Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 3 Södra Svealand, herrar

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 20:00 FoC Farsta FF - Eskilstuna City FK 6 - 2 33 Farsta IP 1
2019-04-13 13:00 Hargs BK - Hanvikens SK 2 - 1 Rosvalla KGA
2019-04-13 14:00 IFK Eskilstuna - Enhörna IF 3 - 1 252 Tunavallen
2019-04-13 14:00 Ängby IF - Värmdö IF 5 - 0 57 Ängby IP 1
2019-04-13 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Syrianska Eskilstuna IF 0 - 1 69 Brantbrinks IP 2
2019-04-14 13:00 Trosa-Vagnhärad SK - Västerhaninge IF 4 - 2 169 Häradsvallen
2019-04-18 19:30 Syrianska Eskilstuna IF - FoC Farsta FF 0 - 1 433 Tunavallen
2019-04-20 14:00 Värmdö IF - Hargs BK 0 - 2 82 Värmdövallen 1
2019-04-20 14:00 Hanvikens SK - IFK Eskilstuna 4 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-04-20 15:00 Enhörna IF - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - 1 222 Friluftsgården, Enhörna
2019-04-22 14:00 Västerhaninge IF - Ängby IF 2 - 3 172 Hanvedens IP 2
2019-04-22 17:00 Eskilstuna City FK - Trosa-Vagnhärad SK 2 - 1 269 Tunavallen
2019-04-26 20:00 FoC Farsta FF - Tullinge Triangel Pojkar FK 5 - 1 47 Farsta IP 1
2019-04-27 13:00 Trosa-Vagnhärad SK - Syrianska Eskilstuna IF 1 - 0 119 Häradsvallen
2019-04-27 14:00 IFK Eskilstuna - Värmdö IF 3 - 1 205 Tunavallen
2019-04-27 14:00 Hargs BK - Västerhaninge IF 2 - 1 149 Rosvalla KGA
2019-04-27 14:00 Ängby IF - Eskilstuna City FK 1 - 2 50 Ängby IP 1
2019-04-27 14:00 Hanvikens SK - Enhörna IF 2 - 2 Trollbäckens IP 2
Maj
2019-05-04 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Trosa-Vagnhärad SK 3 - 2 75 Brantbrinks IP 2
2019-05-04 14:00 Västerhaninge IF - IFK Eskilstuna 2 - 1 123 Hanvedens IP 1
2019-05-04 14:00 Värmdö IF - Hanvikens SK 1 - 4 79 Värmdövallen 1
2019-05-04 15:00 Enhörna IF - FoC Farsta FF 3 - 2 173 Friluftsgården, Enhörna
2019-05-05 12:00 Syrianska Eskilstuna IF - Ängby IF 1 - 1 162 Tunavallen
2019-05-05 16:00 Eskilstuna City FK - Hargs BK 1 - 0 199 Tunavallen
2019-05-10 19:00 Hargs BK - Syrianska Eskilstuna IF 0 - 3 157 Folkungavallen
2019-05-11 13:00 Trosa-Vagnhärad SK - FoC Farsta FF 1 - 0 Häradsvallen KG
2019-05-11 14:00 Ängby IF - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - 0 100 Ängby IP 1
2019-05-11 14:00 Värmdö IF - Enhörna IF 2 - 4 Värmdövallen 1
2019-05-11 14:00 Hanvikens SK - Västerhaninge IF 4 - 0 80 Trollbäckens IP 1
2019-05-12 17:00 IFK Eskilstuna - Eskilstuna City FK 2 - 2 1 222 Tunavallen
2019-05-17 20:00 FoC Farsta FF - Ängby IF 4 - 0 69 Farsta IP 1
2019-05-18 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Hargs BK 4 - 6 87 Brantbrinks IP 2
2019-05-18 14:00 Västerhaninge IF - Värmdö IF 2 - 2 80 Hanvedens IP 1
2019-05-18 15:00 Enhörna IF - Trosa-Vagnhärad SK 1 - 2 69 Friluftsgården, Enhörna
2019-05-19 15:00 Syrianska Eskilstuna IF - IFK Eskilstuna 1 - 1 1 309 Fröslunda IP A
2019-05-19 19:00 Eskilstuna City FK - Hanvikens SK 2 - 1 Tunavallen
2019-05-22 19:00 IFK Eskilstuna - Hargs BK 5 - 5 229 Tunavallen
2019-05-25 14:00 Hargs BK - FoC Farsta FF 4 - 1 96 Folkungavallen
2019-05-25 14:00 Ängby IF - Trosa-Vagnhärad SK 3 - 3 50 Ängby IP 1
2019-05-25 14:00 Västerhaninge IF - Enhörna IF 4 - 0 65 Hanvedens IP 1
2019-05-25 14:00 Värmdö IF - Eskilstuna City FK 3 - 1 70 Värmdövallen 1
