Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 3 Sydvästra Götaland, herrar

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2010-04-17 14:00 Trönninge BK - Eskilsminne IF 1 - 3 95 Håstens IP A
2010-04-17 14:00 Asmundtorps IF - Gislaveds IS 0 - 2 25 Asmundtorps IP A-plan
2010-04-17 14:00 Markaryds IF - Tvååkers IF 1 - 1 227 Skärsjövallen, Markaryd
2010-04-17 15:00 Höganäs BK - IFK Fjärås 3 - 1 167 Julivallen
2010-04-17 15:00 Påarps GIF - Snöstorp Nyhem FF 1 - 1 92
2010-04-18 14:00 Lerkils IF - Laholms FK 0 - 4 162 Kungsbacka sportcenter 1
2010-04-24 14:00 Snöstorp Nyhem FF - Markaryds IF 1 - 0 112 Snöstorps IP
2010-04-24 14:00 Tvååkers IF - Asmundtorps IF 2 - 0 105 Övrevi A
2010-04-24 14:00 Eskilsminne IF - Lerkils IF 4 - 0 154 Harlyckans IP 1
2010-04-24 15:00 Gislaveds IS - Trönninge BK 4 - 2 250 Ryttarvallen 1, Gislaved
2010-04-24 15:00 IFK Fjärås - Påarps GIF 2 - 1 150 Ögärdets IP A
2010-04-25 13:00 Laholms FK - Höganäs BK 1 - 1 304 Glänninge IP
2010-04-29 18:30 Trönninge BK - Tvååkers IF 2 - 2 310 Håstens IP A
2010-04-29 18:30 Asmundtorps IF - Snöstorp Nyhem FF 2 - 9 110 Asmundtorps IP A-plan
2010-04-29 19:00 Markaryds IF - Påarps GIF 1 - 1 179 Skärsjövallen, Markaryd
Maj
2010-05-01 15:00 Lerkils IF - Gislaveds IS 2 - 1 Ledets IP
2010-05-01 15:00 Laholms FK - IFK Fjärås 0 - 1 209 Glänninge IP
2010-05-02 16:00 Höganäs BK - Eskilsminne IF 1 - 1 373 Julivallen
2010-05-07 18:30 Snöstorp Nyhem FF - Trönninge BK 0 - 1 63 Snöstorps IP
2010-05-07 19:00 Tvååkers IF - Lerkils IF 3 - 2 111 Övrevi A
2010-05-08 14:00 Eskilsminne IF - Laholms FK 5 - 1 122 Harlyckans IP 1
2010-05-08 15:00 Påarps GIF - Asmundtorps IF 4 - 0 65 Medevi IP
2010-05-08 15:00 Gislaveds IS - Höganäs BK 3 - 2 150 Ryttarvallen 1, Gislaved
2010-05-08 15:00 IFK Fjärås - Markaryds IF 4 - 3 135 Ögärdets IP A
2010-05-15 14:00 Asmundtorps IF - Markaryds IF 1 - 9 40 Asmundtorps IP A-plan
2010-05-15 14:00 Eskilsminne IF - IFK Fjärås 7 - 1 107 Harlyckans IP 1
2010-05-15 15:00 Höganäs BK - Tvååkers IF 0 - 2 98 Julivallen
2010-05-15 15:00 Lerkils IF - Snöstorp Nyhem FF 1 - 0 Ledets IP
2010-05-15 15:00 Trönninge BK - Påarps GIF 3 - 2 60 Håstens IP A
2010-05-16 13:00 Laholms FK - Gislaveds IS 3 - 1 180 Glänninge IP
2010-05-21 19:00 Tvååkers IF - Laholms FK 0 - 0 130 Övrevi A
2010-05-21 19:00 IFK Fjärås - Asmundtorps IF 7 - 0 130 Ögärdets IP A
2010-05-21 19:30 Snöstorp Nyhem FF - Höganäs BK 3 - 1 52 Snöstorps IP
2010-05-22 15:00 Markaryds IF - Trönninge BK 6 - 0 192 Skärsjövallen, Markaryd
2010-05-22 15:00 Påarps GIF - Lerkils IF 4 - 2 46 Medevi IP
2010-05-22 15:00 Gislaveds IS - Eskilsminne IF 2 - 1 225 Ryttarvallen 1, Gislaved
2010-05-27 19:30 Gislaveds IS - IFK Fjärås 2 - 0 215 Ryttarvallen 1, Gislaved
2010-05-28 19:00 Trönninge BK - Asmundtorps IF 4 - 0 70 Håstens IP A
2010-05-29 14:00 Lerkils IF - Markaryds IF 0 - 2 123 Ledets IP
2010-05-29 14:00 Eskilsminne IF - Tvååkers IF 2 - 0 172 Harlyckans IP 1
2010-05-30 16:00 Höganäs BK - Påarps GIF 3 - 1 68 Julivallen
2010-05-31 19:00 Laholms FK - Snöstorp Nyhem FF 1 - 0 387 Glänninge IP
Juni
