Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Superettan

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Mars
2019-03-30 13:30 IF Brommapojkarna - Västerås SK FK 1 - 2 1 689 Grimsta IP 1
2019-03-30 16:00 Örgryte IS FF - Norrby IF 1 - 1 2 413 Ullevi
2019-03-30 16:00 Trelleborgs FF - GAIS 2 - 2 2 054 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-03-30 16:00 Mjällby AIF - Varbergs BoIS FC 0 - 1 1 725 Strandvallen A-plan
2019-03-31 15:00 Östers IF - Dalkurd 0 - 0 2 461 Myresjöhus Arena 1
2019-03-31 17:30 Syrianska FC - Degerfors IF 1 - 4 1 683 Södertälje Fotbollsarena
April
2019-04-01 19:00 IK Brage - IK Frej Täby 2 - 0 1 213 Domnarvsvallen
2019-04-02 19:00 Jönköpings Södra IF - Halmstad 0 - 1 2 537 Stadsparksvallen
2019-04-05 19:00 Arenaändring pga. att Gamla Ullevi är ospelbar. GAIS - Östers IF 1 - 1 3 368 Bravida Arena
2019-04-06 13:30 Degerfors IF - Jönköpings Södra IF 2 - 1 632 Behrn Arena
2019-04-06 16:00 Halmstad - Örgryte IS FF 1 - 3 3 587 Örjans Vall
2019-04-07 15:00 Dalkurd - IF Brommapojkarna 0 - 4 197 Gavlevallen
2019-04-07 15:00 Varbergs BoIS FC - Trelleborgs FF 3 - 1 1 278 Påskbergsvallen A
2019-04-07 17:30 IK Frej Täby - Syrianska FC 0 - 3 887 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-04-08 19:00 Norrby IF - Mjällby AIF 2 - 1 725 Borås Arena
2019-04-09 19:00 Västerås SK FK - IK Brage 1 - 1 5 383 Solid Park Arena
2019-04-12 19:00 Jönköpings Södra IF - Dalkurd 1 - 0 1 820 Stadsparksvallen
2019-04-13 13:30 Mjällby AIF - Västerås SK FK 2 - 1 1 009 Strandvallen A-plan
2019-04-13 16:00 IK Brage - Halmstad 2 - 0 1 474 Domnarvsvallen
2019-04-14 15:00 IF Brommapojkarna - GAIS 1 - 2 462 Grimsta IP 1
2019-04-14 17:30 Syrianska FC - Varbergs BoIS FC 1 - 5 709 Södertälje Fotbollsarena
2019-04-15 19:00 Örgryte IS FF - IK Frej Täby 2 - 0 1 828 Ullevi
2019-04-15 19:00 Trelleborgs FF - Norrby IF 1 - 1 1 220 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-04-16 19:00 Östers IF - Degerfors IF 1 - 1 2 111 Myresjöhus Arena 1
2019-04-19 16:00 GAIS - IK Brage 0 - 3 2 513 Bravida Arena
2019-04-20 13:30 Degerfors IF - Örgryte IS FF 1 - 2 678 Behrn Arena
2019-04-21 15:00 Norrby IF - Jönköpings Södra IF 1 - 7 719 Borås Arena
2019-04-21 17:30 Dalkurd - Mjällby AIF 2 - 1 203 Gavlevallen
2019-04-22 15:00 Västerås SK FK - Trelleborgs FF 0 - 0 3 363 Solid Park Arena
2019-04-22 17:30 Halmstad - Syrianska FC 2 - 2 2 391 Örjans Vall
2019-04-22 17:30 IK Frej Täby - Östers IF 3 - 2 617 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-04-22 17:30 Varbergs BoIS FC - IF Brommapojkarna 3 - 0 1 423 Påskbergsvallen A
2019-04-26 19:00 Örgryte IS FF - Västerås SK FK 0 - 2 2 273 Ullevi
2019-04-27 13:30 Mjällby AIF - Degerfors IF 1 - 0 1 067 Strandvallen A-plan
2019-04-27 16:00 Jönköpings Södra IF - IK Frej Täby 1 - 1 1 760 Stadsparksvallen
2019-04-27 16:00 IF Brommapojkarna - Halmstad 2 - 1 551 Grimsta IP 1
