Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Matchändringar - Västergötlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
P16 Nationell Grupp 3
2022-12-31 00:00 Skoftebyns IF - Vänersborgs IF 2022-06-27 09:17
Herrar, Div 5 Norra
2022-07-03 15:00 Hova/Weimer Lyrestad - IF Tymer 2022-07-01 08:54
Herrar, Div 6 Skövde
2022-09-14 19:00 Vartofta SK - Vretens BK 2022-06-30 10:05
Herrar, Div 6 Lidköping
2022-08-24 18:30 Järpås IS - Tuns IK 2022-06-30 09:16
Herrar, Div 6 Nossebro
2022-07-01 19:00 Vedums AIS - Arentorp/Helås FK 2022-06-27 08:42
Herrar, Div 6 Ulricehamn
2022-08-29 18:15 Ljungsarps IF - Dannike IK 2022-07-01 08:53
Herrar, Utveckling A Mellersta
2022-09-07 18:00 Ekedalens SK - IFK Tidaholm 2022-06-28 08:01
2022-12-31 18:45 Åsarp-Trädet FK - Valtorps IF 2022-06-27 08:15
Herrar, Utveckling A Södra
2022-12-31 19:30 Bergdalens IK - Fristad/Sparsör/Borgstena 2022-06-29 08:21
Herrar, Utveckling B Mariestad
2022-08-23 19:00 Torsö BIF - Moholm/Tidan 2022-06-30 12:32
Herrar, Utveckling B Tibro
2022-12-31 19:00 Tibro AIK FK U2 - Norra Fågelås IF 2022-06-28 07:19
Herrar, Utveckling B Mark
2022-07-04 19:00 Sätila SK - Rävlanda AIS 2022-06-27 13:22
Herrar, Utveckling B Borås
2022-07-01 19:00 Brämhults IK - Kronängs IF U1 2022-06-30 15:34
2022-12-31 19:30 Kronängs IF U1 - Gånghester/Målsryd 2022-06-29 08:22
Herrar, Utveckling B Ulricehamn
2022-08-28 13:00 Mariedals IK - Gällstad/Dalstorp 2022-07-01 08:11
Herrar, Utveckling B Söder
2022-08-06 14:00 Hedared/Sandhult - Södra Vings IF 2022-06-29 10:19
Damer, Div 3 Västra
2022-08-30 19:00 Rävlanda/Bollebygd - Svenljunga IK 2022-06-27 13:19
2022-12-31 19:30 Ulricehamns IFK U - Rävlanda/Bollebygd 2022-06-30 08:25
Damer, Div 4 Norra
2022-07-03 19:00 Norra Fågelås IF (9:9) - IFK Hjo (9:9) 2022-07-01 08:58
Damer, Div 4 Mellersta
2022-07-06 19:00 Sils IF U (9:9) - Örslösa-Söne IK 2022-06-28 10:31
2022-09-09 18:00 Våmbs IF U (9:9) - IFK Tidaholm 2022-07-01 09:01
2022-09-27 19:00 Våmbs IF U (9:9) - Vartofta SK 2022-07-01 09:02
Damer, Div 4 Västra
2022-07-07 19:00 Östadkulle/Södra Härene (9:9) - Arentorp Helås FK (9:9) 2022-06-28 09:19
2022-12-31 19:00 Kabel Åttio/Borås AIK/Byttorp (9:9) - Sollebrunn/Långared 2022-06-27 08:11
Damer, Div 4 Södra
2022-07-05 19:30 Svenljunga IK U (9:9) - Kinna IF 2022-06-28 14:46
2022-09-26 19:30 Kronängs IF U - Nittorps IK U (9:9) 2022-06-30 11:39
Division 1 19+ Västergötland Pojkar
2022-10-09 14:30 IFK Falköping FF - Trollhättan BOIS 2022-06-29 08:18
Division 2 Norra Pojkar
2022-08-14 17:00 Ulvåkers IF - Tidaholms GoIF 2022-06-29 08:13
2022-09-04 18:15 IFK Mariestad - IFK Falköping FF 2022-06-29 10:32
Division 2 Västra Pojkar
2022-08-09 19:00 IK Oddevold - Wargöns IK 2022-06-27 10:39
2022-12-31 19:00 Wargöns IK - Stenungsunds IF 2022-06-29 08:14
Division 3 Västergötland Pojkar
2022-07-04 19:00 IFK Falköping FF - Lidköpings FK 2022-06-27 13:16
2022-12-31 00:00 IFK Falköping FF - IFK Uddevalla 2022-06-27 13:18
2022-12-31 00:00 IFK Mariestad - IFK Uddevalla 2022-06-30 11:36
Division 4 Västra Pojkar
2022-07-04 19:00 Stenungsunds IF - Vara SK 2022-06-27 12:40
2022-12-31 00:00 Gerdskens BK - Trollhättans BoIS 2022-06-27 10:17
2022-12-31 00:00 Herrljunga SK FK - Vara SK 2022-06-27 10:26
Division 5 Östra Pojkar
2022-08-12 19:00 Stenstorps IF - IFK Falköping FF 2022-06-27 22:35
2022-08-25 18:30 IFK Falköping FF - Töreboda IK 2022-06-26 23:52
Division 5 Västra Pojkar
2022-08-10 19:00 Trollhättans FK - Essungaalliansen 2022-06-28 09:24
2022-10-01 14:00 Alingsås IF FF - Trollhättans FK 2022-06-29 12:06
2022-12-31 18:30 Alingsås IF FF - Bjärke 9:9 2022-06-30 07:47
Division 5 Sydvästra Pojkar
2022-07-03 12:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Norrby IF 2022-06-27 17:02
2022-08-14 12:00 Norrby IF - Hestrafors IF 2022-06-30 12:30
2022-08-26 19:00 Norrby IF - Rävlanda AIS 2022-06-30 12:35
2022-09-06 00:00 Sandared/Sjömarken - Norrby IF 2022-06-27 14:14
2022-09-11 16:30 Norrby IF - Annelunds IF 2022-06-30 12:36
2022-09-23 18:30 Ulricehamns IFK Svart - Norrby IF 2022-06-29 12:45
2022-10-01 12:00 Norrby IF - Borås AIK 2022-06-30 12:37
2022-12-31 Annelunds IF - Ulricehamns IFK Svart 2022-06-27 10:46
2022-12-31 00:00 Borås AIK - Annelunds IF 2022-07-01 08:54
Division 6 Skövde Pojkar
2022-08-30 18:30 Hova/Weimer - Ulvåker/Väring Svart 2022-06-28 07:25
Division 6 Skara Pojkar
2022-08-16 00:00 Skövde AIK Vit - Lidköpings FK 2022-06-30 12:17
2022-08-25 18:30 Saleby/Trässberg/N.Härene Lila - Sils IF 2022-06-30 15:56
Division 6 Trollhättan Pojkar
2022-07-03 18:00 Trollhättans BOIS - Skoftebyns IF 2022-06-29 18:15
2022-08-16 19:15 Skoftebyns IF - Vänersborgs IF Blå 2022-06-27 16:15
2022-08-25 19:00 Vänersborgs IF Blå - Halvorstorps IS 2022-06-28 10:14
2022-10-09 Herrestads AIF - Vänersborgs FK 2022-06-28 10:23
Division 6 Alingsås Pojkar
2022-12-31 Långareds BoIS - Lerums IS 2022-06-26 19:22
Division 6 Borås Pojkar
2022-10-08 11:00 Bergdalens IK - IFK Falköping FF Vit 2022-06-27 17:14
2022-12-31 Norrby IF - Bergdalens IK 2022-06-30 12:38
2022-12-31 Norrby IF - Sjömarken/Sandared 2022-06-30 12:39
2022-12-31 Norrby IF - Ulricehamns IFK 2022-06-30 12:39
2022-12-31 Norrby IF - IFK Falköping FF Vit 2022-06-30 12:31
Division 7 Skövde Pojkar
2022-08-10 18:30 Gullspångs IF - IFK Skövde FK 2022-06-27 16:32
Division 7 Grästorp Pojkar
2022-08-16 19:00 IFK Trollhättan - Lidköpings FK 2022-06-28 14:53
Division 7 Ulricehamn Pojkar
2022-08-14 18:00 Gånghester/Målsryd - Dalstorps IF 2022-06-29 12:27
Division 8 Skövde Pojkar
2020-08-12 18:00 Skara FC Blå - Skultorps IF 2022-06-30 22:17
Division 8 Mariestad Pojkar
2022-07-05 19:00 IFK Mariestad Blå - Skövde AIK Vit 2022-06-28 19:29
2022-08-16 IFK Skövde FK Blå - Tibro AIK FK 2022-06-25 20:09
Division 8 Falköping Pojkar
2022-06-27 (Inställd) Skövde AIK Rödvit - Vartofta SK 2022-06-30 08:30
2022-07-02 12:00 Mariestads BK - Lidköpings FK Svart 2022-06-28 20:44
2022-08-10 17:00 Skövde AIK Rödvit - Grolanda/Floby 2022-06-30 08:56
2022-08-28 15:00 Skövde AIK Rödvit - Stenstorps IF 2022-06-30 09:21
2022-09-01 (Inställd) Skövde AIK Rödvit - Råda BK Vit 2022-06-30 08:30
2022-09-10 13:30 Skövde AIK Rödvit - Mariestads BK 2022-06-30 17:51
2022-09-21 17:00 Skövde AIK Rödvit - IFK Tidaholm 2022-06-30 09:55
Division 8 Vänersborg Pojkar
2022-08-26 19:00 Herrestads AIF - IK Gauthiod 2022-06-26 22:43
Division 8 Alingsås Pojkar
2022-08-19 19:00 Essungaalliansen - Vänersborgs FK Vitsvart 2022-06-27 11:53
Division 8 Borås I Pojkar
2022-05-01 (Inställd) IFK Örby - IF Elfsborg 2022-06-29 13:22
2022-05-21 (Inställd) IFK Örby - Dalsjöfors GoIF Svart 2022-06-29 13:22
2022-06-05 (Inställd) IFK Örby - Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö/Sätila 2022-06-29 13:22
2022-06-18 (Inställd) IFK Örby - Brämhults IK Vit 2022-06-29 13:22
2022-07-02 10:30 Gerdskens BK Gul - Fristad/Sparsör/Borgstena Vit 2022-06-27 09:25
2022-08-13 00:00 IFK Örby - Alingsås IF FF Svart 2022-06-30 08:58
2022-08-21 00:00 IFK Örby - Fristad/Sparsör/Borgstena Vit 2022-06-30 09:03
2022-08-28 16:00 Dalsjöfors GoIF Svart - IFK Örby 2022-06-30 10:51