2010-06-04 19:00 Snöstorp Nyhem FF - Eskilsminne IF 1 - 1 111 Snöstorps IP
2010-06-05 14:00 Asmundtorps IF - Lerkils IF 3 - 3 35
2010-06-05 14:00 Tvååkers IF - Gislaveds IS 1 - 0 169 Övrevi A
2010-06-05 15:00 Markaryds IF - Höganäs BK 0 - 1 193 Skärsjövallen, Markaryd
2010-06-05 15:00 Påarps GIF - Laholms FK 3 - 0 92
2010-06-05 15:00 IFK Fjärås - Trönninge BK 2 - 3 165 Ögärdets IP A
2010-06-11 19:00 Lerkils IF - Trönninge BK 1 - 2 77 Ledets IP
2010-06-12 14:00 Tvååkers IF - IFK Fjärås 1 - 2 152 Övrevi A
2010-06-12 15:00 Höganäs BK - Asmundtorps IF 7 - 1 73 Julivallen
2010-06-12 15:00 Gislaveds IS - Snöstorp Nyhem FF 5 - 0 150 Ryttarvallen 1, Gislaved
2010-06-14 19:00 Eskilsminne IF - Påarps GIF 3 - 1 332 Harlyckans IP 1
2010-06-14 19:00 Laholms FK - Markaryds IF 0 - 0 352 Glänninge IP
2010-06-18 19:00 Snöstorp Nyhem FF - Tvååkers IF 2 - 2 79 Snöstorps IP
2010-06-18 19:00 IFK Fjärås - Lerkils IF 3 - 1 645 Ögärdets IP A
2010-06-19 14:00 Asmundtorps IF - Laholms FK 0 - 8 30 Asmundtorps IP A-plan
2010-06-19 15:00 Trönninge BK - Höganäs BK 0 - 2 60 Håstens IP A
2010-06-19 15:00 Markaryds IF - Eskilsminne IF 2 - 1 167 Skärsjövallen, Markaryd
2010-06-19 15:00 Påarps GIF - Gislaveds IS 0 - 2 32 Medevi IP
2010-06-23 19:00 Snöstorp Nyhem FF - IFK Fjärås 1 - 3 62 Snöstorps IP
2010-06-23 19:00 Laholms FK - Trönninge BK 4 - 0 402 Glänninge IP
2010-06-24 19:00 Gislaveds IS - Markaryds IF 1 - 0 150 Ryttarvallen 1, Gislaved
2010-06-24 19:00 Asmundtorps IF - Eskilsminne IF 0 - 10 100 Asmundtorps IP A-plan
2010-06-24 19:30 Höganäs BK - Lerkils IF 5 - 3 148 Julivallen
2010-06-24 19:30 Tvååkers IF - Påarps GIF 1 - 0 163 Övrevi A
2010-06-28 19:00 Trönninge BK - Laholms FK 2 - 2 95 Håstens IP A
2010-06-29 19:00 Eskilsminne IF - Asmundtorps IF 10 - 0 223 Harlyckans IP 1
2010-06-29 19:00 Påarps GIF - Tvååkers IF 2 - 2 87 Medevi IP
2010-06-29 19:30 Lerkils IF - Höganäs BK 1 - 1 150 Ledets IP
2010-06-30 19:00 Markaryds IF - Gislaveds IS 0 - 1 201 Skärsjövallen, Markaryd
2010-06-30 19:00 IFK Fjärås - Snöstorp Nyhem FF 3 - 1 250 Ögärdets IP A
Juli
2010-07-30 19:00 Lerkils IF - IFK Fjärås 0 - 3 402 Ledets IP
2010-07-30 19:00 Tvååkers IF - Snöstorp Nyhem FF 2 - 1 83 Övrevi A
2010-07-31 14:00 Eskilsminne IF - Markaryds IF 2 - 2 214 Harlyckans IP 1
2010-07-31 15:00 Höganäs BK - Trönninge BK 3 - 0 87 Julivallen
2010-07-31 15:00 Gislaveds IS - Påarps GIF 5 - 2 150 Ryttarvallen 1, Gislaved
2010-07-31 15:00 Laholms FK - Asmundtorps IF 4 - 2 420 Glänninge IP
Augusti
2010-08-03 19:00 Trönninge BK - Lerkils IF 4 - 0 92 Håstens IP A
2010-08-03 19:00 Påarps GIF - Eskilsminne IF 2 - 1 210 Medevi IP
2010-08-03 19:00 IFK Fjärås - Tvååkers IF 0 - 2 225 Ögärdets IP A
2010-08-04 19:00 Asmundtorps IF - Höganäs BK 0 - 10 85 Asmundtorps IP A-plan
2010-08-04 19:00 Markaryds IF - Laholms FK 1 - 5 319 Skärsjövallen, Markaryd
2010-08-04 19:00 Snöstorp Nyhem FF - Gislaveds IS 2 - 1 112 Snöstorps IP
2010-08-06 19:00 Trönninge BK - IFK Fjärås 3 - 1 115 Håstens IP A
2010-08-07 14:00 Lerkils IF - Asmundtorps IF 15 - 0 107 Ledets IP
2010-08-07 15:00 Laholms FK - Påarps GIF 3 - 3 130 Glänninge IP
