Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 2 Norra Norrland Syd Damer

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Clemensnäs IF Lennart Larsson 091035955 0706076363 Blå, Blå, Blå
Domsjö/Modo 2 Anders Näsström 0703800165 Blå och svart, Svart, Blå
Flurkmarks IK Kenneth Fredriksson 0724523806 Blå, Blå, Blå
Hörnsjö IF Åke Bergqvist 093071152 0706745238 Röd, Svart, Röd
Myckle IK Peter Dahlberg 0703101744 Gul, Svart, gul
Sandviks IK Christer Lundgren 09040905 0702150924 Svart/Gul, Svart, Svart
Skorpeds SK Lars Karlsson 0703779779 Svart/Röd, Svart, Svart
Sunnanå SK 2 Sven Schampi 091013768 0702412587 Blå/Blå/Blå
Umedalens IF 2 Jan Eliasson 090126298 0706182382 Svart/Svart/Svart
Umeå IK FF 2 Rolf Sandberg 090771310 0706771310 Svart/svart/svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 13:00 190200004 Flurkmarks IK - Sunnanå SK 2 1 - 0 Vildmannavallen IP
2019-05-04 16:30 190200002 Sandviks IK - Clemensnäs IF 3 - 1 Storsjö Arena
2019-05-04 16:45 190200003 Skorpeds SK - Umedalens IF 2 3 - 3 Humanresurs Arena
2019-05-05 16:00 190200005 Umeå IK FF 2 - Myckle IK 6 - 3 Vildmannavallen IP
2019-05-05 16:30 190200001 Domsjö/Modo 2 - Hörnsjö IF 4 - 5 Skyttis IP
2019-05-09 20:00 190200006 Umedalens IF 2 - Domsjö/Modo 2 3 - 2 Umedalens IP
2019-05-11 13:00 190200007 Myckle IK - Skorpeds SK 2 - 1 Electrolux Home Arena
2019-05-11 13:00 190200009 Clemensnäs IF - Flurkmarks IK 2 - 1 Guldvallen
2019-05-11 14:00 190200010 Hörnsjö IF - Sandviks IK 2 - 1 Hörnsjö IP
2019-05-12 13:00 190200008 Sunnanå SK 2 - Umeå IK FF 2 0 - 4 Electrolux Home Arena
2019-05-17 19:00 190200015 Umedalens IF 2 - Hörnsjö IF 1 - 1 Umedalens IP
2019-05-18 13:00 190200011 Flurkmarks IK - Sandviks IK 3 - 2 Nolia 1
2019-05-18 16:00 190200012 Umeå IK FF 2 - Clemensnäs IF 1 - 1 Vildmannavallen IP
2019-05-18 16:45 190200014 Skorpeds SK - Sunnanå SK 2 0 - 0 Skyttis IP
2019-05-19 16:00 190200013 Domsjö/Modo 2 - Myckle IK 2 - 3 Skyttis IP
2019-05-23 19:45 190200016 Sunnanå SK 2 - Domsjö/Modo 2 2 - 4 Sörvalla A
2019-05-24 19:00 190200018 Sandviks IK - Umeå IK FF 2 1 - 2 Storsjö Arena
2019-05-25 13:00 190200017 Clemensnäs IF - Skorpeds SK 3 - 2 Nyborg
2019-05-25 13:00 190200020 Myckle IK - Umedalens IF 2 1 - 0 Sörvalla A
2019-05-25 14:00 190200019 Hörnsjö IF - Flurkmarks IK 1 - 2 Hörnsjö IP
2019-05-30 11:00 190200021 Umeå IK FF 2 - Flurkmarks IK 6 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2019-05-30 14:00 190200023 Domsjö/Modo 2 - Clemensnäs IF 1 - 12 Domsjö IP