2022-09-11 12:00 Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö/Sätila - IFK Örby 2022-06-30 14:18
2022-09-18 00:00 IFK Örby - Norrby IF 2022-06-30 09:04
2022-09-25 16:30 Brämhults IK Vit - IFK Örby 2022-06-30 09:27
2022-10-02 00:00 IFK Örby - Gerdskens BK Gul 2022-06-30 09:05
Division 8 Borås II Pojkar
2022-12-31 Dalsjöfors GoIF Grön - Kronängs IF 2022-06-30 17:15
Division 8 Mark Pojkar
2022-08-16 18:30 Skene IF - Fritsla IF 2022-06-28 16:31
Division 9 Tibro Pojkar
2022-07-03 18:00 Mölltorp/Breviks AIF - Ulvåkers IF Svart 2022-06-30 20:29
Division 9 Skövde Pojkar
2022-09-01 18:30 Skövde AIK Rödvit - IFK Hjo Blå 2022-06-30 17:45
2022-09-15 18:30 Skövde AIK Rödvit - Falköpings FK Svart 2022-06-30 18:01
Division 9 Alingsås Pojkar
2022-09-25 16:00 Vårgårda IK - Trollhättans FK 2022-06-30 13:49
2022-09-29 17:30 Vårgårda IK - Östadkulle SK 2022-06-30 13:42
Division 10 Skara Pojkar
2022-08-14 18:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Götene IF 2022-06-30 08:03
Division 10 Borås Pojkar
2022-08-28 16:00 Mariedals IK - Sjömarkens IF 2022-06-28 11:17
Division 10 Mark Pojkar
2022-08-16 18:00 Ubbhult/Hällingsjö - Kinna IF 2022-06-30 16:10
Division 10 Ulricehamn Pojkar
2022-05-08 (Inställd) Dalstorps IF - Tranemo IF Vit 2022-06-29 11:10
2022-05-18 (Inställd) Dalstorps IF - Ulricehamns IFK Svart 2022-06-29 11:10
2022-06-05 (Inställd) Dalstorps IF - Svenljunga IK 2022-06-29 11:10
2022-08-21 00:00 Dalstorps IF - Dalsjöfors GoIF 2022-06-29 11:25
2022-09-04 00:00 Dalstorps IF - Högvads BK 2022-06-29 11:26
2022-09-17 00:00 Dalstorps IF - Borgstena IF 2022-06-29 11:27
2022-09-25 00:00 Dalstorps IF - Ulricehamns IFK Blå 2022-06-29 11:27
2022-12-31 (Inställd) Dalstorps IF - Gällstad/Tvärred/Vegby 2022-06-29 11:10
Division 11 Vänersborg Pojkar
2022-06-29 19:00 Vänersborgs IF Röd - Trollhättans IF Svart 2022-06-27 12:31
Division 11 Trollhättan Pojkar
2022-05-03 (Inställd) Vårgårda IK - Trollhättans FK Röd 2022-06-30 13:15
2022-05-17 (Inställd) Vårgårda IK - Lödöse Nygård IK 2022-06-30 13:15
2022-06-12 (Inställd) Vårgårda IK - Gerdskens BK Vit 2022-06-30 13:15
2022-06-13 (Inställd) Vårgårda IK - Sjuntorp/Upphärad 2022-06-30 13:15
2022-06-20 (Inställd) Vårgårda IK - Wargöns IK Grön 2022-06-30 13:15
2022-08-13 17:00 Vänersborgs IF Blå - Vårgårda IK 2022-06-30 13:17
2022-08-20 11:00 Trollhättans FK Röd - Vårgårda IK 2022-06-30 13:17
2022-08-28 17:00 Vårgårda IK - Alingsås IF FF Vit 2022-06-30 13:35
2022-09-04 14:00 Lödöse Nygård IK - Vårgårda IK 2022-06-30 13:18
2022-09-11 Vårgårda IK - Ospecificerat lag (10) 2022-06-30 13:15
2022-09-18 17:00 Vårgårda IK - Göta BK 2022-06-30 13:35
2022-09-25 12:00 Gerdskens BK Vit - Vårgårda IK 2022-06-30 13:19
2022-12-24 (Inställd) Vårgårda IK - Vänersborgs IF Blå 2022-06-30 13:15
Division 11 Mark Pojkar
2022-09-25 Hestrafors IF - Sjömarkens IF 2022-06-25 23:13
Division 12 Alingsås Pojkar
2022-05-25 (Inställd) IK Gauthiod - Hemsjö IF 2022-06-30 12:34
2022-08-14 (Inställd) IK Gauthiod - Ospecificerat lag (8) 2022-06-30 12:34
2022-08-19 00:00 IK Gauthiod - Holmalunds IF Alingsås 2022-06-30 12:39
2022-08-28 10:00 Hemsjö IF - IK Gauthiod 2022-06-30 12:38
2022-09-11 18:00 Åsaka SK - IK Gauthiod 2022-06-30 12:39
2022-09-16 00:00 IK Gauthiod - Vänersborgs IF Röd 2022-06-30 12:40
2022-09-25 00:00 IK Gauthiod - Vänersborgs FK Vit 2022-06-30 12:41
Division 13 Falköping Pojkar
2022-12-31 Annelunds IF Vit - Vartofta SK 2022-06-28 12:59
Division 13 Lidköping Pojkar
2022-08-21 00:00 IFK Falköping FF Blåvit - Götene IF Vit 2022-06-30 17:52
2022-09-04 00:00 IFK Falköping FF Blåvit - Råda BK Grön 2022-06-30 17:53
2022-09-18 00:00 IFK Falköping FF Blåvit - IFK Skövde FK Blåvit 2022-06-30 17:54
Division 15 Västergötland Pojkar
2022-08-14 12:30 Skövde AIK Röd - IFK Tidaholm Vit 2022-06-29 12:56
2022-08-14 12:30 Skövde AIK Vitröd - Falköpings FK 2022-06-29 12:56
2022-08-20 11:00 Tidavads IF - Töreboda IK Svart 2022-06-30 05:44
2022-08-20 12:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Sjömarkens IF Vit 2022-06-28 10:24
2022-08-20 13:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Sjömarkens IF Grön 2022-06-28 10:22
2022-08-21 11:00 Brämhults IK Svart - Mariedals IK Blå 2022-06-30 09:46
2022-08-21 11:00 Brämhults IK Vit - Mariedals IK Vit 2022-06-30 09:45
2022-08-21 12:00 Våmbs IF Vit - IFK Tidaholm Blåvit 2022-06-28 09:08
2022-08-21 16:30 Skövde AIK Vit - IFK Skövde FK Vitblå 2022-06-29 12:36
2022-08-21 16:30 Skövde AIK Svart - IFK Skövde FK Vit 2022-06-29 12:45
2022-08-21 16:30 Skövde AIK Rödvit - IFK Skövde FK Blåvit 2022-06-29 12:40
2022-08-21 17:00 IK Gauthiod Röd - Lidköpings FK Vit 2022-06-29 08:03
2022-08-21 17:00 IK Gauthiod Blå - Vinninga AIF Grön 2022-06-28 19:39
2022-08-23 18:00 Gånghester/Målsryd - Borås GIF Vit 2022-06-29 11:37
2022-08-24 18:00 Horreds IF - Kinna IF Röd 2022-06-27 17:50
2022-08-28 00:00 Mariedals IK Blå - Dalsjöfors GoIF Grön 2022-06-28 10:17
2022-08-28 10:30 Sandareds IF - Borås GIF Blå 2022-06-28 16:11
2022-08-28 12:00 Våmbs IF Grön - IFK Mariestad Blå 2022-06-28 09:04
2022-08-28 12:30 Bergdalens IK Svart - Brämhults IK Svart 2022-06-29 15:30
2022-08-28 12:30 Bergdalens IK Röd - Brämhults IK Vit 2022-06-29 15:29
2022-09-04 00:00 Källby IF - Skara FC Röd 2022-06-27 10:48
2022-09-04 00:00 Råda BK Svart - Lidköpings FK Röd 2022-06-27 10:50
2022-09-04 00:00 Gullspångs IF - IF Weimer Lyrestad 2022-06-27 10:44
2022-09-04 00:00 Vinninga AIF Vit - Lidköpings FK Vit 2022-06-27 10:55
2022-09-04 00:00 Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga - Örslösa-Söne IK 2022-06-27 10:48
2022-09-04 00:00 Töreboda IK Röd - Björsäters IF 2022-06-27 10:54
2022-09-04 00:00 Skene IF Svart - Kinna IF Röd 2022-06-27 10:51
2022-09-04 00:00 Skene IF Vit - Kinna IF Blå 2022-06-27 10:51
2022-09-04 00:00 Vara SK Svart - Skara FC Svart 2022-06-27 10:55
2022-09-04 00:00 Väring/Ulvåker - Jula BK 2022-06-27 10:55
2022-09-04 00:00 Ubbhult/Hällingsjö - Hyssna IF 2022-06-27 10:54
2022-09-04 00:00 Töreboda IK Svart - BK Trix 2022-06-27 10:54
2022-09-04 11:00 IK Gauthiod Röd - Råda BK Röd 2022-06-29 08:02
2022-09-04 11:00 Nossebro IF - Råda BK Vit 2022-07-01 06:20
2022-09-06 18:15 Gånghester/Målsryd - Bollebygd/Hestrafors 2022-06-29 11:40
2022-09-07 18:00 Horreds IF - Torestorp/Älekulla FF Svansjö* 2022-06-27 17:51
2022-09-10 11:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Bergdalens IK Svart 2022-06-28 10:23
2022-09-10 12:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Bergdalens IK Röd 2022-06-28 10:23
2022-09-11 13:00 Våmbs IF Vit - Kinnarp-Slutarps IF 2022-06-28 09:20
2022-09-11 16:30 Skövde AIK Svart - Mariestads BK Blå 2022-06-29 12:46
2022-09-11 16:30 Skövde AIK Rödvit - IFK Tidaholm Blå 2022-06-29 12:41
2022-09-11 16:30 Skövde AIK Vit - Mariestads BK Röd 2022-06-29 12:37
2022-09-14 18:00 Nossebro IF - Örslösa-Söne IK 2022-07-01 06:21
2022-09-17 11:30 Bergdalens IK Röd - Ulricehamns IFK Vit 2022-06-29 15:29
2022-09-17 13:00 Bergdalens IK Svart - Ulricehamns IFK Svart 2022-06-29 15:31
2022-09-18 00:00 Skene IF Svart - Torestorp/Älekulla FF Svansjö* 2022-06-27 10:51
