Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Damer

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås FC United Lars-Petter Björk 0709243317
Alingsås KIK Fredric Prodér 0761734035 Blå/blå/vit
Alingsås KIK U Alingsås Kvinnliga IK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Arentorp Helås FK Victor Lindelöf 0703468713 Svart/Svart/Svart
Axvalls IF Linus Falk 051117476 0702625655 Grön/grön/grön
Bergdalens IK Linnea Liljegärd 0708868000 0708868000 Röd/Röd/Röd
Bergdalens IK U20 Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Björsäters IF Emelie Jacobsson Härling 0739740757 Vit/svart/svart
BK Astrio Dam A BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Häcken Dam BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
Brämhults IK Petter Ullman +46706412444 Svart/Svart/Svart
Brämhults IK U Brämhults IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Dalsjöfors GoIF Dalsjöfors GoIF(Föreningen) Grön, Svart , Grön
Eds FF Eds FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Emtunga/Tråvad/Larv Lisa Borehed 0735926554 Vit/blå/blå
Fagersanna/Mölltorp-Brevik Pierre Norling 0761280857 Gul/svart/svart
Falköpings KIK Jörgen Skölving 051582307 0766235933 Röd/Röd/Röd
Falköpings KIK F18 Falköpings Kvinnliga IK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Falköpings KIK U Falköpings Kvinnliga IK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
FC Kabel Åttio/Borås AIK FC Kabel Åttio(Föreningen) Brun, Brun, Bruna
Fristad/Borgstena/Sparsör Pontus Fahlström 0703632782 Rosa, Svart, Svart
Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro Anna Borg Andersson 0706608668 Lila/Lila/vit
Frändefors IF Frändefors IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Röda
Fröjered/Korsberga Sara Ahlin 0706368026 Rödblå/blå/röd
Gullspång/Hova/Weimer Albin Andersson 0738538628 0738538628 Grön/Svart/Svart
Göta/Edet Roger Brunberg 0708701139 Svart/svart/svart
Göteborgs DFF Göteborgs DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Götene FK Magnus Carlsson 0707707456 Ljusblå/Vit/Ljusblå
Götene FK U Götene FK(Föreningen) Ljusblå, Vit, Vit
Hemsjö IF Lisa Andersson 0768384084 Gul/svart/gul
Herrestads AIF Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Hestra/Grimsås Patric Nilsen 0370335521 0703002320 Blå, Svart, Blå
Hisingsbacka FC Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hus FF Ludvig Axelsson 0761110989 073640308 Svart/svart/svart
Hyltebruks IF Dam Hyltebruks IF(Föreningen) blå, vit, blå
Hyssna IF Emilia Skogum 0767790730 Gul-svart, Svart, Gul
Hörnebo SK Mikael Dahlman 0768699277 Neongrön/svart/svart
IF Elfsborg Joakim Carlsson +46730593120 Gul/svart/gul
IF Tymer Monica Persson 0705397594 Gul/svart/svart
IF Viken IF Viken(Föreningen) Ljusblå, vit, ljusblå
IFK Hjo Josefin Zell Sjölin 0767621100 Vit/blå/vit
IFK Kristinehamn Dam IFK Kristinehamn(Föreningen) blå/vit, blå, blå
IFK Tidaholm Johan Dahlström 050215110 0734619612 Vit/blå/blå
IFK Värsås Tommy Johansson 0704816932 Blå/Blå/Blå
IFK Örby Martin Georgsson 0763981818 Blåvit/Blå/Blå
IFK Örby U IFK Örby(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
IFK Öxnevalla Johan Dahlin 032074223 0709449509 Blå-blå-vit
