Hoppa till sidans innehåll

Resultat


Resultat Totalt - Per åldersgrupp med mellantider 
 
  Tävling  ToLuRent cup    Utskriftsdatum  19 februari 2012   
  Tävlingsort  Grums    Utskriftstid  18:05   
  Arrangör  Grums SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  19 februari 2012         
 
 
Gren 1, 100m Fjärilsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Alexander Nylén  2000  Karlskoga Simförening    44.41        1:41.51   
                     
 
Gren 1, 100m Fjärilsim Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Adam Albringer  1999  Karlstads Simsällskap    32.79        1:10.81   
Daniel Vålvik  1999  Karlstads Simsällskap    35.03        1:17.44   
Emil Haakonsen  1999  Karlskoga Simförening    37.53        1:22.48   
Niclas Lindow  1999  Karlstads Simsällskap            DNS   
Johan Karlsson  1999  Simklubben Solsta            DSQ   
                     
 
Gren 1, 100m Fjärilsim Herrar, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Anton Klasson  1998  Grums Simsällskap    36.56        1:21.91   
Adrian Blomquist  1998  Simklubben Solsta    42.20        1:33.40   
Axel Widström  1998  Karlstads Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 1, 100m Fjärilsim Herrar, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Mathias Eriksson  1993  Simklubben Solsta    30.36        1:05.69   
Johan Karlsson  1994  Arvika Simsällskap    33.46        1:09.78   
Simon Sköld  1990  Grums Simsällskap    32.02        1:12.69   
Axel Björstam  1997  Karlskoga Simförening    35.12        1:15.36   
Mathias Wester  1997  Karlskoga Simförening            DNS   
                     
 
Gren 2, 100m Fjärilsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Alexandra Kinell  2000  Karlskoga Simförening    45.09        1:37.65   
Michaela Thyberg  2000  Deje Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 2, 100m Fjärilsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Josefin Ericson  1999  Karlstads Simsällskap    38.27        1:25.58   
Ajla Omic  1999  Filipstads Simklubb    37.97        1:28.40   
Emelie Nilsson  1999  Karlskoga Simförening    41.41        1:31.56   
Emilia Eerola  1999  Karlskoga Simförening    46.69        1:37.33   
Julia Wahlund  1999  Karlstads Simsällskap    40.69        1:37.71   
Filippa Strömberg  1999  Grums Simsällskap    45.80        1:44.90   
Matilda Johansson  1999  Deje Simsällskap    46.14        1:46.25   
Moa Johansson  1999  Deje Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 2, 100m Fjärilsim Damer, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Mikaela Jarlemark  1998  Karlskoga Simförening    34.27        1:15.31   
Ive Johansson  1998  Filipstads Simklubb    35.22        1:19.80   
Julia Mulikova  1998  Säffle Simsällskap    38.06        1:23.22   
Elin Larsson  1998  Kristinehamns Simsällskap    46.73        1:40.68   
                     
 
Gren 2, 100m Fjärilsim Damer, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Lina Andersson  1996  Filipstads Simklubb    32.97        1:12.25   
Elvira Eklund Ramböl  1997  Simklubben Solsta    34.85        1:14.74   
Frida Henriksson  1995  Filipstads Simklubb    37.18        1:22.71   
Amanda Chienh  1997  Karlskoga Simförening    39.40        1:26.67   
Therese Wiik  1997  Karlskoga Simförening    47.38        1:39.86   
Elin Waara  1997  Karlskoga Simförening            DNS   
                     
 
Gren 3, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
David Albringer  2001  Karlstads Simsällskap            42.31   
                     
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Agnes Rydh-Dufva  2002  Karlskoga Simförening            53.21   
Matilda Ek  2002  Karlskoga Simförening            1:00.16   
Stina Andersson  2002  Karlskoga Simförening            DSQ   
                     
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Saga Grandelius  2001  Karlskoga Simförening            44.42   
Linn Granlund  2001  Karlskoga Simförening            47.34   
Inez Rydh-Dufva  2001  Karlskoga Simförening            47.69   
Agnes Eklund Ramböl  2001  Simklubben Solsta            50.98   
Sanna Lekberg  2001  Karlskoga Simförening            53.67   
Felicia Lindahl  2001  Simklubben Solsta            56.05   
                     
 
Gren 5, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap            25.11   
Philip Löfbom  2003  Karlskoga Simförening            32.67   
                     
 
Gren 6, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Meja Lomarker  2004  Deje Simsällskap            26.99   
Isabelle Rydahl  2003  Karlstads Simsällskap            27.53   
Emelie Höök  2003  Filipstads Simklubb            30.62   
Nova Johansson  2004  Filipstads Simklubb            31.91   
                     
 
Gren 7, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Alexander Nylén  2000  Karlskoga Simförening    44.23        1:31.29   
Tobias Klasson  2000  Grums Simsällskap    48.11        1:41.08   
                     
 
Gren 7, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Adam Albringer  1999  Karlstads Simsällskap    34.47        1:12.71   
Emil Haakonsen  1999  Karlskoga Simförening    40.69        1:22.66   
Johan Karlsson  1999  Simklubben Solsta    47.13        1:37.71   
Johanes Finne  1999  Arvika Simsällskap    48.57        1:42.15   
Max Hollsten  1999  Kristinehamns Simsällskap    50.25        1:47.26   
Daniel Blomberg  1999  Filipstads Simklubb            DNS   
Niclas Lindow  1999  Karlstads Simsällskap            DNS   
Daniel Vålvik  1999  Karlstads Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 7, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Axel Widström  1998  Karlstads Simsällskap    36.33        1:13.82   
Jonas Karlsson-Thell  1998  Karlskoga Simförening    36.22        1:17.57   
Anton Klasson  1998  Grums Simsällskap    37.12        1:18.07   
Adrian Blomquist  1998  Simklubben Solsta    43.25        1:31.51   
                     
