Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 2 Västra Götaland, herrar

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2014-04-12 14:00 Råslätts SK - Jonsereds IF 0 - 4 75 Råslätt Konstgräs 1 - Jkpg
2014-04-12 14:00 Tenhults IF - Högaborgs BK 2 - 3 70 Kabevallen 1, Tenhult
2014-04-12 14:00 Eskilsminne IF - Tvååkers IF 2 - 2 Harlyckans IP 1
2014-04-12 14:00 Helsingborgs IF Akademi - Lindome GIF 3 - 0 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2014-04-12 15:00 Dalstorps IF - Torns IF 2 - 3 391 Dalshov Konstgräs
2014-04-12 15:00 GIF Nike - Assyriska BK 3 - 0 Lomma IP A-plan, konstgräs
2014-04-12 16:00 Sävedalens IF - Höganäs BK 5 - 2 130 Vallhamra 2 Konstgräs
2014-04-17 19:00 Torns IF - Helsingborgs IF Akademi 4 - 3 Tornvallen, Stångby A-plan
2014-04-18 13:00 Lindome GIF - Sävedalens IF 3 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2014-04-18 14:00 Jonsereds IF - Tenhults IF 0 - 0 152 Jonsereds IP 1 Gräs
2014-04-18 14:00 Högaborgs BK - Dalstorps IF 2 - 2 Harlyckans IP 1
2014-04-18 15:00 Tvååkers IF - Råslätts SK 6 - 2 Övrevi A
2014-04-21 16:00 Assyriska BK - Eskilsminne IF 0 - 4 300 Ruddalen 1 Konstgräs
2014-04-21 16:00 Höganäs BK - GIF Nike 2 - 1 Julivallen
2014-04-26 13:00 Råslätts SK - Assyriska BK 3 - 4 85 Råslätts IP 1, Jkpg
2014-04-26 14:00 Eskilsminne IF - Höganäs BK 4 - 1 Harlyckans IP 1
2014-04-26 15:00 Dalstorps IF - Tenhults IF 2 - 0 412 Dalshov Konstgräs
2014-04-26 15:00 Sävedalens IF - Torns IF 0 - 1 83 Vallhamra 1 Gräs
2014-04-26 15:00 GIF Nike - Lindome GIF 2 - 2 Lomma IP A-plan, konstgräs
2014-04-27 12:00 Helsingborgs IF Akademi - Högaborgs BK 0 - 2 Olympiafältet
2014-04-27 16:00 Tvååkers IF - Jonsereds IF 1 - 2 374 Övrevi A
2014-04-29 18:30 Torns IF - GIF Nike 4 - 1 Tornvallen, Stångby A-plan
2014-04-30 19:00 Jonsereds IF - Dalstorps IF 3 - 2 Jonsereds IP 1 Gräs
Maj
2014-05-01 13:00 Lindome GIF - Eskilsminne IF 3 - 0 86 Lindevi IP 1 Konstgräs
2014-05-01 14:00 Högaborgs BK - Sävedalens IF 2 - 0 Harlyckans IP 1
2014-05-01 14:00 Tenhults IF - Helsingborgs IF Akademi 0 - 2 73 Kabevallen 1, Tenhult
2014-05-01 16:00 Höganäs BK - Råslätts SK 6 - 0 Julivallen
2014-05-01 16:00 Assyriska BK - Tvååkers IF 2 - 1 215 Ruddalen 1 Konstgräs
2014-05-04 14:00 Helsingborgs IF Akademi - Dalstorps IF 3 - 1 103 Olympiafältet
2014-05-04 14:00 Sävedalens IF - Tenhults IF 2 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2014-05-04 14:00 Råslätts SK - Lindome GIF 2 - 2 95 Råslätts IP 1, Jkpg
2014-05-04 14:00 Eskilsminne IF - Torns IF 0 - 1 200 Harlyckans IP 1
2014-05-04 15:00 GIF Nike - Högaborgs BK 1 - 3 Lomma IP A-plan, konstgräs
2014-05-04 16:00 Tvååkers IF - Höganäs BK 5 - 2 Övrevi A
2014-05-04 16:00 Assyriska BK - Jonsereds IF 3 - 1 214 Ruddalen 1 Konstgräs
