Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Matchändringar - Stockholms Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Herrar 5 Norra
2021-09-28 20:30 IF Wasa - Olympiacos FC 2021-09-23 15:57
Herrar 6 A
2021-09-28 20:00 Roslagskulla IF - Väsby FF 2021-09-24 14:22
2021-10-03 18:00 Wäsby FC - Roslagskulla IF 2021-09-21 11:22
Herrar 6 C
2021-09-29 20:15 IFK Lidingö FC - Spartak Orminge FF 2021-09-20 08:58
Herrar 7 F
2021-09-29 20:30 Ingarö City FK - Boo SK 2021-09-24 11:39
Herrar 7 G
2021-09-28 20:30 Nackdala AIS - Söderort United FF 2021-09-24 14:32
2021-09-29 20:00 FC Första - Sorunda IF 2021-09-23 13:28
Herrar Vet B
2021-09-27 (Uppskjuten) Danderyds SK - Iberoamericana IF 2021-09-24 11:37
2021-09-29 19:30 Brottby SK - Ursvik IK 2021-09-20 13:41
2021-10-03 19:00 Brottby SK - IFK Vaxholm 2021-09-24 11:50
Damer 3 B
2021-10-02 13:00 Ingarö IF - Tullinge TP FK 2021-09-24 14:20
Damer 4 B
2021-10-05 19:00 Saltsjö-Boo IF - IFK Tumba FK 2021-09-20 14:24
Damer 5 A
2021-09-29 19:30 Kallhälls FF - Stocksunds IF 2021-09-24 11:28
2021-09-30 19:00 IFK Viksjö - Rotebro IS FF 2021-09-23 14:37
SSD 1
2021-09-27 19:30 Sollentuna FK - Täby FK S 2021-09-23 13:18
2021-09-29 19:30 Enskede IK - Djurgårdens IF FF 2021-09-20 09:15
2021-10-06 20:15 Täby FK S - Enskede IK 2021-09-21 13:47
SSD 2 Norra
2021-09-26 (Uppskjuten) Bele Barkarby FF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2021-09-22 15:47
SSD 3 Norra
2021-09-25 (Uppskjuten) Solberga BK - Enebybergs IF 2021-09-23 16:01
SSD 3 Södra
2021-10-11 20:00 Västerhaninge IF - Rågsveds IF 2021-09-21 13:36
SSH 2 Norra
2021-09-28 20:15 Bele Barkarby FF - Ängby IF 2021-09-22 15:56
2021-10-12 20:00 Enebybergs IF - Sundbybergs IK B 2021-09-24 12:01
SSH 4 Norra
2021-10-11 20:00 IF Wasa - Mariebergs SK 2021-09-24 11:57
SSH 6 Norra
2021-09-27 20:00 Skå IK & Bygdegård - Alvik FC 2021-09-21 11:08
2021-10-08 19:00 Sundbyberg FC - Åkersberga BK 2021-09-21 10:35
2021-10-16 14:00 Tudor Arms FC - Sundbyberg FC 2021-09-21 15:29
SSH 6 Södra
2021-09-29 20:30 Oranje FK - Essinge IK 2021-09-24 14:45
2021-10-10 18:00 Essinge IK - Ingarö IF 2021-09-22 15:14
SSH 8 Södra
2021-09-26 (Uppskjuten) Bollmora Internacional IKF - High Valley FC 2021-09-24 11:45
F2005/2002- 1A
2021-09-24 (Uppskjuten) Djurgårdens IF FF 1 - Hammarby IF FF 2002 2021-09-23 10:18
2021-10-17 17:30 Hammarby IF FF 2002 - Österåker/Åkersberga Utd. 2021-09-20 09:37
F2005/2002- 2A
2021-10-20 20:05 FC Djursholm 1 - Täby FK Dam J 2021-09-22 09:43
F2005/2002- 2B
2021-10-05 20:15 Saltsjöbadens IF - Norrtulls SK 1 2021-09-21 11:11
2021-10-08 20:00 Norrtulls SK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 2021-09-22 08:54
