Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 2 Västra Götaland, herrar

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2016-04-09 14:00 Eskilsminne IF - Sävedalens IF 1 - 2 221 Västergårds IP 1, 11-manna
2016-04-09 14:00 Helsingborgs IF Akademi - Tenhults IF 1 - 1 Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
2016-04-09 14:00 Ullareds IK - IS Halmia 1 - 0 341 Hedevi 1
2016-04-09 15:00 Laholms FK - Lindome GIF 0 - 5 Glänninge Park A
2016-04-09 16:00 Assyriska BK - Högaborgs BK 1 - 4 Ruddalen 2 Konstgräs
2016-04-09 16:00 Höganäs BK - Dalstorps IF 3 - 0 120 Höganäs Sportcenter A-plan
2016-04-10 14:00 Torslanda IK - Vinbergs IF 1 - 5 Bravida Arena
2016-04-16 13:30 Sävedalens IF - Helsingborgs IF Akademi 2 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2016-04-16 14:00 Eskilsminne IF - Lindome GIF 0 - 2 Västergårds IP 1, 11-manna
2016-04-16 14:00 Högaborgs BK - Laholms FK 2 - 1 Harlyckans IP 2
2016-04-16 14:00 Vinbergs IF - Höganäs BK 2 - 1 Vinåvallen C
2016-04-16 14:00 Tenhults IF - Ullareds IK 1 - 2 202 Kabevallen
2016-04-16 15:00 Dalstorps IF - Assyriska BK 1 - 2 256 Dalshov Konstgräs
2016-04-16 15:00 IS Halmia - Torslanda IK 1 - 4 220 Örjans Vall
2016-04-22 19:00 Helsingborgs IF Akademi - Eskilsminne IF 5 - 2 420 Olympia, Helsingborg
2016-04-23 13:00 Ullareds IK - Sävedalens IF 1 - 1 225 Hedevi 1
2016-04-23 14:00 Högaborgs BK - Lindome GIF 0 - 0 Harlyckans IP 2
2016-04-23 14:00 Torslanda IK - Tenhults IF 3 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2016-04-23 14:00 Laholms FK - Dalstorps IF 0 - 1 228 Glänninge Park A
2016-04-23 16:00 Assyriska BK - Vinbergs IF 1 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2016-04-24 15:00 Höganäs BK - IS Halmia 1 - 2 Höganäs Sportcenter A-plan
2016-04-29 19:00 Sävedalens IF - Torslanda IK 1 - 1 105 Vallhamra 1 Gräs
2016-04-30 13:00 Lindome GIF - Helsingborgs IF Akademi 1 - 3 Åbyvallen 1 Konstgräs
2016-04-30 14:00 Tenhults IF - Höganäs BK 1 - 1 Kabevallen
2016-04-30 14:00 Vinbergs IF - Laholms FK 3 - 0 Vinåvallen B
2016-04-30 15:00 Eskilsminne IF - Ullareds IK 4 - 3 Västergårds IP 1, 11-manna
2016-04-30 15:00 IS Halmia - Assyriska BK 2 - 1 Örjans Vall
2016-04-30 15:00 Dalstorps IF - Högaborgs BK 2 - 1 251 Dalshov Konstgräs
Maj
2016-05-04 19:00 Laholms FK - IS Halmia 0 - 0 538 Glänninge Park A
2016-05-04 19:00 Höganäs BK - Sävedalens IF 1 - 2 Höganäs Sportcenter A-plan
2016-05-04 19:00 Assyriska BK - Tenhults IF 2 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2016-05-04 19:30 Dalstorps IF - Lindome GIF 0 - 5 245 Dalshov Konstgräs
2016-05-05 14:00 Högaborgs BK - Vinbergs IF 3 - 2 250 Harlyckans IP 2
2016-05-05 14:00 Ullareds IK - Helsingborgs IF Akademi 0 - 0 247 Hedevi 1
2016-05-05 14:00 Torslanda IK - Eskilsminne IF 0 - 0 Torslandavallen 1 Gräs
