Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 3 Mellersta Götaland, herrar

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2015-04-17 19:15 Götene IF - Vårgårda IK 2 - 1 176 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2015-04-18 14:00 Hestrafors IF - Gunnilse IS 0 - 1 112 Bollevi A
2015-04-18 15:00 Lerums IS - Skara FC 3 - 0 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2015-04-18 15:00 Vara SK - IFK Falköping FF 3 - 4 246 Bendersvallen Konstgräs
2015-04-18 15:00 Holmalunds IF Alingsås - Lunden Överås BK 1 - 1 Brogårdsvallen
2015-04-18 15:00 IFK Tidaholm - Sävedalens IF 1 - 2 Tidavallen A-plan
2015-04-25 14:00 Sävedalens IF - Holmalunds IF Alingsås 1 - 3 Vallhamra 2 Konstgräs
2015-04-25 14:00 IFK Falköping FF - Götene IF 1 - 1 253 Odenplan B-plan
2015-04-25 14:00 Vårgårda IK - Lerums IS 2 - 1 80 Tånga Hed A-plan
2015-04-25 15:00 Lunden Överås BK - Vara SK 3 - 0 60 Överåsvallen 1 Konstgräs
2015-04-25 16:00 Skara FC - Hestrafors IF 3 - 0 101 Sparbanken Arena A
2015-04-26 17:00 Gunnilse IS - IFK Tidaholm 4 - 0 Hjällbovallen 1 Gräs
2015-04-30 19:00 Vårgårda IK - Skara FC 4 - 2 Tånga Hed A-plan
Maj
2015-05-01 15:00 Vara SK - Sävedalens IF 0 - 2 209 Torsvallen A-plan
2015-05-01 15:00 Holmalunds IF Alingsås - Gunnilse IS 1 - 3 125 Brogårdsvallen
2015-05-02 14:00 Götene IF - Lunden Överås BK 2 - 1 185 Västerby IP A-plan
2015-05-02 15:00 Lerums IS - IFK Falköping FF 0 - 4 Aspevallen 1 Gräs
2015-05-03 17:00 IFK Tidaholm - Hestrafors IF 4 - 2 Tidavallen A-plan
2015-05-08 19:00 Hestrafors IF - Holmalunds IF Alingsås 1 - 1 Bollevi A
2015-05-08 19:00 IFK Falköping FF - Vårgårda IK 0 - 0 275 Odenplan B-plan
2015-05-08 19:00 Skara FC - IFK Tidaholm 0 - 5 97 Sparbanken Arena A
2015-05-09 14:00 Sävedalens IF - Götene IF 3 - 0 Vallhamra 1 Gräs
2015-05-09 15:00 Gunnilse IS - Vara SK 1 - 0 86 Hjällbovallen 1 Gräs
2015-05-09 15:00 Lunden Överås BK - Lerums IS 3 - 2 70 Överåsvallen 1 Konstgräs
2015-05-14 15:00 Götene IF - Gunnilse IS 1 - 3 237 Västerby IP A-plan
2015-05-14 16:00 Holmalunds IF Alingsås - IFK Tidaholm 1 - 1 Brogårdsvallen
2015-05-15 19:00 IFK Falköping FF - Skara FC 1 - 0 287 Odenplan B-plan
2015-05-15 19:00 Vårgårda IK - Lunden Överås BK 4 - 1 Tånga Hed A-plan
2015-05-16 15:00 Lerums IS - Sävedalens IF 0 - 0 Aspevallen 1 Gräs
2015-05-17 18:00 Vara SK - Hestrafors IF 4 - 1 Torsvallen A-plan
2015-05-22 19:00 Gunnilse IS - Lerums IS 3 - 2 Hjällbovallen 1 Gräs
2015-05-23 14:00 Hestrafors IF - Götene IF 1 - 3 90 Bollevi A
