Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 2 Norra Götaland, herrar

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2013-04-13 14:00 Jonsereds IF - IFK Uddevalla 3 - 1 75 Jonsereds IP 1 Gräs
2013-04-13 14:00 Karlslunds IF HFK - Tibro AIK FK 0 - 2 77 Karlslund Arena
2013-04-13 15:00 Ytterby IS - Nordvärmland FF 0 - 0 Ytterns IP 1 Gräs
2013-04-13 15:00 Götene IF - Rynninge IK 2 - 0 266 Västerby IP A-plan
2013-04-13 15:00 IK Gauthiod - Sävedalens IF 5 - 0 370 Lunnevi 1
2013-04-13 15:00 IFK Åmål - Carlstad United BK 1 - 2 331 Örnäsvallens IP
2013-04-20 14:00 Tibro AIK FK - Jonsereds IF 1 - 2 319 Sportparken Tibro
2013-04-20 15:00 IFK Uddevalla - IFK Åmål 1 - 0 Kamratgården
2013-04-20 15:00 Carlstad United BK - IK Gauthiod 2 - 2 300 Klasmossen IP Konstgräs
2013-04-20 15:00 Sävedalens IF - Götene IF 1 - 4 215 Vallhamra 1 Gräs
2013-04-20 15:00 Rynninge IK - Ytterby IS 0 - 1 150 Grenadjärvallen
2013-04-20 15:00 Nordvärmland FF - Karlslunds IF HFK 4 - 0 648 Björnevi Konstgräs
2013-04-26 18:30 Ytterby IS - Sävedalens IF 2 - 0 140 Ytterns IP 1 Gräs
2013-04-26 19:15 Götene IF - Carlstad United BK 1 - 1 283 Västerby IP A-plan
2013-04-27 15:00 IK Gauthiod - IFK Uddevalla 2 - 2 383 Lunnevi konstgräs
2013-04-27 15:00 IFK Åmål - Tibro AIK FK 2 - 2 250 Örnäsvallens IP
2013-04-27 15:00 Jonsereds IF - Karlslunds IF HFK 2 - 2 Jonsereds IP 1 Gräs
2013-04-27 15:00 Rynninge IK - Nordvärmland FF 1 - 0 181 Grenadjärvallen
Maj
2013-05-01 15:00 Carlstad United BK - Ytterby IS 2 - 2 350 Klasmossen IP Konstgräs
2013-05-04 15:00 Tibro AIK FK - IK Gauthiod 1 - 3 Sportparken Tibro
2013-05-04 15:00 IFK Uddevalla - Götene IF 3 - 1 110 Kamratgården
2013-05-04 15:00 Sävedalens IF - Rynninge IK 2 - 1 87 Vallhamra 1 Gräs
2013-05-04 15:00 Nordvärmland FF - Jonsereds IF 1 - 0 213 Lillängen
2013-05-04 16:00 Karlslunds IF HFK - IFK Åmål 2 - 1 110 Karlslund Arena
2013-05-09 14:00 Ytterby IS - IFK Uddevalla 0 - 6 238 Ytterns IP 1 Gräs
2013-05-10 19:00 Götene IF - Tibro AIK FK 1 - 4 366 Västerby IP A-plan
2013-05-11 14:00 Rynninge IK - Carlstad United BK 1 - 0 Grenadjärvallen
2013-05-11 15:00 IK Gauthiod - Karlslunds IF HFK 2 - 1 343 Lunnevi 1
2013-05-11 15:00 IFK Åmål - Jonsereds IF 0 - 0 Örnäsvallens IP
2013-05-11 15:00 Sävedalens IF - Nordvärmland FF 1 - 1 92 Vallhamra 1 Gräs
2013-05-17 19:30 Karlslunds IF HFK - Götene IF 2 - 0 Karlslund Arena
2013-05-18 15:00 Jonsereds IF - IK Gauthiod 0 - 3 135 Jonsereds IP 1 Gräs
