Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Superettan 2020

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2020-06-16 19:00 Akropolis IF - Dalkurd 0 - 0 Grimsta IP 1
2020-06-16 19:00 Athletic Eskilstuna - Västerås SK FK 0 - 1 50 Tunavallen
2020-06-16 19:00 GIF Sundsvall - Umeå FC 3 - 1 NP3 Arena
2020-06-16 19:00 Halmstad - Trelleborgs FF 0 - 1 Örjans Vall
2020-06-16 19:00 GAIS - Jönköpings Södra IF 1 - 0 Gamla Ullevi
2020-06-17 19:00 Ljungskile SK Herrfotboll - Örgryte IS Fotboll 2 - 3 50 Skarsjövallen
2020-06-17 19:00 Degerfors IF - IK Brage 4 - 1 Stora Valla
2020-06-17 19:00 Östers IF - Norrby IF 2 - 1 Visma Arena, Växjö
2020-06-21 14:30 Norrby IF - GAIS 3 - 0 Borås Arena
2020-06-21 14:30 Umeå FC - Akropolis IF 1 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2020-06-21 17:30 Västerås SK FK - Degerfors IF 2 - 2 Iver Arena
2020-06-22 19:00 IK Brage - GIF Sundsvall 1 - 2 Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
2020-06-23 19:00 Trelleborgs FF - Östers IF 0 - 1 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-06-23 19:00 Jönköpings Södra IF - Ljungskile SK Herrfotboll 2 - 1 Stadsparksvallen 1, Jkpg
2020-06-23 19:00 Dalkurd - Athletic Eskilstuna 5 - 0 Studenternas
2020-06-23 19:00 Örgryte IS Fotboll - Halmstad 0 - 3 Gamla Ullevi
2020-06-27 13:00 Athletic Eskilstuna - Umeå FC 1 - 3 50 Tunavallen
2020-06-27 15:00 Akropolis IF - Örgryte IS Fotboll 2 - 0 Grimsta IP 1
2020-06-27 17:30 GIF Sundsvall - Dalkurd 1 - 1 NP3 Arena
2020-06-27 17:30 Halmstad - Jönköpings Södra IF 3 - 0 Örjans Vall
2020-06-27 17:30 Östers IF - Västerås SK FK 0 - 0 Visma Arena, Växjö
2020-06-28 14:30 GAIS - IK Brage 0 - 1 Gamla Ullevi
2020-06-28 14:30 Degerfors IF - Norrby IF 0 - 1 Stora Valla
2020-06-28 17:30 Ljungskile SK Herrfotboll - Trelleborgs FF 2 - 0 Skarsjövallen
Juli
2020-07-03 19:00 Trelleborgs FF - GIF Sundsvall 1 - 1 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-07-03 19:00 Jönköpings Södra IF - Akropolis IF 3 - 1 Stadsparksvallen 1, Jkpg
2020-07-04 15:00 Dalkurd - Degerfors IF 1 - 2 Studenternas
2020-07-04 15:00 Umeå FC - Östers IF 0 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2020-07-04 17:30 Norrby IF - Ljungskile SK Herrfotboll 2 - 2 Borås Arena
2020-07-04 17:30 Örgryte IS Fotboll - Athletic Eskilstuna 2 - 1 Gamla Ullevi
2020-07-04 17:30 IK Brage - Halmstad 0 - 0 Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
2020-07-05 14:30 Västerås SK FK - GAIS 2 - 2 Iver Arena
2020-07-07 19:00 Akropolis IF - Trelleborgs FF 2 - 2 Grimsta IP 1
2020-07-07 19:00 Athletic Eskilstuna - Jönköpings Södra IF 3 - 2 50 Tunavallen
2020-07-07 19:00 Degerfors IF - Umeå FC 1 - 0 Stora Valla
2020-07-08 19:00 Ljungskile SK Herrfotboll - IK Brage 1 - 3 Skarsjövallen
2020-07-08 19:00 GIF Sundsvall - Västerås SK FK 3 - 1 NP3 Arena
2020-07-08 19:00 Halmstad - Norrby IF 3 - 0 Örjans Vall
2020-07-08 19:00 GAIS - Dalkurd 2 - 1 Gamla Ullevi
