Hoppa till sidans innehåll

Resultat från IDC i Arvika 16/3-19

16 MAR 2019 16:54
  • Skapad: 16 MAR 2019 16:54

Resultat Totalt - Per deltagare, utan mellantider 
 
  Tävling  Irene Dalby Cup    Utskriftsdatum  16 mars 2019   
  Tävlingsort  Arvika    Utskriftstid  16:07   
  Arrangör  Arvika Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  16 mars 2019         
 
 
Namn  Född  Förening  ID  Gren  Omgång  Plac.  Tid  Beskrivning 









 
Aaen Gina Norin  2009  Tynset IF  25m Bröstsim Damer  Finaler  14  40.04   
Aaen Gina Norin  2009  Tynset IF  25m Ryggsim Damer  Finaler  11  35.06   
Aaen Gina Norin  2009  Tynset IF  25m Frisim Damer  Finaler  18  28.53   
Aalstad Haakon  2007  Hamar IL  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  55.75   
Aalstad Haakon  2007  Hamar IL  16  50m Frisim Herrar  Finaler  13  47.16   
Aalstad Haakon  2007  Hamar IL  20  100m Bröstsim Herrar  Finaler  2:05.35   
Aandstad Lars  2009  Solør SK  25m Ryggsim Herrar  Finaler  27.38   
Aandstad Lars  2009  Solør SK  25m Frisim Herrar  Finaler  23.72   
Aandstad Lars  2009  Solør SK  16  50m Frisim Herrar  Finaler  DNS   
Aandstad Marte  2011  Solør SK  25m Bröstsim Damer  Finaler  18  1:08.17   
Aandstad Marte  2011  Solør SK  25m Ryggsim Damer  Finaler  15  41.30   
Aandstad Marte  2011  Solør SK  25m Frisim Damer  Finaler  29  40.65   
Aarbogh Oliver Lassen  2007  Hamar IL  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  58.19   
Aarbogh Oliver Lassen  2007  Hamar IL  12  50m Ryggsim Herrar  Finaler  53.13   
Aarbogh Oliver Lassen  2007  Hamar IL  16  50m Frisim Herrar  Finaler  42.19   
Alhaug Eirik  2012  Stange SK  25m Ryggsim Herrar  Finaler  17  50.36   
Alhaug Eirik  2012  Stange SK  25m Frisim Herrar  Finaler  22  52.25   
Alhaug Magnus  2009  Stange SK  25m Ryggsim Herrar  Finaler  31.47   
Alhaug Magnus  2009  Stange SK  25m Frisim Herrar  Finaler  24.54   
Ankipov Christian  2010  Hamar IL  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  1:00.26   
Ankipov Christian  2010  Hamar IL  14  50m Fjärilsim Herrar  Finaler  49.35   
Ankipov Christian  2010  Hamar IL  16  50m Frisim Herrar  Finaler  19  52.95   
Arneberg Ingrid  2006  Stange SK  25m Bröstsim Damer  Finaler  25.89   
Arneberg Ingrid  2006  Stange SK  25m Frisim Damer  Finaler  18.13   
Arneberg Ingrid  2006  Stange SK  15  50m Frisim Damer  Finaler  42.61   
Arneberg Silje  2009  Stange SK  25m Ryggsim Damer  Finaler  18  55.04   
Arneberg Silje  2009  Stange SK  25m Frisim Damer  Finaler  31  46.24   
Arvika 1  ARVIKA SS  23  4X25m Frisim Mixed  Finaler  10  2:11.77   
Arvika 2  ARVIKA SS  23  4X25m Frisim Mixed  Finaler  12  2:16.25   
Arvika 3  ARVIKA SS  24  4X50m Frisim Mixed  Finaler  2:53.04   
Arvika 4  ARVIKA SS  24  4X50m Frisim Mixed  Finaler  2:42.54   
Arvika 5  ARVIKA SS  24  4X50m Frisim Mixed  Finaler  3:33.03   
Augustsson Maja  2013  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  17  51.56   
Augustsson Maja  2013  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  32  52.65   
Augustsson Molly  2011  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  17  41.11   
Augustsson Molly  2011  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  13  37.44   
Augustsson Molly  2011  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  26  35.94   
