Hoppa till sidans innehåll

Irene Dalby Cup - Arvika


Resultat Totalt - Per deltagare, utan mellantider

Resultat Totalt - Per deltagare, utan mellantider 
 
  Tävling  IRENE DALBY CUP    Utskriftsdatum  08 februari 2014   
  Tävlingsort  Arvika    Utskriftstid  18:33   
  Arrangör  Arvika Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  08 februari 2014         
 
 
Namn  Född  Förening  ID  Gren  Omgång  Plac.  Tid  Beskrivning 









 
Aafloen Berg Marte  2003  Hamar IL  25m Frisim Damer  Finaler  30  28.91   
Aafloen Berg Marte  2003  Hamar IL  50m Bröstsim Damer  Finaler  25  1:12.20   
Aasen Skogheim Torjus  2006  Solør SK  25m Ryggsim Herrar  Finaler  33.89   
Aasen Skogheim Torjus  2006  Solør SK  25m Frisim Herrar  Finaler  23  33.59   
Andersen Guro  2000  Stange SK  25m Fjärilsim Damer  Finaler  17.69   
Andersen Guro  2000  Stange SK  25m Frisim Damer  Finaler  16.24   
Andersen Guro  2000  Stange SK  15  50m Frisim Damer  Finaler  36.07   
Andersson Lisa  2002  ARVIKA SS  25m Fjärilsim Damer  Finaler  19.97   
Andersson Lisa  2002  ARVIKA SS  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  50.70   
Andersson Lisa  2002  ARVIKA SS  15  50m Frisim Damer  Finaler  43.49   
Andrå Kristian  2003  Stange SK  25m Frisim Herrar  Finaler  14  26.24   
Andrå Kristian  2003  Stange SK  16  50m Frisim Herrar  Finaler  22  1:09.85   
Antonsen Daniel  2003  Stange SK  25m Ryggsim Herrar  Finaler  12  39.44   
Antonsen Daniel  2003  Stange SK  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  14  1:15.75   
Antonsen Daniel  2003  Stange SK  16  50m Frisim Herrar  Finaler  21  1:09.63   
Antonsen Henriette  2006  Stange SK  25m Ryggsim Damer  Finaler  29  57.47   
Antonsen Henriette  2006  Stange SK  25m Frisim Damer  Finaler  49  49.84   
Arvika 1  ARVIKA SS  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  13  2:00.94   
Arvika 1  ARVIKA SS  20  4X50m Frisim Mixed  Finaler  3:19.34   
Arvika 3  ARVIKA SS  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  15  2:12.23   
Arvika 3  ARVIKA SS  20  4X50m Frisim Mixed  Finaler  2:52.11   
Arvika 4  ARVIKA SS  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:03.50   
Arvika 4  ARVIKA SS  20  4X50m Frisim Mixed  Finaler  3:06.07   
Arvika 5  ARVIKA SS  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  12  2:00.62   
Arvika 5  ARVIKA SS  20  4X50m Frisim Mixed  Finaler  2:19.82   
Arvika 6  ARVIKA SS  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:40.78   
Arvika 6  ARVIKA SS  20  4X50m Frisim Mixed  Finaler  3:12.38   
Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  24.47   
Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  50m Bröstsim Damer  Finaler  56.26   
Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  15  50m Frisim Damer  Finaler  20  52.53   
Bay Olav  2004  Tynset IF  25m Ryggsim Herrar  Finaler  35.53   
Bay Olav  2004  Tynset IF  25m Frisim Herrar  Finaler  18  29.19   
Bay Olav  2004  Tynset IF  16  50m Frisim Herrar  Finaler  19  1:05.91   
Bay Oline  2002  Tynset IF  25m Frisim Damer  Finaler  14  22.45   
Bay Oline  2002  Tynset IF  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  1:00.00   
Bay Oline  2002  Tynset IF  15  50m Frisim Damer  Finaler  21  53.23   
Bekkesletten Fredrik  2003  Solør SK  25m Bröstsim Herrar  Finaler  27.07   
Bekkesletten Fredrik  2003  Solør SK  25m Frisim Herrar  Finaler  11  24.63   
Bekkesletten Fredrik  2003  Solør SK  16  50m Frisim Herrar  Finaler  15  56.41   
Bekkesletten Viktoria  2002  Solør SK  25m Bröstsim Damer  Finaler  25.67   
