Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 6 Herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Babylon FK Hassan Åde 0704170528 Mörkblå/mörkblå/svart
Dingtuna GIF Niklas Lindh 0707582484 0707582484 Gul/Svart/Svart
Grällsta IF Emil Eriksson +46704665735 +46704665735 Orange, Vit, Orange
IF Zmajevi Ferdo Zizak 0705159942 Turkos/Svart/Svart
IFK Ekberga IFK Ekberga(Föreningen) Blå tröja,Blå Byxa,Blå strumpa
Norbergs AIF Conny Kempe 0705402222 Röd, Röd, Röd
Orresta IF Magnus Byman 0171443422 0706871776 Grön/Grön/Grön
Riddarhytte SK Mats Jansson 022213588 Vit Blå Blå
Romfartuna GIF Mikael Olofsson 0706991440 Grön-vit/Svart/vit
Valskogs IK Daniel Källberg 0722158540 0722158540 Röd/Blå/Röd
Virsbo IF Anders Grankvist 0736811511 Blå, Vit, blå
Värhulta AIS Thomas Åkerström 0737227241 Röd/ Röd/ Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:15 210125005 Valskogs IK - IFK Ekberga 1 - 2 Björliden 1
2019-04-26 18:30 210125001 Romfartuna GIF - Babylon FK 0 - 0 Hökåsen IP
2019-04-26 19:00 210125006 Norbergs AIF - Orresta IF 2 - 1 Malmheden
2019-04-27 13:00 210125003 Värhulta AIS - Grällsta IF 2 - 1 Ekbacken A (konstgräs)
2019-04-28 18:00 210125004 Virsbo IF - IF Zmajevi 3 - 2 Mälarenergi Arena (konstgräs)
Maj
2019-05-03 19:00 210125007 Norbergs AIF - Valskogs IK 1 - 2 Malmheden
2019-05-03 19:00 210125011 Dingtuna GIF - Romfartuna GIF 2 - 0 Tingsliden A
2019-05-03 19:00 210125012 Babylon FK - Orresta IF 2 - 1 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-05-04 11:00 210125009 IF Zmajevi - Värhulta AIS 2 - 1 Råby IP 1
2019-05-04 15:00 210125010 Grällsta IF - Riddarhytte SK 1 - 2 Lindvallen
2019-05-05 17:00 210125008 IFK Ekberga - Virsbo IF 6 - 1 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-05-09 19:00 210125015 Värhulta AIS - IFK Ekberga 2 - 5 Ekbacken A (konstgräs)
2019-05-10 19:00 210125014 Riddarhytte SK - IF Zmajevi 4 - 0 Riddarvallen
2019-05-10 19:00 210125017 Valskogs IK - Orresta IF 2 - 1 Björliden 1
2019-05-10 19:00 210125018 Dingtuna GIF - Babylon FK 1 - 1 Tingsliden A
2019-05-12 17:00 210125016 Virsbo IF - Norbergs AIF 2 - 1 Virsbo IP
2019-05-12 18:00 210125013 Romfartuna GIF - Grällsta IF 1 - 3 Hökåsen IP
2019-05-16 19:00 210125023 Grällsta IF - Dingtuna GIF 5 - 1 Lindvallen
2019-05-17 19:00 210125021 IFK Ekberga - Riddarhytte SK 3 - 0 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-05-17 19:00 210125022 IF Zmajevi - Romfartuna GIF 3 - 2 Råby IP 1
2019-05-17 19:00 210125024 Babylon FK - Valskogs IK 0 - 6 Råby IP 1
2019-05-18 13:00 210125020 Norbergs AIF - Värhulta AIS 3 - 1 Malmheden
2019-05-19 17:00 210125019 Orresta IF - Virsbo IF 9 - 1 Orresta IP
2019-05-20 19:00 210125002 Riddarhytte SK - Dingtuna GIF 6 - 4 Riddarvallen