2021-10-15 20:00 Djurgårdens IF FF 3 - Ingarö IF 3 2021-09-22 08:50
F2005/2002- 3A
2021-10-03 15:00 Danderyds SK FF Blå - Enebybergs IF 2 2021-09-24 10:55
F2005/2002- 3B
2021-09-24 (Uppskjuten) Spånga IS FK - Essinge IK DJ 2021-09-24 11:25
2021-10-02 10:30 Reymersholms IK 1 - Hammarby IF FF 2005 2021-09-22 08:49
2021-10-16 10:00 Hammarby IF FF 2005 - IF Brommapojkarna 2 2021-09-23 09:53
P2003/2002- 1A
2021-09-25 (Uppskjuten) Viggbyholms IK FF - Djurgårdens IF FF 3 2021-09-24 14:40
2021-10-02 11:00 Boo FF 2 - Djurgårdens IF FF 3 2021-09-22 12:49
2021-10-16 10:00 IK Frej Täby FF 1 - IFK Lidingö FK S-2 2021-09-23 09:54
2021-10-20 19:30 Boo FF 2 - AIK FF 1 2021-09-23 14:38
P2003/2002- 1B
2021-10-10 19:30 Huddinge IF P19 - FoC Farsta FF 2021-09-23 09:49
2021-10-21 19:30 Boo FF 1 - Segeltorps IF 2021-09-23 14:39
2021-10-22 18:00 Huddinge IF P19 - Boo FF 1 2021-09-24 11:21
P2003/2002- 2A
2021-10-05 20:15 IFK Vaxholm - Täby FK 03:2 2021-09-20 16:06
2021-10-19 19:15 IFK Lidingö FK S-3 - IFK Vaxholm 2021-09-20 09:06
P2003/2002- 2B
2021-10-10 12:00 IF Brommapojkarna 8 - Ängby IF 1 2021-09-20 13:43
P2003/2002- 2C
2021-09-29 19:00 Stureby SK 1 - IFK Stockholm FK 2021-09-20 15:06
P2004- 2B
2021-10-22 20:00 Essinge IK 1 - Gröndals IK 1 2021-09-22 09:05
P2004- 2C
2021-09-29 19:30 Västerhaninge IF - Rönninge Salem Fotboll 1 2021-09-20 09:33
P2004- 3B
2021-10-14 19:30 Boo FF 3 - Djurgårdens IF FF 4 2021-09-23 09:51
P2005- 2B
2021-10-24 17:00 IF Brommapojkarna 3 - Ingarö IF 2 2021-09-22 09:02
P2005- 2C
2021-10-08 20:00 IFK Haninge 2 - IF Brommapojkarna 17 2021-09-23 09:56
P2005- 3A
2021-09-25 (Uppskjuten) Vallentuna BK 1 - IFK Vaxholm 2021-09-20 09:47
2021-10-08 19:15 Boo FF 4 - IF Brommapojkarna 20 2021-09-24 11:03
P2005- 3B
2021-10-13 19:30 Boo FF 2 - IFK Lidingö FK 3 2021-09-23 14:40
F2006- 1
2021-09-21 20:30 Boo FF 1 - IFK Lidingö FK 2021-09-20 09:09
2021-10-20 20:00 Bollstanäs SK Gul - Österåker/Åkersberga Utd. 2021-09-24 11:24
2021-10-21 19:45 Boo FF 1 - IF Brommapojkarna 2 2021-09-23 14:41
F2006- 2A
2021-10-18 19:00 Ängby IF 1 - Vallentuna BK DF 1 2021-09-23 10:48
F2006- 2B
2021-10-14 18:15 Boo FF 3 - Hanvikens SK 2021-09-23 14:40
2021-10-17 11:00 Hammarby IF FF 2 - Reymersholms IK 1 2021-09-24 12:44
2021-10-17 16:30 Sollentuna FK F06 1 - Hanvikens SK 2021-09-23 13:01
F2006- 3B
2021-10-03 12:15 IF Brommapojkarna 4 - Boo FF 2 2021-09-24 10:44
2021-10-13 19:00 Västerhaninge IF - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 2021-09-22 10:19
P2006- 1A
2021-09-28 20:00 Bollstanäs SK Gul - AIK FF 1 2021-09-20 09:00
P2006- 2A
2021-10-03 11:00 Danderyds SK FF Röd - IF Brommapojkarna 6 2021-09-24 10:56
