Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 1 Norra Götaland, damer

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2015-04-17 19:00 Skövde KIK - Holmalunds IF Alingsås 3 - 1 Södermalms IP
2015-04-18 14:00 Stenungsunds IF - IK Rössö Uddevalla 0 - 1 125 Nösnäsvallen
2015-04-18 14:00 IK Gauthiod - Mossens BK 4 - 3 113 Lunnevi IP A-plan
2015-04-18 15:00 Skepplanda BTK - Rävåsens IK 2 - 1 Forsvallen
2015-04-19 15:00 IFK Skoghall DF - Mariestads BoIS FF 2 - 0 115 Mörmons IP
2015-04-19 17:00 Töreboda IK - Sils IF 2 - 2 Töreshov A-plan
2015-04-25 15:00 Sils IF - IFK Skoghall DF 0 - 2 75 Silbohof A-plan
2015-04-25 15:00 Rävåsens IK - Skövde KIK 2 - 3 Kilsta IP A-plan
2015-04-25 15:00 Holmalunds IF Alingsås - Stenungsunds IF 4 - 0 136 Brogårdsvallen A-plan
2015-04-25 15:00 IK Rössö Uddevalla - Töreboda IK 3 - 1 Rimnersvallen
2015-04-26 15:00 Mariestads BoIS FF - IK Gauthiod 1 - 0 100 Lekevi
2015-04-27 19:00 Mossens BK - Skepplanda BTK 4 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
Maj
2015-05-01 16:15 Stenungsunds IF - Rävåsens IK 2 - 1 67 Bästkustställningar Arena
2015-05-02 14:00 IK Gauthiod - Sils IF 6 - 0 Lunnevi IP A-plan
2015-05-02 15:00 Skepplanda BTK - Mariestads BoIS FF 2 - 0 107 Forsvallen
2015-05-02 16:00 Holmalunds IF Alingsås - IK Rössö Uddevalla 1 - 1 Brogårdsvallen A-plan
2015-05-03 15:00 IFK Skoghall DF - Töreboda IK 4 - 0 98 Mörmons IP
2015-05-03 17:00 Skövde KIK - Mossens BK 0 - 2 Södermalms IP
2015-05-08 19:00 Mariestads BoIS FF - Skövde KIK 0 - 4 68 Lekevi
2015-05-09 12:00 Mossens BK - Stenungsunds IF 0 - 2 60 Valhalla 1 Konstgräs
2015-05-09 14:00 Sils IF - Skepplanda BTK 2 - 0 70 Silbohof A-plan
2015-05-09 15:00 Töreboda IK - IK Gauthiod 0 - 1 Töreshov A-plan
2015-05-09 15:00 Rävåsens IK - Holmalunds IF Alingsås 1 - 5 103 Kilsta IP A-plan
2015-05-09 15:00 IK Rössö Uddevalla - IFK Skoghall DF 1 - 2 Rimnersvallen
2015-05-14 14:00 Stenungsunds IF - Mariestads BoIS FF 0 - 1 100 Nösnäsvallen
2015-05-14 14:00 IK Gauthiod - IFK Skoghall DF 2 - 0 134 Lunnevi IP A-plan
2015-05-16 15:00 Skepplanda BTK - Töreboda IK 9 - 2 50 Forsvallen
2015-05-16 15:00 Rävåsens IK - IK Rössö Uddevalla 4 - 3 Kilsta IP A-plan
2015-05-17 14:00 Skövde KIK - Sils IF 3 - 1 68 Södermalms IP
2015-05-19 19:00 Holmalunds IF Alingsås - Mossens BK 2 - 1 63 Alströmervallen konstgräs
2015-05-22 19:00 Töreboda IK - Skövde KIK 1 - 2 Töreshov A-plan
2015-05-23 14:00 IFK Skoghall DF - Skepplanda BTK 4 - 0 58 Mörmons IP
