Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Enskede IP 2 (plan 2)

Anläggning
Enskede IP
Adress
Enskedevägen 91-93, 12263 ENSKEDE
Zon
SYDÖST Nacka-Älta-Värmdö-Tyresö-Haninge-Nynäshamn-Hammarby Sjöstad-Enskede-Farsta-Trångsund
Kommun
Stockholm
Telefon
08-649 16 85, 073-921 90 18 
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Ja
Storlek
105x65 m
Omklädningsrum
10 st
Dusch
Ja
Toalett
Ja
Domarrum
Ja
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps
 
Delplaner
Plannr Plantyp Underlag Belysning
21 7 mot 7 Konstgräs Ja
22 7 mot 7 Konstgräs Ja
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Juli
2021-07-31 14:00 Div 2 Norra Svealand, herr 2021 Enskede IK - FC Järfälla Enskede IP 2
Augusti
2021-08-01 13:30 Div 1 Södra Svealand, dam 2021 Enskede IK - Dalhem IF Enskede IP 1
2021-08-04 20:00 Div 1 Södra Svealand, dam 2021 Enskede IK - Boo FF Enskede IP 1
2021-08-06 20:00 Herrar 5 Södra Stureby SK - Norsborg FC Enskede IP 2
2021-08-07 16:00 P17 Div.1 2021 - Region 5 (Grupp 2) Enskede IK - Forssa BK Enskede IP 2
2021-08-07 16:30 P2007- 1C Enskede IK P07: 2 - IF Brommapojkarna 3 Enskede IP 3
2021-08-08 14:00 F2006- 1 Stureby FF Vit - Boo FF 1 Enskede IP 2
2021-08-08 14:00 F17 SM 2021 - Mellersta Svealand Enskede IK - Kvarnsvedens IK Enskede IP 1
2021-08-08 16:00 P2005- 1B Enskede IK 2 - Älta IF Enskede IP 2
2021-08-13 20:00 P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1) Enskede IK - Syrianska FC Enskede IP 2
2021-08-14 10:15 F2010-19 Enskede IK Blå 2 - Högdalens AIS 1 Enskede IP 4
2021-08-14 12:00 F2008- 3C Enskede IK Blå 2 - Djurgårdens IF FF 3 Enskede IP 3
2021-08-14 12:00 F2006- 1 Enskede IK - Saltsjöbadens IF Vit Enskede IP 2
2021-08-14 13:30 P2007- 4D Enskede IK Blå - IFK Haninge 3 Enskede IP 3
2021-08-14 15:00 P2007- 3F Enskede IK Lila - Örby IS Gul Enskede IP 3
2021-08-14 15:00 Div 2 Norra Svealand, herr 2021 Enskede IK - FC Gute Enskede IP 2
2021-08-14 16:30 P2007- 1C Enskede IK P07: 2 - Stureby SK Lila Enskede IP 3
2021-08-15 11:30 P2006- 2C Enskede IK 2 - Hammarby IF FF 2 grön Enskede IP 3
2021-08-15 12:00 P2005 kval till P17-1B Enskede IK - Segeltorps IF Enskede IP 2
2021-08-15 13:30 P2008- 4E Enskede IK Svart 5 - Boo FF 8 Enskede IP 3
2021-08-15 14:00 P2005- 3C Enskede IK 4 - Vendelsö IK 2 Enskede IP 2
2021-08-15 15:00 P2008- 4G Enskede IK Rödvit 2 - Vendelsö IK 4 Enskede IP 3
2021-08-15 16:00 Div 1 Södra Svealand, dam 2021 Enskede IK - Sollentuna FK Enskede IP 1
2021-08-15 16:00 P2005- 2B Enskede IK 3 - Boo FF 3 Enskede IP 2
2021-08-15 16:30 P2008- 3I Enskede IK Rödvit 1 - Älvsjö AIK FF Gul Enskede IP 3
2021-08-15 18:00 P2008- 2E Enskede IK Svart 2 - Reymersholms IK 2 Enskede IP 3
2021-08-15 18:00 P2003 kval till P19-1B Enskede IK - Nacka FC Enskede IP 2
2021-08-15 20:00 Herrar 5 Södra Stureby SK - Vendelsö IK Enskede IP 2
2021-08-20 18:15 P2006- 3D Enskede IK 3 - Jarlabergs IF Gul Enskede IP 2
2021-08-20 20:00 P2005- 1B Enskede IK 2 - Älvsjö AIK FF Enskede IP 2
2021-08-21 09:00 F2006- 1 Stureby FF Vit - IF Brommapojkarna 2 Enskede IP 2
2021-08-21 10:15 F2010- 3 Enskede IK Röd - Djurgårdens IF FF 5 Enskede IP 4
2021-08-21 11:30 F2010-19 Enskede IK Blå 2 - FoC Farsta FF Vit Enskede IP 4
2021-08-21 12:00 P2007- 3E Enskede IK Ljusblå3 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 Enskede IP 3
2021-08-21 12:45 P2011-25 Enskede IK Blå 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Enskede IP 4
2021-08-21 14:00 Div 2 Norra Svealand, herr 2021 Enskede IK - IFK Stocksund Enskede IP 2
2021-08-21 15:00 P2007- 2E Enskede IK Marin - Sickla IF 2 Enskede IP 3
2021-08-21 16:00 P2003/2002- 1B Enskede IK - FoC Farsta FF Enskede IP 2
2021-08-21 16:30 F2007- 3C Enskede IK F07 Y - Hammarby IF FF 2 grön Enskede IP 3
2021-08-22 10:00 P2006- 3C Enskede IK 5 - IFK Aspudden-Tellus 3 Enskede IP 2
2021-08-22 11:30 F2005/2002- 2C Enskede IK - Telge United FF Enskede IP 2
2021-08-22 12:00 P2008- 4F Enskede IK Svart 4 - Älta IF 4 Enskede IP 3
2021-08-22 13:30 P2008- 3G Enskede IK Svart 3 - Hammarby IF FF 6 vit Enskede IP 3
2021-08-22 14:00 P17 Div.1 2021 - Region 5 (Grupp 2) Enskede IK - Märsta IK Enskede IP 2
2021-08-22 14:00 F17 SM 2021 - Mellersta Svealand Enskede IK - KIF Örebro DFF Enskede IP 1