2013-05-18 15:00 Tibro AIK FK - Ytterby IS 4 - 1 86 Sportparken Tibro
2013-05-18 15:00 IFK Uddevalla - Rynninge IK 0 - 1 105 Kamratgården
2013-05-18 15:00 Carlstad United BK - Sävedalens IF 2 - 1 300 Klasmossen IP Konstgräs
2013-05-18 15:00 Nordvärmland FF - IFK Åmål 0 - 0 275 Lillängen
2013-05-24 19:15 Götene IF - Jonsereds IF 1 - 2 Västerby IP A-plan
2013-05-25 14:00 Rynninge IK - Tibro AIK FK 0 - 0 145 Pettersbergs IP, konstgräs
2013-05-25 16:00 Ytterby IS - Karlslunds IF HFK 0 - 0 105 Ytterns IP 1 Gräs
2013-05-25 16:00 IK Gauthiod - IFK Åmål 3 - 2 353 Lunnevi 1
2013-05-25 16:00 Carlstad United BK - Nordvärmland FF 1 - 1 1 170 Klasmossen IP Konstgräs
2013-05-25 16:00 Sävedalens IF - IFK Uddevalla 2 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2013-05-31 19:00 Jonsereds IF - Ytterby IS 3 - 0 111 Jonsereds IP 1 Gräs
2013-05-31 19:00 Karlslunds IF HFK - Rynninge IK 1 - 3 418 Karlslund Arena
Juni
2013-06-01 15:00 Nordvärmland FF - IK Gauthiod 2 - 2 325 Lillängen
2013-06-01 16:00 IFK Åmål - Götene IF 1 - 0 325 Örnäsvallens IP
2013-06-01 16:00 Tibro AIK FK - Sävedalens IF 2 - 1 156 Sportparken Tibro
2013-06-01 16:00 IFK Uddevalla - Carlstad United BK 2 - 0 32 Kamratgården
2013-06-05 19:00 Götene IF - IK Gauthiod 0 - 0 495 Västerby IP A-plan
2013-06-06 14:00 Ytterby IS - IFK Åmål 1 - 2 Ytterns IP 1 Gräs
2013-06-06 16:00 Carlstad United BK - Tibro AIK FK 0 - 1 250 Klasmossen IP Konstgräs
2013-06-08 14:00 Rynninge IK - Jonsereds IF 1 - 3 150 Grenadjärvallen
2013-06-08 16:00 IFK Uddevalla - Nordvärmland FF 5 - 2 98 Kamratgården
2013-06-08 16:00 Sävedalens IF - Karlslunds IF HFK 1 - 3 Vallhamra 1 Gräs
2013-06-13 19:00 Karlslunds IF HFK - Carlstad United BK 0 - 1 125 Karlslund Arena
2013-06-15 15:00 IFK Åmål - Rynninge IK 3 - 1 345 Örnäsvallens IP
2013-06-15 15:00 Jonsereds IF - Sävedalens IF 2 - 0 Jonsereds IP 1 Gräs
2013-06-15 15:00 Tibro AIK FK - IFK Uddevalla 1 - 4 210 Sportparken Tibro
2013-06-16 14:00 Nordvärmland FF - Götene IF 4 - 1 382 Nyvallen
2013-06-16 19:00 IK Gauthiod - Ytterby IS 5 - 0 364 Lunnevi 1
2013-06-19 19:00 Ytterby IS - Götene IF 1 - 3 Ytterns IP 1 Gräs
2013-06-20 19:00 Rynninge IK - IK Gauthiod 3 - 0 Grenadjärvallen
2013-06-20 19:30 IFK Uddevalla - Karlslunds IF HFK 5 - 1 67 Kamratgården
2013-06-23 16:00 Carlstad United BK - Jonsereds IF 8 - 1 252 Klasmossen IP Konstgräs
2013-06-27 19:00 Götene IF - Ytterby IS 2 - 3 260 Västerby IP A-plan