2010-08-08 15:00 Gislaveds IS - Tvååkers IF 1 - 1 150 Ryttarvallen 1, Gislaved
2010-08-08 16:00 Höganäs BK - Markaryds IF 5 - 0 93
2010-08-10 19:00 Eskilsminne IF - Snöstorp Nyhem FF 2 - 0 231 Harlyckans IP 1
2010-08-14 14:00 Asmundtorps IF - Trönninge BK 1 - 7 50 Asmundtorps IP A-plan
2010-08-14 14:00 Snöstorp Nyhem FF - Laholms FK 1 - 3 85 Snöstorps IP
2010-08-14 14:00 Tvååkers IF - Eskilsminne IF 1 - 1 212 Övrevi A
2010-08-14 15:00 Markaryds IF - Lerkils IF 3 - 0 168 Skärsjövallen, Markaryd
2010-08-14 15:00 Påarps GIF - Höganäs BK 1 - 2 110
2010-08-14 15:00 IFK Fjärås - Gislaveds IS 4 - 1 152 Ögärdets IP A
2010-08-20 19:00 Trönninge BK - Markaryds IF 0 - 2 65 Håstens IP A
2010-08-21 14:00 Asmundtorps IF - IFK Fjärås 1 - 8 60
2010-08-21 15:00 Höganäs BK - Snöstorp Nyhem FF 0 - 2 167
2010-08-21 15:00 Lerkils IF - Påarps GIF 1 - 0 139 Ledets IP
2010-08-21 15:00 Laholms FK - Tvååkers IF 3 - 0 210 Glänninge IP
2010-08-22 14:00 Eskilsminne IF - Gislaveds IS 3 - 2 312 Harlyckans IP 1
2010-08-28 14:00 Snöstorp Nyhem FF - Lerkils IF 2 - 1 65 Snöstorps IP
2010-08-28 14:00 Tvååkers IF - Höganäs BK 3 - 0 146 Övrevi A
2010-08-28 15:00 Markaryds IF - Asmundtorps IF 12 - 0 151 Skärsjövallen, Markaryd
2010-08-28 15:00 Påarps GIF - Trönninge BK 3 - 2 72
2010-08-28 15:00 IFK Fjärås - Eskilsminne IF 6 - 3 240 Ögärdets IP A
2010-08-29 15:00 Gislaveds IS - Laholms FK 2 - 1 150 Ryttarvallen 1, Gislaved
September
2010-09-03 19:00 Lerkils IF - Tvååkers IF 0 - 2 125 Ledets IP
2010-09-04 13:00 Trönninge BK - Snöstorp Nyhem FF 2 - 2 52 Håstens IP A
2010-09-04 14:00 Asmundtorps IF - Påarps GIF 0 - 7 80
2010-09-04 15:00 Höganäs BK - Gislaveds IS 1 - 1 89
2010-09-04 15:00 Markaryds IF - IFK Fjärås 4 - 3 213 Skärsjövallen, Markaryd
2010-09-04 15:00 Laholms FK - Eskilsminne IF 0 - 2 297 Glänninge IP
2010-09-10 17:45 Tvååkers IF - Trönninge BK 2 - 1 320 Övrevi A
2010-09-11 14:00 Snöstorp Nyhem FF - Asmundtorps IF 15 - 0 51 Snöstorps IP
2010-09-11 14:00 Eskilsminne IF - Höganäs BK 0 - 0 326 Harlyckans IP 1
2010-09-11 15:00 Påarps GIF - Markaryds IF 2 - 2 61
2010-09-11 15:00 Gislaveds IS - Lerkils IF 5 - 0 125 Ryttarvallen 1, Gislaved
2010-09-11 15:00 IFK Fjärås - Laholms FK 0 - 3 150 Ögärdets IP A
2010-09-18 14:00 Lerkils IF - Eskilsminne IF 4 - 2 93 Ledets IP
2010-09-18 14:00 Asmundtorps IF - Tvååkers IF 0 - 8 210
2010-09-18 15:00 Trönninge BK - Gislaveds IS 1 - 4 85 Håstens IP A
2010-09-18 15:00 Markaryds IF - Snöstorp Nyhem FF 5 - 2 168 Skärsjövallen, Markaryd
2010-09-18 15:00 Påarps GIF - IFK Fjärås 4 - 3 73 Medevi IP
2010-09-19 15:00 Höganäs BK - Laholms FK 3 - 5 80
2010-09-25 14:00 Snöstorp Nyhem FF - Påarps GIF 2 - 2 75 Snöstorps IP
2010-09-25 14:00 Tvååkers IF - Markaryds IF 3 - 2 158 Övrevi A
2010-09-25 14:00 Gislaveds IS - Asmundtorps IF 10 - 1 600 Ryttarvallen 1, Gislaved
2010-09-25 14:00 Eskilsminne IF - Trönninge BK 5 - 1 185 Harlyckans IP 1
2010-09-25 14:00 Laholms FK - Lerkils IF 6 - 1 212 Glänninge IP
2010-09-25 14:00 IFK Fjärås - Höganäs BK 2 - 1 105 Ögärdets IP A

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info