2021-08-22 15:00 P2008- 2F Enskede IK Blå 2 - FoC Farsta FF Svart Enskede IP 3
2021-08-22 16:15 P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1) Enskede IK - Västerås SK FK Enskede IP 2
2021-08-22 16:30 F2008- 3E Enskede IK Svart - Huddinge IF F08-1 Enskede IP 3
2021-08-22 18:00 P2006 kval till P16-1B Enskede IK 1 - IFK Tumba FK 1 Enskede IP 2
2021-08-22 20:00 Herrar 6 E Enskede FF - Tunisiska FC Enskede IP 2
2021-08-23 19:45 SSD 1 Enskede IK - Tyresö FF Enskede IP 1
2021-08-25 19:00 Div 2 Norra Svealand, herr 2021 Enskede IK - IFK Lidingö FK Enskede IP 2
2021-08-27 17:30 P2011-36 Enskede IK Svart 1 - Reymersholms IK 8 Enskede IP 4
2021-08-27 18:30 P2008- 4E Enskede IK Svart 5 - Bagarmossen Kärrtorp BK 1 Enskede IP 3
2021-08-27 18:45 F2011-13 Enskede IK Orange - Huddinge IF F11-2 Enskede IP 4
2021-08-27 20:00 P2011-22 Enskede IK Svart 2 - Rågsveds IF Gul 2 Enskede IP 4
2021-08-27 20:00 P2008- 4G Enskede IK Rödvit 2 - Nynäshamns IF FK 2 Enskede IP 3
2021-08-27 20:00 Herrar 5 Södra Stureby SK - Skogås-Trångsunds FF Enskede IP 2
2021-08-28 09:00 P2011-24 Enskede IK Lila - Västerhaninge IF Blå Enskede IP 4
2021-08-28 10:00 F2012-17 Enskede IK Vit 2 - Stureby SK 1 Enskede IP 56
2021-08-28 10:00 P2012-30 Enskede IK Mörkblå1 - Tyresö FF SB Lila Enskede IP 55
2021-08-28 10:15 F2009- 9 Enskede IK Vit Y - Nynäshamns IF FK 1 Enskede IP 4
2021-08-28 10:30 P2008- 3I Enskede IK Rödvit 1 - FoC Farsta FF Vit Enskede IP 3
2021-08-28 10:30 P2006- 3C Stureby SK - Sollentuna FK Nord 2 Enskede IP 2
2021-08-28 11:00 P2012-25 Enskede IK Vit 2 - Sickla IF Röd 2 Enskede IP 55
2021-08-28 11:00 F2012-16 Enskede IK Svart - Skarpnäck FF F2012 Svart Enskede IP 56
2021-08-28 11:30 F2009- 4 Enskede IK Vit X - Sickla IF Röd Enskede IP 4
2021-08-28 12:00 P2007- 3F Enskede IK Lila - Huddinge IF P07:5-2 Enskede IP 3
2021-08-28 12:00 P2006- 2C Enskede IK 2 - Sickla IF 1 Enskede IP 2
2021-08-28 12:00 P2012-42 Enskede IK Lila 2 - Huddinge IF P12:7-2 Enskede IP 55
2021-08-28 12:00 F2013-10 Enskede IK Ljusgrön - Tyresö FF Blå Enskede IP 56
2021-08-28 12:45 P2009-10 Enskede IK Svart 5 - Järla IF FK Röd Enskede IP 4
2021-08-28 13:00 F2013-14 Enskede IK Vit - Rönninge Salem Fotboll 2 Enskede IP 56
2021-08-28 13:00 P2012-37 Enskede IK Röd 1 - Rågsveds IF Råg Enskede IP 55
2021-08-28 13:30 P2007- 2D Enskede IK Ljusblå2 - IFK Aspudden-Tellus 1 Enskede IP 3
2021-08-28 14:00 F2006- 1 Stureby FF Vit - Bollstanäs SK Gul Enskede IP 2
2021-08-28 14:00 Div 1 Södra Svealand, dam 2021 Enskede IK - IK Viljan Strängnäs Enskede IP 1
2021-08-28 15:00 P2007- 1C Enskede IK P07: 2 - Hammarby IF FF 2 grön Enskede IP 3
2021-08-28 15:15 P2009-25 Enskede IK Orange - Saltsjöbadens IF Enskede IP 4
2021-08-28 16:30 F2007- 4C Enskede IK F07 X - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart Enskede IP 3
2021-08-28 16:30 P2010-39 Enskede IK Blå/Grå - FoC Farsta FF Röd Enskede IP 4
2021-08-28 17:45 Mix F/P2010- 2 Enskede IK M10 - Bagarmossen Kärrtorp BK Enskede IP 4
2021-08-29 09:00 P2011-38 Enskede IK Marin 1 - Segeltorps IF Marinblå Enskede IP 4
2021-08-29 10:00 P2012-39 Enskede IK Vit 1 - Huddinge IF P12:2-1 Enskede IP 55
2021-08-29 10:00 P2013-28 Enskede IK Mörkblå1 - Högalids IF 2 Enskede IP 56
2021-08-29 10:15 F2010-17 Enskede IK Blå 1 - Gustavsbergs IF FK Röd Enskede IP 4
2021-08-29 10:30 P2008- 3K Enskede IK Blå 1 - KIF Söderort Enskede IP 3
2021-08-29 10:30 F2006- 1 Enskede IK - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Enskede IP 2
2021-08-29 11:00 P2013-33 Enskede IK Mörkblå2 - Rågsveds IF Gul 2 Enskede IP 56
2021-08-29 11:00 P2013-38 Enskede IK Grå 1 - Högdalens AIS svart Enskede IP 55
2021-08-29 11:30 F2010- 3 Enskede IK Röd - Sollentuna FK VibyNor1 Enskede IP 4
2021-08-29 12:00 P2008- 2E Enskede IK Svart 2 - Gustavsbergs IF FK Vit Enskede IP 3
2021-08-29 12:00 P2013-31 Enskede IK Svart - Stuvsta IF 3 Enskede IP 56
2021-08-29 12:45 P2010- 2 Enskede IK Svart 1 - FC Djursholm 2 Enskede IP 4
2021-08-29 13:30 P2008- 2C Enskede IK Svart 1 - Reymersholms IK 1 Enskede IP 3
2021-08-29 14:00 P2010- 8 Enskede IK Svart 2 - Hammarby IF FF 4 grön Enskede IP 4
2021-08-29 14:00 P2005- 3C Enskede IK 4 - Ösmo GIF FK Enskede IP 2
2021-08-29 15:00 F2008- 4C Enskede IK Vit - Bagarmossen Kärrtorp BK svart Enskede IP 3
