Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Ruddalen 1 Konstgräs (plan 1)

Anläggning
Ruddalen
Adress
Musikvägen 55 , 42139 Västra Frölunda
Zon
Väster
Kommun
Göteborg
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Okänd
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps
 
Delplaner
Plannr Plantyp Underlag Belysning
11 7 mot 7 Konstgräs Okänd
12 7 mot 7 Konstgräs Okänd
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Juli
2021-07-31 14:30 P16 Nationell Grupp 2 Västra Frölunda IF - Tölö IF Ruddalen 1 Konstgräs
Augusti
2021-08-01 13:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Västra Frölunda IF - Ängelholms FF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-04 18:00 Junior Pojkar Div 1 Utsiktens BK - Lerums IS Ruddalen Gräs
2021-08-04 19:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Assyriska BK - IK Tord Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-08 12:15 Junior Pojkar Div 1 Utsiktens BK - Västra Frölunda IF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-09 19:30 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Assyriska BK - Varbergs GIF FK Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-12 19:45 Division 7B Herr Järnbrotts IF - Elisedals IS Ruddalen 2 Konstgräs
2021-08-14 12:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Västra Frölunda IF - Husqvarna FF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-14 16:00 Ettan Södra 2021 Utsikten - IFK Malmö FK Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-15 12:00 P16 Nationell Grupp 2 Västra Frölunda IF - Ängelholms FF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-15 12:00 Pojkar 2008(13 år) Höst Lätt Grupp C Slottsskogen/Godhem IF - Backatorp IF 1 Ruddalen 21 Konstgräs
2021-08-15 16:15 Juniorer Pojkar Div 2B - Inställd Assyriska BK - Kareby IS Ruddalen 2 Konstgräs
2021-08-15 16:15 Junior Pojkar Div 1 Västra Frölunda IF - IK Zenith Grön Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-18 18:30 Svenska Cupen 2021/22 omg. 1-2 Utsikten - BK Häcken Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-18 19:45 Pojkar 2005(16 år) Svår Assyriska BK - Qviding FIF Ruddalen 2 Konstgräs
2021-08-19 19:45 Division 7B Herr BK Björkåsen - Proletären FF Ruddalen 2 Konstgräs
2021-08-20 19:15 Pojkar 2005(16 år) Svår Utsiktens BK/Näsets SK - Romelanda UF Ruddalen 2 Konstgräs
2021-08-21 13:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Assyriska BK - Eskilsminne IF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-22 12:15 Junior Pojkar Div 2A Assyriska BK - Bergsjö IF Ruddalen 2 Konstgräs
2021-08-22 13:00 P19 Div.1 2021 - Region 2 Utsiktens BK - Sävedalens IF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-22 15:00 Pojkar 2006(15 år) Lätt Grupp B Assyriska BK Röd - Mölnlycke IF Gul Ruddalen 2 Konstgräs
2021-08-22 16:30 Pojkar 2008(13 år) Höst Lätt Grupp C Slottsskogen/Godhem IF - Guldhedens IK Ruddalen 21 Konstgräs
2021-08-24 20:15 Junior Pojkar Div 1 Utsiktens BK - Mölnlycke IF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-25 19:30 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Assyriska BK - Höganäs BK Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-26 19:45 Division 7B Herr BK Björkåsen - Järnbrotts IF Ruddalen 2 Konstgräs
2021-08-28 12:00 Flickor 2010(11 år) Grupp F Höst Slottsskogen/Godhem IF Röd - Jitex Mölndal BK Vit Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-08-28 12:00 Pojkar 2011(10 år) Grupp I Höst Slottsskogen/Godhem IF Röd - Kungsladugårds BK Röd Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-08-28 12:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Västra Frölunda IF - Dalstorps IF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-28 13:15 Flickor 2010(11 år) Grupp F Höst Slottsskogen/Godhem IF Grön - Jitex Mölndal BK Lila Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-08-28 13:30 Pojkar 2013(8 år) Höst Grupp I Slottsskogen/Godhem IF Grön - Askims IK Grön Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-08-28 13:30 Pojkar 2013(8 år) Höst Grupp