Hoppa till sidans innehåll

Utmanaren 2 VT 2015


Resultat Totalt - Per deltagare, utan mellantider

Resultat Totalt - Per deltagare, utan mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2 Våren 2015    Utskriftsdatum  26 april 2015   
  Tävlingsort  Arvika    Utskriftstid  19:38   
  Arrangör  Arvika Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  26 april 2015         
 
 
Namn  Född  Förening  ID  Gren  Omgång  Plac.  Tid  Beskrivning 









 
Alsterhäll Allis  2009  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  25  45.35   
Andersson Hilda  2006  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  25.73   
Andersson Hilda  2006  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  23.00   
Andersson Ludvig  2004  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  22.36   
Andersson Ludvig  2004  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  20.33   
Aspetorp Jonathan  2005  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  26.65   
Aspetorp Jonathan  2005  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  29.27   
Aspetorp Jonathan  2005  ARVIKA SS  50m Frisim Mixed  Finaler  50.43   
Aspetorp Sebastian  2008  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  23  45.00   
Aspetorp Sebastian  2008  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  24  39.15   
Aspetorp Sebastian  2008  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  22  42.62   
Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  50m Bröstsim Mixed  Finaler  50.84   
Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  10  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  24.94   
Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  12  100m Medley Mixed  Finaler  1:47.10   
Bergfjord Ida  2006  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  12  29.85   
Bergfjord Ida  2006  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  16  31.89   
Bergfjord Ida  2006  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  16  27.74   
Carlsson Emmy  2006  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  14  31.40   
Carlsson Selma  2003  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  26.37   
Carlsson Selma  2003  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  27.63   
Carlsson Selma  2003  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  24.38   
Eklund-Karlsson Elias  2006  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  20  35.57   
Eklund-Karlsson Elias  2006  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  25  39.66   
Eklund-Karlsson Elias  2006  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  17  28.25   
Ekström Jesper  2005  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  13  30.00   
Ekström Jesper  2005  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  20  34.67   
Ekström Jesper  2005  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  13  26.88   
Engzell Maja  2007  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  22  35.77   
Eriksson Ella  2007  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  22  44.69   
Eriksson Ella  2007  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  26  45.79   
Eriksson Moa  2005  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  15  27.13   
Essen Philip von  2007  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  21  41.05   
Essen Philip von  2007  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  23  43.15   
Fredriksson Leon  2004  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  23.23   
Fredriksson Leon  2004  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  27.00   
Fredriksson Leon  2004  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  23.29   
Fredriksson Lowa  2007  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  24  47.17   
Fredriksson Lowa  2007  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  27  41.45   
Fredriksson Lowa  2007  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  19  37.21   
Fyhr Johannes  2004  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  28.69   
Fyhr Johannes  2004  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  10  30.61   
Fyhr Johannes  2004  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  24.00   
Granqvist Lisa  2004  ARVIKA SS  50m Ryggsim Mixed  Finaler  1:01.29   
Granqvist Lisa  2004  ARVIKA SS  50m Bröstsim Mixed  Finaler  58.57   
Granqvist Lisa  2004  ARVIKA SS  50m Frisim Mixed  Finaler  51.34   
Hedling Alva  2004  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  27.65   
Hedling Alva  2004  ARVIKA SS  50m Bröstsim Mixed  Finaler  55.58   
Hedling Alva  2004  ARVIKA SS  50m Frisim Mixed  Finaler  51.54   
Hoffman Fanny  2005  ARVIKA SS  50m Bröstsim Mixed  Finaler  59.23   
Hoffman Fanny  2005  ARVIKA SS  50m Frisim Mixed  Finaler  48.67   
Hoffman Fanny  2005  ARVIKA SS  10  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  27.78   
Jansson Sofia  2003  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  26.00   
Jansson Sofia  2003  ARVIKA SS  50m Frisim Mixed  Finaler  52.21   
Karlsson-Gårlid Vera  2008  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  17  33.32   
Kjer Hjalte  2006  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  29.75   
Kjer Hjalte  2006  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  25.73   
Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  100m Ryggsim Mixed  Finaler  1:39.93   
Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  100m Bröstsim Mixed  Finaler  1:39.77   
Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  100m Frisim Mixed  Finaler  1:22.22   
Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  11  50m Fjärilsim Mixed  Finaler  51.29   
Lindblom Oliwer  2007  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  11  29.15   