2020-07-08 19:00 Östers IF - Örgryte IS Fotboll 2 - 0 Visma Arena, Växjö
2020-07-11 17:30 Jönköpings Södra IF - Degerfors IF 0 - 1 Stadsparksvallen 1, Jkpg
2020-07-11 17:30 Örgryte IS Fotboll - GIF Sundsvall 0 - 2 Gamla Ullevi
2020-07-12 14:30 Umeå FC - Halmstad 0 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2020-07-12 17:30 Athletic Eskilstuna - IK Brage 1 - 2 50 Tunavallen
2020-07-12 17:30 Västerås SK FK - Ljungskile SK Herrfotboll 2 - 1 Iver Arena
2020-07-13 19:00 Trelleborgs FF - GAIS 2 - 0 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-07-13 19:00 Dalkurd - Östers IF 1 - 1 Studenternas
2020-07-13 19:00 Norrby IF - Akropolis IF 1 - 1 Borås Arena
2020-07-18 13:00 Ljungskile SK Herrfotboll - Dalkurd 2 - 2 Skarsjövallen
2020-07-18 15:00 GIF Sundsvall - Norrby IF 0 - 0 NP3 Arena
2020-07-18 17:30 GAIS - Umeå FC 1 - 1 Gamla Ullevi
2020-07-18 17:30 Degerfors IF - Trelleborgs FF 1 - 0 Stora Valla
2020-07-18 17:30 Östers IF - Jönköpings Södra IF 1 - 3 Visma Arena, Växjö
2020-07-19 14:30 IK Brage - Örgryte IS Fotboll 3 - 2 Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
2020-07-19 17:30 Halmstad - Athletic Eskilstuna 2 - 1 Örjans Vall
2020-07-20 19:00 Akropolis IF - Västerås SK FK 2 - 0 Grimsta IP 1
2020-07-24 19:00 Athletic Eskilstuna - GAIS 2 - 0 50 Tunavallen
2020-07-24 19:00 Örgryte IS Fotboll - Degerfors IF 1 - 1 Gamla Ullevi
2020-07-25 13:00 Umeå FC - Ljungskile SK Herrfotboll 3 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2020-07-25 15:00 Västerås SK FK - Norrby IF 1 - 2 Iver Arena
2020-07-25 15:00 Östers IF - GIF Sundsvall 1 - 1 Visma Arena, Växjö
2020-07-25 17:30 Trelleborgs FF - Dalkurd 4 - 1 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-07-25 17:30 Jönköpings Södra IF - IK Brage 2 - 0 Stadsparksvallen 1, Jkpg
2020-07-25 17:30 Halmstad - Akropolis IF 2 - 3 Örjans Vall
2020-07-29 19:00 Västerås SK FK - Halmstad 2 - 3 Iver Arena
2020-07-29 19:00 Jönköpings Södra IF - GIF Sundsvall 3 - 3 Stadsparksvallen 1, Jkpg
2020-07-29 19:00 Dalkurd - Örgryte IS Fotboll 0 - 0 Studenternas
2020-07-29 19:00 GAIS - Ljungskile SK Herrfotboll 1 - 1 Gamla Ullevi
2020-07-29 19:00 Norrby IF - Athletic Eskilstuna 0 - 0 Borås Arena
2020-07-29 19:00 Degerfors IF - Östers IF 3 - 1 Stora Valla
2020-07-30 19:00 Trelleborgs FF - Umeå FC 1 - 1 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-07-30 19:00 IK Brage - Akropolis IF 1 - 1 Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
Augusti
2020-08-01 17:30 Ljungskile SK Herrfotboll - Halmstad 0 - 0 Skarsjövallen
2020-08-01 17:30 Athletic Eskilstuna - Östers IF 1 - 1 Tunavallen
2020-08-01 17:30 GIF Sundsvall - Degerfors IF 1 - 4 NP3 Arena
2020-08-02 14:30 Norrby IF - Jönköpings Södra IF 1 - 2 Borås Arena
2020-08-02 17:30 Akropolis IF - GAIS 2 - 2 Grimsta IP 1
2020-08-03 18:00 Umeå FC - Dalkurd 1 - 2 Umeå Energi Arena SOL
2020-08-03 19:00 Örgryte IS Fotboll - Västerås SK FK 2 - 1 Gamla Ullevi
