Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 2 Norra Svealand, herr 2021

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-05 13:00 FC Gute - Kvarnsvedens IK 0 - 0 235 Gutavallen
2021-06-05 14:00 Karlbergs BK - Skiljebo SK 5 - 1 100 Stadshagens IP 1
2021-06-05 14:00 Enskede IK - Kungsängens IF 3 - 0 Enskede IP 2
2021-06-05 16:00 Gamla Upsala SK - Stockholm Internazionale 1 - 2 100 Gamlis IP
2021-06-05 16:00 FC Järfälla - IFK Österåker FK 3 - 2 300 Järfällavallen 1
2021-06-05 16:30 Enköpings SK FK - Sandvikens AIK FK 2 - 1 436 Enavallen A-plan
2021-06-05 16:30 IFK Lidingö FK - FC Arlanda 3 - 1 Lidingövallen 2
2021-06-08 20:00 Kungsängens IF - IFK Stocksund 2 - 1 100 Kungsängens IP 1
2021-06-09 16:00 IFK Lidingö FK - FC Gute 5 - 2 Lidingövallen 2
2021-06-09 19:00 Skiljebo SK - Enköpings SK FK 1 - 0 100 Hamre 1
2021-06-09 19:00 Sandvikens AIK FK - Kvarnsvedens IK 2 - 4 Jernvallen A-planen
2021-06-09 19:30 Stockholm Internazionale - Enskede IK 2 - 2 Kristinebergs IP 1
2021-06-09 19:45 FC Arlanda - FC Järfälla 0 - 3 100 Midgårdsvallen Konstgräs
2021-06-09 20:00 IFK Österåker FK - Gamla Upsala SK 1 - 2 100 Österåkers Friidrottsarena
2021-06-12 14:00 Karlbergs BK - Kungsängens IF 1 - 1 100 Stadshagens IP 1
2021-06-12 14:00 Enskede IK - IFK Österåker FK 0 - 1 100 Enskede IP 2
2021-06-12 16:00 Gamla Upsala SK - FC Arlanda 1 - 1 120 Gamlis IP
2021-06-13 13:00 FC Gute - Sandvikens AIK FK 4 - 3 193 Gutavallen
2021-06-13 14:00 Kvarnsvedens IK - Skiljebo SK 2 - 3 120 Stora Enso planen
2021-06-13 15:00 IFK Stocksund - Stockholm Internazionale 2 - 3 80 Danderyds Gymnasium
2021-06-13 15:00 FC Järfälla - IFK Lidingö FK 2 - 1 100 Järfällavallen 1
2021-06-19 14:00 Skiljebo SK - Sandvikens AIK FK 4 - 2 Hamre 1
2021-06-19 14:00 IFK Österåker FK - IFK Stocksund 3 - 2 122 Österåkers Friidrottsarena
2021-06-19 15:00 FC Järfälla - FC Gute 1 - 2 100 Järfällavallen 1
2021-06-19 16:00 Kungsängens IF - Enköpings SK FK 2 - 0 100 Kungsängens IP 1
2021-06-19 16:00 FC Arlanda - Enskede IK 1 - 2 Midgårdsvallen Konstgräs
2021-06-19 16:30 IFK Lidingö FK - Gamla Upsala SK 2 - 0 76 Lidingövallen 2
2021-06-20 14:00 Stockholm Internazionale - Karlbergs BK 2 - 1 Kristinebergs IP 1
2021-06-23 19:30 IFK Österåker FK - Karlbergs BK 2 - 3 98 Österåkers Friidrottsarena
2021-06-23 19:30 FC Järfälla - Gamla Upsala SK 1 - 1 100 Järfällavallen 1
2021-06-23 19:45 FC Arlanda - IFK Stocksund 1 - 1 75 Midgårdsvallen Konstgräs
2021-06-23 20:00 Kungsängens IF - Kvarnsvedens IK 0 - 3 76 Kungsängens IP 1
2021-06-23 20:00 Enköpings SK FK - Stockholm Internazionale 2 - 2 86 Enavallen A-plan
2021-06-23 20:15 IFK Lidingö FK - Enskede IK 4 - 1 100 Lidingövallen 2
