Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 2 Norra Götaland, herrar

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2011-04-16 13:00 Örebro SK Ungdom - Ytterby IS 2 - 5 110 Behrn Arena
2011-04-16 14:00 Gunnilse IS - KB Karlskoga FF 3 - 0 160 Hjällbovallen 1 Gräs
2011-04-16 14:00 Jonsereds IF - Skoftebyns IF 2 - 1 118 Jonsereds IP 1 Gräs
2011-04-16 15:00 IK Gauthiod - Götene IF 2 - 1 640 Lunnevi 1
2011-04-16 15:00 Tibro AIK FK - Rynninge IK 1 - 5 343 Sportparken Tibro
2011-04-17 15:00 Carlstad United BK - Assyriska BK 0 - 1 328 Klasmossen
2011-04-21 18:00 Rynninge IK - Carlstad United BK 1 - 2 261 Grenadjärvallen
2011-04-21 18:30 Ytterby IS - Gunnilse IS 2 - 0 191 Ytterns IP 1 Gräs
2011-04-22 13:00 Assyriska BK - IK Gauthiod 0 - 1 780 Ruddalen 1 Konstgräs
2011-04-22 14:00 KB Karlskoga FF - Tibro AIK FK 2 - 3 102 Nobelstadion
2011-04-22 15:00 Skoftebyns IF - Örebro SK Ungdom 1 - 0 425 Nysätra IP
2011-04-22 16:00 Götene IF - Jonsereds IF 2 - 2 360 Västerby IP A-plan
2011-04-28 18:30 Carlstad United BK - KB Karlskoga FF 1 - 1 412 Klasmossen
2011-04-29 19:00 Tibro AIK FK - Ytterby IS 2 - 1 168 Sportparken Tibro
2011-04-30 14:00 Gunnilse IS - Skoftebyns IF 1 - 2 120 Hjällbovallen 1 Gräs
2011-04-30 14:00 Örebro SK Ungdom - Jonsereds IF 2 - 1 120 Behrn Arena
2011-04-30 15:00 IK Gauthiod - Rynninge IK 1 - 1 320 Lunnevi 1
Maj
2011-05-01 14:00 Assyriska BK - Götene IF 3 - 2 366 Ruddalen 1 Konstgräs
2011-05-07 14:00 Jonsereds IF - Gunnilse IS 1 - 3 157 Jonsereds IP 1 Gräs
2011-05-07 14:00 Ytterby IS - Carlstad United BK 2 - 2 111 Ytterns IP 1 Gräs
2011-05-07 14:00 KB Karlskoga FF - IK Gauthiod 0 - 1 81 Nobelstadion
2011-05-07 14:00 Götene IF - Örebro SK Ungdom 2 - 5 204 Västerby IP A-plan
2011-05-07 15:00 Skoftebyns IF - Tibro AIK FK 1 - 4 467 Nysätra IP
2011-05-07 15:00 Rynninge IK - Assyriska BK 3 - 3 190 Grenadjärvallen
2011-05-14 14:00 Gunnilse IS - Örebro SK Ungdom 4 - 0 130 Hjällbovallen 1 Gräs
2011-05-14 15:00 IK Gauthiod - Ytterby IS 1 - 0 425 Lunnevi 1
2011-05-14 15:00 Carlstad United BK - Skoftebyns IF 1 - 0 213 Klasmossen
2011-05-14 15:00 Tibro AIK FK - Jonsereds IF 1 - 2 270 Sportparken Tibro
2011-05-14 15:00 Rynninge IK - Götene IF 2 - 0 138 Grenadjärvallen
2011-05-15 14:00 Assyriska BK - KB Karlskoga FF 2 - 1 224 Ruddalen 1 Konstgräs
2011-05-20 19:00 Örebro SK Ungdom - Tibro AIK FK 2 - 2 110 Behrn Arena
2011-05-20 19:00 Ytterby IS - Assyriska BK 0 - 0 230 Ytterns IP 1 Gräs
