Hoppa till sidans innehåll

IDC Arvika simhall 2017


Resultat Totalt - Officiell 
 
  Tävling  IRENE DALBY CUP    Utskriftsdatum  02 maj 2017   
  Tävlingsort  Arvika    Utskriftstid  16:42   
  Arrangör  Arvika simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 april 2017         
 
 
Gren 1, 25m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ellen Lundgren  2007  Arvika Simsällskap            24.47   
Matilde Nörup  2005  Stange SK            25.10   
Martine Glomsvoll Röe  2005  Tynset IF            28.19   
Caroline Hagvin  2006  Kongsvinger Svømmeklubb            29.65   
Ingrid Engen  2005  Kongsvinger Svømmeklubb            29.69   
Allis Vernersson  2007  Arvika Simsällskap            31.19   
Juliane Skaug Danielsen  2007  Elverum Svømming            31.82   
Ingvill Taugböl  2006  Odal Svømmeklubb            37.69   
Emma Margarethe Haugen  2006  Odal Svømmeklubb            38.45   
10  Elin Karlsson  2008  Arvika Simsällskap            38.85   
11  Emma Lykkeslett Bakken  2007  Elverum Svømming            39.10   
12  Bertine Tönder Nilsskog  2008  Tynset IF            39.47   
13  Ella Eriksson  2007  Arvika Simsällskap            42.13   
                     
 
Gren 2, 25m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ole Einar Dalen  2003  Tynset IF            20.81   
Erik August Löken Simensen  2007  Kongsvinger Svømmeklubb            29.13   
Nils Nygaard  2005  Arvika Simsällskap            29.15   
Alvin Björnstad  2007  Stange SK            29.75   
Olav Bay  2004  Tynset IF            30.50   
Viktor Nilsson  2007  Arvika Simsällskap            31.09   
Elias Johannesson  2007  Arvika Simsällskap            32.22   
Sebastian A. Nordfjeld  2007  Kongsvinger Svømmeklubb            32.44   
Jörgen Lundsten  2007  Hamar IL            33.13   
10  Felix Sellberg  2007  Arvika Simsällskap            35.50   
11  Melvin Pihlgren  2006  Arvika Simsällskap            35.51   
12  Jonathan Riberg Kristoffersen  2006  Aurskog-Finstadbru SK            35.63   
13  Theo Pärlesson  2008  Arvika Simsällskap            36.10   
14  Johan Eggen Hauge  2008  Tynset IF            37.53   
15  Hein Knudsen  2005  Tynset IF            38.19   
16  Neri van Grieken  2007  Stange SK            40.90   
17  Håkon Kjeilen Syversen  2008  Elverum Svømming            41.31   
                     
 
Gren 3, 25m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Thea Björndal-Riis  2007  Solør Svømmeklubb            26.09   
Hedda Faraasen Alme  2008  Elverum Svømming            26.47   
Martine Glomsvoll Röe  2005  Tynset IF            26.47   
Siw-Angelica Östad Olsen  2004  Kongsvinger Svømmeklubb            27.03   
Caroline Hagvin  2006  Kongsvinger Svømmeklubb            27.10   
Silje Ottosen  2007  Solør Svømmeklubb            27.60   
Anne Sofie Dalen  2007  Tynset IF            28.66   
Mathilde Ishaiug  2008  Odal Svømmeklubb            29.16   
Andrine Hauge  2006  Elverum Svømming            30.34   
10  Elin Karlsson  2008  Arvika Simsällskap            30.70   
11  Ella Eriksson  2007  Arvika Simsällskap            31.59   
12  Allis Vernersson  2007  Arvika Simsällskap            32.03   
13  Josefine Spjut  2009  Arvika Simsällskap            32.94   
14  Elin Björkhltz  2008  Arvika Simsällskap            34.07   
15  Ingrid Arneberg  2006  Stange SK            34.28   
16  Ovidia Bay  2008  Tynset IF            39.72   
17  Emma Margarethe Haugen  2006  Odal Svømmeklubb            43.25   
18  Alva Sellberg  2009  Arvika Simsällskap            44.75   
19  Emma Lykkeslett Bakken  2007  Elverum Svømming            48.83   
Marie Aune  2005  Solør Svømmeklubb            DSQ   
                     