Juni
2019-06-02 16:30 190200022 Myckle IK - Sandviks IK 2 - 1 Electrolux Home Arena
2019-06-02 16:30 190200024 Skorpeds SK - Hörnsjö IF 1 - 1 Bränna IP
2019-06-06 14:00 190200025 Umedalens IF 2 - Sunnanå SK 2 1 - 1 Umedalens IP
2019-06-07 19:00 190200026 Sandviks IK - Domsjö/Modo 2 8 - 3 Storsjö Arena
2019-06-08 13:00 190200027 Flurkmarks IK - Skorpeds SK 1 - 4 Nolia 1
2019-06-08 14:00 190200028 Hörnsjö IF - Umeå IK FF 2 0 - 11 Hörnsjö IP
2019-06-09 13:00 190200030 Clemensnäs IF - Umedalens IF 2 1 - 2 Nyborg
2019-06-10 19:30 190200029 Sunnanå SK 2 - Myckle IK 5 - 2 Sörvalla A
2019-06-15 12:00 190200031 Skorpeds SK - Umeå IK FF 2 1 - 1 Bränna IP
2019-06-15 14:00 190200033 Umedalens IF 2 - Sandviks IK 1 - 2 Umedalens IP
2019-06-16 12:30 190200035 Sunnanå SK 2 - Hörnsjö IF 5 - 3 Electrolux Home Arena
2019-06-17 19:30 190200032 Domsjö/Modo 2 - Flurkmarks IK 3 - 4 Domsjö IP
2019-06-19 19:00 190200034 Myckle IK - Clemensnäs IF 3 - 2 Rickvalla
2019-06-20 19:00 190200037 Sandviks IK - Skorpeds SK 3 - 0 Sandviks IP
2019-06-23 15:00 190200039 Hörnsjö IF - Myckle IK 1 - 0 Hörnsjö IP
2019-06-24 19:00 190200036 Domsjö/Modo 2 - Umeå IK FF 2 1 - 6 Domsjö IP
2019-06-24 19:00 190200040 Flurkmarks IK - Umedalens IF 2 0 - 6 Flurkmark IP
2019-06-26 19:00 190200038 Clemensnäs IF - Sunnanå SK 2 4 - 0 Nyborg
2019-06-27 19:00 190200041 Domsjö/Modo 2 - Skorpeds SK 2 - 4 Domsjö IP
2019-06-27 19:15 190200044 Sunnanå SK 2 - Sandviks IK 0 - 1 Sörvalla A
2019-06-28 19:00 190200042 Umedalens IF 2 - Umeå IK FF 2 1 - 2 Umedalens IP
2019-06-29 13:00 190200045 Clemensnäs IF - Hörnsjö IF 2 - 0 Nyborg
Juli
2019-07-01 19:30 190200043 Myckle IK - Flurkmarks IK 5 - 0 Rickvalla
Augusti
2019-08-03 13:00 190200046 Flurkmarks IK - Clemensnäs IF 4 - 3 Flurkmark IP
2019-08-03 13:00 190200048 Skorpeds SK - Myckle IK 0 - 2 Bränna IP
2019-08-04 11:30 190200047 Umeå IK FF 2 - Sunnanå SK 2 6 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2019-08-04 14:00 190200049 Domsjö/Modo 2 - Umedalens IF 2 3 - 1 Domsjö IP
2019-08-06 19:00 190200050 Sandviks IK - Hörnsjö IF 0 - 1 Sandviks IP
2019-08-08 19:30 190200051 Hörnsjö IF - Domsjö/Modo 2 3 - 0 Hörnsjö IP
2019-08-10 13:00 190200055 Clemensnäs IF - Sandviks IK 3 - 1 Nyborg
2019-08-10 14:00 190200053 Myckle IK - Umeå IK FF 2 2 - 3 Rickvalla
2019-08-12 19:45 190200054 Sunnanå SK 2 - Flurkmarks IK 4 - 0 Sörvalla A
2019-08-12 20:10 190200052 Umedalens IF 2 - Skorpeds SK 0 - 0 Umedalens IP