2011-05-20 19:00 Götene IF - Gunnilse IS 1 - 3 252 Västerby IP A-plan
2011-05-21 13:30 KB Karlskoga FF - Rynninge IK 1 - 1 82 Nobelstadion
2011-05-21 14:00 Jonsereds IF - Carlstad United BK 4 - 2 107 Jonsereds IP 1 Gräs
2011-05-21 15:00 Skoftebyns IF - IK Gauthiod 2 - 0 472 Nysätra IP
2011-05-27 19:00 Carlstad United BK - Örebro SK Ungdom 2 - 0 Klasmossen
2011-05-28 14:00 KB Karlskoga FF - Götene IF 0 - 1 81 Nobelstadion
2011-05-28 15:00 Rynninge IK - Ytterby IS 4 - 0 115 Grenadjärvallen
2011-05-28 16:00 IK Gauthiod - Jonsereds IF 2 - 1 265 Lunnevi 1
2011-05-28 16:00 Tibro AIK FK - Gunnilse IS 0 - 3 142 Sportparken Tibro
2011-05-29 14:00 Assyriska BK - Skoftebyns IF 1 - 0 270 Ruddalen 1 Konstgräs
Juni
2011-06-02 14:00 Gunnilse IS - Carlstad United BK 0 - 1 212 Hjällbovallen 1 Gräs
2011-06-02 15:00 Skoftebyns IF - Rynninge IK 1 - 2 319 Nysätra IP
2011-06-02 15:00 Götene IF - Tibro AIK FK 2 - 3 366 Västerby IP A-plan
2011-06-04 14:00 Örebro SK Ungdom - IK Gauthiod 2 - 3 128 Behrn Arena
2011-06-04 14:00 Jonsereds IF - Assyriska BK 1 - 3 227 Jonsereds IP 1 Gräs
2011-06-04 14:00 Ytterby IS - KB Karlskoga FF 2 - 1 165 Ytterns IP 1 Gräs
2011-06-11 13:30 Rynninge IK - Jonsereds IF 1 - 2 125 Grenadjärvallen
2011-06-11 14:00 Ytterby IS - Götene IF 6 - 1 145 Ytterns IP 1 Gräs
2011-06-11 14:00 KB Karlskoga FF - Skoftebyns IF 2 - 1 80 Nobelstadion
2011-06-11 15:00 IK Gauthiod - Gunnilse IS 2 - 1 315 Lunnevi 1
2011-06-11 15:00 Carlstad United BK - Tibro AIK FK 1 - 3 205 Klasmossen
2011-06-12 14:00 Assyriska BK - Örebro SK Ungdom 1 - 2 298 Ruddalen 1 Konstgräs
2011-06-16 19:00 Skoftebyns IF - Ytterby IS 1 - 5 288 Nysätra IP
2011-06-17 19:00 Gunnilse IS - Assyriska BK 0 - 3 453 Hjällbovallen 1 Gräs
2011-06-18 14:00 Jonsereds IF - KB Karlskoga FF 1 - 0 107 Jonsereds IP 1 Gräs
2011-06-18 15:00 Tibro AIK FK - IK Gauthiod 0 - 1 322 Sportparken Tibro
2011-06-18 16:00 Götene IF - Carlstad United BK 4 - 2 206 Västerby IP A-plan
2011-06-19 16:00 Örebro SK Ungdom - Rynninge IK 2 - 2 217 Behrn Arena
2011-06-22 19:00 Skoftebyns IF - Götene IF 3 - 1 249 Nysätra IP
2011-06-22 19:00 Ytterby IS - Jonsereds IF 0 - 1 112 Ytterns IP 1 Gräs
2011-06-22 19:00 KB Karlskoga FF - Örebro SK Ungdom 4 - 3 120 Nobelstadion
2011-06-22 19:00 Rynninge IK - Gunnilse IS 0 - 0 95 Grenadjärvallen
2011-06-23 19:00 IK Gauthiod - Carlstad United BK 0 - 3 425 Lunnevi 1
2011-06-23 19:00 Tibro AIK FK - Assyriska BK 0 - 5 325 Sportparken Tibro