2019-04-28 15:00 Trelleborgs FF - Dalkurd 2 - 0 806 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-04-28 15:00 IK Brage - Varbergs BoIS FC 1 - 2 1 960 Domnarvsvallen
2019-04-28 17:30 Syrianska FC - GAIS 0 - 0 333 Södertälje Fotbollsarena
2019-04-29 19:00 Östers IF - Norrby IF 0 - 1 2 026 Myresjöhus Arena 1
Maj
2019-05-03 19:00 Norrby IF - IF Brommapojkarna 2 - 0 395 Borås Arena
2019-05-04 16:00 Västerås SK FK - Varbergs BoIS FC 1 - 2 2 067 Solid Park Arena
2019-05-04 16:00 Mjällby AIF - Örgryte IS FF 2 - 1 1 221 Strandvallen A-plan
2019-05-05 15:00 GAIS - Jönköpings Södra IF 1 - 0 2 390 Ullevi
2019-05-05 17:30 Halmstad - Östers IF 0 - 1 2 053 Örjans Vall
2019-05-06 19:00 Dalkurd - Syrianska FC 4 - 1 Gavlevallen
2019-05-06 19:00 IK Frej Täby - Trelleborgs FF 3 - 3 721 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-05-07 19:00 Degerfors IF - IK Brage 1 - 0 1 053 Stora Valla
2019-05-10 19:00 GAIS - IK Frej Täby 0 - 1 2 106 Gamla Ullevi
2019-05-11 13:30 Trelleborgs FF - Halmstad 0 - 1 1 193 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-05-11 16:00 IF Brommapojkarna - Degerfors IF 2 - 3 543 Grimsta IP 1
2019-05-11 16:00 Varbergs BoIS FC - Dalkurd 2 - 0 1 793 Påskbergsvallen A
2019-05-11 18:00 Örgryte IS FF - Jönköpings Södra IF 1 - 1 1 922 Gamla Ullevi
2019-05-12 15:00 Östers IF - Västerås SK FK 0 - 0 1 862 Myresjöhus Arena 1
2019-05-12 17:30 IK Brage - Norrby IF 0 - 0 1 105 Domnarvsvallen
2019-05-12 17:30 Syrianska FC - Mjällby AIF 1 - 2 371 Södertälje Fotbollsarena
2019-05-14 19:00 Halmstad - GAIS 1 - 2 2 742 Örjans Vall
2019-05-15 19:00 Örgryte IS FF - Varbergs BoIS FC 1 - 1 2 222 Gamla Ullevi
2019-05-15 19:00 Mjällby AIF - Trelleborgs FF 2 - 1 1 520 Strandvallen A-plan
2019-05-15 19:00 IK Frej Täby - IF Brommapojkarna 1 - 1 789 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-05-16 19:00 Västerås SK FK - Syrianska FC 0 - 0 2 358 Solid Park Arena
2019-05-16 19:00 Jönköpings Södra IF - Östers IF 2 - 0 2 225 Stadsparksvallen
2019-05-16 19:00 Dalkurd - IK Brage 1 - 3 423 Gavlevallen
2019-05-16 19:00 Degerfors IF - Norrby IF 0 - 0 1 641 Stora Valla
2019-05-18 16:00 Varbergs BoIS FC - Halmstad 1 - 0 2 458 Påskbergsvallen A
2019-05-19 15:00 Trelleborgs FF - Örgryte IS FF 2 - 1 1 007 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-05-19 15:00 Norrby IF - IK Frej Täby 3 - 0 482 Borås Arena
2019-05-19 17:30 Östers IF - Mjällby AIF 0 - 1 2 050 Myresjöhus Arena 1
2019-05-20 19:00 IF Brommapojkarna - Jönköpings Södra IF 0 - 2 445 Grimsta IP 1
2019-05-20 19:00 IK Brage - Syrianska FC 1 - 0 1 167 Domnarvsvallen
2019-05-21 19:00 GAIS - Västerås SK FK 1 - 1 2 193 Gamla Ullevi
2019-05-21 19:00 Degerfors IF - Dalkurd 1 - 2 1 573 Stora Valla
2019-05-25 16:00 Halmstad - Degerfors IF 3 - 0 1 618 Örjans Vall
2019-05-25 16:00 IK Frej Täby - Varbergs BoIS FC 1 - 1 643 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-05-25 16:00 Syrianska FC - IF Brommapojkarna 1 - 0 299 Södertälje Fotbollsarena