IK Frisco Joakim Andersson 051312420 0703612428 Blå, Vit, Blå
IK Friscopojkarna U IK Friscopojkarna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IK Gauthiod Christoffer Tarabay 0704796030 Röd/Blå/Röd
IK Rössö Uddevalla U-lag IK Rössö Uddevalla(Föreningen) Röd, Röd, röd
IK Zenith IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IK Zenith Dam IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IS Halmia IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
Jitex Mölndal BK Jitex Mölndal BK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Jula BK Jonas Björk 0705774041 Blå/Vit/Blå
Jula BK A Jula BK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Jung-Kvänum 10 IF Viola Berntsson 051222041 0733224221 Blå-svart/Svart/Svart
Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Kabel Åttio/Byttorp Johan Rydén 0709778763 0709778763 Brun/Brun/Brun
Kinna IF Sladja Mijatovic 0723137126 Röd/blå/vit
Kronängs IF Robert Pettersson 0761275970 Svart, Svart, Svart
Kronängs IF U Kronängs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Lerums IS DamA Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Levene-Skogslunds IF Kjell-Åke Wernebratt 051261011 0706542252 Röd/svart/svart
Lidköpings FK Andreas Tilly Gustavsson 051025951 0767726460 Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK F19 Lidköpings FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Lilla Träslövs FF Lilla Träslövs FF(Föreningen) vit, blåa, blåa
Ljungskile SK Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Ljungskile SK Damfotboll Ljungskile SK Damfotboll (Föreningen)
Ljungskile SK Damfotboll Ljungskile SK Damfotboll (Föreningen)
Långareds BoIS/ Sollebrunns AIK U Långareds BoIS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Lödöse Nygård IK Roberto Jakobsson 0700540997 Vit/Svart/Vit
Lödöse Nygård IK A Lödöse Nygård IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Mariebo IK U Mariebo IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Mariedals IK Jimmy Haugeto 033157909 0706447043 Blå-vit/vit/blå-vit
Mariedals IK U Mariedals IK(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Mariestads BoIS FF Tina Holmström 0709743496 Röd, Röd, Röd
Mellby IK Elin Andersson 0510540065 0706036400 Blå-vit, Blå, Blå
Moholms SK Stefan Hjelmström 0500470332 0702535866 gul/svart/svart
Munkedals IF Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Nittorps IK Sandra Lundgren 0723886595 Svartröd/Svart/Svart
Nittorps IK U Nittorps IK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Röd
Norra Fågelås IF Per Jakobsson 050312415 0730738479 Gul, Svart, Gul
Orust FC A Orust FC(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Qviding FIF Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Rackeby/Kållandsö John Sönegård 0725617451 Våren: Gul/blå/blå. Hösten: Grön/vit/grön
Råda BK Christer Mann 0705509975 Vit-grön/grön/vit
Råda BK U Råda BK(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors Carl Gabriel Techera 0735268924 Blå/vit/blå
Saleby/Järpås Pierre Arrefelt 0723257466 Röd/röd/röd
Sils IF Jessica Pettersson Röd-vit, Röd, Vit
Sils IF Utveckling Sils IF(Föreningen) Röd-vit, Röd, Vit