2021-08-29 15:15 P2010-29 Enskede IK Röd 2 - Gröndals IK Svart Enskede IP 4
2021-08-29 16:00 P2005- 2B Enskede IK 3 - Vasalund IF Enskede IP 2
2021-08-29 16:30 F2008- 3C Enskede IK Blå 2 - Reymersholms IK 1 Enskede IP 3
2021-08-29 16:30 P2010-25 Enskede IK Grön 1 - Värmdö IF Blå Enskede IP 4
2021-08-29 18:00 P2007- 4D Enskede IK Blå - Örby IS Blå Enskede IP 3
2021-08-29 18:00 P2003 kval till P19-1B Enskede IK - Sickla IF 1 Enskede IP 2
2021-08-29 19:00 P2009-35 Enskede IK Lila 2 - Älta IF gul Enskede IP 4
2021-08-29 20:00 SSH 5 Södra Stureby SK - FC Brandbergen Enskede IP 2
2021-08-30 19:45 SSH 1 Enskede IK - Huddinge IF Enskede IP 1
September
2021-09-03 17:30 P2011-39 Enskede IK Turbo 2 - Konyaspor Kultur och IF Vit Enskede IP 4
2021-09-03 18:15 P2006- 3D Enskede IK 3 - Tyresö FF 2 Enskede IP 2
2021-09-03 18:45 P2010-39 Enskede IK Blå/Grå - Reymersholms IK 5 Enskede IP 4
2021-09-03 20:00 P2011-23 Enskede IK Marin 2 - Hanvikens SK Grön Enskede IP 4
2021-09-03 20:15 P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1) Enskede IK - Huddinge IF Enskede IP 2
2021-09-04 09:00 P2011-21 Enskede IK Turbo 1 - Boo FF 11 Enskede IP 4
2021-09-04 09:30 P2006- 3C Enskede IK 5 - Örby IS U Enskede IP 2
2021-09-04 10:00 F2012-16 Enskede IK Svart - Ösmo GIF FK gul Enskede IP 56
2021-09-04 10:00 P2012-27 Enskede IK Lila 1 - Hammarby IF FF 17 vit Enskede IP 55
2021-09-04 10:15 P2011-38 Enskede IK Marin 1 - Nackdala AIS 1 Enskede IP 4
2021-09-04 11:00 P2012-28 Enskede IK Röd 2 - Sköndals IK FK 4 Enskede IP 56
2021-09-04 11:00 P2012-29 Enskede IK Grön - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Enskede IP 55
2021-09-04 11:30 F2009- 9 Enskede IK Vit Y - Sätra SK Orange Enskede IP 4
2021-09-04 12:00 P2007- 4D Enskede IK Blå - Älta IF vit Enskede IP 3
2021-09-04 12:00 P2012-31 Enskede IK Mörkblå2 - Älta IF 4 Enskede IP 55
2021-09-04 12:00 F2013-12 Enskede IK Röd - Sköndals IK FK 2 Enskede IP 56
2021-09-04 12:45 P2009-28 Enskede IK Blåröd - Segeltorps IF Blå Enskede IP 4
2021-09-04 13:00 P2012-38 Enskede IK Blå - Älvsjö AIK FF Grön 2 Enskede IP 55
2021-09-04 13:00 P2013-30 Enskede IK Lila 3 - Tyresö FF SB Gul Enskede IP 56
2021-09-04 13:30 P2007- 2E Enskede IK Marin - Värmdö IF Svart Enskede IP 3
2021-09-04 14:00 P2009-24 Enskede IK Lila 1 - Hammarby IF FF 12 grön Enskede IP 4
2021-09-04 14:00 Div 2 Norra Svealand, herr 2021 Enskede IK - Enköpings SK FK Enskede IP 2
2021-09-04 15:00 F2007- 4C Enskede IK F07 X - Boo FF 5 Enskede IP 3
2021-09-04 15:15 P2009-23 Enskede IK Svart 3 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Enskede IP 4
2021-09-04 16:00 Herrar 6 E Enskede FF - Landsort Footballclub Enskede IP 2
2021-09-04 16:30 F2007- 3C Enskede IK F07 Y - Stureby SK Grön Enskede IP 3
2021-09-04 16:30 F2010-19 Enskede IK Blå 2 - Ursvik IK Blå Enskede IP 4
2021-09-04 17:45 P2011-36 Enskede IK Svart 1 - Älvsjö AIK FF Turkos 1 Enskede IP 4
2021-09-05 09:00 P2011-25 Enskede IK Blå 1 - Nynäshamns IF FK 2 Enskede IP 4
2021-09-05 10:00 P2013-29 Enskede IK Grå 2 - Reymersholms IK 5 Enskede IP 55
2021-09-05 10:00 P2013-37 Enskede IK Lila 2 - IFK Tumba FK Blå Enskede IP 56
2021-09-05 10:15 P2009-38 Enskede IK Röd - Konyaspor Kultur och IF Vit Enskede IP 4
2021-09-05 10:30 P2008- 3G Enskede IK Svart 3 - Reymersholms IK 3 Enskede IP 3
2021-09-05 11:00 P2013-32 Enskede IK Lila 1 - Stuvsta IF 11 Enskede IP 56
2021-09-05 11:00 P2013-31 Enskede IK Orange - Skogås-Trångsunds FF Gul Enskede IP 55
2021-09-05 11:30 F2010-12 Enskede IK Vit - FoC Farsta FF Blå Enskede IP 4
2021-09-05 12:00 P2008- 2F Enskede IK Blå 2 - IF Brommapojkarna 6 Enskede IP 3
2021-09-05 12:45 F2010-17 Enskede IK Blå 1 - Stureby SK 1 Enskede IP 4
2021-09-05 13:30 P2008- 2C Enskede IK Svart 1 - Karlbergs BK Röd 1 Enskede IP 3
2021-09-05 14:00 P17 Div.1 2021 - Region 5 (Grupp 2) Enskede IK - Sunnersta AIF Enskede IP 2
2021-09-05 14:00 P2010-26 Enskede IK Lila 2 - Hammarby IF FF 17 gul Enskede IP 4
2021-09-05 15:00 F2008- 3C Enskede IK Blå 2 - IFK Aspudden-Tellus 1 Enskede IP 3
2021-09-05 15:15 P2010-24 Enskede IK Grå - Boo FF 6 Enskede IP 4
2021-09-05 16:00 F2005/2002- 2C Enskede IK - Älta IF 2 Enskede IP 2