Avila Nordfjeld Sebastian  2007  Kongsvinge  12  50m Ryggsim Herrar  Finaler  51.93   
Avila Nordfjeld Sebastian  2007  Kongsvinge  16  50m Frisim Herrar  Finaler  41.63   
Axelsson Ella  2008  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  12  33.69   
Axelsson Ella  2008  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  32.72   
Axelsson Ella  2008  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  16  28.13   
Bakken Eline  2010  Tynset IF  25m Bröstsim Damer  Finaler  16  40.34   
Bakken Eline  2010  Tynset IF  25m Ryggsim Damer  Finaler  10  32.85   
Bakken Eline  2010  Tynset IF  25m Frisim Damer  Finaler  15  27.73   
Bakken Esten  2008  Tynset IF  25m Bröstsim Herrar  Finaler  29.47   
Bakken Esten  2008  Tynset IF  25m Ryggsim Herrar  Finaler  27.19   
Bakken Esten  2008  Tynset IF  16  50m Frisim Herrar  Finaler  14  47.86   
Bay Olav  2004  Tynset IF  25m Frisim Herrar  Finaler  15.07   
Bay Olav  2004  Tynset IF  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  53.40   
Bay Olav  2004  Tynset IF  16  50m Frisim Herrar  Finaler  39.36   
Bay Ovidia  2008  Tynset IF  25m Bröstsim Damer  Finaler  10  32.16   
Bay Ovidia  2008  Tynset IF  25m Ryggsim Damer  Finaler  29.33   
Bay Ovidia  2008  Tynset IF  19  100m Bröstsim Damer  Finaler  2:38.72   
Bekkevoll Tilde  2009  Tynset IF  50m Bröstsim Damer  Finaler  14  1:16.67   
Bekkevoll Tilde  2009  Tynset IF  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  1:06.62   
Bekkevoll Tilde  2009  Tynset IF  15  50m Frisim Damer  Finaler  11  1:02.57   
Berg Emilsen Madeleine  2012  Stange SK  25m Frisim Damer  Finaler  33  57.53   
Berg Emilsen Robin  2010  Stange SK  25m Frisim Herrar  Finaler  16  33.23   
Björkholtz Erik  2011  ARVIKA SS  25m Ryggsim Herrar  Finaler  DNS   
Bredalen Gjermund  2008  Elverum  25m Ryggsim Herrar  Finaler  30.47   
Bredalen Gjermund  2008  Elverum  25m Frisim Herrar  Finaler  11  25.74   
Bredalen Gjermund  2008  Elverum  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  11  1:18.66   
Brobakken Aurora  2006  Hamar IL  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  48.95   
Brobakken Aurora  2006  Hamar IL  17  100m Medley Damer  Finaler  1:50.13   
Brobakken Aurora  2006  Hamar IL  21  100m Frisim Damer  Finaler  1:33.34   
Brodshaug Hans Axel  2007  Stange SK  25m Frisim Herrar  Finaler  19.25   
Brodshaug Hans Axel  2007  Stange SK  16  50m Frisim Herrar  Finaler  15  48.53   
Dalen Anne Sofie  2007  Tynset IF  25m Ryggsim Damer  Finaler  25.87   
Dalen Anne Sofie  2007  Tynset IF  25m Frisim Damer  Finaler  20.47   
Dalen Anne Sofie  2007  Tynset IF  50m Bröstsim Damer  Finaler  54.59   
Dammen Elina  2009  Tynset IF  25m Bröstsim Damer  Finaler  30.62   
Dammen Elina  2009  Tynset IF  25m Frisim Damer  Finaler  17  28.37   
Dammen Elina  2009  Tynset IF  50m Bröstsim Damer  Finaler  13  1:07.25   
Distad Sander  2009  Tynset IF  25m Bröstsim Herrar  Finaler  10  40.89   
Distad Sander  2009  Tynset IF  25m Ryggsim Herrar  Finaler  14  36.00   
Distad Sander  2009  Tynset IF  16  50m Frisim Herrar  Finaler  23  1:30.28   
Djupäng Magnus Övrerby  2010  Tynset IF  25m Frisim Herrar  Finaler  21  40.38   
Djupäng Morten Överby  2005  Tynset IF  25m Frisim Herrar  Finaler  19.75   