2022-09-18 00:00 IFK Skövde FK Vitblå - Ulvåkers IF Svart 2022-06-27 10:47
2022-09-18 00:00 Skene IF Vit - Fritsla IF 2022-06-27 10:51
2022-09-18 00:00 Bredareds IF Svart - Borås GIF Blå 2022-06-27 10:43
2022-09-18 00:00 Bredareds IF Vit - Borås GIF Vit 2022-06-27 10:43
2022-09-18 00:00 IFK Tidaholm Blå - IFK Hjo Blå 2022-06-27 10:47
2022-09-18 00:00 Byttorps IF - Gånghester/Målsryd 2022-06-27 10:44
2022-09-18 00:00 Bollebygd/Hestrafors - Rydboholms SK 2022-06-27 10:43
2022-09-18 00:00 Vinninga AIF Vit - Råda BK Röd 2022-06-27 10:55
2022-09-18 00:00 IFK Skövde FK Vit - Ulvåkers IF Röd 2022-06-27 10:47
2022-09-18 00:00 Skara FC Vit - IK Gauthiod Blå 2022-06-27 10:51
2022-09-18 00:00 IFK Skövde FK Blåvit - Skultorps IF Svart 2022-06-27 10:47
2022-09-18 00:00 IFK Falköping FF Blåvit - IFK Skövde FK Blå 2022-06-27 10:47
2022-09-18 00:00 Ubbhult/Hällingsjö - Horreds IF 2022-06-27 10:54
2022-09-18 00:00 Gullspångs IF - BK Trix 2022-06-27 10:44
2022-09-18 00:00 Tibro AIK FK Gul - IFK Falköping FF Blå 2022-06-27 10:52
2022-09-18 00:00 Gällstads FK Orange - Tranemo IF 2022-06-27 10:45
2022-09-18 00:00 Gällstads FK Vit - Ulricehamns IFK Blå 2022-06-27 10:45
2022-09-18 00:00 Holmalunds IF Alingsås Röd - Gerdskens BK 2022-06-27 10:45
2022-09-18 00:00 Tymer/Lerdala - Töreboda IK Röd 2022-06-27 10:53
2022-09-18 00:00 Skultorps IF Gul - IFK Tidaholm Vit 2022-06-27 10:51
2022-09-18 00:00 Södra Vings IF - Hillareds IF 2022-06-27 10:52
2022-09-18 00:00 Svenljunga IK - Ulricehamns IFK Röd 2022-06-27 10:52
2022-09-18 00:00 Stenstorps IF Vit - Falköpings FK 2022-06-27 10:52
2022-09-18 00:00 Stenstorps IF Röd - Tibro AIK FK Svart 2022-06-27 10:52
2022-09-18 00:00 Hyssna IF - Kinna IF Röd 2022-06-27 10:46
2022-09-18 00:00 Sparsörs AIK Svart - Rävlanda AIS 2022-06-27 10:52
2022-09-18 00:00 Töreboda IK Svart - Björsäters IF 2022-06-27 10:54
2022-09-18 00:00 Holmalunds IF Alingsås Vit - Alingsås IF FF Vit 2022-06-27 10:45
2022-09-18 00:00 Väring/Ulvåker - Tidavads IF 2022-06-27 10:56
2022-09-18 00:00 Vara SK Svart - IK Gauthiod Röd 2022-06-27 10:55
2022-09-18 00:00 Kinnarp-Slutarps IF - IFK Falköping FF Svart 2022-06-27 10:48
2022-09-18 00:00 Mariedals IK Blå - Fristads GoIF Grön 2022-06-27 10:48
2022-09-18 00:00 Lidköpings FK Vit - Råda BK Gul 2022-06-27 10:48
2022-09-18 00:00 Sjömarkens IF Vit - Alingsås IF FF Svart 2022-06-27 10:50
2022-09-18 00:00 Mariedals IK Vit - Fristads GoIF Vit 2022-06-27 10:48
2022-09-18 00:00 Mariestads BK Blå - IFK Mariestad Blå 2022-06-27 10:49
2022-09-18 00:00 IFK Tidaholm Blåvit - IFK Falköping FF Vit 2022-06-27 10:47
2022-09-18 00:00 Mariestads BK Röd - IFK Mariestad Vit 2022-06-27 10:49
2022-09-18 00:00 Lidköpings FK Svart - Vinninga AIF Grön 2022-06-27 10:48
2022-09-18 00:00 Källby IF - Lidköpings FK Röd 2022-06-27 10:48
2022-09-18 00:00 IFK Värsås - Skövde AIK Rödvit 2022-06-27 10:47
2022-09-18 00:00 Råda BK Grön - Vara SK Gul 2022-06-27 10:49
2022-09-18 00:00 Skara FC Blå - Igelstorps IK 2022-06-27 10:51
2022-09-18 00:00 Sjömarkens IF Grön - Alingsås IF FF Grön 2022-06-27 10:50
2022-09-18 00:00 Sandhults SK - Sparsörs AIK Vit 2022-06-27 10:50
2022-09-18 00:00 Råda BK Vit - Skara FC Röd 2022-06-27 10:50
2022-09-18 00:00 Råda BK Svart - Saleby/Trässberg/N.Härene 2022-06-27 10:50
2022-09-18 00:00 Vårgårda IK - Sjöviks SK 2022-06-27 10:56
2022-09-18 11:00 Våmbs IF Svart - Skövde AIK Vit 2022-06-28 09:24
2022-09-18 11:00 Sandareds IF - Dardania IF 2022-06-28 16:11
2022-09-18 11:00 Våmbs IF Grön - Skövde AIK Svart 2022-06-28 09:23
2022-09-18 15:00 Hova IF - Jula BK 2022-06-27 17:59
2022-09-18 15:30 Brämhults IK Vit - Dalsjöfors GoIF Svart 2022-06-30 10:11
2022-09-18 15:30 Brämhults IK Svart - Dalsjöfors GoIF Grön 2022-06-30 10:12
2022-09-18 16:30 Skövde AIK Vitröd - Våmbs IF Vit 2022-06-29 12:44
2022-09-18 16:30 Skövde AIK Röd - IFK Hjo Vit 2022-06-29 12:23
2022-09-20 17:45 Gånghester/Målsryd - Bredareds IF Vit 2022-06-29 11:42
2022-09-21 18:00 Horreds IF - Skene IF Vit 2022-06-27 17:53
2022-09-25 00:00 Byttorps IF - Bollebygd/Hestrafors 2022-06-27 10:44
2022-09-25 00:00 BK Trix - IF Weimer Lyrestad 2022-06-27 10:43
2022-09-25 00:00 Alingsås IF FF Vit - Sjöviks SK 2022-06-27 10:43
2022-09-25 00:00 Fritsla IF - Skene IF Svart 2022-06-27 10:44
2022-09-25 00:00 Tibro AIK FK Svart - Skövde AIK Röd 2022-06-27 10:53
2022-09-25 00:00 Borås GIF Blå - Sparsörs AIK Svart 2022-06-27 10:43
2022-09-25 00:00 Råda BK Vit - Källby IF 2022-06-27 10:50
2022-09-25 00:00 Fristads GoIF Vit - Bergdalens IK Röd 2022-06-27 10:44
2022-09-25 00:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga 2022-06-27 10:50
2022-09-25 00:00 Skara FC Svart - Vinninga AIF Vit 2022-06-27 10:51
2022-09-25 00:00 Alingsås IF FF Svart - Dalsjöfors GoIF Svart 2022-06-27 10:43
2022-09-25 00:00 Fristads GoIF Grön - Bergdalens IK Svart 2022-06-27 10:44
2022-09-25 00:00 Alingsås IF FF Grön - Dalsjöfors GoIF Grön 2022-06-27 10:43
2022-09-25 00:00 Svenljunga IK - Gällstads FK Vit 2022-06-27 10:52
2022-09-25 00:00 Borås GIF Vit - Sandareds IF 2022-06-27 10:43
2022-09-25 00:00 Sjömarkens IF Vit - Mariedals IK Vit 2022-06-27 10:50
2022-09-25 00:00 Sjömarkens IF Grön - Mariedals IK Blå 2022-06-27 10:50
2022-09-25 00:00 Sparsörs AIK Vit - Bredareds IF Svart 2022-06-27 10:52
2022-09-25 00:00 Falköpings FK - IFK Tidaholm Blåvit 2022-06-27 10:44
2022-09-25 00:00 Dardania IF - Sandhults SK 2022-06-27 10:44
2022-09-25 00:00 Björsäters IF - Hova IF 2022-06-27 10:43
2022-09-25 00:00 Skultorps IF Svart - IFK Tidaholm Blå 2022-06-27 10:51
2022-09-25 00:00 Skara FC Röd - Nossebro IF 2022-06-27 10:51
2022-09-25 00:00 Kinna IF Blå - Hyssna IF 2022-06-27 10:48
2022-09-25 00:00 Gerdskens BK - Vårgårda IK 2022-06-27 10:44
2022-09-25 00:00 IFK Hjo Vit - Skultorps IF Gul 2022-06-27 10:47
2022-09-25 00:00 IFK Skövde FK Blå - Stenstorps IF Röd 2022-06-27 10:47
2022-09-25 00:00 Torestorp/Älekulla FF Svansjö* - Ubbhult/Hällingsjö 2022-06-27 10:53
2022-09-25 00:00 Ulricehamns IFK Röd - Hillareds IF 2022-06-27 10:54
2022-09-25 00:00 Ulricehamns IFK Svart - Brämhults IK Svart 2022-06-27 10:54
2022-09-25 00:00 Ulricehamns IFK Vit - Brämhults IK Vit 2022-06-27 10:54
2022-09-25 00:00 Ulvåkers IF Röd - Mariestads BK Blå 2022-06-27 10:55
2022-09-25 00:00 Ulvåkers IF Svart - Mariestads BK Röd 2022-06-27 10:55
2022-09-25 00:00 Vara SK Gul - IK Gauthiod Blå 2022-06-27 10:55
2022-09-25 00:00 IFK Falköping FF Vit - Kinnarp-Slutarps IF 2022-06-27 10:47
2022-09-25 00:00 Vinninga AIF Grön - Skara FC Vit 2022-06-27 10:55
2022-09-25 00:00 Råda BK Gul - Vara SK Svart 2022-06-27 10:50
2022-09-25 00:00 Våmbs IF Vit - Stenstorps IF Vit 2022-06-27 10:56
2022-09-25 00:00 Örslösa-Söne IK - Råda BK Svart 2022-06-27 10:56
2022-09-25 00:00 Råda BK Grön - Lidköpings FK Svart 2022-06-27 10:49
2022-09-25 00:00 Rävlanda AIS - Rydboholms SK 2022-06-27 10:49
2022-09-25 00:00 IFK Tidaholm Vit - IFK Falköping FF Blåvit 2022-06-27 10:47
2022-09-25 00:00 IFK Värsås - Tibro AIK FK Gul 2022-06-27 10:47
2022-09-25 00:00 Igelstorps IK - IFK Falköping FF Svart 2022-06-27 10:47
2022-09-25 00:00 Jula BK - Gullspångs IF 2022-06-27 10:48