2021-09-05 16:30 F2008- 3E Enskede IK Svart - Sickla IF Röd Enskede IP 3
2021-09-05 16:30 P2010-28 Enskede IK Röd 1 - Botkyrka Academy FC U Enskede IP 4
2021-09-05 18:00 P2007- 3E Enskede IK Ljusblå3 - Värmdö IF Blå Enskede IP 3
2021-09-05 18:00 P2003 kval till P19-1B Enskede IK - Älta IF Enskede IP 2
2021-09-05 19:00 P2009-27 Enskede IK Svart 4 - Tullinge BK Vit Enskede IP 4
2021-09-05 20:00 P2003/2002- 1B Enskede IK - Tungelsta IF 1 Enskede IP 2
2021-09-06 SSD 1 Enskede IK - Ospecificerat Enskede IP 1
2021-09-06 19:45 SSD 1 Enskede IK - Sollentuna FK Enskede IP 1
2021-09-08 19:30 Div 2 Norra Svealand, herr 2021 Enskede IK - Gamla Upsala SK Enskede IP 2
2021-09-10 17:30 P2011-22 Enskede IK Svart 2 - Tyresö FF Ö Blå Enskede IP 4
2021-09-10 18:30 P2008- 4F Enskede IK Svart 4 - Tyresö FF KF 1 Enskede IP 3
2021-09-10 18:45 P2010-38 Enskede IK Lila 1 - Sickla IF Vit 2 Enskede IP 4
2021-09-10 20:00 P2011-35 Enskede IK Blå 2 - Saltsjö-Boo IF 2 Enskede IP 4
2021-09-10 20:00 Herrar 5 Södra Stureby SK - Bollmora Inter IKF Enskede IP 2
2021-09-11 09:00 P2011-24 Enskede IK Lila - Vega FC P11Svart Enskede IP 4
2021-09-11 10:00 F2012-17 Enskede IK Vit 2 - Älvsjö AIK FF Blå 1 Enskede IP 56
2021-09-11 10:00 P2012-25 Enskede IK Vit 2 - Reymersholms IK 1 Enskede IP 55
2021-09-11 10:15 F2009- 4 Enskede IK Vit X - Vendelsö IK 1 Enskede IP 4
2021-09-11 10:30 P2008- 4E Enskede IK Svart 5 - Älvsjö AIK FF Grön Enskede IP 3
2021-09-11 11:00 P2012-30 Enskede IK Mörkblå1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Enskede IP 55
2021-09-11 11:00 F2012-19 Enskede IK Vit 1 - Segeltorps IF Blå Enskede IP 56
2021-09-11 11:45 P2006- 2C Enskede IK 2 - Saltsjöbadens IF Enskede IP 2
2021-09-11 12:00 P2007- 3F Enskede IK Lila - Sickla IF 5 Enskede IP 3
2021-09-11 12:00 F2013-10 Enskede IK Ljusgrön - Bagarmossen Kärrtorp BK 1 Enskede IP 56
2021-09-11 12:00 P2012-42 Enskede IK Lila 2 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Enskede IP 55
2021-09-11 13:00 F2013-14 Enskede IK Vit - IFK Tumba FK Blå Enskede IP 56
2021-09-11 13:00 P2012-37 Enskede IK Röd 1 - Segeltorps IF Vit Enskede IP 55
2021-09-11 14:00 P2009-25 Enskede IK Orange - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit-1 Enskede IP 4
2021-09-11 14:00 Div 1 Södra Svealand, dam 2021 Enskede IK - Sätra SK Enskede IP 1
2021-09-11 14:00 P17 Div.1 2021 - Region 5 (Grupp 2) Enskede IK - Visby AIK Enskede IP 2
2021-09-11 15:00 P2007- 2D Enskede IK Ljusblå2 - Gröndals IK Svart Enskede IP 3
2021-09-11 15:15 P2009-26 Enskede IK Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Enskede IP 4
2021-09-11 16:30 P2007- 1C Enskede IK P07: 2 - Nacka FC Enskede IP 3
2021-09-11 16:30 P2010-29 Enskede IK Röd 2 - Kransen United FF P10 Enskede IP 4
2021-09-11 17:45 P2011-37 Enskede IK Röd - Ösmo GIF FK gul Enskede IP 4
2021-09-12 09:00 P2011-25 Enskede IK Blå 1 - Vendelsö IK 2 Enskede IP 4
2021-09-12 10:00 P2012-39 Enskede IK Vit 1 - Årsta FF 2 Enskede IP 55
2021-09-12 10:00 P2013-28 Enskede IK Mörkblå1 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Enskede IP 56
2021-09-12 10:15 F2010- 1 Enskede IK Svart - FC Djursholm 1 Enskede IP 4
2021-09-12 10:30 P2008- 4G Enskede IK Rödvit 2 - Skogås-Trångsunds FF Vit Enskede IP 3
2021-09-12 10:30 P2006 kval till P16-1B Enskede IK 1 - IFK Haninge Enskede IP 2
2021-09-12 11:00 P2013-31 Enskede IK Svart - FoC Farsta FF Röd Enskede IP 56
2021-09-12 11:00 P2013-38 Enskede IK Grå 1 - Tullinge BK vit Enskede IP 55
2021-09-12 11:30 F2010-19 Enskede IK Blå 2 - Tyresö FF Gul Enskede IP 4
2021-09-12 12:00 P2008- 3I Enskede IK Rödvit 1 - Vendelsö IK 3 Enskede IP 3
2021-09-12 12:00 F2006- 1 Enskede IK - Täby FK 1 Enskede IP 2
2021-09-12 12:00 P2013-33 Enskede IK Mörkblå2 - Hanvikens SK Grön Enskede IP 56
2021-09-12 12:45 F2010- 3 Enskede IK Röd - IFK Lidingö FK 5 blå Enskede IP 4
2021-09-12 13:30 P2008- 3K Enskede IK Blå 1 - Rågsveds IF 2 Enskede IP 3
2021-09-12 14:00 P2010- 2 Enskede IK Svart 1 - IF Brommapojkarna 33 Enskede IP 4
2021-09-12 14:00 P2005- 3C Enskede IK 4 - Sickla IF 3 Enskede IP 2
2021-09-12 14:00 F17 SM 2021 - Mellersta Svealand Enskede IK - Spånga IS FK Enskede IP 1
2021-09-12 14:00 F2011-19 Enskede IK Svart - Segeltorps IF Enskede IP 5
2021-09-12 15:00 P2008- 2E Enskede IK Svart 2 - Sickla IF Svart 1 Enskede IP 3