2020-08-03 19:00 IK Brage - Trelleborgs FF 3 - 0 Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
2020-08-07 19:00 GIF Sundsvall - Ljungskile SK Herrfotboll 5 - 2 NP3 Arena
2020-08-07 19:00 Västerås SK FK - IK Brage 2 - 1 Iver Arena
2020-08-07 19:00 Östers IF - Akropolis IF 0 - 1 Visma Arena, Växjö
2020-08-08 13:00 Degerfors IF - Athletic Eskilstuna 5 - 0 Stora Valla
2020-08-08 17:30 Jönköpings Södra IF - Umeå FC 1 - 0 Stadsparksvallen 1, Jkpg
2020-08-08 17:30 Dalkurd - Norrby IF 2 - 2 Studenternas
2020-08-08 17:30 Halmstad - GAIS 0 - 0 Örjans Vall
2020-08-09 14:30 Örgryte IS Fotboll - Trelleborgs FF 2 - 1 Gamla Ullevi
2020-08-11 19:00 Akropolis IF - GIF Sundsvall 1 - 1 Grimsta IP 1
2020-08-11 19:00 Halmstad - Östers IF 2 - 0 Örjans Vall
2020-08-12 19:00 Ljungskile SK Herrfotboll - Athletic Eskilstuna 2 - 1 Skarsjövallen
2020-08-12 19:00 Trelleborgs FF - Västerås SK FK 1 - 0 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-08-12 19:00 Jönköpings Södra IF - Dalkurd 2 - 1 Stadsparksvallen 1, Jkpg
2020-08-12 19:00 GAIS - Degerfors IF 0 - 0 Gamla Ullevi
2020-08-12 19:00 IK Brage - Norrby IF 1 - 1 Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
2020-08-13 19:00 Umeå FC - Örgryte IS Fotboll 2 - 2 Umeå Energi Arena SOL
2020-08-15 17:30 GIF Sundsvall - GAIS 3 - 0 NP3 Arena
2020-08-15 17:30 Dalkurd - Halmstad 1 - 1 Studenternas
2020-08-15 17:30 Östers IF - IK Brage 4 - 2 Visma Arena, Växjö
2020-08-16 14:30 Västerås SK FK - Umeå FC 2 - 0 50 Iver Arena
2020-08-16 14:30 Degerfors IF - Ljungskile SK Herrfotboll 4 - 1 Stora Valla
2020-08-16 17:30 Norrby IF - Trelleborgs FF 1 - 3 Borås Arena
2020-08-17 19:00 Athletic Eskilstuna - Akropolis IF 1 - 2 Tunavallen
2020-08-18 19:00 Örgryte IS Fotboll - Jönköpings Södra IF 2 - 0 Gamla Ullevi
2020-08-22 13:00 Umeå FC - Norrby IF 1 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2020-08-22 17:30 Halmstad - GIF Sundsvall 1 - 0 Örjans Vall
2020-08-22 17:30 GAIS - Örgryte IS Fotboll 0 - 0 Gamla Ullevi
2020-08-23 14:30 Jönköpings Södra IF - Västerås SK FK 1 - 1 Stadsparksvallen 1, Jkpg
2020-08-23 17:30 Trelleborgs FF - Athletic Eskilstuna 1 - 1 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-08-23 18:00 Ljungskile SK Herrfotboll - Östers IF 0 - 2 Skarsjövallen
2020-08-24 19:00 Akropolis IF - Degerfors IF 1 - 1 Grimsta IP 1
2020-08-24 19:00 IK Brage - Dalkurd 2 - 1 Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
2020-08-29 13:00 Dalkurd - Västerås SK FK 3 - 2 Studenternas
2020-08-29 15:00 Degerfors IF - Halmstad 0 - 2 Stora Valla
2020-08-29 17:30 Athletic Eskilstuna - GIF Sundsvall 3 - 2 Tunavallen
2020-08-29 17:30 Trelleborgs FF - Jönköpings Södra IF 0 - 2 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-08-29 17:30 Östers IF - GAIS 4 - 1 Visma Arena, Växjö
2020-08-30 14:30 IK Brage - Umeå FC 0 - 1 Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
2020-08-30 17:30 Akropolis IF - Ljungskile SK Herrfotboll 1 - 0 Grimsta IP 1