2022-09-25 00:00 Våmbs IF Svart - IFK Skövde FK Vitblå 2022-06-27 10:56
2022-09-25 00:00 IFK Falköping FF Blå - IFK Skövde FK Blåvit 2022-06-27 10:46
2022-09-25 00:00 Ulricehamns IFK Blå - Södra Vings IF 2022-06-27 10:54
2022-09-25 00:00 Holmalunds IF Alingsås Vit - Holmalunds IF Alingsås Röd 2022-06-27 10:45
2022-09-25 00:00 Tranemo IF - Gällstads FK Vit 2022-06-27 10:53
2022-09-25 00:00 Tymer/Lerdala - Tidavads IF 2022-06-27 10:53
2022-09-25 00:00 Töreboda IK Röd - Väring/Ulvåker 2022-06-27 10:54
2022-09-25 00:00 Råda BK Röd - Lidköpings FK Vit 2022-06-27 10:50
2022-09-25 11:00 Våmbs IF Grön - IFK Skövde FK Vit 2022-06-28 09:26
2022-09-25 15:30 Skövde AIK Svart - IFK Mariestad Blå 2022-06-29 12:52
2022-09-25 15:30 Skövde AIK Vit - IFK Mariestad Vit 2022-06-29 13:50
2022-09-25 16:30 Skövde AIK Rödvit - IFK Hjo Blå 2022-06-29 12:42
2022-09-25 16:30 Skövde AIK Vitröd - Skara FC Blå 2022-06-29 13:49
Division 16 Västergötland Pojkar
2022-05-07 12:30 Råda BK Vit - Nossebro IF 2022-06-29 08:46
2022-05-07 12:30 Råda BK Svart - Ardala GoIF Blå 2022-06-29 08:46
2022-05-08 14:00 Stenstorps IF - IFK Falköping FF Vit 2022-06-29 08:50
2022-05-14 IFK Mariestad Vit - Ulvåkers IF Svart 2022-06-29 08:36
2022-05-14 IFK Mariestad Blå - Ulvåkers IF Röd 2022-06-29 08:36
2022-05-15 00:00 IFK Hjo Blå - Mariestads BK Röd 2022-06-29 08:34
2022-05-15 11:00 IFK Hjo Vit - Mariestads BK Blå 2022-06-29 08:34
2022-05-21 10:00 Vinninga AIF Vit - Lidköpings FK Svart 2022-06-29 09:02
2022-05-21 15:30 Råda BK Vit - Kållandsö GoIF 2022-06-29 08:46
2022-05-22 00:00 Värings GoIF - BK Trix 2022-06-29 09:03
2022-05-22 12:30 Stenstorps IF - Tidaholms GoIF 2022-06-29 08:50
2022-05-22 14:00 Vinninga AIF Grön - Lidköpings FK Röd 2022-06-29 09:01
2022-05-22 15:30 Råda BK Grön - Skara FC Blå 2022-06-29 08:45
2022-05-22 15:30 Råda BK Gul - Skara FC Vit 2022-06-29 08:45
2022-06-05 00:00 IFK Hjo Blå - Tibro AIK Svart 2022-06-29 08:34
2022-06-05 IFK Mariestad Vit - IF Weimer Lyrestad Svart 2022-06-29 08:36
2022-06-05 IFK Mariestad Blå - IF Weimer Lyrestad Vit 2022-06-29 08:36
2022-06-05 10:00 IFK Mariestad Blå - Ulvåkers IF Röd 2022-06-29 08:36
2022-06-05 12:00 IFK Hjo Vit - Tibro AIK Gul 2022-06-29 08:34
2022-06-05 14:00 Skene IF - Fritsla IF 2022-06-29 08:47
2022-06-10 18:00 Råda BK Svart - Örslösa-Söne IK 2022-06-29 08:46
2022-06-12 10:00 IF Weimer Lyrestad Vit - Mariestads BK Blå 2022-06-29 08:32
2022-06-12 10:00 IF Weimer Lyrestad Svart - Mariestads BK Röd 2022-06-29 08:31
2022-06-12 14:30 Vinninga AIF Vit - Vara SK Svart 2022-06-29 09:03
2022-06-12 14:30 Vinninga AIF Grön - Vara SK Gul 2022-06-29 09:01
2022-06-12 15:30 Råda BK Gul - Lidköpings FK Svart 2022-06-29 08:45
2022-06-12 15:30 Råda BK Grön - Lidköpings FK Röd 2022-06-29 08:45
2022-06-18 11:00 Stenstorps IF - Ekedalens SK 2022-06-29 08:50
2022-06-19 10:00 Ardala GoIF Blå - Saleby IF STN Alliansen 2022-06-28 21:39
2022-06-19 10:30 IFK Värsås - BK Trix 2022-06-29 08:37
2022-06-19 11:30 BK Trix - IF Weimer Lyrestad Blå 2022-06-28 21:41
2022-06-19 14:00 Vinninga AIF Vit - Råda BK Gul 2022-06-29 09:03
2022-06-19 14:00 Vinninga AIF Grön - Råda BK Grön 2022-06-29 09:01
2022-06-26 IFK Mariestad Vit - IFK Hjo Blå 2022-06-29 08:36
2022-06-26 IFK Mariestad Blå - IFK Hjo Vit 2022-06-29 08:36
2022-08-18 17:45 Limmareds IF Röd - Dalstorps IF Svart 2022-06-30 16:58
2022-08-20 10:00 Sandareds IF Grön - Dardania IF 2022-06-29 07:30
2022-08-20 13:00 Dalsjöfors GoIF Vit - Tranemo IF Vit 2022-06-28 10:25
2022-08-21 00:00 Östadkulle SK - Sävens BK 2022-06-29 09:04
2022-08-21 00:00 IFK Falköping FF Vit - Stenstorps IF 2022-06-29 08:33
2022-08-21 00:00 Sjömarkens IF Vit - Fristads GoIF Grön 2022-06-29 08:47
2022-08-21 00:00 Vartofta SK - Tidaholms GoIF 2022-06-29 09:00
2022-08-21 00:00 Vara SK Svart - Lidköpings FK Svart 2022-06-29 09:00
2022-08-21 00:00 Skene IF - IFK Örby 2022-06-29 08:48
2022-08-21 00:00 Axvalls IF - Vedums AIS 2022-06-28 21:40
2022-08-21 00:00 Vara SK Gul - Lidköpings FK Röd 2022-06-29 09:00
2022-08-21 00:00 Ardala GoIF Blå - Råda BK Svart 2022-06-28 21:39
2022-08-21 00:00 Skövde AIK Vit - Tomtens IF 2022-06-29 08:49
2022-08-21 00:00 Igelstorps IK - IFK Värsås 2022-06-29 08:38
2022-08-21 00:00 Alingsås IF FF Vit - Hemsjö IF 2022-06-28 21:39
2022-08-21 00:00 Ulvåkers IF Svart - IFK Mariestad Vit 2022-06-29 08:59
2022-08-21 00:00 Alingsås IF FF Svart - Annelunds IF Vit 2022-06-28 21:38
2022-08-21 00:00 Skövde AIK Vitröd - Kinnarp-Slutarps IF 2022-06-29 08:49
2022-08-21 00:00 Alingsås IF FF grön - Annelunds IF Grön 2022-06-28 21:37
2022-08-21 00:00 Sparsörs AIK - Mariedals IK 2022-06-29 08:49
2022-08-21 00:00 Ulvåkers IF Röd - IFK Mariestad Blå 2022-06-29 08:59
2022-08-21 00:00 Svenljunga IK - Dalstorps IF Gul 2022-06-29 08:50
2022-08-21 00:00 IFK Mariestad Blåvit - Skövde AIK Röd 2022-06-29 08:36
2022-08-21 00:00 Ulricehamns IFK Vit - Länghems IF Vit 2022-06-29 08:59
2022-08-21 00:00 Ulricehamns IFK Svart - Länghems IF Röd 2022-06-29 08:58
2022-08-21 00:00 Torestorp/Älekulla/Svansjö Orange - Hestrafors IF Grön 2022-06-29 08:52
2022-08-21 00:00 Torestorp/Älekulla/Svansjö Svart - Sätila SK 2022-06-29 08:52
2022-08-21 00:00 IFK Skövde Blå - Våmbs IF Grön 2022-06-29 08:37
2022-08-21 00:00 Tvärred/Vegby - Södra Vings IF 2022-06-29 08:53
2022-08-21 00:00 IFK Skövde Vit - Våmbs IF Vit 2022-06-29 08:37
2022-08-21 00:00 IFK Tidaholm Blå - IFK Falköping FF Blå 2022-06-29 08:37
2022-08-21 00:00 Töreboda IK Röd - BK Trix 2022-06-29 08:55
2022-08-21 00:00 IFK Tidaholm Vit - IFK Falköping FF Blåvit 2022-06-29 08:37
2022-08-21 00:00 Hestrafors IF Vit - Byttorps IF Vit 2022-06-29 08:30
2022-08-21 00:00 Sandareds IF Vit - Ulricehamns IFK Blå 2022-06-29 08:46
2022-08-21 00:00 Sjömarkens IF Grön - Fristads GoIF Vit 2022-06-29 08:46
2022-08-21 00:00 Elmer-Fåglum FK Svart - Levene/Skogslunds IF 2022-06-28 21:45
2022-08-21 00:00 Hillareds IF - Timmele GoIF 2022-06-29 08:30
2022-08-21 00:00 Långareds BoIS Röd - Elmer-Fåglum FK Röd 2022-06-29 08:42
2022-08-21 00:00 Holmalunds IF Röd - Gerdskens BK Gul 2022-06-29 08:30
2022-08-21 00:00 Hestrafors IF Röd - Byttorps IF Grön 2022-06-29 08:29
2022-08-21 00:00 Holmalunds IF Vit - Gerdskens BK Svart 2022-06-29 08:30
2022-08-21 00:00 Långareds BoIS Vit - Elmer-Fåglum FK Svart 2022-06-29 08:42
2022-08-21 00:00 Hols IF - Sjöviks SK 2022-06-29 08:30
2022-08-21 00:00 Mariestads BK Blå - IFK Hjo Vit 2022-06-29 08:42
2022-08-21 00:00 Västra Mark - Rävlanda AIS 2022-06-29 09:03
2022-08-21 00:00 Hyssna IF - Kinna IF Röd 2022-06-29 08:31
2022-08-21 00:00 Herrljunga SK FK Röd - Ulricehamns IFK Röd 2022-06-29 08:29
2022-08-21 00:00 Herrljunga SK FK Blå - Vårgårda IK 2022-06-29 08:29
2022-08-21 00:00 Saleby IF STN Alliansen - Lidköpings FK Vit 2022-06-29 08:46
2022-08-21 00:00 Kållandsö GoIF - Källby IF 2022-06-29 08:40
2022-08-21 00:00 Högvads BK - Tranemo IF Röd 2022-06-29 08:31
2022-08-21 00:00 Hössna IF - Redvägs FK 2022-06-29 08:31
2022-08-21 00:00 Råda BK Gul - IK Gauthiod Röd 2022-06-29 08:45
2022-08-21 00:00 Falköpings FK Röd - Grolanda/Floby Gul 2022-06-28 21:46