Lindblom Oliwer  2007  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  18  32.46   
Lindblom Oliwer  2007  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  12  26.78   
Lindblom William  2004  ARVIKA SS  50m Ryggsim Mixed  Finaler  54.33   
Lindblom William  2004  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  28.00   
Lindblom William  2004  ARVIKA SS  50m Frisim Mixed  Finaler  49.18   
Ljunggren Julia  2007  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  26  41.36   
Ljungqvist Robin  2004  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  27.72   
Ljungqvist Robin  2004  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  19  33.61   
Ljungqvist Robin  2004  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  24.37   
Lundberg Wilma  2006  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  25.79   
Lundberg Wilma  2006  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  29.46   
Lundberg Wilma  2006  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  26.00   
Lundgren Ellen  2007  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  15  31.87   
Lundgren Ellen  2007  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  17  32.37   
Lundgren Ellen  2007  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  14  27.00   
Lundgren Ylva  2003  ARVIKA SS  50m Ryggsim Mixed  Finaler  58.75   
Lundgren Ylva  2003  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  15  31.60   
Lundgren Ylva  2003  ARVIKA SS  50m Frisim Mixed  Finaler  49.79   
Lundgren Ylva  2003  ARVIKA SS  10  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  32.22   
Nilsson Viktor  2007  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  29  44.56   
Nilsson Viktor  2007  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  20  37.58   
Nilsson-Wikman Albin  2006  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  14  31.20   
Nilsson-Wikman Albin  2006  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  21  35.60   
Nilsson-Wikman Albin  2006  ARVIKA SS  50m Frisim Mixed  Finaler  10  52.47   
Norlin Elis  2006  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  10  28.76   
Norlin Elis  2006  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  30.59   
Norlin Elis  2006  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  10  26.61   
Nygaard Anne Marie  2002  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  16  32.73   
Nygaard Anne Marie  2002  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  13  31.06   
Nygaard Anne Marie  2002  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  25.21   
Nygaard Nils  2005  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  18  33.69   
Nygaard Nils  2005  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  28  43.12   
Nygaard Nils  2005  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  18  32.00   
Pasalic Adna  2003  ARVIKA SS  50m Bröstsim Mixed  Finaler  53.53   
Pasalic Adna  2003  ARVIKA SS  100m Frisim Mixed  Finaler  1:38.63   
Pasalic Adna  2003  ARVIKA SS  10  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  25.10   
Pasalic Jusuf  2001  ARVIKA SS  50m Ryggsim Mixed  Finaler  50.66   
Pasalic Jusuf  2001  ARVIKA SS  50m Bröstsim Mixed  Finaler  51.89   
Pasalic Jusuf  2001  ARVIKA SS  100m Frisim Mixed  Finaler  1:26.50   
Pasalic Lejla  2006  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  26.00   
Pasalic Lejla  2006  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  12  30.75   
Pasalic Lejla  2006  ARVIKA SS  50m Frisim Mixed  Finaler  50.30   
Perea Natalia  2002  ARVIKA SS  100m Ryggsim Mixed  Finaler  1:37.09   
Perea Natalia  2002  ARVIKA SS  100m Bröstsim Mixed  Finaler  1:57.17   
Perea Natalia  2002  ARVIKA SS  100m Frisim Mixed  Finaler  1:24.87   
Perea Natalia  2002  ARVIKA SS  11  50m Fjärilsim Mixed  Finaler  44.99   
Perea Natalia  2002  ARVIKA SS  12  100m Medley Mixed  Finaler  1:45.67   
Pihlgren Melvin  2006  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  31  48.16   
Pihlgren Melvin  2006  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  24  44.50   
Pärlesson Mira  2005  ARVIKA SS  50m Ryggsim Mixed  Finaler  1:03.05   
Pärlesson Mira  2005  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  11  30.63   
Pärlesson Mira  2005  ARVIKA SS  50m Frisim Mixed  Finaler  11  53.38   
Pärlesson Theo  2008  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  30  46.34   
Pärlesson Theo  2008  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  21  40.64   
Sagvik Elias  2006  ARVIKA SS  50m Bröstsim Mixed  Finaler  55.84   
Sagvik Elias  2006  ARVIKA SS  100m Frisim Mixed  Finaler  1:27.49   
Skogman Alfred  2006  ARVIKA SS  25m Ryggsim Mixed  Finaler  19  34.32   
Skogman Alfred  2006  ARVIKA SS  25m Bröstsim Mixed  Finaler  23  37.57   
Skogman Alfred  2006  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  11  26.71   
Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  50m Ryggsim Mixed  Finaler  52.40   
Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  50m Bröstsim Mixed  Finaler  56.37   
Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  50m Frisim Mixed  Finaler  44.73   
Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  10  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  25.79   
Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  12  100m Medley Mixed  Finaler  2:00.53   
van Baalen Noa  2008  ARVIKA SS  25m Frisim Mixed  Finaler  27  1:22.07   
                 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  26 april 2015 
Licensierad till: Arvika Simsällskap  Utskriftstid  19:38 
 
Uppdaterad: 27 APR 2015 21:33 Skribent: Henrik Sagvik

Postadress:
Arvika Simsällskap - Simidrott
Box 206
67125 Arvika

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info