2019-05-20 19:30 210125064 IF Zmajevi - Valskogs IK 1 - 2 Råby IP 1
2019-05-24 19:00 210125026 Riddarhytte SK - Norbergs AIF 1 - 3 Riddarvallen
2019-05-24 19:00 210125029 Grällsta IF - Babylon FK 4 - 2 Lindvallen
2019-05-24 19:00 210125030 Dingtuna GIF - IF Zmajevi 4 - 1 Tingsliden A
2019-05-26 13:00 210125027 Värhulta AIS - Orresta IF 1 - 1 Ekbacken A (konstgräs)
2019-05-26 17:00 210125028 Virsbo IF - Valskogs IK 0 - 2 Virsbo IP
2019-05-26 18:00 210125025 Romfartuna GIF - IFK Ekberga 2 - 8 Hökåsen IP
2019-05-28 19:00 210125032 Orresta IF - Riddarhytte SK 4 - 1 Orresta IP
2019-05-30 20:00 210125036 Babylon FK - Virsbo IF 4 - 1 Wenströmska IP
2019-05-31 19:00 210125031 Valskogs IK - Värhulta AIS 4 - 0 Björliden 1
2019-05-31 19:00 210125034 IFK Ekberga - Dingtuna GIF 7 - 1 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-05-31 19:00 210125035 IF Zmajevi - Grällsta IF 0 - 2 Råby IP 1
Juni
2019-06-01 13:00 210125033 Norbergs AIF - Romfartuna GIF 1 - 0 Malmheden
2019-06-02 17:00 210125039 Värhulta AIS - Virsbo IF 3 - 2 Ekbacken A (konstgräs)
2019-06-03 19:00 210125037 Romfartuna GIF - Orresta IF 1 - 3 Hökåsen IP
2019-06-04 19:00 210125038 Riddarhytte SK - Valskogs IK 2 - 3 Riddarvallen
2019-06-04 19:00 210125041 Grällsta IF - IFK Ekberga 1 - 2 Lindvallen
2019-06-04 19:00 210125042 Dingtuna GIF - Norbergs AIF 1 - 3 Tingsliden A
2019-06-08 13:00 210125048 Babylon FK - Värhulta AIS 2 - 4 Wenströmska IP
2019-06-08 15:00 210125046 Norbergs AIF - Grällsta IF 3 - 2 Malmheden
2019-06-09 15:00 210125044 Valskogs IK - Romfartuna GIF 2 - 0 Björliden 1
2019-06-09 15:00 210125045 Orresta IF - Dingtuna GIF 4 - 0 Orresta IP
2019-06-09 15:00 210125047 IFK Ekberga - IF Zmajevi 2 - 0 Råby IP 1
2019-06-09 17:00 210125043 Virsbo IF - Riddarhytte SK 1 - 4 Virsbo IP
2019-06-14 19:00 210125051 IFK Ekberga - Babylon FK 3 - 2 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-06-14 19:00 210125054 Dingtuna GIF - Valskogs IK 3 - 4 Tingsliden A
2019-06-16 11:00 210125052 IF Zmajevi - Norbergs AIF 0 - 7 Hamre 5 (konstgräs)
2019-06-16 15:00 210125053 Grällsta IF - Orresta IF 3 - 2 Lindvallen
2019-06-16 17:00 210125050 Riddarhytte SK - Värhulta AIS 0 - 1 Riddarvallen
2019-06-16 18:00 210125049 Romfartuna GIF - Virsbo IF 1 - 1 Hökåsen IP
2019-06-19 19:00 210125055 Värhulta AIS - Romfartuna GIF 5 - 0 Ekbacken A (konstgräs)
2019-06-19 19:00 210125056 Virsbo IF - Dingtuna GIF 4 - 4 Virsbo IP
2019-06-20 19:00 210125057 Valskogs IK - Grällsta IF 4 - 0 Björliden 1
2019-06-20 19:00 210125059 Norbergs AIF - IFK Ekberga 2 - 3 Malmheden
2019-06-20 19:00 210125060 Babylon FK - Riddarhytte SK 4 - 2 Råby IP 1
2019-06-25 19:00 210125063 IFK Ekberga - Orresta IF 4 - 0 Råby IP 1