Bekkesletten Viktoria  2002  Solør SK  25m Frisim Damer  Finaler  11  20.77   
Bekkesletten Viktoria  2002  Solør SK  15  50m Frisim Damer  Finaler  18  50.38   
Blomsterlund Alva Eggen  2003  Elverum  50m Bröstsim Damer  Finaler  54.98   
Blomsterlund Alva Eggen  2003  Elverum  15  50m Frisim Damer  Finaler  13  46.51   
Blomsterlund Alva Eggen  2003  Elverum  17  100m Medley Damer  Finaler  1:54.03   
Brodshaug Hans Axel  2007  Stange SK  25m Frisim Herrar  Finaler  29  1:08.17   
Brodshaug Hans Axel  2007  Stange SK  16  50m Frisim Herrar  Finaler  23  2:24.39   
Börgesen Svea Iselin  2003  Solør SK  25m Ryggsim Damer  Finaler  28.37   
Börgesen Svea Iselin  2003  Solør SK  25m Frisim Damer  Finaler  34  30.97   
Börrestuen Sofie  2003  Elverum  50m Bröstsim Damer  Finaler  54.66   
Börrestuen Sofie  2003  Elverum  15  50m Frisim Damer  Finaler  19  50.93   
Börrestuen Sofie  2003  Elverum  17  100m Medley Damer  Finaler  2:06.41   
Carlsson Selma  2004  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  27.43   
Carlsson Selma  2004  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  33  30.57   
Dagsgård Celine  2005  Stange SK  25m Ryggsim Damer  Finaler  27  48.08   
Dagsgård Celine  2005  Stange SK  25m Frisim Damer  Finaler  48  48.85   
Dahlström Klara  2004  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  18  31.99   
Dahlström Klara  2004  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  27.17   
Dalbu Adrian  2002  Hamar IL  25m Frisim Herrar  Finaler  12  24.97   
Dalbu Adrian  2002  Hamar IL  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  11  1:05.90   
Dalbu Ellen  2000  Hamar IL  25m Bröstsim Damer  Finaler  24.53   
Dalbu Ellen  2000  Hamar IL  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  49.06   
Dalen Anne Sofie  2007  Tynset IF  25m Bröstsim Damer  Finaler  36  46.16   
Dalen Ole Einar  2003  Tynset IF  25m Bröstsim Herrar  Finaler  26.84   
Dalen Ole Einar  2003  Tynset IF  25m Frisim Herrar&bbsp; Finaler  23.37   
Dalen Ole Einar  2003  Tynset IF  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  59.81   
Elevrum  Elverum  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  10  1:51.71   
Elevrum 1  Elverum  20  4X50m Frisim Mixed  Finaler  3:13.59   
Elise Sveen  2004  Elverum  50m Bröstsim Damer  Finaler  19  1:04.28   
Elise Sveen  2004  Elverum  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  1:01.73   
Elise Sveen  2004  Elverum  15  50m Frisim Damer  Finaler  23  54.48   
Ellevold Thea Marie  2002  Elverum  50m Bröstsim Damer  Finaler  17  1:01.22   
Ellevold Thea Marie  2002  Elverum  15  50m Frisim Damer  Finaler  26  56.03   
Ellevold Thea Marie  2002  Elverum  17  100m Medley Damer  Finaler  2:13.97   
Ellingsson Embret  2003  Tynset IF  25m Bröstsim Herrar  Finaler  14  33.43   
Ellingsson Embret  2003  Tynset IF  25m Frisim Herrar  Finaler  20.53   
Ellingsson Embret  2003  Tynset IF  16  50m Frisim Herrar  Finaler  10  50.07   
Ellingsson Johanne  2004  Tynset IF  25m Bröstsim Damer  Finaler  26  35.75   
Ellingsson Johanne  2004  Tynset IF  25m Frisim Damer  Finaler  16  23.90   
Ellingsson Johanne  2004  Tynset IF  15  50m Frisim Damer  Finaler  27  58.00   
Elverum 2  Elverum  20  4X50m Frisim Mixed  Finaler  3:28.27   
Flensborg Olav  2002  Stange SK  25m Frisim Herrar  Finaler  19.56   
Flensborg Olav  2002  Stange SK  16  50m Frisim Herrar  Finaler  44.75   
Fransson Trine  2002  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  23.99   
