Hoppa till sidans innehåll

Följ sidan "Vinnarlistan 2020"

Fyll i namn och e-postadress nedan för att följa denna sida. Ett e-postmeddelande kommer då att skickas till dig när något nytt publiceras på sidan.

Vinnarlistan 2020


Attunda Orientering Vinnarlistan 2020    
       
Datum Tävling Namn Klass
2020-01-20 Gävle Indoor Greta Sandvik D12
2020-01-20 Gävle Indoor Saga Wallner U1
2020-01-21 Gävle Indoor, etapp 2 Saga Wallner U1
2020-01-21 Gävle Indoor, totalt Greta Sandvik D12
2020-01-21 Gävle Indoor, totalt Saga Wallner U1
2020-02-01 Stockholm Indoor Cup, etapp 1 Oliver Jonsson H12
2020-02-02 Stockholm Indoor Cup, totalt Greta Sandvik D12
2020-02-02 Stockholm Indoor Cup, totalt Oliver Jonsson H12
2020-03-27 Sumpnatta Jenny Wallner D40
2020-03-27 Sumpnatta Malte Hallman H10
2020-05-16 StOF träningsstafett Viktor Sone, Ted Lagerström, Fabian Törnquist, Mose Grafström, Elis Ivers
2020-06-30 Ravinen Trekvällars, etapp 1 Björn Lövdahl Medelsvår 5 km
2020-07-29 OK Hällens 3-dagars, etapp 3 Mia Lagerström D10
2020-08-17 Björnökampen Ted Lagerström  Bana C 14-15
2020-08-21 Kvarnsjötrippeln, dag 1 Ted Lagerström  H14
2020-08-22 Kvarnsjötrippel, dag 2 Marcus Stenebo H16
2020-08-22 Kvarnsjötrippel, dag 2 Ted Lagerström  H14
2020-08-22 Kvarnsjötrippel, dag 2 Mia Lagerström D10
2020-08-23 Hedströmsträffen Mia Lagerström D10
2020-08-29 Vikingräffen Elis Ivers H16
2020-08-29 Vikingräffen Sofia Ivers D18
2020-08-29 MTBO USM/JSM/SM/VSM sprint Tilda Johansson D10
2020-08-30 Ungdomsserien #1, krets norr 3 Ida Kastenholm Tenn U2
2020-08-30 Ungdomsserien #1, krets norr 3 Ted Lagerström  H14
2020-08-30 Ungdomsserien #1, krets norr 3 Malte Hallman H12
2020-08-30 Ungdomsserien #1, krets norr 3 Mia Lagerström D10
2020-09-05 Stockholm DM-lång Sofia Ivers D18
2020-09-05 Stockholm DM-lång Lars Håkan Sandvik H55
2020-09-06 Stockholm DM-medel Lars Håkan Sandvik H55
2020-09-06 Stockholm DM-medel Maria von Schmalensée D45
2020-09-13 Uppland DM-medel Mia Lagerström D10
2020-09-13 Uppland DM-medel Lars Håkan Sandvik H55
2020-09-13 Uppland DM-medel Malte Hallman H10
2020-09-19 Kuxaträffen Ted Lagerström H14
2020-09-19 Kuxaträffen Mia Lagerström D10
2020-09-19 Ungdomsserien #2, krets norr 3 Filip Sone U2
2020-09-19 Ungdomsserien #2, krets norr 3 Ted Lagerström H14
2020-09-19 Ungdomsserien #2, krets norr 3 Adrian Antonsson U3
2020-09-19 Ungdomsserien #2, krets norr 3 Greta Sandvik D12
       
       
  Uppdaterad 2020-09-19    

Resultat enligt Eventor, listan uppdateras allteftersom.

Inga nyheter är skapade

Vinnarlistan 

Postadress:
Attunda OK - Orientering
Jörgen Karlsson, Mäster Henriks Allé 37
19274 Sollentuna

Kontakt:
Tel: +46708951600
E-post: info@attundaorienter...

Se all info

Partners


Puustelli