Hoppa till sidans innehåll

Irene Dalby Cup Skarnes 2015


ØVELSE 1; 25M BRYST jenter          













Heat 1 - Øvelse 1 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Thea Myrvang 2006 Solør Svømmeklubb 01:00,6




2 Ada Edvardsen 2007 Hamar 00:41,2




3 Ellen Lundberg 2007 Arvika simsällskap 00:34,8




4 Emma Mathea Kulmala 2007 Elverum Svømming 00:42,4




5 Lowa Fredriksson 2007 Arvika simsällskap 00:41,1








 



Heat 4 - Øvelse 1 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Martine Glomsvoll Røe 2005 Tynset 00:30,6




2 Mira Pärleson 2005 Arvika simsällskap 00:39,7




3 Andrine Juliane Sveen 2004 Rena IL svømming 00:28,0




4 Natalie Sørlie 2004 Solør Svømmeklubb 00:27,0




5 Hentriette Runden Pran 2003 Odal Svømmeklubb 00:33,1








 



ØVELSE 2; 25M BRYST gutter          








 



Heat 1 - Øvelse 2 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Sebastian Avila Nordfjeld 2007 Kongsvinger Svømmeklubb 00:36,6




2 Torjus Johansen 2006 Tynset 00:38,5




3 Oliwer Lindblom 2007 Arvika simsällskap 00:31,8




4 Even Glomsås Skyrud 2007 Kongsvinger Svømmeklubb 00:51,9




5 Anders Sørskog Mørkhagen 2006 Hamar 00:31,4








 



ØVELSE 3; 25M RYGG jenter          



Heat 1 - Øvelse 3 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Maren Madeleine Thorkildsen 2008 Elverum Svømming 00:47,9




2 Ellen Lundberg 2007 Arvika simsällskap 00:30,0




3 Emma Mathea Kulmala 2007 Elverum Svømming 00:37,5




4 Linn Emilie Sørlie 2007 Solør Svømmeklubb 00:36,6




5 Ada Edvardsen 2007 Hamar 00:35,6








 



Heat 4 - Øvelse 3 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Johanne Risnes 2005 Elverum Svømming 00:28,5




2        




3 Mira Pärleson 2005 Arvika simsällskap 00:28,1




4 Camilla Håkonsen 2005 Rena IL svømming 00:34,1




5 Helene Andrea Nordmoen 2005 Tynset 00:50,7








 



ØVELSE 4; 25M RYGG gutter          




         



Heat 1 - Øvelse 4 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Erik August Løken Simensen 2007 Kongsvinger Svømmeklubb 00:34,8




2 Oliwer Lindblom 2007 Arvika simsällskap 00:30,3




3 Sebastian Avila Nordfjeld 2007 Kongsvinger Svømmeklubb 00:36,1




4 Torjus Johansen 2006 Tynset 00:30,6




5 Kristian Langseth 2007 Stange Svømmeklubb 00:46,1








 



Heat 2 - Øvelse 4 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Leon Fredrikson 2004 Arvika simsällskap 00:25,5




2 Emil Sætre 2005 Solør Svømmeklubb 00:24,8




3 Hein Knudsen 2005 Tynset 00:44,5




4 Simon Michelson 2005 Odal Svømmeklubb 00:31,6




5        








 



ØVELSE 7; 25M FRI jenter          




         



Heat 1 - Øvelse 7 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Maren Madeleine Thorkildsen 2008 Elverum Svømming 00:47,6




2 Ada Edvardsen 2007 Hamar 00:31,1




3 Ellen Lundberg 2007 Arvika simsällskap 00:26,3




4 Enia Nordby 2007 Odal Svømmeklubb 00:47,3




5        








 



Heat 2 - Øvelse 7 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Emilie Brovold 2006 Stange Svømmeklubb 00:59,3




2 Lowa Fredriksson 2007 Arvika simsällskap 00:40,8




3 Sara Lønstad-Halvorsen 2007 Elverum Svømming 00:26,4




4 Tuva Søfting Svarstad 2007 Elverum Svømming 00:32,8




5 Constanse Vestli Aalberg 2006 Odal Svømmeklubb 00:26,9








 



ØVELSE 8; 25M FRI gutter          




         



Heat 1 - Øvelse 8 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Theo Pärleson 2008 Arvika simsällskap 00:43,1




2 Erik August Løken Simensen 2007 Kongsvinger Svømmeklubb 00:36,5




3 Even Glomsås Skyrud 2007 Kongsvinger Svømmeklubb 0:1,10,4




4 Oliwer Lindblom 2007 Arvika simsällskap 00:28,0




5 Daniel Bonna   Odal Svømmeklubb  








 



Heat 4 - Øvelse 8 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Kristian Sørskog Mørkhagen 2004 Hamar 00:17,3