2022-08-21 00:00 Falköpings FK Svart - Grolanda/Floby Blå 2022-06-28 21:46
2022-08-21 00:00 Tymer/Lerdala - Jula BK 2022-06-29 08:54
2022-08-21 00:00 Råda BK Grön - IK Gauthiod Blå 2022-06-29 08:45
2022-08-21 00:00 IF Weimer Lyrestad Svart - Tibro AIK Svart 2022-06-29 08:32
2022-08-21 00:00 Mariestads BK Röd - IFK Hjo Blå 2022-06-29 08:43
2022-08-21 00:00 Fritsla IF - Kinna IF Blå 2022-06-28 21:47
2022-08-21 00:00 Rydboholms SK - Dalsjöfors GoIF Grön 2022-06-29 08:44
2022-08-21 00:00 Rackeby IK - Örslösa-Söne IK 2022-06-29 08:44
2022-08-21 00:00 IF Weimer Lyrestad Blå - Tibro AIK Gul 2022-06-29 08:31
2022-08-21 00:00 Värings GoIF - IF Weimer Lyrestad Blå 2022-06-29 09:03
2022-08-21 00:00 Mariestads BK Rödblå - Töreboda IK Vit 2022-06-29 08:43
2022-08-21 00:00 Fröjereds IF - Ekedalens SK 2022-06-28 21:48
2022-08-21 00:00 IFK Tidaholm Vitblå - Skövde AIK Rödvit 2022-06-29 08:37
2022-08-21 11:00 Vinninga AIF Vit - Skara FC Vit 2022-06-30 14:11
2022-08-21 11:00 Vinninga AIF Grön - Skara FC Blå 2022-06-30 14:10
2022-08-21 11:00 Nossebro IF - Råda BK Vit 2022-07-01 06:16
2022-08-21 12:30 Brämhults IK Vit - Bergdalens IK Blå 2022-06-30 09:45
2022-08-21 12:30 Brämhults IK Svart - Bergdalens IK Grön 2022-06-30 09:45
2022-08-27 11:00 Bergdalens IK Blå - Herrljunga SK FK Röd 2022-06-29 15:25
2022-08-27 11:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Sandareds IF Grön 2022-06-28 10:25
2022-08-28 00:00 Sävens BK - Herrljunga SK FK Blå 2022-06-29 08:51
2022-08-28 00:00 Gerdskens BK Svart - Alingsås IF FF Svart 2022-06-28 21:49
2022-08-28 00:00 Redvägs FK - Tvärred/Vegby 2022-06-29 08:44
2022-08-28 00:00 Södra Vings IF - Hillareds IF 2022-06-29 08:51
2022-08-28 00:00 Dardania IF - Sparsörs AIK 2022-06-29 08:28
2022-08-28 00:00 Gerdskens BK Gulsvart - Östadkulle SK 2022-06-28 21:48
2022-08-28 00:00 Mellby IK - Nossebro IF 2022-06-29 08:43
2022-08-28 00:00 Grolanda/Floby Gul - IFK Tidaholm Vit 2022-06-29 08:29
2022-08-28 00:00 Hestrafors IF Grön - Fritsla IF 2022-06-29 08:29
2022-08-28 00:00 Tibro AIK Svart - Ulvåkers IF Svart 2022-06-29 08:51
2022-08-28 00:00 Mariedals IK - Rydboholms SK 2022-06-29 08:42
2022-08-28 00:00 Vårgårda IK - Hols IF 2022-06-29 09:04
2022-08-28 00:00 Timmele GoIF - Hössna IF 2022-06-29 08:51
2022-08-28 00:00 Örslösa-Söne IK - Vedums AIS 2022-06-29 09:04
2022-08-28 00:00 Grolanda/Floby Blå - IFK Tidaholm Blå 2022-06-29 08:28
2022-08-28 00:00 Rävlanda AIS - Torestorp/Älekulla/Svansjö Orange 2022-06-29 08:44
2022-08-28 00:00 Gerdskens BK Gul - Alingsås IF FF grön 2022-06-28 21:48
2022-08-28 00:00 Länghems IF Vit - Limmareds IF Röd 2022-06-29 08:42
2022-08-28 00:00 Skara FC Vit - Råda BK Gul 2022-06-29 08:47
2022-08-28 00:00 Skövde AIK Röd - Mariestads BK Rödblå 2022-06-29 08:48
2022-08-28 00:00 Skara FC Blå - Råda BK Grön 2022-06-29 08:47
2022-08-28 00:00 Byttorps IF Vit - Sjömarkens IF Vit 2022-06-28 21:42
2022-08-28 00:00 Sjöviks SK - Alingsås IF FF Vit 2022-06-29 08:47
2022-08-28 00:00 Skövde AIK Rödvit - IFK Mariestad Blåvit 2022-06-29 08:49
2022-08-28 00:00 Dalstorps IF Svart - Dalsjöfors GoIF Vit 2022-06-28 21:44
2022-08-28 00:00 Saleby IF STN Alliansen - Axvalls IF 2022-06-29 08:46
2022-08-28 00:00 Ekedalens SK - Skövde AIK Vitröd 2022-06-28 21:44
2022-08-28 00:00 Råda BK Vit - Ardala GoIF Blå 2022-06-29 08:46
2022-08-28 00:00 Elmer-Fåglum FK Röd - Holmalunds IF Röd 2022-06-28 21:44
2022-08-28 00:00 Elmer-Fåglum FK Svart - Holmalunds IF Vit 2022-06-28 21:45
2022-08-28 00:00 Stenstorps IF - Vartofta SK 2022-06-29 08:50
2022-08-28 00:00 Fristads GoIF Grön - Herrljunga SK FK Röd 2022-06-28 21:46
2022-08-28 00:00 Fristads GoIF Vit - Sandareds IF Vit 2022-06-28 21:47
2022-08-28 00:00 Sätila SK - Torestorp/Älekulla/Svansjö Orange 2022-06-29 08:50
2022-08-28 00:00 Råda BK Svart - Kållandsö GoIF 2022-06-29 08:46
2022-08-28 00:00 Tibro AIK Gul - Ulvåkers IF Röd 2022-06-29 08:51
2022-08-28 00:00 BK Trix - Värings GoIF 2022-06-28 21:41
2022-08-28 00:00 Kinnarp-Slutarps IF - IFK Falköping FF Vit 2022-06-29 08:39
2022-08-28 00:00 Kinna IF Röd - Västra Mark 2022-06-29 08:39
2022-08-28 00:00 Töreboda IK Vit - IFK Tidaholm Vitblå 2022-06-29 08:56
2022-08-28 00:00 Kinna IF Blå - Skene IF 2022-06-29 08:39
2022-08-28 00:00 IFK Falköping FF Blå - IFK Skövde Blå 2022-06-29 08:32
2022-08-28 00:00 Jula BK - Töreboda IK Röd 2022-06-29 08:39
2022-08-28 00:00 IFK Falköping FF Blåvit - IFK Skövde Vit 2022-06-29 08:32
2022-08-28 00:00 Tranemo IF Röd - Ulricehamns IFK Svart 2022-06-29 08:53
2022-08-28 00:00 Lidköpings FK Röd - Vinninga AIF Grön 2022-06-29 08:40
2022-08-28 00:00 IF Weimer Lyrestad Blå - Igelstorps IK 2022-06-29 08:31
2022-08-28 00:00 Källby IF - Rackeby IK 2022-06-29 08:39
2022-08-28 00:00 IFK Hjo Vit - IF Weimer Lyrestad Vit 2022-06-29 08:34
2022-08-28 00:00 IFK Mariestad Blå - Mariestads BK Blå 2022-06-29 08:36
2022-08-28 00:00 Lidköpings FK Svart - Vinninga AIF Vit 2022-06-29 08:40
2022-08-28 00:00 IFK Örby - Hyssna IF 2022-06-29 08:38
2022-08-28 00:00 IFK Mariestad Vit - Mariestads BK Röd 2022-06-29 08:36
2022-08-28 00:00 Tomtens IF - Fröjereds IF 2022-06-29 08:52
2022-08-28 00:00 Ulricehamns IFK Röd - Brämhults IK Svart 2022-06-29 08:57
2022-08-28 00:00 Tranemo IF Vit - Ulricehamns IFK Vit 2022-06-29 08:53
2022-08-28 00:00 Lidköpings FK Vit - Emtunga/Tråvad/Larv 2022-06-29 08:40
2022-08-28 00:00 IFK Värsås - Tymer/Lerdala 2022-06-29 08:38
2022-08-28 00:00 IFK Hjo Blå - IF Weimer Lyrestad Svart 2022-06-29 08:34
2022-08-28 11:00 IK Gauthiod Röd - Vara SK Svart 2022-06-29 08:39
2022-08-28 11:00 IK Gauthiod Blå - Vara SK Gul 2022-06-29 08:39
2022-08-28 11:00 Våmbs IF Grön - Falköpings FK Svart 2022-06-28 09:03
2022-08-28 11:00 Tidaholms GoIF - Skövde AIK Vit 2022-06-30 18:37
2022-08-28 11:00 Våmbs IF Vit - Falköpings FK Röd 2022-06-28 09:02
2022-08-28 14:00 Limmareds IF Svart - Högvads BK 2022-06-30 19:01
2022-08-28 15:00 Annelunds IF Grön - Långareds BoIS Röd 2022-06-28 17:32
2022-08-28 16:30 Annelunds IF Vit - Långareds BoIS Vit 2022-06-28 17:34
2022-09-04 00:00 Sjöviks SK - Östadkulle SK 2022-06-29 08:47
2022-09-04 00:00 Råda BK Vit - Örslösa-Söne IK 2022-06-29 08:46
2022-09-04 00:00 Saleby IF STN Alliansen - Ardala GoIF Blå 2022-06-29 08:46
2022-09-04 00:00 Hols IF - Alingsås IF FF Vit 2022-06-29 08:30
2022-09-04 00:00 Ulricehamns IFK Svart - Limmareds IF Svart 2022-06-29 08:58
2022-09-04 00:00 Mellby IK - Vedums AIS 2022-06-29 08:43
2022-09-04 00:00 Råda BK Svart - Källby IF 2022-06-29 08:46
2022-09-04 00:00 Länghems IF Röd - Högvads BK 2022-06-29 08:41
2022-09-04 00:00 Vårgårda IK - Hemsjö IF 2022-06-29 09:04
2022-09-04 00:00 Lidköpings FK Vit - Kållandsö GoIF 2022-06-29 08:40
2022-09-04 00:00 Tranemo IF Röd - Dalstorps IF Gul 2022-06-29 08:53
2022-09-04 00:00 Sävens BK - Gerdskens BK Gulsvart 2022-06-29 08:51
2022-09-04 00:00 Levene/Skogslunds IF - Rackeby IK 2022-06-29 08:40
2022-09-04 00:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Nossebro IF 2022-06-28 21:45
2022-09-05 17:45 Limmareds IF Röd - Tranemo IF Vit 2022-06-30 16:56
2022-09-08 17:45 Limmareds IF Svart - Dalstorps IF Gul 2022-06-30 16:52