2015-05-23 14:00 Sävedalens IF - Vårgårda IK 1 - 2 Vallhamra 1 Gräs
2015-05-23 15:00 IFK Tidaholm - Vara SK 0 - 3 Tidavallen A-plan
2015-05-23 15:00 Lunden Överås BK - IFK Falköping FF 1 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2015-05-24 16:00 Skara FC - Holmalunds IF Alingsås 2 - 2 Sparbanken Arena A
2015-05-27 19:00 Götene IF - IFK Tidaholm 3 - 3 158 Västerby IP A-plan
2015-05-29 19:00 Vara SK - Holmalunds IF Alingsås 1 - 2 163 Torsvallen A-plan
2015-05-29 19:15 Vårgårda IK - Gunnilse IS 1 - 0 Tånga Hed A-plan
2015-05-29 19:30 Lunden Överås BK - Skara FC 1 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2015-05-30 15:00 Lerums IS - Hestrafors IF 4 - 3 54 Aspevallen 1 Gräs
2015-05-31 17:00 IFK Falköping FF - Sävedalens IF 3 - 0 202 Odenplan B-plan
Juni
2015-06-03 19:30 IFK Tidaholm - Lerums IS 4 - 2 Tidavallen A-plan
2015-06-05 19:15 Hestrafors IF - Vårgårda IK 4 - 3 Bollevi A
2015-06-06 14:00 Sävedalens IF - Lunden Överås BK 5 - 0 Vallhamra 1 Gräs
2015-06-06 15:00 Holmalunds IF Alingsås - Götene IF 4 - 4 Brogårdsvallen
2015-06-07 17:00 Gunnilse IS - IFK Falköping FF 0 - 2 160 Hjällbovallen 1 Gräs
2015-06-09 19:00 Skara FC - Vara SK 2 - 0 285 Sparbanken Arena A
2015-06-10 19:15 Vårgårda IK - IFK Tidaholm 2 - 2 Tånga Hed A-plan
2015-06-12 19:00 Lunden Överås BK - Gunnilse IS 1 - 3 55 Överåsvallen 1 Konstgräs
2015-06-12 19:30 IFK Falköping FF - Hestrafors IF 2 - 1 Odenplan B-plan
2015-06-13 14:00 Götene IF - Vara SK 7 - 0 262 Västerby IP A-plan
2015-06-13 14:00 Sävedalens IF - Skara FC 3 - 1 75 Vallhamra 1 Gräs
2015-06-13 15:00 Lerums IS - Holmalunds IF Alingsås 2 - 1 123 Aspevallen 1 Gräs
2015-06-17 19:00 IFK Tidaholm - IFK Falköping FF 4 - 2 Tidavallen A-plan
2015-06-17 19:00 Gunnilse IS - Sävedalens IF 2 - 1 Hjällbovallen 1 Gräs
2015-06-17 19:00 Götene IF - Skara FC 1 - 1 260 Västerby IP A-plan
2015-06-17 19:30 Vara SK - Lerums IS 1 - 0 Torsvallen A-plan
2015-06-18 19:00 Holmalunds IF Alingsås - Vårgårda IK 0 - 3 Brogårdsvallen
2015-06-18 19:00 Hestrafors IF - Lunden Överås BK 2 - 2 Bollevi A
2015-06-24 19:00 Lunden Överås BK - IFK Tidaholm 2 - 1 42 Överåsvallen 1 Konstgräs
2015-06-25 19:00 Vårgårda IK - Vara SK 1 - 0 Tånga Hed A-plan
2015-06-26 19:00 Sävedalens IF - Hestrafors IF 3 - 0 85 Vallhamra 1 Gräs
2015-06-26 19:30 IFK Falköping FF - Holmalunds IF Alingsås 0 - 0 183 Odenplan B-plan
2015-06-27 14:00 Skara FC - Gunnilse IS 1 - 2 Sparbanken Arena A
2015-06-27 15:00 Lerums IS - Götene IF 3 - 3 100 Aspevallen 1 Gräs
