Hoppa till sidans innehåll

Lagledare A-lag


2016- Peter Seveborg, Jimmy Rylander

2015- Peter Seveborg, Jimmy Rylander, Anders Sandahl

2014- Peter Seveborg, Jimmy Rylander, Anders Sandahl

2013- Peter Seveborg, Jimmy Rylander

2012- Peter Seveborg, Anders Sandahl

2011- Peter Seveborg, Anders Sandahl

2010- Peter Seveborg, Anders Sandahl

2009- Peter Seveborg, Anders Sandahl

2008- Peter Seveborg, Anders Sandahl

2007- Ingemar Mann, Peter Seveborg

2006- Ingemar Mann, Peter Seveborg

2005- Ingemar Mann, Peter Seveborg

2004- Ingemar Mann, Peter Seveborg

2003- Ingemar Mann, Peter Seveborg

2002- Ingemar Mann, Dan-Anders Spångsjö, Niklas Brorsson

2001- Ingemar Mann, Dan-Anders Spångsjö

2000- Ingemar Mann, Dan-Anders Spångsjö

1999- Ingemar Mann, Joakim Gustavsson

1998- Ingemar Mann, Joakim Gustavsson

1997- Ingemar Mann, Joakim Gustavsson

1996- Ingemar Mann, Joakim Gustavsson

1995- Ulric Gunnarsson, Ulf-Göran Gustafsson

1994- Ulric Gunnarsson, Ulf-Göran Gustafsson

1993- Ulric Gunnarsson, Ulf-Göran Gustafsson

1992- Gösta Rylander, Ulric Gunnarsson

1991- Gösta Rylander, Ulric Gunnarsson

1990- Gösta Rylander, Ulric Gunnarsson

Uppdaterad: 25 JAN 2016 11:59 Skribent: Tony Wilgotson

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabeller: (Klickbara tabeller)

A-lag Herr

A-lag Dam

U-lag Herr

U-lag Dam

 

Swish: 1230498576

 

 

 

DM Intersport Cup:

Herr grupp 1

23/3 15.00 ÅsarpTrädet FK - IFK Trollhättan

Odenvi Konstgräs 

 

Dam grupp 14

24/3 16.15 ÅTR - Hyssna IF

Odenvi Konstgräs

 

 

Nästa seriematch:

Herr: Div. 4 Norra

18/4 18.30 ÅsarpTrädet FK - Götene IF

Arena Vallensås

 

 

Dam:  Div. 3 Södra

22/4 16.00 Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro - ÅTR

Bergevi IP Främmestad

 

 

Herr: Utveckling Elit Div 2 Östra

22/4 17.00 Skultorps IF - ÅsarpTrädet FK

Orkanvallen

  

Dam: Utveckling 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Postadress:
Åsarp-Trädet FK - Fotboll
Åsarps IP & Arena Vallensås, Box 175
52043 Åsarp

Kontakt:
Tel: 051550491
Fax: 051550491
E-post: This is a mailto link

Se all info