 
Gren 7, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Mathias Eriksson  1993  Simklubben Solsta    32.85        1:09.33   
Martin Ericson  1997  Karlstads Simsällskap    38.47        1:19.97   
Mathias Wester  1997  Karlskoga Simförening            DNS   
                     
 
Gren 8, 100m Ryggsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Lovisa Grubb  2000  Grums Simsällskap    42.16        1:28.66   
Tess Rangedahl  2000  Simklubben Solsta    45.25        1:31.72   
Alexandra Kinell  2000  Karlskoga Simförening    44.15        1:32.26   
Emelie Johansson  2000  Säffle Simsällskap    44.37        1:34.05   
Elin Palmqvist  2000  Karlskoga Simförening    49.08        1:39.35   
Michaela Thyberg  2000  Deje Simsällskap    52.28        1:40.10   
Carolina Zinati  2000  Kristinehamns Simsällskap    49.08        1:50.69   
Emelie Larsson  2000  Simklubben Solsta    59.13        1:59.67   
Anna Bohman  2000  Arvika Simsällskap    1:03.69        2:17.04   
Anna Ivarsson  2000  Deje Simsällskap            DNS   
Emma Waara  2000  Karlskoga Simförening            DNS   
Elin Andersson  2000  Kristinehamns Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 8, 100m Ryggsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Ajla Omic  1999  Filipstads Simklubb    41.50        1:25.35   
Filippa Strömberg  1999  Grums Simsällskap    44.27        1:33.53   
Emilia Eerola  1999  Karlskoga Simförening    47.77        1:37.09   
Matilda Johansson  1999  Deje Simsällskap    49.02        1:38.96   
Viktoria Schützer  1999  Arvika Simsällskap    49.66        1:40.92   
Mimmi Broström  1999  Karlskoga Simförening    49.66        1:42.37   
Linn Agerhem  1999  Karlskoga Simförening    1:01.87        2:06.18   
Alma Ålskog  1999  Karlskoga Simförening            DSQ   
                     
 
Gren 8, 100m Ryggsim Damer, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Julia Mulikova  1998  Säffle Simsällskap    40.01        1:21.91   
Mikaela Jarlemark  1998  Karlskoga Simförening    38.32        1:22.23   
Linn Gustafsson  1998  Karlstads Simsällskap    41.80        1:25.00   
Alexandra Andersson  1998  Kristinehamns Simsällskap    40.76        1:25.12   
Linda Sköld  1998  Simklubben Solsta            DNS   
Maja Salomonsson  1998  Arvika Simsällskap            DNS   
Elin Larsson  1998  Kristinehamns Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 8, 100m Ryggsim Damer, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Elin Håkansson  1997  Karlskoga Simförening    34.63        1:12.79   
Elvira Eklund Ramböl  1997  Simklubben Solsta    37.79        1:17.99   
Elin Höjd  1996  Filipstads Simklubb    39.27        1:23.81   
Ronja Tjärnmoen  1997  Karlstads Simsällskap    41.47        1:25.04   
Malin Värn  1996  Karlskoga Simförening    42.09        1:25.39   
Rebecca Forsberg  1996  Karlstads Simsällskap    47.39        1:36.05   
Elin Waara  1997  Karlskoga Simförening            DNS   
Hanna Derring  1997  Karlskoga Simförening            DNS   
Jenny Andersson  1997  Karlstads Simsällskap            DNS   
Emilia Grubb  1997  Grums Simsällskap            DSQ   
Therese Wiik  1997  Karlskoga Simförening            DSQ   
                     
 
Gren 9, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Edvin Jäger  2003  Nyköpings Simsällskap            51.11   
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap            58.03   
Jacob Edberg  2003  Säffle Simsällskap            59.45   
Philip Löfbom  2003  Karlskoga Simförening            59.49   
Emil Kristiansson  2003  Arvika Simsällskap            1:05.22   
Alexander Aronsson  2003  Grums Simsällskap            1:13.13   
Jonathan Andersson  2003  Säffle Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 9, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Nicolai Olsson  2002  Simklubben Solsta            48.42   
Victor Lübeck  2002  Karlskoga Simförening            52.31   
Thim Rangedahl  2002  Simklubben Solsta            54.31   
Jesper Svensson  2002  Arvika Simsällskap            55.07   
Samuel Vestin  2002  Karlstads Simsällskap            57.12   
Milos Jovancic  2002  Karlstads Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 9, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
David Albringer  2001  Karlstads Simsällskap            43.20   
Linus Andersson  2001  Karlstads Simsällskap            52.01   
Wael Louati  2001  Säffle Simsällskap            52.33   
Daniel Lithner  2001  Säffle Simsällskap            54.59   
Alexander Hörnquist  2001  Filipstads Simklubb            55.99   
Carl-Albin Jungeblad  2001  Karlstads Simsällskap            56.79   
William Kihlman  2001  Simklubben Solsta            59.22   
                     