Fransson Trine  2002  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  19.19   
Fredriksson Leon  2004  ARVIKA SS  25m Bröstsim Herrar  Finaler  15  33.81   
Fredriksson Leon  2004  ARVIKA SS  25m Frisim Herrar  Finaler  25  34.28   
Fredriksson Lowa  2007  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  37  48.59   
Fredriksson Lowa  2007  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  46  44.63   
Furumo Katarina  2001  Rena IL  25m Bröstsim Damer  Finaler  27.22   
Furumo Katarina  2001  Rena IL  25m Ryggsim Damer  Finaler  24.06   
Furumo Katarina  2001  Rena IL  25m Frisim Damer  Finaler  10  20.75   
Gjelten Simen  2003  Tynset IF  25m Frisim Herrar  Finaler  18.48   
Gjelten Simen  2003  Tynset IF  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  1:00.00   
Gjelten Simen  2003  Tynset IF  16  50m Frisim Herrar  Finaler  44.38   
Granqvist Lisa  2004  ARVIKA SS  50m Bröstsim Damer  Finaler  15  1:00.62   
Granqvist Lisa  2004  ARVIKA SS  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  12  1:08.22   
Granqvist Lisa  2004  ARVIKA SS  15  50m Frisim Damer  Finaler  24  55.24   
Green Sanna  2004  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  16  31.74   
Green Sanna  2004  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  44  37.72   
Guldbrandsen Nora Roll  2004  Elverum  50m Bröstsim Damer  Finaler  27  1:13.51   
Guldbrandsen Nora Roll  2004  Elverum  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  11  1:08.04   
Guldbrandsen Nora Roll  2004  Elverum  15  50m Frisim Damer  Finaler  33  1:02.81   
Haaseth Una Martine  2004  Elverum  50m Bröstsim Damer  Finaler  20  1:05.50   
Haaseth Una Martine  2004  Elverum  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  10  1:05.90   
Haaseth Una Martine  2004  Elverum  17  100m Medley Damer  Finaler  2:25.59   
Hamar IL  Hamar IL  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:30.22   
Hansael Hedda  2004  Tynset IF  25m Bröstsim Damer  Finaler  31  37.55   
Hansael Hedda  2004  Tynset IF  25m Frisim Damer  Finaler  31  29.34   
Hansael Hedda  2004  Tynset IF  15  50m Frisim Damer  Finaler  34  1:06.20   
Hedling Alva  2004  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  10  29.84   
Hedling Alva  2004  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  23  25.28   
Hedling Alva  2004  ARVIKA SS  50m Bröstsim Damer  Finaler  16  1:01.19   
Heide Vera  2002  Rena IL  25m Fjärilsim Damer  Finaler  32.60   
Heide Vera  2002  Rena IL  25m Frisim Damer  Finaler  27  28.15   
Hofman Fanny  2005  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  13  29.03   
Hofman Fanny  2005  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  15  22.60   
Holen Ingeborg  2003  Stange SK  25m Frisim Damer  Finaler  13  21.75   
Holen Ingeborg  2003  Stange SK  50m Bröstsim Damer  Finaler  54.51   
Husfloen Emma-Johanne  2005  Rena IL  25m Bröstsim Damer  Finaler  27  35.90   
Husfloen Emma-Johanne  2005  Rena IL  25m Frisim Damer  Finaler  36  31.99   
Husfloen Sunniva Elida  2002  Rena IL  25m Bröstsim Damer  Finaler  26.63   
Husfloen Sunniva Elida  2002  Rena IL  25m Frisim Damer  Finaler  20.17   
Husfloen Sunniva Elida  2002  Rena IL  15  50m Frisim Damer  Finaler  10  45.31   
Håkonsen Camilla  2005  Rena IL  25m Bröstsim Damer  Finaler  17  31.79   
Håkonsen Camilla  2005  Rena IL  25m Frisim Damer  Finaler  37  32.59   
Högstedt Aste A  2004  Kongsvinge  25m Bröstsim Damer  Finaler  22  34.44   
Högstedt Aste A  2004  Kongsvinge  25m Ryggsim Damer  Finaler  15  31.69   