 
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Mathias Skovly  2004  Stange SK            22.06   
Jonathan Riberg Kristoffersen  2006  Aurskog-Finstadbru SK            25.82   
Sebastian A. Nordfjeld  2007  Kongsvinger Svømmeklubb            26.19   
Erik August Löken Simensen  2007  Kongsvinger Svømmeklubb            27.59   
Petter Ingebretsen  2005  Solør Svømmeklubb            27.72   
Viktor Nilsson  2007  Arvika Simsällskap            29.00   
Tor Odin Ingebretsen  2007  Solør Svømmeklubb            29.72   
Sondre Nygårdseter  2007  Stange SK            31.16   
Gaute Skyrudsmoen  2008  Kongsvinger Svømmeklubb            33.00   
10  Theo Pärlesson  2008  Arvika Simsällskap            33.82   
11  Nils Nygaard  2005  Arvika Simsällskap            34.31   
12  Jakob Aandstad  2005  Solør Svømmeklubb            34.56   
13  Hein Knudsen  2005  Tynset IF            35.41   
14  Elias Johannesson  2007  Arvika Simsällskap            36.47   
15  Leon Fogelberg  2009  Arvika Simsällskap            38.94   
16  Håkon Kjeilen Syversen  2008  Elverum Svømming            41.66   
17  Gjermund Bredalen  2008  Elverum Svømming            43.47   
18  Melvin Pihlgren  2006  Arvika Simsällskap            44.76   
                     
 
Gren 5, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Camilla Gröntvedt  2002  Tynset IF            21.57   
Oline Bay  2002  Tynset IF            21.81   
Matilde Nörup  2005  Stange SK            22.32   
Mia Bergsten  2003  Odal Svømmeklubb            24.75   
Hedda Faraasen Alme  2008  Elverum Svømming            28.78   
Elvira Hagen  2008  Hamar IL            32.25   
                     
 
Gren 6, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Adrian Ziener  2003  Odal Svømmeklubb            20.15   
Jusuf Pasalic  2001  Arvika Simsällskap            20.63   
Erik Lindh  2007  Elverum Svømming            27.16   
                     
 
Gren 7, 25m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Camilla Gröntvedt  2002  Tynset IF            17.13   
Oline Bay  2002  Tynset IF            19.21   
Matilde Nörup  2005  Stange SK            20.16   
Line-Anett S. Vestby  2003  Odal Svømmeklubb            21.71   
Martine Glomsvoll Röe  2005  Tynset IF            21.95   
Ovidia Sörlie  2005  Solør Svømmeklubb            23.60   
Marie Aune  2005  Solør Svømmeklubb            25.31   
Ingrid Arneberg  2006  Stange SK            25.44   
Thea Björndal-Riis  2007  Solør Svømmeklubb            25.56   
10  Silje Ottosen  2007  Solør Svømmeklubb            25.93   
11  Ingrid Engen  2005  Kongsvinger Svømmeklubb            26.69   
12  Elin Björkhltz  2008  Arvika Simsällskap            26.84   
13  Anne Sofie Dalen  2007  Tynset IF            26.91   
14  Mathilde Ishaiug  2008  Odal Svømmeklubb            28.09   
15  Elvira Hagen  2008  Hamar IL            30.00   
16  Andrine Hauge  2006  Elverum Svømming            30.10   
17  Bertine Tönder Nilsskog  2008  Tynset IF            31.03   
18  Juliane Skaug Danielsen  2007  Elverum Svømming            33.63   
19  Josefine Spjut  2009  Arvika Simsällskap            34.49   
20  Ingvill Taugböl  2006  Odal Svømmeklubb            35.04   
21  Emma Lykkeslett Bakken  2007  Elverum Svømming            40.53   
22  Ovidia Bay  2008  Tynset IF            40.72   
23  Emma Margarethe Haugen  2006  Odal Svømmeklubb            47.28   
                     
 
Gren 8, 25m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Embret Ellingsson  2003  Tynset IF            15.47   
Herman Ödegaarden Rusten  2004  Kongsvinger Svømmeklubb            15.88   
Kristoffer Framaas  2003  Odal Svømmeklubb            16.97   
Morten Eggen Hauge  2003  Tynset IF            17.34   
Ole Einar Dalen  2003  Tynset IF            17.53   
Henrik Holmlund  2007  Stange SK            19.19   
Jonathan Mosesen  2005  Hamar IL            20.99   
Oliver L Aarborg  2007  Hamar IL            21.41   
Nils Nygaard  2005  Arvika Simsällskap            22.19   
10  Martinus Lahlum  2007  Stange SK            22.35   
11  Alvin Björnstad  2007  Stange SK            22.91   
12  Jakob Aandstad  2005  Solør Svømmeklubb            24.85   
13  Theo Pärlesson  2008  Arvika Simsällskap            25.00   
14  Morten Överby Djupeng  2005  Tynset IF            26.00   
14  Viktor Nilsson  2007  Arvika Simsällskap            26.00   
16  Sondre Nygårdseter  2007  Stange SK            27.79   
17  Gaute Skyrudsmoen  2008  Kongsvinger Svømmeklubb            28.37   
18  Johan Eggen Hauge  2008  Tynset IF            28.40   
19  Petter Ingebretsen  2005  Solør Svømmeklubb            29.47   
20  Tor Odin Ingebretsen  2007  Solør Svømmeklubb            29.93   
21  Jörgen Lundsten  2007  Hamar IL            29.94   
22  Erik Lindh  2007  Elverum Svømming            30.75   
23  Melvin Pihlgren  2006  Arvika Simsällskap            31.09   
24  Hans Axel Brodshaug  2007  Stange SK            32.63   
25  Hein Knudsen  2005  Tynset IF            36.25   
26  Neri van Grieken  2007  Stange SK            42.15   
27  Håkon Kjeilen Syversen  2008  Elverum Svømming            42.95   
28  Gjermund Bredalen  2008  Elverum Svømming            48.82   
                     