 
Gren 10, 50m Ryggsim Damer, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Isabelle Rydahl  2003  Karlstads Simsällskap            52.06   
Ida Lithner  2004  Säffle Simsällskap            54.47   
Pauline Grubb  2003  Grums Simsällskap            57.02   
Meja Lomarker  2004  Deje Simsällskap            57.47   
Emelie Höök  2003  Filipstads Simklubb            1:04.48   
Emma Skogman  2003  Arvika Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 10, 50m Ryggsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Agnes Rydh-Dufva  2002  Karlskoga Simförening            47.93   
Ida Lindahl  2002  Arvika Simsällskap            47.97   
Tilde Olsson  2002  Simklubben Solsta            52.04   
Matilda Ek  2002  Karlskoga Simförening            54.42   
Linnéa Kartman  2002  Deje Simsällskap            58.85   
Johanna Palmqvist  2002  Karlskoga Simförening            59.30   
Ida Dahlin  2002  Karlskoga Simförening            1:03.37   
Stina Andersson  2002  Karlskoga Simförening            DSQ   
Wilma Åhling  2002  Karlskoga Simförening            DSQ   
                     
 
Gren 10, 50m Ryggsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Inez Rydh-Dufva  2001  Karlskoga Simförening            40.26   
Saga Grandelius  2001  Karlskoga Simförening            43.41   
Felicia Lindahl  2001  Simklubben Solsta            46.31   
Caroline Andersson  2001  Säffle Simsällskap            47.77   
Agnes Eklund Ramböl  2001  Simklubben Solsta            48.20   
Nellie Höök  2001  Filipstads Simklubb            48.51   
Clara Hedling  2001  Arvika Simsällskap            49.03   
Linn Granlund  2001  Karlskoga Simförening            49.57   
Sanna Lekberg  2001  Karlskoga Simförening            51.95   
10  Michelle Luthman  2001  Grums Simsällskap            52.11   
11  Miranda Kristiansson  2001  Arvika Simsällskap            53.36   
12  Julia Thorstensson  2001  Karlstads Simsällskap            55.36   
13  Hanna Angberg  2001  Filipstads Simklubb            55.75   
14  Saga Berglund  2001  Deje Simsällskap            58.79   
15  Thilde Engholm  2001  Filipstads Simklubb            59.45   
16  Victoria Lundqvist  2001  Filipstads Simklubb            1:00.22   
17  Isabell Strömberg  2001  Grums Simsällskap            1:00.62   
Andrea Ax  2001  Säffle Simsällskap            DNS   
Isabelle Asp  2001  Deje Simsällskap            DNS   
Madeleine Olsson  2001  Säffle Simsällskap            DNS   
Matilda Kristiansson  2001  Arvika Simsällskap            DSQ   
Rebecca Larsson-Tammi  2001  Karlstads Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Igor Blagojevic  2000  Karlskoga Simförening    50.11        1:48.46   
Adam Svensson  2000  Säffle Simsällskap    54.58        1:58.47   
Tobias Klasson  2000  Grums Simsällskap    1:02.44        2:13.47   
Uros Jovancic  2000  Karlstads Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Daniel Vålvik  1999  Karlstads Simsällskap    42.09        1:30.92   
Johan Karlsson  1999  Simklubben Solsta    43.74        1:32.63   
Emil Haakonsen  1999  Karlskoga Simförening    48.51        1:39.82   
Johanes Finne  1999  Arvika Simsällskap    53.04        1:55.31   
Filip Westby  1999  Arvika Simsällskap    1:06.11        2:22.55   
Alfred Peterson-Rehn  1999  Arvika Simsällskap            DNS   
Max Hollsten  1999  Kristinehamns Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Anton Klasson  1998  Grums Simsällskap    40.93        1:26.66   
Jonas Karlsson-Thell  1998  Karlskoga Simförening    43.67        1:33.78   
Adrian Blomquist  1998  Simklubben Solsta    47.27        1:39.96   
                     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Anton Björck-Teuscher  1993  Karlstads Simsällskap    34.11        1:11.74   
Simon Sköld  1990  Grums Simsällskap    34.61        1:13.79   
Drago Blagojevic  1995  Karlskoga Simförening    34.48        1:14.00   
Ognjen Blagojevic  1997  Karlskoga Simförening    37.77        1:19.80   
Martin Ericson  1997  Karlstads Simsällskap    40.80        1:27.00   
Axel Björstam  1997  Karlskoga Simförening    42.82        1:29.58   
Mathias Wester  1997  Karlskoga Simförening            DNS   
                     
 
Gren 12, 100m Bröstsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Lovisa Grubb  2000  Grums Simsällskap    45.32        1:38.52   
Josefin Derring  2000  Karlskoga Simförening    48.75        1:44.55   
Michaela Thyberg  2000  Deje Simsällskap    49.33        1:44.99   
Carolina Zinati  2000  Kristinehamns Simsällskap    48.34        1:45.90   
Emelie Johansson  2000  Säffle Simsällskap    51.38        1:46.36   
Tess Rangedahl  2000  Simklubben Solsta    51.01        1:46.58   
Emma Hjort  2000  Karlstads Simsällskap    51.57        1:50.97   
Tilde Apelgren  2000  Simklubben Solsta    54.99        1:55.02   
Sara Andersson  2000  Simklubben Solsta    53.23        1:56.04   
10  Emelie Larsson  2000  Simklubben Solsta    54.87        1:56.14   
11  Elin Andersson  2000  Kristinehamns Simsällskap    54.02        1:56.75   
12  Elin Palmqvist  2000  Karlskoga Simförening    56.75        1:57.76   
13  Anna Bohman  2000  Arvika Simsällskap    1:02.24        2:11.85   
Anna Ivarsson  2000  Deje Simsällskap            DNS   
Emma Waara  2000  Karlskoga Simförening            DNS   
                     
