Bollerups R&KK 2015-11-14
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2015-11-12 kl. 10:37
Klass 3 - Dressyr Lätt C:2 2015 Kategori B
Klass 3 - Dressyr Lätt C:2 2015 Kategori C
Klass 3 - Dressyr Lätt C:2 2015 Kategori D
Klass 2 - Dressyr Lätt B:1 2015 Kategori B
Klass 2 - Dressyr Lätt B:1 2015 Kategori C
Klass 2 - Dressyr Lätt B:1 2015 Kategori D
Klass 1 - Dressyr Lätt A:3 2013 Kategori C + D
Klass 1GR2 - Dressyr Lätt A:3 2013 Kategori D
Lista 987 - Lista över Sena ändringar (häst/ryttarbyte) Hästar

Klass 3 - Dressyr Lätt C:2 2015 Kategori B Preliminär
3 anmälda
Tävlingsledare: My Håkansson
Domare C: Barbro Jönsson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Emmie PerssonSparkling Kick
09:00Humlamadens RFLofty Roderic - Okänd12
2Ylva NilssonZäta II
09:07Dalby RFMöllegaards Orion Surprise RW 81 - Afton Superstar WSB 1227310
3Clara BergvallBianca
09:14Everlövs RSOkänd - Okänd2
 
till toppen

Klass 3 - Dressyr Lätt C:2 2015 Kategori C Preliminär
3 anmälda
Tävlingsledare: My Håkansson
Domare C: Barbro Jönsson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Julia GriffinKnockanty Lad
09:21Sydslättens RFOkänd - Okänd3
2Cornelia SvärdPrimula
09:28Färs Härads RFCoelenhage´s Prince Thatch RP 151 - Bolero RNF 5814
3Amanda Larsson- ErikssonHembys Keleus
09:35Ljunits-Herrestads RMiclas Activ RNF - Moon Star RNF7
 
till toppen

Klass 3 - Dressyr Lätt C:2 2015 Kategori D Preliminär
3 anmälda
Tävlingsledare: My Håkansson
Domare C: Barbro Jönsson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Saga StålhandskeWestendorf Harmonie
09:42RingsjöortenCansas - Dino B13
2Melinda BengtssonVangelis
09:49Everlövs RSVivaldi - Condor1
3Beatrice Övall NordqvistDerrygimlas Atlantic Fox
09:56Färs Härads RFKnightland Khayyal - Fayrelands Knight Rider16
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt B:1 2015 Kategori B Preliminär
4 anmälda
Tävlingsledare: My Håkansson
Domare C: Barbro Jönsson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Ylva NilssonZäta II
10:30Dalby RFMöllegaards Orion Surprise RW 81 - Afton Superstar WSB 1227310
2Maria NielsenSuper Candy
10:37Ystad RidklubbLobsang - Okänd9
3Mary-Sophie Haid-BondergaardSergeants Pepper
10:44Insjöns RKVermont - Surprise4
4Emmie PerssonSparkling Kick
10:51Humlamadens RFLofty Roderic - Okänd12
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt B:1 2015 Kategori C Preliminär
4 anmälda
Tävlingsledare: My Håkansson
Domare C: Barbro Jönsson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Tilda LundinBorghofs Lothar Leander
10:58Skanör-FalsterboBrandy XIII - Oleander He.Stb. 1448
2Julia GriffinKnockanty Lad
11:05Sydslättens RFOkänd - Okänd3
3Amanda Larsson- ErikssonHembys Keleus
11:12Ljunits-Herrestads RMiclas Activ RNF - Moon Star RNF7
4Olivia JürsMonAmi
11:19Färs Härads RFVerona´s Bo-Gi - Carolinas Foxglove5
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt B:1 2015 Kategori D Preliminär
3 anmälda
Tävlingsledare: My Håkansson
Domare C: Barbro Jönsson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Elsa OttossonStenhaga Precious
11:26Ljunits-Herrestads RKessy`s Derano 87-93-0658 (WPB) - Vermont RP 13311
2Saga StålhandskeWestendorf Harmonie
11:33RingsjöortenCansas - Dino B13
3Beatrice Övall NordqvistDerrygimlas Atlantic Fox
11:40Färs Härads RFKnightland Khayyal - Fayrelands Knight Rider16
 
till toppen

Klass 1 - Dressyr Lätt A:3 2013 Kategori C + D Preliminär
2 anmälda
Tävlingsledare: My Håkansson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Tilda LundinBorghofs Lothar Leander
12:20Skanör-FalsterboBrandy XIII - Oleander He.Stb. 1448
1Frida KarlzénRans Sirius Black
12:28Flyinge RFStackarps Peeron RNF 176 - Pedro NFH 1046
 
till toppen

Klass 1GR2 - Dressyr Lätt A:3 2013 Kategori D Preliminär
1 anmälda
Tävlingsledare: My Håkansson
Domare C: Barbro Jönsson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Alicia ThomassonControl
12:36Willands RFFS Cocky Dundee - Rusty15
 
till toppen

Lista 987 - Lista över Sena ändringar (häst/ryttarbyte) Hästar Preliminär
0 anmälda
Tävlingsledare: My Håkansson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport