Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P17 Div.1 2021 - Region 1

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-02 19:00 Laholms FK - Kullavägens BK 1 - 0 50
2021-06-05 14:00 Falkenbergs FF - Kullavägens BK 1 - 2 60 Kristineslätt IP 1
2021-06-05 15:00 Varbergs BoIS FC - Lunds BK 1 - 2 Varberg Energi Arena B
2021-06-06 14:00 Eskilsminne IF - Kristianstad FC 7 - 5 Västergårds IP 1 11-manna
2021-06-06 14:00 BK Astrio - Bjärreds IF 3 - 5 70 Söndrums IP A
2021-06-06 14:30 Ängelholms FF - IF Limhamn Bunkeflo 4 - 2 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
2021-06-06 15:00 Ystads IF FF - Landskrona BoIS 4 - 0 Sandskogens IP A-plan
2021-06-12 11:00 Landskrona BoIS - Eskilsminne IF 2 - 3 Landskrona IP C-plan
2021-06-12 13:00 Lunds BK - Ängelholms FF 8 - 1 35 Klostergårdens IP, centrumplan
2021-06-12 15:30 Kristianstad FC - Falkenbergs FF 4 - 0 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2021-06-13 14:00 Kullavägens BK - IF Limhamn Bunkeflo 1 - 2 40 Norrvalla IP, Helsingborg plan 5
2021-06-13 14:00 Ystads IF FF - Varbergs BoIS FC 1 - 2 Sandskogens IP A-plan
2021-06-13 15:00 Bjärreds IF - Laholms FK 3 - 0 46 Borgeby IP E-plan konstgräs
2021-06-16 19:00 Ystads IF FF - Kullavägens BK 1 - 2 Sandskogens IP A-plan
2021-06-16 19:00 Falkenbergs FF - Ängelholms FF 0 - 1 Kristineslätt IP 1
2021-06-18 19:00 IF Limhamn Bunkeflo - Lunds BK 3 - 2 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2021-06-19 14:00 Falkenbergs FF - Bjärreds IF 3 - 1 47 Kristineslätt IP 1
2021-06-20 13:00 Eskilsminne IF - BK Astrio 1 - 2 Västergårds IP 1 11-manna
2021-06-20 14:00 Kullavägens BK - Kristianstad FC 2 - 1 33 Norrvalla IP, Helsingborg plan 5
2021-06-20 14:30 Ängelholms FF - Landskrona BoIS 3 - 1 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
2021-06-20 16:00 Laholms FK - Ystads IF FF 2 - 4 Glänninge Park A
2021-06-22 19:30 Falkenbergs FF - Lunds BK 3 - 3 Kristineslätt IP 5
2021-06-24 18:30 BK Astrio - Varbergs BoIS FC 1 - 8 59 Söndrums IP konstgräs
2021-06-24 18:30 Landskrona BoIS - Laholms FK 6 - 1 Ulkavallen A-plan
2021-06-27 13:00 Lunds BK - Falkenbergs FF 4 - 1 69 Klostergårdens IP, centrumplan
2021-06-27 14:00 Kullavägens BK - Eskilsminne IF 4 - 3 Norrvalla IP, Helsingborg plan 5
2021-06-27 15:00 Bjärreds IF - Ängelholms FF 3 - 1 30 Borgeby IP E-plan konstgräs
2021-06-27 15:30 Kristianstad FC - IF Limhamn Bunkeflo 1 - 2 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
Juli
2021-07-01 19:00 Varbergs BoIS FC - BK Astrio 3 - 1 Varberg Energi Arena B
2021-07-01 19:30 Ystads IF FF - Laholms FK 4 - 1 50 Sandskogens IP A-plan
2021-07-03 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Kristianstad FC 1 - 0 35 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2021-07-03 14:00 Bjärreds IF - Falkenbergs FF 1 - 2 Borgeby IP E-plan konstgräs
2021-07-04 13:00 Laholms FK - Landskrona BoIS 1 - 5 Glänninge Park A
2021-07-04 14:00 Eskilsminne IF - Ystads IF FF 2 - 2 30 Västergårds IP 1 11-manna
2021-07-07 18:30 BK Astrio - Eskilsminne IF 1 - 4 Söndrums IP konstgräs
2021-07-07 19:00 Kristianstad FC - Kullavägens BK 3 - 3 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2021-07-07 19:30 Ängelholms FF - Bjärreds IF 1 - 2 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
2021-07-07 20:15 Lunds BK - IF Limhamn Bunkeflo 2 - 2 40 Klostergårdens IP plan 3