 
Gren 12, 100m Bröstsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Josefin Ericson  1999  Karlstads Simsällskap    39.83        1:25.73   
Julia Wahlund  1999  Karlstads Simsällskap    45.63        1:36.19   
Ajla Omic  1999  Filipstads Simklubb    47.24        1:38.85   
Mimmi Broström  1999  Karlskoga Simförening    51.35        1:47.34   
Matilda Johansson  1999  Deje Simsällskap    52.08        1:48.61   
Filippa Strömberg  1999  Grums Simsällskap    52.43        1:49.40   
Emilia Eerola  1999  Karlskoga Simförening    54.80        1:50.58   
Viktoria Schützer  1999  Arvika Simsällskap    54.90        1:55.99   
Moa Johansson  1999  Deje Simsällskap            DNS   
Linn Agerhem  1999  Karlskoga Simförening            DSQ   
                     
 
Gren 12, 100m Bröstsim Damer, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Mikaela Jarlemark  1998  Karlskoga Simförening    41.36        1:28.08   
Linn Gustafsson  1998  Karlstads Simsällskap    43.21        1:28.89   
Ive Johansson  1998  Filipstads Simklubb    43.17        1:31.89   
Alexandra Andersson  1998  Kristinehamns Simsällskap    45.77        1:38.13   
Elin Larsson  1998  Kristinehamns Simsällskap    51.08        1:46.27   
Alexandra Forsberg  1998  Karlstads Simsällskap    52.85        1:55.83   
Linda Sköld  1998  Simklubben Solsta            DNS   
Maja Salomonsson  1998  Arvika Simsällskap            DNS   
Hanna Jakobsson  1998  Säffle Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 12, 100m Bröstsim Damer, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Lina Andersson  1996  Filipstads Simklubb    37.96        1:22.25   
Frida Henriksson  1995  Filipstads Simklubb    40.44        1:26.09   
Elvira Eklund Ramböl  1997  Simklubben Solsta    43.61        1:31.46   
Sanna Sköld  1993  Grums Simsällskap    43.09        1:32.51   
Elin Waara  1997  Karlskoga Simförening    44.11        1:33.11   
Ronja Tjärnmoen  1997  Karlstads Simsällskap    43.93        1:34.12   
Malin Värn  1996  Karlskoga Simförening    45.28        1:34.50   
Amanda Chienh  1997  Karlskoga Simförening    45.93        1:37.24   
Rebecca Forsberg  1996  Karlstads Simsällskap    47.19        1:39.47   
10  Emilia Grubb  1997  Grums Simsällskap    50.43        1:46.60   
Elin Höjd  1996  Filipstads Simklubb            DNS   
Hanna Derring  1997  Karlskoga Simförening            DNS   
Jenny Andersson  1997  Karlstads Simsällskap            DNS   
Klara Wallteng  1997  Karlskoga Simförening            DNS   
                     
