Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Kontaktuppgifter och tävlingar 2019 - Mariehem SK

Föreningsnummer
02966
Adress
Mariehemsvägen 39 H
906 52 UMEÅ
Telefon
090-139445 
E-post
This is a mailto link 
Hemsida
http://www.mskumea.com
Ordförande
Ludvig Bohlin 
Kanslist
Bengt-Göran Westberg 
Fotbollsansvarig
Peter Hugosson Wallgren 
Förbund
Västerbottens Fotbollförbund
Färger
Grön, Svart, Vit (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
Vit, Vit, Vit (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2019
Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil
SM F17 Norra Norrland Simon Fredman 0725431243 0725431243
Div 2 Herrjunior södra (Mariehem SK P04) Anders Westman 0706000372
Futsal Pojkar 10 Södra (Mariehem SK P09 vit) Christian Grahn 0703252045
Futsal Flickor 12 Södra (Mariehem SK (F06)) Anders Lundqvist 0703669059
Futsal Flickor 11 Södra (Mariehem SK (F08)) Maria Elmros 0706148122
Pojkar Div 3 Södra höst grp 2 (Mariehem SK (P06)) Sofia Söderlund 0702315735
Pojkar Div 3 Södra höst grp 2 (Mariehem SK (P05) Vit) Magnus Vestin 0703236402
Pojkar Div 3 Södra höst grp 2 (Mariehem SK (P05) Grön) Fredrik Svensson 0737124679
Pojkar Div 5 Södra grp 1 (Mariehem SK (P07) Vit) Johannes Nilsson 0702349534
Pojkar Div 5 Södra grp 2 (Mariehem SK (P07) Svart) Johannes Nilsson 0702349534
Pojkar Div 5 Södra grp 2 (Mariehem SK (P07) Grön) Gunnar Malmqvist 0738175494
Pojkar Div 5 Södra höst grp 1 (Mariehem SK (P07) Vit) Johannes Nilsson 0702349534
Pojkar Div 5 Södra höst grp 2 (Mariehem SK (P07) Svart) Johannes Nilsson 0702349534
Pojkar Div 5 Södra höst grp 2 (Mariehem SK (P07) Grön) Gunnar Malmqvist 0738175494
Pojkar Div 6 Södra grp 2 (Mariehem SK (P08)) Kadri Meister 0702550248
Pojkar Div 6 Södra Höst grp 2 (Mariehem SK (P08)) Kadri Meister 0702550248
Pojkar Div 7 Södra grp 1 (Mariehem SK (P09) Vit1) Magdalena Grahn
Pojkar Div 7 Södra grp 1 (Mariehem SK (P09) Grön 2) Johan Karlsson 0735150272
Pojkar Div 7 Södra grp 1 (Mariehem SK (P09) Grön 1) Johan Karlsson 0735150272
Pojkar Div 7 Södra grp 2 (Mariehem SK (P09) Vit 2) Magdalena Grahn
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 1 (Mariehem SK (P09) Vit1) Magdalena Grahn
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 1 (Mariehem SK (P09) Grön 2) Johan Karlsson 0735150272
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 1 (Mariehem SK (P09) Grön 1) Johan Karlsson 0735150272
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 2 (Mariehem SK (P09) Vit 2) Magdalena Grahn
Pojkar Div 8 Södra S-drag A (Mariehem SK (P10) Vit 2) Per Nordlinder 0702933979
Pojkar Div 8 Södra S-drag A (Mariehem SK (P10) Vit 1) Per Nordlinder 0702933979
Pojkar Div 8 Södra S-drag B (Mariehem SK (P10) Grön) Eva Alenius 0706315172
Pojkar Div 8 Södra Höst S-drag A (Mariehem SK (P10) Grön) Eva Alenius 0706315172
Pojkar Div 8 Södra Höst S-drag B (Mariehem SK (P10) Vit 2) Per Nordlinder 0702933979
Pojkar Div 8 Södra Höst S-drag B (Mariehem SK (P10) Vit 1) Per Nordlinder 0702933979
Pojkar Div 9 Södra S-drag A (Mariehem SK (P11) Vit) Jon Isaksson 0702165860
Pojkar Div 9 Södra S-drag C (Mariehem SK (P11) Grön2) Jessica Månsson 0705454505
Pojkar Div 9 Södra S-drag C (Mariehem SK (P11) Grön1) Jessica Månsson 0705454505
Pojkar Div 9 Södra Höst S-drag B (Mariehem SK (P11) Grön2) Jessica Månsson 0705454505
Pojkar Div 9 Södra Höst S-drag B (Mariehem SK (P11) Grön1) Jessica Månsson 0705454505
Pojkar Div 9 Södra Höst S-drag C (Mariehem SK (P11) Vit) Jon Isaksson 0702165860
Flickor Div 4 Södra höst grp 1 (Mariehem SK (F06)) Yuri Strekozov 0706808737
Flickor Div 5 Södra grp 1 (Mariehem SK (F07)) Nina Mattsson 0702431046
Flickor Div 5 Södra grp 2 (Mariehem SK (F07/08)) Mattias Jansson 0702981008
Flickor Div 5 Södra höst grp 1 (Mariehem SK (F07)) Nina Mattsson 0702431046
Flickor Div 5 Södra höst grp 2 (Mariehem SK (F07/08)) Mattias Jansson 0702981008
Flickor Div 6 Södra grp 1 (Mariehem SK (F08)) Maria Elmros 0706148122
Flickor Div 6 Södra höst grp 1 (Mariehem SK (F08)) Maria Elmros 0706148122
Flickor Div 7 Södra grp 1 (Mariehem SK (F09)) Hanieh Baudin 0725111110
Flickor Div 7 Södra höst grp 1 (Mariehem SK (F09)) Hanieh Baudin 0725111110
Flickor Div 8 Södra S-drag B (Mariehem SK (F10) Vit) Yuri Strekozov 0706808737
Flickor Div 8 Södra S-drag B (Mariehem SK (F10) Grön) Peter Hansson 0703371359
Flickor Div 8 Södra Höst S-drag B (Mariehem SK (F10) Vit) Yuri Strekozov 0706808737
Flickor Div 8 Södra Höst S-drag B (Mariehem SK (F10) Grön) Peter Hansson 0703371359
Flickor Div 9 Södra S-drag B (Mariehem SK (F11)) Stig Wangdell 0701856340 0701856340
Flickor Div 9 Södra Höst S-drag A (Mariehem SK (F11)) Stig Wangdell 0701856340 0701856340

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info