P2006- 2C
2021-10-06 20:00 Saltsjöbadens IF - Årsta FF 3 2021-09-24 10:54
2021-10-24 16:00 Sickla IF 1 - Täby FK 51 2021-09-22 15:41
P2006- 2D
2021-10-04 19:40 Rågsveds IF 1 - Sörskogens IF 1 2021-09-24 11:09
P2006- 3B
2021-10-09 11:00 Spånga IS FK 3 - AIK FF 3 2021-09-24 10:56
2021-10-14 19:45 Boo FF 5 - IFK Lidingö FK 3 vit 2021-09-23 14:41
P2006- 3E
2021-10-03 12:30 Tullinge BK Blå - Tungelsta IF 1 2021-09-24 11:00
P2006- 4B
2021-09-26 (Uppskjuten) Reymersholms IK 1 - BK Bussenhus Svart 2021-09-24 14:32
2021-10-03 12:30 Danderyds SK FF Blå - Karlbergs BK 2 2021-09-24 10:55
2021-10-10 20:00 Norrtulls SK 2 - BK Bussenhus Svart 2021-09-23 13:13
2021-10-24 12:00 Norrtulls SK 2 - FK Bromma 2021-09-24 09:29
P2006- 4C
2021-10-02 16:30 Ösmo GIF FK vit - Boo FF 4 2021-09-20 09:40
F2007- 1B
2021-10-09 14:00 Stureby SK Svart - Hammarby IF FF 1 2021-09-23 11:21
F2007- 2A
2021-10-24 12:00 IFK Viksjö 1 - IFK Stocksund 2 2021-09-20 16:30
F2007- 2B
2021-10-03 11:00 Sundbybergs IK Grön - Djurgårdens IF FF 2 2021-09-23 10:50
F2007- 3A
2021-10-09 13:00 Sollentuna FK Nord - Åkersberga BK 2021-09-22 08:55
F2007- 3C
2021-09-19 (Uppskjuten) Älta IF 1 - Essinge IK 1 2021-09-24 07:36
F2007- 4C
2021-10-03 15:45 Boo FF 5 - Hanvikens SK Gul 2021-09-23 09:56
F2007- 4D
2021-10-17 15:00 Sätra SK - Sickla IF Svart 2021-09-24 11:23
P2007- 1A
2021-09-26 15:30 IF Brommapojkarna 10 - FC Djursholm 1 2021-09-21 10:50
P2007- 2A
2021-10-02 10:00 Danderyds SK FF Röd - Bällsta FF Svart 2021-09-24 10:54
2021-10-16 14:30 Bällsta FF Svart - Täby FK 21 2021-09-20 09:07
P2007- 2D
2021-10-01 20:00 IF Brommapojkarna 22 - AIK FF 3 2021-09-23 13:00
P2007- 2E
2021-10-22 18:30 Ingarö IF Gul - Saltsjö-Boo IF 2021-09-20 16:05
P2007- 2G
2021-10-10 20:00 Stuvsta IF 2 - Huddinge IF P07:1-1 2021-09-20 09:39
P2007- 3A
2021-10-10 12:30 IFK Lidingö FK 13 vit - Sollentuna FK Nord 3 2021-09-24 13:33
P2007- 3C
2021-09-25 17:45 Hässelby SK FF 2 - Ekerö IK 2 2021-09-24 14:50
2021-09-30 18:00 Hässelby SK FF 2 - Vasalund IF Svart 2021-09-21 12:52
P2007- 3E
2021-10-24 17:30 Jarlabergs IF Gul 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK 2 2021-09-24 13:33
P2007- 4A
2021-10-24 16:00 IFK Österåker FK 3 - Djurgårdens IF FF 12 2021-09-23 09:52
P2007- 4B
2021-10-22 19:15 IFK Lidingö FK 13 blå - Täby FK 62 2021-09-22 15:25
P2007- 4D
2021-10-19 17:30 Reymersholms IK 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 2021-09-22 11:02
F2008- 3C
2021-10-10 15:30 Karlbergs BK 1 - Djurgårdens IF FF 3 2021-09-21 09:55
F2008- 3E
2021-10-16 10:00 Huddinge IF F08-1 - Stuvsta IF 1 2021-09-20 16:07
P2008- 1B