2015-05-23 15:00 Sils IF - Stenungsunds IF 0 - 2 70 Silbohof A-plan
2015-05-23 15:00 IK Rössö Uddevalla - IK Gauthiod 4 - 0 Rimnersvallen
2015-05-24 15:00 Mossens BK - Rävåsens IK 0 - 3 47 Valhalla 1 Konstgräs
2015-05-24 16:00 Mariestads BoIS FF - Holmalunds IF Alingsås 0 - 3 Lekevi
2015-05-29 19:00 Rävåsens IK - Mariestads BoIS FF 4 - 3 114 Kilsta IP A-plan
2015-05-30 13:00 Holmalunds IF Alingsås - Sils IF 4 - 0 Brogårdsvallen A-plan
2015-05-30 15:00 Skepplanda BTK - IK Gauthiod 2 - 4 Forsvallen
2015-05-31 14:00 Stenungsunds IF - Töreboda IK 3 - 3 65 Nösnäsvallen
2015-05-31 17:00 Skövde KIK - IFK Skoghall DF 4 - 2 93 Södermalms IP
Juni
2015-06-01 19:00 Mossens BK - IK Rössö Uddevalla 2 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2015-06-06 15:00 IK Gauthiod - Skövde KIK 1 - 2 Lunnevi IP A-plan
2015-06-06 15:00 Töreboda IK - Holmalunds IF Alingsås 1 - 5 Töreshov A-plan
2015-06-06 15:00 Sils IF - Rävåsens IK 1 - 3 Silbohof A-plan
2015-06-07 15:00 IFK Skoghall DF - Stenungsunds IF 2 - 2 90 Mörmons IP
2015-06-07 15:00 Mariestads BoIS FF - Mossens BK 0 - 2 50 Lekevi
2015-06-07 17:00 IK Rössö Uddevalla - Skepplanda BTK 7 - 0 94 Rimnersvallen
2015-06-13 13:00 Stenungsunds IF - IK Gauthiod 0 - 4 Nösnäsvallen
2015-06-13 13:00 Mossens BK - Sils IF 3 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
2015-06-13 15:00 Holmalunds IF Alingsås - IFK Skoghall DF 1 - 0 69 Brogårdsvallen A-plan
2015-06-14 15:00 Rävåsens IK - Töreboda IK 4 - 1 340 Kilsta IP A-plan
2015-06-14 17:00 Skövde KIK - Skepplanda BTK 2 - 2 Södermalms IP
2015-06-15 19:30 Mariestads BoIS FF - IK Rössö Uddevalla 2 - 5 Lekevi
2015-06-17 19:00 IK Gauthiod - Holmalunds IF Alingsås 2 - 3 88 Lunnevi IP A-plan
2015-06-18 19:00 Skepplanda BTK - Stenungsunds IF 1 - 0 Forsvallen
2015-06-18 19:30 IFK Skoghall DF - Rävåsens IK 1 - 3 38 Mörmons IP
2015-06-22 19:00 Sils IF - Mariestads BoIS FF 1 - 6 88 Silbohof A-plan
2015-06-22 19:30 Töreboda IK - Mossens BK 2 - 1 100 Töreshov A-plan
2015-06-22 19:30 Skövde KIK - IK Rössö Uddevalla 0 - 6 Södermalms IP
2015-06-24 19:00 Holmalunds IF Alingsås - Skepplanda BTK 2 - 1 53 Brogårdsvallen A-plan
2015-06-26 19:00 Mariestads BoIS FF - Töreboda IK 4 - 1 375 Lekevi
2015-06-27 12:30 Mossens BK - IFK Skoghall DF 0 - 3 20 Valhalla 1 Konstgräs
2015-06-27 14:00 Stenungsunds IF - Skövde KIK 2 - 1 86 Nösnäsvallen
2015-06-27 15:00 IK Rössö Uddevalla - Sils IF 9 - 0 55 Rimnersvallen
2015-06-27 15:00 Rävåsens IK - IK Gauthiod 2 - 3 142 Kilsta IP A-plan