 
Gren 13, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Edvin Jäger  2003  Nyköpings Simsällskap            57.73   
Emil Kristiansson  2003  Arvika Simsällskap            1:04.11   
Jacob Edberg  2003  Säffle Simsällskap            1:05.53   
Philip Löfbom  2003  Karlskoga Simförening            1:06.75   
Jonathan Andersson  2003  Säffle Simsällskap            DNS   
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap            DSQ   
Mattias Höckert  2003  Deje Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 13, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Nicolai Olsson  2002  Simklubben Solsta            55.91   
Thim Rangedahl  2002  Simklubben Solsta            58.87   
Oliwer Hultfeldt  2002  Säffle Simsällskap            1:05.47   
Samuel Vestin  2002  Karlstads Simsällskap            1:05.56   
Victor Lübeck  2002  Karlskoga Simförening            1:06.13   
Jesper Svensson  2002  Arvika Simsällskap            1:20.80   
Filip Landmark  2002  Deje Simsällskap            DNS   
Milos Jovancic  2002  Karlstads Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 13, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Daniel Lithner  2001  Säffle Simsällskap            48.45   
Linus Andersson  2001  Karlstads Simsällskap            58.23   
William Kihlman  2001  Simklubben Solsta            1:00.66   
Alexander Hörnquist  2001  Filipstads Simklubb            DSQ   
Carl-Albin Jungeblad  2001  Karlstads Simsällskap            DSQ   
Wael Louati  2001  Säffle Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 14, 50m Bröstsim Damer, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Pauline Grubb  2003  Grums Simsällskap            57.39   
Isabelle Rydahl  2003  Karlstads Simsällskap            58.71   
Lina Sagvik  2003  Arvika Simsällskap            1:00.95   
Ida Lithner  2004  Säffle Simsällskap            1:03.32   
Emelie Julén  2003  Arvika Simsällskap            DNS   
Emma Skogman  2003  Arvika Simsällskap            DNS   
Nova Johansson  2004  Filipstads Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 14, 50m Bröstsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Agnes Rydh-Dufva  2002  Karlskoga Simförening            52.09   
Tilde Olsson  2002  Simklubben Solsta            52.81   
Ida Lindahl  2002  Arvika Simsällskap            56.84   
Josefine Andersson  2002  Arvika Simsällskap            58.29   
Stina Andersson  2002  Karlskoga Simförening            1:00.31   
Matilda Ek  2002  Karlskoga Simförening            1:01.22   
Wilma Åhling  2002  Karlskoga Simförening            1:03.26   
Louise Olsson  2002  Säffle Simsällskap            1:03.84   
Cornelia Wågberg  2002  Deje Simsällskap            1:04.03   
10  Ida Dahlin  2002  Karlskoga Simförening            1:04.70   
Johanna Palmqvist  2002  Karlskoga Simförening            DSQ   
Linnéa Kartman  2002  Deje Simsällskap            DSQ   
Maja Pettersson  2002  Arvika Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 14, 50m Bröstsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Clara Hedling  2001  Arvika Simsällskap            47.13   
Saga Grandelius  2001  Karlskoga Simförening            49.96   
Inez Rydh-Dufva  2001  Karlskoga Simförening            50.00   
Linn Granlund  2001  Karlskoga Simförening            53.35   
Caroline Andersson  2001  Säffle Simsällskap            53.50   
Agnes Eklund Ramböl  2001  Simklubben Solsta            54.05   
Felicia Lindahl  2001  Simklubben Solsta            54.95   
Sanna Lekberg  2001  Karlskoga Simförening            57.10   
Nellie Höök  2001  Filipstads Simklubb            58.11   
10  Tove Täng  2001  Säffle Simsällskap            1:00.10   
11  Rebecca Larsson-Tammi  2001  Karlstads Simsällskap            1:00.61   
12  Hanna Angberg  2001  Filipstads Simklubb            1:01.51   
13  Saga Berglund  2001  Deje Simsällskap            1:02.01   
14  Julia Thorstensson  2001  Karlstads Simsällskap            1:02.61   
15  Isabell Strömberg  2001  Grums Simsällskap            1:13.44   
Isabelle Asp  2001  Deje Simsällskap            DNS   
Madeleine Olsson  2001  Säffle Simsällskap            DSQ   
Majken Pettersson  2001  Arvika Simsällskap            DSQ   
Matilda Kristiansson  2001  Arvika Simsällskap            DSQ   
Miranda Kristiansson  2001  Arvika Simsällskap            DSQ   
Thilde Engholm  2001  Filipstads Simklubb            DSQ   
Victoria Lundqvist  2001  Filipstads Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 15, 100m Frisim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Alexander Nylén  2000  Karlskoga Simförening    37.38        1:18.07   
Igor Blagojevic  2000  Karlskoga Simförening    39.94        1:25.73   
Adam Svensson  2000  Säffle Simsällskap    43.79        1:29.93   
Tobias Klasson  2000  Grums Simsällskap    43.39        1:34.90   
Uros Jovancic  2000  Karlstads Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 15, 100m Frisim Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Adam Albringer  1999  Karlstads Simsällskap    29.32        1:01.62   
Emil Haakonsen  1999  Karlskoga Simförening    35.21        1:12.29   
Johan Karlsson  1999  Simklubben Solsta    38.15        1:22.64   
Johanes Finne  1999  Arvika Simsällskap    41.09        1:26.29   
Daniel Blomberg  1999  Filipstads Simklubb    39.94        1:29.56   
Filip Westby  1999  Arvika Simsällskap    51.90        1:47.25   
Alfred Peterson-Rehn  1999  Arvika Simsällskap            DNS   
Niclas Lindow  1999  Karlstads Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 15, 100m Frisim Herrar, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Anton Klasson  1998  Grums Simsällskap    30.19        1:03.84   
Jonas Karlsson-Thell  1998  Karlskoga Simförening    30.54        1:04.30   
Axel Widström  1998  Karlstads Simsällskap    33.10        1:09.87   
Adrian Blomquist  1998  Simklubben Solsta    1:20.95        1:20.95   
                     
 
Gren 15, 100m Frisim Herrar, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Anton Björck-Teuscher  1993  Karlstads Simsällskap    28.39        57.91   
Simon Sköld  1990  Grums Simsällskap    28.15        58.63   
Mathias Eriksson  1993  Simklubben Solsta    28.89        1:00.64   
Ognjen Blagojevic  1997  Karlskoga Simförening    29.29        1:01.52   
Drago Blagojevic  1995  Karlskoga Simförening    29.74        1:01.87   
Johan Karlsson  1994  Arvika Simsällskap    30.08        1:02.49   
Martin Ericson  1997  Karlstads Simsällskap    32.21        1:07.73   
Axel Björstam  1997  Karlskoga Simförening    34.67        1:12.03   
Mathias Wester  1997  Karlskoga Simförening            DNS   
                     