2021-06-24 19:30 Sandvikens AIK FK - Skiljebo SK 1 - 0 100 Jernvallen A-planen
2021-06-27 15:00 IFK Stocksund - IFK Österåker FK 1 - 2 Danderyds Gymnasium
2021-06-27 16:00 Gamla Upsala SK - IFK Lidingö FK 0 - 0 84 Gamlis IP
2021-06-27 16:45 FC Gute - FC Järfälla 3 - 5 198 Gutavallen
2021-06-27 18:00 Enskede IK - FC Arlanda 2 - 0 Enskede IP 2
2021-06-28 19:30 Enköpings SK FK - Kungsängens IF 3 - 3 242 Enavallen A-plan
2021-06-30 17:00 FC Gute - Skiljebo SK 2 - 3 198 Gutavallen
2021-06-30 19:30 Gamla Upsala SK - IFK Österåker FK 3 - 0 100 Gamlis IP
Juli
2021-07-02 19:30 Sandvikens AIK FK - Karlbergs BK 0 - 5 100 Jernvallen A-planen
2021-07-03 14:00 Skiljebo SK - IFK Stocksund 2 - 3 Hamre 1
2021-07-03 14:00 Kvarnsvedens IK - Enköpings SK FK 1 - 0 92 Stora Enso planen
2021-07-03 14:00 Kungsängens IF - Gamla Upsala SK 2 - 2 89 Kungsängens IP 1
2021-07-03 14:00 Stockholm Internazionale - FC Järfälla 4 - 0 Kristinebergs IP 1
2021-07-03 15:00 FC Arlanda - FC Gute 1 - 2 150 Midgårdsvallen Konstgräs
2021-07-04 14:00 IFK Österåker FK - IFK Lidingö FK 1 - 2 199 Österåkers Friidrottsarena
2021-07-07 18:00 FC Gute - IFK Lidingö FK 1 - 2 264 Gutavallen
2021-07-07 19:00 Kvarnsvedens IK - Sandvikens AIK FK 1 - 0 185 Stora Enso planen
2021-07-07 19:00 Enskede IK - Stockholm Internazionale 2 - 3 83 Hammarby IP 1
2021-07-07 19:00 Enköpings SK FK - Skiljebo SK 0 - 3 246 Enavallen A-plan
2021-07-07 19:30 IFK Stocksund - Kungsängens IF 0 - 2 120 Homecall Arena Danderyd 1
2021-07-07 19:30 FC Järfälla - FC Arlanda 5 - 1 248 Järfällavallen 1
2021-07-10 14:00 Enköpings SK FK - FC Järfälla 1 - 1 250 Enavallen A-plan
2021-07-10 15:30 Kungsängens IF - FC Gute 0 - 1 150 Kungsängens IP 1
2021-07-11 13:00 Sandvikens AIK FK - FC Arlanda 4 - 2 143 Jernvallen A-planen
2021-07-11 15:00 IFK Lidingö FK - Kvarnsvedens IK 2 - 2 Lidingövallen 2
2021-07-11 15:00 IFK Stocksund - Enskede IK 3 - 2 Danderyds Gymnasium
2021-07-31 13:00 Sandvikens AIK FK - Kungsängens IF 3 - 1 107 Jernvallen VM-arenan
2021-07-31 14:00 Karlbergs BK - FC Arlanda 7 - 0 50 Stadshagens IP 1
2021-07-31 14:00 Enskede IK - FC Järfälla 0 - 3 Enskede IP 2
2021-07-31 14:00 Enköpings SK FK - IFK Österåker FK 1 - 3 211 Enavallen A-plan
2021-07-31 15:00 Gamla Upsala SK - FC Gute 2 - 3 43 Gamlis IP
Augusti
2021-08-04 19:00 Kvarnsvedens IK - Stockholm Internazionale 0 - 4 100 Stora Enso planen
2021-08-04 19:00 Gamla Upsala SK - Enskede IK 2 - 5 76 Lötens IP 2
2021-08-04 19:30 FC Järfälla - IFK Stocksund 2 - 7 365 Järfällavallen 1
2021-08-04 19:45 FC Arlanda - Enköpings SK FK 1 - 1 153 Midgårdsvallen Arena Naturgräs
2021-08-04 20:00 Kungsängens IF - Skiljebo SK 1 - 2 Kungsängens IP 1
