Hoppa till sidans innehåll

P02 Resultat 31 januari 2015


Speltid 12 minuter

                     
Grupp A     Namn       Grupp B     Namn
Lag 1     Bjuvstorps FF Svart       Lag 6     Bjuvstorps FF Vit
Lag 2     Brunnby FF       Lag 7     Vallåkra IF
Lag 3     Åstorps FF 1       Lag 8     Eskilsminne IF
Lag 4     Kyrkheddinge IF        Lag 9     Åstorps FF 2 
Lag 5     Hittarps IK Svart       Lag 10     Hittarps IK Vit
                     

 

Tid   Nr     Grupp     Hemma     Borta       Resultat 
13:30   1     A     Bjuvstorps FF Svart     Brunnby FF       1-1 
13:44   2     A     Åstorps FF 1     Kyrkheddinge IF        1-1 
13:58   3     B     Bjuvstorps FF Vit     Vallåkra IF       0-1 
14:12   4     B     Eskilsminne IF     Åstorps FF 2         1-0 
14:26   5     A     Hittarps IK Svart     Bjuvstorps FF Svart       1-0 
14:40   6   A     Brunnby FF      Åstorps FF 1        1-0 
14:54 7   B     Hittarps IK Vit      Bjuvstorps FF Vit        2-0
15:08 8   B     Vallåkra IF      Eskilsminne IF        2-2
15:22 9   A     Kyrkheddinge IF       Hittarps IK Svart       1-0 
15:36 10   A     Åstorps FF 1     Bjuvstorps FF Svart       3-0 
15:50 11   B     Åstorps FF 2       Hittarps IK Vit        1-2 
16:04 12   B     Eskilsminne IF      Bjuvstorps FF Vit        7-0 
16:18 13   A     Hittarps IK Svart     Brunnby FF       1-0 
16:32 14   A     Bjuvstorps FF Svart     Kyrkheddinge IF       0-2 
16:46 15   B     Hittarps IK Vit     Vallåkra IF        1-0 
17:00 16   B     Bjuvstorps FF Vit     Åstorps FF 2       3-0 
17:14 17   A     Brunnby FF     Kyrkheddinge IF       1-2 
17:28 18   A     Åstorps FF 1     Hittarps IK Svart       1-1 
17:42 19   B     Vallåkra IF     Åstorps FF 2        1-0 
17:56 20   B     Eskilsminne IF     Hittarps IK Vit        5-0 
                         
18:10   21     Kvartsfinal     Kyrkheddinge IF     Bjuvstorps FF Vit       1-0 
18:24   22         Eskilsminne IF     Brunnby FF       2-1 
18:38   23         Hittarps IK Vit     Åstorps FF 1       3-1 
18:52   24         Hittarps IK Svart     Vallåkra IF       1-0 
                         
19:06   25     Semifinal     Kyrkheddinge IF     Hittarps IK Vit       1-0 
19:20   26         Eskilsminne IF     Hittarps IK Svart       3-1 
                         
19:34   27     Bronsmatch     Hittarps IK Vit     Hitarps IK Svart       0-2 
                         
19:48   28     FINAL     Kyrkheddinge IF     Eskilsminne IF       0-3 
spelp02
  mvp02
Cupens lirare Nina Möller (Eskilsminne IF)   Bästa Målvakt Victor Menchikov (Kyrkheddinge IF)
eskilsp02
P02 Guldlag - Eskilsminne IF
Uppdaterad: 07 JUN 2016 21:17

SPONSORER:

 

 logga 2015

 

Gör ett besök på Intersport

 puma_logo1

 

Ange alt-text här.

Postadress:
Bjuvstorps FF - Fotboll
Idrottsvägen 8
26739 Bjuv

Kontakt:
Tel: 04270325
E-post: This is a mailto link