2019-05-25 18:00 Jönköpings Södra IF - IK Brage 2 - 0 2 288 Stadsparksvallen
2019-05-26 15:00 Mjällby AIF - GAIS 2 - 0 1 462 Strandvallen A-plan
2019-05-26 17:30 Trelleborgs FF - Östers IF 1 - 1 1 056 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-05-27 19:00 Västerås SK FK - Norrby IF 1 - 3 1 452 Solid Park Arena
2019-05-28 19:00 Dalkurd - Örgryte IS FF 3 - 2 75 Gavlevallen
Juni
2019-06-01 16:00 Halmstad - Västerås SK FK 0 - 0 1 936 Örjans Vall
2019-06-01 16:00 Norrby IF - Dalkurd 0 - 0 682 Borås Arena
2019-06-01 16:00 Mjällby AIF - Jönköpings Södra IF 1 - 0 1 809 Strandvallen A-plan
2019-06-01 16:00 Degerfors IF - IK Frej Täby 2 - 3 1 145 Stora Valla
2019-06-02 15:00 Varbergs BoIS FC - GAIS 2 - 1 2 414 Påskbergsvallen A
2019-06-02 17:30 IF Brommapojkarna - Trelleborgs FF 2 - 3 281 Grimsta IP 1
2019-06-03 19:00 Östers IF - IK Brage 2 - 2 1 513 Myresjöhus Arena 1
2019-06-04 19:00 Örgryte IS FF - Syrianska FC 2 - 0 4 338 Gamla Ullevi
2019-06-08 16:00 Västerås SK FK - IK Frej Täby 2 - 0 1 612 Solid Park Arena
2019-06-08 16:00 Trelleborgs FF - Degerfors IF 0 - 0 754 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-06-08 16:00 IF Brommapojkarna - Mjällby AIF 1 - 1 359 Grimsta IP 1
2019-06-09 17:30 Dalkurd - Halmstad 1 - 0 153 Gavlevallen
2019-06-11 18:30 IK Brage - Örgryte IS FF 0 - 1 1 361 Domnarvsvallen
2019-06-14 19:00 Syrianska FC - Jönköpings Södra IF 2 - 1 299 Södertälje Fotbollsarena
2019-06-15 16:00 Östers IF - IF Brommapojkarna 2 - 2 1 685 Myresjöhus Arena 1
2019-06-15 16:00 IK Brage - Trelleborgs FF 2 - 0 1 334 Domnarvsvallen
2019-06-15 16:00 IK Frej Täby - Dalkurd 1 - 3 822 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-06-15 16:00 Varbergs BoIS FC - Norrby IF 3 - 2 1 960 Påskbergsvallen A
2019-06-15 18:00 Degerfors IF - Västerås SK FK 3 - 2 1 710 Stora Valla
2019-06-16 17:30 Halmstad - Mjällby AIF 2 - 0 2 086 Örjans Vall
2019-06-17 19:00 Örgryte IS FF - GAIS 1 - 0 9 903 Gamla Ullevi
2019-06-19 18:30 Match framflyttad till nytt datum till följd av framställan från Jönköpings Södra IF, efter att spelare tillhörande Jönköping blivit uttagen i U21-landslaget. Jönköpings Södra IF - Varbergs BoIS FC 3 - 1 2 051 Stadsparksvallen
2019-06-23 15:00 Jönköpings Södra IF - Trelleborgs FF 2 - 0 2 139 Stadsparksvallen
2019-06-23 15:00 Mjällby AIF - IK Brage 1 - 2 2 342 Strandvallen A-plan
2019-06-23 17:30 Halmstad - IK Frej Täby 4 - 1 2 805 Örjans Vall
2019-06-23 17:30 IF Brommapojkarna - Örgryte IS FF 0 - 0 468 Grimsta IP 1
2019-06-24 19:00 Östers IF - Varbergs BoIS FC 1 - 1 1 802 Myresjöhus Arena 1
2019-06-24 19:00 Norrby IF - Syrianska FC 3 - 2 653 Borås Arena
2019-06-24 19:00 GAIS - Degerfors IF 0 - 3 1 857 Gamla Ullevi
2019-06-25 19:00 Dalkurd - Västerås SK FK 1 - 6 213 Gavlevallen
Juli