 
Gren 9, 50m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Åste Högstedt Andersen  2004  Kongsvinger Svømmeklubb            48.41   
Sara Lönstad Halvorsen  2007  Elverum Svømming            56.28   
Lejla Pasalic  2006  Arvika Simsällskap            57.38   
Tuva Benedikte Gjerstad  2004  Hamar IL            57.78   
Katrin Hauger  2003  Stange SK            1:01.59   
Anne Sofie Dalen  2007  Tynset IF            1:04.15   
Siw-Angelica Östad Olsen  2004  Kongsvinger Svømmeklubb            1:04.81   
Ingrid Engen  2005  Kongsvinger Svømmeklubb            1:06.76   
Elin Björkhltz  2008  Arvika Simsällskap            1:10.81   
                     
 
Gren 10, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Kamil Sevik  2005  Elverum Svømming            44.32   
Kristoffer Framaas  2003  Odal Svømmeklubb            46.69   
Jusuf Pasalic  2001  Arvika Simsällskap            48.32   
Ole Einar Dalen  2003  Tynset IF            50.25   
Elis Norlin  2006  Arvika Simsällskap            51.47   
Embret Ellingsson  2003  Tynset IF            53.56   
John Aleksander Stöholen  2004  Tynset IF            53.83   
Morten Eggen Hauge  2003  Tynset IF            55.81   
Elias Johannesson  2007  Arvika Simsällskap            1:14.53   
10  Oliver L Aarborg  2007  Hamar IL            1:19.94   
                     
 
Gren 11, 50m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Mia Bergsten  2003  Odal Svømmeklubb            47.06   
Katrine Hatlevik Sorknes  2002  Solør Svømmeklubb            48.44   
Lejla Pasalic  2006  Arvika Simsällskap            48.88   
Josefine Mosesen  2006  Hamar IL            51.00   
Natalie Sörlie  2004  Solør Svømmeklubb            51.77   
Tuva Benedikte Gjerstad  2004  Hamar IL            51.97   
Tuva Lillehagen  2003  Stange SK            52.09   
Ida Norén  2004  Arvika Simsällskap            52.81   
Helena Evensen  2007  Hamar IL            57.63   
10  Ovidia Sörlie  2005  Solør Svømmeklubb            1:00.60   
11  Hedda Heggelund  2006  Solør Svømmeklubb            1:02.69   
                     
 
Gren 12, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Adrian Ziener  2003  Odal Svømmeklubb            45.81   
Emil Saetre  2005  Solør Svømmeklubb            47.53   
John Aleksander Stöholen  2004  Tynset IF            47.62   
Elis Norlin  2006  Arvika Simsällskap            52.87   
Torjus Skogheim  2006  Solør Svømmeklubb            54.47   
Henrik Holmlund  2007  Stange SK            55.69   
Marcus Wang  2007  Kongsvinger Svømmeklubb            1:02.81   
Olav Bay  2004  Tynset IF            1:16.35   
                     
 
Gren 13, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Tuva Söfting Svarstad  2007  Elverum Svømming            50.07   
Ingerid Hafslund  2006  Elverum Svømming            51.54   
Josefine Mosesen  2006  Hamar IL            54.97   
Ada Edvardsen  2007  Hamar IL            55.38   
Natalie Sörlie  2004  Solør Svømmeklubb            55.38   
                     
 
Gren 14, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Kamil Sevik  2005  Elverum Svømming            41.87   
Emil Saetre  2005  Solør Svømmeklubb            46.34   
                     