Högstedt Aste A  2004  Kongsvinge  25m Frisim Damer  Finaler  35  31.59   
Hörstad Fanny Svarva  2002  Rena IL  25m Fjärilsim Damer  Finaler  22.44   
Hörstad Fanny Svarva  2002  Rena IL  50m Bröstsim Damer  Finaler  53.59   
Hörstad Fanny Svarva  2002  Rena IL  15  50m Frisim Damer  Finaler  44.91   
Jansson Sofia  2003  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  10  28.17   
Jansson Sofia  2003  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  28.47   
Johansen Hedda  2002  Tynset IF  25m Frisim Damer  Finaler  20  24.66   
Johansen Hedda  2002  Tynset IF  50m Bröstsim Damer  Finaler  21  1:06.40   
Johansen Hedda  2002  Tynset IF  15  50m Frisim Damer  Finaler  29  58.49   
Johansen Torjus  2006  Tynset IF  25m Frisim Herrar  Finaler  27  35.47   
Jonsson Moa S  1999  Solør SK  25m Fjärilsim Damer  Finaler  22.96   
Jonsson Moa S  1999  Solør SK  15  50m Frisim Damer  Finaler  15  46.68   
Kiönig Edit  2005  Rena IL  25m Bröstsim Damer  Finaler  24  35.38   
Kiönig Edit  2005  Rena IL  25m Ryggsim Damer  Finaler  19  34.13   
Kiönig Edit  2005  Rena IL  50m Bröstsim Damer  Finaler  30  1:18.80   
Kongsvinger  Kongsvinge  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  14  2:11.93   
Kongsvinger 2  Kongsvinge  20  4X50m Frisim Mixed  Finaler  2:45.60   
Korsmo Ole M  2000  Solør SK  25m Bröstsim Herrar  Finaler  27.28   
Korsmo Ole M  2000  Solør SK  25m Frisim Herrar  Finaler  13  25.81   
Korsmo Ole M  2000  Solør SK  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  56.02   
Krågå Marte  2001  Rena IL  25m Bröstsim Damer  Finaler  23.69   
Krågå Marte  2001  Rena IL  25m Frisim Damer  Finaler  19.03   
Kuzey Isa  2004  ARVIKA SS  25m Bröstsim Herrar  Finaler  26.03   
Kuzey Isa  2004  ARVIKA SS  25m Ryggsim Herrar  Finaler  26.79   
Kuzey Isa  2004  ARVIKA SS  16  50m Frisim Herrar  Finaler  48.12   
Kuzey Selma  2007  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  30  36.97   
Kuzey Selma  2007  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  24  40.98   
Kuzey Selma  2007  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  39  34.66   
Kuzey Yakup  2005  ARVIKA SS  25m Bröstsim Herrar  Finaler  12  31.15   
Kuzey Yakup  2005  ARVIKA SS  25m Ryggsim Herrar  Finaler  28.03   
Kuzey Yakup  2005  ARVIKA SS  25m Frisim Herrar  Finaler  15  27.16   
Kvisler Anna Kristine  1999  Solør SK  25m Frisim Damer  Finaler  18.65   
Kvisler Anna Kristine  1999  Solør SK  50m Bröstsim Damer  Finaler  10  57.07   
Kvisler Anna Kristine  1999  Solør SK  15  50m Frisim Damer  Finaler  41.50   
Lae Katarina Berg  2003  Elverum  25m Ryggsim Damer  Finaler  14  31.17   
Lae Katarina Berg  2003  Elverum  25m Frisim Damer  Finaler  38  33.59   
Lae Katarina Berg  2003  Elverum  15  50m Frisim Damer  Finaler  36  1:15.59   
Lekve Arn  2008  Stange SK  25m Ryggsim Herrar  Finaler  15  1:06.00   
Lillhovde Sivert  2004  Stange SK  25m Ryggsim Herrar  Finaler  27.69   
Lillhovde Sivert  2004  Stange SK  16  50m Frisim Herrar  Finaler  11  50.34   
Lindahl Rasmus  2005  ARVIKA SS  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  59.80   
Lindahl Rasmus  2005  ARVIKA SS  12  50m Ryggsim Herrar  Finaler  59.32   
Lindahl Rasmus  2005  ARVIKA SS  16  50m Frisim Herrar  Finaler  49.75   
Lindblom William  2004  ARVIKA SS  25m Bröstsim Herrar  Finaler  10  29.59   
Lindblom William  2004  ARVIKA SS  25m Ryggsim Herrar  Finaler  26.62   
Lindblom William  2004  ARVIKA SS  25m Frisim Herrar  Finaler  17  28.37   
Lundberg Mia  2005  Hamar IL  25m Ryggsim Damer  Finaler  26.96   