2014-05-10 14:00 Jonsereds IF - Helsingborgs IF Akademi 1 - 5 Jonsereds IP 1 Gräs
2014-05-10 14:00 Torns IF - Råslätts SK 2 - 3 Tornvallen, Stångby A-plan
2014-05-10 14:00 Högaborgs BK - Eskilsminne IF 1 - 3 550 Harlyckans IP 1
2014-05-10 14:00 Tenhults IF - GIF Nike 4 - 2 Kabevallen 1, Tenhult
2014-05-10 15:00 Höganäs BK - Assyriska BK 2 - 0 Julivallen
2014-05-10 15:00 Lindome GIF - Tvååkers IF 0 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2014-05-10 15:00 Dalstorps IF - Sävedalens IF 5 - 0 366 Dalshov Konstgräs
2014-05-14 19:00 GIF Nike - Höganäs BK 2 - 3 Lomma IP A-plan, konstgräs
2014-05-15 19:30 Tvååkers IF - Torns IF 3 - 1 172 Övrevi A
2014-05-17 14:00 Eskilsminne IF - Tenhults IF 5 - 0 125 Harlyckans IP 1
2014-05-17 14:00 Råslätts SK - Högaborgs BK 1 - 0 76 Råslätts IP 1, Jkpg
2014-05-17 15:00 Höganäs BK - Jonsereds IF 1 - 1 Julivallen
2014-05-17 15:00 GIF Nike - Dalstorps IF 2 - 1 Lomma IP A-plan, konstgräs
2014-05-17 16:00 Sävedalens IF - Helsingborgs IF Akademi 1 - 3 143 Vallhamra 1 Gräs
2014-05-18 16:00 Assyriska BK - Lindome GIF 2 - 2 240 Ruddalen 1 Konstgräs
2014-05-22 19:00 Tenhults IF - Råslätts SK 2 - 2 Kabevallen 1, Tenhult
2014-05-23 18:00 Jonsereds IF - Sävedalens IF 3 - 1 Jonsereds IP 1 Gräs
2014-05-24 14:00 Helsingborgs IF Akademi - GIF Nike 0 - 0 Olympiafältet
2014-05-24 14:00 Högaborgs BK - Tvååkers IF 2 - 1 165 Harlyckans IP 1
2014-05-24 14:00 Torns IF - Assyriska BK 0 - 0 166 Tornvallen, Stångby A-plan
2014-05-24 15:00 Dalstorps IF - Eskilsminne IF 2 - 2 278 Dalshov Konstgräs
2014-05-24 16:00 Lindome GIF - Höganäs BK 2 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2014-05-28 19:00 Råslätts SK - Dalstorps IF 2 - 6 Råslätts IP 1, Jkpg
2014-05-28 19:00 Eskilsminne IF - Helsingborgs IF Akademi 6 - 1 Harlyckans IP 1
2014-05-28 19:15 Höganäs BK - Torns IF 5 - 0 125 Julivallen
2014-05-28 19:30 Lindome GIF - Jonsereds IF 1 - 1 153 Lindevi IP 1 Konstgräs
2014-05-28 19:30 Tvååkers IF - Tenhults IF 6 - 0 137 Övrevi A
2014-05-29 15:00 GIF Nike - Sävedalens IF 2 - 0 Lomma IP A-plan, konstgräs
2014-05-29 16:00 Assyriska BK - Högaborgs BK 1 - 0 113 Ruddalen 1 Konstgräs
2014-05-31 14:00 Helsingborgs IF Akademi - Råslätts SK 3 - 2 163 Olympiafältet
2014-05-31 14:00 Torns IF - Lindome GIF 1 - 0 Tornvallen, Stångby A-plan
2014-05-31 16:00 Dalstorps IF - Tvååkers IF 1 - 2 708 Dalshov Konstgräs
Juni
2014-06-01 12:00 Högaborgs BK - Höganäs BK 0 - 0 Harlyckans IP 1
2014-06-01 14:00 Sävedalens IF - Eskilsminne IF 0 - 3 113 Vallhamra 1 Gräs
2014-06-01 14:00 Jonsereds IF - GIF Nike 2 - 1 Jonsereds IP 1 Gräs
2014-06-01 16:00 Tenhults IF - Assyriska BK 2 - 4 Kabevallen 1, Tenhult
2014-06-06 14:00 Torns IF - Jonsereds IF 2 - 0 Tornvallen, Stångby A-plan
