Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Guldvallen IP (anläggning)

Adress
Timmermansgatan 20, 93221 Skelleftehamn
Zon
NORRA
Kommun
Skellefteå
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Konstgräs 
Storlek
105x65 m
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Maj
2022-05-20 19:00 Division 4 herr norra Rönnskär Railcare IF - Renbergsvattnets IF Guldvallen
2022-05-21 11:30 Division 2 Herrjunior Max 16 grp 2 Myckle IK/Skellefteå FF - Sandåkerns SK P07 Guldvallen
2022-05-21 13:15 Pojkar Div 8 Norra grp Vit Bergsbyns SK P13 - IFK Bjurfors mix 13 Guldvallen
2022-05-22 10:45 Pojkar Div 9 Norra grp Gul Rönnskär Railcare IF P14/2 - Stämningsgården IK MIX-14 Vit Guldvallen
2022-05-22 10:45 Flickor Div 9 Norra Rönnskär Railcare IF F14 - Myckle IK Mix14 Guldvallen
2022-05-22 11:45 Flickor Div 6 Norra Rönnskär Railcare IF F11/12 - Clemensnäs IF F11 Guldvallen
2022-05-22 11:45 Flickor Div 5 Norra Rönnskär Railcare IF F 10 - Bolidens FFI F 09-10 Guldvallen
2022-05-22 13:00 Flickor Div 5 Norra Rönnskär Railcare IF F 09 - Drängsmark/Ostvik IF 1 Guldvallen
2022-05-22 13:00 Pojkar Div 7 Norra grp Blå Rönnskär Railcare IF P12 - Ostvik IK /Drängsmark P11/12 Guldvallen
2022-05-22 14:15 Pojkar Div 5 Norra Rönnskär Railcare IF P 10 - Morön BK P-10 Vit Guldvallen
2022-05-22 14:15 Pojkar Div 6 Norra Rönnskär Railcare IF P11 - Clemensnäs IF P 11 Guldvallen
2022-05-22 19:45 Pojkar Div 3 Norra Bergsbyns SK P08/07 - Skellefteå FF P08 Guldvallen
2022-05-23 20:30 Division 5 herr norra Rönnskär Railcare IF 2 - Myckle IK/Clemensnäs IF Guldvallen
2022-05-24 20:00 Division 2 Damjunior norra Skellefteå FF - Sunnanå SK F07 Guldvallen
2022-05-25 20:00 Division 2 Damjunior norra CIF/RIF Damjun - Myckle IK/Medle SK DamJun Guldvallen
2022-05-26 18:30 Flickor Div 3 Norra Rönnskär Railcare IF F08 - Morön BK F-08 Grön Guldvallen
2022-05-28 14:00 Division 2 Dam Norra Norrland Syd Clemensnäs IF/RIF - Kramfors Alliansen Guldvallen
2022-05-28 15:45 Pojkar Div 6 Norra Bergsbyns SK P-11 - Morön BK P-11 Vit Guldvallen
2022-05-29 Flickor Div 8 Norra grp Gul Rönnskär Railcare IF F13 - Ospecificerat lag (8) Örjan
2022-05-29 10:00 Pojkar Div 8 Norra grp Gul Rönnskär Railcare IF P13 - Morön BK P-13 MB Grön Guldvallen
2022-05-29 11:00 Flickor Div 5 Norra Rönnskär Railcare IF F 10 - Morön BK Grön Guldvallen
2022-05-29 11:00 Flickor Div 5 Norra Rönnskär Railcare IF F 09 - Kågedalens AIF F 2010 Gul Guldvallen
2022-05-29 15:00 Pojkar Div 5 Norra Bergsbyns SK P10 - Sorsele UIF Pojkar 09/10 Guldvallen
2022-05-29 15:00 Pojkar Div 9 Norra grp Gul Bergsbyns SK P14 - Stämningsgården IK MIX-14 Vit Guldvallen
2022-05-29 16:00 Flickor Div 4 Norra Bergsbyns SK F09 - Myckle IK Medle SK Stämningsgården IK F09 Guldvallen
2022-05-29 16:15 Flickor Div 7 Norra Bergsbyns SK F12 - Morön BK F-12 Guldvallen
2022-05-29 18:30 Pojkar Div 4 Norra Rönnskär Railcare IF P0809 - Stämningsgården IK/ Medle SK P09 Guldvallen
2022-05-30 20:30 Division 5 herr norra Rönnskär Railcare IF 2 - Burträsk IK Guldvallen
Juni
2022-06-01 20:00 Division 2 Damjunior norra CIF/RIF Damjun - Skellefteå FF Guldvallen
2022-06-04 10:00 Flickor Div 8 Norra grp Gul Rönnskär Railcare IF F13 - Morön BK F-13 MB Vit Örjan
2022-06-04 11:30 Division 4 herr norra Rönnskär Railcare IF - Norsjö IF Guldvallen
2022-06-04 14:00 Division 2 Dam Norra Norrland Syd Clemensnäs IF/RIF - Flurkmarks IK /Ersmarks IK Guldvallen
2022-06-04 14:00 Pojkar Div 6 Norra Rönnskär Railcare IF P11 - Myckle IK P11 Örjan
2022-06-05 11:00 Pojkar Div 5 Norra Rönnskär Railcare IF P 10 - Lövånger-Uttersjöbäcken AIK P 09/10 Örjan
2022-06-05 13:00 Pojkar Div 9 Norra grp Gul Rönnskär Railcare IF P14/2 - Bergsbyns SK P14 Örjan