Sjuntorps IF Jelena Skogstad 0765573036 Blå/blå/blå
Sjömarkens IF A Dam Sjömarkens IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sjötofta IF Sjötofta IF(Föreningen) Gul, Gul, Gul
Skara FC Mikael Sager 0707759804 Vit/blå/vit
Skepplanda BTK Ola Holmgren 07062114577 07062114577 gul/svart/gul
Skoftebyns IF Fredrik Oskarsson 0706288922 Vit/Svart/Vit
Skoftebyns IF U Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skultorps IF Roland Ward 0739348888 Gul/Svart/Svart
Skultorps IF U Skultorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Skövde KIK Gunnar Pettersson 0705806917 Svart/Svart/Svart
Skövde KIK U Skövde Kvinnliga IK(Föreningen) Svart/vit, Svart, svart
Sollebrunn/Långared Christina Modin 0705516104 Vit/blå/vit
Stenstorps IF Tommy Lindqvist 0734477875 Röd/Röd/Röd
Svenljunga IK Jedidah Hjalmarsson 0708846545 Röd/Blå/Röd
Svenljunga IK U Svenljunga IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Säffle SK Säffle SK(Föreningen) Orange, Blå, Orange
Sävedalens IF Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Södra Härene IF Daniel Andersson 0707633733 Grön, Svart, Grön
Södra Ving/Timmele Per-Åke Nilsson 032152095 0703529370 Röd, Svart, Röd
Södra Ving/Timmele U Södra Vings IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Toarpsalliansen Henrik Lorentzon 0706769760 0706769760 Orange/Orange/Orange
Tollereds IF Dam Tollereds IF(Föreningen) Svart, Svart, Gul
Torslanda IK Dam A Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Trollhättans BoIS Tobias Karnevi 0708537535 0708537535 Röd, Vit, Röd
Trollhättans FK Lars-Olof Lindberg 0736723020 0736723020 Vit/Röd/Vit
Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A Trollhättans FK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Trollhättans IF Daniel Peterson 0707453131 Gul/svart/gul
Trollhättans IF J Trollhättans IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Tölö IF utveckling senior Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Töreboda IK Magnus Olofsson 0723185199 0707707822 Röd/Röd/Röd
Ulricehamns IFK Magnus Udd 032110708 0703837071 Svartblå/Svart/Svart
Ulricehamns IFK U Ulricehamns IFK(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF Per Ekblom 0500484915 0706224486 Röd/svart svart svart
Ulvåkers IF Dam U Ulvåkers IF(Föreningen) Röd-svart, Svart, Svart
Valinge-Derome DFF Valinge-Derome DFF(Föreningen) lila, svart, lila
Vara SK Christian Sernekvist 0708535352 Gul/svart/gul
Wargöns IK Patrik Thulin 0700072803 Grön, Grön, Grön
Wargöns IK U Wargöns IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Vartofta SK Mia Carlsson 0760408190 Blå/Blå/Blå
Vedums AIS Christian Karlsson 051340238 0703791979 Röd/blå/röd
Vinninga AIF Anders Persson 0705452475 Grön / Grön / Grön
Vinninga AIF U Dam Vinninga AIF(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Våmbs IF Thomas Lundin 0500482327 0708316987 Grön-vit/Grön/Grön
Våmbs IF U Våmbs IF(Föreningen) Grön-vit, Grön, Grön
Vårgårda IK Andreas Högemark 0702555668 Röd, Vit, Röd
Vänersborgs FK Victoria Holmkvist 0738077607 Vit, Svart, Vit
Vänersborgs FK U Vänersborgs FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Vänersborgs IF Martin Nielsen 0706020874 Röd/Blå/Röd