2016-05-07 13:30 Sävedalens IF - Assyriska BK 0 - 2 120 Vallhamra 1 Gräs
2016-05-07 14:00 Tenhults IF - Laholms FK 2 - 0 Kabevallen
2016-05-08 12:00 Eskilsminne IF - Höganäs BK 2 - 0 307 Västergårds IP 1, 11-manna
2016-05-08 14:00 Vinbergs IF - Dalstorps IF 3 - 2 Vinåvallen B
2016-05-08 15:00 IS Halmia - Högaborgs BK 1 - 0 Örjans Vall
2016-05-08 16:00 Lindome GIF - Ullareds IK 3 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2016-05-09 19:00 Helsingborgs IF Akademi - Torslanda IK 1 - 1 Olympia, Helsingborg
2016-05-14 14:00 Vinbergs IF - Lindome GIF 3 - 2 160 Vinåvallen
2016-05-14 14:00 Torslanda IK - Ullareds IK 0 - 2 Torslandavallen 1 Gräs
2016-05-14 15:00 Höganäs BK - Helsingborgs IF Akademi 2 - 1 Höganäs Sportcenter A-plan
2016-05-14 15:00 Laholms FK - Sävedalens IF 4 - 0 Glänninge Park A
2016-05-14 16:00 Dalstorps IF - IS Halmia 1 - 1 Dalshov Konstgräs
2016-05-14 16:00 Assyriska BK - Eskilsminne IF 1 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2016-05-15 14:00 Högaborgs BK - Tenhults IF 2 - 2 Harlyckans IP 2
2016-05-19 19:30 Ullareds IK - Höganäs BK 4 - 4 185 Hedevi 1
2016-05-20 19:00 Tenhults IF - Dalstorps IF 0 - 0 76 Kabevallen
2016-05-20 19:00 Lindome GIF - Torslanda IK 2 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2016-05-21 13:30 Sävedalens IF - Högaborgs BK 0 - 1 108 Vallhamra 1 Gräs
2016-05-21 14:00 Helsingborgs IF Akademi - Assyriska BK 3 - 0 Olympia, Helsingborg
2016-05-21 15:00 Eskilsminne IF - Laholms FK 2 - 0 140 Västergårds IP 1, 11-manna
2016-05-21 16:00 IS Halmia - Vinbergs IF 3 - 4 822 Örjans Vall
2016-05-28 14:00 Vinbergs IF - Tenhults IF 2 - 0 Vinåvallen
2016-05-28 14:00 Högaborgs BK - Eskilsminne IF 1 - 0 Harlyckans IP 1
2016-05-28 15:00 Laholms FK - Helsingborgs IF Akademi 1 - 2 Glänninge Park A
2016-05-28 15:00 Höganäs BK - Torslanda IK 3 - 2 Höganäs Sportcenter A-plan
2016-05-28 15:00 Dalstorps IF - Sävedalens IF 0 - 1 207 Dalshov Konstgräs
2016-05-28 16:00 Assyriska BK - Ullareds IK 1 - 4 Ruddalen 1 Konstgräs
2016-05-29 16:00 IS Halmia - Lindome GIF 2 - 4 139 Örjans Vall
Juni
2016-06-03 19:00 Torslanda IK - Assyriska BK 0 - 6 Torslandavallen 1 Gräs
2016-06-03 19:00 Ullareds IK - Laholms FK 1 - 1 291 Hedevi 1
2016-06-04 13:00 Lindome GIF - Höganäs BK 3 - 1 93 Lindevi IP 1 Konstgräs
2016-06-04 13:30 Sävedalens IF - Vinbergs IF 3 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2016-06-04 14:00 Eskilsminne IF - Dalstorps IF 4 - 0 204 Harlyckans IP 1
2016-06-04 14:00 Tenhults IF - IS Halmia 2 - 1 Kabevallen
2016-06-06 14:00 Helsingborgs IF Akademi - Högaborgs BK 1 - 3 Norrvalla IP plan 1
2016-06-10 19:30 Laholms FK - Torslanda IK 1 - 1 150 Glänninge Park A
2016-06-11 14:00 Tenhults IF - Lindome GIF 3 - 2 74 Kabevallen