 
Gren 15, 50m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Selin Edvardsen  2005  Hamar IL            34.37   
Katrine Hatlevik Sorknes  2002  Solør Svømmeklubb            37.78   
Åste Högstedt Andersen  2004  Kongsvinger Svømmeklubb            38.75   
Lejla Pasalic  2006  Arvika Simsällskap            42.37   
Tuva Benedikte Gjerstad  2004  Hamar IL            45.37   
Ellen Lundgren  2007  Arvika Simsällskap            45.90   
Hedda Heggelund  2006  Solør Svømmeklubb            46.97   
Ada Edvardsen  2007  Hamar IL            47.65   
Katrin Hauger  2003  Stange SK            49.12   
10  Line-Anett S. Vestby  2003  Odal Svømmeklubb            49.81   
11  Siw-Angelica Östad Olsen  2004  Kongsvinger Svømmeklubb            53.07   
12  Thea Björndal-Riis  2007  Solør Svømmeklubb            53.09   
13  Hedda Faraasen Alme  2008  Elverum Svømming            55.31   
14  Allis Vernersson  2007  Arvika Simsällskap            57.30   
15  Caroline Hagvin  2006  Kongsvinger Svømmeklubb            57.50   
16  Helena Evensen  2007  Hamar IL            58.28   
17  Ovidia Sörlie  2005  Solør Svømmeklubb            59.72   
18  Elin Karlsson  2008  Arvika Simsällskap            1:00.03   
19  Marie Aune  2005  Solør Svømmeklubb            1:00.59   
20  Andrine Hauge  2006  Elverum Svømming            1:04.53   
21  Silje Ottosen  2007  Solør Svømmeklubb            1:06.03   
22  Ovidia Bay  2008  Tynset IF            1:25.34   
                     
 
Gren 16, 50m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jusuf Pasalic  2001  Arvika Simsällskap            36.53   
Herman Ödegaarden Rusten  2004  Kongsvinger Svømmeklubb            37.31   
John Aleksander Stöholen  2004  Tynset IF            39.13   
Morten Eggen Hauge  2003  Tynset IF            40.31   
Elis Norlin  2006  Arvika Simsällskap            43.61   
Henrik Holmlund  2007  Stange SK            43.78   
Erik August Löken Simensen  2007  Kongsvinger Svømmeklubb            46.53   
Mathias Skovly  2004  Stange SK            48.13   
Torjus Skogheim  2006  Solør Svømmeklubb            48.41   
10  Jonathan Mosesen  2005  Hamar IL            51.40   
11  Sebastian A. Nordfjeld  2007  Kongsvinger Svømmeklubb            51.97   
12  Martinus Lahlum  2007  Stange SK            52.00   
13  Olav Bay  2004  Tynset IF            52.94   
14  Morten Överby Djupeng  2005  Tynset IF            54.50   
15  Oliver L Aarborg  2007  Hamar IL            56.18   
16  Jonathan Riberg Kristoffersen  2006  Aurskog-Finstadbru SK            56.56   
17  Marcus Wang  2007  Kongsvinger Svømmeklubb            1:03.50   
18  Jakob Aandstad  2005  Solør Svømmeklubb            1:05.69   
19  Petter Ingebretsen  2005  Solør Svømmeklubb            1:06.35   
20  Erik Lindh  2007  Elverum Svømming            1:11.76   
21  Hans Axel Brodshaug  2007  Stange SK            1:12.91   
                     
 
Gren 17, 100m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Selin Edvardsen  2005  Hamar IL            1:36.84   
Sara Lönstad Halvorsen  2007  Elverum Svømming            1:52.50   
Josefine Mosesen  2006  Hamar IL            1:54.03   
Tuva Söfting Svarstad  2007  Elverum Svømming            1:54.28   
Ellen Lundgren  2007  Arvika Simsällskap            1:54.69   
Emma Mathea Kulmala  2007  Elverum Svømming            1:54.88   
                     
 
Gren 19, 100m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Ida Norén  2004  Arvika Simsällskap            1:56.38   
Ingerid Hafslund  2006  Elverum Svømming            2:06.90   
Emma Mathea Kulmala  2007  Elverum Svømming            2:09.68   
                     
 
Gren 20, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Marcus Wang  2007  Kongsvinger Svømmeklubb            DSQ   
                     