I Slottsskogen/Godhem IF Gul - Askims IK Blå Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-08-28 14:30 Pojkar 2009(12 år) Grupp D Höst Slottsskogen/Godhem IF Blå - Mossens BK Svart Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-08-28 15:45 Pojkar 2010(11 år) Grupp B Höst Slottsskogen/Godhem IF 2 - Älvsborg FF Svart Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-08-28 16:00 Ettan Södra 2021 Utsikten - Oskarshamns AIK Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-28 17:00 Pojkar 2010(11 år) Grupp B Höst Slottsskogen/Godhem IF 1 - Älvsborg FF Vit Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-08-29 12:00 Pojkar 2011(10 år) Grupp I Höst Slottsskogen/Godhem IF Vit - Kungsladugårds BK Vit Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-08-29 12:00 Pojkar 2009(12 år) Grupp D Höst Slottsskogen/Godhem IF Röd - Mossens BK Gul Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-08-29 14:15 Junior Pojkar Div 1 Västra Frölunda IF - Hisingsbacka FC Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-29 16:15 Juniorer Pojkar Div 2B - Inställd Assyriska BK - Bergsjö IF Ruddalen 2 Konstgräs
2021-08-31 18:30 Reserv Elit Göteborg Utsiktens BK - Hisingsbacka FC Ruddalen Gräs
September
2021-09-01 19:45 Division 6C Herr Menisken IF - Solängens BK Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-02 Flickor 2012(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp C Höst Älvsborg FF Blå - Ospecificerat lag (6) Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-02 19:45 Division 7B Herr Järnbrotts IF - Bergsjön SK Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-03 19:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Assyriska BK - Västra Frölunda IF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-03 19:15 Pojkar 2005(16 år) Svår Assyriska BK - IK Kongahälla Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-04 12:00 Flickor 2009(12 år) Grupp D Höst Slottsskogen/Godhem IF - IF Väster Orange Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-09-04 12:00 Pojkar 2011(10 år) Grupp L Höst Slottsskogen/Godhem IF Grön - BK Häcken Grön Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-04 13:00 P19 Div.1 2021 - Region 2 Utsiktens BK - Stenungsunds IF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-04 13:15 Pojkar 2012(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp A Höst Slottsskogen/Godhem IF Grön - Näsets SK 3 Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-04 13:15 Pojkar 2012(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp A Höst Slottsskogen/Godhem IF Vit - Näsets SK 4 Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-04 14:15 Pojkar 2013(8 år) Höst Grupp H Slottsskogen/Godhem IF Vit - Näsets SK 1 Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-04 14:15 Pojkar 2013(8 år) Höst Grupp H Slottsskogen/Godhem IF Röd - Näsets SK 2 Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-04 16:15 Flickor 2011(10 år) Grupp E Höst Slottsskogen/Godhem IF Vit - Örgryte IS Fotboll Blå Ruddalen 22 Konstgräs
2021-09-04 16:15 Flickor 2011(10 år) Grupp E Höst Slottsskogen/Godhem IF Röd - Örgryte IS Fotboll Röd Ruddalen 21 Konstgräs
2021-09-04 17:30 Pojkar 2006(15 år) Lätt Grupp B Assyriska BK Röd - Västra Frölunda IF Röd Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-05 12:00 P16 Nationell Grupp 2 Västra Frölunda IF - Varbergs BoIS FC Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-05 12:00 Flickor 2013(8 år) Höst Grupp E Slottsskogen/Godhem IF - Donsö IS Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-05 12:15 Junior Pojkar Div 2A Assyriska BK - Landvetter IS Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-05 16:15 Pojkar 2005(16 år) Svår Utsiktens BK/Näsets SK - Sävedalens IF Röd Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-08 19:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Västra Frölunda IF - BK Astrio Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-09 19:45 Division 7B Herr Järnbrotts IF - Fotö GoIF Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-11 