Bjärreds IF grön - Staffanstorp United FC vit Borgeby IP B-plan 9-manna
2022-10-02 10:00 P10 Sydvästra B2, höst Bjärreds IF röd - Åkarps IF 2 Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-10-02 10:00 P8 Sydvästra Gul, höst Bjärreds IF gul - Maglasäte IF Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2022-10-02 10:00 P8 Sydvästra Brun, höst Bjärreds IF vit - Kvarnby IK lila Borgeby IP D-plan 5-manna 2
2022-10-02 10:00 P9 Sydvästra Grå, höst Bjärreds IF lila - GOF IF Borgeby IP D-plan 5-manna 3
2022-10-02 10:00 P9 Sydvästra Grön, höst Bjärreds IF gul - IF Limhamn Bunkeflo L1 svart Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
2022-10-02 10:00 P12 Sydvästra C2, höst Bjärreds IF gul - Staffanstorp United FC lila Borgeby IP F-plan 7-manna 2
2022-10-02 11:15 P10 Sydvästra B3, höst Bjärreds IF svart - Staffanstorp United FC blå Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-10-02 11:30 P9 Sydvästra Blå, höst Bjärreds IF grön - BK Höllviken vit Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2022-10-02 11:30 F11 Sydvästra B1, höst Borgeby FK röd - Svedala IF vit Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
2022-10-02 13:00 P11 Sydvästra B1, höst Bjärreds IF blå - Linero IF vit Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-10-02 13:00 Division 4 Herr Nordvästra Skåne Bjärreds IF - Klippans Förenade FF Borgeby IP A-plan
2022-10-02 14:00 P14 Sydvästra C2, höst Bjärreds IF grön - Stehags AIF Borgeby IP B-plan 9-manna
2022-10-02 14:00 F13 Sydvästra B, höst Borgeby FK röd - Veberöds AIF vit Borgeby IP E-plan konstgräs
2022-10-02 17:00 P15 Skåneserie D, höst Bjärreds IF röd - Mjällby AIF Borgeby IP A-plan
2022-10-02 17:00 F14 Sydvästra B1, höst Borgeby FK - Svedala IF Borgeby IP B-plan
2022-10-04 19:30 P14 Sydvästra C2, höst Bjärreds IF grön - Hörby FF svart Borgeby IP E-plan konstgräs
2022-10-09 10:00 P11 Sydvästra C2, höst Bjärreds IF vit - Lunds BOIS Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 3
2022-10-09 11:00 P11 Sydvästra C1, höst Bjärreds IF röd - Trollenäs IF vit Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
2022-10-09 11:00 P10 Sydvästra C2, höst Bjärreds IF blå - Maglasäte IF Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-10-15 10:00 P10 Sydvästra B2, höst Bjärreds IF röd - Eslövs BK vit Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 3
2022-10-15 10:00 F11 Sydvästra B1, höst Borgeby FK röd - Åkarps IF Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-10-15 10:00 P13 Sydvästra B2, höst Bjärreds IF grön - Lunds BK gul Borgeby IP B-plan 9-manna
2022-10-15 10:00 P9 Sydvästra Lila, höst Bjärreds IF röd - Torns IF svart Borgeby IP D-plan 5-manna 3
2022-10-15 10:00 P9 Sydvästra Rosa, höst Bjärreds IF vit - Uppåkra IF vit Borgeby IP D-plan 5-manna 2
2022-10-15 10:00 P9 Sydvästra Blå, höst Bjärreds IF grön - FC Möjligheten 2 Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
2022-10-15 10:00 F9 Sydvästra Blå, höst Borgeby FK röd - Kävlinge Harrie FF blå Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2022-10-15 12:00 P12 Sydvästra C2, höst Bjärreds IF gul - Uppåkra IF svart Borgeby IP F-plan 7-manna 2
2022-10-15 13:00 P14 Sydvästra C2, höst Bjärreds IF grön - Uppåkra IF Borgeby IP B-plan 9-manna
2022-10-15 14:00 P13 Sydvästra B1, höst Bjärreds IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B3 Borgeby IP B-plan 9-manna
2022-10-15 14:00 F12 Sydvästra B1, höst Borgeby FK - Öresunds FF blå Borgeby IP F-plan 7-manna 2
2022-10-16 10:00 F11 Sydvästra B2, höst Borgeby FK vit - Uppåkra IF Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-10-16 10:00 P9 Sydvästra Grön, höst Bjärreds IF gul - Skegrie BK Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 3
2022-10-16 10:00 F9 Sydvästra Röd, höst Borgeby FK vit - Veberöds AIF vit Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2022-10-16 10:00 P9 Sydvästra Grå, höst Bjärreds IF lila - Hörby FF grå Borgeby IP D-plan 5-manna 2
2022-10-16 11:00 F13 Sydvästra B, höst Borgeby FK röd - Åkarps IF Borgeby IP B-plan 9-manna
2022-10-16 11:30 P12 Sydvästra B2, höst Bjärreds IF röd - Linero IF röd Borgeby IP F-plan 7-manna 2
2022-10-16 12:00 P10 Sydvästra C1, höst Bjärreds IF gul - Stehags AIF Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-10-16 14:00 F10 Sydvästra B1, höst Borgeby FK - Trelleborgs FF blå Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-10-16 15:00 Division 2 Herr Junior höst Västra Bjärreds IF - Veberöds AIF vit Borgeby IP A-plan
2022-10-16 15:00 P10 Sydvästra B3, höst Bjärreds IF svart - Torna Hällestads IF Borgeby IP F-plan 7-manna 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info