2014-06-06 15:00 Lindome GIF - Högaborgs BK 2 - 1 78 Lindevi IP 1 Konstgräs
2014-06-07 14:00 Råslätts SK - Sävedalens IF 2 - 1 70 Råslätts IP 1, Jkpg
2014-06-07 14:00 Eskilsminne IF - GIF Nike 1 - 0 275 Harlyckans IP 1
2014-06-07 15:00 Höganäs BK - Tenhults IF 2 - 3 Julivallen
2014-06-07 15:00 Tvååkers IF - Helsingborgs IF Akademi 0 - 2 Övrevi A
2014-06-08 16:00 Assyriska BK - Dalstorps IF 1 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2014-06-13 19:00 Sävedalens IF - Tvååkers IF 0 - 4 Vallhamra 1 Gräs
2014-06-13 19:00 Högaborgs BK - Torns IF 0 - 1 183 Harlyckans IP 1
2014-06-14 13:30 Dalstorps IF - Höganäs BK 2 - 2 125 Dalshov Konstgräs
2014-06-14 14:00 Helsingborgs IF Akademi - Assyriska BK 1 - 3 120 Olympiafältet
2014-06-14 14:00 Tenhults IF - Lindome GIF 4 - 0 89 Kabevallen 1, Tenhult
2014-06-14 15:00 GIF Nike - Råslätts SK 3 - 1 Lomma IP A-plan, konstgräs
2014-06-15 14:00 Jonsereds IF - Eskilsminne IF 2 - 5 162 Jonsereds IP 1 Gräs
2014-06-18 19:00 Högaborgs BK - Jonsereds IF 2 - 1 Harlyckans IP 1
2014-06-18 19:00 Assyriska BK - Sävedalens IF 4 - 1 172 Ruddalen 1 Konstgräs
2014-06-18 19:30 Torns IF - Tenhults IF 0 - 1 210 Tornvallen, Stångby A-plan
2014-06-18 19:30 Lindome GIF - Dalstorps IF 0 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2014-06-18 19:30 Tvååkers IF - GIF Nike 7 - 2 Övrevi A
2014-06-19 19:00 Råslätts SK - Eskilsminne IF 2 - 3 50 Råslätts IP 1, Jkpg
2014-06-22 14:00 Eskilsminne IF - Assyriska BK 0 - 0 Harlyckans IP 1
2014-06-22 16:00 Höganäs BK - Helsingborgs IF Akademi 4 - 0 Julivallen
2014-06-24 19:00 Dalstorps IF - Högaborgs BK 0 - 0 Dalshov Konstgräs
2014-06-24 19:00 Tenhults IF - Jonsereds IF 3 - 5 Kabevallen 1, Tenhult
2014-06-25 19:00 Sävedalens IF - Lindome GIF 0 - 1 127 Vallhamra 1 Gräs
2014-06-25 19:00 Helsingborgs IF Akademi - Torns IF 0 - 3 439 Olympia, Helsingborg
2014-06-28 15:00 Råslätts SK - Tvååkers IF 2 - 1 63 Råslätts IP 1, Jkpg
Juli
2014-07-02 19:00 Jonsereds IF - Råslätts SK 3 - 0 Jonsereds IP 1 Gräs
2014-07-25 19:30 Tvååkers IF - Eskilsminne IF 3 - 1 Övrevi A
2014-07-26 14:00 Högaborgs BK - Tenhults IF 2 - 3 Harlyckans IP 1
2014-07-26 14:00 Torns IF - Dalstorps IF 1 - 0 76 Tornvallen, Stångby A-plan
2014-07-26 15:00 Höganäs BK - Sävedalens IF 1 - 2 149 Julivallen
2014-07-27 13:00 Lindome GIF - Helsingborgs IF Akademi 2 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2014-07-27 16:00 Assyriska BK - GIF Nike 1 - 1 207 Ruddalen 1 Konstgräs
2014-07-30 19:00 Höganäs BK - Eskilsminne IF 2 - 3 Julivallen
Augusti
2014-08-01 19:00 Tenhults IF - Dalstorps IF 2 - 0 Kabevallen 1, Tenhult
2014-08-01 19:00 Jonsereds IF - Tvååkers IF 0 - 2 147 Jonsereds IP 1 Gräs
2014-08-02 14:00 Torns IF - Sävedalens IF 5 - 1 Tornvallen, Stångby A-plan