2015-06-30 19:00 Lerums IS - Vårgårda IK 1 - 2 Aspevallen 1 Gräs
2015-06-30 19:30 Vara SK - Lunden Överås BK 1 - 3 Torsvallen A-plan
2015-06-30 19:30 Hestrafors IF - Skara FC 1 - 1 96 Bollevi A
Juli
2015-07-01 19:00 Götene IF - IFK Falköping FF 3 - 2 235 Västerby IP A-plan
2015-07-01 19:30 IFK Tidaholm - Gunnilse IS 1 - 4 Tidavallen A-plan
2015-07-02 19:00 Holmalunds IF Alingsås - Sävedalens IF 0 - 1 Brogårdsvallen
2015-07-31 19:00 Vårgårda IK - Götene IF 2 - 3 Tånga Hed A-plan
Augusti
2015-08-01 14:00 Sävedalens IF - IFK Tidaholm 3 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2015-08-01 15:00 Lunden Överås BK - Holmalunds IF Alingsås 2 - 0 124 Överåsvallen 1 Konstgräs
2015-08-03 19:00 Gunnilse IS - Hestrafors IF 6 - 1 Hjällbovallen 1 Gräs
2015-08-03 19:00 IFK Falköping FF - Vara SK 2 - 1 303 Odenplan B-plan
2015-08-04 19:30 Skara FC - Lerums IS 1 - 4 Sparbanken Arena A
2015-08-07 19:30 Hestrafors IF - IFK Tidaholm 1 - 1 150 Bollevi A
2015-08-08 14:00 IFK Falköping FF - Lerums IS 1 - 2 172 Odenplan B-plan
2015-08-08 14:00 Skara FC - Vårgårda IK 1 - 2 Sparbanken Arena A
2015-08-08 15:00 Lunden Överås BK - Götene IF 1 - 1 75 Överåsvallen 1 Konstgräs
2015-08-09 16:00 Sävedalens IF - Vara SK 3 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2015-08-09 18:00 Gunnilse IS - Holmalunds IF Alingsås 6 - 0 Hjällbovallen 1 Gräs
2015-08-14 19:00 IFK Tidaholm - Skara FC 2 - 1 125 Tidavallen A-plan
2015-08-14 19:00 Vårgårda IK - IFK Falköping FF 1 - 2 234 Tånga Hed A-plan
2015-08-15 13:00 Holmalunds IF Alingsås - Hestrafors IF 0 - 1 Brogårdsvallen
2015-08-15 14:00 Götene IF - Sävedalens IF 4 - 1 185 Västerby IP A-plan
2015-08-15 15:00 Lerums IS - Lunden Överås BK 5 - 1 70 Aspevallen 1 Gräs
2015-08-15 15:00 Vara SK - Gunnilse IS 1 - 3 150 Torsvallen A-plan
2015-08-22 14:00 Hestrafors IF - Vara SK 3 - 4 Bollevi A
2015-08-22 14:00 Sävedalens IF - Lerums IS 3 - 0 Vallhamra 1 Gräs
2015-08-22 14:00 Skara FC - IFK Falköping FF 2 - 2 118 Sparbanken Arena A
2015-08-22 15:00 IFK Tidaholm - Holmalunds IF Alingsås 1 - 0 127 Tidavallen A-plan
2015-08-23 17:00 Gunnilse IS - Götene IF 5 - 1 Hjällbovallen 1 Gräs
2015-08-25 19:00 Lunden Överås BK - Vårgårda IK 4 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2015-08-29 12:00 Vårgårda IK - Sävedalens IF 0 - 0 280 Tånga Hed A-plan
2015-08-29 13:00 Holmalunds IF Alingsås - Skara FC 3 - 1 Brogårdsvallen
2015-08-29 14:00 Götene IF - Hestrafors IF 2 - 3 125 Västerby IP A-plan