Djupäng Morten Överby  2005  Tynset IF  16  50m Frisim Herrar  Finaler  12  46.25   
Elverum 1  Elverum  23  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:47.10   
Engelien Ingrid  2006  Kongsvinge  25m Bröstsim Damer  Finaler  DNS   
Eskevik Nils Haugard  2008  Odal SK  25m Ryggsim Herrar  Finaler  23.27   
Eskevik Nils Haugard  2008  Odal SK  25m Frisim Herrar  Finaler  20.38   
Eskevik Nils Haugard  2008  Odal SK  12  50m Ryggsim Herrar  Finaler  54.97   
Fors Oscar  2007  ARVIKA SS  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  DNS   
Fors Oscar  2007  ARVIKA SS  12  50m Ryggsim Herrar  Finaler  DNS   
Fors Oscar  2007  ARVIKA SS  16  50m Frisim Herrar  Finaler  DNS   
Fuglum Maren Tuhus  2006  Kongsvinge  25m Frisim Damer  Finaler  18.62   
Fuglum Maren Tuhus  2006  Kongsvinge  50m Bröstsim Damer  Finaler  52.46   
Gjölstad Thea  2005  Kongsvinge  25m Frisim Damer  Finaler  20.75   
Greaker Ann Kiberly  2012  Kongsvinge  25m Bröstsim Damer  Finaler  15  40.14   
Greaker Ann Kiberly  2012  Kongsvinge  25m Ryggsim Damer  Finaler  32.71   
Greaker Ann Kiberly  2012  Kongsvinge  25m Frisim Damer  Finaler  22  32.36   
Greaker Kate Andrine  2012  Kongsvinge  25m Bröstsim Damer  Finaler  13  40.01   
Greaker Kate Andrine  2012  Kongsvinge  25m Ryggsim Damer  Finaler  16  44.93   
Greaker Kate Andrine  2012  Kongsvinge  25m Frisim Damer  Finaler  24  34.13   
Grönset Susanne  2004  Stange SK  25m Fjärilsim Damer  Finaler  20.09   
Grönset Susanne  2004  Stange SK  25m Frisim Damer  Finaler  17.34   
Grönset Susanne  2004  Stange SK  15  50m Frisim Damer  Finaler  38.73   
Hafstad Johansen Leah  2009  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  30  45.36   
Hamar 1  Hamar IL  23  4X25m Frisim Mixed  Finaler  DNS   
Hamar 2  Hamar IL  23  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:26.83   
Hamar 3  Hamar IL  24  4X50m Frisim Mixed  Finaler  DNS   
Hamar 4  Hamar IL  24  4X50m Frisim Mixed  Finaler  3:00.29   
Haugaard Eskevik Maren  2005  Odal SK  25m Bröstsim Damer  Finaler  26.82   
Haugaard Eskevik Maren  2005  Odal SK  25m Frisim Damer  Finaler  19.01   
Haugaard Eskevik Maren  2005  Odal SK  15  50m Frisim Damer  Finaler  43.59   
Haugaard Eskevik Signe  2011  Odal SK  25m Bröstsim Damer  Finaler  27.98   
Haugaard Eskevik Signe  2011  Odal SK  25m Frisim Damer  Finaler  20  30.59   
Hauge Johan Eggen  2008  Tynset IF  25m Bröstsim Herrar  Finaler  33.69   
Hauge Johan Eggen  2008  Tynset IF  25m Frisim Herrar  Finaler  12  26.47   
Hauge Johan Eggen  2008  Tynset IF  16  50m Frisim Herrar  Finaler  21  1:04.03   
Hedenskog Leia  2009  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  DNS   
Hedenskog Leia  2009  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  32.22   
Hedenskog Leia  2009  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  23.63   
Holmlund-Hensvold Henrik  2006  Stange SK  16  50m Frisim Herrar  Finaler  34.77   
Holmlund-Hensvold Henrik  2006  Stange SK  20  100m Bröstsim Herrar  Finaler  1:47.25   
Hope Nora  2007  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  20.40   
Hope Nora  2007  ARVIKA SS  25m Fjärilsim Damer  Finaler  21.31   
Hope Nora  2007  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  15.02   
Hope Nora  2007  ARVIKA SS  50m Bröstsim Damer  Finaler  DNS   