2014-08-02 15:00 Lindome GIF - GIF Nike 4 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2014-08-03 16:00 Assyriska BK - Råslätts SK 2 - 0 150 Ruddalen 1 Konstgräs
2014-08-04 19:00 Högaborgs BK - Helsingborgs IF Akademi 1 - 0 115 Harlyckans IP 1
2014-08-08 19:00 GIF Nike - Torns IF 2 - 4 Lomma IP A-plan, konstgräs
2014-08-09 14:00 Råslätts SK - Höganäs BK 0 - 3 80 Råslätts IP 1, Jkpg
2014-08-09 14:00 Eskilsminne IF - Lindome GIF 4 - 0 Harlyckans IP 1
2014-08-09 14:00 Sävedalens IF - Högaborgs BK 0 - 3 87 Vallhamra 1 Gräs
2014-08-09 14:00 Helsingborgs IF Akademi - Tenhults IF 1 - 0 125 Olympiafältet
2014-08-09 15:00 Dalstorps IF - Jonsereds IF 4 - 0 Dalshov Konstgräs
2014-08-09 15:00 Tvååkers IF - Assyriska BK 1 - 1 Övrevi A
2014-08-15 18:00 Dalstorps IF - Helsingborgs IF Akademi 1 - 1 285 Dalshov Konstgräs
2014-08-15 19:00 Högaborgs BK - GIF Nike 4 - 0 Harlyckans IP 1
2014-08-15 19:00 Torns IF - Eskilsminne IF 1 - 1 Tornvallen, Stångby A-plan
2014-08-16 14:00 Tenhults IF - Sävedalens IF 7 - 3 Kabevallen 1, Tenhult
2014-08-16 14:00 Jonsereds IF - Assyriska BK 0 - 1 75 Jonsereds IP 1 Gräs
2014-08-16 15:00 Lindome GIF - Råslätts SK 3 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2014-08-16 15:00 Höganäs BK - Tvååkers IF 0 - 1 Julivallen
2014-08-23 14:00 Eskilsminne IF - Högaborgs BK 1 - 0 Harlyckans IP 1
2014-08-23 14:00 Sävedalens IF - Dalstorps IF 0 - 4 Vallhamra 1 Gräs
2014-08-23 14:00 Helsingborgs IF Akademi - Jonsereds IF 1 - 0 Olympiafältet
2014-08-23 15:00 GIF Nike - Tenhults IF 2 - 0 Lomma IP A-plan, konstgräs
2014-08-23 15:00 Assyriska BK - Höganäs BK 3 - 1 123 Ruddalen 1 Konstgräs
2014-08-24 17:00 Råslätts SK - Torns IF 3 - 2 Råslätts IP 1, Jkpg
2014-08-24 17:00 Tvååkers IF - Lindome GIF 2 - 0 147 Övrevi A
2014-08-30 13:30 Jonsereds IF - Höganäs BK 0 - 1 Jonsereds IP 1 Gräs
2014-08-30 14:00 Tenhults IF - Eskilsminne IF 1 - 7 65 Kabevallen 1, Tenhult
2014-08-30 14:00 Högaborgs BK - Råslätts SK 0 - 3 Harlyckans IP 1
2014-08-30 14:00 Torns IF - Tvååkers IF 2 - 1 Tornvallen, Stångby A-plan
2014-08-30 15:00 Dalstorps IF - GIF Nike 4 - 0 310 Dalshov Konstgräs
2014-08-30 15:00 Lindome GIF - Assyriska BK 1 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2014-08-31 14:00 Helsingborgs IF Akademi - Sävedalens IF 0 - 1 Olympiafältet
September
2014-09-05 18:15 Sävedalens IF - Jonsereds IF 1 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2014-09-06 14:00 Eskilsminne IF - Dalstorps IF 3 - 1 Harlyckans IP 1
2014-09-06 15:00 GIF Nike - Helsingborgs IF Akademi 3 - 4 Lomma IP A-plan, konstgräs
2014-09-06 15:00 Höganäs BK - Lindome GIF 6 - 2 102 Julivallen
2014-09-06 15:00 Tvååkers IF - Högaborgs BK 2 - 1 Övrevi A
2014-09-06 16:00 Råslätts SK - Tenhults IF 2 - 5 198 Råslätts IP 1, Jkpg