12:00 Pojkar 2011(10 år) Grupp I Höst Slottsskogen/Godhem IF Röd - Västra Frölunda IF Grön Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-11 12:00 Flickor 2010(11 år) Grupp F Höst Slottsskogen/Godhem IF Röd - Näsets SK Vit Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-09-11 13:00 Ettan Södra 2021 Utsikten - Qviding FIF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-11 13:15 Flickor 2010(11 år) Grupp F Höst Slottsskogen/Godhem IF Grön - Näsets SK Vinröd Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-09-11 13:15 Pojkar 2011(10 år) Grupp L Höst Slottsskogen/Godhem IF Grön - Sävedalens IF Vit Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-11 14:30 Pojkar 2009(12 år) Grupp D Höst Slottsskogen/Godhem IF Röd - Älvsborg FF Blå Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-09-11 14:30 Pojkar 2013(8 år) Höst Grupp I Slottsskogen/Godhem IF Grön - Askims IK Orange Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-11 14:30 Pojkar 2013(8 år) Höst Grupp I Slottsskogen/Godhem IF Gul - Askims IK Röd Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-11 15:45 Pojkar 2010(11 år) Grupp B Höst Slottsskogen/Godhem IF 2 - Torslanda IK 3 Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-09-11 16:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Västra Frölunda IF - Vinbergs IF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-11 17:00 Pojkar 2010(11 år) Grupp B Höst Slottsskogen/Godhem IF 1 - Torslanda IK 4 Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-09-12 12:00 Pojkar 2009(12 år) Grupp D Höst Slottsskogen/Godhem IF Blå - Älvsborg FF Svart Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-09-12 13:15 Pojkar 2011(10 år) Grupp I Höst Slottsskogen/Godhem IF Vit - Västra Frölunda IF Gul Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-09-12 14:15 Junior Pojkar Div 1 Västra Frölunda IF - Kärra KIF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-14 20:15 Reserv Elit Göteborg Västra Frölunda IF - Lindome GIF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-16 19:45 Division 7B Herr BK Björkåsen - FC Kålltorp Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-17 19:30 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Assyriska BK - Ullareds IK Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-18 12:00 Flickor 2011(10 år) Grupp E Höst Slottsskogen/Godhem IF Röd - Hovås Billdal IF 2 Ruddalen 22 Konstgräs
2021-09-18 12:00 Pojkar 2012(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp A Höst Slottsskogen/Godhem IF Vit - Askims IK Vit Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-18 12:45 P19 Div.1 2021 - Region 2 Utsiktens BK - FC Trollhättan Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-18 13:00 Pojkar 2012(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp A Höst Slottsskogen/Godhem IF Grön - Askims IK Svart Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-18 13:15 Flickor 2011(10 år) Grupp E Höst Slottsskogen/Godhem IF Vit - Hovås Billdal IF 1 Ruddalen 22 Konstgräs
2021-09-18 14:00 Pojkar 2013(8 år) Höst Grupp I Slottsskogen/Godhem IF Grön - Näsets SK 3 Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-18 14:00 Pojkar 2013(8 år) Höst Grupp I Slottsskogen/Godhem IF Gul - Näsets SK 4 Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-18 15:00 P16 Nationell Grupp 2 Västra Frölunda IF - Landskrona BoIS Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-19 12:00 Flickor 2013(8 år) Höst Grupp E Slottsskogen/Godhem IF - IF Väster Vit Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-19 12:00 Flickor 2009(12 år) Grupp D Höst Slottsskogen/Godhem IF - Landvetter IF 2003 Röd Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-09-19 12:15 Juniorer Pojkar Div 2B - Inställd Assyriska BK - Dalen/Krokslätts FF Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-19 12:15 Junior Pojkar Div 2A Assyriska BK - Utbynäs SK Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-19 14:15 Pojkar 2008(13 år) Höst Lätt Grupp C Slottsskogen/Godhem IF - Hönö IS Ruddalen 21 Konstgräs