2019-07-10 19:00 Matchändring efter föreningarnas önskemål. Varbergs BoIS FC - Degerfors IF 1 - 0 2 228 Påskbergsvallen A
2019-07-13 16:00 Örgryte IS FF - Östers IF 2 - 0 2 099 Gamla Ullevi
2019-07-13 16:00 Trelleborgs FF - Syrianska FC 1 - 2 804 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-07-13 16:00 IK Frej Täby - Mjällby AIF 1 - 2 627 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-07-13 18:00 IK Brage - IF Brommapojkarna 3 - 1 1 595 Domnarvsvallen
2019-07-14 15:00 GAIS - Dalkurd 1 - 5 2 039 Gamla Ullevi
2019-07-14 17:30 Norrby IF - Halmstad 0 - 1 702 Borås Arena
2019-07-16 19:00 Västerås SK FK - Jönköpings Södra IF 2 - 2 2 128 Solid Park Arena
2019-07-20 16:00 IF Brommapojkarna - Norrby IF 3 - 1 167 Hammarby IP 1
2019-07-20 16:00 Dalkurd - Varbergs BoIS FC 1 - 0 207 Gavlevallen
2019-07-20 16:00 Degerfors IF - GAIS 0 - 1 2 506 Stora Valla
2019-07-20 16:00 Syrianska FC - IK Brage 0 - 2 499 Södertälje Fotbollsarena
2019-07-20 18:00 IK Frej Täby - Örgryte IS FF 1 - 1 412 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-07-21 15:00 Mjällby AIF - Halmstad Strandvallen A-plan
2019-07-21 17:30 Östers IF - Trelleborgs FF Myresjöhus Arena 1
2019-07-23 19:00 Jönköpings Södra IF - Västerås SK FK Stadsparksvallen
2019-07-24 19:00 Match framflyttad till nytt datum till följd av framställan från GAIS, efter att spelare tillhörande GAIS blivit uttagen i U21-landslaget. GAIS - Norrby IF Gamla Ullevi
2019-07-25 19:00 Halmstad - IF Brommapojkarna Örjans Vall
2019-07-27 16:00 Trelleborgs FF - IK Frej Täby Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-07-27 16:00 Norrby IF - Östers IF Borås Arena
2019-07-27 16:00 IK Brage - Mjällby AIF Domnarvsvallen
2019-07-27 16:00 GAIS - Syrianska FC Gamla Ullevi
2019-07-27 18:00 Jönköpings Södra IF - Degerfors IF Stadsparksvallen
2019-07-28 15:00 Västerås SK FK - Dalkurd Solid Park Arena
2019-07-28 17:30 Varbergs BoIS FC - Örgryte IS FF Påskbergsvallen A
2019-07-31 19:00 Match framflyttad till nytt datum till följd av framställan från Östers IF, efter att spelare tillhörande Östers IF blivit uttagen i U21-landslaget. Syrianska FC - Östers IF Södertälje Fotbollsarena
Augusti
2019-08-01 19:00 Mjällby AIF - Norrby IF Strandvallen A-plan
2019-08-03 16:00 Dalkurd - Jönköpings Södra IF Gavlevallen
2019-08-03 16:00 Degerfors IF - Varbergs BoIS FC Stora Valla
2019-08-03 18:00 IF Brommapojkarna - IK Brage Grimsta IP 1
2019-08-04 15:00 IK Frej Täby - Västerås SK FK Vikingavallen/Täby IP 1
2019-08-04 15:00 Syrianska FC - Trelleborgs FF Södertälje Fotbollsarena
2019-08-04 17:30 Östers IF - GAIS Myresjöhus Arena 1
2019-08-06 19:00 Örgryte IS FF - Halmstad Gamla Ullevi
2019-08-09 19:00 Varbergs BoIS FC - IK Frej Täby Påskbergsvallen A
2019-08-10 16:00 Halmstad - Dalkurd Örjans Vall
2019-08-10 18:00 Norrby IF - Degerfors IF Borås Arena
2019-08-11 15:00 Trelleborgs FF - IF Brommapojkarna Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-08-11 15:00 IK Brage - Östers IF Domnarvsvallen