Hope Nora  2007  ARVIKA SS  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  DNS   
Hope Nora  2007  ARVIKA SS  15  50m Frisim Damer  Finaler  DNS   
Ingebretsen Peter Normann  2005  Solør SK  25m Ryggsim Herrar  Finaler  22.46   
Ingebretsen Peter Normann  2005  Solør SK  25m Frisim Herrar  Finaler  18.56   
Ingebretsen Peter Normann  2005  Solør SK  16  50m Frisim Herrar  Finaler  11  44.23   
Johannessen Adeleida  2009  Hamar IL  50m Bröstsim Damer  Finaler  58.17   
Johannessen Adeleida  2009  Hamar IL  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  47.53   
Johannessen Adeleida  2009  Hamar IL  21  100m Frisim Damer  Finaler  1:38.77   
Johansen Torjus  2006  Tynset IF  25m Ryggsim Herrar  Finaler  24.75   
Johansen Torjus  2006  Tynset IF  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  56.84   
Johansen Torjus  2006  Tynset IF  16  50m Frisim Herrar  Finaler  10  42.60   
Jordet Erling  2006  Tynset IF  25m Bröstsim Herrar  Finaler  28.59   
Jordet Erling  2006  Tynset IF  25m Ryggsim Herrar  Finaler  30.97   
Jordet Erling  2006  Tynset IF  25m Frisim Herrar  Finaler  10  24.59   
Jordet Jesper  2010  Tynset IF  25m Ryggsim Herrar  Finaler  13  32.55   
Jordet Jesper  2010  Tynset IF  25m Frisim Herrar  Finaler  20  39.00   
Jordet Jesper  2010  Tynset IF  16  50m Frisim Herrar  Finaler  22  1:29.95   
Jörgensen Leonora M  2009  Stange SK  25m Ryggsim Damer  Finaler  26.45   
Jörgensen Leonora M  2009  Stange SK  25m Fjärilsim Damer  Finaler  28.63   
Jörgensen Leonora M  2009  Stange SK  15  50m Frisim Damer  Finaler  10  52.24   
Karlsson Elin  2008  ARVIKA SS  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  DNS   
Karlsson Elin  2008  ARVIKA SS  17  100m Medley Damer  Finaler  DNS   
Karlsson Elin  2008  ARVIKA SS  21  100m Frisim Damer  Finaler  DNS   
Karlsson Sebastian  2007  ARVIKA SS  25m Bröstsim Herrar  Finaler  12  48.60   
Karlsson Sebastian  2007  ARVIKA SS  25m Ryggsim Herrar  Finaler  11  32.00   
Karlsson Sebastian  2007  ARVIKA SS  25m Frisim Herrar  Finaler  18  34.02   
Knasiak Vincent  2007  ARVIKA SS  25m Fjärilsim Herrar  Finaler  26.82   
Knasiak Vincent  2007  ARVIKA SS  12  50m Ryggsim Herrar  Finaler  56.63   
Knasiak Vincent  2007  ARVIKA SS  16  50m Frisim Herrar  Finaler  17  50.78   
Knudsen Hein  2005  Tynset IF  25m Bröstsim Herrar  Finaler  28.49   
Knudsen Hein  2005  Tynset IF  25m Ryggsim Herrar  Finaler  10  31.57   
Knudsen Hein  2005  Tynset IF  25m Frisim Herrar  Finaler  23.71   
Kolberg Moa  2010  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  28  38.00   
Kongsvinger 1  Kongsvinge  23  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:15.09   
Kongsvinger 2  Kongsvinge  23  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:56.78   
Kongsvinger 3  Kongsvinge  24  4X50m Frisim Mixed  Finaler  2:44.09   
Kovachev Danislav  2009  Hamar IL  25m Bröstsim Herrar  Finaler  33.16   
Kovachev Danislav  2009  Hamar IL  12  50m Ryggsim Herrar  Finaler  10  1:08.63   
Kovachev Danislav  2009  Hamar IL  16  50m Frisim Herrar  Finaler  20  1:01.78   
Kvernmo Emma Röhnebäk  2008  Hamar IL  50m Bröstsim Damer  Finaler  12  1:07.04   
Kvernmo Emma Röhnebäk  2008  Hamar IL  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  52.38   