 
Gren 21, 100m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Åste Högstedt Andersen  2004  Kongsvinger Svømmeklubb            1:25.38   
Katrine Hatlevik Sorknes  2002  Solør Svømmeklubb            1:25.41   
Selin Edvardsen  2005  Hamar IL            1:27.16   
Sara Lönstad Halvorsen  2007  Elverum Svømming            1:41.10   
Ida Norén  2004  Arvika Simsällskap            1:42.47   
Tuva Söfting Svarstad  2007  Elverum Svømming            1:44.53   
Ada Edvardsen  2007  Hamar IL            1:48.12   
Hedda Heggelund  2006  Solør Svømmeklubb            1:51.37   
Emma Mathea Kulmala  2007  Elverum Svømming            1:51.94   
10  Ingerid Hafslund  2006  Elverum Svømming            1:52.13   
11  Line-Anett S. Vestby  2003  Odal Svømmeklubb            1:52.62   
12  Tuva Lillehagen  2003  Stange SK            1:54.00   
                     
 
Gren 22, 100m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Embret Ellingsson  2003  Tynset IF            1:21.56   
Kamil Sevik  2005  Elverum Svømming            1:22.44   
Adrian Ziener  2003  Odal Svømmeklubb            1:29.41   
Emil Saetre  2005  Solør Svømmeklubb            1:32.88   
Torjus Skogheim  2006  Solør Svømmeklubb            1:54.35   
                     
 
Gren 23, 4X25m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    25m        Tid  Status 











 
Arvika SS Lag 4  Arvika Simsällskap            1:19.85   
                   
                   
                   
        1:19.85        1:19.85   
                     
Tynset IF Lag 1  Tynset IF            1:21.16   
                   
                   
                   
        1:21.16        1:21.16   
                     
Kongsvinger SK Lag 1  Kongsvinger Svømmeklubb            1:35.56   
                   
                   
                   
        1:35.56        1:35.56   
                     
Stange SK Lag 1  Stange SK            1:40.10   
                   
                   
                   
        1:40.10        1:40.10   
                     
Solör Lag 1  Solør Svømmeklubb            1:42.16   
                   
                   
                   
        1:42.16        1:42.16   
                     
Tynset IF Lag 2  Tynset IF            1:47.25   
                   
                   
                   
        1:47.25        1:47.25   
                     
Arvika SS Lag 2  Arvika Simsällskap            1:50.50   
                   
                   
                   
        1:50.50        1:50.50   
                     
Tynset SK Lag 4  Tynset IF            1:50.55   
                   
                   
                   
        1:50.55        1:50.55   
                     
10  Stange SK Lag 2  Stange SK            1:58.31   
                   
                   
                   
        1:58.31        1:58.31   
                     
11  Hamar IL Lag 1  Hamar IL            2:01.25   
                   
                   
                   
        2:01.25        2:01.25   
                     
12  Odal SK Lag 1  Odal Svømmeklubb            2:02.12   
                   
                   
                   
        2:02.12        2:02.12   
                     
13  Elverum Lag 2  Elverum Svømming            2:04.03   
                   
                   
                   
        2:04.03        2:04.03   
                     
14  Elverum Lag 1  Elverum Svømming            2:21.32   
                   
                   
                   
        2:21.32        2:21.32   
                     
                     
 
Gren 24, 4X50m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Arvika SS Lag 5  Arvika Simsällskap            2:05.59   
                   
                   
                   
        2:05.59        2:05.59   
                     
Tynset IF Lag 3  Tynset IF            2:38.72   
                   
                   
                   
        2:38.72        2:38.72   
                     
Elverum Lag 2  Elverum Svømming            2:49.91   
                   
                   
                   
        2:49.91        2:49.91   
                     
Solör Lag 3  Solør Svømmeklubb            2:55.49   
                   
                   
                   
        2:55.49        2:55.49   
                     
Kongsvinger SK Lag 2  Kongsvinger Svømmeklubb            3:07.10   
                   
                   
                   
        3:07.10        3:07.10   
                     
Elverum Lag 1  Elverum Svømming            3:14.66   
                   
                   
                   
        3:14.66        3:14.66   
                     
Stange SK Lag 1  Stange SK            3:18.21   
                   
                   
                   
        3:18.21        3:18.21   
                     
Arvika SS Lag 3  Arvika Simsällskap            3:19.15   
                   
                   
                   
        3:19.15        3:19.15   
                     
10  Hamar IL Lag 2  Hamar IL            3:21.60   
                   
                   
                   
        3:21.60        3:21.60   
                     
11  Solör Lag 2  Solør Svømmeklubb            4:07.56   
                   
                   
                   
        4:07.56        4:07.56   
                     
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  02 maj 2017 
Licensierad till: Arvika Simsällskap  Utskriftstid  16:42 
 
Uppdaterad: 03 MAJ 2017 08:46
Skribent: Christer Andersson
Epost: Adressen Gömd

Postadress:
Arvika Simsällskap - Simidrott
Box 206
67125 Arvika

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info