2016-06-11 14:00 Högaborgs BK - Ullareds IK 1 - 1 Harlyckans IP 1
2016-06-11 15:00 Dalstorps IF - Helsingborgs IF Akademi 2 - 0 250 Dalshov Konstgräs
2016-06-11 16:00 Assyriska BK - Höganäs BK 3 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2016-06-11 16:00 IS Halmia - Sävedalens IF 2 - 1 162 Örjans Vall
2016-06-12 14:00 Vinbergs IF - Eskilsminne IF 1 - 4 Vinåvallen
2016-06-17 19:00 Eskilsminne IF - IS Halmia 2 - 2 128 Harlyckans IP 1
2016-06-17 19:00 Lindome GIF - Assyriska BK 0 - 3 Lindevi IP 1 Konstgräs
2016-06-17 19:30 Ullareds IK - Dalstorps IF 0 - 1 156 Hedevi 1
2016-06-18 13:30 Sävedalens IF - Tenhults IF 3 - 2 60 Vallhamra 1 Gräs
2016-06-18 14:00 Torslanda IK - Högaborgs BK 3 - 2 196 Torslandavallen 1 Gräs
2016-06-18 14:00 Helsingborgs IF Akademi - Vinbergs IF 1 - 1 75 Olympia, Helsingborg
2016-06-18 15:00 Höganäs BK - Laholms FK 3 - 1 Höganäs Sportcenter A-plan
2016-06-21 19:00 IS Halmia - Helsingborgs IF Akademi 2 - 3 152 Örjans Vall
2016-06-21 19:00 Dalstorps IF - Torslanda IK 2 - 4 275 Dalshov Konstgräs
2016-06-21 19:30 Tenhults IF - Eskilsminne IF 3 - 4 Kabevallen
2016-06-22 18:30 Sävedalens IF - Lindome GIF 1 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2016-06-23 19:00 Laholms FK - Assyriska BK 2 - 2 Glänninge Park A
2016-06-23 19:00 Högaborgs BK - Höganäs BK 0 - 1 150 Harlyckans IP 1
2016-06-23 19:30 Vinbergs IF - Ullareds IK 2 - 0 936 Vinåvallen
2016-06-28 19:30 Höganäs BK - Vinbergs IF 3 - 0 Höganäs Sportcenter A-plan
2016-06-29 19:00 Helsingborgs IF Akademi - Sävedalens IF 3 - 0 Olympia, Helsingborg
2016-06-30 19:00 Assyriska BK - Dalstorps IF 3 - 1 84 Ruddalen 1 Konstgräs
Juli
2016-07-03 15:00 Dalstorps IF - Höganäs BK 2 - 4 225 Dalshov Konstgräs
2016-07-23 15:00 Laholms FK - Högaborgs BK 1 - 2 257 Glänninge Park A
2016-07-24 16:00 Lindome GIF - Eskilsminne IF 1 - 1 212 Lindevi IP 1 Konstgräs
2016-07-26 19:00 Torslanda IK - IS Halmia 2 - 3 120 Torslandavallen 1 Gräs
2016-07-26 19:30 Ullareds IK - Tenhults IF 2 - 2 Hedevi 1
2016-07-30 13:00 Lindome GIF - Laholms FK 5 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2016-07-30 13:30 Sävedalens IF - Eskilsminne IF 0 - 0 Vallhamra 1 Gräs
2016-07-30 14:00 Tenhults IF - Helsingborgs IF Akademi 2 - 1 Kabevallen
2016-07-30 14:00 Högaborgs BK - Assyriska BK 0 - 3 164 Harlyckans IP 1
2016-07-30 17:00 IS Halmia - Ullareds IK 3 - 0 Örjans Vall
2016-07-31 14:00 Vinbergs IF - Torslanda IK 2 - 3 150 Vinåvallen
Augusti
2016-08-05 19:00 Tenhults IF - Torslanda IK 3 - 0 Kabevallen
2016-08-06 13:00 Lindome GIF - Högaborgs BK 2 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2016-08-06 13:30 Sävedalens IF - Ullareds IK 2 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2016-08-06 14:00 Vinbergs IF - Assyriska BK 3 - 0 192 Vinåvallen