2021-08-04 20:15 IFK Lidingö FK - Karlbergs BK 2 - 3 222 Lidingövallen 2
2021-08-07 14:00 Kungsängens IF - Sandvikens AIK FK 3 - 0 103 Kungsängens IP 1
2021-08-07 14:00 Stockholm Internazionale - Kvarnsvedens IK 4 - 0 Kristinebergs IP 1
2021-08-07 17:00 FC Gute - Gamla Upsala SK 1 - 3 186 Gutavallen
2021-08-08 15:00 FC Järfälla - Enskede IK 4 - 1 120 Järfällavallen 1
2021-08-08 16:30 IFK Lidingö FK - IFK Stocksund 0 - 1 100 Lidingövallen 2
2021-08-08 17:00 FC Arlanda - Karlbergs BK 1 - 2 260 Midgårdsvallen Arena Naturgräs
2021-08-08 18:00 IFK Österåker FK - Enköpings SK FK 2 - 1 127 Österåkers Friidrottsarena
2021-08-11 18:45 Skiljebo SK - IFK Österåker FK 1 - 1 Hamre 1
2021-08-14 13:00 Sandvikens AIK FK - IFK Österåker FK 0 - 2 130 Jernvallen VM-arenan
2021-08-14 13:30 Kvarnsvedens IK - FC Arlanda 4 - 0 75 Stora Enso planen
2021-08-14 14:00 Skiljebo SK - Stockholm Internazionale 3 - 5 Hamre 1
2021-08-14 14:00 Karlbergs BK - FC Järfälla 6 - 1 Stadshagens IP 1
2021-08-14 15:00 IFK Stocksund - Gamla Upsala SK 2 - 1 50 Danderyds Gymnasium
2021-08-14 15:00 Enskede IK - FC Gute 1 - 0 50 Enskede IP 1
2021-08-21 14:00 IFK Österåker FK - Skiljebo SK 0 - 1 125 Österåkers Friidrottsarena
2021-08-21 14:00 Kvarnsvedens IK - IFK Lidingö FK 0 - 5 Stora Enso planen
2021-08-21 14:00 Enskede IK - IFK Stocksund 2 - 1 100 Enskede IP 1
2021-08-21 16:00 FC Järfälla - Enköpings SK FK 2 - 1 Järfällavallen 1
2021-08-21 16:00 Gamla Upsala SK - Karlbergs BK 1 - 4 75 Gamlis IP
2021-08-22 16:30 FC Gute - Kungsängens IF 3 - 1 199 Gutavallen
2021-08-25 15:00 Skiljebo SK - FC Gute 4 - 1 121 Hamre 1
2021-08-25 19:00 Enskede IK - IFK Lidingö FK 2 - 2 150 Enskede IP 1
2021-08-25 19:00 Stockholm Internazionale - Enköpings SK FK 4 - 0 Kristinebergs IP 1
2021-08-25 19:30 Karlbergs BK - IFK Österåker FK 4 - 2 100 Stadshagens IP 1
2021-08-25 19:30 Gamla Upsala SK - FC Järfälla 1 - 4 35 Lötens IP Konstgräs
2021-08-25 20:00 Kvarnsvedens IK - Kungsängens IF 0 - 1 98 Stora Enso planen
2021-08-28 13:30 Kvarnsvedens IK - FC Järfälla 1 - 2 75 Stora Enso planen
2021-08-28 14:00 Sandvikens AIK FK - IFK Lidingö FK 0 - 0 90 Jernvallen VM-arenan
2021-08-28 14:00 Karlbergs BK - Enskede IK 3 - 0 174 Stadshagens IP 1
2021-08-28 14:00 Kungsängens IF - Stockholm Internazionale 1 - 8 100 Kungsängens IP 1
2021-08-28 14:00 Enköpings SK FK - Gamla Upsala SK 3 - 0 138 Enavallen A-plan
2021-08-28 15:00 IFK Stocksund - FC Gute 4 - 0 69 Homecall Arena Danderyd 1
September
2021-09-01 20:00 Stockholm Internazionale - Sandvikens AIK FK 0 - 0 Kristinebergs IP 1
2021-09-04 14:00 IFK Österåker FK - Kungsängens IF 1 - 2 100 Österåkers Friidrottsarena
2021-09-04 15:00 Gamla Upsala SK - Kvarnsvedens IK 3 - 1 75 Gamlis IP