2014-09-07 14:00 Assyriska BK - Torns IF 1 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2014-09-13 14:00 Eskilsminne IF - Sävedalens IF 7 - 0 125 Harlyckans IP 1
2014-09-13 15:00 GIF Nike - Jonsereds IF 1 - 4 Lomma IP A-plan, konstgräs
2014-09-13 15:00 Lindome GIF - Torns IF 7 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2014-09-13 15:00 Höganäs BK - Högaborgs BK 4 - 5 Julivallen
2014-09-13 15:00 Tvååkers IF - Dalstorps IF 1 - 2 350 Övrevi A
2014-09-14 14:00 Råslätts SK - Helsingborgs IF Akademi 1 - 3 Råslätts IP 1, Jkpg
2014-09-14 16:00 Assyriska BK - Tenhults IF 0 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2014-09-20 14:00 Helsingborgs IF Akademi - Eskilsminne IF 3 - 4 Olympiafältet
2014-09-20 14:00 Tenhults IF - Tvååkers IF 1 - 5 Kabevallen 1, Tenhult
2014-09-20 14:00 Högaborgs BK - Assyriska BK 0 - 4 Harlyckans IP 1
2014-09-20 14:00 Torns IF - Höganäs BK 2 - 1 Tornvallen, Stångby A-plan
2014-09-20 15:00 Sävedalens IF - GIF Nike 1 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2014-09-20 15:00 Dalstorps IF - Råslätts SK 4 - 1 325 Dalshov Konstgräs
2014-09-21 13:00 Jonsereds IF - Lindome GIF 1 - 0 Jonsereds IP 1 Gräs
2014-09-26 18:30 Helsingborgs IF Akademi - Höganäs BK 2 - 2 Olympiafältet
2014-09-27 14:00 Eskilsminne IF - Råslätts SK 2 - 2 Harlyckans IP 1
2014-09-27 14:00 Sävedalens IF - Assyriska BK 1 - 1 33 Vallhamra 1 Gräs
2014-09-27 14:00 Tenhults IF - Torns IF 0 - 3 25 Kabevallen 1, Tenhult
2014-09-27 15:00 GIF Nike - Tvååkers IF 2 - 4 Lomma IP A-plan, konstgräs
2014-09-27 15:00 Dalstorps IF - Lindome GIF 1 - 2 210 Dalshov Konstgräs
2014-09-28 14:00 Jonsereds IF - Högaborgs BK 2 - 0 Jonsereds IP 1 Gräs
Oktober
2014-10-04 14:00 Råslätts SK - GIF Nike 2 - 3 Råslätts IP 1, Jkpg
2014-10-04 14:00 Eskilsminne IF - Jonsereds IF 7 - 0 Harlyckans IP 1
2014-10-04 14:00 Torns IF - Högaborgs BK 0 - 1 115 Tornvallen, Stångby A-plan
2014-10-04 15:00 Lindome GIF - Tenhults IF 5 - 3 Lindevi IP 1 Konstgräs
2014-10-04 15:00 Höganäs BK - Dalstorps IF 2 - 2 Julivallen
2014-10-04 15:00 Tvååkers IF - Sävedalens IF 7 - 1 280 Övrevi A
2014-10-05 16:30 Assyriska BK - Helsingborgs IF Akademi 2 - 1 73 Ruddalen 1 Konstgräs
2014-10-11 14:00 GIF Nike - Eskilsminne IF 1 - 0 Lomma IP A-plan, konstgräs
2014-10-11 14:00 Sävedalens IF - Råslätts SK 2 - 4 98 Vallhamra 1 Gräs
2014-10-11 14:00 Helsingborgs IF Akademi - Tvååkers IF 2 - 3 Olympiafältet
2014-10-11 14:00 Dalstorps IF - Assyriska BK 3 - 1 Dalshov Konstgräs
2014-10-11 14:00 Tenhults IF - Höganäs BK 4 - 2 Kabevallen 1, Tenhult
2014-10-11 14:00 Högaborgs BK - Lindome GIF 6 - 0 Harlyckans IP 1
2014-10-11 14:00 Jonsereds IF - Torns IF 1 - 2 78 Jonsereds IP 1 Gräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info