2016-08-06 14:00 Dalstorps IF - Laholms FK 2 - 1 232 Dalshov Konstgräs
2016-08-06 16:00 IS Halmia - Höganäs BK 1 - 0 249 Örjans Vall
2016-08-12 19:00 Torslanda IK - Sävedalens IF 2 - 3 Torslandavallen 1 Gräs
2016-08-12 19:00 Ullareds IK - Eskilsminne IF 1 - 3 118 Hedevi 1
2016-08-13 14:00 Högaborgs BK - Dalstorps IF 0 - 1 Harlyckans IP 1
2016-08-13 15:00 Laholms FK - Vinbergs IF 0 - 1 Glänninge Park A
2016-08-13 15:00 Höganäs BK - Tenhults IF 2 - 3 Höganäs Sportcenter A-plan
2016-08-13 16:00 Assyriska BK - IS Halmia 3 - 0 100 Ruddalen 1 Konstgräs
2016-08-14 14:00 Helsingborgs IF Akademi - Lindome GIF 3 - 1 Olympia, Helsingborg
2016-08-20 13:00 Helsingborgs IF Akademi - Ullareds IK 0 - 1 100 Olympia, Helsingborg
2016-08-20 13:00 Lindome GIF - Dalstorps IF 3 - 3 Lindevi IP 1 Konstgräs
2016-08-20 13:30 Sävedalens IF - Höganäs BK 2 - 4 73 Vallhamra 1 Gräs
2016-08-20 14:00 Eskilsminne IF - Torslanda IK 2 - 0 105 Harlyckans IP 1
2016-08-20 14:00 Tenhults IF - Assyriska BK 0 - 2 173 Kabevallen
2016-08-20 14:00 Vinbergs IF - Högaborgs BK 1 - 3 278 Vinåvallen
2016-08-20 16:00 IS Halmia - Laholms FK 3 - 2 301 Örjans Vall
2016-08-26 19:00 Högaborgs BK - IS Halmia 1 - 2 Harlyckans IP 1
2016-08-27 14:00 Torslanda IK - Helsingborgs IF Akademi 2 - 0 Torslandavallen 1 Gräs
2016-08-27 14:00 Ullareds IK - Lindome GIF 2 - 1 160 Hedevi 1
2016-08-27 15:00 Laholms FK - Tenhults IF 0 - 4 Glänninge Park A
2016-08-27 15:00 Höganäs BK - Eskilsminne IF 3 - 1 Höganäs Sportcenter A-plan
2016-08-27 15:00 Dalstorps IF - Vinbergs IF 0 - 1 258 Dalshov Konstgräs
2016-08-27 16:00 Assyriska BK - Sävedalens IF 2 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
September
2016-09-03 13:00 Lindome GIF - Vinbergs IF 4 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2016-09-03 13:30 Sävedalens IF - Laholms FK 3 - 3 110 Vallhamra 1 Gräs
2016-09-03 14:00 Ullareds IK - Torslanda IK 1 - 0 173 Hedevi 1
2016-09-03 14:00 Helsingborgs IF Akademi - Höganäs BK 2 - 0 409 Olympia, Helsingborg
2016-09-03 14:00 Eskilsminne IF - Assyriska BK 2 - 3 200 Harlyckans IP 1
2016-09-03 14:00 Tenhults IF - Högaborgs BK 2 - 0 Kabevallen
2016-09-03 14:00 IS Halmia - Dalstorps IF 2 - 1 425 Örjans Vall
2016-09-07 19:00 Eskilsminne IF - Helsingborgs IF Akademi 1 - 0 235 Harlyckans IP 1
2016-09-09 18:00 Torslanda IK - Lindome GIF 5 - 0 Torslandavallen 1 Gräs
2016-09-10 14:00 Vinbergs IF - IS Halmia 0 - 1 533 Vinåvallen
2016-09-10 14:00 Högaborgs BK - Sävedalens IF 0 - 2 85 Harlyckans IP 1
2016-09-10 15:00 Laholms FK - Eskilsminne IF 1 - 0 Glänninge Park A
2016-09-10 15:00 Höganäs BK - Ullareds IK 3 - 1 Höganäs Sportcenter A-plan
2016-09-10 15:00 Dalstorps IF - Tenhults IF 0 - 2 489 Dalshov Konstgräs