2021-09-22 19:45 Pojkar 2005(16 år) Svår Assyriska BK - Mölnlycke IF Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-22 20:15 Junior Pojkar Div 1 Utsiktens BK - Stenkullen GoIK Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-23 19:45 Division 7B Herr Järnbrotts IF - Proletären FF Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-25 12:00 Pojkar 2008(13 år) Höst Lätt Grupp C Slottsskogen/Godhem IF - Öjersjö IF Vit Ruddalen 21 Konstgräs
2021-09-25 12:00 Pojkar 2013(8 år) Höst Grupp H Slottsskogen/Godhem IF Vit - Ösets BK 1 Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-25 12:00 Pojkar 2013(8 år) Höst Grupp H Slottsskogen/Godhem IF Röd - Ösets BK 2 Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-25 13:00 Ettan Södra 2021 Utsikten - Lindome GIF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-25 16:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Västra Frölunda IF - IK Tord Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-26 12:15 Junior Pojkar Div 2A Assyriska BK - Bergsjön SK Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-26 13:00 P19 Div.1 2021 - Region 2 Utsiktens BK - Lerums IS Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-28 18:15 Reserv Elit Göteborg Utsiktens BK - Västra Frölunda IF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-29 19:45 Division 7B Herr BK Björkåsen - Ösets BK Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-30 19:45 Division 6C Herr Slottsskogen/Godhem IF - BK S:T Jakob Ruddalen 2 Konstgräs
Oktober
2021-10-01 19:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Assyriska BK - Sävedalens IF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-01 19:15 Pojkar 2006(15 år) Lätt Grupp B Assyriska BK Röd - Kungsbacka IF Ruddalen 2 Konstgräs
2021-10-02 12:00 Flickor 2010(11 år) Grupp F Höst Slottsskogen/Godhem IF Röd - Hovås Billdal IF Blå Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-10-02 12:00 Pojkar 2011(10 år) Grupp L Höst Slottsskogen/Godhem IF Grön - Öjersjö IF Vit Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-10-02 12:15 Juniorer Pojkar Div 2B - Inställd Assyriska BK - Örgryte IS Fotboll Ruddalen 2 Konstgräs
2021-10-02 13:15 Pojkar 2012(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp A Höst Slottsskogen/Godhem IF Grön - Hovås Billdal IF 6 Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-10-02 13:15 Pojkar 2012(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp A Höst Slottsskogen/Godhem IF Vit - Hovås Billdal IF 5 Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-10-02 13:15 Flickor 2010(11 år) Grupp F Höst Slottsskogen/Godhem IF Grön - Hovås Billdal IF Gul Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-10-02 14:15 Pojkar 2013(8 år) Höst Grupp I Slottsskogen/Godhem IF Gul - Mossens BK Blå Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-10-02 14:30 Pojkar 2009(12 år) Grupp D Höst Slottsskogen/Godhem IF Röd - Hovås Billdal IF 2 Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-10-02 15:30 Pojkar 2013(8 år) Höst Grupp I Slottsskogen/Godhem IF Grön - Mossens BK Grön Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-10-02 15:45 Pojkar 2010(11 år) Grupp B Höst Slottsskogen/Godhem IF 2 - Sandarna BK Röd Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-10-02 16:00 Ettan Södra 2021 Utsikten - FC Linköping City Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-02 17:00 Pojkar 2010(11 år) Grupp B Höst Slottsskogen/Godhem IF 1 - Sandarna BK Svart Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-10-03 12:00 Flickor 2013(8 år) Höst Grupp E Slottsskogen/Godhem IF - Näsets SK 3 Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-10-03 12:00 Pojkar 2009(12 år) Grupp D Höst Slottsskogen/Godhem IF Blå - Hovås Billdal IF 1 Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-10-03 12:00 P16 Nationell Grupp 2 Västra Frölunda IF - Lunds BK Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-06 19:45 Pojkar 2005(16 år) Svår Assyriska BK - Utsiktens BK/Näsets SK Ruddalen 2 Konstgräs