Kvernmo Emma Röhnebäk  2008  Hamar IL  21  100m Frisim Damer  Finaler  1:49.75   
Kvernmo Ingrid Röhnebäk  2008  Hamar IL  50m Bröstsim Damer  Finaler  10  1:02.34   
Kvernmo Ingrid Röhnebäk  2008  Hamar IL  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  53.77   
Kvernmo Ingrid Röhnebäk  2008  Hamar IL  21  100m Frisim Damer  Finaler  1:50.39   
Lagerlöf Wendela  2009  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  29.74   
Lagerlöf Wendela  2009  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  14  27.25   
Ljunggren Julia  2007  ARVIKA SS  50m Bröstsim Damer  Finaler  59.49   
Lundgren Ellen  2007  ARVIKA SS  13  50m Fjärilsim Damer  Finaler  41.28   
Lundgren Ellen  2007  ARVIKA SS  17  100m Medley Damer  Finaler  1:34.78   
Lundgren Ellen  2007  ARVIKA SS  21  100m Frisim Damer  Finaler  1:24.09   
Lupi Marta  2010  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  19  30.02   
Lyssland Elvira Hagen  2008  Hamar IL  50m Bröstsim Damer  Finaler  11  1:04.69   
Lyssland Elvira Hagen  2008  Hamar IL  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  57.18   
Lyssland Elvira Hagen  2008  Hamar IL  15  50m Frisim Damer  Finaler  50.37   
Löken Simensen Erik August  2007  Kongsvinge  25m Bröstsim Herrar  Finaler  24.15   
Löken Simensen Erik August  2007  Kongsvinge  14  50m Fjärilsim Herrar  Finaler  47.82   
Lötjernet Engen Ingrid  2005  Kongsvinge  25m Bröstsim Damer  Finaler  25.53   
Lötjernet Engen Ingrid  2005  Kongsvinge  25m Frisim Damer  Finaler  17.99   
Lötjernet Engen Ingrid  2005  Kongsvinge  15  50m Frisim Damer  Finaler  41.78   
Nedrebö Martilie Aas Gröntvedt  2009  Tynset IF  25m Bröstsim Damer  Finaler  30.88   
Nedrebö Martilie Aas Gröntvedt  2009  Tynset IF  25m Frisim Damer  Finaler  21  31.57   
Nedrebö Martilie Aas Gröntvedt  2009  Tynset IF  15  50m Frisim Damer  Finaler  13  1:23.18   
Nilsson Viktor  2007  ARVIKA SS  12  50m Ryggsim Herrar  Finaler  51.35   
Nilsson Viktor  2007  ARVIKA SS  16  50m Frisim Herrar  Finaler  42.29   
Nilsson Viktor  2007  ARVIKA SS  18  100m Medley Herrar  Finaler  1:51.47   
Nygårdsäter Sondre  2007  Stange SK  12  50m Ryggsim Herrar  Finaler  1:00.29   
Nygårdsäter Sondre  2007  Stange SK  16  50m Frisim Herrar  Finaler  18  51.88   
Nyström Julia  2011  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  27  36.92   
Pihlgren Elmer  2011  ARVIKA SS  25m Bröstsim Herrar  Finaler  11  45.94   
Pihlgren Elmer  2011  ARVIKA SS  25m Frisim Herrar  Finaler  19  38.41   
Pihlgren Melvin  2006  ARVIKA SS  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  DNS   
Pihlgren Melvin  2006  ARVIKA SS  16  50m Frisim Herrar  Finaler  DNS   
Pihlgren Melvin  2006  ARVIKA SS  18  100m Medley Herrar  Finaler  DNS   
Schauer Freya-Kari  2009  Stange SK  25m Ryggsim Damer  Finaler  30.55   
Schauer Freya-Kari  2009  Stange SK  25m Fjärilsim Damer  Finaler  45.57   
Schauer Freya-Kari  2009  Stange SK  25m Frisim Damer  Finaler  23  32.44   
Segolsson Diesel  2010  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  11  33.37   
Segolsson Diesel  2010  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  14  37.97   
Segolsson Diesel  2010  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  25  34.77   
Sevik Kamil  2005  Elverum  12  50m Ryggsim Herrar  Finaler  40.84   