2021-09-12 15:15 P2010- 8 Enskede IK Svart 2 - Högalids IF 3 Enskede IP 4
2021-09-12 16:00 F2006- 1 Stureby FF Vit - Saltsjöbadens IF Vit Enskede IP 2
2021-09-12 16:30 F2008- 3D Enskede IK Blå 1 - Vendelsö IK Blå Enskede IP 3
2021-09-12 17:45 P2010-25 Enskede IK Grön 1 - Boo FF 8 Enskede IP 4
2021-09-12 18:00 F2008- 4C Enskede IK Vit - Örby IS Blå Enskede IP 3
2021-09-12 18:00 P2005 kval till P17-1B Enskede IK - Nacka FC Enskede IP 2
2021-09-12 19:00 P2009-35 Enskede IK Lila 2 - Boo FF 5 Enskede IP 4
2021-09-12 20:00 SSH 5 Södra Stureby SK - Rönninge Salem Fotboll Enskede IP 2
2021-09-17 17:30 Mix F/P2010- 2 Enskede IK M10 - Stureby SK 1 Enskede IP 4
2021-09-17 18:15 P2006- 3D Enskede IK 3 - Rågsveds IF 2 Enskede IP 2
2021-09-17 18:45 P2011-24 Enskede IK Lila - Sköndals IK FK 3 Enskede IP 4
2021-09-17 20:00 P2011-39 Enskede IK Turbo 2 - Älvsjö AIK FF Orange 1 Enskede IP 4
2021-09-17 20:00 P2005- 1B Enskede IK 2 - Järla IF FK Vit Enskede IP 2
2021-09-18 09:00 P2011-38 Enskede IK Marin 1 - Ösmo GIF FK svart Enskede IP 4
2021-09-18 09:45 P2006- 3C Stureby SK - IFK Aspudden-Tellus 3 Enskede IP 2
2021-09-18 10:00 F2012-16 Enskede IK Svart - Skogås-Trångsunds FF Röd Enskede IP 56
2021-09-18 10:00 P2012-29 Enskede IK Grön - Hanvikens SK Guld Enskede IP 55
2021-09-18 10:15 F2009- 3 Enskede IK Grå - AIK FF 2 Enskede IP 4
2021-09-18 11:00 P2012-28 Enskede IK Röd 2 - Hammarby IF FF 25 grön Enskede IP 56
2021-09-18 11:00 P2012-27 Enskede IK Lila 1 - Boo FF 3 Enskede IP 55
2021-09-18 11:30 F2009- 9 Enskede IK Vit Y - Järla IF FK Röd Enskede IP 4
2021-09-18 12:00 P2007- 3E Enskede IK Ljusblå3 - Ingarö IF Svart Enskede IP 3
2021-09-18 12:00 P2012-31 Enskede IK Mörkblå2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit-2 Enskede IP 55
2021-09-18 12:00 F2013-12 Enskede IK Röd - Skarpnäck FF F2013 Enskede IP 56
2021-09-18 12:45 P2009-23 Enskede IK Svart 3 - Gustavsbergs IF FK Vit, P09 Enskede IP 4
2021-09-18 13:00 P2012-39 Enskede IK Vit 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Enskede IP 55
2021-09-18 13:00 P2013-30 Enskede IK Lila 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK Röd Enskede IP 56
2021-09-18 13:30 P2007- 2E Enskede IK Marin - Bagarmossen Kärrtorp BK 1 Enskede IP 3
2021-09-18 14:00 P2009-27 Enskede IK Svart 4 - Segeltorps IF Vit Enskede IP 4
2021-09-18 14:00 Div 2 Norra Svealand, herr 2021 Enskede IK - Sandvikens AIK FK Enskede IP 2
2021-09-18 15:00 F2007- 4C Enskede IK F07 X - Sickla IF Vit Enskede IP 3
2021-09-18 15:15 P2009-35 Enskede IK Lila 2 - Reymersholms IK 2 Enskede IP 4
2021-09-18 16:00 Herrar 6 E Enskede FF - Uruguayanska FF Enskede IP 2
2021-09-19 09:00 P2011-36 Enskede IK Svart 1 - Saltsjöbadens IF Enskede IP 4
2021-09-19 10:00 P2013-29 Enskede IK Grå 2 - Hammarby IF FF 7 grön Enskede IP 55
2021-09-19 10:00 P2013-37 Enskede IK Lila 2 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Enskede IP 56
2021-09-19 10:15 F2010-17 Enskede IK Blå 1 - Saltsjöbadens IF Enskede IP 4
2021-09-19 10:30 P2008- 3G Enskede IK Svart 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Enskede IP 3
2021-09-19 11:00 P2013-32 Enskede IK Lila 1 - IFK Haninge H4 Enskede IP 56
2021-09-19 11:00 P2013-31 Enskede IK Orange - Enskede IK Svart Enskede IP 55
2021-09-19 12:00 P2008- 2F Enskede IK Blå 2 - Huddinge IF P08:2-Svart Enskede IP 3
2021-09-19 12:00 P2004- 1B Enskede IK 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Enskede IP 2
2021-09-19 12:45 P2010-29 Enskede IK Röd 2 - Hägersten SK Röd Enskede IP 4
2021-09-19 13:30 P2008- 2C Enskede IK Svart 1 - Sollentuna FK Viby 1 Enskede IP 3
2021-09-19 14:00 P2010-23 Enskede IK Blå - Hammarby IF FF 21 grön Enskede IP 4
2021-09-19 14:15 P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1) Enskede IK - Karlslunds IF FK Enskede IP 2
2021-09-19 15:00 F2008- 3C Enskede IK Blå 2 - Sickla IF Vit Enskede IP 3
2021-09-19 15:15 P2010-28 Enskede IK Röd 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Enskede IP 4
2021-09-19 16:00 F2005/2002- 2C Enskede IK - Skogås-Trångsunds FF Röd Enskede IP 2
2021-09-19 16:30 F2008- 3E Enskede IK Svart - Reymersholms IK 2 Enskede IP 3
2021-09-19 16:30 P2010-39 Enskede IK Blå/Grå - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 Enskede IP 4