Lundberg Mia  2005  Hamar IL  25m Frisim Damer  Finaler  21  24.75   
Lundberg Mia  2005  Hamar IL  15  50m Frisim Damer  Finaler  22  54.39   
Lundberg Thomas  1998  Hamar IL  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  48.25   
Lundberg Thomas  1998  Hamar IL  16  50m Frisim Herrar  Finaler  32.37   
Lundberg Thomas  1998  Hamar IL  18  100m Medley Herrar  Finaler  1:29.84   
Lundgren Ellen  2007  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  39  53.57   
Lundgren Ellen  2007  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  21  37.41   
Lundgren Ellen  2007  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  40  34.90   
Lundgren Ylva  2004  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  28  36.10   
Lundgren Ylva  2004  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  13  30.00   
Lundgren Ylva  2004  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  25  26.15   
Magnusson Emily  2002  ARVIKA SS  50m Bröstsim Damer  Finaler  53.53   
Magnusson Emily  2002  ARVIKA SS  15  50m Frisim Damer  Finaler  40.41   
Magnusson Emily  2002  ARVIKA SS  17  100m Medley Damer  Finaler  1:45.43   
Magnusson Theo  2004  ARVIKA SS  25m Ryggsim Herrar  Finaler  33.22   
Magnusson Theo  2004  ARVIKA SS  25m Frisim Herrar  Finaler  20  31.69   
Maliberg Maria  2003  Solør SK  25m Ryggsim Damer  Finaler  29.75   
Maliberg Maria  2003  Solør SK  25m Frisim Damer  Finaler  29  28.87   
Maliberg Maria  2003  Solør SK  50m Bröstsim Damer  Finaler  29  1:16.53   
Martinsen Kristine  2001  Hamar IL  50m Bröstsim Damer  Finaler  12  58.72   
Martinsen Kristine  2001  Hamar IL  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  59.72   
Martinsen Kristine  2001  Hamar IL  15  50m Frisim Damer  Finaler  16  49.72   
Matulewicz Mateusz  2001  Kongsvinge  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  46.94   
Matulewicz Mateusz  2001  Kongsvinge  16  50m Frisim Herrar  Finaler  33.16   
Matulewicz Mateusz  2001  Kongsvinge  18  100m Medley Herrar  Finaler  1:35.12   
Myrvang Björn Kristian  2000  Solør SK  25m Frisim Herrar  Finaler  17.13   
Myrvang Björn Kristian  2000  Solør SK  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  53.38   
Myrvang Björn Kristian  2000  Solør SK  18  100m Medley Herrar  Finaler  1:48.39   
Nessaeter Julie B  2003  Kongsvinge  25m Bröstsim Damer  Finaler  33  39.97   
Nilsen Mathias  2000  Kongsvinge  25m Bröstsim Herrar  Finaler  23.86   
Nilsen Mathias  2000  Kongsvinge  25m Frisim Herrar  Finaler  18.98   
Nilsen Mathias  2000  Kongsvinge  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  54.06   
Nilsson Wikman Albin  2006  ARVIKA SS  25m Ryggsim Herrar  Finaler  11  39.25   
Nilsson Wikman Albin  2006  ARVIKA SS  25m Frisim Herrar  Finaler  21  32.13   
Nordby Erine  2004  Odal SK  25m Bröstsim Damer  Finaler  32  39.40   
Nordby Erine  2004  Odal SK  15  50m Frisim Damer  Finaler  37  1:19.57   
Often Ylva  2004  Tynset IF  25m Bröstsim Damer  Finaler  12  29.00   
Often Ylva  2004  Tynset IF  25m Frisim Damer  Finaler  24  26.03   
Often Ylva  2004  Tynset IF  15  50m Frisim Damer  Finaler  30  59.19   
Olsen Anine  2002  Stange SK  25m Bröstsim Damer  Finaler  26.94   
Olsen Anine  2002  Stange SK  25m Frisim Damer  Finaler  19  24.58   
Olsen Anine  2002  Stange SK  50m Bröstsim Damer  Finaler  53.75   
Pasalic Adna  2003  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  27.75   
Pasalic Adna  2003  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  19.83   