2019-08-14 19:00 190200076 Skorpeds SK - Domsjö/Modo 2 2 - 2 Bränna IP
2019-08-17 13:00 190200057 Skorpeds SK - Clemensnäs IF 1 - 1 Bränna IP
2019-08-17 13:00 190200060 Flurkmarks IK - Hörnsjö IF 0 - 1 Flurkmark IP
2019-08-18 16:00 190200059 Umedalens IF 2 - Myckle IK 1 - 0 Umedalens IP
2019-08-18 17:30 190200058 Domsjö/Modo 2 - Sunnanå SK 2 2 - 4 Domsjö IP
2019-08-18 19:00 190200056 Umeå IK FF 2 - Sandviks IK 2 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2019-08-24 13:00 190200063 Clemensnäs IF - Umeå IK FF 2 Nyborg
2019-08-24 14:00 190200064 Sandviks IK - Flurkmarks IK Sandviks IP
2019-08-24 14:00 190200065 Hörnsjö IF - Umedalens IF 2 Hörnsjö IP
2019-08-25 14:00 190200061 Myckle IK - Domsjö/Modo 2 Rickvalla
2019-08-25 16:30 190200062 Sunnanå SK 2 - Skorpeds SK Electrolux Home Arena
2019-08-31 11:30 190200070 Umeå IK FF 2 - Hörnsjö IF Umeå Energi Arena SOL
2019-08-31 15:15 190200066 Skorpeds SK - Flurkmarks IK Bränna IP
September
2019-09-01 14:00 190200068 Umedalens IF 2 - Clemensnäs IF Umedalens IP
2019-09-01 14:00 190200069 Myckle IK - Sunnanå SK 2 Rickvalla
2019-09-01 16:00 190200067 Domsjö/Modo 2 - Sandviks IK Domsjö IP
2019-09-06 18:00 190200073 Flurkmarks IK - Umeå IK FF 2 Flurkmark IP
2019-09-07 13:00 190200072 Hörnsjö IF - Skorpeds SK Hörnsjö IP
2019-09-07 14:00 190200071 Clemensnäs IF - Domsjö/Modo 2 Nyborg
2019-09-07 14:00 190200074 Sandviks IK - Myckle IK Sandviks IP
2019-09-08 16:30 190200075 Sunnanå SK 2 - Umedalens IF 2 Sörvalla A
2019-09-13 19:00 190200080 Umeå IK FF 2 - Umedalens IF 2 Umeå Energi Arena SOL
2019-09-14 13:00 190200079 Flurkmarks IK - Myckle IK Flurkmark IP
2019-09-14 14:00 190200077 Hörnsjö IF - Clemensnäs IF Hörnsjö IP
2019-09-15 15:00 190200078 Sandviks IK - Sunnanå SK 2 Sandviks IP
2019-09-20 19:00 190200081 Umeå IK FF 2 - Domsjö/Modo 2 Umeå Energi Arena SOL
2019-09-21 13:00 190200083 Skorpeds SK - Sandviks IK Bränna IP
2019-09-21 14:00 190200085 Myckle IK - Hörnsjö IF Rickvalla
2019-09-21 15:00 190200082 Umedalens IF 2 - Flurkmarks IK Umedalens IP
2019-09-22 10:00 190200084 Sunnanå SK 2 - Clemensnäs IF Electrolux Home Arena
2019-09-28 14:00 190200086 Flurkmarks IK - Domsjö/Modo 2 Flurkmark IP
2019-09-28 14:00 190200087 Umeå IK FF 2 - Skorpeds SK Nolia 1
2019-09-28 14:00 190200088 Hörnsjö IF - Sunnanå SK 2 Hörnsjö IP
2019-09-28 14:00 190200089 Clemensnäs IF - Myckle IK Nyborg
2019-09-28 14:00 190200090 Sandviks IK - Umedalens IF 2 Sandviks IP

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info