2022-09-10 12:00 Dalsjöfors GoIF Vit - Ulricehamns IFK Vit 2022-06-28 10:35
2022-09-11 00:00 Tibro AIK Svart - IFK Hjo Blå 2022-06-29 08:51
2022-09-11 00:00 Tomtens IF - Tidaholms GoIF 2022-06-29 08:52
2022-09-11 00:00 Ulricehamns IFK Röd - Fristads GoIF Grön 2022-06-29 08:58
2022-09-11 00:00 Ulvåkers IF Svart - Mariestads BK Röd 2022-06-29 08:59
2022-09-11 00:00 Skene IF - Hestrafors IF Grön 2022-06-29 08:48
2022-09-11 00:00 Ardala GoIF Blå - Mellby IK 2022-06-28 21:40
2022-09-11 00:00 Sätila SK - Rävlanda AIS 2022-06-29 08:50
2022-09-11 00:00 Axvalls IF - Örslösa-Söne IK 2022-06-28 21:40
2022-09-11 00:00 Skövde AIK Vit - Stenstorps IF 2022-06-29 08:49
2022-09-11 00:00 Alingsås IF FF Svart - Långareds BoIS Vit 2022-06-28 21:38
2022-09-11 00:00 Tibro AIK Gul - IFK Hjo Vit 2022-06-29 08:51
2022-09-11 00:00 Alingsås IF FF grön - Långareds BoIS Röd 2022-06-28 21:37
2022-09-11 00:00 Ulvåkers IF Röd - Mariestads BK Blå 2022-06-29 08:59
2022-09-11 00:00 Sparsörs AIK - Dalsjöfors GoIF Grön 2022-06-29 08:49
2022-09-11 00:00 Ulricehamns IFK Blå - Fristads GoIF Vit 2022-06-29 08:57
2022-09-11 00:00 Torestorp/Älekulla/Svansjö Orange - Fritsla IF 2022-06-29 08:52
2022-09-11 00:00 Svenljunga IK - Tranemo IF Röd 2022-06-29 08:50
2022-09-11 00:00 Torestorp/Älekulla/Svansjö Svart - Kinna IF Röd 2022-06-29 08:52
2022-09-11 00:00 Töreboda IK Vit - Skövde AIK Röd 2022-06-29 08:56
2022-09-11 00:00 Alingsås IF FF Vit - Vårgårda IK 2022-06-28 21:39
2022-09-11 00:00 Timmele GoIF - Södra Vings IF 2022-06-29 08:51
2022-09-11 00:00 IFK Skövde Vit - Grolanda/Floby Gul 2022-06-29 08:37
2022-09-11 00:00 Skara FC Vit - Lidköpings FK Svart 2022-06-29 08:47
2022-09-11 00:00 Mariestads BK Rödblå - Skövde AIK Rödvit 2022-06-29 08:43
2022-09-11 00:00 Värings GoIF - Jula BK 2022-06-29 09:03
2022-09-11 00:00 Herrljunga SK FK Röd - Byttorps IF Vit 2022-06-29 08:29
2022-09-11 00:00 Västra Mark - IFK Örby 2022-06-29 09:03
2022-09-11 00:00 Mariedals IK - Dardania IF 2022-06-29 08:42
2022-09-11 00:00 Våmbs IF Grön - IFK Falköping FF Blå 2022-06-29 09:04
2022-09-11 00:00 Östadkulle SK - Herrljunga SK FK Blå 2022-06-29 09:04
2022-09-11 00:00 Hillareds IF - Redvägs FK 2022-06-29 08:30
2022-09-11 00:00 Holmalunds IF Röd - Annelunds IF Grön 2022-06-29 08:30
2022-09-11 00:00 Holmalunds IF Vit - Annelunds IF Vit 2022-06-29 08:30
2022-09-11 00:00 Hols IF - Sävens BK 2022-06-29 08:30
2022-09-11 00:00 Hyssna IF - Kinna IF Blå 2022-06-29 08:31
2022-09-11 00:00 Kållandsö GoIF - Råda BK Vit 2022-06-29 08:40
2022-09-11 00:00 Högvads BK - Ulricehamns IFK Svart 2022-06-29 08:31
2022-09-11 00:00 Hössna IF - Tvärred/Vegby 2022-06-29 08:31
2022-09-11 00:00 IF Weimer Lyrestad Svart - IFK Mariestad Vit 2022-06-29 08:32
2022-09-11 00:00 IF Weimer Lyrestad Vit - IFK Mariestad Blå 2022-06-29 08:32
2022-09-11 00:00 IFK Falköping FF Vit - Ekedalens SK 2022-06-29 08:33
2022-09-11 00:00 Igelstorps IK - BK Trix 2022-06-29 08:38
2022-09-11 00:00 IFK Värsås - IF Weimer Lyrestad Blå 2022-06-29 08:38
2022-09-11 00:00 IFK Skövde Blå - Grolanda/Floby Blå 2022-06-29 08:37
2022-09-11 00:00 Rackeby IK - Råda BK Svart 2022-06-29 08:44
2022-09-11 00:00 Gerdskens BK Svart - Elmer-Fåglum FK Svart 2022-06-28 21:49
2022-09-11 00:00 Tymer/Lerdala - Töreboda IK Röd 2022-06-29 08:54
2022-09-11 00:00 IFK Tidaholm Vitblå - IFK Mariestad Blåvit 2022-06-29 08:37
2022-09-11 00:00 Sandareds IF Vit - Byttorps IF Grön 2022-06-29 08:46
2022-09-11 00:00 Dalstorps IF Svart - Länghems IF Vit 2022-06-28 21:44
2022-09-11 00:00 Vartofta SK - Kinnarp-Slutarps IF 2022-06-29 09:00
2022-09-11 00:00 Vedums AIS - Källby IF 2022-06-29 09:01
2022-09-11 00:00 Gerdskens BK Gulsvart - Hemsjö IF 2022-06-28 21:49
2022-09-11 00:00 Råda BK Gul - Vara SK Svart 2022-06-29 08:45
2022-09-11 00:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Saleby IF STN Alliansen 2022-06-28 21:45
2022-09-11 00:00 Sjömarkens IF Grön - Bergdalens IK Blå 2022-06-29 08:46
2022-09-11 00:00 Skara FC Blå - Lidköpings FK Röd 2022-06-29 08:47
2022-09-11 00:00 Sjömarkens IF Vit - Bergdalens IK Grön 2022-06-29 08:47
2022-09-11 00:00 Falköpings FK Svart - IFK Tidaholm Blå 2022-06-28 21:46
2022-09-11 00:00 Råda BK Grön - Vara SK Gul 2022-06-29 08:45
2022-09-11 00:00 Fröjereds IF - Skövde AIK Vitröd 2022-06-28 21:48
2022-09-11 00:00 Gerdskens BK Gul - Elmer-Fåglum FK Röd 2022-06-28 21:48
2022-09-11 00:00 Rydboholms SK - Sandareds IF Grön 2022-06-29 08:44
2022-09-11 00:00 Falköpings FK Röd - IFK Tidaholm Vit 2022-06-28 21:46
2022-09-11 11:00 Nossebro IF - Levene/Skogslunds IF 2022-07-01 06:17
2022-09-11 12:00 Våmbs IF Vit - IFK Falköping FF Blåvit 2022-06-28 09:18
2022-09-11 13:30 Brämhults IK Vit - Hestrafors IF Röd 2022-06-30 09:55
2022-09-11 13:30 Brämhults IK Svart - Hestrafors IF Vit 2022-06-30 09:56
2022-09-11 16:00 Vinninga AIF Vit - IK Gauthiod Röd 2022-06-30 12:02
2022-09-11 16:00 Vinninga AIF Grön - IK Gauthiod Blå 2022-06-30 12:01
2022-09-17 10:00 Sandareds IF Grön - Sparsörs AIK 2022-06-29 07:31
2022-09-17 11:30 Bergdalens IK Blå - Sandareds IF Vit 2022-06-29 15:26
2022-09-17 13:00 Bergdalens IK Grön - Herrljunga SK FK Röd 2022-06-29 15:28
2022-09-18 00:00 Vara SK Gul - Vinninga AIF Grön 2022-06-29 09:00
2022-09-18 00:00 Töreboda IK Röd - Värings GoIF 2022-06-29 08:55
2022-09-18 00:00 Vara SK Svart - Vinninga AIF Vit 2022-06-29 09:00
2022-09-18 00:00 Ulricehamns IFK Svart - Svenljunga IK 2022-06-29 08:58
2022-09-18 00:00 Ulricehamns IFK Vit - Limmareds IF Röd 2022-06-29 08:59
2022-09-18 00:00 IFK Mariestad Vit - Tibro AIK Svart 2022-06-29 08:36
2022-09-18 00:00 Tvärred/Vegby - Hillareds IF 2022-06-29 08:53
2022-09-18 00:00 Källby IF - Örslösa-Söne IK 2022-06-29 08:39
2022-09-18 00:00 Grolanda/Floby Blå - Våmbs IF Grön 2022-06-29 08:28
2022-09-18 00:00 Levene/Skogslunds IF - Ardala GoIF Blå 2022-06-29 08:40
2022-09-18 00:00 Lidköpings FK Röd - Råda BK Grön 2022-06-29 08:40
2022-09-18 00:00 Lidköpings FK Svart - Råda BK Gul 2022-06-29 08:40
2022-09-18 00:00 Dardania IF - Rydboholms SK 2022-06-29 08:28
2022-09-18 00:00 Lidköpings FK Vit - Nossebro IF 2022-06-29 08:40
2022-09-18 00:00 Länghems IF Röd - Limmareds IF Svart 2022-06-29 08:41
2022-09-18 00:00 Fritsla IF - Skene IF 2022-06-28 21:47
2022-09-18 00:00 Länghems IF Vit - Dalsjöfors GoIF Vit 2022-06-29 08:42
2022-09-18 00:00 Långareds BoIS Röd - Holmalunds IF Röd 2022-06-29 08:42
2022-09-18 00:00 Fristads GoIF Vit - Brämhults IK Vit 2022-06-28 21:47
2022-09-18 00:00 Långareds BoIS Vit - Holmalunds IF Vit 2022-06-29 08:42
2022-09-18 00:00 Fristads GoIF Grön - Brämhults IK Svart 2022-06-28 21:46
2022-09-18 00:00 Mariestads BK Blå - IF Weimer Lyrestad Vit 2022-06-29 08:42
2022-09-18 00:00 Kinnarp-Slutarps IF - Skövde AIK Vit 2022-06-29 08:39
2022-09-18 00:00 Mariestads BK Röd - IF Weimer Lyrestad Svart 2022-06-29 08:43
2022-09-18 00:00 Kinna IF Röd - Sätila SK 2022-06-29 08:39
2022-09-18 00:00 Kinna IF Blå - Västra Mark 2022-06-29 08:39
2022-09-18 00:00 IFK Falköping FF Blå - Falköpings FK Svart 2022-06-29 08:32
2022-09-18 00:00 IFK Falköping FF Blåvit - Falköpings FK Röd 2022-06-29 08:32