Pasalic Adna  2003  ARVIKA SS  15  50m Frisim Damer  Finaler  11  46.28   
Pasalic Jusuf  2001  ARVIKA SS  25m Bröstsim Herrar  Finaler  26.18   
Pasalic Jusuf  2001  ARVIKA SS  25m Frisim Herrar  Finaler  19.41   
Pasalic Jusuf  2001  ARVIKA SS  16  50m Frisim Herrar  Finaler  42.79   
Pasalic Lejla  2007  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  22  25.03   
Peistorpet Emma  1998  Stange SK  25m Frisim Damer  Finaler  15.33   
Peistorpet Emma  1998  Stange SK  15  50m Frisim Damer  Finaler  34.50   
Peistorpet Emma  1998  Stange SK  17  100m Medley Damer  Finaler  1:22.13   
Peistorpet Mari  2004  Stange SK  25m Bröstsim Damer  Finaler  15  30.69   
Peistorpet Mari  2004  Stange SK  25m Ryggsim Damer  Finaler  20  34.84   
Peistorpet Mari  2004  Stange SK  25m Frisim Damer  Finaler  42  34.97   
Perea Natalia  2002  ARVIKA SS  25m Fjärilsim Damer  Finaler  21.03   
Perea Natalia  2002  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  18.78   
Pärlesson Mira  2005  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  24  35.38   
Pärlesson Mira  2005  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  12  29.95   
Pärlesson Mira  2005  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  28  28.44   
Quach Nhi  1998  Kongsvinge  25m Ryggsim Damer  Finaler  18  33.72   
Quach Nhi  1998  Kongsvinge  25m Frisim Damer  Finaler  18  24.16   
Quach Nhi  1998  Kongsvinge  50m Bröstsim Damer  Finaler  11  58.12   
Rena 3  Rena IL  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:40.50   
Rena IL 1  Rena IL  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:34.72   
Rena IL 2  Rena IL  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:33.67   
Rosfeldt Ian  2004  ARVIKA SS  25m Ryggsim Herrar  Finaler  33.51   
Rosfeldt Ian  2004  ARVIKA SS  25m Frisim Herrar  Finaler  16  28.25   
Rosfeldt Ian  2004  ARVIKA SS  16  50m Frisim Herrar  Finaler  18  1:04.21   
Rosfeldt Tanya  2003  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  22  38.09   
Rosfeldt Tanya  2003  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  32  30.16   
Rosfeldt Tanya  2003  ARVIKA SS  50m Bröstsim Damer  Finaler  26  1:12.40   
Rusten Herman Ö  2003  Kongsvinge  25m Frisim Herrar  Finaler  19  30.00   
Rusten Herman Ö  2003  Kongsvinge  16  50m Frisim Herrar  Finaler  20  1:07.27   
Ruud Robin  2003  Kongsvinge  25m Frisim Herrar  Finaler  10  24.50   
Ruud Robin  2003  Kongsvinge  16  50m Frisim Herrar  Finaler  17  1:03.23   
Röe-Sankey Ruben  2001  Tynset IF  25m Bröstsim Herrar  Finaler  11  30.07   
Röe-Sankey Ruben  2001  Tynset IF  16  50m Frisim Herrar  Finaler  12  53.03   
Rördam Joakim  2007  Stange SK  25m Frisim Herrar  Finaler  28  41.50   
Rördam Marte  2007  Stange SK  25m Frisim Damer  Finaler  50  1:10.48   
Sagvik Elias  2006  ARVIKA SS  25m Bröstsim Herrar  Finaler  25.47   
Sagvik Elias  2006  ARVIKA SS  25m Ryggsim Herrar  Finaler  25.51   
Sagvik Elias  2006  ARVIKA SS  25m Frisim Herrar  Finaler  20.59   
Sandvold Paulsen Karoline  2003  Stange SK  25m Bröstsim Damer  Finaler  11  28.73   
Sandvold Paulsen Karoline  2003  Stange SK  25m Frisim Damer  Finaler  20.23   
Sandvold Paulsen Karoline  2003  Stange SK  15  50m Frisim Damer  Finaler  14  46.65   
Sigernes-Langbråten Svein Göran  2003  Kongsvinge  25m Bröstsim Herrar  Finaler  13  31.40   
Sigernes-Langbråten Svein Göran  2003  Kongsvinge  25m Ryggsim Herrar  Finaler  14  43.37   
Sigernes-Langbråten Svein Göran  2003  Kongsvinge  25m Frisim Herrar  Finaler  22  32.34   