2021-07-11 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Laholms FK 7 - 1 20 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2021-07-11 15:00 Lunds BK - BK Astrio WO (3 - 0) Klostergårdens IP, centrumplan
2021-07-11 15:30 Kristianstad FC - Varbergs BoIS FC 2 - 5 70 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2021-07-24 11:00 Landskrona BoIS - Ängelholms FF 2 - 2 49 Landskrona IP C-plan
2021-07-27 19:00 Laholms FK - Lunds BK 1 - 6 34 Glänninge Park A
2021-07-28 19:00 Ängelholms FF - Kristianstad FC 2 - 3 45 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
2021-07-28 19:00 Eskilsminne IF - Bjärreds IF 3 - 0 Västergårds IP 1, 11-manna
2021-07-28 19:00 BK Astrio - Ystads IF FF 2 - 3 Söndrums IP konstgräs
2021-07-31 13:00 Varbergs BoIS FC - Eskilsminne IF 2 - 2 32 Varberg Energi Arena B
2021-07-31 13:00 Lunds BK - Kullavägens BK 2 - 1 Klostergårdens IP, centrumplan
Augusti
2021-08-01 12:00 BK Astrio - Laholms FK 5 - 0 Söndrums IP A
2021-08-01 13:00 Bjärreds IF - IF Limhamn Bunkeflo 0 - 1 50 Borgeby IP E-plan konstgräs
2021-08-01 15:00 Landskrona BoIS - Falkenbergs FF 0 - 1 Landskrona IP C-plan
2021-08-01 18:30 Ystads IF FF - Ängelholms FF 1 - 1 Sandskogens IP A-plan
2021-08-04 18:00 IF Limhamn Bunkeflo - Landskrona BoIS 0 - 4 39 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2021-08-04 19:00 Kullavägens BK - Bjärreds IF 3 - 1 Norrvalla IP, Helsingborg plan 4
2021-08-04 19:00 Falkenbergs FF - Ystads IF FF 1 - 3 100 Kristineslätt IP 1
2021-08-04 19:00 Ängelholms FF - BK Astrio 2 - 4 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
2021-08-04 19:00 Laholms FK - Varbergs BoIS FC 0 - 7 Glänninge Park A
2021-08-04 19:00 Kristianstad FC - Lunds BK 2 - 4 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2021-08-08 12:00 BK Astrio - Falkenbergs FF 2 - 3 69 Söndrums IP A
2021-08-08 13:00 Landskrona BoIS - Kullavägens BK 1 - 4 36 Landskrona IP C-plan
2021-08-08 13:00 Bjärreds IF - Kristianstad FC 3 - 1 Borgeby IP E-plan konstgräs
2021-08-08 14:00 Eskilsminne IF - Laholms FK 6 - 0 45 Västergårds IP 1 11-manna
2021-08-08 15:00 Varbergs BoIS FC - Ängelholms FF 3 - 4 Varberg Energi Arena B
2021-08-13 19:00 Ängelholms FF - Eskilsminne IF 1 - 6 88 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
2021-08-14 12:00 IF Limhamn Bunkeflo - BK Astrio 2 - 2 49 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2021-08-14 12:00 Lunds BK - Bjärreds IF 3 - 0 Klostergårdens IP, centrumplan
2021-08-15 13:00 Falkenbergs FF - Varbergs BoIS FC 1 - 5 Kristineslätt IP 1
2021-08-15 14:00 Kullavägens BK - Ystads IF FF 4 - 6 Norrvalla IP, Helsingborg plan 5
2021-08-18 19:30 Kristianstad FC - Landskrona BoIS 0 - 7 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2021-08-20 18:30 Eskilsminne IF - Kullavägens BK 3 - 6 Västergårds IP 1 11-manna
2021-08-20 19:00 Ystads IF FF - Bjärreds IF 1 - 3 Sandskogens IP A-plan
2021-08-21 14:30 Ängelholms FF - Falkenbergs FF 2 - 1 40 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
2021-08-21 16:00 Varbergs BoIS FC - Kristianstad FC 7 - 1 Varberg Energi Arena B
2021-08-22 12:00 BK Astrio - Lunds BK 3 - 4 65 Söndrums IP A
2021-08-22 13:00 Laholms FK - IF Limhamn Bunkeflo 1 - 9 Glänninge Park A
2021-08-24 18:45 Ystads IF FF - Eskilsminne IF 1 - 4 Sandskogens IP A-plan
2021-08-25 19:30 Varbergs BoIS FC - Landskrona BoIS 4 - 2 50 Varberg Energi Arena konstgräs