2022-09-18 00:00 Hestrafors IF Vit - Sjömarkens IF Vit 2022-06-29 08:30
2022-09-18 00:00 IFK Hjo Blå - Ulvåkers IF Svart 2022-06-29 08:34
2022-09-18 00:00 Hestrafors IF Röd - Sjömarkens IF Grön 2022-06-29 08:30
2022-09-18 00:00 IFK Hjo Vit - Ulvåkers IF Röd 2022-06-29 08:34
2022-09-18 00:00 Hestrafors IF Grön - Hyssna IF 2022-06-29 08:29
2022-09-18 00:00 IFK Mariestad Blå - Tibro AIK Gul 2022-06-29 08:36
2022-09-18 00:00 IFK Mariestad Blåvit - Mariestads BK Rödblå 2022-06-29 08:36
2022-09-18 00:00 IFK Tidaholm Blå - IFK Skövde Blå 2022-06-29 08:37
2022-09-18 00:00 IFK Tidaholm Vit - IFK Skövde Vit 2022-06-29 08:37
2022-09-18 00:00 Herrljunga SK FK Blå - Hols IF 2022-06-29 08:29
2022-09-18 00:00 IFK Örby - Torestorp/Älekulla/Svansjö Svart 2022-06-29 08:38
2022-09-18 00:00 Jula BK - Igelstorps IK 2022-06-29 08:39
2022-09-18 00:00 Hemsjö IF - Östadkulle SK 2022-06-29 08:29
2022-09-18 00:00 Grolanda/Floby Gul - Våmbs IF Vit 2022-06-29 08:29
2022-09-18 00:00 Mellby IK - Kållandsö GoIF 2022-06-29 08:43
2022-09-18 00:00 IF Weimer Lyrestad Blå - Tymer/Lerdala 2022-06-29 08:31
2022-09-18 00:00 Redvägs FK - Timmele GoIF 2022-06-29 08:44
2022-09-18 00:00 Tranemo IF Vit - Dalstorps IF Svart 2022-06-29 08:53
2022-09-18 00:00 Annelunds IF Grön - Gerdskens BK Gul 2022-06-28 21:39
2022-09-18 00:00 Annelunds IF Vit - Gerdskens BK Svart 2022-06-28 21:39
2022-09-18 00:00 BK Trix - IFK Värsås 2022-06-28 21:41
2022-09-18 00:00 Södra Vings IF - Hössna IF 2022-06-29 08:51
2022-09-18 00:00 Sävens BK - Alingsås IF FF Vit 2022-06-29 08:51
2022-09-18 00:00 Byttorps IF Grön - Ulricehamns IFK Blå 2022-06-28 21:42
2022-09-18 00:00 Stenstorps IF - Tomtens IF 2022-06-29 08:50
2022-09-18 00:00 Skövde AIK Vitröd - IFK Falköping FF Vit 2022-06-29 08:49
2022-09-18 00:00 Byttorps IF Vit - Ulricehamns IFK Röd 2022-06-28 21:42
2022-09-18 00:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Mariedals IK 2022-06-28 21:43
2022-09-18 00:00 Dalstorps IF Gul - Högvads BK 2022-06-28 21:43
2022-09-18 00:00 Skövde AIK Röd - IFK Tidaholm Vitblå 2022-06-29 08:48
2022-09-18 00:00 Sjöviks SK - Gerdskens BK Gulsvart 2022-06-29 08:47
2022-09-18 00:00 Skövde AIK Rödvit - Töreboda IK Vit 2022-06-29 08:49
2022-09-18 00:00 Ekedalens SK - Vartofta SK 2022-06-28 21:44
2022-09-18 00:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Axvalls IF 2022-06-28 21:45
2022-09-18 00:00 Elmer-Fåglum FK Svart - Alingsås IF FF Svart 2022-06-28 21:45
2022-09-18 00:00 Råda BK Vit - Rackeby IK 2022-06-29 08:46
2022-09-18 00:00 Rävlanda AIS - Torestorp/Älekulla/Svansjö Orange 2022-06-29 08:44
2022-09-18 00:00 Råda BK Svart - Vedums AIS 2022-06-29 08:46
2022-09-18 00:00 Elmer-Fåglum FK Röd - Alingsås IF FF grön 2022-06-28 21:44
2022-09-18 11:00 Tidaholms GoIF - Fröjereds IF 2022-06-30 18:38
2022-09-18 13:30 IK Gauthiod Blå - Skara FC Blå 2022-06-29 08:39
2022-09-18 13:30 IK Gauthiod Röd - Skara FC Vit 2022-06-29 08:39
2022-09-22 17:45 Limmareds IF Svart - Tranemo IF Röd 2022-06-30 16:53
2022-09-25 00:00 Ardala GoIF Blå - Lidköpings FK Vit 2022-06-28 21:40
2022-09-25 00:00 Gerdskens BK Gul - Långareds BoIS Röd 2022-06-28 21:48
2022-09-25 00:00 Axvalls IF - Källby IF 2022-06-28 21:40
2022-09-25 00:00 Alingsås IF FF Vit - Herrljunga SK FK Blå 2022-06-28 21:39
2022-09-25 00:00 Alingsås IF FF Svart - Holmalunds IF Vit 2022-06-28 21:38
2022-09-25 00:00 Alingsås IF FF grön - Holmalunds IF Röd 2022-06-28 21:38
2022-09-25 00:00 Hyssna IF - Fritsla IF 2022-06-29 08:31
2022-09-25 00:00 Falköpings FK Svart - IFK Skövde Blå 2022-06-28 21:46
2022-09-25 00:00 Elmer-Fåglum FK Svart - Annelunds IF Vit 2022-06-28 21:45
2022-09-25 00:00 Hemsjö IF - Sjöviks SK 2022-06-29 08:29
2022-09-25 00:00 Högvads BK - Svenljunga IK 2022-06-29 08:31
2022-09-25 00:00 Gerdskens BK Gulsvart - Hols IF 2022-06-28 21:49
2022-09-25 00:00 Elmer-Fåglum FK Röd - Annelunds IF Grön 2022-06-28 21:45
2022-09-25 00:00 Fristads GoIF Vit - Byttorps IF Grön 2022-06-28 21:47
2022-09-25 00:00 Falköpings FK Röd - IFK Skövde Vit 2022-06-28 21:46
2022-09-25 00:00 Dalsjöfors GoIF Vit - Limmareds IF Röd 2022-06-28 21:43
2022-09-25 00:00 Gerdskens BK Svart - Långareds BoIS Vit 2022-06-29 08:28
2022-09-25 00:00 Fröjereds IF - Kinnarp-Slutarps IF 2022-06-28 21:48
2022-09-25 00:00 Dalstorps IF Gul - Länghems IF Röd 2022-06-28 21:43
2022-09-25 00:00 Tymer/Lerdala - Värings GoIF 2022-06-29 08:54
2022-09-25 00:00 Dalstorps IF Svart - Ulricehamns IFK Vit 2022-06-28 21:44
2022-09-25 00:00 Herrljunga SK FK Röd - Hestrafors IF Vit 2022-06-29 08:29
2022-09-25 00:00 Fristads GoIF Grön - Byttorps IF Vit 2022-06-28 21:47
2022-09-25 00:00 Dardania IF - Dalsjöfors GoIF Grön 2022-06-29 08:28
2022-09-25 00:00 Timmele GoIF - Tvärred/Vegby 2022-06-29 08:52
2022-09-25 00:00 Våmbs IF Grön - IFK Tidaholm Blå 2022-06-29 09:04
2022-09-25 00:00 Tibro AIK Gul - Mariestads BK Blå 2022-06-29 08:51
2022-09-25 00:00 Mariedals IK - Sandareds IF Grön 2022-06-29 08:42
2022-09-25 00:00 Rackeby IK - Mellby IK 2022-06-29 08:44
2022-09-25 00:00 Rydboholms SK - Sparsörs AIK 2022-06-29 08:44
2022-09-25 00:00 Rävlanda AIS - Kinna IF Röd 2022-06-29 08:45
2022-09-25 00:00 Råda BK Grön - Vinninga AIF Grön 2022-06-29 08:45
2022-09-25 00:00 Råda BK Gul - Vinninga AIF Vit 2022-06-29 08:45
2022-09-25 00:00 Vedums AIS - Råda BK Vit 2022-06-29 09:01
2022-09-25 00:00 Vartofta SK - Skövde AIK Vitröd 2022-06-29 09:00
2022-09-25 00:00 Skara FC Blå - Vara SK Gul 2022-06-29 08:47
2022-09-25 00:00 Skara FC Vit - Vara SK Svart 2022-06-29 08:47
2022-09-25 00:00 Skövde AIK Röd - Skövde AIK Rödvit 2022-06-29 08:48
2022-09-25 00:00 Ulvåkers IF Svart - IF Weimer Lyrestad Svart 2022-06-29 08:59
2022-09-25 00:00 Skövde AIK Vit - Ekedalens SK 2022-06-29 08:49
2022-09-25 00:00 Töreboda IK Vit - IFK Mariestad Blåvit 2022-06-29 08:57
2022-09-25 00:00 Tomtens IF - IFK Falköping FF Vit 2022-06-29 08:52
2022-09-25 00:00 Ulricehamns IFK Blå - Bergdalens IK Blå 2022-06-29 08:57
2022-09-25 00:00 Hössna IF - Hillareds IF 2022-06-29 08:31
2022-09-25 00:00 Tibro AIK Svart - Mariestads BK Röd 2022-06-29 08:51
2022-09-25 00:00 Ulvåkers IF Röd - IF Weimer Lyrestad Vit 2022-06-29 08:59
2022-09-25 00:00 Sätila SK - IFK Örby 2022-06-29 08:50
2022-09-25 00:00 Södra Vings IF - Redvägs FK 2022-06-29 08:51
2022-09-25 00:00 Våmbs IF Vit - IFK Tidaholm Vit 2022-06-29 09:04
2022-09-25 00:00 Länghems IF Vit - Tranemo IF Vit 2022-06-29 08:42
2022-09-25 00:00 Västra Mark - Hestrafors IF Grön 2022-06-29 09:04
2022-09-25 00:00 Östadkulle SK - Vårgårda IK 2022-06-29 09:04
2022-09-25 00:00 IF Weimer Lyrestad Blå - BK Trix 2022-06-29 08:31
2022-09-25 00:00 IFK Falköping FF Blå - Grolanda/Floby Blå 2022-06-29 08:32
2022-09-25 00:00 IFK Falköping FF Blåvit - Grolanda/Floby Gul 2022-06-29 08:32
2022-09-25 00:00 IFK Hjo Blå - IFK Mariestad Vit 2022-06-29 08:34
2022-09-25 00:00 IFK Hjo Vit - IFK Mariestad Blå 2022-06-29 08:35
2022-09-25 00:00 IFK Tidaholm Vitblå - Mariestads BK Rödblå 2022-06-29 08:37
2022-09-25 00:00 IFK Värsås - Jula BK 2022-06-29 08:38
2022-09-25 00:00 Igelstorps IK - Töreboda IK Röd 2022-06-29 08:38