Skaug Ole Alexander  2001  Rena IL  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  10  1:02.42   
Skaug Ole Alexander  2001  Rena IL  12  50m Ryggsim Herrar  Finaler  54.88   
Skjaerpen Even  2000  Solør SK  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  55.72   
Skjaerpen Even  2000  Solør SK  12  50m Ryggsim Herrar  Finaler  54.66   
Skjaerpen Even  2000  Solør SK  16  50m Frisim Herrar  Finaler  39.63   
Skjölås Fjellberg Ida  2002  Stange SK  25m Bröstsim Damer  Finaler  16  31.70   
Skjölås Fjellberg Ida  2002  Stange SK  25m Frisim Damer  Finaler  26  26.37   
Skoglund Emma  2003  ARVIKA SS  50m Bröstsim Damer  Finaler  13  1:00.12   
Skoglund Emma  2003  ARVIKA SS  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  1:01.14   
Skoglund Emma  2003  ARVIKA SS  15  50m Frisim Damer  Finaler  17  49.73   
Skoglund Meja  2007  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  20  33.69   
Skoglund Meja  2007  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  25  41.69   
Skoglund Meja  2007  ARVIKA SS  25m Frisim Damer  Finaler  43  35.16   
Skogman Alfred  2006  ARVIKA SS  25m Bröstsim Herrar  Finaler  17  38.37   
Skogman Alfred  2006  ARVIKA SS  25m Ryggsim Herrar  Finaler  10  38.63   
Skogman Alfred  2006  ARVIKA SS  25m Frisim Herrar  Finaler  24  34.16   
Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  25m Fjärilsim Damer  Finaler  25.45   
Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  50m Bröstsim Damer  Finaler  14  1:00.60   
Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  15  50m Frisim Damer  Finaler  45.03   
Skyrud Erik  2004  Kongsvinge  25m Bröstsim Herrar  Finaler  16  36.38   
Skyrud Erik  2004  Kongsvinge  25m Ryggsim Herrar  Finaler  12  39.44   
Skyrud Erik  2004  Kongsvinge  25m Frisim Herrar  Finaler  26  34.73   
Sneitz Oliver  1999  Kongsvinge  25m Frisim Herrar  Finaler  14.97   
Sneitz Oliver  1999  Kongsvinge  12  50m Ryggsim Herrar  Finaler  44.03   
Sneitz Oliver  1999  Kongsvinge  16  50m Frisim Herrar  Finaler  34.87   
Solbakken Anneli  2001  Rena IL  25m Bröstsim Damer  Finaler  21  33.90   
Solbakken Anneli  2001  Rena IL  15  50m Frisim Damer  Finaler  32  1:00.85   
Solör 1  Solør SK  20  4X50m Frisim Mixed  Finaler  3:13.91   
Solör 3  Solør SK  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  11  1:58.48   
Solör 4  Solør SK  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:41.50   
Sorknes Katrine  2002  Solør SK  25m Bröstsim Damer  Finaler  14  29.28   
Sorknes Katrine  2002  Solør SK  50m Bröstsim Damer  Finaler  22  1:08.15   
Sorknes Katrine  2002  Solør SK  15  50m Frisim Damer  Finaler  28  58.04   
Sorknes Kristian  2001  Solør SK  25m Bröstsim Herrar  Finaler  28.78   
Sorknes Kristian  2001  Solør SK  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  12  1:06.40   
Sorknes Kristian  2001  Solør SK  16  50m Frisim Herrar  Finaler  14  55.51   
Spjut Felicia  2006  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  35  45.57   
Spjut Felicia  2006  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  28  54.67   
Stange 1  Stange SK  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:15.91   
Stange 2  Stange SK  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  1:30.71   
Stange 4  Stange SK  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  17  3:05.69   
Steina Ole  2000  Stange SK  10  50m Bröstsim Herrar  Finaler  13  1:07.26   
Steina Ole  2000  Stange SK  16  50m Frisim Herrar  Finaler  16  58.28   
Strand Elise  2001  Rena IL  25m Frisim Damer  Finaler  17  24.12   