2020-08-31 19:00 Norrby IF - Örgryte IS Fotboll 2 - 0 Borås Arena
September
2020-09-04 19:00 GAIS - Trelleborgs FF 2 - 1 Gamla Ullevi
2020-09-05 15:00 Ljungskile SK Herrfotboll - Akropolis IF 2 - 1 Skarsjövallen
2020-09-05 17:30 GIF Sundsvall - Östers IF 1 - 2 NP3 Arena
2020-09-05 17:30 Jönköpings Södra IF - Athletic Eskilstuna 3 - 0 Stadsparksvallen 1, Jkpg
2020-09-05 17:30 Örgryte IS Fotboll - Norrby IF 2 - 0 Gamla Ullevi
2020-09-06 14:30 Umeå FC - IK Brage 1 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2020-09-06 17:30 Västerås SK FK - Dalkurd 1 - 0 50 Iver Arena
2020-09-07 19:00 Halmstad - Degerfors IF 1 - 4 Örjans Vall
2020-09-11 19:00 Akropolis IF - Östers IF 2 - 2 Grimsta IP 1
2020-09-11 19:00 Trelleborgs FF - IK Brage 0 - 1 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-09-11 19:00 Dalkurd - Umeå FC 0 - 0 Studenternas
2020-09-11 19:00 Örgryte IS Fotboll - Ljungskile SK Herrfotboll 4 - 0 Gamla Ullevi
2020-09-12 15:00 GAIS - GIF Sundsvall 3 - 1 Gamla Ullevi
2020-09-12 17:30 Athletic Eskilstuna - Halmstad 0 - 3 Tunavallen
2020-09-12 17:30 Degerfors IF - Jönköpings Södra IF 4 - 2 Stora Valla
2020-09-13 14:30 Norrby IF - Västerås SK FK 3 - 1 Borås Arena
2020-09-15 19:00 Östers IF - Trelleborgs FF 1 - 0 Visma Arena, Växjö
2020-09-16 19:00 GIF Sundsvall - Akropolis IF 1 - 2 NP3 Arena
2020-09-16 19:00 Jönköpings Södra IF - Örgryte IS Fotboll 2 - 0 Stadsparksvallen 1, Jkpg
2020-09-16 19:00 Halmstad - Umeå FC 4 - 0 Örjans Vall
2020-09-16 19:00 Degerfors IF - Dalkurd 2 - 1 Stora Valla
2020-09-16 19:00 IK Brage - GAIS 2 - 1 Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
2020-09-17 19:00 Ljungskile SK Herrfotboll - Norrby IF 1 - 1 Skarsjövallen
2020-09-17 19:00 Västerås SK FK - Athletic Eskilstuna 0 - 1 Iver Arena
2020-09-19 17:30 Trelleborgs FF - Örgryte IS Fotboll 1 - 1 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-09-19 17:30 Jönköpings Södra IF - Östers IF 4 - 1 Stadsparksvallen 1, Jkpg
2020-09-20 14:30 Akropolis IF - Halmstad 1 - 1 Grimsta IP 1
2020-09-20 14:30 Dalkurd - IK Brage 1 - 1 Studenternas
2020-09-21 19:00 Athletic Eskilstuna - Ljungskile SK Herrfotboll 0 - 0 Tunavallen
2020-09-21 19:00 GAIS - Västerås SK FK 1 - 0 Gamla Ullevi
2020-09-21 19:00 Umeå FC - Degerfors IF 0 - 6 Umeå Energi Arena SOL
2020-09-22 19:00 Norrby IF - GIF Sundsvall 0 - 1 Borås Arena
2020-09-26 13:00 Norrby IF - Degerfors IF 0 - 2 Borås Arena
2020-09-26 15:00 Dalkurd - Akropolis IF 1 - 1 Studenternas
2020-09-26 17:30 Västerås SK FK - Jönköpings Södra IF 2 - 2 50 Iver Arena
2020-09-26 17:30 Halmstad - Ljungskile SK Herrfotboll 2 - 0 Örjans Vall
2020-09-26 17:30 IK Brage - Östers IF 1 - 2 Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
2020-09-27 14:30 GIF Sundsvall - Trelleborgs FF 2 - 1 NP3 Arena
2020-09-27 17:30 Umeå FC - Athletic Eskilstuna 0 - 3 Umeå Energi Arena SOL
2020-09-28 19:00 Örgryte IS Fotboll - GAIS 0 - 2 Gamla Ullevi
Oktober