2013-06-29 16:00 Tibro AIK FK - Nordvärmland FF 4 - 2 Sportparken Tibro
2013-06-29 16:00 Sävedalens IF - IFK Åmål 1 - 6 83 Vallhamra 1 Gräs
Augusti
2013-08-03 15:00 IK Gauthiod - Rynninge IK 2 - 2 278 Lunnevi 1
2013-08-03 15:00 IFK Åmål - Sävedalens IF 2 - 3 Örnäsvallens IP
2013-08-03 15:00 Jonsereds IF - Carlstad United BK 1 - 3 175 Jonsereds IP 1 Gräs
2013-08-03 15:00 Nordvärmland FF - Tibro AIK FK 3 - 1 286 Lillängen
2013-08-03 16:00 Karlslunds IF HFK - IFK Uddevalla 1 - 4 Karlslund Arena
2013-08-09 19:00 Carlstad United BK - Karlslunds IF HFK 3 - 3 210 Klasmossen IP Konstgräs
2013-08-10 14:00 Ytterby IS - IK Gauthiod 2 - 1 115 Ytterns IP 1 Gräs
2013-08-10 15:00 Götene IF - Nordvärmland FF 0 - 1 228 Västerby IP A-plan
2013-08-10 15:00 IFK Uddevalla - Tibro AIK FK 4 - 0 120 Kamratgården
2013-08-10 15:00 Sävedalens IF - Jonsereds IF 4 - 0 155 Vallhamra 1 Gräs
2013-08-10 15:00 Rynninge IK - IFK Åmål 1 - 5 125 Grenadjärvallen
2013-08-17 15:00 IK Gauthiod - Götene IF 1 - 1 435 Lunnevi 1
2013-08-17 15:00 IFK Åmål - Ytterby IS 1 - 2 Örnäsvallens IP
2013-08-17 15:00 Jonsereds IF - Rynninge IK 0 - 3 Jonsereds IP 1 Gräs
2013-08-17 15:00 Tibro AIK FK - Carlstad United BK 0 - 2 137 Sportparken Tibro
2013-08-17 15:00 Nordvärmland FF - IFK Uddevalla 2 - 2 396 Nyvallen
2013-08-17 16:00 Karlslunds IF HFK - Sävedalens IF 2 - 1 Karlslund Arena
2013-08-23 19:00 Ytterby IS - Jonsereds IF 4 - 1 Ytterns IP 1 Gräs
2013-08-24 15:00 Götene IF - IFK Åmål 3 - 0 282 Västerby IP A-plan
2013-08-24 15:00 IK Gauthiod - Nordvärmland FF 1 - 3 615 Lunnevi 1
2013-08-24 15:00 Sävedalens IF - Tibro AIK FK 5 - 1 71 Vallhamra 1 Gräs
2013-08-25 17:00 Carlstad United BK - IFK Uddevalla 4 - 0 456 Klasmossen IP Konstgräs
2013-08-26 18:30 Rynninge IK - Karlslunds IF HFK 0 - 0 350 Grenadjärvallen
2013-08-30 19:00 IFK Uddevalla - Sävedalens IF 0 - 1 162 Kamratgården
2013-08-31 15:00 IFK Åmål - IK Gauthiod 2 - 0 347 Örnäsvallens IP
2013-08-31 15:00 Jonsereds IF - Götene IF 5 - 1 110 Jonsereds IP 1 Gräs
2013-08-31 15:00 Tibro AIK FK - Rynninge IK 0 - 3 Sportparken Tibro
2013-08-31 15:00 Nordvärmland FF - Carlstad United BK 0 - 1 704 Nyvallen
2013-08-31 16:00 Karlslunds IF HFK - Ytterby IS 1 - 1 110 Karlslund Arena
September
2013-09-07 14:00 Ytterby IS - Tibro AIK FK 1 - 2 55 Ytterns IP 1 Gräs
2013-09-07 14:00 Götene IF - Karlslunds IF HFK 3 - 7 235 Västerby IP A-plan
2013-09-07 15:00 IK Gauthiod - Jonsereds IF 6 - 2 Lunnevi 1
