Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Lövgärdesplan 2 Konstgräs (plan 2)

Anläggning
Lövgärdesplan
Adress
Svarte Filips Gata 10, 42444 ANGERED
Zon
Öster
Kommun
Göteborg
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Okänd
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps
 
Delplaner
Plannr Plantyp Underlag Belysning
21 7 mot 7 Konstgräs Okänd
22 7 mot 7 Konstgräs Okänd
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Maj
2022-05-26 15:00 Div 3 Sydvästra Götaland, herr 2022 Angered MBIK - Åsa IF Lövgärdesplan 1 Gräs
2022-05-27 19:15 Division 6A Herr Angered SK - Lekstorps IF Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-05-28 13:15 Pojkar 2011(11 år) Grupp K Vår Angered MBIK - Partille IF FK Vit Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2022-05-29 10:30 Pojkar 2010(12 år) Grupp H Vår Angered MBIK Vit - Bergums IF Blå Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2022-05-29 10:30 Pojkar 2010(12 år) Grupp H Vår Angered MBIK Svart - Bergums IF Vit Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2022-05-29 12:00 Pojkar 2012(10 år) Grupp J Vår Angered MBIK Svart - Lerums IS 5 Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2022-05-29 13:15 Pojkar 2012(10 år) Grupp J Vår Angered MBIK Vit - Lerums IS 4 Lövgärdesplan 22 Konstgräs
Juni
2022-06-05 12:00 Pojkar 2009(13 år) Vår Svår Grupp A Angered MBIK Svart - Örgryte IS Fotboll Röd Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2022-06-05 12:00 Pojkar 2013(9 år) Lerum+Partille+Öster Grupp B Vår Angered MBIK Vit - Utbynäs SK Blå Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2022-06-05 13:00 Pojkar 2013(9 år) Lerum+Partille+Öster Grupp B Vår Angered MBIK Svart - Utbynäs SK Grön Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2022-06-08 19:00 Pojkar 2007(15 år) Svår Angered MBIK - Angered BK Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-06-09 19:45 Division 6A Herr Vatra KIF - Gunnared KIF Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-06-10 19:15 Division 6A Herr Angered SK - Syrianska Göteborg FC Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-06-11 12:00 Pojkar 2009(13 år) Vår Medel Grupp A Angered MBIK Vit - Näsets SK Lag Gul Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2022-06-11 16:30 Pojkar 2008(14 år) Medel Grupp A Angered MBIK - Masthuggets BK Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-06-12 14:00 Div 3 Sydvästra Götaland, herr 2022 Angered MBIK - Stafsinge IF Lövgärdesplan 1 Gräs
2022-06-12 14:00 Fotbollsligan 7M7 Herr Vår GrpB Vatra KIF - Masthuggets BK Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2022-06-14 19:00 Fotbollsligan 7M7 Herr Vår GrpB Vatra KIF - Bjurslätts IF Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2022-06-18 12:15 Division 6A Herr Vatra KIF - Björndammens BK/Öjersjö IF Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-06-18 14:00 Pojkar 2011(11 år) Grupp K Vår Angered MBIK - Qviding FIF Röd Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2022-06-19 12:00 Pojkar 2012(10 år) Grupp J Vår Angered MBIK Svart - Bergums IF 1 Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2022-06-19 13:15 Pojkar 2012(10 år) Grupp J Vår Angered MBIK Vit - Bergums IF 2 Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2022-06-22 19:45 Division 6A Herr Angered SK - Göteborgs City FF Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-06-26 14:00 Div 3 Sydvästra Götaland, herr 2022 Angered MBIK - IS Halmia Lövgärdesplan 1 Gräs
2022-06-26 14:15 Division 6A Herr Angered SK - Vatra KIF Lövgärdesplan 2 Konstgräs
Augusti
2022-08-17 20:00 Pojkar 2007(15 år) Svår Angered MBIK - Askims IK Röd Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-08-20 16:15 Division 6A Herr Angered SK - Bergums IF Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-08-21 14:00 Div 3 Sydvästra Götaland, herr 2022 Angered MBIK - Laholms FK Lövgärdesplan 1 Gräs
2022-08-26 19:15 Pojkar 2008(14 år) Medel Grupp A Angered MBIK - Lerums IS 2 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-08-28 14:15 Division 6A Herr Vatra KIF - Angered SK Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-08-31 20:00 Pojkar 2007(15 år) Svår Angered MBIK - BK Häcken Svart Lövgärdesplan 2 Konstgräs
September
2022-09-02 19:15 Division 6A Herr Angered SK - Gamlestaden FF Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-09-04 14:00 Div 3 Sydvästra Götaland, herr 2022 Angered MBIK - Kållered SK Lövgärdesplan 1 Gräs
2022-09-11 12:15 Division 6A Herr Vatra KIF - Tollereds IF Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-09-17 14:30 Pojkar 2008(14 år) Medel Grupp A Angered MBIK - Öjersjö IF Blå Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-09-17 16:15 Division 6A Herr Angered SK - Björndammens BK/Öjersjö IF Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-09-18 14:00 Div 3 Sydvästra Götaland, herr 2022 Angered MBIK - Åstorps FF Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-09-21 20:00 Pojkar 2007(15 år) Svår Angered MBIK - Kärra Dragons FC Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-09-24 12:15 Division 6A Herr Vatra KIF - Götaholms BK Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-09-24 14:00 Pojkar 2008(14 år) Medel Grupp A Angered MBIK - Dalen/Krokslätts FF Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-09-25 14:00 Div 3 Sydvästra Götaland, herr 2022 Angered MBIK - Kortedala IF Lövgärdesplan 2 Konstgräs
Oktober
2022-10-02 12:15 Division 6A Herr Vatra KIF - Gamlestaden FF Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-10-07 19:15 Pojkar 2008(14 år) Medel Grupp A Angered MBIK - Hovås Billdal IF Vit Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2022-10-16 12:15 Division 6A Herr Angered SK - Götaholms BK Lövgärdesplan 2 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info