 
Gren 16, 100m Frisim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Alexandra Kinell  2000  Karlskoga Simförening    36.72        1:18.63   
Carolina Zinati  2000  Kristinehamns Simsällskap    37.15        1:19.86   
Emelie Johansson  2000  Säffle Simsällskap    38.84        1:21.34   
Tess Rangedahl  2000  Simklubben Solsta    41.96        1:28.23   
Elin Bohman  2000  Arvika Simsällskap    41.42        1:32.26   
Emma Hjort  2000  Karlstads Simsällskap    42.61        1:33.42   
Michaela Thyberg  2000  Deje Simsällskap    45.20        1:33.65   
Tilde Apelgren  2000  Simklubben Solsta    46.47        1:40.46   
Elin Andersson  2000  Kristinehamns Simsällskap    46.08        1:44.21   
10  Anna Bohman  2000  Arvika Simsällskap    50.17        1:48.28   
11  Emelie Larsson  2000  Simklubben Solsta    50.97        1:49.86   
12  Sara Andersson  2000  Simklubben Solsta    55.83        2:03.92   
13  Josefin Derring  2000  Karlskoga Simförening    58.42        2:07.83   
Anna Ivarsson  2000  Deje Simsällskap            DNS   
Emma Waara  2000  Karlskoga Simförening            DNS   
Lovisa Grubb  2000  Grums Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 16, 100m Frisim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Josefin Ericson  1999  Karlstads Simsällskap    33.24        1:09.29   
Emelie Nilsson  1999  Karlskoga Simförening    34.57        1:12.77   
Ajla Omic  1999  Filipstads Simklubb    34.74        1:12.85   
Filippa Strömberg  1999  Grums Simsällskap    37.63        1:18.54   
Julia Wahlund  1999  Karlstads Simsällskap    38.11        1:20.98   
Emilia Eerola  1999  Karlskoga Simförening    40.00        1:21.81   
Viktoria Schützer  1999  Arvika Simsällskap    40.04        1:22.44   
Mimmi Broström  1999  Karlskoga Simförening    40.11        1:24.20   
Alma Ålskog  1999  Karlskoga Simförening    40.90        1:24.75   
10  Matilda Johansson  1999  Deje Simsällskap    39.81        1:25.63   
11  Linn Agerhem  1999  Karlskoga Simförening    52.57        1:56.21   
Moa Johansson  1999  Deje Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 16, 100m Frisim Damer, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Ive Johansson  1998  Filipstads Simklubb    31.04        1:05.81   
Mikaela Jarlemark  1998  Karlskoga Simförening    32.10        1:06.45   
Jennie Einarsson  1998  Simklubben Solsta    34.06        1:10.25   
Linn Gustafsson  1998  Karlstads Simsällskap    33.59        1:10.91   
Julia Mulikova  1998  Säffle Simsällskap    34.49        1:11.04   
Alexandra Andersson  1998  Kristinehamns Simsällskap    37.65        1:18.33   
Elin Larsson  1998  Kristinehamns Simsällskap    38.36        1:18.53   
Hanna Jakobsson  1998  Säffle Simsällskap    42.74        1:32.03   
Linda Sköld  1998  Simklubben Solsta            DNS   
Maja Salomonsson  1998  Arvika Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 16, 100m Frisim Damer, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Lina Andersson  1996  Filipstads Simklubb    31.22        1:05.67   
Elin Håkansson  1997  Karlskoga Simförening    31.96        1:06.43   
Johanna Nilsson  1996  Arvika Simsällskap    32.35        1:07.86   
Elvira Eklund Ramböl  1997  Simklubben Solsta    32.72        1:08.26   
Sanna Sköld  1993  Grums Simsällskap    33.44        1:11.04   
Elin Höjd  1996  Filipstads Simklubb    34.74        1:12.41   
Emilia Grubb  1997  Grums Simsällskap    34.77        1:13.12   
Malin Värn  1996  Karlskoga Simförening    36.08        1:14.44   
Anna Persson  1997  Arvika Simsällskap    35.52        1:14.98   
10  Rebecca Forsberg  1996  Karlstads Simsällskap    37.57        1:17.83   
11  Elin Waara  1997  Karlskoga Simförening    37.67        1:18.03   
12  Amanda Chienh  1997  Karlskoga Simförening    38.57        1:19.70   
13  Therese Wiik  1997  Karlskoga Simförening    39.45        1:23.48   
14  Marie Persson  1997  Arvika Simsällskap    40.32        1:24.76   
Hanna Derring  1997  Karlskoga Simförening            DNS   
Jenny Andersson  1997  Karlstads Simsällskap            DNS   
Klara Wallteng  1997  Karlskoga Simförening            DNS   
                     
 
Gren 17, 50m Frisim Herrar, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Edvin Jäger  2003  Nyköpings Simsällskap            45.23   
Philip Löfbom  2003  Karlskoga Simförening            52.55   
Jacob Edberg  2003  Säffle Simsällskap            53.09   
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap            53.58   
Emil Kristiansson  2003  Arvika Simsällskap            54.82   
Alexander Aronsson  2003  Grums Simsällskap            1:09.37   
Jonathan Andersson  2003  Säffle Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 17, 50m Frisim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Thim Rangedahl  2002  Simklubben Solsta            41.98   
Nicolai Olsson  2002  Simklubben Solsta            42.06   
Victor Lübeck  2002  Karlskoga Simförening            49.18   
Jesper Svensson  2002  Arvika Simsällskap            50.35   
Samuel Vestin  2002  Karlstads Simsällskap            51.58   
Oliwer Hultfeldt  2002  Säffle Simsällskap            54.00   
Filip Landmark  2002  Deje Simsällskap            DNS   
Milos Jovancic  2002  Karlstads Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 17, 50m Frisim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
David Albringer  2001  Karlstads Simsällskap            36.24   
Daniel Lithner  2001  Säffle Simsällskap            38.55   
Wael Louati  2001  Säffle Simsällskap            41.04   
Linus Andersson  2001  Karlstads Simsällskap            48.93   
William Kihlman  2001  Simklubben Solsta            49.69   
Carl-Albin Jungeblad  2001  Karlstads Simsällskap            52.93   
Alexander Hörnquist  2001  Filipstads Simklubb            55.73   
                     
