Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 1 Norra Götaland, damer

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-14 13:00 Torsby IF - QBIK 0 - 6 110 Björnevi
2018-04-14 15:00 Göteborgs DFF - Qviding FIF 1 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2018-04-14 15:00 IK Gauthiod - Skövde KIK 1 - 2 93 Sparbanksvallen Konstgräs
2018-04-14 15:00 Rävåsens IK Karlskoga - Ämterviks FF 5 - 0 201 KEMAB Arena
2018-04-15 14:00 Alingsås FC United - IK Rössö Uddevalla 1 - 2 Alströmervallen konstgräs
2018-04-15 15:00 Rynninge IK - Skoftebyns IF 1 - 1 Pettersbergs IP, konstgräs
2018-04-20 19:00 Qviding FIF - Alingsås FC United 3 - 2 105 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-04-21 15:00 Skoftebyns IF - Torsby IF 5 - 1 64 Nysätra IP
2018-04-21 15:00 QBIK - Rävåsens IK Karlskoga 0 - 5 214 Tingvalla IP
2018-04-22 15:00 Ämterviks FF - IK Gauthiod 3 - 3 Fryxellska skolan
2018-04-22 15:00 Skövde KIK - Göteborgs DFF 0 - 0 90 Södermalms IP
2018-04-22 15:00 IK Rössö Uddevalla - Rynninge IK 3 - 1 Rimnersvallen
2018-04-28 14:00 Alingsås FC United - Skövde KIK 4 - 3 120 Alströmervallen konstgräs
2018-04-28 15:00 Torsby IF - IK Rössö Uddevalla 1 - 4 70 Björnevi
2018-04-28 15:00 Rynninge IK - Qviding FIF 2 - 3 40 Pettersbergs IP, konstgräs
2018-04-28 15:00 Göteborgs DFF - Ämterviks FF 3 - 3 31 Valhalla 1 Konstgräs
2018-04-28 15:00 IK Gauthiod - Rävåsens IK Karlskoga 0 - 3 101 Lunnevi IP A-plan
2018-04-29 15:00 Skoftebyns IF - QBIK 3 - 4 Nysätra IP
Maj
2018-05-01 14:00 Ämterviks FF - Alingsås FC United 0 - 1 50 Fryxellska skolan
2018-05-04 19:00 IK Rössö Uddevalla - Skoftebyns IF 3 - 0 150 Rimnersvallen
2018-05-06 15:00 Rävåsens IK Karlskoga - Göteborgs DFF 1 - 1 204 Kilsta IP A-plan
2018-05-06 15:00 Skövde KIK - Rynninge IK 4 - 1 Södermalms IP
2018-05-06 15:00 QBIK - IK Gauthiod 3 - 1 67 Tingvalla IP
2018-05-06 16:00 Qviding FIF - Torsby IF 2 - 0 100 Valhalla 1 Konstgräs
2018-05-10 16:00 IK Rössö Uddevalla - QBIK 4 - 1 366 Rimnersvallen
2018-05-12 14:00 Alingsås FC United - Rävåsens IK Karlskoga 0 - 3 210 Mjörnvallen, A-plan
2018-05-12 15:00 Torsby IF - Skövde KIK 1 - 5 75 Björnevi
2018-05-12 15:00 Göteborgs DFF - IK Gauthiod 2 - 1 45 Valhalla 1 Konstgräs
2018-05-13 15:00 Rynninge IK - Ämterviks FF 1 - 4 63 Grenadjärvallen
2018-05-13 15:00 Skoftebyns IF - Qviding FIF 2 - 2 Nysätra IP
2018-05-18 18:30 Rävåsens IK Karlskoga - Rynninge IK 2 - 0 178 Kilsta IP A-plan
2018-05-18 19:00 IK Gauthiod - Alingsås FC United 2 - 1 102 Lunnevi IP A-plan