2020-10-03 17:30 GIF Sundsvall - Athletic Eskilstuna 2 - 3 NP3 Arena
2020-10-03 17:30 Jönköpings Södra IF - Halmstad 1 - 0 Stadsparksvallen 1, Jkpg
2020-10-03 17:30 Örgryte IS Fotboll - IK Brage 1 - 3 Gamla Ullevi
2020-10-04 13:30 Östers IF - Dalkurd 2 - 1 Visma Arena, Växjö
2020-10-04 14:30 Ljungskile SK Herrfotboll - GAIS 1 - 2 Skarsjövallen
2020-10-04 17:30 Akropolis IF - Umeå FC 3 - 3 Grimsta IP 1
2020-10-05 19:00 Trelleborgs FF - Norrby IF 2 - 2 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-10-05 19:00 Degerfors IF - Västerås SK FK 4 - 1 Stora Valla
2020-10-10 13:00 Trelleborgs FF - Akropolis IF 1 - 1 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-10-10 15:00 Umeå FC - Jönköpings Södra IF 1 - 2 Umeå Energi Arena SOL
2020-10-10 17:30 Dalkurd - Ljungskile SK Herrfotboll 2 - 0 Studenternas
2020-10-10 17:30 GAIS - Halmstad 1 - 3 Gamla Ullevi
2020-10-10 17:30 IK Brage - Degerfors IF 0 - 0 Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
2020-10-11 14:30 Västerås SK FK - GIF Sundsvall 3 - 2 Iver Arena
2020-10-11 17:30 Norrby IF - Östers IF 0 - 2 Borås Arena
2020-10-12 19:00 Athletic Eskilstuna - Örgryte IS Fotboll 1 - 0 Tunavallen
2020-10-16 19:00 Akropolis IF - Athletic Eskilstuna 3 - 2 Grimsta IP 1
2020-10-16 19:00 GAIS - Norrby IF 3 - 3 Gamla Ullevi
2020-10-16 19:00 Umeå FC - Trelleborgs FF 0 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2020-10-17 15:00 Halmstad - IK Brage 2 - 0 Örjans Vall
2020-10-17 15:00 Östers IF - Degerfors IF 2 - 0 Visma Arena, Växjö
2020-10-17 17:30 Ljungskile SK Herrfotboll - Västerås SK FK 0 - 2 Skarsjövallen
2020-10-17 17:30 GIF Sundsvall - Jönköpings Södra IF 3 - 2 NP3 Arena
2020-10-17 17:30 Örgryte IS Fotboll - Dalkurd 1 - 2 Gamla Ullevi
2020-10-21 19:00 Athletic Eskilstuna - Trelleborgs FF 3 - 2 Tunavallen
2020-10-21 19:00 Västerås SK FK - Akropolis IF 2 - 1 Iver Arena
2020-10-21 19:00 Dalkurd - GIF Sundsvall 1 - 3 Studenternas
2020-10-21 19:00 Norrby IF - Halmstad 0 - 2 Borås Arena
2020-10-21 19:00 Degerfors IF - Örgryte IS Fotboll 2 - 0 Stora Valla
2020-10-21 19:00 Östers IF - Umeå FC 2 - 0 Visma Arena, Växjö
2020-10-22 19:00 Jönköpings Södra IF - GAIS 1 - 0 Stadsparksvallen 1, Jkpg
2020-10-22 19:00 IK Brage - Ljungskile SK Herrfotboll 0 - 1 Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
2020-10-24 17:30 Halmstad - Västerås SK FK 2 - 1 Örjans Vall
2020-10-24 17:30 Örgryte IS Fotboll - Östers IF 4 - 1 Gamla Ullevi
2020-10-25 14:30 Akropolis IF - Norrby IF 1 - 3 Grimsta IP 1
2020-10-25 14:30 Athletic Eskilstuna - Dalkurd 0 - 1 Tunavallen
2020-10-25 17:30 Trelleborgs FF - Degerfors IF 1 - 1 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-10-26 19:00 Ljungskile SK Herrfotboll - GIF Sundsvall 0 - 0 Skarsjövallen
2020-10-26 19:00 Umeå FC - GAIS 3 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2020-10-26 19:00 IK Brage - Jönköpings Södra IF 1 - 4 Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
