Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 3 Sydöstra Götaland, herrar

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:00 Lindsdals IF - Nybro IF 3 - 0 245 Lindsdals IP
2019-04-13 12:30 IFK Karlshamn - FK Karlshamn United 4 - 0 321 Vägga IP 1
2019-04-13 13:00 Glömminge-Algutsrums IF - Hörvikens IF 2 - 0 60 Tallhöjdens IP, konstgräs
2019-04-13 14:00 IFK Grimslöv - Sölvesborgs GoIF 1 - 3 194 Tallevi, konstgräs
2019-04-13 14:00 Växjö Norra IF - Saxemara IF 1 - 1 Fagrabäck
2019-04-19 15:00 Sölvesborgs GoIF - IFK Karlshamn 5 - 1 585 Svarta Led
2019-04-20 14:00 FK Karlshamn United - Glömminge-Algutsrums IF 2 - 2 104 Marieborg
2019-04-20 14:00 Hörvikens IF - Nybro IF 3 - 0 Gröna Vallen A-plan
2019-04-22 15:00 Lindsdals IF - Pukebergs BK 5 - 0 405 Lindsdals IP
2019-04-23 18:30 Saxemara IF - IFK Grimslöv 1 - 1 201 Hejan Saxemara
2019-04-26 18:30 Saxemara IF - Sölvesborgs GoIF 0 - 2 229 Hejan Saxemara
2019-04-27 14:00 Växjö Norra IF - Lindsdals IF 3 - 0 142 Åbo Idrottsplats
2019-04-27 14:00 Pukebergs BK - Hörvikens IF 4 - 1 Pukevallen
2019-04-27 15:00 Nybro IF - FK Karlshamn United 1 - 3 184 Victoriavallen
2019-04-27 15:00 Glömminge-Algutsrums IF - IFK Karlshamn 0 - 3 Glömmingelunden
Maj
2019-05-04 13:30 Hörvikens IF - Växjö Norra IF 0 - 0 77 Gröna Vallen A-plan
2019-05-04 15:00 IFK Karlshamn - Nybro IF 4 - 1 112 Vägga IP 1
2019-05-04 15:00 FK Karlshamn United - Pukebergs BK 0 - 1 67 Marieborg
2019-05-04 15:00 Lindsdals IF - IFK Grimslöv 2 - 2 78 Lindsdals IP
2019-05-04 15:00 Sölvesborgs GoIF - Glömminge-Algutsrums IF 5 - 2 110 Svarta Led
2019-05-10 19:00 Växjö Norra IF - FK Karlshamn United 3 - 0 112 Åbo Idrottsplats
2019-05-10 19:00 Nybro IF - Glömminge-Algutsrums IF 5 - 3 Victoriavallen
2019-05-11 14:00 IFK Grimslöv - Hörvikens IF 3 - 1 Furuskans, Grimslöv
2019-05-11 14:00 Pukebergs BK - IFK Karlshamn 2 - 1 212 Pukevallen
2019-05-11 14:00 Saxemara IF - Lindsdals IF 3 - 0 165 Hejan Saxemara
2019-05-18 14:00 Glömminge-Algutsrums IF - Pukebergs BK 1 - 1 300 Glömmingelunden
2019-05-18 14:00 Hörvikens IF - Saxemara IF 0 - 1 Gröna Vallen A-plan
2019-05-18 15:00 IFK Karlshamn - Växjö Norra IF 2 - 0 115 Vägga IP 1
2019-05-18 15:00 FK Karlshamn United - IFK Grimslöv 1 - 1 Marieborg
2019-05-18 15:00 Sölvesborgs GoIF - Nybro IF 1 - 0 Svarta Led
2019-05-24 19:00 Växjö Norra IF - Glömminge-Algutsrums IF 3 - 2 75 Åbo Idrottsplats
2019-05-25 14:00 Saxemara IF - FK Karlshamn United 3 - 4 225 Hejan Saxemara
2019-05-25 15:00 Pukebergs BK - Nybro IF 2 - 1 1 028 Pukevallen
2019-05-25 15:00 Lindsdals IF - Sölvesborgs GoIF 4 - 4 115 Lindsdals IP