2018-05-18 19:00 Ämterviks FF - Torsby IF 4 - 2 75 Lövviksvallen
2018-05-19 14:00 Qviding FIF - IK Rössö Uddevalla 1 - 3 94 Valhalla 1 Konstgräs
2018-05-19 15:00 Skövde KIK - Skoftebyns IF 3 - 1 65 Södermalms IP
2018-05-19 15:00 QBIK - Göteborgs DFF 2 - 2 80 Västerstrands IP
2018-05-26 14:00 Torsby IF - Rävåsens IK Karlskoga 0 - 5 72 Björnevi
2018-05-26 14:00 IK Rössö Uddevalla - Skövde KIK 2 - 0 83 Rimnersvallen
2018-05-26 15:00 Skoftebyns IF - Ämterviks FF 1 - 0 72 Nysätra IP
2018-05-26 16:00 Qviding FIF - QBIK 2 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-05-27 14:00 Alingsås FC United - Göteborgs DFF 3 - 2 Mjörnvallen, A-plan
2018-05-27 16:30 Rynninge IK - IK Gauthiod 1 - 1 75 Grenadjärvallen
Juni
2018-06-02 14:00 Ämterviks FF - IK Rössö Uddevalla 0 - 3 83 Lövviksvallen
2018-06-02 15:00 Göteborgs DFF - Rynninge IK 9 - 1 56 Valhalla 1 Konstgräs
2018-06-02 15:00 IK Gauthiod - Torsby IF 2 - 0 97 Lunnevi IP A-plan
2018-06-02 15:00 Skövde KIK - Qviding FIF 0 - 1 80 Södermalms IP
2018-06-03 15:00 QBIK - Alingsås FC United 2 - 4 74 Tingvalla IP
2018-06-03 16:00 Rävåsens IK Karlskoga - Skoftebyns IF 2 - 1 137 Kilsta IP A-plan
2018-06-09 15:00 Torsby IF - Göteborgs DFF 0 - 6 103 Björnevi
2018-06-09 15:00 Skövde KIK - QBIK 3 - 0 65 Södermalms IP
2018-06-10 14:00 Qviding FIF - Ämterviks FF 2 - 1 82 Valhalla 1 Konstgräs
2018-06-10 15:00 IK Rössö Uddevalla - Rävåsens IK Karlskoga 2 - 1 248 Rimnersvallen
2018-06-10 16:00 Rynninge IK - Alingsås FC United 1 - 2 127 Grenadjärvallen
2018-06-13 19:30 Skoftebyns IF - IK Gauthiod 1 - 2 Nysätra IP
2018-06-16 14:00 Alingsås FC United - Torsby IF 4 - 0 75 Mjörnvallen, A-plan
2018-06-16 14:00 Ämterviks FF - Skövde KIK 0 - 2 35 Lövviksvallen
2018-06-16 14:00 Rynninge IK - QBIK 2 - 3 55 Grenadjärvallen
2018-06-16 15:00 Göteborgs DFF - Skoftebyns IF 0 - 1 25 Valhalla 1 Konstgräs
2018-06-17 15:00 Rävåsens IK Karlskoga - Qviding FIF 5 - 3 125 Kilsta IP A-plan
2018-06-17 18:00 IK Gauthiod - IK Rössö Uddevalla 0 - 0 105 Lunnevi IP A-plan
2018-06-20 19:00 QBIK - Ämterviks FF 5 - 4 76 Västerstrands IP
2018-06-21 19:00 Torsby IF - Rynninge IK 0 - 1 56 Björnevi
2018-06-21 19:00 Qviding FIF - IK Gauthiod 1 - 2 57 Valhalla 1 Konstgräs
2018-06-21 19:30 Skoftebyns IF - Alingsås FC United 2 - 5 48 Nysätra IP
2018-06-25 19:30 IK Rössö Uddevalla - Göteborgs DFF 1 - 0 Rimnersvallen
2018-06-26 19:30 Skövde KIK - Rävåsens IK Karlskoga 0 - 0 36 Södermalms IP