2021-08-28 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - Ängelholms FF 1 - 1 32 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2021-08-28 15:30 Kristianstad FC - Eskilsminne IF 2 - 3 65 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2021-08-29 14:00 Kullavägens BK - Laholms FK 6 - 1 Norrvalla IP, Helsingborg plan 5
2021-08-29 14:00 Lunds BK - Varbergs BoIS FC 3 - 1 Klostergårdens IP, centrumplan
2021-08-29 15:00 Bjärreds IF - BK Astrio 2 - 3 Borgeby IP E-plan konstgräs
September
2021-09-01 19:30 Bjärreds IF - Ystads IF FF 4 - 0 30 Borgeby IP E-plan konstgräs
2021-09-03 19:00 Ängelholms FF - Kullavägens BK 4 - 1 68 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
2021-09-03 19:00 Eskilsminne IF - Lunds BK 3 - 1 Harlyckans IP 2
2021-09-04 14:00 Falkenbergs FF - IF Limhamn Bunkeflo 4 - 3 76 Kristineslätt IP 1
2021-09-05 12:30 Varbergs BoIS FC - Bjärreds IF 5 - 2 75 Varberg Energi Arena B
2021-09-05 15:00 BK Astrio - Landskrona BoIS 3 - 1 Söndrums IP A
2021-09-07 19:00 Kullavägens BK - Ängelholms FF 3 - 3 50 Norrvalla IP, Helsingborg plan 5
2021-09-07 19:00 Kristianstad FC - Laholms FK 2 - 2 60 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2021-09-08 19:00 IF Limhamn Bunkeflo - Ystads IF FF 5 - 1 39 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2021-09-09 19:30 Bjärreds IF - Eskilsminne IF 2 - 2 Borgeby IP E-plan konstgräs
2021-09-11 12:00 Landskrona BoIS - Varbergs BoIS FC 0 - 3 Landskrona IP C-plan
2021-09-11 13:00 Lunds BK - Laholms FK 10 - 1 30 Klostergårdens IP, centrumplan
2021-09-11 14:00 Ystads IF FF - BK Astrio 3 - 1 Sandskogens IP A-plan
2021-09-11 15:30 Kristianstad FC - Ängelholms FF 1 - 5 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2021-09-12 14:00 Kullavägens BK - Falkenbergs FF 4 - 0 60 Norrvalla IP, Helsingborg plan 5
2021-09-17 19:00 Eskilsminne IF - Landskrona BoIS 4 - 1 62 Västergårds IP 9, konstgräs
2021-09-19 13:00 Falkenbergs FF - Kristianstad FC 1 - 2 51 Kristineslätt IP 1
2021-09-19 13:00 Laholms FK - Bjärreds IF 0 - 5 Glänninge Park C
2021-09-19 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - Kullavägens BK 1 - 3 30 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2021-09-19 14:00 Varbergs BoIS FC - Ystads IF FF 1 - 3 Varberg Energi Arena B
2021-09-22 19:00 Ängelholms FF - Lunds BK 0 - 1 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
2021-09-24 19:00 Laholms FK - Ängelholms FF 1 - 6 Glänninge Park C
2021-09-25 12:00 Landskrona BoIS - Lunds BK 4 - 4 30 Landskrona IP C-plan
2021-09-25 14:00 Ystads IF FF - Kristianstad FC 7 - 2 Sandskogens IP A-plan
2021-09-26 13:00 Eskilsminne IF - Falkenbergs FF 4 - 2 Västergårds IP 1 11-manna
2021-09-26 13:00 Varbergs BoIS FC - IF Limhamn Bunkeflo 2 - 2 Varberg Energi Arena B
2021-09-26 16:00 BK Astrio - Kullavägens BK 6 - 3 120 Söndrums IP konstgräs
Oktober
2021-10-01 19:00 Falkenbergs FF - Laholms FK 3 - 0 Kristineslätt IP 5
2021-10-03 14:00 Kullavägens BK - Varbergs BoIS FC 2 - 3 Norrvalla IP, Helsingborg plan 5
2021-10-03 15:00 IF Limhamn Bunkeflo - Eskilsminne IF 0 - 0 49 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2021-10-03 15:00 Bjärreds IF - Landskrona BoIS 0 - 2 150 Borgeby IP E-plan konstgräs
2021-10-03 15:00 Lunds BK - Ystads IF FF 2 - 1 Klostergårdens IP, centrumplan
2021-10-03 15:30 Kristianstad FC - BK Astrio 1 - 6 10 G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
2021-10-06 18:00 IF Limhamn Bunkeflo - Falkenbergs FF 0 - 1 15 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2021-10-06 19:00 Landskrona BoIS - BK Astrio 2 - 3 40 Landskrona IP F-plan konstgräs