2011-06-29 19:00 Götene IF - Skoftebyns IF 3 - 1 260 Västerby IP A-plan
Juli
2011-07-30 14:00 Gunnilse IS - Rynninge IK 3 - 0 152 Hjällbovallen 1 Gräs
2011-07-30 14:00 Jonsereds IF - Ytterby IS 3 - 3 101 Jonsereds IP 1 Gräs
2011-07-31 15:00 Carlstad United BK - IK Gauthiod 0 - 0 453 Klasmossen
2011-07-31 15:00 Assyriska BK - Tibro AIK FK 3 - 0 453 Ruddalen 1 Konstgräs
Augusti
2011-08-01 19:00 Örebro SK Ungdom - KB Karlskoga FF 0 - 2 256 Behrn Arena
2011-08-06 13:30 KB Karlskoga FF - Jonsereds IF 2 - 1 70 Nobelstadion
2011-08-06 15:00 IK Gauthiod - Tibro AIK FK 1 - 4 389 Lunnevi 1
2011-08-06 15:00 Rynninge IK - Örebro SK Ungdom 4 - 0 70 Grenadjärvallen
2011-08-07 14:00 Assyriska BK - Gunnilse IS 0 - 1 525 Ruddalen 1 Konstgräs
2011-08-07 16:00 Carlstad United BK - Götene IF 4 - 2 145 Klasmossen
2011-08-08 19:00 Ytterby IS - Skoftebyns IF 3 - 1 185 Ytterns IP 1 Gräs
2011-08-13 14:00 Gunnilse IS - IK Gauthiod 1 - 2 221 Hjällbovallen 1 Gräs
2011-08-13 14:00 Jonsereds IF - Rynninge IK 2 - 3 107 Jonsereds IP 1 Gräs
2011-08-13 14:00 Götene IF - Ytterby IS 4 - 0 252 Västerby IP A-plan
2011-08-13 15:00 Tibro AIK FK - Carlstad United BK 2 - 0 225 Sportparken Tibro
2011-08-13 15:00 Skoftebyns IF - KB Karlskoga FF 1 - 4 214 Nysätra IP
2011-08-14 14:00 Örebro SK Ungdom - Assyriska BK 0 - 2 214 Behrn Arena
2011-08-19 19:00 Tibro AIK FK - Götene IF 4 - 2 172 Sportparken Tibro
2011-08-20 13:30 KB Karlskoga FF - Ytterby IS 0 - 0 80 Nobelstadion
2011-08-20 15:00 IK Gauthiod - Örebro SK Ungdom 4 - 0 525 Lunnevi 1
2011-08-20 15:00 Carlstad United BK - Gunnilse IS 2 - 0 155 Klasmossen
2011-08-20 15:00 Rynninge IK - Skoftebyns IF 4 - 1 120 Grenadjärvallen
2011-08-21 14:00 Assyriska BK - Jonsereds IF 4 - 1 425 Ruddalen 1 Konstgräs
2011-08-26 19:00 Örebro SK Ungdom - Carlstad United BK 1 - 2 128 Behrn Arena
2011-08-27 14:00 Gunnilse IS - Tibro AIK FK 1 - 2 123 Hjällbovallen 1 Gräs
2011-08-27 14:00 Jonsereds IF - IK Gauthiod 1 - 1 137 Jonsereds IP 1 Gräs
2011-08-27 14:00 Ytterby IS - Rynninge IK 3 - 2 102 Ytterns IP 1 Gräs
2011-08-27 15:00 Skoftebyns IF - Assyriska BK 2 - 0 202 Nysätra IP
2011-08-27 15:00 Götene IF - KB Karlskoga FF 4 - 2 250 Västerby IP A-plan
September
2011-09-03 14:00 Gunnilse IS - Götene IF 3 - 3 132 Hjällbovallen 1 Gräs
2011-09-03 15:00 IK Gauthiod - Skoftebyns IF 0 - 0 474 Lunnevi 1
2011-09-03 15:00 Carlstad United BK - Jonsereds IF 2 - 1 174 Klasmossen