2015-08-29 14:00 IFK Falköping FF - Lunden Överås BK 5 - 1 151 Odenplan B-plan
2015-08-29 15:00 Lerums IS - Gunnilse IS 0 - 2 150 Aspevallen 1 Gräs
2015-08-29 15:00 Vara SK - IFK Tidaholm 2 - 3 Torsvallen A-plan
September
2015-09-02 18:15 Hestrafors IF - Lerums IS 0 - 3 Bollevi A
2015-09-05 14:00 Sävedalens IF - IFK Falköping FF 4 - 2 Vallhamra 1 Gräs
2015-09-05 14:00 Skara FC - Lunden Överås BK 3 - 0 85 Sparbanken Arena A
2015-09-05 15:00 Holmalunds IF Alingsås - Vara SK 4 - 2 125 Brogårdsvallen
2015-09-05 15:00 IFK Tidaholm - Götene IF 0 - 3 125 Tidavallen A-plan
2015-09-05 15:00 Gunnilse IS - Vårgårda IK 7 - 1 202 Hjällbovallen 1 Gräs
2015-09-12 14:00 Götene IF - Holmalunds IF Alingsås 1 - 2 140 Västerby IP A-plan
2015-09-12 14:00 IFK Falköping FF - Gunnilse IS 3 - 5 272 Odenplan B-plan
2015-09-12 14:00 Vårgårda IK - Hestrafors IF 2 - 0 195 Tånga Hed A-plan
2015-09-12 15:00 Lerums IS - IFK Tidaholm 2 - 1 Aspevallen 1 Gräs
2015-09-12 15:00 Vara SK - Skara FC 2 - 1 Torsvallen A-plan
2015-09-12 15:00 Lunden Överås BK - Sävedalens IF 0 - 3 80 Överåsvallen 1 Konstgräs
2015-09-18 17:45 Gunnilse IS - Lunden Överås BK 0 - 1 Hjällbovallen 1 Gräs
2015-09-19 14:00 Hestrafors IF - IFK Falköping FF 3 - 1 Bollevi A
2015-09-19 14:00 Skara FC - Sävedalens IF 2 - 3 140 Sparbanken Arena A
2015-09-19 15:00 Vara SK - Götene IF 3 - 3 Torsvallen A-plan
2015-09-19 15:00 Holmalunds IF Alingsås - Lerums IS 2 - 1 Brogårdsvallen
2015-09-19 15:00 IFK Tidaholm - Vårgårda IK 3 - 1 Tidavallen A-plan
2015-09-26 14:00 Sävedalens IF - Gunnilse IS 1 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2015-09-26 14:00 IFK Falköping FF - IFK Tidaholm 6 - 0 387 Odenplan B-plan
2015-09-26 14:00 Vårgårda IK - Holmalunds IF Alingsås 1 - 2 Tånga Hed A-plan
2015-09-26 15:00 Lerums IS - Vara SK 3 - 0 Aspevallen 1 Gräs
2015-09-26 15:00 Lunden Överås BK - Hestrafors IF 1 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2015-09-27 14:00 Skara FC - Götene IF 3 - 3 200 Sparbanken Arena A
Oktober
2015-10-04 14:00 Götene IF - Lerums IS 1 - 2 89 Västerby IP A-plan
2015-10-04 14:00 Vara SK - Vårgårda IK 0 - 4 167 Torsvallen A-plan
2015-10-04 14:00 Holmalunds IF Alingsås - IFK Falköping FF 1 - 5 Brogårdsvallen
2015-10-04 14:00 IFK Tidaholm - Lunden Överås BK 3 - 1 130 Tidavallen A-plan
2015-10-04 14:00 Hestrafors IF - Sävedalens IF 3 - 3 Bollevi A
2015-10-04 14:00 Gunnilse IS - Skara FC 6 - 3 Hjällbovallen 1 Gräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info