2016-09-10 16:00 Assyriska BK - Helsingborgs IF Akademi 2 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2016-09-16 19:00 Högaborgs BK - Helsingborgs IF Akademi 0 - 0 Harlyckans IP 1
2016-09-17 14:00 IS Halmia - Tenhults IF 3 - 1 349 Örjans Vall
2016-09-17 14:00 Vinbergs IF - Sävedalens IF 0 - 1 Vinåvallen
2016-09-17 15:00 Laholms FK - Ullareds IK 2 - 4 Glänninge Park A
2016-09-17 15:00 Höganäs BK - Lindome GIF 0 - 0 Höganäs Sportcenter A-plan
2016-09-17 15:00 Dalstorps IF - Eskilsminne IF 2 - 1 269 Dalshov Konstgräs
2016-09-17 16:00 Assyriska BK - Torslanda IK 2 - 1 208 Ruddalen 1 Konstgräs
2016-09-22 17:30 Ullareds IK - Assyriska BK 0 - 2 191 Hedevi 1
2016-09-23 19:00 Helsingborgs IF Akademi - Laholms FK 2 - 2 Olympia, Helsingborg
2016-09-24 13:00 Tenhults IF - Vinbergs IF 0 - 1 75 Kabevallen
2016-09-24 13:00 Lindome GIF - IS Halmia 4 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2016-09-24 13:30 Sävedalens IF - Dalstorps IF 1 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2016-09-24 14:00 Torslanda IK - Höganäs BK 3 - 2 105 Torslandavallen 1 Gräs
2016-09-24 14:00 Eskilsminne IF - Högaborgs BK 2 - 2 Harlyckans IP 1
2016-09-30 19:00 Lindome GIF - Sävedalens IF 2 - 3 60 Lindevi IP 1 Konstgräs
Oktober
2016-10-01 14:00 Torslanda IK - Dalstorps IF 2 - 4 Torslandavallen 1 Gräs
2016-10-01 14:00 Ullareds IK - Vinbergs IF 2 - 1 461 Hedevi 1
2016-10-01 14:00 Helsingborgs IF Akademi - IS Halmia 0 - 2 Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
2016-10-01 14:00 Eskilsminne IF - Tenhults IF 2 - 1 Harlyckans IP 1
2016-10-01 15:00 Höganäs BK - Högaborgs BK 3 - 1 206 Höganäs Sportcenter A-plan
2016-10-01 16:00 Assyriska BK - Laholms FK 1 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2016-10-08 14:00 Tenhults IF - Sävedalens IF 3 - 1 Kabevallen
2016-10-08 14:00 Vinbergs IF - Helsingborgs IF Akademi 3 - 1 Vinåvallen
2016-10-08 14:00 Högaborgs BK - Torslanda IK 0 - 1 203 Harlyckans IP 1
2016-10-08 15:00 Laholms FK - Höganäs BK 2 - 1 Glänninge Park A
2016-10-08 15:00 IS Halmia - Eskilsminne IF 2 - 3 Örjans Vall
2016-10-08 15:00 Dalstorps IF - Ullareds IK 4 - 0 371 Dalshov Konstgräs
2016-10-08 16:00 Assyriska BK - Lindome GIF 1 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2016-10-16 14:00 Höganäs BK - Assyriska BK 6 - 3 Höganäs Sportcenter A-plan
2016-10-16 14:00 Torslanda IK - Laholms FK 2 - 1 105 Torslandavallen 1 Gräs
2016-10-16 14:00 Ullareds IK - Högaborgs BK 5 - 0 250 Hedevi 1
2016-10-16 14:00 Helsingborgs IF Akademi - Dalstorps IF 1 - 0 Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
2016-10-16 14:00 Eskilsminne IF - Vinbergs IF 3 - 0 Harlyckans IP 1
2016-10-16 14:00 Sävedalens IF - IS Halmia 1 - 2 120 Vallhamra 1 Gräs
2016-10-16 14:00 Lindome GIF - Tenhults IF 3 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info