Hoppa till sidans innehåll

F01 Resultat 8 februari 2015


Speltid 12 minuter

                     
Grupp A     Namn       Grupp B     Namn
Lag 1     FC Rosengård Rosa       Lag 6     Eskilsminne IF Gul
Lag 2     Billesholms IK       Lag 7     FC Rosengård Blå
Lag 3     Eskilsminne IF Blå       Lag 8     FC Rosengård Vit
Lag 4     Sjöbo IF        Lag 9     Ekets GOIF
Lag 5     Staffanstorps GIF       Lag 10     Ramlösa Södra IF
                     

 

Tid   Nr     Grupp     Hemma     Borta       Resultat 
13:30   1     A     FC Rosengård Rosa     Billesholms IK       2-0
13:44   2     A     Eskilsminne IF Blå
    Sjöbo IF        0-0
13:58   3     B     Eskilsminne IF Gul     FC Rosengård Blå        0-1 
14:12 4   B     FC Rosengård Vit     Ekets GOIF
      1-0
14:26 5   A     Staffanstorps GIF     FC Rosengård Rosa       1-2
14:40 6   A     Billesholms IK
    Eskilsminne IF Blå
      2-0
14:54 7   B     Ramlösa Södra IF
    Eskilsminne IF Gul
      0-2
15:08 8   B     FC Rosengård Blå
    FC Rosengård Vit
      1-0
15:22 9   A     Sjöbo IF       Staffanstorps GIF       0-2
15:36 10   A     Eskilsminne IF Blå     FC Rosengård Rosa       0-1
15:50 11   B     Ekets GOIF
    Ramlösa Södra IF
      1-5 
16:04 12   B     FC Rosengård Vit
    Eskilsminne IF Gul
      0-2 
16:18 13   A     Staffanstorps GIF
    Billesholms IK
      3-2 
16:32 14   A     FC Rosengård Rosa     Sjöbo IF        0-1 
16:46 15   B     Ramlösa Södra IF
    FC Rosengård Blå        0-0 
17:00 16   B     Eskilsminne IF Gul
    Ekets GOIF
      2-1 
17:14 17   A     Billesholms IK
    Sjöbo IF 
      0-0 
17:28 18   A     Eskilsminne IF Blå
    Staffanstorps GIF
      1-3 
17:42 19   B     FC Rosengård Blå
    Ekets GOIF
      1-0 
17:56 20   B     FC Rosengård Vit
    Ramlösa Södra IF
      0-3 
                         
18:10   21     Kvartsfinal     Staffanstorps GIF     FC Rosengård Vit       1-0 
18:24   22         FC Rosengård Blå     Billesholms IK       0-2 
18:38   23         Eskilsminne Gul     Sjöbo IF       2-0 
18:52   24         FC Rosengård Rosa     Ramlösa Södra IF       0-3 
                         
19:06   25     Semifinal     Staffanstorps GIF     Eskilsminne Gul       2-0 
19:20   26         Billesholms IK     Ramlösa Södra IF       0-3 
                         
19:34   27     Bronsmatch     Eskilsminne Gul     Billesholms IK       4-1 
                         
19:48   28     FINAL     Staffanstorps GIF     Ramlösa Södra IF       1-0 
Uppdaterad: 08 FEB 2015 20:57

SPONSORER:

 

 logga 2015

 

Gör ett besök på Intersport

 puma_logo1

 

Ange alt-text här.

Postadress:
Bjuvstorps FF - Fotboll
Idrottsvägen 8
26739 Bjuv

Kontakt:
Tel: 04270325
E-post: This is a mailto link