2021-10-13 18:30 Vasastans BK 1 - Karlbergs BK Vit 1 2021-09-23 10:46
P2008- 2A
2021-10-09 10:00 Viggbyholms IK FF svart - IK Frej Täby FF 3 2021-09-21 10:51
P2008- 2D
2021-09-26 10:45 Karlbergs BK Vit 2 - Djurgårdens IF FF 2 2021-09-23 16:22
P2008- 2F
2021-10-15 18:00 Enskede IK Blå 2 - Älta IF 2 2021-09-23 10:44
P2008- 3A
2021-09-25 15:00 Täby FK 41 - IFK Vaxholm 1 2021-09-21 11:32
2021-10-24 11:30 Åkersberga FC 1 - IFK Lidingö FK 5 2021-09-23 15:22
P2008- 3B
2021-10-02 15:00 Täby FK 51 - Karlbergs BK Röd 3 2021-09-20 13:36
2021-10-03 18:00 Danderyds SK FF Röd - IFK Stocksund 4 2021-09-24 10:56
P2008- 3C
2021-10-21 18:30 FC Järfälla Röd - Athletic FC Järfälla 2021-09-22 15:56
P2008- 3D
2021-09-26 15:00 Ekerö IK 1:Gul - Spånga IS FK 3 2021-09-21 10:34
2021-10-04 19:15 Sollentuna FK Viby 3 - Sundbybergs IK Grön 2021-09-23 09:50
P2008- 3F
2021-09-26 17:45 Hammarby IF FF 28 grön - Norrtulls SK Svart 23 2021-09-22 16:14
2021-10-15 18:00 Sickla IF B/V 2 - Essinge IK 1 2021-09-22 08:57
P2008- 3I
2021-09-26 17:15 FoC Farsta FF Vit - Hammarby IF FF 26 grön 2021-09-22 16:23
P2008- 4C
2021-10-15 18:30 FC Järfälla Blå - Spånga IS FK 4 2021-09-23 09:41
P2008- 5B
2021-10-02 13:00 Sorunda IF - Örby IS Blå 2021-09-20 09:01
F2009- 2
2021-10-01 18:30 Sollentuna FK Nordöst - IFK Österåker FK 1 2021-09-20 10:32
F2009-10
2021-09-25 13:45 Huddinge IF F09-2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 2021-09-20 09:53
F2009-12
2021-09-26 14:00 Kungsängens IF 2 - Ekerö IK Vit 2021-09-20 09:13
F2009-15
2021-09-25 Västerhaninge IF - Konyaspor Kultur och IF 2021-09-21 14:32
2021-09-25 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Huddinge IF F09-3 2021-09-20 09:54
P2009-12
2021-10-09 12:30 Stureby SK Blå - Älvsjö AIK FF Svart 2 2021-09-23 12:59
P2009-15
2021-09-25 14:00 Danderyds SK FF Svart - IFK Österåker FK 5 2021-09-21 08:53
P2009-26
2021-09-25 Tungelsta IF Svart - Sörskogens IF 2 2021-09-24 11:36
P2009-28
2021-09-25 11:00 Älvsjö AIK FF Gul 1 - Hammarby IF FF 31 grön 2021-09-20 09:18
2021-10-02 11:00 Älvsjö AIK FF Gul 1 - Norsborg FC 1 2021-09-20 09:23
P2009-29
2021-10-03 13:00 Danderyds SK FF Blå - IFK Vaxholm 1 2021-09-24 12:59
P2009-30
2021-10-03 14:15 Danderyds SK FF Röd - Täby FK 23 2021-09-24 12:59
F2010- 5
2021-09-22 18:15 IFK Vaxholm 2 - Erikslunds KF Grön 2021-09-20 16:02
2021-10-03 15:30 Danderyds SK FF Blå - Täby FK 22 2021-09-24 13:00
F2010-14
2021-10-03 16:45 Danderyds SK FF Röd - Sollentuna FK VibyNor2 2021-09-24 13:00
P2010- 2
2021-10-02 16:45 FC Djursholm 2 - IF Brommapojkarna 2 2021-09-24 10:58
P2010- 3
2021-09-25 09:30 IF Brommapojkarna 16 - Sollentuna FK Nord 2 2021-09-20 15:22
P2010- 5