Sevik Kamil  2005  Elverum  16  50m Frisim Herrar  Finaler  35.63   
Sevik Kamil  2005  Elverum  22  100m Frisim Herrar  Finaler  1:26.50   
Skyrudsmoen Gaute  2008  Kongsvinge  25m Fjärilsim Herrar  Finaler  25.33   
Skyrudsmoen Gaute  2008  Kongsvinge  16  50m Frisim Herrar  Finaler  40.54   
Skyrudsmoen Gaute  2008  Kongsvinge  22  100m Frisim Herrar  Finaler  1:31.91   
Slaatten Claire  2010  Kongsvinge  50m Bröstsim Damer  Finaler  49.59   
Slaatten Claire  2010  Kongsvinge  15  50m Frisim Damer  Finaler  44.04   
Slaatten Maximillian  2007  Kongsvinge  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  50.89   
Slaatten Maximillian  2007  Kongsvinge  16  50m Frisim Herrar  Finaler  40.12   
Slaatten Maximillian  2007  Kongsvinge  22  100m Frisim Herrar  Finaler  1:33.98   
Sletner Wiliam Knagenhjelm  2007  Hamar IL  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  57.79   
Sletner Wiliam Knagenhjelm  2007  Hamar IL  12  50m Ryggsim Herrar  Finaler  53.19   
Sletner Wiliam Knagenhjelm  2007  Hamar IL  16  50m Frisim Herrar  Finaler  16  50.19   
Solberg Elsa  2011  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  12  36.06   
Solberg Elsa  2011  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  13  27.02   
Solberg Elsa  2011  ARVIKA SS  15  50m Frisim Damer  Finaler  12  1:09.94   
Solör  Solør SK  23  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:15.83   
Spjut Felicia  2006  ARVIKA SS  13  50m Fjärilsim Damer  Finaler  50.66   
Spjut Felicia  2006  ARVIKA SS  17  100m Medley Damer  Finaler  1:49.69   
Spjut Felicia  2006  ARVIKA SS  21  100m Frisim Damer  Finaler  1:48.72   
Spjut Josefine  2009  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  28.44   
Spjut Josefine  2009  ARVIKA SS  25m Fjärilsim Damer  Finaler  33.20   
Spjut Josefine  2009  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  11  26.03   
Stange 1  Stange SK  23  4X25m Frisim Mixed  Finaler  13  2:45.19   
Stange 2  Stange SK  23  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:50.33   
Stange 3  Stange SK  23  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:13.26   
Stange 4  Stange SK  24  4X50m Frisim Mixed  Finaler  2:54.90   
Stenåsen Marie K  2012  Stange SK  25m Ryggsim Damer  Finaler  27.73   
Stenåsen Marie K  2012  Stange SK  25m Frisim Damer  Finaler  10  24.81   
Stöholen John Aleksander  2004  Tynset IF  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  50.89   
Stöholen John Aleksander  2004  Tynset IF  12  50m Ryggsim Herrar  Finaler  39.60   
Stöholen John Aleksander  2004  Tynset IF  16  50m Frisim Herrar  Finaler  34.47   
Tjugum Amundsen Max  2010  Elverum  25m Fjärilsim Herrar  Finaler  35.73   
Tjugum Amundsen Max  2010  Elverum  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  1:11.43   
Tjugum Amundsen Max  2010  Elverum  12  50m Ryggsim Herrar  Finaler  11  1:10.63   
Tjugum Amundsen Nora  2006  Elverum  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  46.13   
Tjugum Amundsen Nora  2006  Elverum  13  50m Fjärilsim Damer  Finaler  46.09   
Tjugum Amundsen Nora  2006  Elverum  21  100m Frisim Damer  Finaler  1:27.92   
Tynset 1  Tynset IF  23  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:52.26   
Tynset 2  Tynset IF  23  4X25m Frisim Mixed  Finaler  11  2:12.27   