Ytterby IS A-Dam Oscar Marek 0735325220 Röd/Vit, Blå, Röd
Åsarp-Trädet FK Åsarp-Trädet FK(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Åsarp-Trädet FK U Åsarp-Trädet FK(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Åsarp-Trädet/Redväg Anette Kjellén 051554028 0703144028 Svart/Svart/Svart
Örslösa-Söne IK Roland Karlsson 0706390678 Vinröd/svart/svart
Östadkulle SK Peter Friman 0703725496 Gul/Svart/Gul
Östadkulle/Södra Härene Peter Friman 0703725496 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-02-20 14:00 200994051 Lidköpings FK - Alingsås FC United 0 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2021-05-29 12:00 200994114 Mariedals IK - Kinna IF Inst. Kransmossens IP A
2021-05-30 18:00 200994165 Kronängs IF U - Brämhults IK U 2 - 0 Kronäng Arena konstgräs 1
2021-06-01 19:00 200994127 Kabel Åttio/Byttorp - Toarpsalliansen 0 - 4 Bodavallen C konstgräs
2021-06-01 19:00 200994137 Wargöns IK U - Långareds BoIS/ Sollebrunns AIK U 4 - 1 Hallevi IP, Wargön A-plan
2021-06-01 19:00 200994168 IFK Hjo - Ulvåkers IF Dam U 1 - 6 Guldkroksvallen A-plan
2021-06-01 19:00 200994181 Brämhults IK - IK Frisco 2 - 1 Bodavallen A konstgräs
2021-06-01 19:15 200994147 Töreboda IK - Jula BK A 2 - 7 Töreshov A-plan
2021-06-01 19:15 200994156 IFK Tidaholm - Skövde KIK Inst. Tidavallen A-plan
2021-06-01 19:15 200994176 Bergdalens IK - Nittorps IK 2 - 1 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2021-06-01 19:30 200994123 Ulricehamns IFK - IFK Örby 1 - 5 Lassalyckan A-plan konstgräs
2021-06-01 19:30 200994126 Ulricehamns IFK - IFK Örby Inst. Lassalyckan A-plan konstgräs
2021-06-01 19:30 200994132 IK Gauthiod - Skoftebyns IF 4 - 2 Lunnevi IP A-plan
2021-06-02 18:30 200994141 Hestra/Grimsås - Nittorps IK U 0 - 5 Grimsborg A-plan
2021-06-02 19:00 200994128 Skara FC - Våmbs IF 3 - 3 Sparbanken Arena A
2021-06-02 19:00 200994129 Skara FC - Våmbs IF Inst. Sparbanken Arena A
2021-06-02 19:00 200994135 IK Frisco - Falköpings KIK 3 - 0 Katebovallen A
2021-06-02 19:00 200994197 Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A - Vänersborgs IF 4 - 2 Halvorstorps IP A
2021-06-03 18:30 200994164 Sjötofta IF - Hestra/Grimsås 2 - 0 Sjövalla A-plan
2021-06-03 19:00 200994121 Svenljunga IK - IFK Örby U 1 - 1 Högvalla IP A konstgräs
2021-06-03 19:00 200994160 Åsarp-Trädet FK - Södra Ving/Timmele 3 - 4 Arena Vallensås
2021-06-04 18:00 200994152 Vara SK - Vedums AIS 0 - 3 Torsvallen A-plan
2021-06-04 19:15 200994166 Vänersborgs FK U - Trollhättans BoIS 2 - 2 Hallevi IP, Wargön C konstgräs
2021-06-05 11:00 200994146 Töreboda IK - Ulvåkers IF 2 - 3 Töreshov A-plan
2021-06-05 11:00 200994169 Vartofta SK - Stenstorps IF 4 - 3 Strömsborg A
2021-06-05 13:00 200994154 Alingsås KIK - Lerums IS DamA Inst. Noltorpsvallen A
2021-06-05 14:00 200994138 Wargöns IK - Götene FK 0 - 7 Hallevi IP, Wargön A-plan
2021-06-06 11:00 200994202 Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors - Hus FF 11 - 0 Bråtaredsvallen 1
2021-06-06 13:00 200994158 Vänersborgs FK - Vinninga AIF 2 - 0 Vänersvallen Syd
2021-06-06 16:00 200994117 Mariedals IK - IF Elfsborg 1 - 7 Kransmossens IP A