2019-06-27 19:00 210125065 Grällsta IF - Virsbo IF 8 - 0 Lindvallen
2019-06-28 19:00 210125061 Romfartuna GIF - Riddarhytte SK 1 - 1 Hökåsen IP
2019-06-28 19:00 210125062 Norbergs AIF - Babylon FK 0 - 0 Malmheden
2019-06-28 19:00 210125066 Dingtuna GIF - Värhulta AIS 4 - 0 Tingsliden A
Augusti
2019-08-04 13:00 210125069 Grällsta IF - Värhulta AIS WO (3 - 0) Lindvallen
2019-08-05 19:00 210125067 Babylon FK - Romfartuna GIF 2 - 1 Råby IP 1
2019-08-05 19:00 210125068 Dingtuna GIF - Riddarhytte SK 0 - 2 Tingsliden A
2019-08-05 19:00 210125071 IFK Ekberga - Valskogs IK 2 - 1 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-08-09 19:00 210125073 Valskogs IK - Norbergs AIF 1 - 4 Björliden 1
2019-08-09 19:00 210125078 Orresta IF - Babylon FK 3 - 3 Orresta IP
2019-08-11 15:00 210125072 Orresta IF - Norbergs AIF 2 - 5 Orresta IP
2019-08-11 17:00 210125076 Riddarhytte SK - Grällsta IF 2 - 4 Riddarvallen
2019-08-11 18:00 210125077 Romfartuna GIF - Dingtuna GIF 0 - 3 Hökåsen IP
2019-08-12 19:30 210125070 IF Zmajevi - Virsbo IF 7 - 0 Råby IP 1
2019-08-15 19:30 210125081 IFK Ekberga - Värhulta AIS 5 - 2 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-08-16 19:00 210125079 Grällsta IF - Romfartuna GIF 4 - 0 Lindvallen
2019-08-16 19:00 210125080 IF Zmajevi - Riddarhytte SK 1 - 1 Råby IP 1
2019-08-16 19:00 210125083 Orresta IF - Valskogs IK 3 - 1 Orresta IP
2019-08-17 12:00 210125084 Babylon FK - Dingtuna GIF 1 - 1 Råby IP 1
2019-08-17 13:00 210125082 Norbergs AIF - Virsbo IF 4 - 0 Malmheden
2019-08-18 12:00 210125075 Värhulta AIS - IF Zmajevi 3 - 1 Arunavallen 1
2019-08-21 19:00 210125085 Virsbo IF - Orresta IF 1 - 3 Virsbo IP
2019-08-21 19:00 210125087 Riddarhytte SK - IFK Ekberga 0 - 4 Riddarvallen
2019-08-21 19:00 210125088 Romfartuna GIF - IF Zmajevi 1 - 3 Hökåsen IP
2019-08-21 19:00 210125089 Dingtuna GIF - Grällsta IF 1 - 2 Tingsliden A
2019-08-23 19:00 210125090 Valskogs IK - Babylon FK 3 - 0 Björliden 1
2019-08-25 12:00 210125086 Värhulta AIS - Norbergs AIF 1 - 4 Arunavallen 1
2019-08-25 17:00 210125074 Virsbo IF - IFK Ekberga 1 - 9 Virsbo IP
2019-08-25 18:00 210125058 Orresta IF - IF Zmajevi 2 - 1 Orresta IP
2019-08-28 19:00 210125091 IFK Ekberga - Romfartuna GIF 4 - 1 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-08-28 19:00 210125092 Norbergs AIF - Riddarhytte SK 2 - 0 Malmheden
2019-08-28 19:00 210125093 Orresta IF - Värhulta AIS 4 - 2 Orresta IP
2019-08-28 19:00 210125094 Valskogs IK - Virsbo IF 6 - 1 Björliden 1
2019-08-28 19:00 210125095 Babylon FK - Grällsta IF 2 - 2 Råby IP 1
2019-08-28 19:00 210125096 IF Zmajevi - Dingtuna GIF 2 - 4 Råby IP 1
2019-08-31 14:00 210125098 Riddarhytte SK - Orresta IF 2 - 4 Riddarvallen
September