Tynset 3  Tynset IF  23  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:50.24   
Tynset 4  Tynset IF  24  4X50m Frisim Mixed  Finaler  3:18.04   
Tynset 5  Tynset IF  24  4X50m Frisim Mixed  Finaler  3:13.93   
Van Baalen Noa  2008  ARVIKA SS  50m Bröstsim Damer  Finaler  56.73   
Van Baalen Noa  2008  ARVIKA SS  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  DNS   
Van Baalen Noa  2008  ARVIKA SS  15  50m Frisim Damer  Finaler  43.81   
van Dijk Niels  2005  Tynset IF  25m Ryggsim Herrar  Finaler  15  41.10   
van Dijk Niels  2005  Tynset IF  25m Frisim Herrar  Finaler  17  33.75   
van Dijk Niels  2005  Tynset IF  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  12  1:22.12   
van Dijk Tygo  2008  Tynset IF  25m Ryggsim Herrar  Finaler  16  41.29   
van Dijk Tygo  2008  Tynset IF  25m Frisim Herrar  Finaler  13  27.29   
van Dijk Tygo  2008  Tynset IF  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  10  1:17.12   
van Grieken Neri  2007  Stange SK  25m Bröstsim Herrar  Finaler  30.43   
van Grieken Neri  2007  Stange SK  25m Frisim Herrar  Finaler  14  30.42   
Vangen Jordet Mali  2007  Tynset IF  50m Bröstsim Damer  Finaler  52.81   
Vangen Jordet Mali  2007  Tynset IF  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  55.71   
Vangen Jordet Mali  2007  Tynset IF  15  50m Frisim Damer  Finaler  46.94   
Vegum Reitan Kristin  2005  Kongsvinge  50m Bröstsim Damer  Finaler  48.83   
Vegum Reitan Kristin  2005  Kongsvinge  15  50m Frisim Damer  Finaler  38.14   
Vegum Reitan Kristin  2005  Kongsvinge  19  100m Bröstsim Damer  Finaler  1:48.66   
Vernersson Allis  2007  ARVIKA SS  17  100m Medley Damer  Finaler  1:44.13   
Vernersson Allis  2007  ARVIKA SS  19  100m Bröstsim Damer  Finaler  2:04.54   
Vernersson Allis  2007  ARVIKA SS  21  100m Frisim Damer  Finaler  1:33.27   
Vibekken Fabian  2009  Kongsvinge  25m Bröstsim Herrar  Finaler  33.10   
Vibekken Fabian  2009  Kongsvinge  25m Ryggsim Herrar  Finaler  12  32.29   
Vibekken Fabian  2009  Kongsvinge  25m Frisim Herrar  Finaler  15  30.59   
Vikström Liam  2011  ARVIKA SS  25m Bröstsim Herrar  Finaler  30.69   
Vikström Liam  2011  ARVIKA SS  25m Ryggsim Herrar  Finaler  18  52.27   
Vikström Liam  2011  ARVIKA SS  25m Frisim Herrar  Finaler  23  1:00.83   
Ödegård Kasper  2009  Kongsvinge  25m Ryggsim Herrar  Finaler  26.94   
Ödegård Kasper  2009  Kongsvinge  25m Frisim Herrar  Finaler  21.31   
Öhlin Elisabeth  2008  ARVIKA SS  50m Bröstsim Damer  Finaler  57.41   
Öhlin Elisabeth  2008  ARVIKA SS  15  50m Frisim Damer  Finaler  DNS   
Öhlin Silje  2010  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  30.67   
Öhlin Silje  2010  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  12  26.44   
                 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  16 mars 2019 
Licensierad till: Arvika Simsällskap  Utskriftstid  16:07
Skribent: Christer Andersson
Epost: Adressen Gömd

Arvika simsällskap i samarbete med

       

-------------------------------------

 

Vi är med och sponsrar 

   Arvika Simsällskap

vill du också vara med och sponsra 

Arvika simsällskap 

hör av dig till This is a mailto link

 

 

 

 

 

 

 

 

Postadress:
Arvika Simsällskap - Simidrott
Box 206
67125 Arvika

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info