 
Gren 18, 50m Frisim Damer, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Isabelle Rydahl  2003  Karlstads Simsällskap            45.01   
Pauline Grubb  2003  Grums Simsällskap            51.37   
Lina Sagvik  2003  Arvika Simsällskap            51.91   
Meja Lomarker  2004  Deje Simsällskap            53.98   
Ida Lithner  2004  Säffle Simsällskap            54.24   
Nova Johansson  2004  Filipstads Simklubb            56.94   
Emelie Julén  2003  Arvika Simsällskap            DNS   
Emma Skogman  2003  Arvika Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 18, 50m Frisim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Agnes Rydh-Dufva  2002  Karlskoga Simförening            42.75   
Tilde Olsson  2002  Simklubben Solsta            45.07   
Stina Andersson  2002  Karlskoga Simförening            47.13   
Cornelia Wågberg  2002  Deje Simsällskap            47.44   
Matilda Ek  2002  Karlskoga Simförening            48.58   
Wilma Åhling  2002  Karlskoga Simförening            48.66   
Linnéa Kartman  2002  Deje Simsällskap            49.67   
Ida Lindahl  2002  Arvika Simsällskap            50.23   
Louise Olsson  2002  Säffle Simsällskap            54.85   
10  Josefine Andersson  2002  Arvika Simsällskap            55.87   
11  Maja Pettersson  2002  Arvika Simsällskap            1:16.90   
Ida Dahlin  2002  Karlskoga Simförening            DNS   
                     
 
Gren 18, 50m Frisim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Inez Rydh-Dufva  2001  Karlskoga Simförening            37.18   
Clara Hedling  2001  Arvika Simsällskap            37.44   
Saga Grandelius  2001  Karlskoga Simförening            38.52   
Felicia Lindahl  2001  Simklubben Solsta            40.20   
Agnes Eklund Ramböl  2001  Simklubben Solsta            40.24   
Caroline Andersson  2001  Säffle Simsällskap            40.35   
Sanna Lekberg  2001  Karlskoga Simförening            41.58   
Lovisa Persson  2001  Simklubben Solsta            42.48   
Linn Granlund  2001  Karlskoga Simförening            42.69   
10  Madeleine Olsson  2001  Säffle Simsällskap            43.04   
11  Matilda Kristiansson  2001  Arvika Simsällskap            45.32   
12  Nellie Höök  2001  Filipstads Simklubb            45.47   
13  Miranda Kristiansson  2001  Arvika Simsällskap            45.99   
14  Rebecca Larsson-Tammi  2001  Karlstads Simsällskap            46.49   
15  Victoria Lundqvist  2001  Filipstads Simklubb            46.76   
16  Hanna Angberg  2001  Filipstads Simklubb            47.02   
17  Thilde Engholm  2001  Filipstads Simklubb            50.61   
18  Majken Pettersson  2001  Arvika Simsällskap            57.27   
19  Tove Täng  2001  Säffle Simsällskap            59.92   
Andrea Ax  2001  Säffle Simsällskap            DNS   
Isabell Strömberg  2001  Grums Simsällskap            DNS   
Isabelle Asp  2001  Deje Simsällskap            DNS   
Michelle Luthman  2001  Grums Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 19, 200m Medley Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Alexander Nylén  2000  Karlskoga Simförening    47.57  1:37.16  2:36.66    3:19.74   
Igor Blagojevic  2000  Karlskoga Simförening    49.17  1:42.65  2:44.83    3:32.35   
Adam Svensson  2000  Säffle Simsällskap    48.42  1:45.04  2:50.19    3:40.48   
                     
 
Gren 19, 200m Medley Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Adam Albringer  1999  Karlstads Simsällskap    34.06  1:15.43  2:01.89    2:37.78   
Daniel Vålvik  1999  Karlstads Simsällskap    37.15  1:18.34  2:09.95    2:46.86   
Emil Haakonsen  1999  Karlskoga Simförening    40.59  1:27.67  2:21.25    2:59.91   
Johan Karlsson  1999  Simklubben Solsta    43.72  1:35.79  2:28.72    3:13.87   
Niclas Lindow  1999  Karlstads Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 19, 200m Medley Herrar, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Axel Widström  1998  Karlstads Simsällskap    36.40  1:17.88  2:07.90    2:46.99   
Adrian Blomquist  1998  Simklubben Solsta    43.65  1:32.34  2:32.20    3:15.24   
Anton Klasson  1998  Grums Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 19, 200m Medley Herrar, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Anton Björck-Teuscher  1993  Karlstads Simsällskap    32.58  1:10.02  1:49.21    2:21.45   
Drago Blagojevic  1995  Karlskoga Simförening    32.65  1:11.85  1:56.07    2:32.26   
Mathias Eriksson  1993  Simklubben Solsta    30.57  1:10.34  1:57.53    2:36.38   
Martin Ericson  1997  Karlstads Simsällskap    37.57  1:21.29  2:09.71    2:47.04   
Mathias Wester  1997  Karlskoga Simförening            DNS   
                     