2 Simon Michelson 2005 Odal Svømmeklubb 00:28,3




3 Leon Fredrikson 2004 Arvika simsällskap 00:26,4




4 Markus Kristiansen 2004 Solør Svømmeklubb 00:28,5




5 Oav Bay 2004 Tynset 00:27,6








 













ØVELSE 9; 4 * 25 M STAFETT mix          




         



Heat 1 - Øvelse 9 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Kongsvinger 2   Kongsvinger Svømmeklubb 0:1,49,1




2 Tynset   Tynset 0:2,11,8




3 Arvika   Arvika simsällskap 0:2,17,5




4 Elverum 1   Elverum Svømming 0:1,50,8




5 Odal 3   Odal Svømmeklubb 0:1,41,4













Heat 4 - Øvelse 9 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Solør 2   Solør Svømmeklubb 0:2,25,9




2        




3 Arvika   Arvika simsällskap 0:1,32,6




4        




5 Elverum 3   Elverum Svømming 0:2,15,9























ØVELSE 10, 50M BRYST jenter          













Heat 3 - Øvelse 10 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Alva Eggen Blomsterlund 2003 Elverum Svømming 00:56,6




2 Lisa Granqvist 2004 Arvika simsällskap 00:56,2




3 Malin Elise Thorkildsen 2004 Elverum Svømming 0:1,00,6




4 Sina Ingedotter Øyen 2004 Elverum Svømming 00:48,2




5 Ellen Flæte Gundersen 2003 Rena IL svømming 00:58,8













ØVELSE 11; 50M BRYST gutter          




         



Heat 2 - Øvelse 11 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Endre Stenbakken Andersen 2004 Elverum Svømming 0:1,17,9




2 Leon Fredrikson 2004 Arvika simsällskap 0:1,03,7




3 William Lindblom 2004 Arvika simsällskap 00:59,7




4 Embret Ellingsson 2003 Tynset 0:1,01,5




5 Kristian Sørskog Mørkhagen 2004 Hamar 0:1,00,2













ØVELSE 12; 50M RYGG jenter          




         



Heat 2 - Øvelse 12 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Selin Edvardsen 2005 Hamar 00:49,8




2 Frøya Eggen Blomsterlund 2006 Elverum Svømming 00:57,2




3 Lisa Granqvist 2004 Arvika simsällskap 00:58,6




4 Nora Roll Gudbrandsen 2004 Elverum Svømming 00:51,8




5 Ingrid Harkinn 2001 Hamar 0:1,31,9













ØVELSE 13; 50M RYGG gutter          




         



Heat 2 - Øvelse 13 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Endre Stenbakken Andersen 2004 Elverum Svømming 1,03,9




2        




3 Hermann Svehagen 2002 Elverum Svømming 00:42,8




4 Kamil Erik Sevik 2005 Elverum Svømming 00:53,4




5 William Lindblom 2004 Arvika simsällskap 0,57,6













ØVELSE 16; 50M FRI jenter          




         



Heat 2 - Øvelse 16 Bane Navn Født Klubb TID:




1        




2 Eldri Myrvold Stener 2005 Elverum Svømming 00:51,6




3 Emilie Alexandra Hagen 2005 Elverum Svømming 00:45,5




4 Mira Pärleson 2005 Arvika simsällskap 00:54,0




5 Erine Nordby 2004 Odal Svømmeklubb 00:59,9













Heat 3 - Øvelse 16 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Aurora Moen Imerslund 2002 Hamar 00:39,6




2 Hannah Ignasha Tønseth 2004 Hamar 0:49.2




3 Lisa Granqvist 2004 Arvika simsällskap 0:53.2




4 Malin Elise Thorkildsen 2004 Elverum Svømming 00:46,5




5 Nora Roll Gudbrandsen 2004 Elverum Svømming 00:47,9













ØVELSE 17; 50M FRI gutter          




         



Heat 2 - Øvelse 17 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Kristian Sørskog Mørkhagen 2004 Hamar 00:45,7




2 Endre Stenbakken Andersen 2004 Elverum Svømming 0:1,00,0




3 John Aleksander Støholen 2004 Tynset 00:56,3




4 Oav Bay 2004 Tynset 0:1,01,2




5 William Lindblom 2004 Arvika simsällskap 00:51,2













ØVELSE 20; 4 * 50 M STAFETT mix          




         



Heat 2 - Øvelse 20 Bane Navn Født Klubb TID:




1 Elverum 4   Elverum Svømming 0:3,22,0




2 Arvika   Arvika simsällskap 0:3,35,9




3 Rena   Rena IL svømming 0:3,51,8




4 Odal 4   Odal Svømmeklubb  




5 Elverum 3   Elverum Svømming 0:2,43,0

































Uppdaterad: 25 APR 2015 12:47 Skribent: Henrik

Postadress:
Arvika Simsällskap - Simidrott
Box 206
67125 Arvika

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info