2018-06-30 14:00 Alingsås FC United - Qviding FIF 3 - 0 Mjörnvallen, A-plan
2018-06-30 14:00 IK Gauthiod - Ämterviks FF 3 - 0 Lunnevi IP A-plan
2018-06-30 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - QBIK 3 - 0 120 Kilsta IP A-plan
2018-06-30 15:00 Torsby IF - Skoftebyns IF 0 - 0 Björnevi
Juli
2018-07-01 15:00 Rynninge IK - IK Rössö Uddevalla 0 - 4 85 Grenadjärvallen
2018-07-01 15:00 Göteborgs DFF - Skövde KIK 1 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
Augusti
2018-08-03 19:00 Ämterviks FF - Rävåsens IK Karlskoga 0 - 1 Lövviksvallen
2018-08-04 14:00 Qviding FIF - Göteborgs DFF 0 - 1 112 Valhalla 1 Konstgräs
2018-08-04 15:00 Skövde KIK - IK Gauthiod 2 - 1 Södermalms IP
2018-08-04 16:00 IK Rössö Uddevalla - Alingsås FC United 1 - 2 177 Rimnersvallen
2018-08-05 15:00 Skoftebyns IF - Rynninge IK 3 - 0 89 Nysätra IP
2018-08-06 19:00 QBIK - Torsby IF 4 - 2 79 Tingvalla IP
2018-08-11 13:00 Rävåsens IK Karlskoga - IK Gauthiod 1 - 2 121 Kilsta IP A-plan
2018-08-11 14:00 Ämterviks FF - Göteborgs DFF 1 - 0 35 Lövviksvallen
2018-08-11 15:00 Skövde KIK - Alingsås FC United 4 - 2 50 Södermalms IP
2018-08-11 15:00 QBIK - Skoftebyns IF 0 - 3 112 Tingvalla IP
2018-08-11 16:00 Qviding FIF - Rynninge IK 5 - 2 45 Valhalla 1 Konstgräs
2018-08-12 16:00 IK Rössö Uddevalla - Torsby IF 7 - 0 152 Rimnersvallen
2018-08-18 12:30 IK Gauthiod - QBIK 5 - 0 Lunnevi IP A-plan
2018-08-18 14:00 Alingsås FC United - Ämterviks FF 1 - 2 77 Mjörnvallen, A-plan
2018-08-18 15:00 Göteborgs DFF - Rävåsens IK Karlskoga 0 - 1 50 Valhalla 1 Konstgräs
2018-08-18 15:00 Skoftebyns IF - IK Rössö Uddevalla 1 - 3 60 Nysätra IP
2018-08-19 15:00 Rynninge IK - Skövde KIK 2 - 3 52 Grenadjärvallen
2018-08-19 16:00 Torsby IF - Qviding FIF 0 - 10 73 Björnevi
2018-08-25 13:00 Ämterviks FF - Rynninge IK 1 - 2 58 Lövviksvallen
2018-08-25 15:00 Skövde KIK - Torsby IF 4 - 0 25 Södermalms IP
2018-08-25 15:00 QBIK - IK Rössö Uddevalla 1 - 6 60 Tingvalla IP
2018-08-26 14:00 Qviding FIF - Skoftebyns IF 0 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
2018-08-26 15:00 IK Gauthiod - Göteborgs DFF 3 - 1 Lunnevi IP A-plan
2018-08-26 15:00 Rävåsens IK Karlskoga - Alingsås FC United 1 - 1 178 KEMAB Arena
2018-08-31 18:15 Rynninge IK - Rävåsens IK Karlskoga 0 - 0 73 Pettersbergs IP, konstgräs
September
2018-09-01 14:00 Torsby IF - Ämterviks FF 3 - 3 103 Björnevi
2018-09-01 14:30 Alingsås FC United - IK Gauthiod 1 - 1 211 Mjörnvallen, A-plan