2019-09-01 16:00 210125102 Virsbo IF - Babylon FK 0 - 3 Virsbo IP
2019-09-02 19:00 210125097 Värhulta AIS - Valskogs IK 1 - 2 Arunavallen 1
2019-09-02 19:00 210125099 Romfartuna GIF - Norbergs AIF 0 - 2 Hökåsen IP
2019-09-02 19:00 210125100 Dingtuna GIF - IFK Ekberga 6 - 2 Tingsliden A
2019-09-02 19:00 210125101 Grällsta IF - IF Zmajevi 4 - 2 Lindvallen
2019-09-07 12:00 210125105 Virsbo IF - Värhulta AIS 2 - 3 Virsbo IP
2019-09-08 12:00 210125104 Valskogs IK - Riddarhytte SK 9 - 4 Björliden 1
2019-09-08 12:00 210125106 Babylon FK - IF Zmajevi 1 - 3 Råby IP 1
2019-09-08 12:00 210125107 IFK Ekberga - Grällsta IF 2 - 3 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-09-08 16:00 210125103 Orresta IF - Romfartuna GIF 2 - 1 Orresta IP
2019-09-12 19:00 210125108 Norbergs AIF - Dingtuna GIF 3 - 0 Malmheden
2019-09-14 15:00 210125114 Värhulta AIS - Babylon FK 7 - 0 Arunavallen 1
2019-09-15 12:00 210125112 Grällsta IF - Norbergs AIF 4 - 1 Lindvallen
2019-09-15 12:00 210125113 IF Zmajevi - IFK Ekberga 1 - 6 Råby IP 1
2019-09-15 15:30 210125110 Romfartuna GIF - Valskogs IK 1 - 2 Hökåsen IP
2019-09-15 16:00 210125111 Dingtuna GIF - Orresta IF 0 - 1 Tingsliden A
2019-09-15 17:00 210125109 Riddarhytte SK - Virsbo IF 1 - 3 Riddarvallen
2019-09-20 18:30 210125116 Värhulta AIS - Riddarhytte SK 4 - 2 Ekbacken A (konstgräs)
2019-09-22 12:00 210125117 Babylon FK - IFK Ekberga 1 - 4 Råby IP 1
2019-09-22 12:00 210125118 Norbergs AIF - IF Zmajevi 6 - 2 Malmheden
2019-09-22 12:00 210125120 Valskogs IK - Dingtuna GIF 3 - 0 Björliden 1
2019-09-22 15:00 210125119 Orresta IF - Grällsta IF 3 - 5 Orresta IP
2019-09-22 16:00 210125115 Virsbo IF - Romfartuna GIF 1 - 3 Virsbo IP
2019-09-25 20:00 210125040 IF Zmajevi - Babylon FK 6 - 0 Hamre 15 (konstgräs)
2019-09-28 13:00 210125121 Romfartuna GIF - Värhulta AIS 2 - 1 Hökåsen IP
2019-09-29 12:00 210125123 Grällsta IF - Valskogs IK 0 - 2 Lindvallen
2019-09-29 12:00 210125124 IF Zmajevi - Orresta IF 2 - 2 Råby IP 1
2019-09-29 12:00 210125125 IFK Ekberga - Norbergs AIF 0 - 1 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-09-29 15:00 210125122 Dingtuna GIF - Virsbo IF 4 - 0 Tingsliden A
2019-09-29 16:00 210125126 Riddarhytte SK - Babylon FK 1 - 2 Riddarvallen
Oktober
2019-10-06 12:00 210125127 Riddarhytte SK - Romfartuna GIF 2 - 3 Riddarvallen
2019-10-06 12:00 210125128 Babylon FK - Norbergs AIF 0 - 7 Råby IP 1
2019-10-06 12:00 210125129 Orresta IF - IFK Ekberga 3 - 3 Orresta IP
2019-10-06 12:00 210125130 Valskogs IK - IF Zmajevi 13 - 2 Björliden 1
2019-10-06 12:00 210125131 Virsbo IF - Grällsta IF 0 - 8 Virsbo IP
2019-10-06 12:00 210125132 Värhulta AIS - Dingtuna GIF 4 - 3 Arunavallen 1

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info