2011-09-03 15:00 Tibro AIK FK - Örebro SK Ungdom 1 - 1 120 Sportparken Tibro
2011-09-03 15:00 Rynninge IK - KB Karlskoga FF 5 - 2 158 Grenadjärvallen
2011-09-03 17:00 Assyriska BK - Ytterby IS 0 - 0 360 Ruddalen 1 Konstgräs
2011-09-10 14:00 Örebro SK Ungdom - Gunnilse IS 1 - 2 95 Behrn Arena
2011-09-10 14:00 Jonsereds IF - Tibro AIK FK 2 - 1 101 Jonsereds IP 1 Gräs
2011-09-10 14:00 Ytterby IS - IK Gauthiod 1 - 3 130 Ytterns IP 1 Gräs
2011-09-10 14:00 KB Karlskoga FF - Assyriska BK 1 - 3 75 Nobelstadion
2011-09-10 14:00 Götene IF - Rynninge IK 2 - 1 266 Västerby IP A-plan
2011-09-10 15:00 Skoftebyns IF - Carlstad United BK 1 - 0 193 Nysätra IP
2011-09-17 14:00 Gunnilse IS - Jonsereds IF 3 - 0 149 Hjällbovallen 1 Gräs
2011-09-17 14:00 Örebro SK Ungdom - Götene IF 0 - 2 183 Behrn Arena
2011-09-17 15:00 IK Gauthiod - KB Karlskoga FF 1 - 0 285 Lunnevi 1
2011-09-17 15:00 Carlstad United BK - Ytterby IS 2 - 1 130 Klasmossen
2011-09-17 15:00 Tibro AIK FK - Skoftebyns IF 2 - 2 207 Sportparken Tibro
2011-09-18 15:00 Assyriska BK - Rynninge IK 1 - 2 362 Ruddalen 1 Konstgräs
2011-09-24 14:00 Jonsereds IF - Örebro SK Ungdom 1 - 0 102 Jonsereds IP 1 Gräs
2011-09-24 14:00 Ytterby IS - Tibro AIK FK 1 - 2 110 Ytterns IP 1 Gräs
2011-09-24 14:00 KB Karlskoga FF - Carlstad United BK 4 - 3 125 Nobelstadion
2011-09-24 15:00 Rynninge IK - IK Gauthiod 2 - 0 168 Grenadjärvallen
2011-09-24 16:00 Götene IF - Assyriska BK 4 - 2 303 Västerby IP A-plan
2011-09-25 15:00 Skoftebyns IF - Gunnilse IS 2 - 2 238 Nysätra IP
Oktober
2011-10-01 14:00 Gunnilse IS - Ytterby IS 2 - 2 143 Hjällbovallen 1 Gräs
2011-10-01 14:00 Örebro SK Ungdom - Skoftebyns IF 2 - 2 75 Behrn Arena
2011-10-01 14:00 Jonsereds IF - Götene IF 0 - 2 127 Jonsereds IP 1 Gräs
2011-10-01 15:00 IK Gauthiod - Assyriska BK 1 - 0 1 215 Lunnevi 1
2011-10-01 15:00 Carlstad United BK - Rynninge IK 2 - 4 150 Klasmossen
2011-10-01 15:00 Tibro AIK FK - KB Karlskoga FF 1 - 3 152 Sportparken Tibro
2011-10-08 15:00 Skoftebyns IF - Jonsereds IF 2 - 2 183 Nysätra IP
2011-10-08 15:00 Ytterby IS - Örebro SK Ungdom 3 - 1 110 Ytterns IP 1 Gräs
2011-10-08 15:00 KB Karlskoga FF - Gunnilse IS 6 - 0 130 Nobelstadion
2011-10-08 15:00 Rynninge IK - Tibro AIK FK 1 - 4 160 Grenadjärvallen
2011-10-08 15:00 Assyriska BK - Carlstad United BK 3 - 0 95 Ruddalen 1 Konstgräs
2011-10-08 15:00 Götene IF - IK Gauthiod 3 - 3 410 Västerby IP A-plan

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info