2019-05-25 14:00 Hanvikens SK - Syrianska Eskilstuna IF 3 - 3 Trollbäckens IP 1
2019-05-26 18:00 IFK Eskilstuna - Tullinge Triangel Pojkar FK 5 - 1 217 Tunavallen
2019-05-30 15:00 Enhörna IF - Ängby IF 2 - 1 69 Friluftsgården, Enhörna
2019-05-31 19:30 Syrianska Eskilstuna IF - Värmdö IF 3 - 1 461 Fröslunda IP A
2019-05-31 20:00 FoC Farsta FF - IFK Eskilstuna 2 - 4 Farsta IP 1
Juni
2019-06-01 13:00 Trosa-Vagnhärad SK - Hargs BK 3 - 3 195 Häradsvallen KG
2019-06-01 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Hanvikens SK 3 - 2 70 Brantbrinks IP 2
2019-06-01 14:00 Eskilstuna City FK - Västerhaninge IF 5 - 3 95 Tunavallen
2019-06-05 19:30 Hargs BK - Ängby IF 1 - 3 Folkungavallen
2019-06-05 19:30 Värmdö IF - Trosa-Vagnhärad SK 3 - 6 75 Värmdövallen 1
2019-06-06 14:00 Eskilstuna City FK - Enhörna IF 1 - 1 144 Tunavallen
2019-06-08 14:00 Västerhaninge IF - Syrianska Eskilstuna IF 2 - 2 70 Hanvedens IP 1
2019-06-08 14:00 Värmdö IF - Tullinge Triangel Pojkar FK 4 - 2 57 Värmdövallen 1
2019-06-08 14:00 Hanvikens SK - FoC Farsta FF 2 - 0 79 Trollbäckens IP 1
2019-06-11 19:30 Värmdö IF - Ängby IF 2 - 0 32 Värmdövallen 1
2019-06-13 19:30 Hargs BK - Enhörna IF 0 - 1 107 Folkungavallen
2019-06-14 19:00 Syrianska Eskilstuna IF - Eskilstuna City FK 2 - 0 833 Fröslunda IP A
2019-06-14 20:00 FoC Farsta FF - Värmdö IF 3 - 1 86 Farsta IP 1
2019-06-15 13:00 Trosa-Vagnhärad SK - Hanvikens SK 3 - 5 150 Häradsvallen KG
2019-06-15 14:00 Ängby IF - IFK Eskilstuna 2 - 2 74 Ängby IP 1
2019-06-15 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Västerhaninge IF 2 - 2 60 Brantbrinks IP 2
2019-06-19 19:30 Hargs BK - Värmdö IF 1 - 0 150 Folkungavallen
2019-06-19 20:00 Hanvikens SK - Ängby IF 1 - 1 83 Trollbäckens IP 1
2019-06-20 19:00 Enhörna IF - Syrianska Eskilstuna IF 1 - 0 245 Friluftsgården, Enhörna
2019-06-20 19:00 Västerhaninge IF - FoC Farsta FF 2 - 2 120 Hanvedens IP 1
2019-06-23 13:00 Eskilstuna City FK - Tullinge Triangel Pojkar FK 4 - 1 Tunavallen
2019-06-24 19:30 IFK Eskilstuna - Trosa-Vagnhärad SK 1 - 1 255 Tunavallen
2019-06-26 19:30 Tullinge Triangel Pojkar FK - Enhörna IF 2 - 2 100 Brantbrinks IP 2
2019-06-26 20:00 Hanvikens SK - Hargs BK 3 - 0 120 Trollbäckens IP 1
2019-06-28 20:00 FoC Farsta FF - Syrianska Eskilstuna IF 2 - 3 50 Farsta IP 1
2019-06-29 13:00 Trosa-Vagnhärad SK - Eskilstuna City FK 2 - 0 85 Häradsvallen KG
2019-06-29 14:00 IFK Eskilstuna - Hanvikens SK 4 - 1 191 Tunavallen
2019-06-29 14:00 Ängby IF - Västerhaninge IF 1 - 2 60 Ängby IP 1
Juli
2019-07-02 20:00 Syrianska Eskilstuna IF - Tullinge Triangel Pojkar FK 3 - 1 305 Fröslunda IP A
2019-07-03 19:30 Västerhaninge IF - Trosa-Vagnhärad SK 3 - 4 54 Hanvedens IP 1
2019-07-03 19:30 Enhörna IF - IFK Eskilstuna 1 - 3 87 Friluftsgården, Enhörna
2019-07-06 14:00 Eskilstuna City FK - FoC Farsta FF 5 - 0 350 Tunavallen
Augusti
2019-08-02 19:30 Syrianska Eskilstuna IF - Trosa-Vagnhärad SK Fröslunda IP A
2019-08-03 14:00 Västerhaninge IF - Hargs BK Hanvedens IP 1
2019-08-03 14:00 Värmdö IF - IFK Eskilstuna Värmdövallen 1
2019-08-04 14:00 Eskilstuna City FK - Ängby IF Tunavallen
2019-08-04 15:00 Enhörna IF - Hanvikens SK Friluftsgården, Enhörna
2019-08-09 19:00 Trosa-Vagnhärad SK - Tullinge Triangel Pojkar FK Häradsvallen A
2019-08-09 20:00 FoC Farsta FF - Enhörna IF Farsta IP 1