2021-09-04 15:00 Enskede IK - Enköpings SK FK 0 - 0 Enskede IP 1
2021-09-04 15:00 IFK Stocksund - Karlbergs BK 3 - 2 132 Danderyds Gymnasium
2021-09-04 16:00 FC Järfälla - Sandvikens AIK FK 4 - 0 Järfällavallen 1
2021-09-04 16:30 IFK Lidingö FK - Skiljebo SK 4 - 3 50 Lidingövallen 2
2021-09-05 16:30 FC Gute - Stockholm Internazionale 0 - 6 190 Gutavallen
2021-09-08 19:00 Skiljebo SK - Kungsängens IF 2 - 2 100 Hamre 5 (konstgräs)
2021-09-08 19:00 Enköpings SK FK - FC Arlanda 3 - 0 183 Enavallen A-plan
2021-09-08 19:30 Kvarnsvedens IK - IFK Österåker FK 2 - 1 146 Stora Enso planen
2021-09-08 19:30 Karlbergs BK - IFK Lidingö FK 4 - 3 100 Stadshagens IP 1
2021-09-08 19:30 Enskede IK - Gamla Upsala SK 2 - 2 69 Enskede IP 1
2021-09-08 19:45 IFK Stocksund - FC Järfälla 2 - 3 Homecall Arena Danderyd 1
2021-09-11 13:00 Sandvikens AIK FK - Gamla Upsala SK 5 - 2 Jernvallen A-planen
2021-09-11 14:00 Kvarnsvedens IK - Enskede IK 2 - 1 100 Stora Enso planen
2021-09-11 14:00 Karlbergs BK - FC Gute 3 - 1 200 Stadshagens IP 1
2021-09-11 14:00 Kungsängens IF - FC Arlanda 3 - 0 Kungsängens IP 1
2021-09-11 14:00 Stockholm Internazionale - IFK Österåker FK 0 - 0 80 Kristinebergs IP 1
2021-09-11 14:00 Enköpings SK FK - IFK Stocksund 2 - 3 192 Enavallen A-plan
2021-09-12 14:00 Skiljebo SK - FC Järfälla 3 - 2 70 Hamre 1
2021-09-18 14:00 Enskede IK - Sandvikens AIK FK 3 - 0 40 Farsta IP 1
2021-09-18 14:00 Karlbergs BK - Enköpings SK FK 2 - 1 150 Stadshagens IP 1
2021-09-18 15:00 Gamla Upsala SK - Skiljebo SK 1 - 1 60 Gamlis IP
2021-09-18 15:00 IFK Stocksund - Kvarnsvedens IK 2 - 1 109 Danderyds Gymnasium
2021-09-18 16:00 FC Arlanda - Stockholm Internazionale 0 - 4 Midgårdsvallen Arena Naturgräs
2021-09-18 16:30 IFK Lidingö FK - Kungsängens IF 3 - 2 80 Lidingövallen 2
2021-09-19 13:00 FC Gute - IFK Österåker FK 0 - 2 167 Gutavallen
2021-09-25 13:30 Kvarnsvedens IK - Karlbergs BK 0 - 1 55 Stora Enso planen
2021-09-25 14:00 Skiljebo SK - Enskede IK 0 - 1 102 Hamre 1
2021-09-25 14:00 Kungsängens IF - FC Järfälla 2 - 1 79 Kungsängens IP 1
2021-09-25 14:00 Stockholm Internazionale - IFK Lidingö FK 4 - 0 Kristinebergs IP 1
2021-09-25 14:00 IFK Österåker FK - FC Arlanda 3 - 0 100 Österåkers Friidrottsarena
2021-09-25 15:00 Enköpings SK FK - FC Gute 1 - 0 188 Enavallen A-plan
2021-09-26 13:00 Sandvikens AIK FK - IFK Stocksund 4 - 2 Jernvallen A-planen
2021-09-29 19:45 IFK Stocksund - IFK Lidingö FK 1 - 2 62 Homecall Arena Danderyd 1
Oktober
2021-10-02 13:45 IFK Lidingö FK - IFK Österåker FK 2 - 1 Lidingövallen 2
2021-10-02 14:00 Karlbergs BK - Sandvikens AIK FK 3 - 0 Stadshagens IP 1