2021-09-25 12:00 Bele Barkarby FF 3 - Sollentuna FK Tegel. 1 2021-09-23 10:49
2021-10-10 13:00 AIK FF 12 - Sollentuna FK Tegel. 1 2021-09-23 10:47
P2010-14
2021-10-02 14:00 Danderyds SK FF Röd - Täby FK 33 2021-09-24 10:57
P2010-16
2021-10-02 14:30 IF Brommapojkarna 15 - Järfälla FF 3 2021-09-20 09:34
F2011- 1
2021-10-16 14:00 IF Brommapojkarna 7 - Boo FF 4 2021-09-20 14:52
F2011-17
2021-10-02 15:15 Danderyds SK FF Blå - Karlbergs BK Grön 2021-09-24 11:08
P2011- 1
2021-09-25 17:00 IFK Lidingö FK 15 blå - AIK FF 1 2021-09-24 11:33
P2011- 2
2021-10-02 12:45 Danderyds SK FF Svart - IFK Stocksund 1 2021-09-24 11:09
P2011-11
2021-10-02 16:30 Danderyds SK FF Gul - Täby FK 32 2021-09-24 11:09
P2011-29
2021-10-02 11:30 Danderyds SK FF Röd - Vallentuna BK 3 2021-09-24 11:08
P2011-38
2021-10-02 09:15 Enskede IK Marin 1 - Rönninge Salem Fotboll 5 2021-09-21 10:46
F2012- 6
2021-10-03 09:00 AIK FF 2 - Spånga IS FK 4 2021-09-24 10:57
F2012-16
2021-09-26 09:00 Tallkrogens IF 1 - Hanvikens SK Röd 2021-09-22 16:20
P2012- 3
2021-10-06 17:20 Täby FK 82 - Danderyds SK FF Grön 2021-09-23 15:23
P2012- 4
2021-10-03 10:00 Danderyds SK FF Gul - Täby FK 32 2021-09-24 13:03
P2012- 6
2021-10-03 11:00 Danderyds SK FF Röd - Bällsta FF 4 2021-09-24 13:03
P2012- 8
2021-10-03 10:00 Danderyds SK FF Blå - Täby FK 72 2021-09-24 13:01
P2012-32
2021-09-25 09:00 Tallkrogens IF - Spårvägens FF blå 2021-09-22 16:16
P2013- 3
2021-09-26 12:00 Danderyds SK FF Gul - Täby FK 71 2021-09-21 08:57
2021-10-03 09:00 Danderyds SK FF Gul - Åkersberga FC 3 2021-09-24 13:04
P2013- 4
2021-10-03 12:00 Danderyds SK FF Röd - Vallentuna BK 4 2021-09-24 13:02
P2013- 6
2021-10-03 09:00 Danderyds SK FF Vit - FC Djursholm Vit 2021-09-24 13:02
P2013- 9
2021-09-26 10:30 Upplands-Bro United FK - Bollstanäs SK Gul 2021-09-21 11:33
P2013-17
2021-09-24 IF Brommapojkarna 15 - BK Bussenhus svart 2021-09-24 14:33
P2013-21
2021-10-02 09:00 Norrtulls SK Vit 1 - Djurgårdens IF FF 4 2021-09-24 11:31
P2003 kval till P19-1A
2021-10-03 20:00 Reymersholms IK 1 - Brommapojkarna DFF 1 2021-09-23 10:20
P2003 kval till P19-1B
2021-09-28 20:10 Rönninge Salem Fotboll 1 - Saltsjöbadens IF 2021-09-24 14:42
2021-10-02 18:15 Rönninge Salem Fotboll 1 - Älta IF 2021-09-23 10:19
P2005 kval till P17-1A
2021-10-03 10:30 Brommapojkarna DFF 1 - IK Frej Talangfotbollsförening 1 2021-09-24 11:24
P2005 kval till P17-1B
2021-09-25 10:45 IFK Tumba FK 1 - Huddinge IF P16A 2021-09-20 16:15
Mix F/P2010- 1
2021-10-06 18:15 Erikslunds KF Gul - IFK Lidingö FK 5 röd 2021-09-24 14:29
Mix F/P2010- 2
2021-10-03 14:00 Älvsjö AIK FF 2 - Stureby SK 1 2021-09-20 09:54

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info