2019-05-26 14:00 IFK Grimslöv - IFK Karlshamn 0 - 3 107 Furuskans, Grimslöv
2019-05-30 14:00 Nybro IF - Växjö Norra IF 1 - 2 125 Victoriavallen
Juni
2019-06-01 13:00 Glömminge-Algutsrums IF - IFK Grimslöv 3 - 0 92 Glömmingelunden
2019-06-01 13:30 Hörvikens IF - Lindsdals IF 2 - 2 145 Gröna Vallen A-plan
2019-06-01 15:00 IFK Karlshamn - Saxemara IF 2 - 0 154 Vägga IP 1
2019-06-01 15:00 Sölvesborgs GoIF - Pukebergs BK 0 - 2 195 Svarta Led
2019-06-06 13:00 Hörvikens IF - Sölvesborgs GoIF 1 - 2 410 Gröna Vallen A-plan
2019-06-06 14:00 IFK Grimslöv - Nybro IF 2 - 4 140 Furuskans, Grimslöv
2019-06-08 14:00 Växjö Norra IF - Pukebergs BK 2 - 3 150 Åbo Idrottsplats
2019-06-08 14:00 Saxemara IF - Glömminge-Algutsrums IF 2 - 0 116 Hejan Saxemara
2019-06-08 15:00 Lindsdals IF - FK Karlshamn United 5 - 0 88 Lindsdals IP
2019-06-15 12:00 Nybro IF - Saxemara IF 1 - 1 99 Victoriavallen
2019-06-15 13:30 Växjö Norra IF - Sölvesborgs GoIF 2 - 1 120 Åbo Idrottsplats
2019-06-15 14:00 Pukebergs BK - IFK Grimslöv 3 - 2 142 Pukevallen
2019-06-15 15:00 IFK Karlshamn - Lindsdals IF 2 - 2 83 Vägga IP 1
2019-06-15 15:00 FK Karlshamn United - Hörvikens IF 2 - 1 87 Marieborg
2019-06-19 19:00 IFK Grimslöv - Växjö Norra IF 1 - 6 230 Furuskans, Grimslöv
2019-06-19 19:00 Sölvesborgs GoIF - FK Karlshamn United 2 - 2 Svarta Led
2019-06-19 19:00 Saxemara IF - Pukebergs BK 0 - 4 198 Hejan Saxemara
2019-06-20 19:00 Hörvikens IF - IFK Karlshamn 0 - 1 Gröna Vallen A-plan
2019-06-20 19:00 Lindsdals IF - Glömminge-Algutsrums IF 4 - 0 266 Lindsdals IP
2019-06-25 19:00 Lindsdals IF - Växjö Norra IF 0 - 0 163 Lindsdals IP
2019-06-28 19:00 IFK Grimslöv - Saxemara IF 1 - 0 Furuskans, Grimslöv
2019-06-28 19:00 Pukebergs BK - Lindsdals IF 2 - 3 300 Pukevallen
2019-06-29 13:00 Nybro IF - Hörvikens IF 1 - 1 Victoriavallen
2019-06-29 15:00 Glömminge-Algutsrums IF - FK Karlshamn United 4 - 2 45 Glömmingelunden
2019-06-29 15:00 IFK Karlshamn - Sölvesborgs GoIF 0 - 4 383 Vägga IP 1
Juli
2019-07-02 19:30 Hörvikens IF - Glömminge-Algutsrums IF 0 - 0 Gröna Vallen A-plan
2019-07-03 19:00 Saxemara IF - Växjö Norra IF 0 - 2 124 Hejan Saxemara
2019-07-03 19:30 Sölvesborgs GoIF - IFK Grimslöv 4 - 1 212 Svarta Led
2019-07-04 19:00 Nybro IF - Lindsdals IF 1 - 0 240 Victoriavallen
2019-07-06 15:00 FK Karlshamn United - IFK Karlshamn 2 - 1 157 Marieborg
Augusti
2019-08-03 14:00 IFK Karlshamn - Glömminge-Algutsrums IF Vägga IP 1
2019-08-03 14:00 Hörvikens IF - Pukebergs BK Gröna Vallen A-plan
2019-08-03 15:00 FK Karlshamn United - Nybro IF Marieborg
2019-08-03 15:00 Sölvesborgs GoIF - Saxemara IF Svarta Led