2020-10-31 13:00 Degerfors IF - Akropolis IF 3 - 2 Stora Valla
2020-10-31 15:00 Dalkurd - Jönköpings Södra IF 1 - 1 Studenternas
2020-10-31 17:30 GIF Sundsvall - Örgryte IS Fotboll 4 - 1 NP3 Arena
2020-10-31 17:30 Östers IF - Halmstad 0 - 3 Visma Arena, Växjö
November
2020-11-01 14:30 Ljungskile SK Herrfotboll - Umeå FC 0 - 0 Skarsjövallen
2020-11-01 17:30 Västerås SK FK - Trelleborgs FF 3 - 1 300 Iver Arena
2020-11-02 19:00 GAIS - Athletic Eskilstuna 2 - 0 Gamla Ullevi
2020-11-02 19:00 Norrby IF - IK Brage 1 - 4 Borås Arena
2020-11-07 13:00 IK Brage - Västerås SK FK 0 - 3 230 Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
2020-11-07 15:00 Halmstad - Dalkurd 4 - 0 Örjans Vall
2020-11-07 17:30 Jönköpings Södra IF - Norrby IF 1 - 0 Stadsparksvallen 1, Jkpg
2020-11-07 17:30 Degerfors IF - GAIS 2 - 1 Stora Valla
2020-11-07 17:30 Örgryte IS Fotboll - Akropolis IF 0 - 1 Gamla Ullevi
2020-11-08 14:30 Östers IF - Athletic Eskilstuna 2 - 1 Värendsvallen
2020-11-08 17:30 Trelleborgs FF - Ljungskile SK Herrfotboll 1 - 0 50 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-11-09 19:00 Umeå FC - GIF Sundsvall 1 - 0 300 Umeå Energi Arena SOL
2020-11-21 15:00 Athletic Eskilstuna - Degerfors IF 2 - 0 Tunavallen
2020-11-21 15:00 GIF Sundsvall - Halmstad 0 - 6 NP3 Arena
2020-11-21 15:00 Dalkurd - Trelleborgs FF 0 - 1 Studenternas
2020-11-21 15:00 GAIS - Östers IF 0 - 1 Gamla Ullevi
2020-11-21 15:00 Norrby IF - Umeå FC 6 - 0 Borås Arena
2020-11-21 17:00 Ljungskile SK Herrfotboll - Jönköpings Södra IF 0 - 1 Bravida Arena
2020-11-22 14:30 Västerås SK FK - Örgryte IS Fotboll 0 - 3 50 Iver Arena
2020-11-22 17:30 Akropolis IF - IK Brage 2 - 1 Grimsta IP 1
2020-11-28 15:00 Jönköpings Södra IF - Trelleborgs FF 2 - 1 Stadsparksvallen 1, Jkpg
2020-11-28 15:00 Halmstad - Örgryte IS Fotboll 1 - 0 Örjans Vall
2020-11-28 15:00 GAIS - Akropolis IF 1 - 1 Gamla Ullevi
2020-11-28 15:00 Degerfors IF - GIF Sundsvall 2 - 5 Behrn Arena
2020-11-28 15:00 Östers IF - Ljungskile SK Herrfotboll 0 - 1 Visma Arena, Växjö
2020-11-28 15:00 Umeå FC - Västerås SK FK 0 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2020-11-29 14:30 Norrby IF - Dalkurd 2 - 0 Borås Arena
2020-11-29 17:30 IK Brage - Athletic Eskilstuna 1 - 3 Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
December
2020-12-05 15:00 Ljungskile SK Herrfotboll - Degerfors IF 0 - 3 Bravida Arena
2020-12-05 15:00 Akropolis IF - Jönköpings Södra IF 1 - 1 Grimsta IP 1
2020-12-05 15:00 Athletic Eskilstuna - Norrby IF 1 - 0 Tunavallen
2020-12-05 15:00 GIF Sundsvall - IK Brage 0 - 1 NP3 Arena
2020-12-05 15:00 Trelleborgs FF - Halmstad 2 - 4 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-12-05 15:00 Västerås SK FK - Östers IF 2 - 1 50 Iver Arena
2020-12-05 15:00 Dalkurd - GAIS 0 - 1 Studenternas
2020-12-05 15:00 Örgryte IS Fotboll - Umeå FC 1 - 1 Gamla Ullevi

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info