2013-09-07 15:00 IFK Åmål - Nordvärmland FF 1 - 0 281 Örnäsvallens IP
2013-09-07 15:00 Sävedalens IF - Carlstad United BK 2 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2013-09-07 15:00 Rynninge IK - IFK Uddevalla 2 - 0 213 Grenadjärvallen
2013-09-14 14:00 IFK Uddevalla - Ytterby IS 4 - 3 208 Kamratgården
2013-09-14 15:00 Jonsereds IF - IFK Åmål 1 - 2 100 Jonsereds IP 1 Gräs
2013-09-14 15:00 Tibro AIK FK - Götene IF 3 - 0 Sportparken Tibro
2013-09-14 15:00 Carlstad United BK - Rynninge IK 1 - 0 240 Klasmossen IP Konstgräs
2013-09-14 15:00 Nordvärmland FF - Sävedalens IF 0 - 0 201 Lillängen
2013-09-14 16:00 Karlslunds IF HFK - IK Gauthiod 1 - 2 135 Karlslund Arena
2013-09-21 14:00 Ytterby IS - Carlstad United BK 2 - 5 Ytterns IP 1 Gräs
2013-09-21 14:00 Götene IF - IFK Uddevalla 0 - 2 147 Västerby IP A-plan
2013-09-21 15:00 IK Gauthiod - Tibro AIK FK 3 - 1 Lunnevi 1
2013-09-21 15:00 IFK Åmål - Karlslunds IF HFK 3 - 2 Örnäsvallens IP
2013-09-21 15:00 Jonsereds IF - Nordvärmland FF 3 - 1 95 Jonsereds IP 1 Gräs
2013-09-21 15:00 Rynninge IK - Sävedalens IF 1 - 0 104 Grenadjärvallen
2013-09-28 14:00 Nordvärmland FF - Rynninge IK 4 - 1 170 Lillängen
2013-09-28 15:00 Tibro AIK FK - IFK Åmål 1 - 1 75 Sportparken Tibro
2013-09-28 15:00 IFK Uddevalla - IK Gauthiod 1 - 0 622 Kamratgården
2013-09-28 15:00 Carlstad United BK - Götene IF 6 - 0 Klasmossen IP Konstgräs
2013-09-28 15:00 Sävedalens IF - Ytterby IS 3 - 3 135 Vallhamra 1 Gräs
2013-09-28 16:00 Karlslunds IF HFK - Jonsereds IF 2 - 2 100 Karlslund Arena
Oktober
2013-10-05 14:00 Ytterby IS - Rynninge IK 1 - 2 90 Ytterns IP 1 Gräs
2013-10-05 14:00 Götene IF - Sävedalens IF 3 - 4 Västerby IP A-plan
2013-10-05 14:00 Jonsereds IF - Tibro AIK FK 2 - 0 Jonsereds IP 1 Gräs
2013-10-05 15:00 IK Gauthiod - Carlstad United BK 4 - 3 Lunnevi 1
2013-10-05 15:00 IFK Åmål - IFK Uddevalla 1 - 3 352 Örnäsvallens IP
2013-10-05 16:00 Karlslunds IF HFK - Nordvärmland FF 1 - 0 120 Karlslund Arena
2013-10-12 15:00 Tibro AIK FK - Karlslunds IF HFK 0 - 1 175 Sportparken Tibro
2013-10-12 15:00 IFK Uddevalla - Jonsereds IF 1 - 1 Kamratgården
2013-10-12 15:00 Carlstad United BK - IFK Åmål 0 - 0 497 Klasmossen IP Konstgräs
2013-10-12 15:00 Sävedalens IF - IK Gauthiod 0 - 4 102 Vallhamra 1 Gräs
2013-10-12 15:00 Rynninge IK - Götene IF 5 - 3 118 Grenadjärvallen
2013-10-12 15:00 Nordvärmland FF - Ytterby IS 6 - 0 267 Nyvallen

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info