2019-08-11 17:30 GAIS - Mjällby AIF Gamla Ullevi
2019-08-11 17:30 Västerås SK FK - Örgryte IS FF Solid Park Arena
2019-08-12 19:00 Jönköpings Södra IF - Syrianska FC Stadsparksvallen
2019-08-16 19:00 IK Frej Täby - Jönköpings Södra IF Vikingavallen/Täby IP 1
2019-08-17 13:30 Västerås SK FK - Halmstad Solid Park Arena
2019-08-17 16:00 Örgryte IS FF - Mjällby AIF Gamla Ullevi
2019-08-17 16:00 Syrianska FC - Norrby IF Södertälje Fotbollsarena
2019-08-17 18:00 Degerfors IF - Trelleborgs FF Stora Valla
2019-08-18 15:00 Dalkurd - GAIS Gavlevallen
2019-08-18 17:30 IF Brommapojkarna - Östers IF Grimsta IP 1
2019-08-19 19:00 Varbergs BoIS FC - IK Brage Påskbergsvallen A
2019-08-24 16:00 Syrianska FC - Västerås SK FK Södertälje Fotbollsarena
2019-08-25 13:00 IK Frej Täby - Degerfors IF Vikingavallen/Täby IP 1
2019-08-25 15:00 Östers IF - Örgryte IS FF Myresjöhus Arena 1
2019-08-25 15:00 Mjällby AIF - Dalkurd Strandvallen A-plan
2019-08-25 17:30 GAIS - IF Brommapojkarna Gamla Ullevi
2019-08-26 19:00 Trelleborgs FF - Varbergs BoIS FC Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-08-26 19:00 Norrby IF - IK Brage Borås Arena
2019-08-27 19:00 Halmstad - Jönköpings Södra IF Örjans Vall
2019-08-30 19:00 IK Brage - GAIS Domnarvsvallen
2019-08-31 13:30 Degerfors IF - Halmstad Stora Valla
2019-08-31 16:00 Mjällby AIF - IK Frej Täby Strandvallen A-plan
2019-08-31 18:00 Varbergs BoIS FC - Östers IF Påskbergsvallen A
September
2019-09-01 15:00 Jönköpings Södra IF - Örgryte IS FF Stadsparksvallen
2019-09-01 15:00 IF Brommapojkarna - Syrianska FC Grimsta IP 1
2019-09-01 17:30 Trelleborgs FF - Västerås SK FK Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-09-01 17:30 Dalkurd - Norrby IF Gavlevallen
2019-09-13 19:00 GAIS - Halmstad Gamla Ullevi
2019-09-14 13:30 Örgryte IS FF - Trelleborgs FF Gamla Ullevi
2019-09-14 16:00 Östers IF - Jönköpings Södra IF Myresjöhus Arena 1
2019-09-14 16:00 Syrianska FC - IK Frej Täby Södertälje Fotbollsarena
2019-09-15 15:00 IK Brage - Dalkurd Domnarvsvallen
2019-09-15 17:30 Norrby IF - Varbergs BoIS FC Borås Arena
2019-09-16 19:00 Västerås SK FK - IF Brommapojkarna Solid Park Arena
2019-09-17 19:00 Degerfors IF - Mjällby AIF Stora Valla
2019-09-20 19:00 Örgryte IS FF - IK Brage Gamla Ullevi
2019-09-20 19:00 IK Frej Täby - GAIS Vikingavallen/Täby IP 1
2019-09-21 13:30 Varbergs BoIS FC - Syrianska FC Påskbergsvallen A
2019-09-21 16:00 Jönköpings Södra IF - Norrby IF Stadsparksvallen
2019-09-21 16:00 Dalkurd - Östers IF Gavlevallen
2019-09-22 15:00 Västerås SK FK - Degerfors IF Solid Park Arena
2019-09-22 15:00 Mjällby AIF - IF Brommapojkarna Strandvallen A-plan
2019-09-22 17:30 Halmstad - Trelleborgs FF Örjans Vall
2019-09-24 19:00 GAIS - Örgryte IS FF Gamla Ullevi
2019-09-24 19:00 Varbergs BoIS FC - Jönköpings Södra IF Påskbergsvallen A