2021-09-19 17:45 F2011-13 Enskede IK Orange - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Enskede IP 4
2021-09-19 18:00 P2007- 4D Enskede IK Blå - Boo FF 3 Enskede IP 3
2021-09-19 18:00 P2003 kval till P19-1B Enskede IK - Rönninge Salem Fotboll 1 Enskede IP 2
2021-09-19 19:00 F2010-12 Enskede IK Vit - Sörskogens IF Vit Enskede IP 4
2021-09-19 20:00 P2003/2002- 1B Enskede IK - Boo FF 1 Enskede IP 2
2021-09-20 SSH 5 Södra Stureby SK - Ospecificerat Enskede IP 2
2021-09-20 19:45 SSH 1 Enskede IK - Vasalunds IF Enskede IP 1
2021-09-22 18:30 F2006- 1 Enskede IK - Hammarby IF FF 1 Enskede IP 2
2021-09-22 20:00 P2007- 1C Enskede IK P07: 2 - Sickla IF 1 Enskede IP 3
2021-09-22 20:00 P2005- 3C Enskede IK 4 - Stuvsta IF 2 Enskede IP 2
2021-09-24 17:15 P2011-35 Enskede IK Blå 2 - Reymersholms IK 3 Enskede IP 4
2021-09-24 18:15 P2006- 3C Enskede IK 5 - Älvsjö AIK FF P15-2 Enskede IP 2
2021-09-24 18:45 P2010-38 Enskede IK Lila 1 - Järla IF FK Vit Enskede IP 4
2021-09-24 20:00 F2011-19 Enskede IK Svart - Reymersholms IK 1 Enskede IP 4
2021-09-24 20:00 Herrar 5 Södra Stureby SK - FC Tyresö United Enskede IP 2
2021-09-25 09:00 P2011-21 Enskede IK Turbo 1 - Tyresö FF FÖ Gul Enskede IP 4
2021-09-25 10:00 P2012-25 Enskede IK Vit 2 - Ingarö IF Vit Enskede IP 55
2021-09-25 10:15 F2009- 4 Enskede IK Vit X - Stuvsta IF 4 Enskede IP 4
2021-09-25 11:00 P2012-30 Enskede IK Mörkblå1 - Sköndals IK FK 2 Enskede IP 55
2021-09-25 11:00 F2013-14 Enskede IK Vit - Hägersten SK Gul Enskede IP 56
2021-09-25 11:30 F2009- 8 Enskede IK Grön 2 - Gröndals IK 1 Enskede IP 4
2021-09-25 12:00 P2008- 2E Enskede IK Svart 2 - Boo FF 6 Enskede IP 3
2021-09-25 12:00 P2005- 1B Enskede IK 2 - Hanvikens SK Röd Enskede IP 2
2021-09-25 12:00 F2013-10 Enskede IK Ljusgrön - Sickla IF Röd Enskede IP 56
2021-09-25 12:00 P2012-42 Enskede IK Lila 2 - Solberga BK P12 Enskede IP 55
2021-09-25 13:00 P2012-38 Enskede IK Blå - Årsta FF 4 Enskede IP 55
2021-09-25 13:00 P2013-28 Enskede IK Mörkblå1 - Hammarby IF FF 22 grön Enskede IP 56
2021-09-25 13:30 F2008- 3D Enskede IK Blå 1 - Järla IF FK Svart Enskede IP 3
2021-09-25 14:00 P2009-26 Enskede IK Blå - Ösmo GIF FK svart Enskede IP 4
2021-09-25 14:00 P2005- 2B Enskede IK 3 - Saltsjöbadens IF Enskede IP 2
2021-09-25 14:00 Div 1 Södra Svealand, dam 2021 Enskede IK - Segeltorps IF Enskede IP 1
2021-09-25 16:00 P2005 kval till P17-1B Enskede IK - Boo FF 1 Enskede IP 2
2021-09-25 16:30 P2007- 3F Enskede IK Lila - Hanvikens SK Vit Enskede IP 3
2021-09-25 16:30 P2010-27 Enskede IK Grön 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Enskede IP 4
2021-09-25 17:45 P2011-37 Enskede IK Röd - Västerhaninge IF Vit Enskede IP 4
2021-09-26 09:00 P2011-25 Enskede IK Blå 1 - Rönninge Salem Fotboll 3 Enskede IP 4
2021-09-26 10:00 P2013-33 Enskede IK Mörkblå2 - Vendelsö IK 4 Enskede IP 56
2021-09-26 10:00 P2012-37 Enskede IK Röd 1 - Sörskogens IF Svart Enskede IP 55
2021-09-26 10:00 P2006- 4C Hammarby IF FF HFS - Västerhaninge IF Enskede IP 3
2021-09-26 10:15 P2009-38 Enskede IK Röd - Solberga BK P09 Enskede IP 4
2021-09-26 10:30 P2006- 2C Enskede IK 2 - IFK Aspudden-Tellus 2 Enskede IP 2
2021-09-26 11:00 P2013-31 Enskede IK Svart - IFK Haninge H2 Enskede IP 56
2021-09-26 11:00 P2013-38 Enskede IK Grå 1 - IFK Tumba FK Vit Enskede IP 55
2021-09-26 11:30 F2010- 3 Enskede IK Röd - Boo FF 7 Enskede IP 4
2021-09-26 12:00 P2008- 4E Enskede IK Svart 5 - IF Brommapojkarna 20 Enskede IP 3
2021-09-26 12:45 F2010-19 Enskede IK Blå 2 - Vallentuna BK DF 2 Enskede IP 4
2021-09-26 13:30 P2008- 4G Enskede IK Rödvit 2 - Hanvikens SK Svart Enskede IP 3
2021-09-26 14:00 F2010- 1 Enskede IK Svart - Värmdö IF Blå Enskede IP 4
2021-09-26 14:00 P17 Div.1 2021 - Region 5 (Grupp 2) Enskede IK - FC Djursholm Enskede IP 2
2021-09-26 14:00 F17 SM 2021 - Mellersta Svealand Enskede IK - IK Sturehov Enskede IP 1
2021-09-26 14:00 P2011-23 Enskede IK Marin 2 - Skogås-Trångsunds FF Blå Enskede IP 5
2021-09-26 15:15 P2010- 8 Enskede IK Svart 2 - Essinge IK 1 Enskede IP 4
2021-09-26 16:00 P2006 kval till P16-1B Enskede IK 1 - Älvsjö AIK FF P15-1 Enskede IP 2
2021-09-26 16:30 P2010-24 Enskede IK Grå - Hammarby IF FF 4 vit Enskede IP 4