2021-10-06 19:00 Lunds BK - Eskilsminne IF 4 - 3 85 Klostergårdens IP plan 3
2021-10-06 19:30 Laholms FK - Kristianstad FC 1 - 2 42 Glänninge Park D1
2021-10-06 19:30 Bjärreds IF - Varbergs BoIS FC 2 - 2 29 Borgeby IP E-plan konstgräs
2021-10-10 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Bjärreds IF 2 - 2 45 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
2021-10-10 13:00 Laholms FK - BK Astrio 2 - 2 Glänninge Park C
2021-10-10 13:00 Eskilsminne IF - Varbergs BoIS FC 9 - 2 50 Västergårds IP 1 11-manna
2021-10-10 14:00 Kullavägens BK - Lunds BK 0 - 2 Norrvalla IP, Helsingborg plan 5
2021-10-10 14:00 Falkenbergs FF - Landskrona BoIS 2 - 2 250 Kristineslätt IP 5
2021-10-10 14:30 Ängelholms FF - Ystads IF FF 3 - 4 68 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
2021-10-13 19:00 Landskrona BoIS - Kristianstad FC 1 - 3 Landskrona IP F-plan konstgräs
2021-10-16 15:00 Landskrona BoIS - IF Limhamn Bunkeflo 0 - 0 40 Landskrona IP C-plan
2021-10-17 14:00 Ystads IF FF - Falkenbergs FF 1 - 2 Sandskogens IP A-plan
2021-10-17 15:00 Bjärreds IF - Kullavägens BK 2 - 3 100 Borgeby IP E-plan konstgräs
2021-10-17 16:00 Varbergs BoIS FC - Laholms FK 6 - 1 40 Varberg Energi Arena konstgräs
2021-10-17 16:00 BK Astrio - Ängelholms FF 2 - 4 70 Söndrums IP konstgräs
2021-10-17 17:00 Lunds BK - Kristianstad FC 2 - 0 53 Klostergårdens IP, centrumplan
2021-10-20 19:30 Landskrona BoIS - Ystads IF FF 1 - 3 15 Landskrona IP F-plan konstgräs
2021-10-23 11:00 Kristianstad FC - Bjärreds IF 4 - 1 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2021-10-24 15:00 Falkenbergs FF - BK Astrio 1 - 1 Kristineslätt IP 5
2021-10-24 15:00 Ängelholms FF - Varbergs BoIS FC 0 - 3 Valhall Park, konstgräs
2021-10-24 15:00 Laholms FK - Eskilsminne IF 0 - 4 45 Glänninge Park C
2021-10-24 16:00 Ystads IF FF - IF Limhamn Bunkeflo 5 - 1 65 Sandskogens IP A-plan
2021-10-26 19:00 Kullavägens BK - Landskrona BoIS 5 - 1 38 Norrvalla IP, Helsingborg plan 5
2021-10-27 19:30 Laholms FK - Falkenbergs FF 1 - 2 Glänninge Park C
2021-10-29 19:00 BK Astrio - Kristianstad FC 4 - 0 Söndrums IP konstgräs
2021-10-30 15:30 Varbergs BoIS FC - Kullavägens BK 5 - 1 22 Varberg Energi Arena konstgräs
2021-10-30 16:00 Landskrona BoIS - Bjärreds IF 0 - 2 100 Landskrona IP F-plan konstgräs
2021-10-31 13:00 Eskilsminne IF - IF Limhamn Bunkeflo 5 - 1 30 Västergårds IP 9, konstgräs
2021-10-31 14:00 Ystads IF FF - Lunds BK 0 - 0 Sandskogens IP A-plan
November
2021-11-03 19:00 Eskilsminne IF - Ängelholms FF 3 - 0 Västergårds IP 9, konstgräs
2021-11-03 19:00 Varbergs BoIS FC - Falkenbergs FF 2 - 1 30 Varberg Energi Arena konstgräs
2021-11-03 19:00 BK Astrio - IF Limhamn Bunkeflo 6 - 2 Söndrums IP konstgräs
2021-11-03 19:30 Bjärreds IF - Lunds BK 1 - 2 59 Borgeby IP E-plan konstgräs
2021-11-06 11:00 Kristianstad FC - Ystads IF FF 1 - 6 25 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2021-11-06 12:00 Lunds BK - Landskrona BoIS 5 - 0 47 Klostergårdens IP, centrumplan
2021-11-06 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - Varbergs BoIS FC 1 - 6 31 Limhamns IP, plan 1, konstgräs
2021-11-06 14:00 Kullavägens BK - BK Astrio 3 - 7 50 Norrvalla IP, Helsingborg plan 5
2021-11-06 14:00 Falkenbergs FF - Eskilsminne IF 4 - 3 74 Kristineslätt IP 5
2021-11-06 14:00 Ängelholms FF - Laholms FK 9 - 1 58 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info