2015-06-30 19:30 IFK Skoghall DF - Sils IF 4 - 0 35 Mörmons IP
Juli
2015-07-01 19:00 Skepplanda BTK - Mossens BK 2 - 1 73 Forsvallen
2015-07-02 19:00 IK Gauthiod - Mariestads BoIS FF 0 - 2 150 Lunnevi IP A-plan
2015-07-02 19:30 Skövde KIK - Rävåsens IK 2 - 4 Södermalms IP
2015-07-26 14:00 Stenungsunds IF - Holmalunds IF Alingsås 0 - 2 67 Nösnäsvallen
2015-07-26 17:00 Töreboda IK - IK Rössö Uddevalla 1 - 8 65 Töreshov A-plan
Augusti
2015-08-01 15:00 Sils IF - Töreboda IK 3 - 0 Silbohof A-plan
2015-08-01 15:00 Rävåsens IK - Skepplanda BTK 0 - 0 144 Kilsta IP A-plan
2015-08-03 19:00 IK Rössö Uddevalla - Stenungsunds IF 3 - 0 102 Rimnersvallen
2015-08-03 19:30 Mossens BK - IK Gauthiod 3 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2015-08-04 19:00 Holmalunds IF Alingsås - Skövde KIK 4 - 0 Brogårdsvallen A-plan
2015-08-04 19:30 Mariestads BoIS FF - IFK Skoghall DF 1 - 1 80 Lekevi
2015-08-08 14:00 Sils IF - IK Gauthiod 1 - 2 Silbohof A-plan
2015-08-08 15:00 Rävåsens IK - Stenungsunds IF 3 - 1 138 Kilsta IP A-plan
2015-08-08 15:00 IK Rössö Uddevalla - Holmalunds IF Alingsås 2 - 0 Rimnersvallen
2015-08-09 14:00 Mossens BK - Skövde KIK 5 - 2 40 Valhalla 1 Konstgräs
2015-08-09 16:00 Mariestads BoIS FF - Skepplanda BTK 2 - 1 Lekevi
2015-08-11 19:30 Töreboda IK - IFK Skoghall DF 0 - 3 Töreshov A-plan
2015-08-14 19:00 Skövde KIK - Mariestads BoIS FF 5 - 1 Södermalms IP
2015-08-15 14:00 Stenungsunds IF - Mossens BK 0 - 1 Nösnäsvallen
2015-08-15 14:00 IFK Skoghall DF - IK Rössö Uddevalla 0 - 0 Lunnevi IP A-plan
2015-08-15 15:00 Skepplanda BTK - Sils IF 5 - 1 Forsvallen
2015-08-15 15:00 IK Gauthiod - Töreboda IK 6 - 0 88 Lunnevi IP A-plan
2015-08-15 16:00 Holmalunds IF Alingsås - Rävåsens IK 4 - 1 95 Brogårdsvallen A-plan
2015-08-22 14:00 IFK Skoghall DF - IK Gauthiod 0 - 4 50 Lunnevi IP A-plan
2015-08-22 14:00 Sils IF - Skövde KIK 1 - 0 77 Silbohof A-plan
2015-08-22 15:00 Töreboda IK - Skepplanda BTK 0 - 3 Töreshov A-plan
2015-08-22 15:00 Mariestads BoIS FF - Stenungsunds IF 0 - 3 Lekevi
2015-08-22 15:00 IK Rössö Uddevalla - Rävåsens IK 5 - 2 205 Rimnersvallen
2015-08-24 19:00 Mossens BK - Holmalunds IF Alingsås 2 - 0 43 Valhalla 1 Konstgräs
2015-08-29 15:00 Skepplanda BTK - IFK Skoghall DF 2 - 1 78 Forsvallen
2015-08-29 15:00 IK Gauthiod - IK Rössö Uddevalla 2 - 0 375 Lunnevi IP A-plan
2015-08-29 15:00 Rävåsens IK - Mossens BK 1 - 1 131 Kilsta IP A-plan