2019-09-25 19:00 Trelleborgs FF - Mjällby AIF Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-09-25 19:00 IF Brommapojkarna - IK Frej Täby Grimsta IP 1
2019-09-25 19:00 Östers IF - Halmstad Myresjöhus Arena 1
2019-09-25 19:00 Norrby IF - Västerås SK FK Borås Arena
2019-09-25 19:00 Syrianska FC - Dalkurd Södertälje Fotbollsarena
2019-09-26 19:00 IK Brage - Degerfors IF Domnarvsvallen
2019-09-28 16:00 Örgryte IS FF - IF Brommapojkarna Gamla Ullevi
2019-09-29 15:00 Halmstad - Varbergs BoIS FC Örjans Vall
2019-09-29 15:00 Dalkurd - Trelleborgs FF Gavlevallen
2019-09-29 17:30 Västerås SK FK - Östers IF Solid Park Arena
2019-09-30 19:00 IK Frej Täby - IK Brage Vikingavallen/Täby IP 1
2019-09-30 19:00 Degerfors IF - Syrianska FC Stora Valla
Oktober
2019-10-01 19:00 Jönköpings Södra IF - Mjällby AIF Stadsparksvallen
2019-10-01 19:00 Norrby IF - GAIS Borås Arena
2019-10-05 13:30 Varbergs BoIS FC - Västerås SK FK Påskbergsvallen A
2019-10-05 16:00 Mjällby AIF - Östers IF Strandvallen A-plan
2019-10-05 18:00 Degerfors IF - IF Brommapojkarna Stora Valla
2019-10-06 15:00 Halmstad - Norrby IF Örjans Vall
2019-10-06 15:00 Dalkurd - IK Frej Täby Gavlevallen
2019-10-06 15:00 Syrianska FC - Örgryte IS FF Södertälje Fotbollsarena
2019-10-06 17:30 Jönköpings Södra IF - GAIS Stadsparksvallen
2019-10-06 17:30 Trelleborgs FF - IK Brage Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-10-18 19:00 IK Frej Täby - Halmstad Vikingavallen/Täby IP 1
2019-10-19 13:30 GAIS - Varbergs BoIS FC Gamla Ullevi
2019-10-19 16:00 Västerås SK FK - Mjällby AIF Solid Park Arena
2019-10-20 IF Brommapojkarna - Dalkurd Grimsta IP 1
2019-10-20 15:00 IK Brage - Jönköpings Södra IF Domnarvsvallen
2019-10-20 17:30 Norrby IF - Trelleborgs FF Borås Arena
2019-10-21 19:00 Östers IF - Syrianska FC Myresjöhus Arena 1
2019-10-22 19:00 Örgryte IS FF - Degerfors IF Gamla Ullevi
2019-10-27 Örgryte IS FF - Dalkurd Gamla Ullevi
2019-10-27 Halmstad - IK Brage Örjans Vall
2019-10-27 Västerås SK FK - GAIS Solid Park Arena
2019-10-27 Trelleborgs FF - Jönköpings Södra IF Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-10-27 IF Brommapojkarna - Varbergs BoIS FC Grimsta IP 1
2019-10-27 Mjällby AIF - Syrianska FC Strandvallen A-plan
2019-10-27 IK Frej Täby - Norrby IF Vikingavallen/Täby IP 1
2019-10-27 Degerfors IF - Östers IF Stora Valla
November
2019-11-03 Jönköpings Södra IF - IF Brommapojkarna Stadsparksvallen
2019-11-03 Östers IF - IK Frej Täby Myresjöhus Arena 1
2019-11-03 Norrby IF - Örgryte IS FF Borås Arena
2019-11-03 IK Brage - Västerås SK FK Domnarvsvallen
2019-11-03 GAIS - Trelleborgs FF Gamla Ullevi
2019-11-03 Dalkurd - Degerfors IF Gavlevallen
2019-11-03 Varbergs BoIS FC - Mjällby AIF Påskbergsvallen A
2019-11-03 Syrianska FC - Halmstad Södertälje Fotbollsarena

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Aase Wernklev, Ängsvägen 15
51370 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info