2018-09-01 15:00 Göteborgs DFF - QBIK 7 - 0 43 Valhalla 1 Konstgräs
2018-09-01 15:00 Skoftebyns IF - Skövde KIK 0 - 5 95 Nysätra IP
2018-09-03 19:30 IK Rössö Uddevalla - Qviding FIF 2 - 0 186 Rimnersvallen
2018-09-08 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - Torsby IF 5 - 1 507 Kilsta IP A-plan
2018-09-08 14:00 Ämterviks FF - Skoftebyns IF 2 - 0 Lövviksvallen
2018-09-08 15:00 Skövde KIK - IK Rössö Uddevalla 5 - 3 Södermalms IP
2018-09-08 15:00 QBIK - Qviding FIF 0 - 5 157 Tingvalla IP
2018-09-09 15:00 Göteborgs DFF - Alingsås FC United 3 - 1 102 Valhalla 1 Konstgräs
2018-09-09 15:00 IK Gauthiod - Rynninge IK 0 - 1 65 Lunnevi IP A-plan
2018-09-15 15:00 Torsby IF - IK Gauthiod 2 - 5 50 Björnevi
2018-09-15 15:00 Qviding FIF - Skövde KIK 1 - 1 45 Valhalla 1 Konstgräs
2018-09-16 14:00 Rynninge IK - Göteborgs DFF 2 - 2 50 Grenadjärvallen
2018-09-16 14:00 Alingsås FC United - QBIK 3 - 0 75 Mjörnvallen, A-plan
2018-09-16 15:00 IK Rössö Uddevalla - Ämterviks FF 5 - 0 125 Rimnersvallen
2018-09-16 15:00 Skoftebyns IF - Rävåsens IK Karlskoga 0 - 3 45 Nysätra IP
2018-09-22 14:00 Ämterviks FF - Qviding FIF 1 - 1 68 Lövviksvallen
2018-09-22 15:00 Göteborgs DFF - Torsby IF 5 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2018-09-22 15:00 IK Gauthiod - Skoftebyns IF 3 - 2 515 Lunnevi IP A-plan
2018-09-22 15:00 Rävåsens IK Karlskoga - IK Rössö Uddevalla 1 - 1 136 KEMAB Arena
2018-09-22 15:00 QBIK - Skövde KIK 0 - 6 52 Tingvalla IP
2018-09-23 14:00 Alingsås FC United - Rynninge IK 2 - 1 71 Mjörnvallen, A-plan
2018-09-28 19:00 IK Rössö Uddevalla - IK Gauthiod 4 - 2 89 Rimnersvallen
2018-09-29 14:00 Qviding FIF - Rävåsens IK Karlskoga 1 - 2 50 Valhalla 1 Konstgräs
2018-09-29 15:00 Torsby IF - Alingsås FC United 0 - 5 45 Björnevi
2018-09-29 15:00 QBIK - Rynninge IK 2 - 5 Tingvalla IP
2018-09-29 15:00 Skoftebyns IF - Göteborgs DFF 0 - 3 70 Nysätra IP
2018-09-30 15:00 Skövde KIK - Ämterviks FF 1 - 1 122 Södermalms IP
Oktober
2018-10-07 14:00 Rynninge IK - Torsby IF 10 - 0 35 Pettersbergs IP, konstgräs
2018-10-07 14:00 Alingsås FC United - Skoftebyns IF 2 - 2 85 Noltorpsvallen B Konstgräs
2018-10-07 14:00 Göteborgs DFF - IK Rössö Uddevalla 0 - 0 72 Valhalla 1 Konstgräs
2018-10-07 14:00 IK Gauthiod - Qviding FIF 0 - 1 115 Lunnevi IP A-plan
2018-10-07 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - Skövde KIK 0 - 0 116 KEMAB Arena
2018-10-07 14:00 Ämterviks FF - QBIK 2 - 1 280 Lövviksvallen

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info