Svarstad Eline  2004  Elverum  50m Bröstsim Damer  Finaler  23  1:10.00   
Svarstad Eline  2004  Elverum  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  57.03   
Svarstad Eline  2004  Elverum  15  50m Frisim Damer  Finaler  25  55.68   
Svarstad Tuva Söftling  2007  Elverum  25m Ryggsim Damer  Finaler  26  46.87   
Svarstad Tuva Söftling  2007  Elverum  25m Frisim Damer  Finaler  47  45.50   
Sveen Adrine Juliane  2004  Rena IL  25m Bröstsim Damer  Finaler  23  34.53   
Sveen Adrine Juliane  2004  Rena IL  25m Ryggsim Damer  Finaler  17  33.40   
Sörlie Natalie  2004  Solør SK  25m Ryggsim Damer  Finaler  29.38   
Sörlie Natalie  2004  Solør SK  50m Bröstsim Damer  Finaler  28  1:16.09   
Sörlie Natalie  2004  Solør SK  15  50m Frisim Damer  Finaler  35  1:11.90   
Takle-Hagen Tonje  2004  Kongsvinge  25m Bröstsim Damer  Finaler  29  36.31   
Takle-Hagen Tonje  2004  Kongsvinge  25m Ryggsim Damer  Finaler  23  40.41   
Takle-Hagen Tonje  2004  Kongsvinge  25m Frisim Damer  Finaler  40  34.90   
Thorkildsen Malin Elise  2004  Elverum  50m Bröstsim Damer  Finaler  24  1:12.11   
Thorkildsen Malin Elise  2004  Elverum  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  13  1:11.56   
Thorkildsen Malin Elise  2004  Elverum  15  50m Frisim Damer  Finaler  31  59.34   
Tynset  Tynset IF  19  4X25m Frisim Mixed  Finaler  16  2:22.35   
Tynset 1  Tynset IF  20  4X50m Frisim Mixed  Finaler  10  3:36.09   
Tynset 2  Tynset IF  20  4X50m Frisim Mixed  Finaler  11  3:47.07   
Valdal Isabella M  2004  Kongsvinge  25m Bröstsim Damer  Finaler  38  52.13   
Valdal Isabella M  2004  Kongsvinge  25m Frisim Damer  Finaler  45  41.63   
Vie Ingrid  2003  Elverum  25m Frisim Damer  Finaler  12  20.97   
Vie Ingrid  2003  Elverum  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  57.93   
Vie Ingrid  2003  Elverum  17  100m Medley Damer  Finaler  2:18.10   
Vikström Maia  2004  ARVIKA SS  25m Bröstsim Damer  Finaler  19  33.37   
Vikström Maia  2004  ARVIKA SS  25m Ryggsim Damer  Finaler  10  29.84   
Wilhelmsen Kristin  2001  Elverum  50m Bröstsim Damer  Finaler  53.71   
Wilhelmsen Kristin  2001  Elverum  15  50m Frisim Damer  Finaler  42.34   
Wilhelmsen Kristin  2001  Elverum  17  100m Medley Damer  Finaler  1:51.50   
Wilisoo Ylva  2002  Rena IL  25m Fjärilsim Damer  Finaler  22.22   
Wilisoo Ylva  2002  Rena IL  50m Bröstsim Damer  Finaler  18  1:03.90   
Wilisoo Ylva  2002  Rena IL  15  50m Frisim Damer  Finaler  12  46.50   
Wolday Rufael  2000  Kongsvinge  25m Bröstsim Herrar  Finaler  28.22   
Wolday Rufael  2000  Kongsvinge  25m Fjärilsim Herrar  Finaler  45.18   
Wolday Rufael  2000  Kongsvinge  16  50m Frisim Herrar  Finaler  13  53.38   
Ödegård Anna  2001  Solør SK  25m Ryggsim Damer  Finaler  20.22   
Ödegård Anna  2001  Solør SK  50m Bröstsim Damer  Finaler  48.90   
Ödegård Anna  2001  Solør SK  15  50m Frisim Damer  Finaler  39.54   
Östad Siw A  2004  Solør SK  25m Bröstsim Damer  Finaler  34  44.30   
Öven Sina Ingedotter  2004  Elverum  11  50m Ryggsim Damer  Finaler  55.53   
Öven Sina Ingedotter  2004  Elverum  13  50m Fjärilsim Damer  Finaler  1:02.13   
Öven Sina Ingedotter  2004  Elverum  17  100m Medley Damer  Finaler  2:01.08   
                 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  08 februari 2014 
Licensierad till: Arvika Simsällskap  Utskriftstid  18:33 
 
Uppdaterad: 08 FEB 2014 20:40
Skribent: Lars Finne

Postadress:
Arvika Simsällskap - Simidrott
Box 206
67125 Arvika

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info