2021-10-02 15:00 IFK Stocksund - Skiljebo SK 4 - 0 80 Homecall Arena Danderyd 1
2021-10-02 15:00 Gamla Upsala SK - Kungsängens IF 1 - 1 55 Gamlis IP
2021-10-02 16:00 FC Järfälla - Stockholm Internazionale 0 - 2 300 Järfällavallen 1
2021-10-02 16:30 Enköpings SK FK - Kvarnsvedens IK 2 - 1 151 Enavallen A-plan
2021-10-03 16:30 FC Gute - FC Arlanda 3 - 2 250 Gutavallen
2021-10-06 19:45 FC Arlanda - Sandvikens AIK FK 3 - 5 150 Midgårdsvallen Arena Naturgräs
2021-10-06 20:00 IFK Österåker FK - Kvarnsvedens IK 3 - 2 89 Österåkers Friidrottsarena
2021-10-09 13:00 Sandvikens AIK FK - Enköpings SK FK 1 - 1 201 Jernvallen A-planen
2021-10-09 13:00 Kvarnsvedens IK - FC Gute 1 - 3 108 Stora Enso planen
2021-10-09 14:00 Kungsängens IF - Enskede IK 0 - 0 100 Kungsängens IP 1
2021-10-09 14:00 Stockholm Internazionale - Gamla Upsala SK 2 - 1 69 Kristinebergs IP 1
2021-10-09 14:00 IFK Österåker FK - FC Järfälla 3 - 2 97 Österåkers Friidrottsarena
2021-10-09 14:00 Skiljebo SK - Karlbergs BK 1 - 3 Hamre 1
2021-10-09 16:00 FC Arlanda - IFK Lidingö FK 0 - 2 75 Midgårdsvallen Arena Naturgräs
2021-10-12 19:45 IFK Stocksund - FC Arlanda 5 - 2 50 Homecall Arena Danderyd 1
2021-10-13 19:30 Karlbergs BK - Gamla Upsala SK 5 - 1 92 Stadshagens IP 1
2021-10-16 13:00 FC Gute - Enskede IK 2 - 3 121 Gutavallen
2021-10-16 14:00 IFK Österåker FK - Sandvikens AIK FK 4 - 2 80 Österåkers Friidrottsarena
2021-10-16 15:00 Gamla Upsala SK - IFK Stocksund 2 - 3 60 Lötens IP Konstgräs
2021-10-16 16:00 FC Arlanda - Kvarnsvedens IK 0 - 1 Midgårdsvallen Arena Naturgräs
2021-10-17 13:30 Stockholm Internazionale - Skiljebo SK 3 - 1 Stadshagens IP 1
2021-10-17 17:00 IFK Lidingö FK - Enköpings SK FK 1 - 1 68 Lidingövallen 2
2021-10-17 18:00 FC Järfälla - Karlbergs BK 1 - 3 210 Järfällavallen 1
2021-10-23 13:00 Skiljebo SK - Kvarnsvedens IK 3 - 2 100 Hamre 5 (konstgräs)
2021-10-23 13:00 Sandvikens AIK FK - FC Gute 2 - 0 123 Jernvallen A-planen
2021-10-23 13:00 Kungsängens IF - Karlbergs BK 0 - 1 105 Kungsängens IP 1
2021-10-23 13:00 FC Arlanda - Gamla Upsala SK 0 - 1 50 Midgårdsvallen Arena Naturgräs
2021-10-23 13:00 IFK Lidingö FK - FC Järfälla 1 - 3 50 Lidingövallen 2
2021-10-23 14:00 IFK Österåker FK - Enskede IK 1 - 0 117 Österåkers Friidrottsarena
2021-10-24 15:00 Stockholm Internazionale - IFK Stocksund 5 - 2 69 Stadshagens IP 1
2021-10-25 19:30 Enköpings SK FK - IFK Lidingö FK 3 - 3 151 Enavallen A-plan
2021-10-30 14:00 Enskede IK - Skiljebo SK 1 - 1 100 Enskede IP 2
2021-10-30 14:00 Karlbergs BK - Kvarnsvedens IK 4 - 1 95 Stadshagens IP 1
2021-10-30 14:30 IFK Stocksund - Sandvikens AIK FK 8 - 4 73 Homecall Arena Danderyd 1
2021-10-30 16:00 FC Arlanda - IFK Österåker FK 1 - 3 Midgårdsvallen Konstgräs