2021-10-07 19:45 Division 7B Herr BK Björkåsen - Bergsjön SK Ruddalen 2 Konstgräs
2021-10-09 12:00 Pojkar 2009(12 år) Grupp D Höst Slottsskogen/Godhem IF Röd - Proletären FF 2 Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-10-09 13:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Västra Frölunda IF - Eskilsminne IF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-10 12:00 Flickor 2009(12 år) Grupp D Höst Slottsskogen/Godhem IF - Jitex Mölndal BK Vit Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-10-10 12:15 Junior Pojkar Div 2A Assyriska BK - Floda BoIF Ruddalen 2 Konstgräs
2021-10-10 13:15 Pojkar 2009(12 år) Grupp D Höst Slottsskogen/Godhem IF Blå - Proletären FF 1 Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2021-10-10 14:15 Pojkar 2008(13 år) Höst Lätt Grupp C Slottsskogen/Godhem IF - Stenkullen GoIK Ruddalen 21 Konstgräs
2021-10-13 19:45 Pojkar 2005(16 år) Svår Utsiktens BK/Näsets SK - Älvsborg FF Ruddalen 2 Konstgräs
2021-10-14 19:45 Pojkar 2006(15 år) Lätt Grupp B Assyriska BK Röd - Jonsereds IF Ruddalen 2 Konstgräs
2021-10-16 12:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Västra Frölunda IF - Torslanda IK Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-16 12:15 Division 6C Herr Slottsskogen/Godhem IF - Chalmers Studentkårs IS Ruddalen 2 Konstgräs
2021-10-16 16:00 Ettan Södra 2021 Utsikten - Österlen FF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-17 12:00 Pojkar 2007(14 år) Medel Grupp D Kungsladugårds BK - Mölnlycke IF Svart Ruddalen 2 Konstgräs
2021-10-19 20:15 Reserv Elit Göteborg Västra Frölunda IF - Qviding FIF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-20 19:45 Junior Pojkar Div 1 Utsiktens BK - IK Zenith Grön Ruddalen 2 Konstgräs
2021-10-23 12:00 Pojkar 2008(13 år) Höst Lätt Grupp C Slottsskogen/Godhem IF - Kode IF Ruddalen 21 Konstgräs
2021-10-23 14:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Västra Frölunda IF - Onsala BK Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-24 P17 Allsvenskan Södra 2021 Utsiktens BK - Ospecificerat lag (2) Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-24 13:00 P19 Div.1 2021 - Region 2 Utsiktens BK - Skövde AIK Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-24 16:00 Junior Pojkar Div 1 Utsiktens BK - IF Warta Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-27 19:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Assyriska BK - Ängelholms FF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-27 19:45 Pojkar 2006(15 år) Lätt Grupp B Assyriska BK Röd - Floda BoIF Ruddalen 2 Konstgräs
2021-10-30 14:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Västra Frölunda IF - Ullareds IK Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-31 13:00 P19 Div.1 2021 - Region 2 Utsiktens BK - Qviding FIF Ruddalen 1 Konstgräs
November
2021-11-06 13:00 Ettan Södra 2021 Utsikten - Ljungskile SK Herrfotboll Ruddalen 1 Konstgräs
2021-11-07 13:00 P17 Allsvenskan Södra 2021 Utsiktens BK - Jönköpings Södra IF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-11-13 13:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Västra Frölunda IF - Assyriska BK Ruddalen 1 Konstgräs
2021-11-14 13:00 P19 Div.1 2021 - Region 2 Utsiktens BK - Norrby IF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-11-20 13:30 Ettan Södra 2021 Utsikten - Vänersborgs IF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-11-21 13:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Assyriska BK - BK Astrio Ruddalen 1 Konstgräs
2021-11-21 16:00 P17 Allsvenskan Södra 2021 Utsiktens BK - Trelleborgs FF Ruddalen 1 Konstgräs
2021-11-28 13:00 P19 Div.1 2021 - Region 2 Utsiktens BK - IFK Skövde FK Ruddalen 1 Konstgräs
2021-11-28 14:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Västra Frölunda IF - Varbergs GIF FK Ruddalen 1 Konstgräs
December
2021-12-05 14:00 P17 Allsvenskan Södra 2021 Utsiktens BK - IFK Göteborg Ruddalen 1 Konstgräs
2021-12-31 Reserv Elit Göteborg Utsiktens BK - Sävedalens IF Ruddalen 1 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info