 
Gren 20, 200m Medley Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Alexandra Kinell  2000  Karlskoga Simförening    46.46  1:34.62  2:31.20    3:16.34   
Emelie Johansson  2000  Säffle Simsällskap    51.17  1:45.36  2:45.09    3:32.22   
Michaela Thyberg  2000  Deje Simsällskap    52.59  1:47.38  2:44.64    3:35.26   
Lovisa Grubb  2000  Grums Simsällskap            DNS   
Carolina Zinati  2000  Kristinehamns Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 20, 200m Medley Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Josefin Ericson  1999  Karlstads Simsällskap    39.94  1:25.55  2:15.89    2:54.08   
Emelie Nilsson  1999  Karlskoga Simförening    41.94  1:28.88  2:23.54    3:03.62   
Julia Wahlund  1999  Karlstads Simsällskap    44.20  1:34.66  2:30.10    3:15.13   
Matilda Johansson  1999  Deje Simsällskap    46.45  1:38.28  2:37.47    3:25.56   
Filippa Strömberg  1999  Grums Simsällskap    49.80  1:39.00  2:42.42    3:27.96   
Emilia Eerola  1999  Karlskoga Simförening            DSQ   
                     
 
Gren 20, 200m Medley Damer, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Ive Johansson  1998  Filipstads Simklubb    36.62  1:22.55  2:14.06    2:50.57   
Linn Gustafsson  1998  Karlstads Simsällskap    38.12  1:25.24  2:15.56    2:56.74   
Julia Mulikova  1998  Säffle Simsällskap    2:20.56  2:57.56      2:57.56   
Alexandra Andersson  1998  Kristinehamns Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 20, 200m Medley Damer, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Lina Andersson  1996  Filipstads Simklubb    34.52  1:17.74  2:04.83    2:42.66   
Elin Håkansson  1997  Karlskoga Simförening    37.00  1:18.47  2:08.37    2:46.89   
Elvira Eklund Ramböl  1997  Simklubben Solsta    37.54  1:20.99  2:12.78    2:50.36   
Frida Henriksson  1995  Filipstads Simklubb    37.94  1:26.78  2:16.82    2:54.35   
Amanda Chienh  1997  Karlskoga Simförening    42.41  1:32.35  2:23.24    3:09.25   
Emilia Grubb  1997  Grums Simsällskap    43.59  1:28.32  2:29.57    3:09.72   
Rebecca Forsberg  1996  Karlstads Simsällskap    43.74  1:34.02  2:27.04    3:11.14   
Therese Wiik  1997  Karlskoga Simförening    47.51  1:39.16  2:36.78    3:20.30   
Elin Waara  1997  Karlskoga Simförening            DNS   
Hanna Derring  1997  Karlskoga Simförening            DNS   
Jenny Andersson  1997  Karlstads Simsällskap            DNS   
Klara Wallteng  1997  Karlskoga Simförening            DNS   
                     
 
Gren 21, 100m Medley Herrar, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Erik Mulikov  2005  Säffle Simsällskap    58.74        2:04.82   
                     
 
Gren 21, 100m Medley Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Thim Rangedahl  2002  Simklubben Solsta    54.00        1:53.35   
                     
 
Gren 21, 100m Medley Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
David Albringer  2001  Karlstads Simsällskap    44.25        1:32.05   
Carl-Albin Jungeblad  2001  Karlstads Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 22, 100m Medley Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Agnes Rydh-Dufva  2002  Karlskoga Simförening    52.78        1:47.97   
Stina Andersson  2002  Karlskoga Simförening    52.62        1:54.18   
Matilda Ek  2002  Karlskoga Simförening    58.62        1:57.67   
Ida Lindahl  2002  Arvika Simsällskap    54.40        1:59.46   
                     
 
Gren 22, 100m Medley Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Saga Grandelius  2001  Karlskoga Simförening    44.51        1:33.87   
Inez Rydh-Dufva  2001  Karlskoga Simförening    45.83        1:35.26   
Linn Granlund  2001  Karlskoga Simförening    47.54        1:41.51   
Caroline Andersson  2001  Säffle Simsällskap    47.80        1:44.66   
Felicia Lindahl  2001  Simklubben Solsta    51.79        1:45.28   
Agnes Eklund Ramböl  2001  Simklubben Solsta    49.50        1:45.74   
Sanna Lekberg  2001  Karlskoga Simförening    56.60        1:52.82   
                     
 
Gren 23, 1000 m lagkapp, Finaler 99 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Karlskoga Sf Lag 1  1996  Karlskoga Simförening    28.55  57.27  1:57.49    10:09.95   
Lag 2 Arvika SS  1998  Arvika Simsällskap    1:34.86  2:16.71  2:53.40    11:54.33   
Filipstad  2000  Filipstads Simklubb    29.75  1:42.68  2:12.53    12:03.61   
Karlstads SS  1997  Karlstads Simsällskap    31.36  1:09.11  1:45.04    12:17.91   
Solsta 2  1998  Simklubben Solsta    34.82  1:12.36  1:49.27    12:23.08   
Solsta  2000  Simklubben Solsta    27.89  1:41.95  2:23.60    13:13.17   
Karlskoga Sf Lag 2  1997  Karlskoga Simförening    42.30  1:25.13  2:19.95    14:01.52   
Lag 1 Arvika SS  1996  Arvika Simsällskap    47.63  1:51.67  3:13.55    16:05.46   
Deje SS Lag 1  2000  Deje Simsällskap            DNS   
Grums SS  1997  Grums Simsällskap            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.01  Utskriftsdatum  19 februari 2012 
Licensierad till: Grums Simsällskap  Utskriftstid  18:05 
 
Uppdaterad: 20 FEB 2012 20:24 Skribent: Lars Finne

Postadress:
Arvika Simsällskap - Simidrott
Box 206
67125 Arvika

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info