2021-09-26 16:30 P2008- 3K Enskede IK Blå 1 - Huddinge IF P08:2-Vit Enskede IP 3
2021-09-26 17:45 P2010-26 Enskede IK Lila 2 - Tungelsta IF 1 Enskede IP 4
2021-09-26 18:00 P2008- 3I Enskede IK Rödvit 1 - Boo FF 9 Enskede IP 3
2021-09-26 19:00 P2009-24 Enskede IK Lila 1 - Boo FF 4 Enskede IP 4
2021-09-27 19:45 SSD 1 Enskede IK - Djurgårdens IF FF Enskede IP 1
Oktober
2021-10-01 17:30 Mix F/P2010- 2 Enskede IK M10 - Hammarby IF FF HFS Enskede IP 4
2021-10-01 18:15 P2006- 3D Enskede IK 3 - Hanvikens SK Vit Enskede IP 2
2021-10-01 18:30 P2008- 2F Enskede IK Blå 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd Enskede IP 3
2021-10-01 18:45 P2011-22 Enskede IK Svart 2 - Hanvikens SK Svart Enskede IP 4
2021-10-01 20:00 P2011-38 Enskede IK Marin 1 - Rönninge Salem Fotboll 5 Enskede IP 4
2021-10-01 20:00 P2008- 3G Enskede IK Svart 3 - IFK Lidingö FK 14 Enskede IP 3
2021-10-01 20:00 Herrar 5 Södra Stureby SK - Tungelsta IF Enskede IP 2
2021-10-02 09:00 P2011-39 Enskede IK Turbo 2 - IFK Stockholm FK 3 Enskede IP 4
2021-10-02 10:00 F2012-16 Enskede IK Svart - Stureby SK 2 Enskede IP 56
2021-10-02 10:00 P2012-27 Enskede IK Lila 1 - Reymersholms IK 2 Enskede IP 55
2021-10-02 10:15 F2009- 9 Enskede IK Vit Y - Älta IF svart Enskede IP 4
2021-10-02 10:30 P2008- 2C Enskede IK Svart 1 - IF Brommapojkarna 15 Enskede IP 3
2021-10-02 11:00 P2012-29 Enskede IK Grön - Boo FF 15 Enskede IP 55
2021-10-02 11:00 F2012-17 Enskede IK Vit 2 - Högdalens AIS 1 Enskede IP 56
2021-10-02 11:30 P2009-25 Enskede IK Orange - Älvsjö AIK FF Vit 2 Enskede IP 4
2021-10-02 12:00 P2007- 2E Enskede IK Marin - IF Brommapojkarna 6 Enskede IP 3
2021-10-02 12:00 P2012-31 Enskede IK Mörkblå2 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Enskede IP 55
2021-10-02 12:00 F2013-14 Enskede IK Vit - Skogås-Trångsunds FF Röd Enskede IP 56
2021-10-02 12:45 P2009-27 Enskede IK Svart 4 - Huddinge IF P09:5-2 Enskede IP 4
2021-10-02 13:00 F2013-12 Enskede IK Röd - Högdalens AIS röd Enskede IP 56
2021-10-02 13:00 P2012-42 Enskede IK Lila 2 - Örby IS Röd Enskede IP 55
2021-10-02 14:00 P2009-35 Enskede IK Lila 2 - Järla IF FK Vit Enskede IP 4
2021-10-02 14:00 P2005- 3C Enskede IK 4 - Tallkrogens IF Enskede IP 2
2021-10-02 15:00 F2007- 3C Enskede IK F07 Y - Boo FF 2 Enskede IP 3
2021-10-02 15:15 F2010-12 Enskede IK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Enskede IP 4
2021-10-02 16:15 P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1) Enskede IK - Örebro Syrianska IF Enskede IP 2
2021-10-02 16:30 P2011-24 Enskede IK Lila - FoC Farsta FF Blå Enskede IP 4
2021-10-03 Div 2 Norra Svealand, herr 2021 Enskede IK - Ospecificerat lag (10) Enskede IP 1
2021-10-03 09:00 P2011-36 Enskede IK Svart 1 - Tyresö FF SB Gul Enskede IP 4
2021-10-03 10:00 P2012-39 Enskede IK Vit 1 - Gröndals IK Vit Enskede IP 55
2021-10-03 10:00 P2013-28 Enskede IK Mörkblå1 - Örby IS Röd Enskede IP 56
2021-10-03 10:15 P2010- 2 Enskede IK Svart 1 - Hammarby IF FF 5 grön Enskede IP 4
2021-10-03 10:30 F2008- 3E Enskede IK Svart - Stuvsta IF 1 Enskede IP 3
2021-10-03 10:30 P2006- 3C Stureby SK - Örby IS U Enskede IP 2
2021-10-03 11:00 P2013-31 Enskede IK Orange - Rågsveds IF Gul Enskede IP 55
2021-10-03 11:00 P2013-32 Enskede IK Lila 1 - FoC Farsta FF Blå Enskede IP 56
2021-10-03 11:30 P2010- 8 Enskede IK Svart 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Enskede IP 4
2021-10-03 12:00 F2008- 4C Enskede IK Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Enskede IP 3
2021-10-03 12:00 P2005- 2B Enskede IK 3 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Enskede IP 2
2021-10-03 12:00 P2013-33 Enskede IK Mörkblå2 - Fightclub Freestyle Stockholm IF Blå Enskede IP 56
2021-10-03 12:45 P2010-28 Enskede IK Röd 1 - Grödinge SK Vit Enskede IP 4
2021-10-03 13:30 F2008- 3C Enskede IK Blå 2 - Boo FF 6 Enskede IP 3
2021-10-03 14:00 F2006- 1 Stureby FF Vit - Täby FK 1 Enskede IP 2
2021-10-03 14:00 P2010-25 Enskede IK Grön 1 - Sickla IF Röd 4 Enskede IP 4
2021-10-03 15:15 P2010-29 Enskede IK Röd 2 - Stuvsta IF 7 Enskede IP 4
2021-10-03 16:00 F2005/2002- 2C Enskede IK - Enhörna IF Enskede IP 2
2021-10-03 16:30 P2010-39 Enskede IK Blå/Grå - Älta IF vit Enskede IP 4