2019-08-10 13:00 Pukebergs BK - FK Karlshamn United Pukevallen
2019-08-10 14:00 IFK Grimslöv - Lindsdals IF Furuskans, Grimslöv
2019-08-10 14:00 Växjö Norra IF - Hörvikens IF Åbo Idrottsplats
2019-08-10 14:00 Glömminge-Algutsrums IF - Sölvesborgs GoIF Glömmingelunden
2019-08-10 15:00 Nybro IF - IFK Karlshamn Victoriavallen
2019-08-16 19:00 Glömminge-Algutsrums IF - Nybro IF Glömmingelunden
2019-08-16 19:00 FK Karlshamn United - Växjö Norra IF Marieborg
2019-08-17 14:00 Hörvikens IF - IFK Grimslöv Gröna Vallen A-plan
2019-08-17 15:00 IFK Karlshamn - Pukebergs BK Vägga IP 1
2019-08-18 17:00 Lindsdals IF - Saxemara IF Lindsdals IP
2019-08-23 18:30 Pukebergs BK - Glömminge-Algutsrums IF Pukevallen
2019-08-24 13:00 Nybro IF - Sölvesborgs GoIF Victoriavallen
2019-08-24 14:00 IFK Grimslöv - FK Karlshamn United Furuskans, Grimslöv
2019-08-24 14:00 Saxemara IF - Hörvikens IF Hejan Saxemara
2019-08-24 15:00 Växjö Norra IF - IFK Karlshamn Åbo Idrottsplats
2019-08-31 14:00 Glömminge-Algutsrums IF - Växjö Norra IF Glömmingelunden
2019-08-31 15:00 Nybro IF - Pukebergs BK Victoriavallen
2019-08-31 15:00 IFK Karlshamn - IFK Grimslöv Vägga IP 1
2019-08-31 15:00 FK Karlshamn United - Saxemara IF Marieborg
2019-08-31 15:00 Sölvesborgs GoIF - Lindsdals IF Svarta Led
September
2019-09-07 14:00 IFK Grimslöv - Glömminge-Algutsrums IF Furuskans, Grimslöv
2019-09-07 14:00 Växjö Norra IF - Nybro IF Åbo Idrottsplats
2019-09-07 14:00 Pukebergs BK - Sölvesborgs GoIF Pukevallen
2019-09-07 14:00 Lindsdals IF - Hörvikens IF Lindsdals IP
2019-09-07 14:00 Saxemara IF - IFK Karlshamn Hejan Saxemara
2019-09-14 14:00 Pukebergs BK - Växjö Norra IF Pukevallen
2019-09-14 14:00 Glömminge-Algutsrums IF - Saxemara IF Glömmingelunden
2019-09-14 15:00 Nybro IF - IFK Grimslöv Victoriavallen
2019-09-14 15:00 FK Karlshamn United - Lindsdals IF Marieborg
2019-09-14 15:00 Sölvesborgs GoIF - Hörvikens IF Svarta Led
2019-09-21 13:00 Hörvikens IF - FK Karlshamn United Gröna Vallen A-plan
2019-09-21 14:00 IFK Grimslöv - Pukebergs BK Furuskans, Grimslöv
2019-09-21 14:00 Saxemara IF - Nybro IF Hejan Saxemara
2019-09-21 15:00 Sölvesborgs GoIF - Växjö Norra IF Svarta Led
2019-09-21 15:00 Lindsdals IF - IFK Karlshamn Lindsdals IP
2019-09-28 14:00 Växjö Norra IF - IFK Grimslöv Åbo Idrottsplats
2019-09-28 14:00 Pukebergs BK - Saxemara IF Pukevallen
2019-09-28 14:00 Glömminge-Algutsrums IF - Lindsdals IF Glömmingelunden
2019-09-28 14:00 IFK Karlshamn - Hörvikens IF Vägga IP 1
2019-09-28 14:00 FK Karlshamn United - Sölvesborgs GoIF Marieborg

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info