2021-06-06 16:30 200994161 Vårgårda IK - Saleby/Järpås 7 - 0 Tånga Hed A-plan
2021-06-06 17:00 200994131 Alingsås KIK - Brämhults IK 6 - 0 Noltorpsvallen A
2021-06-06 17:00 200994149 Arentorp Helås FK - Sils IF 1 - 0 Almesåsen A
2021-06-06 17:30 200994130 Sollebrunn/Långared - Toarpsalliansen 3 - 1 Ollevi A
2021-06-06 17:30 200994170 Vänersborgs IF - Skepplanda BTK 1 - 4 Vänersvallen Nord konstgräs
2021-06-06 18:00 200994184 Södra Ving/Timmele U - Åsarp-Trädet FK U 3 - 3 Idrottsparken A, Timmele
2021-06-06 19:00 200994122 Skoftebyns IF U - Trollhättans IF 2 - 1 Nysätra IP
2021-06-07 18:30 200994188 Emtunga/Tråvad/Larv - Vara SK 0 - 7 Ängevi A
2021-06-07 18:30 200994199 Kinna IF - Fristad/Borgstena/Sparsör 1 - 2 Viskavallen A
2021-06-07 19:00 200994113 Jula BK A - Götene FK U 3 - 3 Ullervads IP A-plan
2021-06-07 19:15 200994173 FC Kabel Åttio/Borås AIK - Sjötofta IF 3 - 1 Ryda Sportfält A
2021-06-07 19:30 200994167 Ulricehamns IFK U - Falköpings KIK U 0 - 2 Lassalyckan A-plan konstgräs
2021-06-09 18:30 200994151 Nittorps IK - Svenljunga IK 5 - 2 Åsavallen A
2021-06-09 18:30 200994162 Sollebrunn/Långared - Skoftebyns IF U 5 - 1 Nya Bjärkevi
2021-06-09 19:00 200994155 Rackeby/Kållandsö - Sils IF Utveckling 3 - 2 Degeberg IP A-plan
2021-06-09 19:00 200994183 Våmbs IF - Skövde KIK 1 - 4 Claesborgs A-plan
2021-06-09 19:00 200994189 Levene-Skogslunds IF - Vedums AIS 1 - 0 Björkevi A
2021-06-10 19:00 200994187 Södra Ving/Timmele - IF Elfsborg 1 - 5 Slottsvallen
2021-06-10 19:00 200994203 Skultorps IF - Fagersanna/Mölltorp-Brevik 9 - 0 Orkanvallen A
2021-06-12 12:00 200994124 Vänersborgs FK - Lödöse Nygård IK A 4 - 0 Vänersvallen Syd
2021-06-12 12:30 200994139 Wargöns IK - Trollhättans IF Inst. Hallevi IP, Wargön A-plan
2021-06-12 13:00 200994134 IK Frisco - Skepplanda BTK 2 - 1 Katebovallen A
2021-06-12 14:00 200994118 Mariedals IK - Svenljunga IK 2 - 2 Kransmossens IP A
2021-06-12 15:00 200994136 Alingsås KIK - IF Viken 2 - 1 Noltorpsvallen A
2021-06-12 15:00 200994143 Trollhättans BoIS - Sjuntorps IF Inst. Torsbovallen A-plan
2021-06-13 12:00 200994112 Vinninga AIF - Ulvåkers IF 4 - 2 Lindvallen A
2021-06-13 15:00 200994142 Sils IF - Våmbs IF 1 - 1 Silbohof A-plan
2021-06-13 15:00 200994159 Axvalls IF - IF Tymer 5 - 1 Axevalla IP, B-plan
2021-06-13 16:00 200994145 Vårgårda IK - IK Friscopojkarna U 2 - 1 Tånga Hed A-plan
2021-06-13 17:00 200994150 Sjömarkens IF A Dam - Hyssna IF 2 - 5 Idrottsgården A-plan
2021-06-13 17:00 200994163 Toarpsalliansen - Östadkulle/Södra Härene 4 - 1 Engvallen
2021-06-13 17:00 200994179 Mellby IK - Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro 3 - 2 Mellbyvallen A
2021-06-13 18:00 200994171 Vänersborgs IF - Herrestads AIF 5 - 3 Vänersvallen Nord konstgräs
2021-06-13 18:00 200994198 Brämhults IK - Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors 3 - 2 Brämhults IP A
2021-06-14 18:30 200994180 Emtunga/Tråvad/Larv - Vedums AIS 0 - 2 Hedensborg A
2021-06-15 19:00 200994172 Vartofta SK - Södra Ving/Timmele 2 - 4 Strömsborg A
2021-06-15 19:00 200994178 Ulvåkers IF Dam U - Jula BK 2 - 1 Åbrovallen A
2021-06-15 19:00 200994191 Jung-Kvänum 10 IF - Vara SK 4 - 1 Jungavallen 1