2021-10-03 17:45 F2011-13 Enskede IK Orange - Grödinge SK Grön Enskede IP 4
2021-10-03 18:00 P2003 kval till P19-1B Enskede IK - IFK Stockholm FK Enskede IP 2
2021-10-03 18:00 P2007- 2D Enskede IK Ljusblå2 - Karlbergs BK Röd 2 Enskede IP 3
2021-10-03 19:00 F2010-17 Enskede IK Blå 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Enskede IP 4
2021-10-04 19:45 SSH 1 Enskede IK - Rågsveds IF Enskede IP 1
2021-10-09 10:30 P2006- 3C Enskede IK 5 - Stureby SK Enskede IP 2
2021-10-09 12:00 P2006- 2C Enskede IK 2 - Årsta FF 3 Enskede IP 2
2021-10-09 12:00 P2008- 3K Enskede IK Blå 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Enskede IP 3
2021-10-09 13:30 F2008- 3D Enskede IK Blå 1 - Älta IF 2 Enskede IP 3
2021-10-09 14:00 F2006- 1 Enskede IK - Österåker/Åkersberga Utd. Enskede IP 2
2021-10-09 14:00 Div 1 Södra Svealand, dam 2021 Enskede IK - Smedby AIS Enskede IP 1
2021-10-09 15:00 P2007- 3F Enskede IK Lila - Tyresö FF 2 Enskede IP 3
2021-10-09 16:00 Herrar 6 E Enskede FF - Svensk-Palestinska FF Enskede IP 2
2021-10-10 11:00 P17 Div.1 2021 - Region 5 (Grupp 2) Enskede IK - Hammarby TFF Enskede IP 2
2021-10-10 14:00 P2005- 1B Enskede IK 2 - Hammarby IF FF 2 grön Enskede IP 2
2021-10-10 15:00 P2008- 4F Enskede IK Svart 4 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 Enskede IP 3
2021-10-10 16:00 P2004- 1B Enskede IK 1 - Älvsjö AIK FF 1 Enskede IP 2
2021-10-10 18:00 P2008- 3I Enskede IK Rödvit 1 - Tyresö FF SB 1 Enskede IP 3
2021-10-16 12:00 P2007- 2D Enskede IK Ljusblå2 - Hammarby IF FF 12 grön Enskede IP 3
2021-10-16 13:30 P2007- 1C Enskede IK P07: 2 - Jarlabergs IF Enskede IP 3
2021-10-16 14:00 F2006- 1 Stureby FF Vit - Hammarby IF FF 1 Enskede IP 2
2021-10-16 14:00 Div 1 Södra Svealand, dam 2021 Enskede IK - Tyresö FF Enskede IP 1
2021-10-16 15:00 F2007- 3C Enskede IK F07 Y - Älta IF 1 Enskede IP 3
2021-10-16 16:30 F2007- 4C Enskede IK F07 X - Saltsjöbadens IF Blå Enskede IP 3
2021-10-17 10:30 P2006- 3C Stureby SK - IF Brommapojkarna 9 Enskede IP 2
2021-10-17 10:30 P2008- 2F Enskede IK Blå 2 - Älta IF 2 Enskede IP 3
2021-10-17 12:00 P2008- 2C Enskede IK Svart 1 - Vasalund IF 11 Enskede IP 3
2021-10-17 12:00 P2005- 2B Enskede IK 3 - Järla IF FK Svart Enskede IP 2
2021-10-17 13:30 F2008- 3C Enskede IK Blå 2 - IF Brommapojkarna 3 Enskede IP 3
2021-10-17 14:00 P2005- 1B Enskede IK 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Enskede IP 2
2021-10-17 15:00 F2008- 4C Enskede IK Vit - Boo FF 7 Enskede IP 3
2021-10-17 16:30 P2007- 3E Enskede IK Ljusblå3 - Gustavsbergs IF FK Svart Enskede IP 3
2021-10-17 18:00 P2007- 4D Enskede IK Blå - Reymersholms IK 1 Enskede IP 3
2021-10-23 12:00 P2006- 2C Enskede IK 2 - Boo FF 2 Enskede IP 2
2021-10-23 12:00 P2008- 2E Enskede IK Svart 2 - Hammarby IF FF 21 vit Enskede IP 3
2021-10-23 13:30 F2008- 3D Enskede IK Blå 1 - Hanvikens SK 1 Enskede IP 3
2021-10-23 14:00 F2006- 1 Enskede IK - Stureby FF Vit Enskede IP 2
2021-10-23 15:00 P2007- 3F Enskede IK Lila - Nynäshamns IF FK 1 Enskede IP 3
2021-10-23 16:00 P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1) Enskede IK - Nyköpings BIS Enskede IP 2
2021-10-24 14:00 P2005- 3C Enskede IK 4 - Gustavsbergs IF FK U16 Enskede IP 2
2021-10-24 15:00 P2008- 4G Enskede IK Rödvit 2 - Hammarby IF FF 28 vit Enskede IP 3
2021-10-24 16:00 F2005/2002- 2C Enskede IK - Järla IF FK Svart Enskede IP 2
2021-10-24 16:30 P2008- 4E Enskede IK Svart 5 - Hammarby IF FF 10 vit Enskede IP 3
2021-10-24 18:00 P2008- 3I Enskede IK Rödvit 1 - Hammarby IF FF 26 grön Enskede IP 3
2021-10-24 19:00 P17 Div.1 2021 - Region 5 (Grupp 2) Enskede IK - Vasalund IF Enskede IP 2
2021-10-30 14:00 Div 2 Norra Svealand, herr 2021 Enskede IK - Skiljebo SK Enskede IP 2
2021-10-31 16:00 Div 1 Södra Svealand, dam 2021 Enskede IK - Stureby FF Enskede IP 1
November
2021-11-13 14:00 Div 2 Norra Svealand, herr 2021 Enskede IK - Kvarnsvedens IK Enskede IP 2
2021-11-14 14:00 P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1) Enskede IK - IFK Kumla Enskede IP 2
2021-11-27 14:00 Div 2 Norra Svealand, herr 2021 Enskede IK - Karlbergs BK Enskede IP 2
2021-11-28 15:00 P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1) Enskede IK - Sickla IF Enskede IP 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info