2015-08-29 16:00 Holmalunds IF Alingsås - Mariestads BoIS FF 1 - 1 64 Brogårdsvallen A-plan
2015-08-30 14:00 Stenungsunds IF - Sils IF 6 - 3 Nösnäsvallen
2015-08-30 17:00 Skövde KIK - Töreboda IK 7 - 1 Södermalms IP
September
2015-09-05 14:00 IFK Skoghall DF - Skövde KIK 0 - 0 8 Lunnevi IP A-plan
2015-09-05 14:00 Töreboda IK - Stenungsunds IF 0 - 3 Töreshov A-plan
2015-09-05 14:00 Sils IF - Holmalunds IF Alingsås 0 - 3 40 Silbohof A-plan
2015-09-05 15:00 Mariestads BoIS FF - Rävåsens IK 0 - 1 Lekevi
2015-09-06 15:00 IK Gauthiod - Skepplanda BTK 2 - 0 105 Lunnevi IP A-plan
2015-09-07 19:00 IK Rössö Uddevalla - Mossens BK 3 - 0 114 Rimnersvallen
2015-09-11 19:00 Skövde KIK - IK Gauthiod 0 - 3 Södermalms IP
2015-09-12 12:00 Mossens BK - Mariestads BoIS FF 2 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
2015-09-12 14:00 Stenungsunds IF - IFK Skoghall DF 1 - 3 Nösnäsvallen
2015-09-12 15:00 Skepplanda BTK - IK Rössö Uddevalla 1 - 6 40 Forsvallen
2015-09-12 15:00 Rävåsens IK - Sils IF 2 - 2 106 Kilsta IP A-plan
2015-09-12 15:00 Holmalunds IF Alingsås - Töreboda IK 4 - 0 Brogårdsvallen A-plan
2015-09-19 14:00 IFK Skoghall DF - Holmalunds IF Alingsås 0 - 1 65 Mörmons IP
2015-09-19 14:00 Sils IF - Mossens BK 1 - 7 50 Silbohof A-plan
2015-09-19 15:00 Skepplanda BTK - Skövde KIK 2 - 2 30 Forsvallen
2015-09-19 15:00 IK Gauthiod - Stenungsunds IF 6 - 0 Lunnevi IP A-plan
2015-09-19 15:00 Töreboda IK - Rävåsens IK 3 - 4 50 Töreshov A-plan
2015-09-19 15:00 IK Rössö Uddevalla - Mariestads BoIS FF 3 - 0 114 Rimnersvallen
2015-09-26 13:00 Stenungsunds IF - Skepplanda BTK 0 - 1 101 Bästkustställningar Arena
2015-09-26 15:00 IK Rössö Uddevalla - Skövde KIK 4 - 0 Rimnersvallen
2015-09-26 15:00 Holmalunds IF Alingsås - IK Gauthiod 1 - 0 80 Alströmervallen konstgräs
2015-09-26 16:00 Rävåsens IK - IFK Skoghall DF 3 - 3 423 Kilsta IP A-plan
2015-09-27 15:00 Mariestads BoIS FF - Sils IF 2 - 1 96 Lekevi
2015-09-28 20:00 Mossens BK - Töreboda IK 12 - 0 45 Valhalla 1 Konstgräs
Oktober
2015-10-03 14:00 Skövde KIK - Stenungsunds IF 1 - 1 88 Södermalms IP
2015-10-03 14:00 Skepplanda BTK - Holmalunds IF Alingsås 0 - 6 Forsvallen
2015-10-03 14:00 IK Gauthiod - Rävåsens IK 2 - 3 80 Lunnevi IP A-plan
2015-10-03 14:00 IFK Skoghall DF - Mossens BK 2 - 1 55 Lunnevi IP A-plan
2015-10-03 14:00 Töreboda IK - Mariestads BoIS FF 1 - 1 Töreshov A-plan
2015-10-03 14:00 Sils IF - IK Rössö Uddevalla 0 - 4 Silbohof A-plan

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info