2022-09-25 00:00 Örslösa-Söne IK - Råda BK Svart 2022-06-29 09:04
2022-09-25 00:00 Torestorp/Älekulla/Svansjö Svart - Kinna IF Blå 2022-06-29 08:52
2022-09-25 00:00 Ulricehamns IFK Röd - Bergdalens IK Grön 2022-06-29 08:58
2022-09-25 00:00 Torestorp/Älekulla/Svansjö Orange - Skene IF 2022-06-29 08:52
2022-09-25 00:00 Lidköpings FK Svart - IK Gauthiod Röd 2022-06-29 08:40
2022-09-25 00:00 Kållandsö GoIF - Levene/Skogslunds IF 2022-06-29 08:40
2022-09-25 00:00 Lidköpings FK Röd - IK Gauthiod Blå 2022-06-29 08:40
2022-09-25 10:30 Tidaholms GoIF - Stenstorps IF 2022-06-30 18:38
2022-09-25 11:00 Nossebro IF - Saleby IF STN Alliansen 2022-07-01 06:18
2022-09-25 17:00 Brämhults IK Vit - Sjömarkens IF Grön 2022-06-30 10:12
2022-09-25 17:00 Brämhults IK Svart - Sjömarkens IF Vit 2022-06-30 10:13
Damer, DM - Cup
2022-08-09 19:00 Falköpings KIK - IF Elfsborg 2022-06-27 08:16
Pojkar DM P19
2022-07-31 00:00 Norrby IF - Skara FC 2022-06-30 12:37
Division 1 19+ Västergötland Flickor
2022-07-05 19:15 Råda BK - Ulvåkers IF 2022-06-27 10:57
Division 2 Södra Flickor
2022-09-11 11:00 Bergdalens IK - Sjömarkens IF 2022-06-28 09:16
2022-12-31 00:00 Toarpsalliansen - Sjömarkens IF 2022-06-28 09:18
Division 3 Norra Flickor
2022-08-19 19:00 Hörnebo SK - Skara FC 2022-06-30 09:32
Division 3 Södra Flickor
2022-07-04 19:00 Kinnarp-Slutarp/Vartofta/Åsarp/Trädet - Hössna/Timmele 2022-06-28 21:37
2022-08-27 12:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö 9:9 2022-06-27 17:25
2022-09-10 12:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Limmareds IF 2022-06-28 09:25
2022-09-17 18:00 Hössna/Timmele - Fristad/Sparsör/Borgstena 2022-06-30 21:31
2022-09-21 18:30 Ulricehamns IFK - Hössna/Timmele 2022-06-28 08:55
Division 3 Västra Flickor
2022-07-03 11:00 Lidköpings FK - Skogsbygdens IF 2022-06-27 09:52
Division 4 Trollhättan Flickor
2022-07-07 19:00 Vänersborgs IF - Trollhättans FK/Halvorstorp 2022-06-27 11:45
2022-12-31 15:00 IFK Trollhättan - IK Gauthiod Blå 2022-06-29 14:12
Division 4 Mark Flickor
2022-08-27 11:00 Toarpsalliansen Orange - Fritsla IF 2022-06-30 09:40
2022-09-10 12:00 Toarpsalliansen Orange - Sätila SK 2022-06-29 13:26
Division 5 Skövde Flickor
2022-08-14 13:00 Töreboda IK - Skövde KIK Svartvit 2022-06-26 11:46
Division 5 Svenljunga Flickor
2022-08-25 18:45 Dalsjöfors GoIF - Limmareds IF 2022-06-27 12:00
Division 8 Skövde Flickor
2022-08-14 16:00 Guldkroken FK Svart - Skara FC 2022-06-26 20:20
Division 8 Alingsås Flickor
2022-06-28 18:00 SK Mjörn - Hemsjö IF 2022-06-26 21:46
Division 9 Västergötland Flickor
2022-08-20 11:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Grönahögs IK 2022-06-28 10:26
2022-08-20 11:00 Bergdalens IK Vit - Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna 2022-06-29 15:37
2022-08-20 15:00 Annelunds IF Vit - Alingsås KIK Blå 2022-06-29 09:22
2022-08-20 17:00 Annelunds IF Grön - Alingsås KIK Vit 2022-06-29 09:23
2022-08-21 10:30 Kinna IF Röd - Sandareds IF 2022-06-27 07:55
2022-08-21 12:00 Kinna IF Blå - Sparsörs AIK 2022-06-27 07:55
2022-08-21 16:30 Brämhults IK - Bergdalens IK Röd 2022-06-30 09:46
2022-08-27 11:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Bergdalens IK Vit 2022-06-28 10:27
2022-08-27 12:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Kinna IF Röd 2022-06-28 10:26
2022-08-28 09:30 Bergdalens IK Röd - Kinna IF Blå 2022-06-29 15:46
2022-08-28 15:00 IK Gauthiod - Levene/Skogslunds IF 2022-06-28 22:34
2022-08-28 15:00 IFK Öxnevalla - Sandareds IF 2022-06-28 18:49
2022-08-28 18:00 Sjömarkens IF - Borås GIF 2022-06-27 22:00
2022-09-10 10:30 Bergdalens IK Vit - Grönahögs IK 2022-06-29 15:38
2022-09-10 11:00 Sandareds IF - Kinna IF Blå 2022-06-28 16:15
2022-09-10 11:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Alingsås KIK Blå 2022-06-28 10:26
2022-09-11 14:30 IFK Öxnevalla - Sjömarkens IF 2022-06-28 18:51
2022-09-17 10:00 Bergdalens IK Röd - Annelunds IF Vit 2022-06-29 15:35
2022-09-17 11:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Borås GIF 2022-06-28 10:27
2022-09-18 10:00 Kinna IF Blå - Dalsjöfors GoIF Grön 2022-06-27 07:56
2022-09-18 12:00 Kinna IF Röd - Bergdalens IK Vit 2022-06-27 07:57
2022-09-18 14:00 Brämhults IK - Ulricehamns IFK Blå 2022-06-30 10:15
2022-09-18 15:00 IK Gauthiod - Lidköpings FK 2022-06-28 22:34
2022-09-18 16:00 Sjömarkens IF - Sandareds IF 2022-06-27 22:01
2022-09-25 11:00 Bergdalens IK Röd - Alingsås KIK Blå 2022-06-29 15:36
Division 10 Västergötland Flickor
2022-08-20 11:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Gånghester/Målsryd 2022-06-28 10:29
2022-08-20 12:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Annelunds IF 2022-06-28 10:29
2022-08-21 11:00 IFK Hjo - Sandhems IF 2022-06-30 11:57
2022-08-21 15:00 IFK Öxnevalla - Hestrafors IF 2022-06-28 18:52
2022-08-25 18:15 Gånghester/Målsryd - IFK Öxnevalla 2022-06-29 11:24
2022-08-26 18:00 Grolanda/Floby - Falköpings KIK Röd 2022-06-27 12:32
2022-08-27 10:00 Sjömarkens IF - Ulricehamns IFK Svart 2022-06-27 22:02
2022-08-28 10:00 Tymer/Lerdala - Mariestads BoIS FF Vit 2022-06-27 21:23
2022-08-28 11:00 Sandhems IF - IFK Tidaholm 2022-06-27 13:19
2022-08-28 11:00 Vårgårda IK - Långareds BoIS 2022-06-24 22:55
2022-08-28 13:00 Annelunds IF - Alingsås KIK Grön 2022-06-28 13:40
2022-08-28 15:00 IK Gauthiod - Lidköpings FK Svart 2022-06-28 19:28
2022-08-28 16:00 Vartofta SK - Tidaholms GoIF 2022-06-30 11:41
2022-09-04 15:00 IFK Öxnevalla - Sjömarkens IF 2022-06-28 18:53
2022-09-10 10:00 Sjömarkens IF - Gånghester/Målsryd 2022-06-27 22:02
2022-09-11 11:00 Vårgårda IK - Alingsås KIK Röd 2022-06-24 22:56
2022-09-11 16:00 Vartofta SK - Grolanda/Floby 2022-06-30 11:43
2022-09-16 18:00 Grolanda/Floby - Tidaholms GoIF 2022-06-27 12:33
2022-09-17 11:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Hössna IF 2022-06-28 10:29
2022-09-17 12:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Alingsås KIK Grön 2022-06-28 10:28
2022-09-18 10:00 Tymer/Lerdala - Mariestads BoIS FF Röd 2022-06-27 21:26
2022-09-18 11:00 IFK Hjo - IFK Tidaholm 2022-06-30 11:58
2022-09-18 11:00 Sandhems IF - Vartofta SK 2022-06-30 11:58
2022-09-18 11:00 IFK Hjo - IFK Tidaholm 2022-06-30 11:59
2022-09-18 16:00 Gånghester/Målsryd - Ulvåkers IF Svart 2022-06-29 11:27
2022-09-18 17:00 IK Gauthiod - Axvalls IF 2022-06-28 18:32
2022-09-22 17:30 Gånghester/Målsryd - Fristads GoIF 2022-06-29 11:29
2022-09-24 10:00 Sjömarkens IF - Alingsås KIK Grön 2022-06-27 22:02
2022-09-25 00:00 Grolanda/Floby - Sandhems IF 2022-06-27 12:35
2022-09-25 10:00 Tymer/Lerdala - Ulvåkers IF Röd 2022-06-27 21:27
2022-09-25 11:00 Vårgårda IK - Södra Härene IF Grön 2022-06-24 22:57
2022-09-25 16:00 Vartofta SK - Skövde KIK Svart 2022-06-30 11:44
Flickor, DM F19 (f 03-), 2022
2022-09-07 19:00 Alingsås FC United - Ulricehamns IFK 2022-06-28 14:10
2022-09-15 Lidköpings FK - Skultorps IF 2022-06-27 09:05
Flickor, DM F16 Länsförsäkringar Cup (f 06-) 2022
2022-08-16 19:00 Halvorstorp/Trollhättans FK - Toarpsalliansen 2022-06-28 11:38
2022-08-21 Vänersborgs IF - Vara SK 2022-06-27 09:08

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info