2021-06-15 19:15 200994205 Råda BK - Mariestads BoIS FF 0 - 3 Rådavallen A-plan
2021-06-15 19:15 200994206 Trollhättans BoIS - IK Rössö Uddevalla U-lag 2 - 2 Torsbovallen Konstgräs
2021-06-16 19:00 200994115 IFK Värsås - Falköpings KIK 1 - 5 Värsås IP A-plan
2021-06-16 19:00 200994175 Skara FC - Wargöns IK 2 - 5 Sparbanken Arena A
2021-06-17 19:00 200994157 Hyssna IF - Kabel Åttio/Byttorp 3 - 1 Ekäng A
2021-06-17 19:00 200994174 IF Tymer - IFK Hjo 5 - 0 Timmersdala A
2021-06-19 12:00 200994177 Rackeby/Kållandsö - Jula BK A 3 - 1 Hagavallen, Kållandsö A-plan
2021-06-19 13:00 200994144 IK Frisco - Valinge-Derome DFF Inst. Katebovallen A
2021-06-19 14:00 200994133 Götene FK - Ulvåkers IF Inst. Sörbovallen
2021-06-19 15:00 200994153 Mariestads BoIS FF - IF Viken 2 - 3 Lekevi IP A-plan
2021-06-19 15:30 200994182 Saleby/Järpås - Gullspång/Hova/Weimer 0 - 2 Järpåsvallen A-plan
2021-06-19 17:30 200994194 Trollhättans IF - Frändefors IF 9 - 1 Skogshöjden A-plan
2021-06-19 18:00 200994200 IF Elfsborg - Vänersborgs FK 1 - 1 Borås Arena
2021-06-20 17:00 200994190 Levene-Skogslunds IF - Mellby IK 5 - 0 Björkevi A
2021-06-20 17:00 200994204 Axvalls IF - Örslösa-Söne IK 2 - 0 Axevalla IP, A-plan
2021-06-20 17:00 200994208 IFK Örby U - Lilla Träslövs FF Inst. Örby IP A
2021-06-20 18:00 200994193 Toarpsalliansen - Hestra/Grimsås 10 - 0 Engvallen
2021-06-20 19:00 200994185 Vartofta SK - Åsarp-Trädet FK 4 - 4 Strömsborg A
2021-06-21 18:00 200994192 Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro - Vara SK 2 - 1 Brovallen
2021-06-21 19:15 200994148 Töreboda IK - Mariestads BoIS FF 4 - 3 Töreshov A-plan
2021-06-22 19:00 200994186 Mellby IK - Saleby/Järpås 10 - 2 Mellbyvallen A
2021-06-22 19:15 200994207 FC Kabel Åttio/Borås AIK - Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors 1 - 11 Bodavallen C konstgräs
2021-06-23 19:00 200994209 IK Frisco - Orust FC A 1 - 2 Katebovallen A
2021-06-24 18:00 200994201 IF Elfsborg - BK Häcken Dam 1 - 3 Borås Arena
2021-06-24 19:00 200994140 Wargöns IK - Skepplanda BTK 3 - 3 Hallevi IP, Wargön A-plan
2021-06-29 19:00 200994116 Falköpings KIK - Mariedals IK Inst. Odenplan A-plan
2021-07-24 12:00 200994210 Vänersborgs FK - Eds FF 8 - 0 Vänersvallen Syd
2021-07-30 19:00 200994218 IK Frisco - Alingsås FC United 0 - 5 Katebovallen A
2021-07-31 13:00 200994212 Wargöns IK - Munkedals IF 2 - 4 Hallevi IP, Wargön A-plan
2021-07-31 14:00 200994031 Götene FK - Skepplanda BTK Inst. Sörbovallen
2021-07-31 15:00 200994214 Vänersborgs FK - Sils IF 7 - 0 Sparbanken Arena F
2021-08-01 17:00 200994216 Töreboda IK - Götene FK U 2 - 2 Töreshov A-plan
2021-08-05 19:00 200994217 Töreboda IK - Skövde KIK 2 - 0 Töreshov A-plan
2021-08-06 18:30 200994211 Falköpings KIK - Skultorps IF 1 - 3 Odenplan A-plan
2021-08-06 19:00 200994215 Götene FK - Ulvåkers IF 3 - 1 Kinnevallen A-plan
2021-08-08 11:00 200994195 Mariedals IK - Jönköpings Södra IF 1 - 4 Kransmossens IP A
2021-08-08 13:00 200994213 Skepplanda BTK - Tollereds IF Dam 4 - 4 Forsvallen A-plan
2021-08-08 17:00 200994196 Skultorps IF U - Falköpings KIK U Inst. Orkanvallen A

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info