2019-08-10 14:00 Hargs BK - Eskilstuna City FK Folkungavallen
2019-08-10 14:00 Ängby IF - Syrianska Eskilstuna IF Ängby IP 1
2019-08-10 14:00 Hanvikens SK - Värmdö IF Trollbäckens IP 1
2019-08-11 17:00 IFK Eskilstuna - Västerhaninge IF Tunavallen
2019-08-14 20:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - FoC Farsta FF Brantbrinks IP 2
2019-08-16 19:00 Syrianska Eskilstuna IF - Hargs BK Fröslunda IP A
2019-08-17 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Ängby IF Brantbrinks IP 2
2019-08-17 14:00 Eskilstuna City FK - IFK Eskilstuna Tunavallen
2019-08-17 14:00 Västerhaninge IF - Hanvikens SK Hanvedens IP 1
2019-08-17 15:00 Enhörna IF - Värmdö IF Friluftsgården, Enhörna
2019-08-18 14:00 FoC Farsta FF - Trosa-Vagnhärad SK Farsta IP 1
2019-08-23 19:00 IFK Eskilstuna - Syrianska Eskilstuna IF Tunavallen
2019-08-24 13:00 Trosa-Vagnhärad SK - Enhörna IF Häradsvallen A
2019-08-24 14:00 Hargs BK - Tullinge Triangel Pojkar FK Folkungavallen
2019-08-24 14:00 Ängby IF - FoC Farsta FF Ängby IP 1
2019-08-24 14:00 Värmdö IF - Västerhaninge IF Värmdövallen 1
2019-08-24 14:00 Hanvikens SK - Eskilstuna City FK Trollbäckens IP 1
2019-08-30 20:00 FoC Farsta FF - Hargs BK Farsta IP 1
2019-08-31 13:00 Trosa-Vagnhärad SK - Ängby IF Häradsvallen A
2019-08-31 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - IFK Eskilstuna Brantbrinks IP 2
2019-08-31 14:00 Eskilstuna City FK - Värmdö IF Tunavallen
2019-08-31 15:00 Syrianska Eskilstuna IF - Hanvikens SK Fröslunda IP A
2019-08-31 16:00 Enhörna IF - Västerhaninge IF Friluftsgården, Enhörna
September
2019-09-07 14:00 Ängby IF - Enhörna IF Ängby IP 1
2019-09-07 14:00 Västerhaninge IF - Eskilstuna City FK Hanvedens IP 1
2019-09-07 14:00 Värmdö IF - Syrianska Eskilstuna IF Värmdövallen 1
2019-09-07 14:00 Hanvikens SK - Tullinge Triangel Pojkar FK Trollbäckens IP 1
2019-09-07 16:00 Hargs BK - Trosa-Vagnhärad SK Folkungavallen
2019-09-08 17:00 IFK Eskilstuna - FoC Farsta FF Tunavallen
2019-09-13 20:00 FoC Farsta FF - Hanvikens SK Farsta IP 1
2019-09-14 13:00 Trosa-Vagnhärad SK - IFK Eskilstuna Häradsvallen A
2019-09-14 14:00 Ängby IF - Hargs BK Ängby IP 1
2019-09-14 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Värmdö IF Brantbrinks IP 2
2019-09-14 15:00 Syrianska Eskilstuna IF - Västerhaninge IF Fröslunda IP A
2019-09-14 15:00 Enhörna IF - Eskilstuna City FK Friluftsgården, Enhörna
2019-09-20 19:00 Eskilstuna City FK - Syrianska Eskilstuna IF Tunavallen
2019-09-21 14:00 Västerhaninge IF - Tullinge Triangel Pojkar FK Hanvedens IP 1
2019-09-21 14:00 Värmdö IF - FoC Farsta FF Värmdövallen 1
2019-09-21 14:00 Hanvikens SK - Trosa-Vagnhärad SK Trollbäckens IP 1
2019-09-21 15:00 Enhörna IF - Hargs BK Friluftsgården, Enhörna
2019-09-21 18:00 IFK Eskilstuna - Ängby IF Tunavallen
2019-09-29 14:00 Hargs BK - IFK Eskilstuna Folkungavallen
2019-09-29 14:00 Ängby IF - Hanvikens SK Ängby IP 1
2019-09-29 14:00 Trosa-Vagnhärad SK - Värmdö IF Häradsvallen A
2019-09-29 14:00 FoC Farsta FF - Västerhaninge IF Farsta IP 1
2019-09-29 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Eskilstuna City FK Brantbrinks IP 2
2019-09-29 14:00 Syrianska Eskilstuna IF - Enhörna IF Fröslunda IP A

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info