2022-06-05 14:30 Flickor Div 6 Norra Rönnskär Railcare IF F11/12 - Bolidens FFI F 11 Örjan
2022-06-07 20:00 Division 3 dam norra Rönnskär Railcare IF/CIF - Medle SK Guldvallen
2022-06-10 19:00 Division 4 herr norra Rönnskär Railcare IF - Clemensnäs IF Guldvallen
2022-06-11 11:00 Flickor Div 5 Norra Rönnskär Railcare IF F 09 - Morön BK Vit Örjan
2022-06-11 13:00 Flickor Div 5 Norra Rönnskär Railcare IF F 10 - Drängsmark/Ostvik IF 1 Örjan
2022-06-12 11:00 Pojkar Div 7 Norra grp Blå Rönnskär Railcare IF P12 - Skellefteå FF P12 svart Örjan
2022-06-12 14:00 Flickor Div 3 Norra Rönnskär Railcare IF F08 - Stämningsgården IK F08 Guldvallen
2022-06-12 14:30 Pojkar Div 8 Norra grp Gul Rönnskär Railcare IF P13 - Kågedalens AIF P2013 Svart Örjan
2022-06-12 15:30 Pojkar Div 4 Norra Rönnskär Railcare IF P0809 - Sunnanå SK P09 Vit Guldvallen
2022-06-13 20:15 Division 5 herr norra Rönnskär Railcare IF 2 - Ostvik IK/DIF 2 Guldvallen
2022-06-18 11:00 Flickor Div 6 Norra Rönnskär Railcare IF F11/12 - Medle SK /SIK Örjan
2022-06-18 13:00 Flickor Div 9 Norra Rönnskär Railcare IF F14 - Medle SK Örjan
2022-06-19 11:00 Pojkar Div 5 Norra Rönnskär Railcare IF P 10 - Ostvik IK /Drängsmark P10 Örjan
2022-06-19 13:00 Pojkar Div 9 Norra grp Gul Rönnskär Railcare IF P14/2 - Clemensnäs IF P 14 vit Örjan
2022-06-19 14:00 Flickor Div 3 Norra Rönnskär Railcare IF F08 - Morön BK F-08 Vit Guldvallen
2022-06-19 14:30 Flickor Div 8 Norra grp Gul Rönnskär Railcare IF F13 - Clemensnäs IF F13 vit Örjan
2022-06-21 Division 3 dam norra Rönnskär Railcare IF/CIF - Ospecificerat lag (10) Guldvallen
2022-06-23 20:15 Division 4 herr norra Rönnskär Railcare IF - IFK Ålund Guldvallen
2022-06-26 11:00 Pojkar Div 7 Norra grp Blå Rönnskär Railcare IF P12 - Bureå IF P-12 Örjan
2022-06-26 12:30 Pojkar Div 8 Norra grp Gul Rönnskär Railcare IF P13 - Morön BK P-13 M Vit Örjan
2022-06-26 14:00 Pojkar Div 4 Norra Rönnskär Railcare IF P0809 - Norsjö IF P09 Guldvallen
2022-06-26 14:00 Pojkar Div 6 Norra Rönnskär Railcare IF P11 - Skellefteå FF P11 Örjan
2022-06-27 20:15 Division 5 herr norra Rönnskär Railcare IF 2 - Bureå IF 2 Guldvallen
2022-06-29 20:15 Division 4 herr norra Rönnskär Railcare IF - Bureå IF Guldvallen
Augusti
2022-08-06 14:00 Division 4 herr norra Rönnskär Railcare IF - Robertsfors IK Guldvallen
2022-08-08 20:15 Division 5 herr norra Rönnskär Railcare IF 2 - Ljusvattnets IF Guldvallen
2022-08-10 20:00 Division 2 Damjunior norra CIF/RIF Damjun - Sunnanå SK F07 Guldvallen
2022-08-14 16:00 Division 4 herr norra Rönnskär Railcare IF - Ostvik IK/DIF Guldvallen
2022-08-16 20:00 Division 3 dam norra Rönnskär Railcare IF/CIF - Myckle IK Guldvallen
2022-08-21 16:00 Division 5 herr norra Rönnskär Railcare IF 2 - Lycksele IF Guldvallen
2022-08-26 19:00 Division 4 herr norra Rönnskär Railcare IF - Skellefteå FF/SSK 2 Guldvallen
2022-08-29 20:15 Division 5 herr norra Rönnskär Railcare IF 2 - Vebomarks IF Guldvallen
September
2022-09-06 20:00 Division 3 dam norra Rönnskär Railcare IF/CIF - Skellefteå FF Guldvallen
2022-09-10 14:00 Division 4 herr norra Rönnskär Railcare IF - Hjoggböle IF Guldvallen
2022-09-13 20:00 Division 3 dam norra Rönnskär Railcare IF/CIF - Bureå IF Guldvallen
2022-09-15 19:00 Division 5 herr norra Myckle IK/Clemensnäs IF - Bureå IF 2 Guldvallen
2022-09-18 16:00 Division 5 herr norra Rönnskär Railcare IF 2 - Malå IF Guldvallen
2022-09-21 Division 2 Damjunior norra CIF/RIF Damjun - Ospecificerat lag (10) Guldvallen
2022-09-25 14:00 Division 3 dam norra Rönnskär Railcare IF/CIF - Robertsfors IK Guldvallen
Oktober
2022-10-01 17:00 Div 2 Norra Norrland Nord Damer Sunnanå SK 2 - Assi IF Guldvallen

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info