2021-10-30 16:30 FC Gute - Enköpings SK FK 0 - 6 142 Säve konstgräs
2021-10-30 17:00 IFK Lidingö FK - Stockholm Internazionale 1 - 2 69 Lidingövallen 2
2021-10-31 18:00 FC Järfälla - Kungsängens IF 1 - 2 169 Järfällavallen 1
November
2021-11-03 19:30 Karlbergs BK - Stockholm Internazionale 2 - 2 1 052 Stadshagens IP 1
2021-11-06 13:00 Sandvikens AIK FK - Enskede IK 2 - 4 109 Jernvallen A-planen
2021-11-06 14:00 Kvarnsvedens IK - IFK Stocksund 0 - 3 88 Stora Enso planen
2021-11-06 14:00 Stockholm Internazionale - FC Arlanda 7 - 0 Stadshagens IP 1
2021-11-06 14:00 Skiljebo SK - Gamla Upsala SK 6 - 0 Hamre 5 (konstgräs)
2021-11-06 15:00 IFK Österåker FK - FC Gute 2 - 3 69 Åkersberga IP 2
2021-11-07 14:00 Enköpings SK FK - Karlbergs BK 0 - 1 110 Enavallen A-plan
2021-11-07 15:00 Kungsängens IF - IFK Lidingö FK 1 - 1 Kungsängens IP 2
2021-11-10 19:45 Skiljebo SK - FC Arlanda 3 - 0 45 Hamre 5 (konstgräs)
2021-11-13 14:00 Gamla Upsala SK - Sandvikens AIK FK 3 - 1 100 Lötens IP Konstgräs
2021-11-13 14:00 Enskede IK - Kvarnsvedens IK 1 - 1 60 Enskede IP 2
2021-11-13 14:00 IFK Österåker FK - Stockholm Internazionale 1 - 2 Åkersberga IP 2
2021-11-13 14:30 IFK Stocksund - Enköpings SK FK 3 - 1 153 Homecall Arena Danderyd 1
2021-11-13 16:00 FC Arlanda - Kungsängens IF 1 - 1 64 Midgårdsvallen Konstgräs
2021-11-14 13:00 FC Gute - Karlbergs BK 3 - 2 130 Gutavallen
2021-11-14 15:00 FC Järfälla - Skiljebo SK 0 - 0 Järfällavallen 1
2021-11-17 19:30 Sandvikens AIK FK - Stockholm Internazionale 0 - 1 100 Jernvallen A-planen
2021-11-20 13:00 Sandvikens AIK FK - FC Järfälla 3 - 2 Jernvallen A-planen
2021-11-20 14:00 Skiljebo SK - IFK Lidingö FK 4 - 3 Hamre 5 (konstgräs)
2021-11-20 14:00 Kvarnsvedens IK - Gamla Upsala SK 1 - 1 40 Stora Enso planen
2021-11-20 14:00 Karlbergs BK - IFK Stocksund 2 - 3 169 Stadshagens IP 1
2021-11-20 14:00 Kungsängens IF - IFK Österåker FK 0 - 4 110 Kungsängens IP 2
2021-11-21 14:00 Enköpings SK FK - Enskede IK 1 - 1 170 Korsängen A Konstgräs
2021-11-27 14:00 FC Arlanda - Skiljebo SK 0 - 5 28 Midgårdsvallen Konstgräs
2021-11-27 14:00 IFK Lidingö FK - Sandvikens AIK FK 0 - 2 57 Lidingövallen 2
2021-11-27 14:00 FC Järfälla - Kvarnsvedens IK 0 - 0 53 Järfällavallen 1
2021-11-27 14:00 Gamla Upsala SK - Enköpings SK FK 4 - 2 157 Lötens IP Konstgräs
2021-11-27 14:00 Enskede IK - Karlbergs BK 3 - 1 Enskede IP 2
2021-11-27 14:00 FC Gute - IFK Stocksund 1 - 3 95 Säve konstgräs
2021-11-27 14:00 Stockholm Internazionale - Kungsängens IF 4 - 1 100 Stadshagens IP 1
December
2021-12-04 14:00 Stockholm Internazionale - FC Gute WO (3 - 0) Hammarby IP 1

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info